Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 1.tř.sk.B
1. kolo:
SK Nevid A - TJ Sokol Kralovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 1:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Matějka Martin 0:3, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Habl Jakub 3:0, Skyba Martin 3:0, Šrámek Martin 2:1, Csukás Karol 1:2), TJ Hrádek A - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krákora Tomáš 2:1, Hobl Pavel 3:0, Soukup Lukáš 1:2, Mudra Jan 2:2, body hostů: Kotva Petr 0:4, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 2:1, Kotva David 2:1), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoang Tony 2:0, Egermaier Jakub 1:1, Havránek Petr 1:2, Auterský Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Malík Roman 2:1, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 0:3, WO 0:3), TJ Slavoj Stod A - ST DDM Stříbro A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: März Tomáš 4:0, Konrady Vladimír 0:3, Šleis Petr 1:2, Rauner Václav 4:0, body hostů: Kalavský Marcel 2:2, Hošťálek Josef 1:3, Sýkora František 1:2, Kubovský Jiří 1:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Klabava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 0:2, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: Toman Josef 1:2, Kubík Libor 2:1, Vild Jan 0:3, Hájek Milan 0:2),
2. kolo:
SK Nevid A - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiška Petr 2:1, Nálevka Jaroslav 1:1, Matějka Martin 3:0, Čada Zdeněk 3:0, body hostů: Kotva Petr 0:3, Kovanda Jiří 1:2, Kotva Pavel 0:1, Kotva David 1:1, Vácha Karel 0:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Kralovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 2:2, Soukup Lukáš 1:3, Hobl Pavel 1:1, Mudra Jan 1:1, body hostů: Habl Jakub 3:1, Skyba Martin 3:1, Šrámek Martin 2:2, Csukás Karol 0:4), TJ Sokol Plzeň V. C - ST DDM Stříbro A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egermaier Jakub 4:0, Havránek Petr 1:3, Klimeš Daniel 1:3, Hoang Tony 2:2, body hostů: Kalavský Marcel 2:2, Hošťálek Josef 3:1, Sýkora František 1:3, Kubovský Jiří 2:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: März Tomáš 3:0, Šleis Petr 1:1, Konrady Vladimír 1:2, Rauner Václav 3:0, body hostů: Malík Roman 2:1, Krejčí Antonín 1:2, Haišman Jaroslav 0:3, Alexa Marcel 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Skomelno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 1:3, Vild Jan 1:3, Kubík Libor 3:1, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Šmíd Josef 2:2, Hofman Petr ml. 0:4, Hofman Martin 3:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Těně A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Hach Václav 3:0, Šilhánek Martin 2:0, WO 0:1, body hostů: Poch Pavel 2:1, Lysák Stanislav 0:3, Hájek Dušan 0:2, Dobrý Václav 0:2, WO 1:0), SK Nevid A - TJ Sokol Plzeň V. C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 1:2, Nálevka Jaroslav 0:2, Matějka Martin 0:3, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Tran Duc Martin Lam 3:0, Hoang Tony 3:0, Havránek Petr 2:1, Nguyen Anh Hai 0:2), TJ Hrádek A - TJ Slavoj Stod A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mudra Jan 1:2, Soukup Lukáš 2:1, Janík Ladislav 2:1, Hobl Pavel 3:1, body hostů: Hořan Marek 2:2, Rauner Václav 0:1, März Ondřej 0:3, März Tomáš 3:0, Šleis Petr 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - ST DDM Stříbro A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Antonín 0:2, Soukup Zdeněk 0:2, Vasilečko Michal 0:3, Malík Roman 2:1, body hostů: Adam Ondřej 3:0, Kalavský Marcel 3:0, Kubovský Jiří 1:1, Sýkora František 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Těně A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Milan 1:3, Duraj Vojtěch 1:0, Kubík Libor 3:1, Toman Josef 3:1, WO 0:3, body hostů: Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 1:3, Ungr Jan II. 1:2, Lysák Stanislav 1:2, WO 3:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Skomelno A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hach Václav 3:1, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Hodek Martin 1:2, Šilhánek Martin 2:2, body hostů: Šmíd Josef 3:1, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr st. 0:3, Hofman Martin 1:2), SK Nevid A - TJ Slavoj Stod A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 0:3, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Hořan Marek 3:0, Šleis Petr 1:2, März Ondřej 1:2, März Tomáš 3:0), TJ Hrádek A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Ladislav 2:2, Hobl Pavel 3:1, Mudra Jan 2:1, Soukup Lukáš 2:2, body hostů: Tran Duc Martin Lam 3:1, Hoang Tony 2:2, Havránek Petr 1:3, Klimeš Daniel 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Kralovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoang Tony 3:1, Fencl Václav 1:3, Havránek Petr 1:3, Tran Duc Martin Lam 2:2, body hostů: Habl Jakub 4:0, Skyba Martin 2:2, Šrámek Martin 3:1, Skyba Antonín 0:4), TJ Slavoj Stod A - TJ Město Zbiroh A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořan Marek 4:0, März Tomáš 3:0, Zábranský Hynek 2:1, März Ondřej 1:3, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 1:3, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 1:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Petr ml. 1:1, Šmíd Josef 2:0, Hofman Martin 2:1, Ruckauf Michal 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 0:3, Haišman Jaroslav 0:2, Alexa David 0:2), TJ Sokol Těně A - ST DDM Stříbro A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysák Stanislav 0:3, Ungr Jan II. 0:2, Poch Pavel 0:3, Dobrý Václav 2:1, body hostů: Adam Ondřej 3:0, Kalavský Marcel 3:0, Sýkora František 2:1, Hošťálek Josef 1:1), TJ Hrádek A - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Pavel 0:1, Soukup Lukáš 1:1, Janík Ladislav 2:1, Mudra Jan 3:0, Krákora Tomáš 2:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Matějka Martin 1:2, Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Václav 2:2, Havránek Petr 3:1, Klimeš Daniel 0:4, Tran Duc Martin Lam 4:0, body hostů: Kotva David 1:3, Kotva Pavel 2:2, Jerling Jaroslav 1:3, Kovanda Jiří 3:1), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Kralovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Marek 4:0, März Tomáš 3:1, Zábranský Hynek 1:2, März Ondřej 1:3, body hostů: Habl Jakub 3:1, Šrámek Martin 1:3, Skyba Martin 2:2, Skyba Antonín 0:3), TJ Sokol Skomelno A - ST DDM Stříbro A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Martin 0:3, Hofman Petr ml. 0:2, Oliverius Josef 0:3, Ruckauf Michal 2:1, body hostů: Adam Ondřej 3:0, Kalavský Marcel 2:1, Sýkora František 2:1, Hošťálek Josef 2:0), TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ungr Jan II. 1:0, Poch Pavel 2:0, Lysák Stanislav 2:1, Dobrý Václav 2:0, WO 3:0, body hostů: Haišman Jaroslav 0:3, Soukup Zdeněk 0:3, Krejčí Antonín 1:1, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Klabava A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habl Jakub 2:1, Šrámek Martin 1:2, Skyba Antonín 1:2, Skyba Martin 0:3, body hostů: Kubík Libor 1:2, Šauer David 2:1, Hájek Milan 3:0, Vild Jan 2:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Nezvěstice A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerling Jaroslav 0:3, Kotva Pavel 1:1, Kovanda Jiří 1:2, Kotva David 0:3, WO 4:0, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Hach Václav 3:1, Hodek Martin 2:1, WO 0:4), SK Nevid A - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 0:4, Šiška Petr 2:2, Matějka Martin 2:2, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Šmíd Josef 3:1, Ruckauf Michal 3:1, Hofman Martin 1:3, Vimpel Jan 1:3), TJ Hrádek A - TJ Sokol Těně A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Lukáš 1:3, Mudra Jan 2:0, Janík Ladislav 3:1, Hobl Pavel 3:1, Krákora Tomáš 0:2, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Lysák Stanislav 1:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Slavoj Stod A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Le Thanh Tung 0:4, Egermaier Jakub 1:2, Hoang Tony 2:1, Tran Duc Martin Lam 3:1, body hostů: März Tomáš 4:0, Hořan Marek 2:2, Zábranský Hynek 1:2, März Ondřej 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Nezvěstice A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habl Jakub 2:1, Skyba Antonín 1:2, Csukás Karol 0:3, Šrámek Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Hach Václav 3:0, Hodek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 0:3, WO 0:1), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Klabava A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 1:2, Kotva David 1:3, body hostů: Toman Josef 3:1, Kubík Libor 2:2, Hájek Milan 2:1, Vild Jan 2:1), SK Nevid A - TJ Sokol Těně A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 2:1, Šiška Petr 2:1, Matějka Martin 3:0, Čada Zdeněk 2:1, body hostů: Dobrý Václav 1:2, Poch Pavel 1:2, Ungr Jan II. 1:2, Lysák Stanislav 0:3), TJ Hrádek A - TJ Sokol Skomelno A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 3:1, Janík Ladislav 1:1, Soukup Lukáš 1:2, Hobl Pavel 3:1, Krákora Tomáš 1:0, body hostů: Ruckauf Michal 3:1, Hofman Martin 2:2, Oliveriusová Hana 0:3, Oliverius Josef 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Petr ml. 3:0, Hofman Martin 0:3, Šmíd Josef 3:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 1:2, Hoang Tony 1:2, Egermaier Jakub 1:2, Havránek Petr 0:3), TJ Sokol Těně A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan II. 1:1, Poch Pavel 1:1, Dobrý Václav 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, body hostů: Hořan Marek 2:1, März Ondřej 0:3, Zábranský Hynek 0:2, Šleis Petr 0:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Toman Josef 1:0, Kubík Libor 1:1, Hájek Milan 3:0, Vild Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Soukup Zdeněk 0:3, Malík Roman 1:2, Haišman Jaroslav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - ST DDM Stříbro A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 3:1, Zoubele Slavomír ml. 2:2, Hodek Martin 1:3, Šilhánek Martin 2:2, body hostů: Adam Ondřej 2:2, Kalavský Marcel 2:2, Sýkora František 1:3, Hošťálek Josef 3:1), TJ Sokol Kralovice A - TJ Město Zbiroh A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habl Jakub 4:0, Skyba Antonín 1:3, Csukás Karol 0:3, Šrámek Martin 2:2, body hostů: Kotva David 2:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:1, Jerling Jaroslav 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Slavoj Stod A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 0:3, Šmíd Josef 2:1, Hofman Petr ml. 3:1, body hostů: Šleis Petr 1:3, Hořan Marek 2:1, Zábranský Hynek 0:3, März Ondřej 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Václav 2:1, Poch Pavel 2:0, Ungr Jan II. 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, body hostů: Hoang Tony 1:2, Tran Duc Martin Lam 1:2, Egermaier Jakub 0:3, Havránek Petr 0:2), TJ Sokol Klabava A - ST DDM Stříbro A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Libor 1:3, Toman Josef 2:2, Hájek Milan 2:2, Vild Jan 2:2, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Kalavský Marcel 2:2, Hošťálek Josef 1:3, Sýkora František 3:1), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hach Václav 1:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 3:0, Šilhánek Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Malík Roman 0:3, Soukup Zdeněk 0:2, Haišman Jaroslav 0:2, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Habl Jakub 1:0, Šrámek Martin 2:0, Skyba Antonín 2:0, Csukás Karol 1:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 0:2, Haišman Jaroslav 0:2, Vasilečko Michal 0:2, WO 0:3), TJ Město Zbiroh A - ST DDM Stříbro A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 3:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:2, WO 0:1, body hostů: Adam Ondřej 3:1, Kalavský Marcel 1:2, Kubovský Jiří 1:3, Chalupecký Zdeněk 0:3, WO 1:0), SK Nevid A - TJ Sokol Klabava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pezlar Roman 0:4, Nálevka Jaroslav 3:1, Šiška Petr 2:2, Matějka Martin 2:2, body hostů: Toman Josef 1:3, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 3:1), TJ Hrádek A - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 2:2, Soukup Lukáš 0:1, Janík Ladislav 1:3, Hobl Pavel 2:2, Krákora Tomáš 2:1, body hostů: Šilhánek Martin 2:2, Hach Václav 4:0, Hodek Martin 1:3, Zoubele Slavomír ml. 2:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Těně A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Šmíd Josef 2:0, Hofman Martin 3:0, Hofman Petr ml. 1:1, WO 0:1, body hostů: Lysák Stanislav 0:3, Poch Pavel 0:2, Dvořák Jaroslav 1:2, Ungr Jan II. 0:2, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - ST DDM Stříbro A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habl Jakub 1:2, Skyba Antonín 1:2, Kolena Jakub 0:3, Šrámek Martin 1:3, body hostů: Adam Ondřej 4:0, Kalavský Marcel 3:0, Kubovský Jiří 3:0, Chalupecký Zdeněk 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:1, Kotva Pavel 1:1, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 1:1, WO 4:0, body hostů: Krejčí Antonín 0:3, Haišman Jaroslav 2:1, Vasilečko Michal 1:2, WO 0:4), SK Nevid A - TJ Sokol Nezvěstice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pezlar Roman 0:3, Nálevka Jaroslav 2:1, Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 2:1, Hodek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:2), TJ Hrádek A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 0:4, Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 2:2, Hobl Pavel 3:1, body hostů: Hájek Milan 3:1, Kubík Libor 1:3, Vild Jan 1:3, Šauer David 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Kralovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Josef 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Martin 0:4, Hofman Petr ml. 2:2, body hostů: Habl Jakub 3:1, Skyba Martin 3:1, Šrámek Martin 1:3, Skyba Antonín 1:3), TJ Sokol Těně A - TJ Město Zbiroh A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lysák Stanislav 1:3, Poch Pavel 2:2, Dobrý Václav 3:1, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Kotva David 1:3, Kotva Pavel 1:3, Jerling Jaroslav 2:2, Kovanda Jiří 4:0), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toman Josef 2:0, Hájek Milan 2:0, Vild Jan 2:1, Kubík Libor 2:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 0:3, Egermaier Jakub 1:1, Klimeš Daniel 0:2, Lang David 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Stod A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 3:0, body hostů: März Tomáš 2:1, Rauner Václav 0:3, März Ondřej 0:2, Zábranský Hynek 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - SK Nevid A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Zdeněk 1:2, Vasilečko Michal 0:2, Alexa Marcel 0:3, Krejčí Antonín 1:2, body hostů: Čada Zdeněk 3:0, Matějka Martin 3:0, Nálevka Jaroslav 2:1, Pezlar Roman 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Hrádek A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalavský Marcel 3:0, Hošťálek Josef 2:1, Sýkora František 3:0, Adam Ondřej 2:1, body hostů: Mudra Jan 0:3, Hobl Pavel 1:2, Krákora Tomáš 0:3, Janík Ladislav 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr ml. 1:1, Hofman Martin 2:0, Šmíd Josef 3:0, Ruckauf Michal 2:1, WO 1:0, body hostů: Kotva David 0:3, Kotva Pavel 1:2, Jerling Jaroslav 0:2, Kovanda Jiří 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Kralovice A 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobrý Václav 2:0, Ungr Jan II. 2:0, Poch Pavel 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, Lysák Stanislav 1:0, body hostů: Kolena Jakub 0:3, Malčikov Pavel 0:3, Csukás Karol 0:2, Šrámek Martin 0:2), TJ Sokol Klabava A - TJ Slavoj Stod A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Milan 2:0, Šauer David 2:0, Kubík Libor 2:0, Vild Jan 2:0, body hostů: März Tomáš 0:2, März Ondřej 0:2, Rauner Václav 0:2, Zábranský Hynek 0:2), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 3:0, Šilhánek Martin 2:0, body hostů: Tran Duc Martin Lam 0:3, Egermaier Jakub 1:1, Klimeš Daniel 0:2, Lang David 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Hrádek A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vasilečko Michal 0:2, Alexa Marcel 0:3, Krejčí Antonín 2:1, WO 0:3, body hostů: Janík Ladislav 3:0, Mudra Jan 1:1, Krákora Tomáš 0:1, Hobl Pavel 2:0, WO 3:0), ST DDM Stříbro A - SK Nevid A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalavský Marcel 2:0, Hošťálek Josef 1:1, Sýkora František 3:0, Adam Ondřej 2:1, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Matějka Martin 0:3, Nálevka Jaroslav 1:1, Pezlar Roman 0:2),
15. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - SK Nevid A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Martin 0:2, Skyba Antonín 0:2, Csukás Karol 0:2, Kolena Jakub 0:2, body hostů: Čada Zdeněk 2:0, Matějka Martin 2:0, Šiška Petr 2:0, Nálevka Jaroslav 2:0), TJ Město Zbiroh A - TJ Hrádek A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 2:2, Kotva David 1:3, body hostů: Mudra Jan 4:0, Hobl Pavel 1:3, Soukup Lukáš 1:3, Krákora Tomáš 3:1), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Plzeň V. C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk 2:1, Haišman Jaroslav 1:1, Vasilečko Michal 0:3, Krejčí Antonín 0:3, body hostů: Klimeš Daniel 1:2, Tran Duc Martin Lam 3:0, Egermaier Jakub 3:0, Havránek Petr 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Stod A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalavský Marcel 1:3, Hošťálek Josef 2:1, Adam Ondřej 3:1, Kubovský Jiří 2:0, WO 0:2, body hostů: März Tomáš 2:1, März Ondřej 0:4, Rauner Václav 1:2, Hořan Marek 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Nezvěstice A 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubík Libor 0:3, Vild Jan 1:1, Hájek Milan 1:2, WO 2:3, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, WO 3:2),
16. kolo:
TJ Město Zbiroh A - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:1, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 3:0, Kotva David 2:1, body hostů: Čada Zdeněk 1:2, Matějka Martin 0:3, Šiška Petr 0:3, Nálevka Jaroslav 1:1), TJ Sokol Kralovice A - TJ Hrádek A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Martin 0:2, Skyba Antonín 0:2, Csukás Karol 0:3, Kolena Jakub 0:2, body hostů: Krákora Tomáš 3:0, Soukup Lukáš 2:0, Mudra Jan 2:0, Hobl Pavel 2:0), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošťálek Josef 3:0, Kubovský Jiří 2:0, Hošťálek Milan 1:2, Adam Ondřej 3:0, body hostů: Egermaier Jakub 1:2, Tran Duc Martin Lam 1:2, Havránek Petr 0:3, Klimeš Daniel 0:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Slavoj Stod A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk 1:2, Haišman Jaroslav 0:2, Vasilečko Michal 0:3, Krejčí Antonín 2:1, body hostů: März Tomáš 3:0, Hořan Marek 2:1, März Ondřej 3:0, Zábranský Hynek 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 1:3, Hofman Martin 0:4, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Kubík Libor 2:2, Šauer David 2:2, Vild Jan 2:2, Hájek Milan 2:2), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Nezvěstice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 2:2, Poch Pavel 2:2, Dobrý Václav 2:2, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Šilhánek Martin 2:2, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Hach Václav 3:1, Hodek Martin 0:4), TJ Sokol Plzeň V. C - SK Nevid A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Egermaier Jakub 2:2, Havránek Petr 3:0, Fencl Václav 1:2, Hoang Tony 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Matějka Martin 1:3, Nálevka Jaroslav 0:3, Šiška Petr 1:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Hrádek A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 1:3, März Tomáš 4:0, Hořan Marek 2:2, Rauner Václav 1:3, body hostů: Hobl Pavel 3:1, Mudra Jan 1:3, Krákora Tomáš 2:2, Janík Ladislav 2:2), ST DDM Stříbro A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalavský Marcel 1:0, Sýkora František 2:0, Hošťálek Milan 2:1, Adam Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 1:2, Vasilečko Michal 0:3, Alexa Marcel 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan II. 2:2, Poch Pavel 1:3, Dobrý Václav 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1, body hostů: Toman Josef 2:2, Hájek Milan 3:1, Šauer David 3:1, Vild Jan 0:4), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Nezvěstice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 2:2, Kahovec Ladislav 0:4, Šmíd Josef 3:1, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Hach Václav 4:0, Hodek Martin 1:3, Zoubele Slavomír ml. 1:3), TJ Slavoj Stod A - SK Nevid A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zábranský Hynek 0:3, März Tomáš 3:0, Hořan Marek 2:2, März Ondřej 0:3, WO 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Matějka Martin 2:2, Šiška Petr 0:1, Nálevka Jaroslav 3:1, WO 0:3), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Hrádek A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 2:2, Havránek Petr 1:3, Fencl Václav 2:2, Hoang Tony 2:2, body hostů: Matoušová Aneta 4:0, Hobl Pavel 2:2, Krákora Tomáš 2:2, Mudra Jan 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Plzeň V. C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Martin 3:1, Šrámek Martin 2:1, Kolena Jakub 0:3, Skyba Antonín 1:3, body hostů: Hoang Tony 3:1, Tran Duc Martin Lam 3:1, Egermaier Jakub 2:1, Havránek Petr 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Slavoj Stod A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 1:3, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 1:2, Kotva David 2:2, body hostů: März Tomáš 4:0, Hořan Marek 4:0, März Ondřej 0:3, Zábranský Hynek 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Skomelno A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vasilečko Michal 0:2, Haišman Jaroslav 1:1, Soukup Zdeněk 0:3, Krejčí Antonín 0:2, body hostů: Hofman Martin 2:1, Ruckauf Michal 2:0, Hofman Petr ml. 2:0, Šmíd Josef 2:0), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Těně A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora František 2:1, Hošťálek Josef 2:1, Kubovský Jiří 2:1, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Dvořák Jaroslav 0:4, Poch Pavel 0:3, Ungr Jan II. 1:2, Dobrý Václav 3:0), SK Nevid A - TJ Hrádek A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pezlar Roman 0:4, Nálevka Jaroslav 0:4, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 3:1, body hostů: Mudra Jan 2:2, Hobl Pavel 4:0, Krákora Tomáš 2:2, Janík Ladislav 2:1),
20. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 3:1, Kotva David 1:3, body hostů: Hoang Tony 0:4, Tran Duc Martin Lam 2:2, Egermaier Jakub 4:0, Havránek Petr 2:2), TJ Sokol Kralovice A - TJ Slavoj Stod A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skyba Martin 2:1, Šrámek Martin 1:2, Kolena Jakub 0:3, Skyba Antonín 1:3, body hostů: März Tomáš 4:0, Hořan Marek 3:0, März Ondřej 2:1, Zábranský Hynek 0:3), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Skomelno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora František 2:2, Hošťálek Josef 3:1, Kubovský Jiří 1:3, Adam Ondřej 3:1, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Šmíd Josef 2:2, Hofman Petr ml. 1:3, Hofman Martin 0:4), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Těně A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasilečko Michal 0:2, Haišman Jaroslav 0:2, Alexa Marcel 0:3, Krejčí Antonín 0:2, body hostů: Poch Pavel 3:0, Dobrý Václav 2:0, Ungr Jan II. 2:0, Dvořák Jaroslav 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Klabava A - TJ Sokol Kralovice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Milan 3:1, Vild Jan 3:1, Kubík Libor 1:2, Bradna Zdeněk 1:3, body hostů: Šrámek Martin 3:1, Kolena Jakub 1:3, Csukás Karol 3:1, 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Město Zbiroh A 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hach Václav 2:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:1, Jerling Jaroslav 0:3, Kotva David 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Skomelno A - SK Nevid A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Petr ml. 2:1, Šmíd Josef 2:0, Hofman Martin 1:2, Ruckauf Michal 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 0:3, Pezlar Roman 0:2), TJ Sokol Těně A - TJ Hrádek A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jaroslav 2:1, Poch Pavel 0:2, Ungr Jan II. 3:0, Dobrý Václav 3:0, body hostů: Hobl Pavel 2:1, Mudra Jan 1:2, Janík Ladislav 0:3, Rousek Petr 0:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Plzeň V. C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: März Ondřej 2:0, Zábranský Hynek 1:1, Rauner Václav 2:1, März Tomáš 3:0, body hostů: Hoang Tony 1:2, Havránek Petr 1:2, Klimeš Daniel 0:2, Lang David 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Kralovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hach Václav 1:0, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:0, Šilhánek Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Šrámek Martin 0:2, Csukás Karol 0:2, Kolena Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klabava A - TJ Město Zbiroh A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozelka Martin 1:2, Vild Jan 2:0, Kubík Libor 2:1, Bradna Zdeněk 0:3, WO 4:0, body hostů: Kotva David 2:2, Jerling Jaroslav 1:3, Kovanda Jiří 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Těně A - SK Nevid A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jaroslav 1:3, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Čada Zdeněk 3:1, Matějka Martin 1:3, Nálevka Jaroslav 3:1, Pezlar Roman 1:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Hrádek A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Josef 4:0, Ruckauf Michal 2:1, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 2:1, WO 0:1, body hostů: Hobl Pavel 2:1, Mudra Jan 2:2, Janík Ladislav 0:3, Rousek Petr 0:3, WO 1:0),
23. kolo:
TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Petr 1:3, Fencl Václav 1:3, Egermaier Jakub 3:1, Tran Duc Martin Lam 2:2, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Šmíd Josef 2:2, Hofman Martin 1:3, Hofman Petr ml. 2:2), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zábranský Hynek 2:2, März Ondřej 1:3, Hořan Marek 2:1, März Tomáš 3:1, body hostů: Dobrý Václav 4:0, Ungr Jan II. 1:3, Dvořák Jaroslav 1:3, Poch Pavel 1:2), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Klabava A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk 0:3, 0:2, Haišman Jaroslav 0:3, Krejčí Antonín 3:0, body hostů: Kubík Libor 3:0, Vild Jan 2:1, Hájek Milan 2:1, Bradna Zdeněk 1:1), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Nezvěstice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 2:2, Sýkora František 2:2, Hošťálek Josef 1:2, Adam Ondřej 1:3, body hostů: Šilhánek Martin 4:0, Zoubele Slavomír ml. 3:1, Hach Václav 2:2, Hodek Martin 0:3), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Kralovice A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kotva David 1:0, Kotva Pavel 2:0, Kovanda Jiří 3:0, Kotva Petr 0:2, Jerling Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Šrámek Martin 0:3, Csukás Karol 1:2, Kolena Jakub 1:2, WO 0:3),
24. kolo:
TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Skomelno A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: März Ondřej 0:3, Rauner Václav 0:3, Hořan Marek 1:2, März Tomáš 3:1, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Šmíd Josef 2:1, Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 2:1), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Těně A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Václav 2:2, Havránek Petr 4:0, Egermaier Jakub 2:1, Tran Duc Martin Lam 1:3, body hostů: Dobrý Václav 3:1, Ungr Jan II. 0:4, Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Pavel 1:2), ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Klabava A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalavský Marcel 2:1, Sýkora František 2:1, Hošťálek Josef 1:2, Adam Ondřej 4:0, body hostů: Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 1:2, Vild Jan 1:2, Bradna Zdeněk 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Nezvěstice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk 0:2, 0:2, Haišman Jaroslav 1:2, Krejčí Antonín 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:0, Zoubele Slavomír ml. 1:1, Hach Václav 2:0, Hodek Martin 2:0),
25. kolo:
TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Sokol Kralovice A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vasilečko Michal 1:3, 0:5, Krejčí Antonín 3:0, Abramčuk Jiří 1:3, body hostů: Skyba Martin 3:1, Šrámek Martin 3:1, Skyba Antonín 3:1), ST DDM Stříbro A - TJ Město Zbiroh A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubovský Jiří 2:1, Sýkora František 2:1, Kalavský Marcel 1:2, Adam Ondřej 4:0, body hostů: Kovanda Jiří 2:2, Kotva Pavel 2:1, Kotva David 0:3, Jerling Jaroslav 0:3), TJ Sokol Klabava A - SK Nevid A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 1:2, Kozelka Martin 2:2, body hostů: Čada Zdeněk 4:0, Matějka Martin 3:1, Šiška Petr 0:4, Pezlar Roman 0:3), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Hrádek A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hach Václav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:1, body hostů: Hobl Pavel 1:2, Mudra Jan 1:2, Krákora Tomáš 2:1, Soukup Lukáš 0:2, Janík Ladislav 0:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jaroslav 2:2, Poch Pavel 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Dobrý Václav 3:1, body hostů: Šmíd Josef 3:1, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 2:2, Patera Michal 0:4),
26. kolo:
ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Kralovice A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošťálek Josef 1:0, Sýkora František 2:0, Kalavský Marcel 3:0, Adam Ondřej 1:0, WO 3:0, body hostů: Šrámek Martin 0:3, Csukás Karol 0:2, Kolena Jakub 0:2, WO 0:3), TJ Slavoj Chodová Planá A - TJ Město Zbiroh A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Zdeněk 2:1, 0:3, Abramčuk Jiří 0:3, Krejčí Antonín 2:1, body hostů: Kovanda Jiří 3:0, Kotva Pavel 2:1, Jerling Jaroslav 1:2, Kotva David 2:1), TJ Sokol Nezvěstice A - SK Nevid A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hach Václav 0:1, Zoubele Slavomír ml. 2:0, Hodek Martin 2:1, Šilhánek Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Čada Zdeněk 2:1, Matějka Martin 0:3, Šiška Petr 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klabava A - TJ Hrádek A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Milan 2:2, Kubík Libor 3:1, Vild Jan 1:3, Kozelka Martin 0:4, body hostů: Hobl Pavel 4:0, Mudra Jan 1:3, Krákora Tomáš 3:1, Janík Ladislav 1:2, Soukup Lukáš 1:0),
27. kolo:
TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Skomelno A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Martin 1:1, Skyba Martin 0:2, Csukás Karol 0:3, Skyba Antonín 1:2, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Šmíd Josef 3:0, Hofman Petr ml. 2:0, Hofman Martin 0:2), TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Těně A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jerling Jaroslav 1:2, Kotva Pavel 1:2, Kovanda Jiří 0:3, Kotva David 1:3, body hostů: Dobrý Václav 4:0, Dvořák Jaroslav 3:0, Ungr Jan II. 2:1, Poch Pavel 1:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Klabava A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 2:2, Havránek Petr 2:1, Klimeš Daniel 1:2, Fencl Václav 3:1, body hostů: Hájek Milan 4:0, Kubík Libor 0:4, Vild Jan 2:1, Bradna Zdeněk 0:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Nezvěstice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rauner Václav 0:2, März Ondřej 0:3, März Tomáš 2:1, Hořan Marek 4:0, Zábranský Hynek 0:2, body hostů: Šilhánek Martin 3:1, Zoubele Slavomír ml. 2:2, Hach Václav 1:2, Hodek Martin 2:1), SK Nevid A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nálevka Jaroslav 0:1, Šiška Petr 1:1, Matějka Martin 3:0, Čada Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 2:1, Soukup Zdeněk 0:3, Haišman Jaroslav 0:2, WO 0:3), TJ Hrádek A - ST DDM Stříbro A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mudra Jan 2:2, Soukup Lukáš 2:2, Janík Ladislav 1:3, Hobl Pavel 2:2, body hostů: Adam Ondřej 2:2, Kalavský Marcel 2:2, Sýkora František 1:3, Hošťálek Josef 4:0),
28. kolo:
TJ Město Zbiroh A - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jerling Jaroslav 2:2, Kotva Pavel 2:2, Kovanda Jiří 2:2, Kotva David 2:2, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 2:2, Kahovec Ladislav 0:4), TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Těně A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Martin 2:2, Skyba Martin 2:2, Skyba Antonín 1:3, Habl Jakub 3:1, body hostů: Dobrý Václav 2:2, Dvořák Jaroslav 3:1, Ungr Jan II. 2:2, Poch Pavel 1:3), TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Klabava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Hynek 0:2, März Ondřej 1:3, März Tomáš 3:1, Hořan Marek 3:1, Rauner Václav 1:1, body hostů: Hájek Milan 4:0, Kubík Libor 1:3, Vild Jan 1:3, Bradna Zdeněk 2:2), TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Nezvěstice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Egermaier Jakub 2:0, Havránek Petr 1:1, Klimeš Daniel 2:1, Fencl Václav 3:0, body hostů: Šilhánek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 0:3, Hach Václav 0:2, Hodek Martin 0:2), TJ Hrádek A - TJ Slavoj Chodová Planá A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hobl Pavel 1:0, Mudra Jan 1:1, Janík Ladislav 3:0, Soukup Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Krejčí Antonín 0:3, Soukup Zdeněk 1:1, Haišman Jaroslav 0:2, WO 0:3), SK Nevid A - ST DDM Stříbro A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nálevka Jaroslav 0:3, Šiška Petr 3:0, Matějka Martin 2:1, Čada Zdeněk 4:0, body hostů: Hošťálek Josef 1:3, Kalavský Marcel 0:3, Sýkora František 2:1, Adam Ondřej 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy