Výsledky do novin
3.liga mužů sk.A
1. kolo:
Slovan KST Bohnice - SKUŘ Plzeň 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:0, Kuba Miloslav 2:1, Milek Petr 0:3, Zábranský Josef 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Kovářík Matěj 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:3), AC Sparta Praha B - Union Plzeň B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 0:3, Sochor Adam 0:2, Kocáb Jan 1:2, Kubát Jan 1:2, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Říšský Pavel 3:0, Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 1:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítek Patrik 2:0, Jirkovský Antonín ml. 1:1, Zitta Přemysl 2:1, Černý Vít 3:0, body hostů: Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:1, Kruliš David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:3, Šmíd Jan 0:2, Homolka Pavel 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:1), KST Klatovy - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jehlík Miroslav 0:2, Pergler Jakub 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Končal Adam 3:1, Javorský Daniel 0:2, body hostů: Janda Jan 3:1, Myler Matěj 3:1, Škopek Stanislav 1:3, Škoda Petr 1:3), ČZ Strakonice Elektrostav - DDM Soběslav-Studená 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 3:0, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Pešek Ondřej 1:2, Dobiáš Ladislav 0:3, Ondráček Jan 0:2, Šindelář Radim 0:2), TTC Elizza Praha C - SF SKK El Niňo Praha E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 3:1, Melichar Jiří 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Benák Libor 3:1, Knobloch Miroslav 1:0, body hostů: Špaček Zbyněk 1:3, Plachý Jiří 3:1, Plachý Ladislav 2:2, Kubát Petr 1:3),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kézr Aleš 1:3, Bochňák David 2:2, Berger Miroslav 2:2, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Říšský Pavel 2:2, Vaněček Petr 3:1, Grus Matěj 0:4), AC Sparta Praha B - SKUŘ Plzeň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Hüttl Michal 2:2, Kocáb Jan 0:1, Kubát Jan 3:1, Šašinka Albert 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Chodounský Martin 4:0, Kubát Jan 1:3, Korbel Petr 2:2), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Šanov 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 2:1, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 2:1), TJ Sokol Hořovice - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 2:0, Šmíd Jan 2:0, Homolka Pavel 3:0, Chládek Luboš 2:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Minář Marek 0:2, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2), KST Klatovy - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 0:1, Končal Adam 3:0, Javorský Daniel 0:2, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:1, Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 1:1, Dobiáš Ladislav 1:0), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol České Budějovice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 2:0, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Havlík Tomáš 2:0, body hostů: Myler Matěj 0:2, Janda Jan 0:2, Škopek Stanislav 0:2, Kuchta Kamil nejml. 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - TTC Elizza Praha C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Nedvěd Matyáš 1:2, Janda Jan 1:2, body hostů: Knobloch Miroslav 2:1, Benák Jan 0:3, Remunda Alexandros Matheos 3:0, Benák Libor 3:0), DDM Soběslav-Studená - SF SKK El Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 0:2, Ondráček Jan 1:2, Pešek Ondřej 3:0, Šindelář Radim 1:0, body hostů: Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Gajda Jonáš 1:2, Kubát Petr 0:3), SKST Chodov - KST Klatovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 1:3, Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:2, Minář Marek 4:0, body hostů: Končal Adam 3:1, Zahradník Lukáš 3:1, Pergler Jakub 1:2, Kopřiva Pavel 1:2), TJ Šanov - ČZ Strakonice Elektrostav 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 0:3, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 0:3, Štepka Miroslav 3:1, body hostů: Havlík Tomáš 4:0, Hýža Daniel 1:2, Brožek Michal 2:1, Kowal René 2:1), Slovan KST Bohnice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 1:1, Kézr Aleš 1:1, Kuba Miloslav 3:0, Zábranský Josef 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:2, Zitta Přemysl 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 3:0, Sochor Adam 1:1, Sochor David 2:1, Kubát Jan 3:0, body hostů: Chládek Luboš 1:2, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 0:3, Karda Martin 0:2), SKUŘ Plzeň - Union Plzeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovářík Matěj 2:2, Kubát Jan 1:3, Chodounský Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 3:1, Vaněček Petr 1:3, Pachner Jan 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - SF SKK El Niňo Praha E 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Jan 0:2, Škopek Stanislav 0:2, Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 0:3, body hostů: Plachý Jiří 3:0, Plachý Ladislav 3:0, Kubát Petr 1:1, Gajda Jonáš 2:0), DDM Soběslav-Studená - TTC Elizza Praha C 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulec Petr 0:3, Ondráček Jan 1:3, Dobiáš Ladislav 2:1, Pešek Ondřej 2:2, Šindelář Radim 0:1, body hostů: Benák Jan 2:2, Benák Vít 3:1, Remunda Alexandros Matheos 3:1, Benák Libor 2:1), SKST Chodov - ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:2, Huleš Petr 0:2, Minář Marek 1:2, Kolář Pavel 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Zeman Lukáš 2:0), TJ Šanov - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 3:0, body hostů: Končal Adam 2:1, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 0:2, Kopřiva Pavel 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Hořovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 3:0, Kézr Aleš 1:1, Kuba Miloslav 1:1, Zábranský Josef 3:0, Polcar Vojtěch 0:1, body hostů: Chládek Luboš 2:1, Homolka Pavel 0:3, Šmíd Jan 1:2, Karda Martin 0:2), AC Sparta Praha B - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 0:2, Sochor David 2:0, Sochor Adam 2:1, Kubát Jan 2:0, WO 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 0:2, Šmejkal Radek 1:2, Zitta Přemysl 0:1, WO 0:3),
5. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - SKUŘ Plzeň 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:3, Šmejkal Radek 4:0, Jirkovský Antonín ml. 1:2, Černý Vít 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Chodounský Martin 0:4, Kubát Jan 1:2), TJ Sokol Hořovice - Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 2:2, body hostů: Závora Adam 2:2, Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 1:2), KST Klatovy - Slovan KST Bohnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:4, Javorský Daniel 1:2, Kopřiva Pavel 0:3, Končal Adam 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 2:1, Polcar Vojtěch 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:1, Kowal René 2:1, body hostů: Šmíd Miroslav 0:3, Kroupa Tomáš 1:2, Chlumský Petr 1:2, Vyskočil Michal 1:1), TTC Elizza Praha C - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benák Libor 2:0, Remunda Alexandros Matheos 2:0, Benák Jan 2:0, Knobloch Miroslav 2:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Šanov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajda Jonáš 2:1, Kubát Petr 2:2, Špaček Zbyněk 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Štepka Miroslav 3:1, Hejda Václav 3:1, Koděra Filip 0:4, Cafourek Tomáš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol České Budějovice - DDM Soběslav-Studená 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:2, Bakalář Daniel 0:2, Škoda Petr 0:2, Myler Matěj 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Krahulec Petr 2:0, Šindelář Radim 2:0),
6. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - Union Plzeň B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 0:3, Šmejkal Radek 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Závora Adam 2:1, Vaněček Petr 2:1, Říšský Pavel 1:1), TJ Sokol Hořovice - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 1:3, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Chodounský Martin 1:3, Kubát Jan 3:0, Kysela Martin 1:2), KST Klatovy - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Javorský Daniel 1:3, Pergler Jakub 1:2, Končal Adam 4:0, Kopřiva Pavel 1:1, body hostů: Sochor David 3:1, Šmíd Miroslav 1:3, Kroupa Tomáš 3:1, Sochor Adam 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - Slovan KST Bohnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:1, Hýža Daniel 1:1, Zeman Lukáš 1:1, Havlík Tomáš 3:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Zábranský Josef 1:0, Bochňák David 1:2, Kézr Aleš 0:3, Kuba Miloslav 0:2, Polcar Vojtěch 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Šanov 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 2:0, Šedivý Zdeněk 2:1, Benák Libor 1:1, WO 5:0, body hostů: Štepka Miroslav 2:1, Hejda Václav 1:2, Koděra Filip 1:2, WO 0:5), SF SKK El Niňo Praha E - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Zbyněk 0:2, Gajda Jonáš 2:0, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 3:0, Kubát Petr 1:0, body hostů: Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 1:2, Kruliš David 0:3, Noveský Leon 1:1),
7. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Sokol České Budějovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Matěj 2:1, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1, body hostů: Myler Matěj 2:1, Bakalář Daniel 2:1, Janda Jan 0:3, Škopek Stanislav 0:3), Union Plzeň B - DDM Soběslav-Studená 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Závora Adam 2:1, Pachner Jan 0:3, Vaněček Petr 1:2, Říšský Pavel 1:3, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Dobiáš Ladislav 3:0, Šindelář Radim 1:2, Hložek Tomáš 1:2), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 3:1, Bochňák David 2:1, Kadavý Ondřej 0:3, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Benák Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 1:3, Benák Libor 2:1, Dušek Jan 2:1), AC Sparta Praha B - SF SKK El Niňo Praha E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Vít 2:1, Hüttl Michal 2:1, Duval Quentin 0:3, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Plachý Jiří 3:1, Gajda Jonáš 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Kubát Petr 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - KST Klatovy 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:3, Šmejkal Radek 1:0, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 4:0, Zitta Přemysl 0:1, WO 0:1, body hostů: Končal Adam 2:1, Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 2:1, Kopřiva Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice - ČZ Strakonice Elektrostav 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 0:2, Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:1, Hýža Daniel 0:2), SKST Chodov - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:3, Kolář Pavel 1:1, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:3, body hostů: Volák Martin 1:2, Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:0),
8. kolo:
SKUŘ Plzeň - DDM Soběslav-Studená 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 3:1, Kubát Jan 1:3, Kysela Martin 2:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Krahulec Petr 3:1, Dobiáš Ladislav 2:2, Šindelář Radim 2:2, Hložek Tomáš 1:3), Union Plzeň B - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:0, Klier Jakub 0:1, Vaněček Petr 3:0, Závora Adam 0:1, Říšský Pavel 2:0, WO 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:2, WO 0:2), Slovan KST Bohnice - SF SKK El Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Kézr Aleš 2:1, Berger Miroslav 1:2, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Plachý Jiří 2:2, Plachý Ladislav 1:3, Gajda Jonáš 1:2, Kubát Petr 1:2), AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochor Adam 2:2, Hüttl Michal 2:2, Karásek Vít 2:1, Kroupa Tomáš 2:2, Havlíček Tomáš 0:1, body hostů: Knobloch Miroslav 3:1, Benák Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Šedivý Zdeněk 4:0, Benák Libor 0:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - ČZ Strakonice Elektrostav 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 2:1, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 2:1, Hýža Daniel 1:2), TJ Sokol Hořovice - KST Klatovy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Růžička Josef 1:3, Šmíd Jan 1:3, Chládek Luboš 4:0, body hostů: Končal Adam 3:1, Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 1:3, Kopřiva Pavel 2:2),
9. kolo:
KST Klatovy - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 1:3, Zahradník Lukáš 0:3, Pergler Jakub 1:2, Končal Adam 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 4:0, Kovářík Matěj 2:2, Chodounský Martin 2:1, Kubát Jan 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - Union Plzeň B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Lukáš 3:1, Hýža Daniel 1:2, Krejčí Ondřej 1:2, Brožek Michal 4:0, body hostů: Hnilica Vladimír 2:2, Říšský Pavel 1:3, Vaněček Petr 2:1, Grus Matěj 0:3), TTC Elizza Praha C - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melichar Jiří 2:1, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 3:0, Benák Jan 3:0, body hostů: Černý Vít 2:1, Šmejkal Radek 0:3, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Zbyněk 3:1, Gajda Jonáš 1:1, Plachý Ladislav 2:1, Plachý Jiří 3:1, Kubát Petr 0:1, body hostů: Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 0:4, Homolka Pavel 2:1, Šmíd Jan 2:1), TJ Sokol České Budějovice - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 3:0, Bakalář Daniel 2:0, Myler Matěj 3:0, Škopek Stanislav 2:1, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kolář Pavel 0:3, Kruliš David 0:3, Huleš Petr 1:1), DDM Soběslav-Studená - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Jan 2:1, Šindelář Radim 1:2, Hložek Tomáš 0:3, Pešek Ondřej 2:2, body hostů: Koděra Filip 2:2, Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Hejda Václav 2:1),
10. kolo:
KST Klatovy - Union Plzeň B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Pavel 1:3, Javorský Daniel 1:2, Zahradník Lukáš 1:2, Pergler Jakub 2:0, Končal Adam 1:1, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Říšský Pavel 2:2, Vaněček Petr 1:2, Grus Matěj 1:2), ČZ Strakonice Elektrostav - SKUŘ Plzeň 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zeman Lukáš 1:1, Krejčí Ondřej 2:0, Hýža Daniel 3:0, Brožek Michal 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:3, Chodounský Martin 0:2, Korbel Petr 0:2, Kubát Jan 1:1), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melichar Jiří 1:1, Benák Libor 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 1:3, Benák Vít 2:0, body hostů: Chládek Luboš 3:1, Karda Martin 0:4, Homolka Pavel 1:2, Šmíd Jan 1:2), SF SKK El Niňo Praha E - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajda Jonáš 2:0, Špaček Zbyněk 1:1, Plachý Jiří 2:1, Plachý Ladislav 2:0, WO 3:0, body hostů: Šmejkal Radek 2:1, Zítek Patrik 0:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, WO 0:3), TJ Sokol České Budějovice - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalář Daniel 1:1, Nedvěd Matyáš 0:2, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Koděra Filip 2:1, Štepka Miroslav 3:0, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 1:1), DDM Soběslav-Studená - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Jan 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, Krahulec Petr 3:0, Pešek Ondřej 2:1, body hostů: Kolář Pavel 0:3, Noveský Leon 0:3, Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:2), Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 4:0, Kuba Miloslav 1:2, Polcar Vojtěch 0:3, Zábranský Josef 4:0, body hostů: Hüttl Michal 1:3, Sochor David 2:2, Sochor Adam 1:2, Němec Filip 1:2),
11. kolo:
SKUŘ Plzeň - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovářík Matěj 2:0, Kubát Jan 2:0, Chodounský Martin 2:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:0, body hostů: Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Kolář Pavel 0:2), Union Plzeň B - TJ Šanov 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grus Matěj 1:3, Vaněček Petr 2:1, Hnilica Vladimír 2:1, Závora Adam 0:4, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 2:2, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 1:1, Kuba Miloslav 2:0, Bochňák David 3:0, Zábranský Josef 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 0:2, Janda Jan 0:2, Škoda Petr 0:2), AC Sparta Praha B - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Tomáš 0:1, Hájek Michal 0:2, Karásek Vít 1:2, Hüttl Michal 0:3, Sochor David 1:0, body hostů: Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 1:1, Ondráček Jan 1:1), KST Klatovy - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 3:1, Kopřiva Pavel 2:2, Javorský Daniel 2:1, Pergler Jakub 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav 2:2, Benák Jan 2:2, Remunda Alexandros Matheos 0:4, Benák Libor 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - SF SKK El Niňo Praha E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 2:1, Zeman Lukáš 1:1, Hýža Daniel 2:1, Havlík Tomáš 3:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Plachý Jiří 1:2, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Ladislav 0:3, Kubát Petr 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol Hořovice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Vít 4:0, Vaculík Petr 1:2, Šmejkal Radek 1:2, Zítek Patrik 2:2, body hostů: Chládek Luboš 2:2, Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2),
12. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářík Matěj 2:1, Kubát Jan 1:2, Chodounský Martin 2:1, Šlehofer Stanislav ml. 0:4, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 2:1, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 1:2), Union Plzeň B - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pachner Jan 1:0, Klier Jakub 2:0, Hnilica Vladimír 2:0, Vaněček Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, WO 0:3), Slovan KST Bohnice - DDM Soběslav-Studená 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 0:4, Berger Miroslav 0:3, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Krahulec Petr 2:2, Pešek Ondřej 2:2, Dobiáš Ladislav 2:2, Ondráček Jan 3:0), AC Sparta Praha B - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Filip 2:0, Hüttl Michal 2:0, Kroupa Tomáš 2:1, Karásek Vít 2:0, body hostů: Myler Matěj 0:3, Janda Jan 0:2, Bakalář Daniel 1:1, Škoda Petr 0:2), KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:2, Javorský Daniel 1:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:1, Kopřiva Pavel 0:1, body hostů: Plachý Jiří 1:3, Gajda Jonáš 2:2, Kubát Petr 1:2, Plachý Ladislav 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Elizza Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kowal René 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Knobloch Miroslav 1:2, Benák Jan 1:2, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Benák Libor 0:2),
13. kolo:
TTC Elizza Praha C - SKUŘ Plzeň 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Jan 3:0, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Benák Jan 2:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Peckert Daniel 1:2, Kubát Jan 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - Union Plzeň B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Zbyněk 0:3, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Jiří 3:0, Plachý Ladislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Vaněček Petr 2:2, Grus Matěj 2:2, WO 0:5), TJ Sokol České Budějovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:3, Bakalář Daniel 1:1, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Černý Vít 2:1, Zítek Patrik 3:0, Šmejkal Radek 3:0, Jirkovský Antonín ml. 1:1), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol Hořovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešek Ondřej 1:0, Šindelář Radim 2:0, Dobiáš Ladislav 2:0, Krahulec Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Chládek Luboš 0:2, Karda Martin 0:2, Šmíd Jan 0:2, WO 0:3), SKST Chodov - Slovan KST Bohnice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:3, Kolář Pavel 0:3, Malina Josef 0:3, Plaček František 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Kuba Miloslav 3:1, Milek Petr 1:2, Bochňák David 2:1), TJ Šanov - AC Sparta Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:0, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:1, WO 1:0, body hostů: Němec Filip 0:3, Kocáb Jan 1:2, Kubát Jan 1:1, Šenk Jakub 0:1, WO 0:1), KST Klatovy - ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Kopřiva Pavel 0:2, Pergler Jakub 0:3, Končal Adam 0:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Hýža Daniel 2:0),
14. kolo:
TTC Elizza Praha C - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Jan 2:1, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Benák Libor 1:3, WO 0:4, body hostů: Pachner Jan 2:1, Vaněček Petr 2:0, Grus Matěj 0:2, Hnilica Vladimír 2:1, WO 4:0), SF SKK El Niňo Praha E - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:1, Špaček Zbyněk 1:2, Gajda Jonáš 2:1, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:3, Chodounský Martin 1:2, Peckert Daniel 0:3, Kubát Jan 2:1), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Hořovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makara Michal 0:3, Škoda Petr 0:3, Myler Matěj 1:2, Bakalář Daniel 3:0, body hostů: Chládek Luboš 3:0, Homolka Pavel 2:1, Karda Martin 1:2, Šmíd Jan 2:1), DDM Soběslav-Studená - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 1:3, Šindelář Radim 1:3, Dobiáš Ladislav 3:0, Krahulec Petr 4:0, body hostů: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:3, Jirkovský Antonín ml. 1:2), SKST Chodov - AC Sparta Praha B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huleš Petr 0:2, Tonhauser Robert 0:2, Skokov Jaroslav 0:2, Kolář Pavel 0:2, body hostů: Kubát Jan 2:0, Kocáb Jan 2:0, Němec Filip 2:0, Chlumský Petr 2:0), TJ Šanov - Slovan KST Bohnice 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0, Hejda Václav 3:0, Štepka Miroslav 3:0, body hostů: Zábranský Josef 1:2, Bochňák David 0:3, Kuba Miloslav 0:2, Berger Miroslav 0:2),
15. kolo:
TTC Elizza Praha C - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Michal 2:1, Benák Libor 2:1, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Benák Jan 4:0, body hostů: Bakalář Daniel 3:1, Janda Jan 1:2, Škoda Petr 0:3, Makara Michal 0:3), SF SKK El Niňo Praha E - DDM Soběslav-Studená 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kopecký Michael 2:2, Kaucký Filip 0:3, Gajda Jonáš 3:1, Plachý Jiří 0:1, body hostů: Krahulec Petr 4:0, Pešek Ondřej 2:2, Dobiáš Ladislav 1:3, Ondráček Jan 1:3), KST Klatovy - SKST Chodov 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:0, Javorský Daniel 1:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:0, body hostů: Noveský Leon 0:3, Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:2), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Šanov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 2:1, Kowal René 2:1, Krejčí Ondřej 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 1:2, Koděra Filip 0:3, Volák Martin 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - Slovan KST Bohnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vít 3:1, Zítek Patrik 2:2, Jirkovský Antonín ml. 0:4, Šmejkal Radek 2:2, body hostů: Zábranský Josef 2:2, Bochňák David 4:0, Kuba Miloslav 2:2, Polcar Vojtěch 1:3), TJ Sokol Hořovice - AC Sparta Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:2, Karda Martin 3:1, Šmíd Jan 1:3, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Kocáb Jan 2:2, Karásek Vít 1:3, Kroupa Tomáš 4:0, Hüttl Michal 0:4), Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 2:0, Říšský Pavel 2:0, Hnilica Vladimír 2:0, Závora Adam 2:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 0:2, Kovářík Matěj 0:2, Chodounský Martin 0:2, Kubát Jan 0:2),
16. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:0, Gajda Jonáš 2:0, Kopecký Michael 3:0, Plachý Jiří 2:0, body hostů: Janda Jan 0:3, Bakalář Daniel 0:2, Škoda Petr 0:2, Makara Michal 0:2), TTC Elizza Praha C - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 0:1, Benák Libor 1:2, Stibor Michal 2:1, Benák Jan 0:3, Benák Vít 1:1, body hostů: Pešek Ondřej 1:2, Krahulec Petr 3:0, Dobiáš Ladislav 2:1, Ondráček Jan 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Zeman Lukáš 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Havlík Tomáš 2:0, body hostů: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Noveský Leon 0:2, Kruliš David 0:2), KST Klatovy - TJ Šanov 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Pavel 2:2, Pergler Jakub 0:4, Javorský Daniel 1:2, Končal Adam 3:1, body hostů: Hejda Václav 3:1, Cafourek Tomáš 4:0, Koděra Filip 1:3, Volák Martin 1:2), TJ Sokol Hořovice - Slovan KST Bohnice 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 3:0, Kuba Miloslav 1:2, Polcar Vojtěch 2:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:3, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Černý Vít 3:1, body hostů: Kocáb Jan 3:1, Karásek Vít 2:2, Kroupa Tomáš 2:2, Hüttl Michal 2:1),
17. kolo:
SKUŘ Plzeň - SportSpin TJ Slovan Lochovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovářík Matěj 0:4, Kubát Jan 2:1, Chodounský Martin 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 3:1, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 2:2, Šmejkal Radek 1:2, Jirkovský Antonín ml. 1:2), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klier Jakub 3:0, Závora Adam 2:1, Vaněček Petr 4:0, WO 0:4, body hostů: Chládek Luboš 0:3, Karda Martin 0:3, Šmíd Jan 0:2, Homolka Pavel 1:1, WO 4:0), Slovan KST Bohnice - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miroslav 1:0, Bochňák David 2:0, Polcar Vojtěch 2:1, Zábranský Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Pergler Jakub 0:3, Zahradník Lukáš 1:1, Kopřiva Pavel 0:2, WO 0:3), AC Sparta Praha B - ČZ Strakonice Elektrostav 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyskočil Michal 0:3, Novák Robert 1:1, Šašinka Albert 0:3, Kubát Jan 1:2, body hostů: Brožek Michal 3:0, Kowal René 2:1, Zeman Lukáš 2:1, Hýža Daniel 2:0), SKST Chodov - TTC Elizza Praha C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Huleš Petr 0:2, WO 0:3, body hostů: Benák Vít 2:0, Benák Jan 2:0, Stibor Michal 1:0, Benák Libor 1:0, WO 3:0), TJ Šanov - SF SKK El Niňo Praha E 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volák Martin 1:0, Hejda Václav 2:0, Hejda Václav ml. 1:2, Cafourek Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Plachý Ladislav 1:2, Kaucký Filip 0:3, Kopecký Michael 1:1, WO 0:3), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol České Budějovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:0, Šindelář Radim 2:0, Pešek Ondřej 1:2, Krahulec Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Janda Jan 1:2, Škopek Stanislav 0:2, WO 0:3),
18. kolo:
Union Plzeň B - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:2, Závora Adam 2:1, Říšský Pavel 1:2, Vaněček Petr 4:0, body hostů: Černý Vít 3:1, Zítek Patrik 0:3, Šmejkal Radek 2:1, Jirkovský Antonín ml. 0:3), SKUŘ Plzeň - TJ Sokol Hořovice 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodounský Martin 3:1, Kubát Jan 2:2, Peckert Daniel 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 4:0, body hostů: Homolka Pavel 2:2, Chládek Luboš 1:3, Karda Martin 1:3, Šmíd Jan 1:2), AC Sparta Praha B - KST Klatovy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Hüttl Michal 3:1, Novák Robert 1:2, Kubát Jan 3:1, body hostů: Končal Adam 4:0, Zahradník Lukáš 2:2, Kopřiva Pavel 0:4, Javorský Daniel 0:3), Slovan KST Bohnice - ČZ Strakonice Elektrostav 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 3:1, Polcar Vojtěch 1:3, Berger Miroslav 2:1, Zábranský Josef 3:1, body hostů: Brožek Michal 2:2, Zeman Lukáš 1:3, Kowal René 2:2, Hýža Daniel 1:2), TJ Šanov - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejda Václav ml. 0:3, Volák Martin 2:0, Cafourek Tomáš 3:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Jan 1:0, body hostů: Benák Libor 1:2, Stibor Michal 0:3, Benák Jan 1:2, Lamr Martin 1:2), SKST Chodov - SF SKK El Niňo Praha E 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 1:1, Kruliš David 0:3, Noveský Leon 0:2, WO 0:3, body hostů: Kaucký Filip 1:1, Špaček Zbyněk 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Kopecký Michael 1:0, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škopek Stanislav 0:4, Bakalář Daniel 1:3, Janda Jan 2:1, Myler Matěj 3:1, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Chodounský Martin 2:2, Kovářík Matěj 2:2, Kubát Jan 2:1), DDM Soběslav-Studená - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Radim 2:1, Hložek Tomáš 2:1, Pešek Ondřej 1:2, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:0, Pachner Jan 0:3, Vaněček Petr 1:2, Závora Adam 0:3), TTC Elizza Praha C - Slovan KST Bohnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lamr Martin 2:2, Kadlec Tomáš 1:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Knobloch Miroslav 4:0, body hostů: Zábranský Josef 3:1, Berger Miroslav 2:2, Polcar Vojtěch 1:3, Kouba Jan 1:3), SF SKK El Niňo Praha E - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 0:3, Kaucký Filip 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Špaček Zbyněk 1:2, body hostů: Kubát Jan 1:2, Němec Filip 3:0, Kroupa Tomáš 2:1, Karásek Vít 3:0), KST Klatovy - SportSpin TJ Slovan Lochovice 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 0:3, Kopřiva Pavel 0:3, Javorský Daniel 0:3, Končal Adam 2:1, body hostů: Černý Vít 3:0, Vaculík Petr 3:0, Šmejkal Radek 2:1, Zítek Patrik 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brožek Michal 1:0, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Šmíd Jan 1:2, Růžička Josef 1:1, WO 0:3), TJ Šanov - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:0, Hejda Václav 2:0, Koděra Filip 2:1, Volák Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Kruliš David 0:3, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 1:1, WO 0:3),
20. kolo:
DDM Soběslav-Studená - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Ondřej 2:0, Hložek Tomáš 0:2, Šindelář Radim 3:0, Dobiáš Ladislav 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Chodounský Martin 1:2, Kovářík Matěj 0:2, Kubát Jan 0:2), TJ Sokol České Budějovice - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 1:2, Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 2:1, Myler Matěj 2:2, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Vaněček Petr 2:1, Závora Adam 0:3, Pachner Jan 2:1), SF SKK El Niňo Praha E - Slovan KST Bohnice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Špaček Zbyněk 1:3, Kořének František 1:3, Gajda Jonáš 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 4:0, Berger Miroslav 1:3, Kuba Miloslav 1:3), TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benák Vít 3:0, Benák Jan 0:3, Remunda Alexandros Matheos 0:3, WO 0:4, body hostů: Kroupa Tomáš 1:1, Kubát Jan 2:1, Sochor Adam 1:1, Novák Robert 2:0, WO 4:0), ČZ Strakonice Elektrostav - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Michal 1:2, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 4:0, body hostů: Černý Vít 2:2, Zítek Patrik 1:2, Šmejkal Radek 2:1, Zitta Přemysl 0:3), KST Klatovy - TJ Sokol Hořovice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 0:2, Javorský Daniel 1:3, Jehlík Miroslav 1:3, Končal Adam 4:0, Kopřiva Pavel 0:2, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 1:3, Chládek Luboš 3:1, Homolka Pavel 3:1, Šmíd Jan 3:1),
21. kolo:
SKUŘ Plzeň - KST Klatovy 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodounský Martin 2:2, Kubát Jan 2:1, Kovářík Matěj 2:1, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Končal Adam 4:0, Jehlík Miroslav 0:4, Javorský Daniel 2:1, Zahradník Lukáš 0:3), Union Plzeň B - ČZ Strakonice Elektrostav 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Říšský Pavel 3:0, Vaněček Petr 3:0, Hnilica Vladimír 3:1, WO 0:4, body hostů: Zeman Lukáš 0:3, Krejčí Ondřej 1:1, Soukup Zdeněk ml. 0:2, Brožek Michal 0:3, WO 4:0), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TTC Elizza Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Petr 2:1, Zítek Patrik 2:0, Šmejkal Radek 1:2, Černý Vít 2:1, WO 1:0, body hostů: Knobloch Miroslav 1:2, Benák Jan 0:3, Stibor Michal 2:1, Benák Libor 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice - SF SKK El Niňo Praha E 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 2:1, Karda Martin 1:1, Šmíd Jan 3:0, Chládek Luboš 3:0, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Špaček Zbyněk 0:3, Kaucký Filip 0:3, Plachý Ladislav 0:2), SKST Chodov - TJ Sokol České Budějovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 2:2, Huleš Petr 3:0, Kruliš David 0:3, Minář Marek 1:3, body hostů: Myler Matěj 3:1, Bakalář Daniel 3:1, Janda Jan 1:2, Škopek Stanislav 1:2), TJ Šanov - DDM Soběslav-Studená 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Martin 1:3, Hejda Václav 4:0, Cafourek Tomáš 3:1, Koděra Filip 0:2, Cafourek Jan 1:1, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:2, Pešek Ondřej 2:2, Ondráček Jan 2:2, Šindelář Radim 1:3), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 1:3, Hüttl Michal 3:1, Karásek Vít 2:2, Kubát Jan 2:2, body hostů: Zábranský Josef 4:0, Bochňák David 3:1, Kuba Miloslav 0:4, Berger Miroslav 1:3),
22. kolo:
Union Plzeň B - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pachner Jan 1:1, Říšský Pavel 2:0, Vaněček Petr 3:0, Hnilica Vladimír 2:0, body hostů: Končal Adam 1:2, Kopřiva Pavel 0:2, Javorský Daniel 0:2, Zahradník Lukáš 0:2), SKUŘ Plzeň - ČZ Strakonice Elektrostav 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 2:1, Kovářík Matěj 0:3, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Brožek Michal 4:0, Zeman Lukáš 1:2, Krejčí Ondřej 3:0, Vonášek Jan 0:3), TJ Sokol Hořovice - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 0:4, Šmíd Jan 2:2, Chládek Luboš 3:1, body hostů: Stibor Michal 2:2, Benák Jan 1:3, Melichar Jiří 2:2, Benák Libor 3:1), SportSpin TJ Slovan Lochovice - SF SKK El Niňo Praha E 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 2:0, Vaculík Petr 2:0, Šmejkal Radek 2:1, Černý Vít 3:0, body hostů: Gajda Jonáš 0:3, Kaucký Filip 1:2, Špaček Zbyněk 0:2, Plachý Ladislav 0:2), TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 2:2, Volák Martin 2:2, Hejda Václav 4:0, Cafourek Tomáš 1:3, body hostů: Myler Matěj 3:1, Bakalář Daniel 2:2, Janda Jan 2:2, Škopek Stanislav 0:4), SKST Chodov - DDM Soběslav-Studená 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Kruliš David 0:2, Minář Marek 0:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 2:0, Pešek Ondřej 2:0, Ondráček Jan 2:0, Šindelář Radim 2:0),
23. kolo:
SKST Chodov - SKUŘ Plzeň 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:2, Huleš Petr 1:2, Minář Marek 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:1, Chodounský Martin 3:0, Kubát Jan 2:0, Kovářík Matěj 2:0), TJ Šanov - Union Plzeň B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Volák Martin 0:1, Cafourek Tomáš 1:1, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 2:0, Koděra Filip 0:1, WO 4:0, body hostů: Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 1:2, Hnilica Vladimír 1:2, WO 0:4), TJ Sokol České Budějovice - Slovan KST Bohnice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakalář Daniel 1:2, Janda Jan 0:3, Nedvěd Matyáš 1:2, Myler Matěj 1:2, body hostů: Zábranský Josef 2:1, Bochňák David 3:0, Berger Miroslav 3:0, Košacký Adam 1:2), DDM Soběslav-Studená - AC Sparta Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 3:1, Hložek Tomáš 0:3, Ondráček Jan 0:3, Dobiáš Ladislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Kroupa Tomáš 2:2, Kubát Jan 4:0, Němec Filip 2:2, Karásek Vít 0:2, WO 0:2), TTC Elizza Praha C - KST Klatovy 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Tomáš 2:1, Dušek Jan 3:0, Remunda Alexandros Matheos 2:1, Melichar Jiří 2:1, body hostů: Pergler Jakub 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Javorský Daniel 2:1, Kopřiva Pavel 1:2), SF SKK El Niňo Praha E - ČZ Strakonice Elektrostav 4:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Počta Tomáš 0:3, Gajda Jonáš 3:0, Kořének František 0:2, WO 1:4, body hostů: Kowal René 1:1, Krejčí Ondřej 1:1, Hýža Daniel 2:0, Brožek Michal 1:1, WO 4:1), TJ Sokol Hořovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel 0:3, Hnízdil Tomáš ml. 0:2, Šmíd Jan 0:3, Chládek Luboš 2:1, body hostů: Černý Vít 3:0, Vaculík Petr 3:0, Zítek Patrik 2:1, Šmejkal Radek 1:1),
24. kolo:
TJ Šanov - SKUŘ Plzeň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koděra Filip 1:2, Cafourek Tomáš 2:1, Hejda Václav 2:1, Štepka Miroslav 4:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 2:2, Chodounský Martin 1:2, Kubát Jan 0:3, Korbel Petr 1:2), SKST Chodov - Union Plzeň B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:3, Minář Marek 1:2, Huleš Petr 0:2, WO 4:0, body hostů: Hnilica Vladimír 4:0, Vaněček Petr 3:0, Pachner Jan 2:1, WO 0:4), DDM Soběslav-Studená - Slovan KST Bohnice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Ondřej 1:2, Šindelář Radim 3:0, Ondráček Jan 1:2, Dobiáš Ladislav 4:0, body hostů: Zábranský Josef 2:2, Bochňák David 1:2, Berger Miroslav 1:2, Kouba Jan 0:3), TJ Sokol České Budějovice - AC Sparta Praha B 7:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škoda Petr 0:3, Škopek Stanislav 1:2, Janda Jan 1:2, Myler Matěj 0:3, WO 4:0, body hostů: Kubát Jan 3:1, Kroupa Tomáš 3:1, Němec Filip 4:0, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha E - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Filip 2:0, Plachý Ladislav 2:0, Kořének František 2:1, Gajda Jonáš 3:0, body hostů: Javorský Daniel 0:3, Kopřiva Pavel 0:3, Zahradník Lukáš 1:1, Pergler Jakub 0:2), TTC Elizza Praha C - ČZ Strakonice Elektrostav 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Jan 0:2, Benák Vít 1:1, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Melichar Jiří 0:3, body hostů: Kowal René 3:0, Brožek Michal 2:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0),
25. kolo:
SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan 0:4, Korbel Petr 3:1, Peckert Daniel 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 2:2, body hostů: Benák Jan 3:1, Kadlec Tomáš 1:3, Benák Libor 2:2, Remunda Alexandros Matheos 1:2), Union Plzeň B - SF SKK El Niňo Praha E 9:8 (body domácích: Říšský Pavel 2:1, Vaněček Petr 0:3, Hnilica Vladimír 3:0, WO 4:4, body hostů: Gajda Jonáš 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Kaucký Filip 1:2, WO 4:4), SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmejkal Radek 1:1, Vaculík Petr 2:0, Černý Vít 3:0, Zítek Patrik 2:0, body hostů: Myler Matěj 1:2, Nedvěd Matyáš 0:2, Škoda Petr 0:2, Makara Michal 0:2), TJ Sokol Hořovice - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:2, Jirouch Tomáš 0:2, Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Chládek Luboš 1:2, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:0, Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:0, Šindelář Radim 1:1), Slovan KST Bohnice - SKST Chodov 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuba Miloslav 1:1, Berger Miroslav 2:0, Bochňák David 3:0, Zábranský Josef 2:0, body hostů: Huleš Petr 1:2, Kolář Pavel 0:2, Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2), AC Sparta Praha B - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 1:2, Hüttl Michal 0:3, Chlumský Petr 1:2, Kubát Jan 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Cafourek Tomáš 3:0, Volák Martin 0:3, Koděra Filip 2:1), ČZ Strakonice Elektrostav - KST Klatovy 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 3:0, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Končal Adam 0:3, Zahradník Lukáš 0:3, Jehlík Miroslav 0:2, Kopřiva Pavel 0:2),
26. kolo:
Union Plzeň B - TTC Elizza Praha C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněček Petr 1:3, Říšský Pavel 4:0, Hnilica Vladimír 4:0, Pachner Jan 1:0, WO 0:3, body hostů: Stibor Michal 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:2, Kadlec Tomáš 0:3, Benák Jan 1:2, Knobloch Miroslav 1:0, WO 3:0), SKUŘ Plzeň - SF SKK El Niňo Praha E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovářík Matěj 1:2, Kubát Jan 2:1, Čákora Ladislav ml. 0:3, Peckert Daniel 1:2, WO 5:0, body hostů: Gajda Jonáš 4:0, Kaucký Filip 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel 1:2, Karda Martin 2:1, Šmíd Jan 1:2, Chládek Luboš 4:0, body hostů: Myler Matěj 3:1, Škoda Petr 1:2, Makara Michal 1:2, Nedvěd Matyáš 0:3), SportSpin TJ Slovan Lochovice - DDM Soběslav-Studená 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zítek Patrik 1:2, Jirkovský Antonín ml. 0:3, Zitta Přemysl 0:3, Černý Vít 3:0, body hostů: Dobiáš Ladislav 3:0, Pešek Ondřej 2:1, Krahulec Petr 2:1, Šindelář Radim 1:2), AC Sparta Praha B - SKST Chodov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Jakub 2:0, Sochor Adam 2:0, Chlumský Petr 2:0, Kubát Jan 2:0, body hostů: Noveský Leon 0:2, Kruliš David 0:2, Kolář Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2), Slovan KST Bohnice - TJ Šanov 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bochňák David 0:3, Berger Miroslav 1:2, Kuba Miloslav 0:3, Zábranský Josef 2:2, body hostů: Štepka Miroslav 4:0, Hejda Václav 3:0, Cafourek Tomáš 2:1, Koděra Filip 1:2),
27. kolo:
SKUŘ Plzeň - Slovan KST Bohnice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubát Jan 1:2, Kovářík Matěj 2:1, Korbel Petr 0:3, Chodounský Martin 1:2, body hostů: Zábranský Josef 2:1, Bochňák David 2:1, Berger Miroslav 2:1, Kuba Miloslav 2:1), Union Plzeň B - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Petr 0:3, Macháček Radek 2:1, Pachner Jan 2:1, Hnilica Vladimír 4:0, body hostů: Kubát Jan 3:1, Hüttl Michal 0:3, Chlumský Petr 1:2, Hájek Michal 1:2), SKST Chodov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 1:2, Kolář Pavel 1:2, Minář Marek 1:2, Kruliš David 1:2, WO 5:0, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Šmejkal Radek 4:0, Rácz Rudolf 0:4, WO 0:5), TJ Šanov - TJ Sokol Hořovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:1, Štepka Miroslav 2:0, Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 3:0, body hostů: Hnízdil Tomáš ml. 0:3, Homolka Pavel 1:2, Karda Martin 0:2, Šmíd Jan 1:1), TJ Sokol České Budějovice - KST Klatovy 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škoda Petr 0:3, Škopek Stanislav 0:2, Janda Jan 1:2, Myler Matěj 2:1, body hostů: Končal Adam 3:0, Zahradník Lukáš 1:2, Javorský Daniel 3:0, Pergler Jakub 1:1), DDM Soběslav-Studená - ČZ Strakonice Elektrostav 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Ondřej 2:2, Hložek Tomáš 2:2, Šindelář Radim 2:2, Dobiáš Ladislav 3:1, body hostů: Brožek Michal 1:3, Hýža Daniel 1:3, Krejčí Ondřej 4:0, Zeman Lukáš 1:3), SF SKK El Niňo Praha E - TTC Elizza Praha C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Gajda Jonáš 4:0, Kaucký Filip 3:1, WO 0:5, body hostů: Stibor Michal 1:2, Melichar Jiří 1:2, Remunda Alexandros Matheos 0:3, Lamr Martin 1:2, WO 5:0),
28. kolo:
Union Plzeň B - Slovan KST Bohnice 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macháček Radek 0:2, Gabriel Petr 0:2, Pachner Jan 1:1, WO 0:4, body hostů: Zábranský Josef 2:0, Bochňák David 1:0, Kuba Miloslav 2:0, Berger Miroslav 0:1, WO 4:0), SKUŘ Plzeň - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Jan 2:1, Peckert Daniel 2:1, Městka Petr 0:3, Chodounský Martin 4:0, body hostů: Kubát Jan 2:2, Hüttl Michal 1:2, Chlumský Petr 1:2, Hájek Michal 1:2), TJ Šanov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejda Václav 1:0, Štepka Miroslav 2:0, Cafourek Tomáš 2:0, Koděra Filip 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Vít 0:2, Zitta Přemysl 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2, WO 0:3), SKST Chodov - TJ Sokol Hořovice 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Huleš Petr 0:3, Kolář Pavel 1:1, Minář Marek 1:2, Kruliš David 0:3, WO 4:0, body hostů: Homolka Pavel 3:1, Karda Martin 3:1, Šmíd Jan 3:0, WO 0:4), DDM Soběslav-Studená - KST Klatovy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 2:0, Hložek Tomáš 1:1, Pešek Ondřej 3:0, Krahulec Petr 2:0, body hostů: Kopřiva Pavel 1:2, Končal Adam 0:2, Javorský Daniel 0:2, Zahradník Lukáš 0:2), TJ Sokol České Budějovice - ČZ Strakonice Elektrostav 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Jan 1:1, Škopek Stanislav 0:2, Myler Matěj 0:3, Kuchta Kamil nejml. 1:2, body hostů: Zeman Lukáš 3:0, Krejčí Ondřej 3:0, Hýža Daniel 2:0, Soukup Zdeněk ml. 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy