Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Pocinovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Pavel 3:1, Janovec Jiří st. 2:1, Úškrt Antonín 0:3, Hromádko Pavel 4:0, body hostů: Jung Milan 2:2, Dobiáš Jan 1:3, Šmíd Martin 2:1, Svoboda Lukáš 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Blížejov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gardaš Josef 0:2, Baksa Karel 0:2, Šobr Kristián 0:2, Fuchs Martin 0:2, body hostů: Strakoš Miroslav 2:0, Nový Radek 2:0, Strakoš Milan 2:0, Ševčík Jiří 2:0), TJ Dobřany C - TJ Sokol Kdyně B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vohradský Jiří 1:0, Hrubý Petr 2:0, Reitšpies Luděk 0:3, Brant František 2:0, WO 4:0, body hostů: Jankulík Martin 1:2, Plassová Jana 1:2, Hlavatý Petr 1:1, WO 0:4), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hes Vladimír 2:0, Oliva Petr 2:0, Mandík Karel st. 2:0, Bauer Pavel 2:0, body hostů: Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jindřich 0:2, Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2), KOC Sušice C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milfort Jiří st. 0:3, Mirvald Jan 0:2, Oroš Karel 0:3, Vítek Petr 2:1, body hostů: Němec Josef 3:0, Mráz Václav 3:0, Písařík Zdeněk 2:1, Herzer Jan 1:1), KST Klatovy C - SK Poběžovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nedoma Lukáš 1:0, Kesman Karel 1:1, Koval Lukáš 2:1, Belfín Karel ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Glatz Karel 0:3, Stróž Vladimír 1:2, Syrový Václav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stach Jiří 1:2, Balek Jan 0:2, Sládek Jaroslav 0:3, Stach Petr 2:1, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 3:0, Mandák Lukáš 2:1, Šimanovský Robert 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Blížejov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 3:1, Janovec Jiří st. 0:4, Úškrt Antonín 0:3, Kočka Pavel 4:0, Beneš Jaroslav 1:0, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Nový Radek 2:2, Strakoš Milan 2:2, Ševčík Jiří 1:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Pocinovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baksa Karel 0:2, Gardaš Josef 0:2, Šobr Karel 0:2, Fuchs Martin 0:2, body hostů: Jehlíková Petra 2:0, Dobiáš Jan 2:0, Šmíd Martin 2:0, Svoboda Lukáš 2:0), TJ Dobřany C - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Umner Filip 2:0, Brant František 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Hrubý Petr 2:0, body hostů: Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jindřich 0:2, Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Kdyně B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Pavel 0:2, Hes Vladimír 0:2, Mandík Karel st. 0:2, WO 0:2, body hostů: Stanček Martin 1:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0, Jankulík Martin 1:0, WO 2:0), KOC Sušice C - SK Poběžovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Milfort Jiří st. 2:1, Mirvald Jan 0:3, Oroš Karel 1:2, Vítek Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Syrový Václav 3:1, Stróž Vladimír 4:0, Glatz Karel 2:2, WO 0:5), KST Klatovy C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedoma Lukáš 3:1, Kesman Karel 1:3, Koval Lukáš 3:1, Belfín Karel ml. 2:2, body hostů: Mráz Václav 2:2, Němec Josef 1:3, Písařík Zdeněk 2:2, Herzer Jan 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimanovský Marek 2:0, Mandák Lukáš 0:2, Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Robert 0:2, WO 4:0, body hostů: Novotný Roman st. 1:2, Němec Josef 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Spálené Poříčí A - SK Poběžovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stach Petr 1:0, Bohdan Petr 2:0, Balek Jan 2:1, Stach Jiří 1:1, WO 3:0, body hostů: Glatz Karel 1:2, Stróž Vladimír 0:3, Syrový Václav 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 4:0, Plassová Jana 1:3, Hlavatý Petr 2:2, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Leipelt Lukáš 3:1, Vítek Petr 2:2, Milfort Jiří st. 2:2, Oroš Karel 0:4), TJ Sokol Kdyně C - KST Klatovy C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlavatá Jana 0:2, Kociánová Dana 0:2, Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jindřich 0:2, body hostů: Belfín Karel ml. 2:0, Nedoma Lukáš 2:0, Nováček Karel 2:0, Koval Lukáš 2:0), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Dobřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 0:4, Svoboda Lukáš 1:3, Jung Milan 3:1, Šmíd Martin 4:0, body hostů: Helus Jaroslav 2:2, Hrubý Petr 2:2, Dolejš Pavel 2:2, Vohradský Jiří 2:2), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Staňkov A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strakoš Miroslav 3:0, Nový Radek 1:2, Strakoš Milan 1:2, Ševčík Jiří 3:1, body hostů: Mandík Karel 2:2, Oliva Petr 2:1, Bauer Pavel 0:3, Hes Vladimír 1:2), TJ Sokol Domažlice B - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Pavel 2:0, Janovec Jiří st. 2:0, Úškrt Antonín 2:1, Hromádko Pavel 2:0, body hostů: Vacíková Pavlína 0:3, Baksa Zdeněk 1:1, Gardaš Josef 0:2, Fuchs Martin 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - SK Poběžovice A 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimanovský Marek 1:0, Mandák Lukáš 1:1, Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Robert 2:0, WO 3:0, body hostů: Syrový Václav 1:2, Stróž Vladimír 0:3, Glatz Karel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Jiří 2:1, Stach Petr 2:1, Bohdan Petr 2:1, Balek Jan 2:2, body hostů: Němec Josef 0:4, Mráz Václav 3:0, Písařík Zdeněk 1:2, Novotný Roman st. 1:2), TJ Sokol Kdyně B - KST Klatovy C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanček Martin 2:2, Plassová Jana 1:2, Hlavatý Petr 1:2, Jankulík Martin 0:4, body hostů: Belfín Karel ml. 3:1, Nováček Karel 4:0, Nedoma Lukáš 2:1, Koval Lukáš 1:2), TJ Sokol Kdyně C - KOC Sušice C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jindřich 2:0, Hlavatá Jana 0:2, Kociánová Dana 0:3, WO 0:1, body hostů: Leipelt Lukáš 1:1, Vítek Petr 2:1, Milfort Jiří st. 2:0, Oroš Karel 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Staňkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 1:2, Svoboda Lukáš 2:1, Jung Milan 2:1, Šmíd Martin 4:0, body hostů: Mandík Karel 3:1, Hes Vladimír 0:3, Bauer Pavel 1:2, Mandík Karel st. 0:3), TJ Sokol Blížejov A - TJ Dobřany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Miroslav 3:1, Nový Radek 1:3, Strakoš Milan 1:3, Ševčík Jiří 2:2, body hostů: Hrubý Petr 1:3, Helus Jaroslav 2:2, Dolejš Pavel 4:0, Vohradský Jiří 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Horažďovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 1:2, Janovec Jiří st. 0:1, Beneš Jaroslav 1:2, Látka Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 2:1, Mandák Lukáš 2:1, Šimanovský Robert 0:2, WO 2:0), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchs Martin 0:3, Baksa Karel 0:2, Vacíková Pavlína 0:3, Šleis Petr 3:0, body hostů: Balek Jan 3:0, Stach Petr 2:1, Bohdan Petr 2:1, Stach Jiří 1:1), KOC Sušice C - TJ Sokol Pocinovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítovec Miroslav 2:2, Milfort Jiří st. 1:3, Vítek Petr 2:2, Leipelt Lukáš 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 2:2, Dobiáš Jan 0:4, Jung Milan 2:2, Šmíd Martin 4:0), KST Klatovy C - TJ Sokol Blížejov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 3:0, Kesman Karel 2:1, Koval Lukáš 1:2, Belfín Karel ml. 2:1, body hostů: Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 0:3, Ševčík Jiří 2:1, Strakoš Milan 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Kdyně B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Václav 1:2, Novotný Roman st. 0:3, Písařík Zdeněk 0:2, Šteffel Radek 2:1, Herzer Jan 0:1, body hostů: Stanček Martin 3:0, Jankulík Martin 2:1, Hlavatý Petr 2:1, Plassová Jana 2:1), SK Poběžovice A - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glatz Karel 2:0, Syrový Václav 2:0, Stróž Vladimír 2:0, Kuneš Václav 2:0, body hostů: Svoboda Josef 0:2, Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2, Jandečka Jiří 0:2), TJ Dobřany C - TJ Sokol Staňkov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reitšpies Luděk 0:3, Brant František 3:0, Umner Filip 3:0, Vohradský Jiří 3:0, body hostů: Mandík Karel 1:2, Bauer Ondřej 0:3, Mandík Karel st. 1:2, Valečka Josef 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jaroslav 3:0, Látka Jan 3:0, Baštář Vratislav 1:2, Hromádko Pavel 1:2, body hostů: Balek Jan 1:2, Bohdan Petr 0:3, Stach Petr 2:1, Stach Jiří 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Horažďovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchs Martin 0:2, Baksa Karel 0:2, Hořan Milan 0:2, Vacíková Pavlína 0:2, body hostů: Mandák Pavel 2:0, Šimanovský Marek 2:0, Mandák Lukáš 2:0, Šimanovský Robert 2:0), KOC Sušice C - TJ Sokol Blížejov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Petr 0:3, Oroš Karel 0:3, Milfort Jiří st. 1:2, Leipelt Lukáš 3:0, body hostů: Strakoš Miroslav 3:0, Nový Radek 1:2, Ševčík Jiří 2:1, Strakoš Milan 2:1), KST Klatovy C - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 3:0, Belfín Karel ml. 2:0, Koval Lukáš 2:1, Kesman Karel 1:2, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Dobiáš Jan 1:2, Jung Milan 1:2, Šmíd Martin 1:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Josef 2:0, Herzer Jan 2:0, Písařík Zdeněk 2:0, Mráz Václav 2:0, body hostů: Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2, Jandečka Jiří 0:2, Svoboda Josef 0:2), SK Poběžovice A - TJ Sokol Kdyně B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glatz Karel 0:3, Syrový Václav 0:2, Stróž Vladimír 0:3, Kuneš Václav 2:1, body hostů: Stanček Martin 3:0, Jankulík Martin 3:0, Hlavatý Petr 2:1, Plassová Jana 1:1),
7. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Kdyně B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimanovský Marek 3:0, Šimanovský Robert 0:2, Mandák Lukáš 3:0, Mandák Pavel 3:1, Šimanovský Filip 0:1, body hostů: Stanček Martin 1:3, Jankulík Martin 2:1, Hlavatý Petr 0:3, Plassová Jana 1:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Jiří 2:0, Stach Petr 2:0, Sládek Jaroslav 2:0, Balek Jan 2:0, body hostů: Svoboda Josef 0:2, Tochor Jiří 0:2, Kociánová Dana 0:2, Hlavatá Jana 0:2), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Josef 0:2, Jung Milan 0:2, Dobiáš Jan 0:3, Šmíd Martin 2:1, body hostů: Šteffel Radek 3:0, Mráz Václav 3:0, Herzer Jan 1:1, Písařík Zdeněk 1:1), TJ Sokol Blížejov A - SK Poběžovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Miroslav 4:0, Nový Radek 1:3, Ševčík Jiří 2:2, Strakoš Milan 1:3, body hostů: Kuneš Václav 2:2, Stróž Vladimír 2:2, Syrový Václav 3:1, Glatz Karel 1:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Dobřany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromádko Pavel 4:0, Úškrt Antonín 1:3, Strnad Miloslav 0:4, Látka Jan 3:1, body hostů: Umner Filip 1:3, Helus Jaroslav 3:1, Brant František 2:2, Vohradský Jiří 2:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Staňkov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baksa Karel 1:1, Vacíková Pavlína 0:2, Gardaš Josef 0:3, Fuchs Martin 0:2, body hostů: Oliva Petr 3:0, Mandík Karel st. 2:0, Mandík Karel 2:0, Hes Vladimír 1:1), KST Klatovy C - KOC Sušice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 2:1, Belfín Karel ml. 1:1, Koval Lukáš 2:1, Koval Jan 3:0, body hostů: Leipelt Lukáš 2:1, Vítovec Miroslav 1:2, Vítek Petr 0:3, Milfort Jiří st. 0:2),
8. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 2:0, Šimanovský Robert 2:0, Mandák Lukáš 2:0, Šimanovský Marek 2:0, body hostů: Tochor Jiří 0:2, Svoboda Josef 0:2, Hlavatá Jana 0:2, Kociánová Dana 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Kdyně B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Petr 0:2, Stach Jiří 0:2, Balek Jan 0:3, Bohdan Petr 1:2, body hostů: Stanček Martin 3:0, Jankulík Martin 3:0, Hlavatý Petr 1:1, Plassová Jana 2:0), TJ Sokol Pocinovice B - SK Poběžovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 3:1, Jehlíková Petra 2:0, Jung Milan 0:3, Šmíd Martin 4:0, Šmíd Josef 0:1, body hostů: Glatz Karel 2:2, Kuneš Václav 1:3, Syrový Václav 1:2, Stróž Vladimír 1:2), TJ Sokol Blížejov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Miroslav 4:0, Ševčík Jiří 1:3, Nový Radek 1:2, Strakoš Milan 0:4, body hostů: Mráz Václav 3:1, Šteffel Radek 3:1, Herzer Jan 2:2, Písařík Zdeněk 1:2), TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Staňkov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 2:1, Beneš Jaroslav 2:1, Baštář Vratislav 1:1, Hromádko Pavel 4:0, Úškrt Antonín 0:1, body hostů: Hes Vladimír 2:2, Oliva Petr 0:3, Mandík Karel 2:1, Mandík Karel st. 0:3), TJ Slavoj Stod C - TJ Dobřany C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchs Martin 0:2, Vacíková Pavlína 0:2, Baksa Karel 0:2, März Ondřej 0:2, body hostů: Brant František 2:0, Umner Filip 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Helus Jaroslav 2:0),
9. kolo:
TJ Dobřany C - TJ Sokol Horažďovice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanec Matěj 0:2, Helus Jaroslav 0:2, Brant František 0:3, Vohradský Jiří 1:1, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 2:0, Mandák Lukáš 2:0, Šimanovský Robert 1:1), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Spálené Poříčí A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Pavel 2:1, Valečka Josef 0:3, Oliva Petr 1:2, Hes Vladimír 1:2, body hostů: Bohdan Petr 3:0, Stach Jiří 2:1, Balek Jan 2:1, Stach Petr 1:2), KOC Sušice C - TJ Sokol Domažlice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Miroslav 2:2, Milfort Jiří st. 1:3, Vítek Petr 0:4, Leipelt Lukáš 3:1, body hostů: Látka Jan 3:1, Hromádko Pavel 4:0, Janovec Jiří st. 2:2, Úškrt Antonín 1:3), KST Klatovy C - TJ Slavoj Stod C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kesman Karel 2:0, Belfín Karel ml. 2:0, Koval Lukáš 2:0, Nedoma Lukáš 2:0, body hostů: Šobr Karel 0:2, Šobr Kristián 0:2, Fuchs Martin 0:2, Vacíková Pavlína 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Pocinovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanček Martin 2:2, Hlavatý Petr 1:3, Plassová Jana 2:2, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Šmíd Martin 3:1, Jehlíková Petra 3:1, Jung Milan 1:3, Dobiáš Jan 2:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Blížejov A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tochor Jiří 0:1, Dufek Jan 0:2, Kociánová Dana 0:3, Jandečka Jiří 0:2, body hostů: Strakoš Miroslav 3:0, Ševčík Jiří 2:0, Nový Radek 2:0, Strakoš Milan 1:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SK Poběžovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteffel Radek 3:0, Herzer Jan 0:2, Písařík Zdeněk 2:1, Mráz Václav 3:0, body hostů: Kuneš Václav 1:2, Stróž Vladimír 1:2, Syrový Václav 1:2, Glatz Karel 0:2),
10. kolo:
TJ Dobřany C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant František 2:2, Helus Jaroslav 3:1, Vohradský Jiří 3:0, Urbanec Matěj 0:4, body hostů: Balek Jan 2:2, Sládek Jaroslav 1:3, Stach Petr 2:2, Stach Jiří 2:1), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Horažďovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Pavel 1:1, Valečka Josef 0:2, Oliva Petr 0:3, Hes Vladimír 1:2, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 3:0, Mandák Lukáš 1:1, Šimanovský Robert 1:1), KOC Sušice C - TJ Slavoj Stod C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milfort Jiří st. 2:0, Sommer Václav 2:0, Vítek Petr 3:0, Leipelt Lukáš 2:0, body hostů: Šobr Karel 0:3, Šobr Kristián 0:2, Fuchs Martin 0:2, Vacíková Pavlína 0:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Domažlice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koval Lukáš 1:0, Kesman Karel 2:0, Nedoma Lukáš 2:0, Belfín Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Strnad Miloslav 0:2, Novák Petr 0:2, Baštář Radek 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Blížejov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:1, Hlavatý Petr 1:3, Plassová Jana 1:3, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Ševčík Jiří 2:2, Nový Radek 1:3, Strakoš Milan 2:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Pocinovice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tochor Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, Kociánová Dana 0:2, Jandečka Jiří 0:2, body hostů: Jehlíková Petra 1:0, Šmíd Martin 2:0, Jung Milan 2:0, Dobiáš Jan 2:0, Šmíd Josef 1:0),
11. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimanovský Marek 3:0, Šimanovský Robert 1:1, Mandák Lukáš 3:0, Mandák Pavel 2:1, body hostů: Šmíd Martin 1:2, Jehlíková Petra 1:2, Jung Milan 0:3, Dobiáš Jan 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Blížejov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohdan Petr 2:1, Balek Jan 1:2, Stach Petr 1:2, Stach Jiří 1:3, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Ševčík Jiří 3:0, Nový Radek 2:1, Strakoš Milan 0:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 2:2, Hromádko Pavel 2:2, Beneš Jaroslav 2:2, Kočka Pavel 3:1, body hostů: Mráz Václav 3:1, Šteffel Radek 4:0, Písařík Zdeněk 0:4, Plachý Pavel 0:4), TJ Slavoj Stod C - SK Poběžovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:1, Šleis Petr 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:3, Konrady Vladimír 0:3, body hostů: Syrový Václav 2:1, Glatz Karel 3:0, Kuneš Václav 3:0, Stróž Vladimír 1:1), TJ Dobřany C - KOC Sušice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:1, Hrubý Petr 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Umner Filip 3:0, body hostů: Leipelt Lukáš 2:1, Vítek Petr 0:3, Milfort Jiří st. 0:3, Mirvald Jan 0:2), TJ Sokol Staňkov A - KST Klatovy C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Karel 1:2, Oliva Petr 0:3, Bauer Pavel 2:1, Hes Vladimír 1:2, body hostů: Nedoma Lukáš 3:0, Belfín Karel ml. 2:1, Koval Lukáš 0:3, Kesman Karel 3:0), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Kdyně B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kociánová Dana 0:2, Jandečka Jindřich 0:2, Jandečka Jiří 0:2, Tochor Jiří 0:2, body hostů: Stanček Martin 2:0, Jankulík Martin 2:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Blížejov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Robert 0:1, Mandák Lukáš 1:1, Šimanovský Marek 2:0, Šimanovský Filip 0:1, WO 2:0, body hostů: Strakoš Miroslav 2:1, Ševčík Jiří 1:0, Nový Radek 0:3, Strakoš Milan 0:2, WO 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Pocinovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 1:2, Stach Petr 1:2, Balek Jan 1:2, Bohdan Petr 1:3, body hostů: Šmíd Martin 4:0, Jung Milan 1:2, Jehlíková Petra 3:0, Dobiáš Jan 1:2), TJ Sokol Domažlice B - SK Poběžovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látka Jan 1:3, Hromádko Pavel 4:0, Beneš Jaroslav 2:1, Kočka Pavel 2:0, Strnad Miloslav 0:2, body hostů: Syrový Václav 2:2, Glatz Karel 2:2, Kuneš Václav 1:3, Stróž Vladimír 1:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 2:1, Konrady Vladimír 0:3, Islomov Mukhammadjon 0:3, Šleis Petr 1:2, body hostů: Mráz Václav 2:1, Šteffel Radek 3:0, Písařík Zdeněk 2:1, Herzer Jan 2:1), TJ Dobřany C - KST Klatovy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Helus Jaroslav 2:2, Hrubý Petr 2:2, Vohradský Jiří 2:2, Umner Filip 2:2, body hostů: Nedoma Lukáš 2:2, Belfín Karel ml. 3:1, Kesman Karel 1:3, Koval Lukáš 2:2), TJ Sokol Staňkov A - KOC Sušice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hes Vladimír 1:3, Oliva Petr 1:3, Mandík Karel 3:0, Bauer Pavel 1:3, body hostů: Leipelt Lukáš 3:1, Vítek Petr 3:1, Milfort Jiří st. 3:1, Mirvald Jan 0:3),
13. kolo:
KOC Sušice C - TJ Sokol Horažďovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rovňan Richard 1:1, Oroš Karel 0:2, Milfort Jiří st. 0:3, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Šimanovský Marek 3:0, Mandák Pavel 3:0, Trefný Jan 2:0, Šimanovský Robert 0:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 2:0, Koval Jan 2:0, Koval Lukáš 2:0, Kesman Karel 2:0, body hostů: Balek Jan 0:2, Stach Petr 0:2, Stach Jiří 0:2, Bohdan Petr 0:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Dobřany C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteffel Radek 3:1, Mráz Václav 1:3, Písařík Zdeněk 2:1, Němec Josef 0:4, body hostů: Brant František 2:2, Helus Jaroslav 1:3, Dolejš Pavel 3:1, Vohradský Jiří 3:0), SK Poběžovice A - TJ Sokol Staňkov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuneš Václav 1:1, Stróž Vladimír 1:1, Syrový Václav 2:1, Glatz Karel 1:1, WO 4:0, body hostů: Bauer Pavel 0:3, Oliva Petr 1:2, Hes Vladimír 3:0, WO 0:4), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Domažlice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stanček Martin 3:0, Hlavatý Petr 1:1, Plassová Jana 3:0, Jankulík Martin 2:1, body hostů: Kočka Pavel 0:3, Hromádko Pavel 2:1, Beneš Jaroslav 0:3, Úškrt Antonín 0:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Slavoj Stod C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Josef 0:2, Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Gardaš Josef 2:0, Fuchs Martin 2:0, Baksa Karel 2:0, Šleis Petr 2:0), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Blížejov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Josef 0:1, Jehlíková Petra 2:2, Jung Milan 2:2, Svoboda Lukáš 1:3, Šmíd Martin 3:0, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Ševčík Jiří 2:2, Nový Radek 1:3, Strakoš Milan 2:2),
14. kolo:
KOC Sušice C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Petr 1:3, Oroš Karel 2:2, Milfort Jiří st. 1:2, Leipelt Lukáš 4:0, body hostů: Bohdan Petr 2:2, Stach Petr 2:2, Balek Jan 2:2, Stach Jiří 1:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Horažďovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koval Jan 1:2, Kesman Karel 1:2, Belfín Karel ml. 0:3, Nedoma Lukáš 2:2, body hostů: Šimanovský Marek 3:1, Mandák Pavel 3:0, Mandák Lukáš 2:1, Šimanovský Robert 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Staňkov A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Josef 0:1, Písařík Zdeněk 2:0, Šteffel Radek 3:0, Mráz Václav 1:0, WO 3:0, body hostů: Bauer Pavel 1:2, Hes Vladimír 0:2, Oliva Petr 0:2, WO 0:3), SK Poběžovice A - TJ Dobřany C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuneš Václav 0:3, Stróž Vladimír 0:2, Syrový Václav 0:3, Glatz Karel 2:1, body hostů: Brant František 3:0, Helus Jaroslav 2:1, Dolejš Pavel 2:1, Vohradský Jiří 2:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Slavoj Stod C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanček Martin 2:0, Hlavatý Petr 1:1, Plassová Jana 2:1, Jankulík Martin 3:0, body hostů: Baksa Zdeněk 0:3, Šleis Petr 2:1, Islomov Mukhammadjon 0:2, Fuchs Martin 0:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Domažlice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Josef 0:2, Tochor Jiří 0:2, Jandečka Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, body hostů: Hromádko Pavel 2:0, Kočka Pavel 2:0, Beneš Jaroslav 2:0, Úškrt Antonín 2:0),
15. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Domažlice B 10:0wo, TJ Sokol Blížejov A - TJ Slavoj Stod C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rendl Miloslav 2:0, Strakoš Milan 2:0, Strakoš Miroslav 2:0, Nový Radek 2:0, body hostů: Fuchs Martin 0:2, Šleis Petr 0:2, Vacíková Pavlína 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:2), TJ Sokol Kdyně B - TJ Dobřany C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 3:1, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 2:1, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Brant František 3:1, Helus Jaroslav 1:3, Sedláček Štěpán 0:3, Urbanec Matěj 0:3), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Staňkov A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tochor Jiří 3:0, Dufek Jan 2:0, Kociánová Dana 2:1, WO 2:3, body hostů: Valečka Josef 0:3, Mandík Karel st. 0:3, Bauer Ondřej 1:1, WO 3:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KOC Sušice C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Václav 3:0, Plachý Pavel 0:2, Herzer Jan 3:0, Šteffel Radek 3:0, body hostů: Vítek Petr 1:2, Milfort Jiří st. 1:2, Mirvald Jan 0:3, Vítek David 0:2), SK Poběžovice A - KST Klatovy C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 0:2, Glatz Karel 1:1, Kuneš Václav 0:3, Stróž Vladimír 0:2, body hostů: Belfín Karel ml. 2:1, Hnojská Andrea 2:0, Nedoma Lukáš 2:0, Koval Lukáš 2:0), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimanovský Marek 2:0, Šimanovský Robert 0:2, Mandák Lukáš 3:0, Mandák Pavel 3:0, body hostů: Balek Jan 1:2, Bohdan Petr 1:2, Stach Petr 0:2, Stach Jiří 0:2),
16. kolo:
TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Domažlice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strakoš Milan 1:0, Nový Radek 2:0, Strakoš Miroslav 2:0, Ševčík Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Duffek Miroslav 0:2, Novák Petr 0:2, Janovec Jiří st. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Slavoj Stod C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Lukáš 2:0, Dobiáš Jan 1:1, Šmíd Martin 2:0, Jehlíková Petra 3:0, Šmíd Josef 0:1, body hostů: Fuchs Martin 1:2, Šleis Petr 1:2, Vacíková Pavlína 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Dobřany C 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufek Jan 0:2, Tochor Jiří 0:3, Kociánová Dana 1:1, WO 0:3, body hostů: Sedláček Štěpán 2:0, Helus Jaroslav 1:1, Brant František 2:0, Urbanec Matěj 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Staňkov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stanček Martin 1:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 2:0, Jankulík Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Valečka Josef 0:2, Mandík Karel st. 0:2, Bauer Ondřej 0:2, WO 0:3), SK Poběžovice A - KOC Sušice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Václav 3:0, Glatz Karel 1:2, Kuneš Václav 2:1, Stróž Vladimír 3:1, body hostů: Vítek Petr 2:2, Milfort Jiří st. 2:1, Mirvald Jan 0:3, Vítek David 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - KST Klatovy C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Václav 2:1, Herzer Jan 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Šteffel Radek 4:0, body hostů: Nedoma Lukáš 1:3, Hnojská Andrea 2:1, Belfín Karel ml. 1:2, Koval Lukáš 0:3),
17. kolo:
TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Horažďovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Václav 2:2, Herzer Jan 1:3, Písařík Zdeněk 1:3, Šteffel Radek 4:0, body hostů: Mandák Pavel 3:1, Šimanovský Marek 2:2, Mandák Lukáš 3:1, Šimanovský Robert 0:4), SK Poběžovice A - TJ Sokol Spálené Poříčí A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 1:3, Kuneš Václav 2:1, Stróž Vladimír 2:1, Glatz Karel 1:3, body hostů: Stach Petr 2:2, Balek Jan 2:2, Bohdan Petr 2:1, Stach Jiří 2:1), KOC Sušice C - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Miroslav 3:0, Milfort Jiří st. 2:1, Vítek Petr 1:2, Leipelt Lukáš 2:1, body hostů: Stanček Martin 2:1, Jankulík Martin 2:1, Plassová Jana 0:3, Hlavatý Petr 0:3), KST Klatovy C - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nedoma Lukáš 1:0, Belfín Karel ml. 2:0, Kesman Karel 2:0, Koval Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Tochor Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, Kociánová Dana 0:2, WO 0:3), TJ Dobřany C - TJ Sokol Pocinovice B 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Helus Jaroslav 1:0, Umner Filip 2:0, Vohradský Jiří 2:1, Dolejš Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Jung Milan 1:1, Dobiáš Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Blížejov A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bauer Pavel 1:3, Hes Vladimír 2:1, Mandík Karel 2:1, Oliva Petr 0:4, body hostů: Strakoš Miroslav 4:0, Nový Radek 2:2, Strakoš Milan ml. 1:2, Ševčík Jiří 2:1), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Domažlice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baksa Karel 0:2, Konrady Vladimír 0:2, Šleis Petr 0:3, Gardaš Josef 1:1, body hostů: Látka Jan 3:0, Kočka Pavel 2:0, Beneš Jaroslav 2:0, Úškrt Antonín 1:1),
18. kolo:
SK Poběžovice A - TJ Sokol Horažďovice B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syrový Václav 1:1, Kuneš Václav 0:2, Stróž Vladimír 1:2, Glatz Karel 0:3, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 2:1, Mandák Lukáš 2:0, Šimanovský Robert 1:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Václav 2:1, Herzer Jan 2:1, Písařík Zdeněk 1:2, Šteffel Radek 3:1, body hostů: Balek Jan 0:4, Bohdan Petr 2:1, Stach Jiří 2:1, Stach Petr 1:2), KST Klatovy C - TJ Sokol Kdyně B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 2:1, Belfín Karel ml. 3:0, Kesman Karel 1:2, Koval Jan 2:1, body hostů: Stanček Martin 1:2, Jankulík Martin 1:2, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 0:3), KOC Sušice C - TJ Sokol Kdyně C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Miroslav 2:0, Milfort Jiří st. 2:0, Vítek Petr 2:0, Sommer Václav 2:0, body hostů: Svoboda Josef 0:2, Tochor Jiří 0:2, Kociánová Dana 0:2, Dufek Jan 0:2), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Pocinovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hes Vladimír 2:2, Bauer Pavel 1:3, Oliva Petr 0:4, Mandík Karel 3:1, body hostů: Svoboda Lukáš 1:3, Dobiáš Jan 2:2, Jung Milan 3:1, Šmíd Martin 4:0), TJ Dobřany C - TJ Sokol Blížejov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vohradský Jiří 2:0, Umner Filip 2:0, Dolejš Pavel 2:0, Helus Jaroslav 2:0, body hostů: Strakoš Miroslav 0:2, Ševčík Jiří 0:2, Nový Radek 0:2, Strakoš Milan 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Domažlice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimanovský Marek 2:0, Trefný Jan 2:0, Mandák Lukáš 2:1, Mandák Pavel 2:0, body hostů: Látka Jan 0:3, Hromádko Pavel 1:1, Kočka Pavel 0:2, Beneš Jaroslav 0:2), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Slavoj Stod C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 2:1, Balek Jan 2:1, Sládek Jaroslav 2:1, Stach Petr 3:0, body hostů: Hořan Milan 2:1, Baksa Karel 0:3, Šleis Petr 1:2, Baksa Zdeněk 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - KOC Sušice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 0:1, Svoboda Lukáš 1:2, Jung Milan 2:1, Jehlíková Petra 4:0, Šmíd Martin 2:0, body hostů: Vítek Petr 3:1, Rovňan Richard 1:2, Oroš Karel 0:3, Mirvald Jan 0:3), TJ Sokol Blížejov A - KST Klatovy C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří 1:2, Nový Radek 2:1, Strakoš Miroslav 1:2, Strakoš Milan 0:4, body hostů: Nedoma Lukáš 3:1, Belfín Karel ml. 2:1, Koval Lukáš 1:2, Kesman Karel 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jankulík Martin 0:2, Plassová Jana 0:2, Hlavatý Petr 0:2, WO 0:4, body hostů: Herzer Jan 2:0, Písařík Zdeněk 1:0, Šteffel Radek 2:0, Mráz Václav 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Kdyně C - SK Poběžovice A 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Jan 1:2, Kociánová Dana 0:3, Tochor Jiří 1:2, WO 2:3, body hostů: Kuneš Václav 3:0, Stróž Vladimír 1:2, Glatz Karel 3:0, WO 3:2), TJ Sokol Staňkov A - TJ Dobřany C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hes Vladimír 1:1, Bauer Pavel 1:1, Oliva Petr 0:3, 0:3, body hostů: Dolejš Pavel 2:1, Brant František 2:1, Umner Filip 2:0, Hrubý Petr 2:0),
20. kolo:
TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Domažlice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 2:1, Balek Jan 0:3, Bohdan Petr 2:1, Stach Petr 0:1, Sládek Jaroslav 0:3, body hostů: Látka Jan 3:1, Hromádko Pavel 2:1, Kočka Pavel 2:1, Beneš Jaroslav 2:1), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Slavoj Stod C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimanovský Marek 3:0, Šimanovský Robert 2:1, Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Filip 0:3, body hostů: Hořan Milan 1:2, Šleis Petr 1:2, Baksa Zdeněk 1:2, Baksa Karel 1:2), TJ Sokol Blížejov A - KOC Sušice C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří 3:0, Nový Radek 2:1, Strakoš Miroslav 3:0, Strakoš Milan 1:2, body hostů: Vítek Petr 0:3, Rovňan Richard 2:1, Oroš Karel 1:2, Mirvald Jan 0:3), TJ Sokol Pocinovice B - KST Klatovy C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Lukáš 2:2, Jehlíková Petra 0:1, Jung Milan 1:2, Šmíd Martin 3:1, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Nedoma Lukáš 4:0, Belfín Karel ml. 3:1, Koval Lukáš 0:1, Kesman Karel 1:2, Hnojská Andrea 1:2), TJ Sokol Kdyně C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tochor Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, Kociánová Dana 0:2, WO 0:3, body hostů: Mráz Václav 2:0, Herzer Jan 2:0, Písařík Zdeněk 1:0, Šteffel Radek 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Kdyně B - SK Poběžovice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jankulík Martin 3:1, Plassová Jana 2:2, Hlavatý Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Kuneš Václav 3:0, Glatz Karel 1:2, Stróž Vladimír 0:3, Kotlan Ladislav 0:3, WO 5:0),
21. kolo:
TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Horažďovice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 2:1, Hlavatý Petr 1:2, Plassová Jana 0:3, Jankulík Martin 2:2, body hostů: Mandák Pavel 4:0, Šimanovský Marek 3:0, Mandák Lukáš 1:2, Šimanovský Robert 0:3), TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Spálené Poříčí A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tochor Jiří 1:2, Dufek Jan 1:2, Kociánová Dana 1:2, WO 0:4, body hostů: Sládek Jaroslav 2:1, Balek Jan 1:1, Stach Petr 1:1, Stach Jiří 2:0, WO 4:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Pocinovice B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteffel Radek 4:0, Herzer Jan 2:2, Plachý Pavel 0:3, Mráz Václav 3:1, body hostů: Šmíd Martin 3:1, Jung Milan 2:2, Svoboda Lukáš 1:3, Dobiáš Jan 0:3), SK Poběžovice A - TJ Sokol Blížejov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kabourek Miroslav 2:2, Glatz Karel 1:3, Kuneš Václav 4:0, Stróž Vladimír 2:2, body hostů: Strakoš Miroslav 3:1, Nový Radek 3:1, Strakoš Milan 1:3, Pejsar Jiří ml. 0:4), TJ Dobřany C - TJ Sokol Domažlice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brant František 1:0, Umner Filip 2:0, Hrubý Petr 2:0, Vohradský Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Duffek Miroslav 0:2, Novák Petr 0:2, Strnad Miloslav 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Staňkov A - TJ Slavoj Stod C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hes Vladimír 2:1, Bauer Pavel 1:2, Oliva Petr 2:1, Mandík Karel 4:0, body hostů: Hořan Milan 3:1, Šleis Petr 1:2, Baksa Zdeněk 0:3, Gardaš Josef 0:3), KOC Sušice C - KST Klatovy C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Petr 1:1, Oroš Karel 0:2, Milfort Jiří st. 0:3, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Belfín Karel ml. 3:0, Koval Jan 3:0, Nedoma Lukáš 2:0, Koval Lukáš 0:2),
22. kolo:
TJ Sokol Kdyně C - TJ Sokol Horažďovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tochor Jiří 0:2, Dufek Jan 0:2, Kociánová Dana 0:2, WO 0:3, body hostů: Šimanovský Marek 1:0, Mandák Lukáš 2:0, Šimanovský Robert 2:0, Mandák Pavel 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 2:1, Hlavatý Petr 1:2, Plassová Jana 3:0, Jankulík Martin 4:0, body hostů: Stach Jiří 1:3, Stach Petr 1:2, Balek Jan 0:3, Sládek Jaroslav 1:2), SK Poběžovice A - TJ Sokol Pocinovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kabourek Miroslav 0:4, Glatz Karel 3:1, Kuneš Václav 2:2, Stróž Vladimír 3:1, body hostů: Šmíd Martin 4:0, Jung Milan 1:3, Svoboda Lukáš 2:2, Dobiáš Jan 1:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Blížejov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Václav 2:0, Herzer Jan 1:1, Písařík Zdeněk 2:0, Šteffel Radek 3:0, WO 0:1, body hostů: Strakoš Miroslav 1:1, Nový Radek 0:3, Strakoš Milan 0:2, Pejsar Jiří ml. 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Staňkov A - TJ Sokol Domažlice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandík Karel 2:1, Bauer Pavel 1:2, Oliva Petr 2:1, Hes Vladimír 3:0, body hostů: Hromádko Pavel 3:0, Beneš Jaroslav 1:2, Baštář Vratislav 0:2, Úškrt Antonín 0:3, Baštář Radek 0:1), TJ Dobřany C - TJ Slavoj Stod C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 2:0, Umner Filip 2:0, Vohradský Jiří 2:0, Brant František 2:0, body hostů: Fuchs Martin 0:2, Šleis Petr 0:2, Baksa Zdeněk 0:2, Islomov Mukhammadjon 0:2),
23. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - TJ Dobřany C 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimanovský Robert 1:0, Šimanovský Marek 2:0, Mandák Lukáš 2:1, Mandák Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Sedláček Štěpán 0:3, Urbanec Matěj 0:2, Hrubý Petr 1:1, WO 0:3), TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Sokol Staňkov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bohdan Petr 1:0, Balek Jan 2:0, Stach Petr 2:0, Sládek Jaroslav 1:0, WO 3:0, body hostů: Bauer Ondřej 0:2, Valečka Josef 0:2, Mandík Karel st. 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Domažlice B - KOC Sušice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Pavel 2:1, Hromádko Pavel 3:0, Beneš Jaroslav 1:2, Látka Jan 2:1, body hostů: Vítek Petr 1:2, Milfort Jiří st. 2:1, Oroš Karel 1:2, Mirvald Jan 0:3), TJ Slavoj Stod C - KST Klatovy C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konrady Vladimír 0:3, Šleis Petr 0:2, Baksa Zdeněk 0:3, Hořan Milan 2:1, body hostů: Belfín Karel ml. 3:0, Nedoma Lukáš 2:1, Kesman Karel 3:0, Koval Lukáš 1:1), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Kdyně B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Josef 0:3, Jung Milan 0:2, Šmíd Martin 3:0, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Stanček Martin 2:1, Jankulík Martin 2:1, Plassová Jana 2:1, Hlavatý Petr 2:0), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Kdyně C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Jiří 2:0, Nový Radek 2:0, Strakoš Milan 0:2, Strakoš Miroslav 1:0, WO 4:0, body hostů: Dufek Jan 0:3, Tochor Jiří 1:1, Kociánová Dana 1:1, WO 0:4), SK Poběžovice A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Syrový Václav 0:2, Král Jan 0:2, Lipenský Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Šteffel Radek 2:0, Mráz Václav 2:0, Písařík Zdeněk 1:0, Herzer Jan 1:0, WO 3:0),
24. kolo:
TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Dobřany C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Jiří 2:1, Balek Jan 1:1, Sládek Jaroslav 2:1, Stach Petr 3:0, body hostů: Vohradský Jiří 3:0, Vachovec Jan 0:3, Hrubý Petr 0:3, Urbanec Matěj 0:2), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Staňkov A 10:0wo (body domácích: body hostů), TJ Slavoj Stod C - KOC Sušice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Baksa Zdeněk 0:4, Konrady Vladimír 2:2, Šleis Petr 4:0, Hořan Milan 3:1, body hostů: Vítek Petr 2:2, Milfort Jiří st. 3:1, Oroš Karel 1:3, Mirvald Jan 1:3), TJ Sokol Domažlice B - KST Klatovy C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Pavel 3:1, Hromádko Pavel 4:0, Beneš Jaroslav 1:3, Látka Jan 1:3, body hostů: Nedoma Lukáš 2:2, Belfín Karel ml. 2:2, Kesman Karel 2:2, Koval Lukáš 1:3), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Kdyně B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strakoš Milan 0:2, Nový Radek 0:2, Strakoš Miroslav 0:3, Ševčík Jiří 1:1, body hostů: Stanček Martin 3:0, Jankulík Martin 2:0, Plassová Jana 2:0, Hlavatý Petr 1:1), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Kdyně C 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmíd Josef 0:3, Jung Milan 2:0, Dobiáš Jan 1:2, Jehlíková Petra 1:0, Šmíd Martin 1:0, WO 4:0, body hostů: Dufek Jan 1:3, Tochor Jiří 2:1, Kociánová Dana 2:1, WO 0:4),
25. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 0:3, Svoboda Lukáš 0:2, Jung Milan 0:3, Jehlíková Petra 2:0, Kalousek Miloš 0:1, body hostů: Mandák Pavel 3:0, Šimanovský Marek 3:0, Mandák Lukáš 2:1, Šimanovský Robert 1:1), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Spálené Poříčí A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Milan 0:4, Ševčík Jiří 2:2, Strakoš Miroslav 3:0, Nový Radek 1:3, body hostů: Bohdan Petr 3:1, Stach Jiří 2:2, Balek Jan 3:1, Sládek Jaroslav 1:2), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Domažlice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteffel Radek 3:0, Písařík Zdeněk 1:1, Herzer Jan 1:2, Mráz Václav 3:0, body hostů: Látka Jan 1:2, Hromádko Pavel 1:2, Kočka Pavel 1:2, Úškrt Antonín 0:2), SK Poběžovice A - TJ Slavoj Stod C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syrový Václav 2:2, Glatz Karel 1:3, Kuneš Václav 3:1, Stróž Vladimír 3:1, body hostů: Hořan Milan 2:2, März Ondřej 4:0, Islomov Mukhammadjon 0:4, Šleis Petr 1:3), KOC Sušice C - TJ Dobřany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Radek 4:0, Milfort Jiří st. 2:2, Vítek Petr 1:2, Vítovec Miroslav 2:2, body hostů: Vohradský Jiří 3:1, Brant František 2:2, Hrubý Petr 1:3, Sedláček Štěpán 0:3), KST Klatovy C - TJ Sokol Staňkov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nedoma Lukáš 1:0, Kesman Karel 2:0, Koval Lukáš 2:0, Belfín Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Mandík Karel st. 0:2, Bauer Ondřej 0:2, Valečka Josef 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Kdyně B - TJ Sokol Kdyně C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stanček Martin 4:0, Hlavatý Petr 1:2, Plassová Jana 2:1, Jankulík Martin 3:1, body hostů: Svoboda Josef 3:1, Jandečka Jindřich 1:3, Tochor Jiří 0:3, Kociánová Dana 0:3),
26. kolo:
TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Horažďovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strakoš Milan 0:3, Strakoš Miroslav 2:0, Nový Radek 0:3, Ševčík Jiří 1:0, Rendl Miloslav 0:2, body hostů: Mandák Pavel 2:1, Šimanovský Marek 2:1, Mandák Lukáš 3:0, Šimanovský Robert 1:1), TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Spálené Poříčí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Jan 0:1, Svoboda Lukáš 1:2, Jung Milan 2:1, Jehlíková Petra 4:0, Šmíd Martin 2:0, body hostů: Bohdan Petr 3:1, Balek Jan 1:2, Stach Jiří 0:3, Sládek Jaroslav 0:3), SK Poběžovice A - TJ Sokol Domažlice B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syrový Václav 3:0, Glatz Karel 2:1, Kuneš Václav 2:1, Stróž Vladimír 1:2, body hostů: Látka Jan 0:3, Hromádko Pavel 3:0, Kočka Pavel 1:2, Úškrt Antonín 0:3), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Slavoj Stod C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herzer Jan 1:1, Písařík Zdeněk 1:1, Mráz Václav 3:0, Šteffel Radek 3:0, body hostů: Islomov Mukhammadjon 0:3, März Ondřej 1:2, Šleis Petr 0:2, Hořan Milan 1:1), KST Klatovy C - TJ Dobřany C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Lukáš 3:0, Belfín Karel ml. 1:2, Kesman Karel 2:1, Koval Lukáš 2:1, body hostů: Vohradský Jiří 1:2, Brant František 3:0, Hrubý Petr 0:3, Sedláček Štěpán 0:3), KOC Sušice C - TJ Sokol Staňkov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítovec Miroslav 1:0, Milfort Jiří st. 2:0, Vítek Petr 2:0, Růžička Radek 1:0, WO 3:0, body hostů: Mandík Karel st. 0:2, Bauer Ondřej 0:2, Valečka Josef 0:2, WO 0:3),
27. kolo:
TJ Sokol Horažďovice B - KOC Sušice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimanovský Marek 4:0, Šimanovský Filip 0:4, Šimanovský Robert 2:2, Mandák Pavel 4:0, body hostů: Milfort Jiří st. 2:2, Vítek Petr 2:2, Oroš Karel 1:3, Mirvald Jan 1:3), TJ Sokol Spálené Poříčí A - KST Klatovy C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 1:3, Stach Petr 1:3, Balek Jan 3:0, Sládek Jaroslav 1:3, body hostů: Belfín Karel ml. 3:1, Nedoma Lukáš 3:1, Koval Lukáš 0:2, Kesman Karel 2:1, Hnojská Andrea 1:1), TJ Dobřany C - TJ Dynamo Horšovský Týn A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brant František 1:1, Hrubý Petr 1:1, Sedláček Štěpán 0:3, Šimek Marek 0:3, body hostů: Mráz Václav 3:0, Šteffel Radek 2:1, Herzer Jan 2:0, Písařík Zdeněk 1:1), TJ Sokol Staňkov A - SK Poběžovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hes Vladimír 2:2, Bauer Pavel 2:2, Oliva Petr 0:4, Mandík Karel 3:1, body hostů: Kuneš Václav 1:3, Glatz Karel 3:1, Syrový Václav 4:0, Stróž Vladimír 1:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Kdyně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Pavel 3:1, Beneš Jaroslav 3:1, Úškrt Antonín 0:4, Hromádko Pavel 2:2, body hostů: Stanček Martin 3:1, Jankulík Martin 1:3, Plassová Jana 2:2, Hlavatý Petr 2:2), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně C 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Islomov Mukhammadjon 0:3, Hořan Milan 3:0, Šleis Petr 3:0, Baksa Karel 0:3, WO 4:0, body hostů: Tochor Jiří 2:2, Dufek Jan 2:2, Kociánová Dana 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Pocinovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Milan 0:3, Nový Radek 0:2, Ševčík Jiří 0:3, Strakoš Miroslav 2:1, body hostů: Šmíd Martin 3:0, Jehlíková Petra 3:0, Jung Milan 2:1, Dobiáš Jan 1:1),
28. kolo:
TJ Sokol Spálené Poříčí A - KOC Sušice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balek Jan 1:2, Stach Petr 3:0, Stach Jiří 1:2, Bohdan Petr 3:0, body hostů: Leipelt Lukáš 2:1, Vítek Petr 1:2, Oroš Karel 1:2, Mirvald Jan 0:3), TJ Sokol Horažďovice B - KST Klatovy C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trefný Jan 2:2, Buriánek Jan 0:4, Buriánek Martin 1:2, Mandák Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Belfín Karel ml. 3:1, Nedoma Lukáš 2:2, Kesman Karel 1:3, Koval Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Staňkov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bauer Pavel 1:2, Oliva Petr 0:2, Mandík Karel 1:2, Hes Vladimír 1:2, body hostů: Mráz Václav 3:0, Šteffel Radek 3:0, Herzer Jan 1:2, Písařík Zdeněk 1:1), TJ Dobřany C - SK Poběžovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant František 2:2, Hrubý Petr 1:3, Sedláček Štěpán 3:0, Macko Marek 0:4, body hostů: Stróž Vladimír 1:3, Glatz Karel 2:2, Syrový Václav 3:1, Kuneš Václav 3:0), TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Kdyně B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hořan Milan 3:1, Šleis Petr 1:3, Baksa Zdeněk 0:3, Kodirov Khudoyberdi 2:2, body hostů: Stanček Martin 3:1, Jankulík Martin 2:2, Plassová Jana 4:0, Hlavatý Petr 0:3), TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Kdyně C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hromádko Pavel 2:0, Beneš Jaroslav 1:1, Úškrt Antonín 0:3, Kočka Pavel 2:0, WO 4:0, body hostů: Tochor Jiří 1:2, Dufek Jan 2:1, Kociánová Dana 1:2, WO 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy