Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 1.tř.sk.A
1. kolo:
TJ Dioss Nýřany A - KOC Sušice B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Šimek Adam 1:1, Čermák Michal 3:0, Niedermayer Michal 3:0, body hostů: Vítovec Miroslav 1:2, Růžička Radek 0:3, Rovňan Richard 0:3, Láriš Petr st. 0:2), TJ Dioss Nýřany B - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmundovský Martin 2:2, Kliment Vladimír 1:3, Kabát Martin 4:0, Janda Vladimír 2:2, body hostů: Křesák Vojtěch 3:1, Rojík Marek 2:2, Vojáček Rudolf ml. 1:3, Trefný Jan 1:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Dobřany B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 2:1, Bacík Zdeněk 0:3, Pangrác Jan 0:3, Ludvík Roman 1:2, body hostů: Vohradský Marek 3:0, Pastuch Jan 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Dolejš Pavel 1:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Pocinovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 1:1, März Miloslav 2:1, Stanček Ivo 2:1, body hostů: Chromek Miroslav 2:1, Jehlíková Petra 0:3, Sazama Adam 1:2, Jehlík Miroslav 0:2), TJ Zdemyslice A - TJ Slavoj Stod B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Jiří 2:0, Švarc Václav 1:1, Hýsek Tomáš 1:1, Franc Štěpán 2:0, Švarc Pavel 0:1, WO 3:0, body hostů: Čada Vladimír 2:1, Hulín Jiří 0:3, Škrleta Luboš 1:2, WO 0:3),
2. kolo:
TJ Dioss Nýřany A - TJ Sokol Horažďovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Michal 3:0, Kolerus Jaroslav 1:2, Šimek Adam 1:2, Niedermayer Michal 3:1, body hostů: Křesák Vojtěch 1:3, Rojík Marek 3:0, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Trefný Jan 0:3), TJ Dioss Nýřany B - KOC Sušice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmundovský Martin 2:1, Kliment Vladimír 2:0, Kabát Martin 3:0, Gabriel Roman 2:1, body hostů: Růžička Radek 1:2, Rovňan Richard 1:2, Láriš Petr st. 0:3, Vítovec Miroslav 0:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Pocinovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčíř Milan 2:0, Marešová Zdeňka ml. 2:0, Pangrác Jan 2:0, Bacík Zdeněk 1:1, Ludvík Roman 1:0, body hostů: Sazama Luboš 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, Jehlíková Petra 1:1, Sazama Adam 0:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Dobřany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, Homolka Zdeněk 2:2, März Miloslav 2:2, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Vohradský Marek 4:0, Helus Jaroslav 0:4, Pastuch Jan 3:1, Dolejš Pavel 0:4),
3. kolo:
TJ Slavoj Stod B - Union Plzeň D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrleta Luboš 2:1, Súkeník Zdeněk 2:0, Hulín Jiří 3:0, Čada Vladimír 1:2, body hostů: Gabriel Petr 1:2, Anetta Jan 1:2, Korecký Filip 0:3, Kylián Zdeněk 1:1), TJ Zdemyslice A - KST Klatovy B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Jiří 4:0, Hýsek Tomáš 0:4, Švarc Pavel 0:4, Franc Štěpán 3:1, body hostů: Kollros Roman 2:2, Reiser Miroslav 3:1, Sladký Antonín 2:2, Koval Jan 2:2), TJ Dioss Nýřany A - SK Jiskra Domažlice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 2:0, Kolerus Jaroslav 2:0, Niedermayer Michal 3:0, Šimek Adam 2:0, body hostů: Pangrác Jan 0:3, Pangrác Adam 0:2, Ludvík Roman 0:2, Bacík Zdeněk 0:2), TJ Dioss Nýřany B - TJ Sokol Kdyně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmundovský Martin 1:2, Kliment Vladimír 0:3, Kabát Martin 2:1, Kheil Lukáš 1:3, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 2:1), TJ Dobřany B - TJ Sokol Pocinovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 2:2, Vohradský Marek 3:0, Pastuch Jan 3:0, Umner Filip 1:3, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 1:3, Sazama Adam 0:3, Jehlík Miroslav 2:1),
4. kolo:
TJ Slavoj Stod B - KST Klatovy B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 0:3, Súkeník Zdeněk 0:3, Hulín Jiří 2:1, Čada Vladimír 1:2, body hostů: Kollros Roman 2:1, Reiser Miroslav 2:1, Sladký Antonín 2:1, Koval Jan 3:0), TJ Zdemyslice A - Union Plzeň D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Jiří 3:0, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 2:1, Franc Štěpán 3:1, body hostů: Anetta Jan 1:3, Kylián Zdeněk 3:0, Gabriel Petr 0:3, Korecký Filip 1:2), TJ Dioss Nýřany A - TJ Sokol Kdyně A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:2, Čermák Michal 1:3, Šimek Adam 1:2, Niedermayer Michal 2:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 3:1, März Miloslav 2:2, Homolka Zdeněk 0:3), TJ Dioss Nýřany B - SK Jiskra Domažlice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kliment Vladimír 2:0, Zikmundovský Martin 2:0, Kabát Martin 3:0, Kheil Lukáš 2:0, body hostů: Pangrác Jan 0:3, Pangrác Adam 0:2, Ludvík Roman 0:2, Bacík Zdeněk 0:2),
5. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - KOC Sušice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pangrác Jan 3:0, Ludvík Roman 3:0, Pangrác Adam 0:3, Bacík Zdeněk 3:0, body hostů: Jarab Josef 1:2, Baierl Tomáš 1:2, Aschenbrenner Jan 1:2, Sommer Václav 0:3), TJ Sokol Kdyně A - TJ Sokol Horažďovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 4:0, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 1:2, Stanček Ivo 2:2, body hostů: Křesák Vojtěch 2:2, Rojík Marek 1:3, Trefný Jan 1:2, Vojáček Rudolf ml. 2:1), Union Plzeň D - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kylián Zdeněk 3:0, Anetta Jan 2:0, Vintr Josef 2:1, Korecký Filip 2:1, body hostů: Dienstbier Pavel 1:2, Brant František 1:2, Helus Jaroslav 0:3, Hrubý Petr 0:1, Dolejš Pavel 0:1), KST Klatovy B - TJ Sokol Pocinovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koval Jan 1:2, Javorský Daniel 3:0, Reiser Miroslav 2:1, Sladký Antonín 2:0, Kollros Roman 0:1, body hostů: Chromek Miroslav 1:2, Sazama Luboš 1:2, Jehlík Miroslav 2:1, Sazama Adam 0:3), TJ Dioss Nýřany B - TJ Dioss Nýřany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 4:0, Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 0:4, Zikmundovský Martin 1:3, body hostů: Šimek Adam 1:3, Niedermayer Michal 2:2, Kolerus Jaroslav 3:1, Čermák Michal 3:1),
6. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Horažďovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ludvík Roman 2:1, Bacík Zdeněk 2:1, Pangrác Jan 2:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, body hostů: Rojík Marek 0:3, Křesák Vojtěch 2:1, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Trefný Jan 1:2), TJ Sokol Kdyně A - KOC Sušice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 2:0, März Miloslav 2:0, Homolka Zdeněk 2:0, Stanček Ivo 2:0, body hostů: Jarab Josef 0:2, Baierl Tomáš 0:2, Aschenbrenner Jan 0:2, Sommer Václav 0:2), Union Plzeň D - TJ Sokol Pocinovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Michal 3:1, Anetta Jan 1:3, Korecký Filip 1:2, Kylián Zdeněk 1:3, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Sazama Luboš 2:2, Jehlík Miroslav 3:1, Sazama Adam 2:1), KST Klatovy B - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koval Jan 3:0, Reiser Miroslav 2:0, Sladký Antonín 2:1, Kollros Roman 2:1, body hostů: Dienstbier Pavel 0:3, Helus Jaroslav 0:3, Brant František 1:2, Dolejš Pavel 1:1),
7. kolo:
KOC Sušice B - TJ Slavoj Stod B 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baierl Tomáš 2:1, Leipelt Lukáš 2:0, Jarab Josef 3:0, Mazura Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Hulín Jiří 1:2, Súkeník Zdeněk 0:3, Škrleta Luboš 1:2, Čada Vladimír 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Zdemyslice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:2, Trefný Jan 2:2, Rojík Marek 1:3, Křesák Vojtěch 2:2, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 3:1, Hýsek Tomáš 0:4, Švarc Pavel 2:2), TJ Dioss Nýřany A - Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makoň Zdeněk ml. 2:1, Šimek Adam 0:3, Niedermayer Michal 3:0, Čermák Michal 0:4, body hostů: Anetta Jan 2:2, Korecký Filip 2:1, Kylián Zdeněk 1:2, Kříž Michal 3:0), TJ Dioss Nýřany B - KST Klatovy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 3:1, Zikmundovský Martin 1:3, Kabát Martin 3:1, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Reiser Miroslav 2:2, Koval Jan 2:2, Kollros Roman 2:2, Sladký Antonín 1:3), TJ Sokol Kdyně A - SK Jiskra Domažlice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 4:0, März Miloslav 1:2, Homolka Zdeněk 0:3, Stanček Ivo 4:0, body hostů: Krejčíř Milan 2:2, Bacík Zdeněk 1:3, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Jan 1:2),
8. kolo:
KOC Sušice B - TJ Zdemyslice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baierl Tomáš 2:2, Leipelt Lukáš 0:3, Jarab Josef 1:2, Mazura Pavel 2:2, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 4:0, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Slavoj Stod B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:0, Trefný Jan 0:2, Rojík Marek 3:0, Křesák Vojtěch 3:0, body hostů: Hulín Jiří 1:2, Súkeník Zdeněk 1:2, Čada Vladimír 0:2, Škrleta Luboš 0:2), TJ Dioss Nýřany A - KST Klatovy B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Michal 2:0, Makoň Zdeněk ml. 2:0, Šimek Adam 2:1, Niedermayer Michal 3:0, body hostů: Koval Jan 0:3, Reiser Miroslav 0:3, Kollros Roman 1:1, Sladký Antonín 0:2), TJ Dioss Nýřany B - Union Plzeň D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kheil Lukáš 2:2, Zikmundovský Martin 0:4, Kabát Martin 3:1, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Kříž Michal 1:3, Anetta Jan 3:1, Kylián Zdeněk 2:2, Korecký Filip 3:1),
9. kolo:
Union Plzeň D - SK Jiskra Domažlice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kylián Zdeněk 2:0, Korecký Filip 2:0, Anetta Jan 2:0, Kříž Michal 2:0, body hostů: Bacík Zdeněk 0:2, Pangrác Jan 0:2, Pangrác Adam 0:2, Ludvík Roman 0:2), KST Klatovy B - TJ Sokol Kdyně A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kollros Roman 0:2, Koval Jan 0:2, Reiser Miroslav 0:2, Sladký Antonín 0:2, body hostů: Stodola Jan 2:0, Stanček Ivo 2:0, März Miloslav 2:0, Homolka Zdeněk 2:0), TJ Slavoj Stod B - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 3:0, Škrleta Luboš 2:0, Súkeník Zdeněk 2:1, Čada Vladimír 2:1, body hostů: Dienstbier Pavel 0:2, Umner Filip 0:3, Dolejš Pavel 2:1, Hrubý Petr 0:3), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Pocinovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Jiří 3:1, Švarc Václav 0:4, Hýsek Tomáš 0:2, Franc Štěpán 4:0, Švarc Pavel 1:1, body hostů: Chromek Miroslav 2:2, Jehlík Miroslav 2:2, Sazama Luboš 2:2, Sazama Adam 2:2), KOC Sušice B - TJ Sokol Horažďovice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarab Josef 0:2, Baierl Tomáš 0:2, Leipelt Lukáš 0:3, Mazura Pavel 1:1, body hostů: Křesák Vojtěch 3:0, Rojík Marek 2:0, Tůma Zdeněk 2:0, Trefný Jan 1:1),
10. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Kdyně A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farajzl Filip 0:2, Anetta Jan 0:2, Korecký Filip 0:3, Kříž Michal 0:2, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 2:0, März Miloslav 2:0, Homolka Zdeněk 2:0), KST Klatovy B - SK Jiskra Domažlice B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 2:0, Sladký Antonín 2:0, Kollros Roman 3:0, Koval Jan 2:0, body hostů: Pangrác Jan 0:3, Bacík Zdeněk 0:2, Nguyen Libor 0:2, Pangrác Adam 0:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Pocinovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hulín Jiří 3:0, Škrleta Luboš 1:2, Súkeník Zdeněk 2:1, Čada Vladimír 3:0, body hostů: Chromek Miroslav 1:2, Jehlík Miroslav 2:1, Jehlíková Petra 0:2, Sazama Adam 0:3, Sazama Luboš 0:1), TJ Zdemyslice A - TJ Dobřany B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Jiří 2:0, Švarc Václav 0:1, Hýsek Tomáš 2:0, Franc Štěpán 3:0, WO 2:0, body hostů: Dienstbier Pavel 0:1, Umner Filip 1:2, Dolejš Pavel 0:2, Hrubý Petr 0:2, WO 0:2),
11. kolo:
KOC Sušice B - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:0, Vítovec Miroslav 1:2, Baierl Tomáš 2:1, Jarab Josef 3:1, body hostů: Dienstbier Pavel 1:3, Brant František 3:0, Sedláček Štěpán 0:3, Dolejš Pavel 0:3), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Pocinovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:3, Trefný Jan 0:3, Rojík Marek 3:0, Křesák Vojtěch 1:3, body hostů: Šmíd Martin 2:0, Jehlík Miroslav 3:1, Chromek Miroslav 2:1, Sazama Luboš 2:1, Sazama Adam 0:2), TJ Dioss Nýřany A - TJ Slavoj Stod B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolerus Jaroslav 2:0, Šimek Adam 2:0, Čermák Michal 2:1, Niedermayer Michal 2:0, body hostů: Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 0:2, Škrleta Luboš 1:1, Súkeník Zdeněk 0:2), TJ Dioss Nýřany B - TJ Zdemyslice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 2:2, Šlajch Stanislav 0:3, Kabát Martin 1:2, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 4:0, Švarc Václav 0:3, Hýsek Tomáš 0:2, Švarc Pavel 1:0), Union Plzeň D - KST Klatovy B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kylián Zdeněk 3:0, Anetta Jan 1:1, Korecký Filip 3:0, Kříž Michal 3:0, body hostů: Koval Jan 1:2, Kollros Roman 0:3, Reiser Miroslav 0:3, Sladký Antonín 0:2),
12. kolo:
KOC Sušice B - TJ Sokol Pocinovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Aschenbrenner Jan 3:1, Vítovec Miroslav 2:2, Baierl Tomáš 1:3, Jarab Josef 2:2, body hostů: Jehlík Miroslav 1:3, Chromek Miroslav 2:2, Sazama Adam 3:1, Sazama Luboš 0:1, Šmíd Martin 2:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Trefný Jan 1:2, Křesák Vojtěch 1:0, Rojík Marek 4:0, WO 0:2, body hostů: Dienstbier Pavel 2:1, Brant František 0:2, Sedláček Štěpán 0:3, Dolejš Pavel 1:2, WO 2:0), TJ Dioss Nýřany A - TJ Zdemyslice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:0, Šimek Adam 2:1, Čermák Michal 2:1, Niedermayer Michal 2:1, body hostů: Franc Štěpán 1:2, Hoch Jiří 2:1, Švarc Pavel 0:3, Švarc Václav 0:3), TJ Dioss Nýřany B - TJ Slavoj Stod B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kheil Lukáš 2:1, Alexa Vlastimil 0:3, Šlajch Stanislav 0:3, Kliment Vladimír 2:2, body hostů: Hulín Jiří 3:1, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 2:1, Čada Vladimír 2:1),
13. kolo:
Union Plzeň D - KOC Sušice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kylián Zdeněk 2:1, Korecký Filip 2:1, Kříž Michal 2:1, Gabriel Petr 2:1, body hostů: Mazura Pavel 1:2, Aschenbrenner Jan 3:0, Jarab Josef 0:3, Milfort Jiří st. 0:3), KST Klatovy B - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Javorský Daniel 3:1, Kollros Roman 2:2, Reiser Miroslav 1:3, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Rojík Marek 3:1, Křesák Vojtěch 1:3, Vojáček Rudolf ml. 3:1, Trefný Jan 1:3), TJ Slavoj Stod B - SK Jiskra Domažlice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Milan 0:3, Škrleta Luboš 1:1, Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 2:1, body hostů: Bacík Zdeněk 2:1, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Jan 3:0, Ludvík Roman 1:1), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Kdyně A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoch Jiří 3:1, Švarc Václav 1:3, Hýsek Tomáš 0:2, Franc Štěpán 4:0, Švarc Pavel 0:2, body hostů: Stodola Jan 3:1, Stanček Ivo 2:2, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 2:2), TJ Dobřany B - TJ Dioss Nýřany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dienstbier Pavel 1:1, Umner Filip 0:2, Hrubý Petr 0:3, Malý Josef 0:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:1, Niedermayer Michal 2:0, Čermák Michal 2:0, Makoň Zdeněk ml. 2:0), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dioss Nýřany B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sazama Luboš 1:2, Jehlíková Petra 1:1, Chromek Miroslav 0:3, Šmíd Martin 2:2, Jehlík Miroslav 1:0, body hostů: Kabát Martin 4:0, Kliment Vladimír 2:1, Kheil Lukáš 2:1, Zikmundovský Martin 0:3),
14. kolo:
Union Plzeň D - TJ Sokol Horažďovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Petr 1:2, Sýkora David 2:1, Korecký Filip 3:0, Vintr Josef 3:0, body hostů: Rojík Marek 2:1, Křesák Vojtěch 0:3, Vojáček Rudolf ml. 1:2, Trefný Jan 0:3), KST Klatovy B - KOC Sušice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reiser Miroslav 1:3, Sladký Antonín 2:2, Javorský Daniel 3:1, Kollros Roman 3:1, body hostů: Aschenbrenner Jan 3:1, Mazura Pavel 2:2, Jarab Josef 2:2, Rovňan Richard 0:4), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Kdyně A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 0:2, Škrleta Luboš 0:2, Čada Vladimír 0:3, Hulín Jiří 1:2, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 3:0, März Miloslav 1:1, Homolka Zdeněk 2:0), TJ Zdemyslice A - SK Jiskra Domažlice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoch Jiří 3:0, Švarc Václav 1:1, Hýsek Tomáš 1:1, Franc Štěpán 3:0, Švarc Pavel 1:0, body hostů: Bacík Zdeněk 0:3, Pangrác Jan 1:2, Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Adam 0:2), TJ Dobřany B - TJ Dioss Nýřany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanec Matěj 0:3, Hrubý Petr 0:2, Dienstbier Pavel 1:2, Umner Filip 2:1, body hostů: Kabát Martin 3:0, Kliment Vladimír 2:1, Kheil Lukáš 1:2, Zikmundovský Martin 2:0), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dioss Nýřany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Martin 2:1, Chromek Miroslav 0:2, Jehlík Miroslav 2:1, Jehlíková Petra 4:0, Sazama Luboš 0:1, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Niedermayer Michal 1:2, Čermák Michal 0:3, Makoň Zdeněk ml. 2:1),
15. kolo:
KOC Sušice B - TJ Dioss Nýřany A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baierl Tomáš 2:1, Vítovec Miroslav 0:3, Jarab Josef 2:1, Mazura Pavel 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 1:3, Čermák Michal 1:2, Šimek Adam 2:1, Niedermayer Michal 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dioss Nýřany B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 2:1, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Křesák Vojtěch 1:2, Rojík Marek 4:0, body hostů: Kabát Martin 2:2, Kliment Vladimír 1:2, Kheil Lukáš 1:2, Zikmundovský Martin 0:3), TJ Dobřany B - SK Jiskra Domažlice B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pastuch Jan 2:0, Vohradský Marek 1:1, Dolejš Pavel 1:2, Dienstbier Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Nguyen Libor 0:3, Ludvík Roman 3:0, Pangrác Jan 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Kdyně A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 1:2, Jehlíková Petra 2:1, Šmíd Martin 0:3, Jehlík Miroslav 1:3, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 2:1, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Zdemyslice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 2:1, Súkeník Zdeněk 0:3, Čada Vladimír 0:1, Baksa Zdeněk 0:2, Škrleta Luboš 1:1, body hostů: Hoch Jiří 3:0, Franc Štěpán 3:0, Švarc Václav 1:2, Švarc Pavel 1:1),
16. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dioss Nýřany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křesák Vojtěch 3:0, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Trefný Jan 1:2, Rojík Marek 2:1, body hostů: Šimek Adam 1:2, Kolerus Jaroslav 1:2, Čermák Michal 1:2, Niedermayer Michal 0:3), KOC Sušice B - TJ Dioss Nýřany B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baierl Tomáš 2:2, Vítovec Miroslav 1:2, Jarab Josef 1:2, Mazura Pavel 1:3, body hostů: Kabát Martin 3:1, Kliment Vladimír 4:0, Kheil Lukáš 2:1, Zikmundovský Martin 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - SK Jiskra Domažlice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 3:0, Jehlík Miroslav 1:1, Šmíd Martin 2:1, Sazama Luboš 3:0, body hostů: Marešová Zdeňka ml. 2:1, Kuneš Jaroslav st. 0:3, Fronk Pavel 0:3, Nguyen Libor 0:2), TJ Dobřany B - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:2, Pastuch Jan 2:1, Vohradský Jiří 1:2, Dolejš Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Stodola Jan 4:0, März Miloslav 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, WO 0:5),
17. kolo:
Union Plzeň D - TJ Slavoj Stod B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kylián Zdeněk 2:0, Kříž Michal 2:0, Gabriel Petr 2:0, Bistřický David 2:0, body hostů: Hulín Jiří 0:2, Čada Vladimír 0:2, Škrleta Luboš 0:2, Súkeník Zdeněk 0:2), KST Klatovy B - TJ Zdemyslice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:2, Koval Jan 1:3, Reiser Miroslav 1:2, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 4:0, Švarc Václav 1:3, Švarc Pavel 0:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Dioss Nýřany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 3:1, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Jan 1:2, Pangrác Adam 0:4, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Makoň Zdeněk ml. 4:0, Niedermayer Michal 2:1, Čermák Michal 1:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Dioss Nýřany B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 2:0, Homolka Zdeněk 1:1, März Miloslav 2:1, Stanček Ivo 3:0, body hostů: Kabát Martin 1:2, Kliment Vladimír 1:2, Kheil Lukáš 0:2, Zikmundovský Martin 0:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dobřany B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haas Václav 2:1, Chromek Miroslav 1:1, Šmíd Martin 2:1, Jehlík Miroslav 3:0, body hostů: Brant František 1:2, Dienstbier Pavel 2:1, Hrubý Petr 0:3, Sedláček Štěpán 0:2),
18. kolo:
KST Klatovy B - TJ Slavoj Stod B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollros Roman 2:0, Koval Jan 2:0, Reiser Miroslav 2:0, Sladký Antonín 2:0, body hostů: Hulín Jiří 0:2, Čada Vladimír 0:2, Súkeník Zdeněk 0:2, Škrleta Luboš 0:2), Union Plzeň D - TJ Zdemyslice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gabriel Petr 2:2, Sýkora David 3:1, Kylián Zdeněk 2:1, Kříž Michal 2:2, body hostů: Franc Štěpán 2:2, Hoch Jiří 4:0, Švarc Václav 0:4, Švarc Pavel 0:3), TJ Sokol Kdyně A - TJ Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stodola Jan 3:1, Homolka Zdeněk 1:3, März Miloslav 0:4, Stanček Ivo 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Čermák Michal 2:2, Makoň Zdeněk ml. 2:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Dioss Nýřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 3:1, Ludvík Roman 3:1, Marešová Zdeňka 2:2, Pangrác Adam 0:4, body hostů: Kabát Martin 2:2, Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 2:2, Zikmundovský Martin 2:2),
19. kolo:
KOC Sušice B - SK Jiskra Domažlice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baierl Tomáš 0:3, Leipelt Lukáš 1:1, Jarab Josef 0:3, Mazura Pavel 2:1, body hostů: Bacík Zdeněk 3:0, Krejčíř Milan 2:1, Pangrác Jan 2:1, Ludvík Roman 1:1), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 1:3, Trefný Jan 3:1, Křesák Vojtěch 3:1, Rojík Marek 1:3, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 1:3, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 2:2), TJ Dobřany B - Union Plzeň D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Štěpán 0:3, Helus Jaroslav 1:2, Vohradský Marek 3:0, Dienstbier Pavel 0:4, body hostů: Korecký Filip 3:1, Kylián Zdeněk 1:2, Vintr Josef 2:1, Gabriel Petr 3:0), TJ Sokol Pocinovice A - KST Klatovy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chromek Miroslav 3:1, Sazama Luboš 0:2, Jehlík Miroslav 3:1, Šmíd Martin 3:1, Sazama Adam 0:2, body hostů: Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 3:1, Kollros Roman 1:3, Novák Milan ml. 1:3), TJ Dioss Nýřany A - TJ Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedermayer Michal 1:3, Šimek Adam 1:3, Kolerus Jaroslav 2:2, Čermák Michal 3:1, body hostů: Kheil Lukáš 3:1, Zikmundovský Martin 0:4, Kabát Martin 3:1, Kliment Vladimír 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - SK Jiskra Domažlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:1, Trefný Jan 2:0, Rojík Marek 2:1, Křesák Vojtěch 2:1, body hostů: Krejčíř Milan 1:2, Pangrác Jan 1:2, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Adam 0:2), KOC Sušice B - TJ Sokol Kdyně A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baierl Tomáš 0:3, Leipelt Lukáš 0:2, Jarab Josef 1:2, Mazura Pavel 1:2, body hostů: Stodola Jan 3:0, Stanček Ivo 3:0, März Miloslav 2:1, Homolka Zdeněk 1:1), TJ Sokol Pocinovice A - Union Plzeň D 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Adam 1:3, Chromek Miroslav 1:0, Šmíd Martin 2:1, Jehlík Miroslav 0:4, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Gabriel Petr 3:1, Korecký Filip 2:2, Kylián Zdeněk 3:1, Vintr Josef 2:1), TJ Dobřany B - KST Klatovy B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 2:0, Umner Filip 2:0, Helus Jaroslav 2:1, Dolejš Pavel 2:0, body hostů: Reiser Miroslav 0:3, Sladký Antonín 1:1, Kollros Roman 0:2, Novák Milan ml. 0:2),
21. kolo:
TJ Slavoj Stod B - KOC Sušice B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrleta Luboš 2:0, Čada Vladimír 2:0, Súkeník Zdeněk 2:0, Kodirov Khudoyberdi 2:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 0:2, Jarab Josef 0:2, Baierl Tomáš 0:2, Rovňan Richard 0:2), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Horažďovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Štěpán 4:0, Švarc Václav 0:3, Švarc Pavel 0:3, Hoch Jiří 4:0, body hostů: Křesák Vojtěch 2:2, Rojík Marek 2:2, Trefný Jan 1:2, Vojáček Rudolf ml. 1:2), Union Plzeň D - TJ Dioss Nýřany A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gabriel Petr 0:1, Korecký Filip 0:2, Kylián Zdeněk 0:2, WO 1:4, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:0, Niedermayer Michal 2:0, Čermák Michal 1:0, WO 4:1), KST Klatovy B - TJ Dioss Nýřany B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koval Jan 2:0, Kollros Roman 1:1, Jehlík Miroslav 2:1, Sladký Antonín 1:1, WO 3:0, body hostů: Kheil Lukáš 0:3, Kliment Vladimír 2:1, Zikmundovský Martin 1:2, WO 0:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Kdyně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Milan 3:1, Ludvík Roman 1:3, Pangrác Jan 2:2, Bacík Zdeněk 2:2, body hostů: Stodola Jan 4:0, Stanček Ivo 2:2, März Miloslav 1:3, Homolka Zdeněk 1:3),
22. kolo:
TJ Zdemyslice A - KOC Sušice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Franc Štěpán 1:0, Švarc Václav 2:0, Švarc Pavel 2:0, Hoch Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Aschenbrenner Jan 0:2, Jarab Josef 0:2, Baierl Tomáš 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Stod B - TJ Sokol Horažďovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrleta Luboš 1:3, Čada Vladimír 2:2, Súkeník Zdeněk 4:0, Kodirov Khudoyberdi 1:3, body hostů: Křesák Vojtěch 2:2, Rojík Marek 2:2, Trefný Jan 3:1, Vojáček Rudolf ml. 1:3), KST Klatovy B - TJ Dioss Nýřany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollros Roman 2:2, Koval Jan 2:2, Reiser Miroslav 2:2, Sladký Antonín 2:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Niedermayer Michal 2:2, Čermák Michal 2:2, Makoň Zdeněk ml. 2:2), Union Plzeň D - TJ Dioss Nýřany B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kylián Zdeněk 3:0, Korecký Filip 3:0, Gabriel Petr 1:2, Farajzl Filip 1:2, body hostů: Kliment Vladimír 1:2, Kheil Lukáš 2:1, Zikmundovský Martin 1:2, Šlajch Stanislav 0:3),
23. kolo:
SK Jiskra Domažlice B - Union Plzeň D 0:10wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Kdyně A - KST Klatovy B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 1:1, März Miloslav 1:2, Stanček Ivo 3:0, body hostů: Reiser Miroslav 1:2, Sladký Antonín 2:1, Kollros Roman 0:3, Novák Milan ml. 0:2), TJ Dobřany B - TJ Slavoj Stod B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dienstbier Pavel 1:2, Vohradský Marek 3:0, Dolejš Pavel 0:3, Pastuch Jan 4:0, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 1:3, Čada Vladimír 1:2, Súkeník Zdeněk 2:1, Škrleta Luboš 1:2), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Zdemyslice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chromek Miroslav 2:1, Sazama Adam 0:3, Šmíd Martin 0:1, Jehlík Miroslav 2:1, Sazama Luboš 0:2, body hostů: Franc Štěpán 3:0, Hoch Jiří 3:0, Švarc Václav 1:2, Švarc Pavel 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - KOC Sušice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trefný Jan 2:1, Vojáček Rudolf ml. 3:0, Rojík Marek 2:1, Křesák Vojtěch 2:1, body hostů: Mazura Pavel 1:2, Jarab Josef 1:2, Baierl Tomáš 0:3, Vítovec Miroslav 1:2),
24. kolo:
TJ Sokol Kdyně A - Union Plzeň D 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 1:0, Homolka Zdeněk 1:1, März Miloslav 3:0, Stanček Ivo 1:0, WO 3:0, body hostů: Kylián Zdeněk 0:3, Korecký Filip 1:1, Kříž Michal 0:2, WO 0:3), SK Jiskra Domažlice B - KST Klatovy B 0:10wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Slavoj Stod B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 2:1, Šmíd Martin 2:0, Chromek Miroslav 2:1, Jehlík Miroslav 3:0, body hostů: Súkeník Zdeněk 1:2, Čada Vladimír 0:3, Kodirov Khudoyberdi 0:3, Škrleta Luboš 1:1), TJ Dobřany B - TJ Zdemyslice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastuch Jan 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Dienstbier Pavel 2:2, Vohradský Marek 3:1, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 3:1, Švarc Václav 0:4, Hýsek Tomáš 0:4),
25. kolo:
TJ Dobřany B - KOC Sušice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Helus Jaroslav 1:0, Dienstbier Pavel 2:0, Dolejš Pavel 3:0, Reitšpies Luděk 0:1, WO 3:0, body hostů: Jarab Josef 0:3, Aschenbrenner Jan 0:2, Mazura Pavel 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Horažďovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sazama Luboš 2:1, Jehlíková Petra 0:1, Šmíd Martin 0:3, Jehlík Miroslav 0:3, Chromek Miroslav 0:1, body hostů: Křesák Vojtěch 2:1, Rojík Marek 3:0, Trefný Jan 3:0, Vojáček Rudolf ml. 1:1), TJ Slavoj Stod B - TJ Dioss Nýřany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 0:3, Súkeník Zdeněk 1:2, Čada Vladimír 1:2, Škrleta Luboš 1:2, body hostů: Kolerus Jaroslav 3:0, Čermák Michal 2:1, Šimek Adam 1:2, Niedermayer Michal 3:0), TJ Zdemyslice A - TJ Dioss Nýřany B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Štěpán 3:0, Švarc Václav 0:3, Švarc Pavel 1:2, Hoch Jiří 4:0, body hostů: Kabát Martin 2:2, Kliment Vladimír 1:2, Kheil Lukáš 1:2, Zikmundovský Martin 1:2), KST Klatovy B - Union Plzeň D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sladký Antonín 1:1, Reiser Miroslav 2:0, Jehlík Miroslav 3:0, Koval Jan 2:1, body hostů: Kříž Michal 0:3, Korecký Filip 0:3, Gabriel Petr 1:1, Kylián Zdeněk 1:1),
26. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - KOC Sušice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sazama Luboš 2:2, Jehlíková Petra 0:2, Šmíd Martin 3:0, Jehlík Miroslav 3:1, Šmíd Josef 0:1, body hostů: Vítovec Miroslav 3:1, Růžička Radek 1:3, Vítek Petr 1:2, Milfort Jiří st. 1:2), TJ Dobřany B - TJ Sokol Horažďovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dienstbier Pavel 1:3, Dolejš Pavel 1:3, Pastuch Jan 4:0, Vohradský Marek 3:1, body hostů: Křesák Vojtěch 2:2, Rojík Marek 2:2, Trefný Jan 1:3, Vojáček Rudolf ml. 2:2), TJ Zdemyslice A - TJ Dioss Nýřany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Štěpán 4:0, Švarc Václav 1:3, Švarc Pavel 0:3, Hoch Jiří 4:0, body hostů: Kolerus Jaroslav 2:2, Čermák Michal 2:2, Šimek Adam 1:3, Niedermayer Michal 1:2), TJ Slavoj Stod B - TJ Dioss Nýřany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kodirov Khudoyberdi 1:3, Súkeník Zdeněk 3:1, Čada Vladimír 2:2, Škrleta Luboš 1:3, body hostů: Kabát Martin 4:0, Kliment Vladimír 1:3, Kheil Lukáš 1:3, Zikmundovský Martin 3:1),
27. kolo:
KOC Sušice B - Union Plzeň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baierl Tomáš 2:2, Vítovec Miroslav 2:2, Aschenbrenner Jan 2:2, Mazura Pavel 2:2, body hostů: Kylián Zdeněk 2:2, Korecký Filip 2:2, Gabriel Petr 2:2, Kříž Michal 2:2), TJ Sokol Horažďovice A - KST Klatovy B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 2:0, Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 3:0, WO 2:2, body hostů: Reiser Miroslav 0:3, Kollros Roman 0:3, Koval Jan 1:1, WO 2:2), SK Jiskra Domažlice B - TJ Slavoj Stod B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bacík Zdeněk 1:2, Ludvík Roman 0:3, Pangrác Jan 2:1, WO 2:3, body hostů: Čada Vladimír 3:0, Kodirov Khudoyberdi 1:2, Škrleta Luboš 2:1, WO 3:2), TJ Sokol Kdyně A - TJ Zdemyslice A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stodola Jan 1:1, Homolka Zdeněk 0:2, März Miloslav 0:3, WO 0:4, body hostů: Franc Štěpán 3:0, Hoch Jiří 2:0, Švarc Václav 1:0, Švarc Pavel 0:1, WO 4:0), TJ Dioss Nýřany A - TJ Dobřany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:1, Niedermayer Michal 2:2, Čermák Michal 2:1, Šimek Adam 2:2, body hostů: Vohradský Marek 4:0, Dienstbier Pavel 2:2, Vohradský Jiří 0:4, Dolejš Pavel 0:3), TJ Dioss Nýřany B - TJ Sokol Pocinovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabát Martin 3:0, Kliment Vladimír 1:2, Kheil Lukáš 2:1, Zikmundovský Martin 3:1, body hostů: Jehlík Miroslav 1:3, Sazama Luboš 2:1, Sazama Adam 0:3, Svoboda Lukáš 1:2),
28. kolo:
TJ Sokol Horažďovice A - Union Plzeň D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Rudolf ml. 4:0, Buriánek Martin 0:1, Trefný Jan 2:1, Rojík Marek 3:1, WO 0:2, body hostů: Kylián Zdeněk 0:3, Korecký Filip 3:1, Gabriel Petr 0:3, Kříž Michal 0:2, WO 2:0), KOC Sušice B - KST Klatovy B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazura Pavel 2:0, Baierl Tomáš 2:0, Leipelt Lukáš 0:3, Jarab Josef 2:0, WO 4:0, body hostů: Koval Jan 1:2, Reiser Miroslav 1:2, Kollros Roman 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Kdyně A - TJ Slavoj Stod B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stodola Jan 3:0, Homolka Zdeněk 1:2, März Miloslav 1:2, Stanček Ivo 3:1, body hostů: Kodirov Khudoyberdi 2:2, Súkeník Zdeněk 3:0, Čada Vladimír 0:3, Škrleta Luboš 0:3), SK Jiskra Domažlice B - TJ Zdemyslice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bacík Zdeněk 2:2, Ludvík Roman 1:2, Pangrác Jan 1:2, Kuneš Jaroslav st. 1:3, body hostů: Franc Štěpán 4:0, Hoch Jiří 4:0, Švarc Václav 0:3, Švarc Pavel 1:2), TJ Dioss Nýřany B - TJ Dobřany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vladimír 2:2, Kheil Lukáš 0:4, Kabát Martin 3:1, Zikmundovský Martin 2:2, body hostů: Vohradský Marek 4:0, Dienstbier Pavel 3:1, Dolejš Pavel 1:3, Vohradský Jiří 1:3), TJ Dioss Nýřany A - TJ Sokol Pocinovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolerus Jaroslav 3:1, Niedermayer Michal 1:2, Čermák Michal 3:0, Šimek Adam 2:2, body hostů: Šmíd Martin 1:3, Jehlík Miroslav 1:3, Jehlíková Petra 1:2, Sazama Luboš 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy