Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
DTJ Hradec Králové D - Sokol České Meziříčí 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Roman 1:1, Skákal Martin 2:0, Grešo Vojtěch 3:0, Píše Pavel 2:0, body hostů: Mokrejš Zbyněk 1:2, Černohorský Jindřich 0:2, Polívka Marian 0:2, Lulek Radim 0:2), Salamandr Hradec Králové - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Běloušek Jiří 1:2, Hampl Michal 1:2, Švorc Jan 0:3, Kollár Štěpán 3:0, WO 5:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 3:1, Kadaník Martin 2:2, Krulich Miloš 2:2, WO 0:5), TJ Sparta Úpice A - TJ Náchod 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glemba Adam 0:4, Smékal Lubomír 0:4, Kocián Libor 4:0, Brát Marek 4:0, body hostů: Sedloňová Aneta 2:2, Bárta Pavel 2:2, Klimeš Zbyšek 2:2, Solovic Martin 2:2), Sokol Chlumec n.C. - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Jakub 3:0, Kycelt Martin 1:1, Kycelt Petr 2:1, Šedivý Roman 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:1, Trč Tomáš 0:3, Brett Ondřej 0:3, Žežule Ondřej 0:2), TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 1:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 3:0, body hostů: Voňka Karel ml. 3:0, Drahotský Tomáš 0:3, Bartoš Petr st. 0:3, Dymák Lukáš 0:2), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Sokol Stěžery B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loskot Václav 2:1, Příborský David 1:2, Rákosník Vladimír 1:2, Cibor Pavel 0:3, body hostů: Krása Jakub 0:3, Hanzl Matěj 3:0, Bílek Luboš 2:1, Kodym Tomáš 3:0),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové D - TJ Lázně Bělohrad 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 1:2, Grešo Vojtěch 2:1, Pugzík Antonín 1:2, Klemperer Jan 4:0, body hostů: Klejch Adam 2:2, Klejch Filip 2:1, Petřivý Michal 1:2, Fejfar Zdeněk 0:3), TJ Náchod - Tatran Hostinné D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedloňová Aneta 2:2, Marx Jan 2:2, Solovic Martin 2:2, Bárta Pavel 1:3, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Drahotský Tomáš 4:0, Bartoš Petr st. 2:2, Doubek Martin 0:4), TJ Sparta Úpice A - TTC KB Vrchlabí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejna Josef 0:4, Smékal Lubomír 0:4, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 2:2, Studecký Ivan 2:1), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 2:1, Brett Ondřej 2:1, Trč Tomáš 2:1, Trč Roman ml. 3:0, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Loskot Václav 1:2, Příborský David 0:3, Rákosník Vladimír 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Petr 2:1, Kycelt Martin 1:1, Kycelt Jakub 2:1, Šedivý Roman 3:0, body hostů: Hanzl Matěj 2:1, Krása Jakub 0:3, Částka David 1:2, Šanc Přemysl 0:2),
3. kolo:
Sokol České Meziříčí - TJ Lázně Bělohrad 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Polívka Marian 1:2, Lulek Radim 0:3, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Klejch Filip 2:2, Klejch Adam 2:1, Petřivý Michal 1:2, Fejfar Zdeněk 0:3), TJ Náchod - TTC KB Vrchlabí 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marx Jan 0:2, Solovic Martin 0:2, Sedloňová Aneta 2:1, WO 0:4, body hostů: Brázda Adam 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Studecký Ivan 1:1, Vitvar Roman 0:1, WO 4:0), TJ Sparta Úpice A - Tatran Hostinné D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glemba Adam 1:2, Smékal Lubomír 1:2, Brát Marek 3:0, Kocián Libor 3:1, body hostů: Voňka Karel ml. 2:2, Drahotský Tomáš 2:1, Bartoš Petr st. 1:2, Sivák Ivan 0:3), Sokol Chlumec n.C. - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Jakub 3:0, Kycelt Martin 1:1, Kycelt Petr 2:1, Šedivý Roman 3:0, body hostů: Cibor Pavel 1:2, Loskot Václav 1:2, Příborský David 0:3, Rákosník Vladimír 0:2), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Sokol Stěžery B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 1:2, Brett Ondřej 1:2, Trč Tomáš 1:2, Trč Roman ml. 1:3, body hostů: Hanzl Matěj 4:0, Kodym Tomáš 3:0, Souček Martin 0:3, Šanc Přemysl 2:1),
4. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 2:0, Klejch Filip 2:0, Klejch Adam 2:0, Petřivý Michal 2:0, body hostů: Cibor Pavel 0:2, Loskot Václav 0:2, Vykysalý Miroslav 0:2, Rákosník Vladimír 0:2), Tatran Hostinné D - Sokol Chlumec n.C. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahotský Tomáš 0:2, Buchar Petr 0:2, Bartoš Petr st. 1:2, Voňka Karel ml. 1:2, body hostů: Šedivý Roman 3:0, Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Petr 1:0, Kycelt Martin 2:0, Jiřička Josef 0:1), TTC KB Vrchlabí - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Vitvar Roman 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Brázda Adam 2:0, body hostů: Pažout Radek 0:2, Tomi Marek 0:2, Olejarčík Stanislav 0:2, Macek David 0:2), DTJ Hradec Králové D - Salamandr Hradec Králové 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skákal Martin 2:1, Grešo Vojtěch 2:1, Píše Pavel 1:2, Záleský Martin 4:0, body hostů: Hampl Michal 2:2, Švorc Jan 1:2, Kollár Štěpán 0:3, Kostelecký Jan 0:1, Běloušek Jiří 1:1), Sokol České Meziříčí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Radim 1:3, Polívka Marian 3:0, Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Kadaník Martin 2:2, Kopecký Pavel 0:4, Nedomlel Lukáš 2:1, Krulich Miloš 1:2),
5. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Stěžery B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 0:4, Klejch Filip 3:1, Klejch Adam 4:0, Petřivý Michal 2:2, body hostů: Hanzl Matěj 1:3, Kodym Tomáš 3:1, Souček Martin 1:3, Šanc Přemysl 2:2), Tatran Hostinné D - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dymák Lukáš 1:1, Dymák Ladislav 1:1, Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 3:0, Voňka Karel ml. 1:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:1, Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 0:2, Macek David 0:2), TTC KB Vrchlabí - Sokol Chlumec n.C. 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studecký Ivan 3:1, Vitvar Roman 2:1, Hauschwitz Pavel 1:2, Brázda Adam 3:1, body hostů: Šedivý Roman 3:1, Kycelt Jakub 2:2, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Martin 0:3), DTJ Hradec Králové D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Vojtěch 2:2, Daněk Roman 1:3, Píše Pavel 3:1, Záleský Martin 3:1, body hostů: Kadaník Martin 1:3, Nedomlel Lukáš 2:2, Krulich Miloš 1:3, Joneš Patrik 3:1), Sokol České Meziříčí - Salamandr Hradec Králové 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Radim 0:3, Polívka Marian 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, Černohorský Jindřich 4:0, body hostů: Hampl Michal 2:2, Švorc Jan 0:3, Běloušek Jiří 1:2, Kollár Štěpán 1:1, Kostelecký Jan 0:1),
6. kolo:
Salamandr Hradec Králové - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 4:0, Kollár Štěpán 2:2, Kostelecký Jan 0:2, Hampl Michal 2:2, Běloušek Jiří 0:2, body hostů: Klejch Adam 2:2, Klejch Filip 3:1, Petřivý Michal 2:2, Valčík Roman 1:3), TJ Náchod - DTJ Hradec Králové D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Pavel 2:2, Marx Jan 2:2, Klimeš Zbyšek 2:2, Sedloňová Aneta 4:0, body hostů: Skákal Martin 3:1, Grešo Vojtěch 3:1, Trojan Luděk 0:4, Kalenský Štěpán 0:4), TJ Sparta Úpice A - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glemba Adam 0:4, Smékal Lubomír 0:4, Kocián Libor 3:0, Brát Marek 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 2:2, Lulek Radim 2:2, Fiala Josef 2:1), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Tatran Hostinné D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schlappl Jaroslav 0:4, Loskot Václav 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Příborský David 4:0, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Bartoš Petr st. 1:3, Buchar Petr 2:2, Drahotský Tomáš 2:2), Sokol Stěžery B - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:2, Šanc Přemysl 0:4, Kodym Tomáš 3:0, Bílek Luboš 2:2, Krása Jakub 0:1, body hostů: Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 3:1, Vitvar Roman 1:3, Studecký Ivan 2:2),
7. kolo:
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Lázně Bělohrad 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadaník Martin 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3, Kopecký Pavel 0:3, Nedomlel Lukáš 2:1, body hostů: Klejch Adam 2:1, Klejch Filip 3:0, Petřivý Michal 2:1, Valčík Roman 2:1), TJ Náchod - Sokol České Meziříčí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 2:2, Marx Jan 2:2, Klimeš Zbyšek 2:1, Sedloňová Aneta 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 2:2, Polívka Marian 2:2, Fiala Josef 1:3, Lulek Radim 1:2), TJ Sparta Úpice A - DTJ Hradec Králové D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 1:3, Smékal Lubomír 1:3, Kocián Libor 3:1, Brát Marek 4:0, body hostů: Skákal Martin 3:1, Grešo Vojtěch 1:3, Trojan Luděk 2:2, Kalenský Štěpán 1:3), TJ Sokol Stěžery C - KPST - TTC KB Vrchlabí 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbek Martin 0:3, Loskot Václav 0:2, Rákosník Vladimír 0:3, Příborský David 3:0, body hostů: Brázda Adam 3:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 2:1, Brázda Martin 1:1), Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šanc Přemysl 1:3, Bílek Luboš 3:1, Hanzl Matěj 3:1, Krása Jakub 1:3, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Drahotský Tomáš 2:2, Bartoš Petr st. 0:4, Buchar Petr 3:1),
8. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Tatran Hostinné D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 2:2, Klejch Adam 3:1, Klejch Filip 2:1, Petřivý Michal 2:2, body hostů: Matuška Petr ml. 1:3, Voňka Karel ml. 3:1, Kalvach Petr 0:4, Drahotský Tomáš 2:1), DTJ Hradec Králové D - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grešo Vojtěch 0:4, Daněk Roman 2:2, Šlechta Roman 1:3, Skákal Martin 4:0, body hostů: Šedivý Roman 3:1, Kycelt Jakub 2:2, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 1:3), Sokol České Meziříčí - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0wo (body domácích: body hostů), Salamandr Hradec Králové - TJ Náchod 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 2:1, Běloušek Jiří 1:1, Hampl Michal 4:0, Kostelecký Jan 0:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:1, Bárta Pavel 0:4, Klimeš Zbyšek 2:1, Marx Jan 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Sparta Úpice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Zdeněk 1:3, Kadaník Martin 3:1, Joneš Patrik 2:2, Nedomlel Lukáš 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 4:0, Smékal Lubomír 1:3, Novotný Milan 0:4),
9. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TTC KB Vrchlabí 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 2:2, Klejch Adam 2:2, Klejch Filip 1:3, Petřivý Michal 1:3, body hostů: Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 4:0, Vitvar Roman 1:3, Studecký Ivan 2:2), DTJ Hradec Králové D - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Vojtěch 1:1, Skákal Martin 2:0, Daněk Roman 3:0, Trojan Luděk 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 0:2, Stránský Michal 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Chlumec n.C. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jindřich 1:1, Polívka Marian 0:2, Fiala Josef 1:2, Lulek Radim 0:3, body hostů: Šedivý Roman 2:1, Kycelt Jakub 3:0, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 2:0), Salamandr Hradec Králové - TJ Sparta Úpice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 2:2, Běloušek Jiří 1:0, Hampl Michal 2:2, Kostelecký Jan 0:3, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 4:0, Smékal Lubomír 0:4, Novotný Milan 1:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Náchod 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havrlant Zdeněk 0:2, Kadaník Martin 0:2, Joneš Patrik 0:3, Nedomlel Lukáš 1:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Marx Jan 1:1, Bárta Pavel 2:0),
10. kolo:
TJ Náchod - TJ Lázně Bělohrad 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Zbyšek 1:1, Bárta Pavel 0:2, Marx Jan 0:3, Sedloňová Aneta 0:2, body hostů: Klejch Adam 2:1, Klejch Filip 2:0, Valčík Roman 2:0, Petřivý Michal 2:0), Sokol Chlumec n.C. - Salamandr Hradec Králové 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Jakub 3:1, Kycelt Martin 1:3, Kycelt Petr 2:1, Šedivý Roman 3:1, body hostů: Hampl Michal 2:2, Kollár Štěpán 3:1, Švorc Jan 0:4, Běloušek Jiří 1:2), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trč Roman st. 0:4, Brett Ondřej 3:1, Trč Tomáš 2:2, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Krulich Miloš 1:3, Joneš Patrik 3:1, Nedomlel Lukáš 2:2, Kadaník Martin 1:3), TJ Sokol Stěžery C - KPST - DTJ Hradec Králové D 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 2:1, Cibor Pavel 0:3, Loskot Václav 0:3, Hrbek Martin 1:2, body hostů: Záleský Martin 3:0, Grešo Vojtěch 2:1, Daněk Roman 2:1, Píše Pavel 2:1), Sokol Stěžery B - Sokol České Meziříčí 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Matěj 2:2, Kodym Tomáš 3:0, Šanc Přemysl 1:2, Souček Martin 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Černohorský Jindřich 0:1, Polívka Marian 2:1, Lulek Radim 0:3, Bláha Petr 0:3),
11. kolo:
TJ Sparta Úpice A - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Jan 0:4, Smékal Lubomír 0:4, Kocián Libor 4:0, Brát Marek 4:0, body hostů: Klejch Adam 2:2, Klejch Filip 2:2, Valčík Roman 2:2, Petřivý Michal 2:2), Sokol Chlumec n.C. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kycelt Jakub 1:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 1:2, Šedivý Roman 2:0, WO 4:0, body hostů: Svoboda Jakub 0:3, Krulich Miloš 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1, WO 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Salamandr Hradec Králové 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trč Roman st. 0:2, Brett Ondřej 0:2, Trč Tomáš 0:3, Trč Roman ml. 1:1, body hostů: Hampl Michal 2:0, Kollár Štěpán 2:0, Švorc Jan 1:1, Běloušek Jiří 2:0, Kostelecký Jan 1:0), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Sokol České Meziříčí 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příborský David 1:3, Cibor Pavel 2:1, Hrbek Martin 0:3, Loskot Václav 2:2, body hostů: Černohorský Jindřich 3:1, Polívka Marian 3:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, Lulek Radim 0:3), Sokol Stěžery B - DTJ Hradec Králové D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:1, Šanc Přemysl 1:1, Kodym Tomáš 3:0, Souček Martin 2:1, body hostů: Záleský Martin 2:1, Daněk Roman 0:3, Píše Pavel 1:2, Kalenský Štěpán 0:2),
12. kolo:
DTJ Hradec Králové D - Tatran Hostinné D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záleský Martin 2:2, Pugzík Antonín 2:2, Skákal Dominik 1:2, Klemperer Jan 4:0, body hostů: Matuška Petr ml. 3:1, Voňka Karel ml. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3, Bartoš Petr st. 0:3), Sokol České Meziříčí - TTC KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Josef 1:3, Bláha Petr 0:3, Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 3:1, body hostů: Brázda Adam 4:0, Hauschwitz Pavel 2:2, Vitvar Roman 1:2, Studecký Ivan 1:2), Salamandr Hradec Králové - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 3:0, Kollár Štěpán 1:2, Běloušek Jiří 2:1, Hampl Michal 3:0, body hostů: Cibor Pavel 1:2, Loskot Václav 1:2, Rákosník Vladimír 1:2, Hrbek Martin 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Stěžery B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krulich Miloš 2:2, Havrlant Zdeněk 0:1, Nedomlel Lukáš 3:1, Joneš Patrik 1:3, Kadaník Martin 3:0, body hostů: Souček Martin 1:3, Kodym Tomáš 4:0, Hanzl Matěj 1:3, Šanc Přemysl 1:3), TJ Náchod - Sokol Chlumec n.C. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Pavel 1:0, Solovic Martin 0:2, Marx Jan 0:3, Trejtnar Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Cudlín Michael 2:1, Šedivý Roman 2:0, Kycelt Jakub 2:0, Kycelt Petr 1:0, WO 1:0), TJ Sparta Úpice A - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Antonín 1:2, Smékal Lubomír 2:1, Kocián Libor 3:0, Brát Marek 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 2:1, Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 1:2, Stránský Michal 0:3),
13. kolo:
DTJ Hradec Králové D - TTC KB Vrchlabí 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Vojtěch 1:2, Píše Pavel 1:2, Trojan Luděk 0:3, Skákal Dominik 2:2, body hostů: Brázda Adam 4:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 1:2, Studecký Ivan 2:1), Sokol České Meziříčí - Tatran Hostinné D 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Josef 0:2, Černohorský Jindřich 1:1, Mokrejš Zbyněk 3:0, Bláha Petr 1:1, WO 4:0, body hostů: Voňka Karel ml. 2:1, Antoš Michal 0:3, Drahotský Tomáš 2:1, WO 0:4), Salamandr Hradec Králové - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 3:0, Kostelecký Jan 0:2, Běloušek Jiří 3:0, Hampl Michal 3:0, body hostů: Kodym Tomáš 1:1, Hanzl Matěj 1:2, Bílek Luboš 0:3, Šanc Přemysl 0:2, 0:1), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havrlant Zdeněk 2:1, Joneš Patrik 2:0, Kadaník Martin 2:1, Nedomlel Lukáš 2:1, body hostů: Loskot Václav 2:1, Cibor Pavel 1:2, Schlappl Jaroslav 0:3, Vykysalý Miroslav 0:2), TJ Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Marx Jan 3:0, Solovic Martin 2:0, body hostů: Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 0:2, Stránský Michal 0:2, Macek David 0:2), TJ Sparta Úpice A - Sokol Chlumec n.C. 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Milan 0:3, Smékal Lubomír 0:3, Kocián Libor 2:1, Brát Marek 2:1, body hostů: Šedivý Roman 2:1, Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Petr 3:0),
14. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Lázně Bělohrad 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kycelt Jakub 3:1, Kycelt Martin 1:2, Šedivý Roman 1:1, Kycelt Petr 1:3, Jiřička Josef 0:1, body hostů: Klejch Filip 3:1, Klejch Adam 4:0, Valčík Roman 0:3, Petřivý Michal 1:2), TJ Sokol Stěžery C - KPST - TJ Náchod 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loskot Václav 0:2, Rákosník Vladimír 0:2, Schlappl Jaroslav 0:2, WO 0:3, body hostů: Sedloňová Aneta 2:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Bárta Pavel 1:0, Marx Jan 1:0, WO 3:0), Sokol Stěžery B - TJ Sparta Úpice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Jakub 2:1, Kodym Tomáš 2:0, Hanzl Matěj 3:0, Částka David 2:1, body hostů: Kocián Libor 1:2, Smékal Lubomír 0:3, Oláh Jan 1:2, Novotný Milan 0:2), Tatran Hostinné D - Salamandr Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 3:1, Petružálková Anna 0:2, Drahotský Tomáš 3:1, Matuška Petr ml. 2:2, Voňka Karel ml. 1:1, body hostů: Hampl Michal 3:1, Kollár Štěpán 2:2, Švorc Jan 0:4, Běloušek Jiří 2:2), TTC KB Vrchlabí - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Vitvar Roman 1:1, Hauschwitz Pavel 3:0, Brázda Adam 2:0, body hostů: Krulich Miloš 0:3, Nedomlel Lukáš 1:1, Joneš Patrik 0:2, Tomanec Jan 0:2),
15. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TJ Lázně Bělohrad 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pažout Radek 0:2, Tomi Marek 0:2, Stránský Michal 0:2, Macek David 0:2, body hostů: Valčík Roman 2:0, Klejch Filip 2:0, Klejch Adam 2:0, Petřivý Michal 2:0), TJ Sokol Stěžery C - KPST - TJ Sparta Úpice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Vladimír 3:1, Schlappl Jaroslav 2:2, Hrbek Martin 1:2, Loskot Václav 3:1, body hostů: Kocián Libor 4:0, Smékal Lubomír 1:3, Oláh Jan 1:3, Novotný Milan 0:3), Sokol Stěžery B - TJ Náchod 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Matěj 2:1, Krása Jakub 1:2, Částka David 0:3, Šanc Přemysl 1:3, body hostů: Sedloňová Aneta 4:0, Klimeš Zbyšek 2:1, Bárta Pavel 2:1, Marx Jan 1:2), Tatran Hostinné D - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 1:1, Drahotský Tomáš 1:1, Voňka Karel ml. 3:0, Matuška Petr ml. 3:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 2:1, Krulich Miloš 0:3, Joneš Patrik 0:2, Tomanec Jan 0:2), TTC KB Vrchlabí - Salamandr Hradec Králové 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 2:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 2:1, body hostů: Běloušek Jiří 1:2, Kostelecký Jan 0:3, Hampl Michal 2:1, Švorc Jan 1:2),
16. kolo:
Sokol České Meziříčí - DTJ Hradec Králové D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Marian 1:2, Černohorský Jindřich 1:1, Lulek Radim 0:3, Mokrejš Zbyněk 1:1, WO 0:1, body hostů: Záleský Martin 1:2, Grešo Vojtěch 2:0, Skákal Martin 3:0, Píše Pavel 1:1, WO 1:0), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Salamandr Hradec Králové 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krulich Miloš 2:2, Nedomlel Lukáš 4:0, Joneš Patrik 0:2, Kadaník Martin 1:3, Svoboda Jakub 0:2, body hostů: Hampl Michal 3:1, Běloušek Jiří 2:2, Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 1:1, Kostelecký Jan 1:1), TJ Náchod - TJ Sparta Úpice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Zbyšek 2:2, Bárta Pavel 3:1, Marx Jan 2:2, Sedloňová Aneta 2:2, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 3:1, Smékal Lubomír 0:4, Novotný Milan 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Sokol Chlumec n.C. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Michal 1:1, Pažout Radek 0:2, Tomi Marek 0:3, Macek David 0:2, body hostů: Šedivý Roman 2:1, Kycelt Jakub 2:0, Kycelt Petr 2:0, Kycelt Martin 2:0), Sokol Stěžery B - TJ Sokol Stěžery C - KPST WO (oboustranné), Tatran Hostinné D - TTC KB Vrchlabí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3, Matuška Petr ml. 2:2, Voňka Karel ml. 3:1, body hostů: Brázda Adam 3:1, Hauschwitz Pavel 4:0, Studecký Ivan 1:3, Brázda Martin 0:4),
17. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - DTJ Hradec Králové D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Jan 0:2, Klejch Adam 0:2, Valčík Roman 1:2, Petřivý Michal 1:2, body hostů: Klemperer Jan 3:0, Daněk Roman 2:1, Grešo Vojtěch 2:0, Píše Pavel 1:1), Tatran Hostinné D - TJ Náchod 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 2:2, Drahotský Tomáš 1:3, Bartoš Petr st. 2:1, Matuška Petr ml. 2:2, body hostů: Sedloňová Aneta 4:0, Bárta Pavel 1:3, Marx Jan 2:2, Klimeš Zbyšek 1:2), TTC KB Vrchlabí - TJ Sparta Úpice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Studecký Ivan 1:0, Vitvar Roman 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Brázda Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Brát Marek 0:2, Kocián Libor 0:2, Oláh Jan 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Sokol Chlumec n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Vladimír 1:3, Loskot Václav 2:2, Příborský David 1:3, Cibor Pavel 4:0, body hostů: Kycelt Jakub 3:1, Kycelt Petr 1:3, Kycelt Martin 2:2, Jiřička Josef 2:2), Sokol Stěžery B - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
18. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol České Meziříčí 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Jan 0:2, Šulc Milan 0:2, Klejch Adam 0:3, Petřivý Michal 1:2, body hostů: Polívka Marian 3:0, Černohorský Jindřich 3:0, Mokrejš Zbyněk 2:0, Lulek Radim 1:1), TTC KB Vrchlabí - TJ Náchod 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Vitvar Roman 0:2, Hauschwitz Pavel 1:1, Brázda Adam 3:0, WO 2:0, body hostů: Sedloňová Aneta 1:1, Marx Jan 1:2, Bárta Pavel 1:1, Klimeš Zbyšek 0:2, WO 0:2), Tatran Hostinné D - TJ Sparta Úpice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 3:1, Matuška Petr ml. 2:2, Voňka Karel ml. 1:3, Drahotský Tomáš 1:3, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 3:1, Smékal Lubomír 1:3, Oláh Jan 2:2), Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Částka David 0:2, Hanzl Matěj 4:0, Bílek Luboš 0:3, Souček Martin 0:4, Kodym Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Šedivý Roman 3:1, Kycelt Jakub 2:2, Kycelt Martin 2:2, Jiřička Josef 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10),
19. kolo:
TJ Sokol Stěžery C - KPST - TJ Lázně Bělohrad 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rákosník Vladimír 1:3, Rambousek Martin 1:2, Schlappl Jaroslav 0:3, Cibor Pavel 3:1, body hostů: Klejch Adam 4:0, Petřivý Michal 3:1, Fejfar Zdeněk 2:1, Petřivý Milan 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Jakub 3:1, Kycelt Petr 3:1, Kycelt Martin 0:3, Šedivý Roman 3:1, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Bartoš Petr st. 1:3, Drahotský Tomáš 2:2, Buchar Petr 0:3), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trč Roman st. 0:2, Stejskal Tomáš 2:0, Trč Roman ml. 0:3, Brett Ondřej 0:3, body hostů: Brázda Adam 2:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 2:0, Studecký Ivan 2:0), Salamandr Hradec Králové - DTJ Hradec Králové D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 2:1, Kollár Štěpán 2:1, Kostelecký Jan 1:2, Hampl Michal 4:0, body hostů: Píše Pavel 2:2, Grešo Vojtěch 2:1, Daněk Roman 0:3, Trojan Luděk 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedomlel Lukáš 2:2, Kadaník Martin 2:2, Tomanec Jan 0:2, Krulich Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:0, Černohorský Jindřich 1:3, Polívka Marian 3:1, Lulek Radim 0:3, WO 1:0),
20. kolo:
Sokol Stěžery B - TJ Lázně Bělohrad 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 3:0, Hanzl Matěj 2:0, Souček Martin 1:2, Šanc Přemysl 2:1, body hostů: Klejch Adam 1:2, Petřivý Michal 2:1, Fejfar Zdeněk 0:3, Petřivý Milan 0:2), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Tatran Hostinné D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stránský Michal 0:4, Stejskal Tomáš 2:2, Brett Ondřej 2:2, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Voňka Karel ml. 3:1, Drahotský Tomáš 2:2, Buchar Petr 1:3, Bartoš Petr st. 2:2), Sokol Chlumec n.C. - TTC KB Vrchlabí 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Jakub 3:0, Kycelt Petr 2:1, Kycelt Martin 0:3, Šedivý Roman 3:0, body hostů: Brázda Adam 1:2, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 1:2, Studecký Ivan 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - DTJ Hradec Králové D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 3:1, Kadaník Martin 2:2, Svoboda Jakub 1:3, Krulich Miloš 3:1, body hostů: Píše Pavel 2:2, Grešo Vojtěch 3:1, Daněk Roman 1:3, Trojan Luděk 1:3), Salamandr Hradec Králové - Sokol České Meziříčí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Běloušek Jiří 3:1, Kollár Štěpán 1:3, Švorc Jan 2:2, Hampl Michal 2:2, body hostů: Černohorský Jindřich 2:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 1:3),
21. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Salamandr Hradec Králové 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Zdeněk 0:4, Valčík Roman 1:3, Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 4:0, body hostů: Běloušek Jiří 2:2, Švorc Jan 1:3, Hampl Michal 3:1, Kollár Štěpán 1:1, Kostelecký Jan 1:0), DTJ Hradec Králové D - TJ Náchod 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grešo Vojtěch 4:0, Píše Pavel 3:1, Šlechta Roman 0:4, Trojan Luděk 0:4, body hostů: Sedloňová Aneta 3:1, Bárta Pavel 2:2, Klimeš Zbyšek 2:2, Marx Jan 2:2), Sokol České Meziříčí - TJ Sparta Úpice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polívka Marian 2:2, Lulek Radim 2:2, Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:2, body hostů: Brát Marek 4:0, Kocián Libor 3:1, Smékal Lubomír 0:4, Novotný Milan 0:3), Tatran Hostinné D - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Petr ml. 2:0, Voňka Karel ml. 2:0, Bartoš Petr st. 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, body hostů: Cibor Pavel 0:2, Rákosník Vladimír 0:2, Hrbek Martin 0:2, Schlappl Jaroslav 0:2), TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:1, Vitvar Roman 1:2, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 3:1, body hostů: Kodym Tomáš 2:2, Hanzl Matěj 3:0, Souček Martin 0:3, Částka David 0:3),
22. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Milan 0:4, Valčík Roman 2:2, Klejch Filip 0:3, Klejch Adam 4:0, body hostů: Krulich Miloš 2:2, Joneš Patrik 2:2, Kadaník Martin 3:1, Nedomlel Lukáš 2:1), Sokol České Meziříčí - TJ Náchod 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lulek Radim 2:1, Černohorský Jindřich 2:1, Polívka Marian 1:2, Mokrejš Zbyněk 4:0, body hostů: Sedloňová Aneta 3:1, Klimeš Zbyšek 1:2, Bárta Pavel 0:3, Marx Jan 0:3), DTJ Hradec Králové D - TJ Sparta Úpice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:0, Grešo Vojtěch 2:0, Trojan Luděk 1:0, Šlechta Roman 2:0, Skákal Martin 1:0, body hostů: Brát Marek 0:2, Kocián Libor 0:2, Smékal Lubomír 0:2, Novotný Milan 0:2), TTC KB Vrchlabí - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 1:1, Vitvar Roman 1:1, Hauschwitz Pavel 3:0, Brázda Adam 3:0, body hostů: Cibor Pavel 2:1, Hrbek Martin 0:3, Rákosník Vladimír 0:2, Schlappl Jaroslav 0:2), Tatran Hostinné D - Sokol Stěžery B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Petr st. 1:2, Voňka Karel ml. 2:1, Matuška Petr ml. 3:0, Drahotský Tomáš 3:1, body hostů: Hanzl Matěj 2:2, Částka David 1:2, Souček Martin 1:2, Šanc Přemysl 0:3),
23. kolo:
Tatran Hostinné D - TJ Lázně Bělohrad 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Petr st. 2:0, Voňka Karel ml. 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Matuška Petr ml. 2:0, body hostů: Valčík Roman 0:2, Petřivý Michal 0:2, Petřivý Milan 0:2, Šulc Milan 0:2), Sokol Chlumec n.C. - DTJ Hradec Králové D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Petr 1:0, Kycelt Martin 2:0, Jiřička Josef 3:0, Kycelt Jakub 2:0, Kycelt Lukáš 0:1, body hostů: Skákal Dominik 0:3, Skákal Daniel 0:2, Daněk Roman 0:2, Kalenský Štěpán 1:1), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - Sokol České Meziříčí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trč Roman st. 1:3, Stejskal Tomáš 3:1, Brett Ondřej 2:2, Trč Roman ml. 2:2, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 0:4, Fiala Josef 3:1), TJ Náchod - Salamandr Hradec Králové 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 1:3, Marx Jan 3:1, Trudičová Ludmila 0:4, Klimeš Zbyšek 3:1, body hostů: Hampl Michal 4:0, Kollár Štěpán 2:2, Běloušek Jiří 1:0, Švorc Jan 2:2, Kostelecký Jan 0:3), TJ Sparta Úpice A - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Milan 0:4, Smékal Lubomír 2:2, Kocián Libor 3:0, Brát Marek 4:0, body hostů: Kadaník Martin 2:2, Nedomlel Lukáš 2:2, Havrlant Zdeněk 1:3, Krulich Miloš 1:2),
24. kolo:
TTC KB Vrchlabí - TJ Lázně Bělohrad 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Vitvar Roman 2:0, Hauschwitz Pavel 2:0, Brázda Adam 2:0, body hostů: Valčík Roman 0:2, Petřivý Michal 0:2, Petřivý Milan 0:2, Šulc Jan 0:2), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - DTJ Hradec Králové D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek Milan 0:4, Trč Roman st. 1:3, Brett Ondřej 1:3, Trč Roman ml. 4:0, body hostů: Záleský Martin 3:1, Grešo Vojtěch 3:1, Skákal Daniel 1:3, Skákal Dominik 3:1), Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Petr 2:2, Kycelt Martin 0:4, Jiřička Josef 1:2, Kycelt Jakub 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 3:1, Fiala Josef 1:3, Lulek Radim 1:2), TJ Sparta Úpice A - Salamandr Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Milan 1:3, Smékal Lubomír 2:2, Kocián Libor 2:2, Brát Marek 3:1, body hostů: Hampl Michal 3:1, Kollár Štěpán 1:3, Švorc Jan 1:3, Běloušek Jiří 3:1), TJ Náchod - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Pavel 2:0, Marx Jan 1:1, Trudičová Ludmila 1:2, Klimeš Zbyšek 2:0, WO 3:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 1:2, Kadaník Martin 2:1, Havrlant Zdeněk 0:3, WO 0:3),
25. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TJ Náchod 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klejch Filip 1:0, Petřivý Michal 2:0, Valčík Roman 2:0, Klejch Adam 1:0, WO 3:0, body hostů: Trejtnar Ladislav 0:2, Špelda Jiří 0:2, Hoferka Dušan 0:2, WO 0:3), Salamandr Hradec Králové - Sokol Chlumec n.C. 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kollár Štěpán 1:2, Švorc Jan 1:2, Běloušek Jiří 2:1, Hampl Michal 4:0, body hostů: Šedivý Roman 1:3, Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Petr 1:2, Kycelt Martin 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedomlel Lukáš 2:0, Kadaník Martin 2:0, Krulich Miloš 2:0, Joneš Patrik 2:0, body hostů: Stránský Michal 0:2, Pažout Radek 0:2, Macek David 0:2, Tomi Marek 0:2), DTJ Hradec Králové D - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Roman 2:0, Grešo Vojtěch 2:0, Trojan Luděk 2:0, Záleský Martin 2:0, body hostů: Cibor Pavel 0:2, Rákosník Vladimír 0:2, Schlappl Jaroslav 0:2, Loskot Václav 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Marian 2:1, Lulek Radim 0:3, Galina Michal 0:3, Černohorský Jindřich 2:1, body hostů: Hanzl Matěj 3:0, Kodym Tomáš 3:0, Souček Martin 1:2, Krása Jakub 1:2),
26. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - TJ Sparta Úpice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valčík Roman 2:1, Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 2:1, Petřivý Michal 3:0, body hostů: Brát Marek 1:2, Kocián Libor 2:1, Smékal Lubomír 0:3, Novotný Milan 0:3), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadaník Martin 2:1, Krulich Miloš 2:1, Joneš Patrik 2:1, Nedomlel Lukáš 3:0, body hostů: Šedivý Roman 0:3, Kycelt Jakub 2:1, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Martin 1:2), Salamandr Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollár Štěpán 1:0, Kostelecký Jan 2:0, Hampl Michal 3:0, Běloušek Jiří 2:0, Švorc Jan 1:0, body hostů: Stránský Michal 0:3, Macek David 0:2, Pažout Radek 0:2, Tomi Marek 0:2), Sokol České Meziříčí - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polívka Marian 2:1, Černohorský Jindřich 1:1, Lulek Radim 0:3, Mokrejš Zbyněk 3:0, WO 4:0, body hostů: Cibor Pavel 3:1, Rákosník Vladimír 1:3, Schlappl Jaroslav 1:2, WO 0:4), DTJ Hradec Králové D - Sokol Stěžery B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záleský Martin 3:0, Daněk Roman 0:3, Trojan Luděk 3:0, Grešo Vojtěch 3:1, body hostů: Bílek Luboš 1:2, Hanzl Matěj 1:2, Krása Jakub 0:3, Částka David 2:1, Souček Martin 0:1),
27. kolo:
Tatran Hostinné D - DTJ Hradec Králové D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Petr st. 0:2, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Karel ml. 0:3, Matuška Petr ml. 1:1, body hostů: Záleský Martin 3:0, Grešo Vojtěch 2:0, Píše Pavel 2:0, Trojan Luděk 1:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol České Meziříčí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Martin 2:2, Vitvar Roman 2:2, Hauschwitz Pavel 2:2, Brázda Adam 3:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Černohorský Jindřich 3:1, Polívka Marian 0:4, Lulek Radim 0:4), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Salamandr Hradec Králové 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibor Pavel 3:1, Loskot Václav 2:2, Rákosník Vladimír 1:3, Schlappl Jaroslav 1:3, body hostů: Hampl Michal 3:1, Kollár Štěpán 2:2, Švorc Jan 2:2, Kostelecký Jan 2:2), Sokol Stěžery B - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Částka David 3:1, Hanzl Matěj 2:1, Bílek Luboš 0:3, Kodym Tomáš 4:0, body hostů: Nedomlel Lukáš 2:2, Joneš Patrik 2:2, Krulich Miloš 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3), Sokol Chlumec n.C. - TJ Náchod 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Roman 2:0, Kycelt Petr 2:0, Kycelt Martin 2:0, Kycelt Jakub 2:0, body hostů: Trejtnar Ladislav 0:2, Trudičová Ludmila 0:2, Špelda Jiří 0:2, Hoferka Dušan 0:2), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TJ Sparta Úpice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 3:0, Žežule Ondřej 2:1, Brett Ondřej 2:1, Trč Roman ml. 1:2, body hostů: Brát Marek 0:3, Kocián Libor 3:0, Smékal Lubomír 1:2, Novotný Milan 0:3),
28. kolo:
TTC KB Vrchlabí - DTJ Hradec Králové D 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:2, Vitvar Roman 0:2, Hauschwitz Pavel 0:3, Brázda Adam 1:2, body hostů: Záleský Martin 3:0, Grešo Vojtěch 3:0, Píše Pavel 2:0, Trojan Luděk 1:1), Tatran Hostinné D - Sokol České Meziříčí 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voňka Karel ml. 3:1, Drahotský Tomáš 1:2, Matuška Petr ml. 3:0, Bartoš Petr st. 1:3, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Černohorský Jindřich 2:2, Polívka Marian 1:2, Lulek Radim 0:3), Sokol Stěžery B - Salamandr Hradec Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Matěj 1:2, Balcar Vojtěch 0:3, Bílek Luboš 1:2, Šanc Přemysl 1:2, body hostů: Hampl Michal 3:0, Švorc Jan 3:0, Běloušek Jiří 1:2, Kollár Štěpán 0:1, Kostelecký Jan 2:0), TJ Sokol Stěžery C - KPST - Sokol Jaroměř-Josefov 2 B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlappl Jaroslav 0:4, Loskot Václav 0:3, Rákosník Vladimír 1:2, Cibor Pavel 2:1, body hostů: Nedomlel Lukáš 3:1, Joneš Patrik 3:1, Krulich Miloš 2:0, Havrlant Zdeněk 2:1), Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves - TJ Náchod 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stránský Michal 0:2, Macek David 0:2, Pažout Radek 0:3, Tomi Marek 0:2, body hostů: Bárta Pavel 3:0, Klimeš Zbyšek 2:0, Marx Jan 2:0, Sedloňová Aneta 2:0), Sokol Chlumec n.C. - TJ Sparta Úpice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Petr 2:1, Kycelt Martin 1:2, Kycelt Lukáš 2:1, Kycelt Jakub 4:0, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 1:2, Smékal Lubomír 0:3, Novotný Milan 0:3),
29. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec n.C. 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 2:1, Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 1:2, Petřivý Michal 3:0, body hostů: Kycelt Jakub 3:0, Kycelt Petr 0:3, Kycelt Martin 1:2, Černý Vít 0:3), TJ Náchod - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Zbyšek 2:0, Bárta Pavel 2:0, Marx Jan 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Loskot Václav 0:3, Rambousek Martin 0:3, Novák Jiří 1:1, Rákosník Vladimír 0:2), TJ Sparta Úpice A - Sokol Stěžery B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Lubomír 1:2, Brát Marek 3:0, Glemba Adam 0:3, Novotný Milan 0:4, body hostů: Šanc Přemysl 3:1, Hanzl Matěj 2:1, Kodym Tomáš 3:0, Balcar Vojtěch 1:2), Salamandr Hradec Králové - Tatran Hostinné D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kollár Štěpán 2:1, Běloušek Jiří 1:2, Švorc Jan 3:0, Hampl Michal 3:0, body hostů: Voňka Karel ml. 1:2, Bartoš Petr st. 1:2, Kalvach Petr 0:3, Drahotský Tomáš 1:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - TTC KB Vrchlabí 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joneš Patrik 0:3, Krulich Miloš 0:3, Kadaník Martin 0:3, Nedomlel Lukáš 3:0, body hostů: Brázda Adam 3:0, Hauschwitz Pavel 2:1, Vitvar Roman 2:1, Studecký Ivan 2:1),
30. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valčík Roman 2:0, Klejch Filip 2:0, Klejch Adam 2:0, Petřivý Michal 2:0, body hostů: Stránský Michal 0:2, Macek David 0:2, Pažout Radek 0:2, Tomi Marek 0:2), TJ Sparta Úpice A - TJ Sokol Stěžery C - KPST 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Milan 0:3, Smékal Lubomír 2:1, Kocián Libor 3:0, Brát Marek 4:0, body hostů: Loskot Václav 2:2, Rambousek Martin 0:3, Rákosník Vladimír 1:2, Novák Jiří 1:2), TJ Náchod - Sokol Stěžery B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Zbyšek 2:1, Bárta Pavel 1:1, Marx Jan 2:1, Sedloňová Aneta 3:0, body hostů: Hanzl Matěj 3:0, Balcar Vojtěch 0:3, Suchánek Filip 0:3, Veldon John 0:2), Sokol Jaroměř-Josefov 2 B - Tatran Hostinné D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Joneš Patrik 2:1, Krulich Miloš 1:1, Kadaník Martin 3:0, Nedomlel Lukáš 3:0, body hostů: Voňka Karel ml. 2:1, Kalvach Petr 0:3, Drahotský Tomáš 0:3, Bartoš Petr st. 0:2), Salamandr Hradec Králové - TTC KB Vrchlabí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běloušek Jiří 2:2, Švorc Jan 3:1, Kostelecký Jan 0:3, Hampl Michal 4:0, body hostů: Brázda Adam 1:3, Hauschwitz Pavel 3:1, Vitvar Roman 1:3, Studecký Ivan 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy