Výsledky do novin
Krajská soutěž 2A
1. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cetkovský Martin 1:3, Janík Michal ml. 3:1, Milar Martin 3:0, Beneš Jan ml. 4:0, Hájek Svatopluk 1:0, body hostů: Kvapil Oldřich st. 2:2, Hrůza Pavel 0:4, Franc Pavel 1:3, Krampla Jiří 1:3), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Čechovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 2:2, Diviš Marek 0:4, Kadlík Vladimír 0:4, Palásek Jaromír 1:3, body hostů: Mikuš Michal 4:0, Šteigl Šimon 4:0, Pokorný Adam 3:1, Benek Jaromír ml. 2:2), SK Přerov D - T.J. Sokol Šternberk B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Pavel 3:1, Doušek Tomáš 4:0, Severa Milan nejml. 4:0, Prázdný Pavel ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Suchý Filip 1:2, Kocurek Jiří 0:4, Sedlář Michal 0:4, Gabrhel Vladimír 0:4, WO 0:1), SK Přerov E - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerhát Michal 2:2, Dvouletý Dan 2:2, Cápík Antonín 1:3, Kubík David 2:2, body hostů: Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 3:1, Běhal Jeroným 3:1, Pavlica Zdeněk 0:4), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Kojetín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 1:3, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Vítek Zdeněk 1:3, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 2:2, Prokeš Lukáš 1:3, Orság Vlastimil 1:3), TJ Sokol Tovačov B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Vlastimil 2:2, Hrubý Radek 1:2, Půr Martin 1:2, Vojtašek Miroslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Běhal Milan 2:2, Vysloužil Radek 3:1, Rybnikář Petr 2:1, Kovačík Roman 3:0, WO 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Čechovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janík Michal ml. 4:0, Hájek Svatopluk 2:2, Milar Martin 2:1, Beneš Jan ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Šteigl Šimon 2:2, Šťastný Petr 0:4, Benek Jaromír ml. 0:4, Pokorný Adam 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 1:2, Coufalík Jaroslav 0:4, Kadlík Vladimír 1:2, Palásek Jaromír 1:2, WO 1:2, body hostů: Franc Pavel 2:1, Hrůza Pavel 2:1, Krampla Jiří 3:1, Ošlejšek Ladislav 3:0, WO 2:1), SK Přerov D - Sportklub Štarnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Pavel 3:1, Doušek Tomáš 1:3, Prázdný Pavel ml. 4:0, Severa Milan nejml. 1:1, Prázdný Pavel st. 2:0, body hostů: Paděra Pavel 2:2, Chytil Miroslav 1:3, Běhal Jeroným 2:2, Pavlica Zdeněk 0:4), SK Přerov E - T.J. Sokol Šternberk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerhát Michal 2:2, Dvouletý Dan 3:1, Cápík Antonín 3:1, Kubík David 3:0, WO 1:0, body hostů: Suchý Filip 2:1, Kocurek Jiří 1:3, Sedlář Michal 0:4, Gabrhel Vladimír 1:3, WO 0:1),
3. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sigma Hranice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Krampla Jiří 2:2, Franc Pavel 0:4, Hrůza Pavel 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 2:2), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Kojetín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Petr 0:4, Pokorný Adam 1:3, Šteigl Šimon 1:3, Benek Tomáš 3:1, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 2:2, Prokeš Lukáš 3:1, Bureš Miroslav 2:2), TJ Sokol Tovačov B - TJ Sokol Ondratice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Vlastimil 2:2, Hrubý Radek 4:0, Ginter Martin 3:1, Vojtašek Miroslav 1:3, body hostů: Milar Martin 2:2, Hájek Svatopluk 0:4, Cetkovský Martin 2:2, Sedlář Jan 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Němčice nad Hanou 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Dubský Pavel 2:0, Kovačík Roman 4:0, Zapletal Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Coufalík Jaroslav 0:4, Palásek Martin 1:3, Palásek Jaromír 0:3, Válek Jiří 0:3, WO 2:0), SK Přerov D - SK Přerov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel st. 3:0, Severa Milan nejml. 3:1, Doušek Tomáš 4:0, Nadymáček František 1:3, WO 0:1, body hostů: Kyrych Pavel 1:3, Zachrla Radim 0:3, Gerhát Michal 1:3, Dvouletý Dan 2:2, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - Sportklub Štarnov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šauer Miloš 0:3, Čapčuch Josef 1:2, Suchý Filip 3:1, Vémola Martin 1:3, Kocurek Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Běhal Jeroným 2:2, Mynařík Alfons 2:2, Chytil Miroslav 1:2, Paděra Pavel 4:0, WO 0:1),
4. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Kojetín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krampla Jiří 0:4, Franc Pavel 1:3, Ošlejšek Ladislav 0:4, Hrůza Pavel 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 2:2, Prokeš Lukáš 4:0, Bureš Miroslav 3:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sigma Hranice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benek Jaromír ml. 0:4, Pokorný Adam 0:4, Šteigl Šimon 4:0, Benek Tomáš 4:0, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Jemelka Libor 2:2, Sohr Radovan 2:2, Kuchař Vlastimil 2:2), TJ Sokol Tovačov B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Vlastimil 1:1, Hrubý Radek 2:0, Ginter Martin 3:0, Vojtašek Miroslav 4:0, WO 3:2, body hostů: Válek Jiří 0:4, Diviš Marek 0:3, Palásek Martin 0:2, Palásek Jaromír 1:1, WO 2:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Ondratice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Zapletal Jan 0:2, Kovačík Roman 4:0, Dubský Pavel 2:2, Rybnikář Petr 0:2, body hostů: Milar Martin 2:2, Sedlář Jan 2:2, Cetkovský Martin 2:2, Hájek Svatopluk 1:3),
5. kolo:
TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Tovačov B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 2:0, Sohr Radovan 2:0, Jemelka Libor 3:0, Klos Otto 3:0, WO 6:0, body hostů: Ginter Martin 0:3, Hrubý Radek 0:3, Otáhal Vlastimil 0:2, Vojtašek Miroslav 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Miroslav 1:3, Konečný Vojtěch 2:2, Prokeš Lukáš 1:3, Odehnal Jakub 2:2, body hostů: Němčák Mikuláš 1:3, Vysloužil Radek 3:1, Rybnikář Petr 2:2, Kovačík Roman 4:0), SK Přerov D - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Severa Milan 4:0, Doušek Tomáš 4:0, Prázdný Pavel ml. 2:0, Skřivánek Tomáš 3:1, Prázdný Pavel st. 1:0, WO 0:1, body hostů: Franc Pavel 0:4, Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Ošlejšek Ladislav 1:3, Novák Petr 0:3, WO 1:0), SK Přerov E - TJ Sokol Čechovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšilová Carmen 2:2, Kubík David 2:2, Dvouletý Dan 2:2, Krudenc Martin 2:2, body hostů: Šteigl Šimon 4:0, Pokorný Adam 2:2, Benek Jaromír ml. 0:4, Šťastný Petr 2:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehulka Michal 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Hájek Svatopluk 2:0, Beneš Jan ml. 4:0, WO 2:2, body hostů: Válek Jiří 1:2, Palásek Martin 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 2:1, WO 2:2),
6. kolo:
TJ Sigma Hranice - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 0:4, body hostů: Němčák Mikuláš 2:2, Vysloužil Radek 2:2, Kovačík Roman 1:3, Rybnikář Petr 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Tovačov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Jakub 2:0, Prokeš Lukáš 2:0, Bureš Miroslav 2:1, Konečný Vojtěch 4:0, WO 5:0, body hostů: Ginter Martin 0:4, Hrubý Radek 1:2, Otáhal Vlastimil 0:2, Vojtašek Miroslav 0:2, WO 0:5), SK Přerov D - TJ Sokol Čechovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Severa Milan 4:0, Skřivánek Tomáš 4:0, Prázdný Pavel st. 3:0, Doušek Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šteigl Šimon 1:3, Pokorný Adam 0:4, Benek Jaromír ml. 0:4, Šťastný Petr 0:3, WO 1:0), SK Přerov E - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšilová Carmen 3:1, Zachrla Radim 4:0, Cápík Antonín 4:0, Kubík David 4:0, body hostů: Franc Pavel 0:4, Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Ošlejšek Ladislav 1:3, Novák Petr 0:4),
7. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - T.J. Sokol Šternberk B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrůza Pavel 3:0, Franc Pavel 1:2, Ošlejšek Ladislav 2:1, Kvapil Oldřich st. 2:0, WO 5:1, body hostů: Sedlář Michal 1:2, Kocurek Jiří 2:2, Gabrhel Vladimír 0:4, WO 1:5), TJ Sokol Čechovice C - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteigl Šimon 2:1, Pokorný Adam 1:3, Benek Jaromír ml. 0:4, Fréhar Jan 0:3, WO 1:1, body hostů: Běhal Jeroným 1:2, Holiš Roman 2:0, Paděra Pavel 4:0, Vojtěch Bryks 3:1, Chytil Miroslav 1:0, WO 1:1), TJ Sokol Tovačov B - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Vlastimil 2:0, Hrubý Radek 2:0, Ginter Martin 4:0, Nohejl Tomáš 2:2, Vojtašek Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Doušek Tomáš 1:3, Severa Milan 1:3, Skřivánek Tomáš 1:2, Nadymáček František 0:3, WO 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - SK Přerov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Holík Petr 3:1, Kovačík Roman 4:0, Rybnikář Petr 2:2, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Kubík David 2:2, Gerhát Michal 1:3, Dvouletý Dan 1:3), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sigma Hranice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jan 4:0, Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 3:0, Beneš Jan ml. 3:1, WO 0:2, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 0:3, Klos Otto 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Kojetín 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufalík Jaroslav 0:4, Palásek Jaromír 1:2, Válek Jiří 1:2, Válek Vít 2:2, WO 2:0, body hostů: Odehnal Jakub 1:3, Konečný Vojtěch 4:0, Prokeš Lukáš 2:1, Bureš Miroslav 3:0, WO 0:2),
8. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - Sportklub Štarnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 3:1, Franc Pavel 0:4, Ošlejšek Ladislav 1:3, Kvapil Oldřich st. 4:0, body hostů: Vojtěch Bryks 1:3, Holiš Roman 2:0, Běhal Jeroným 2:2, Paděra Pavel 3:1, Chytil Miroslav 0:2), TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Šternberk B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šteigl Šimon 2:1, Pokorný Adam 3:0, Benek Jaromír ml. 1:2, Šťastný Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Sedlář Michal 2:2, Kocurek Jiří 3:1, Gabrhel Vladimír 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Tovačov B - SK Přerov E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ginter Martin 4:0, Hrubý Radek 4:0, Vojtašek Miroslav 2:2, Nohejl Tomáš 4:0, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Kubík David 1:3, Dvouletý Dan 0:4, Gerhát Michal 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - SK Přerov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Holík Petr 4:0, Kovačík Roman 4:0, Rybnikář Petr 2:2, body hostů: Doušek Tomáš 1:3, Severa Milan 1:3, Nadymáček František 0:4, Skřivánek Tomáš 0:4), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 2:2, Cetkovský Martin 0:4, Hájek Svatopluk 0:4, Milar Martin 3:1, body hostů: Odehnal Jakub 2:2, Konečný Vojtěch 4:0, Prokeš Lukáš 3:1, Bureš Miroslav 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sigma Hranice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufalík Jaroslav 0:2, Palásek Jaromír 0:2, Válek Jiří 0:4, Válek Vít 1:2, WO 0:5, body hostů: Jemelka Ivan 3:0, Jemelka Libor 3:0, Sohr Radovan 2:0, Klos Otto 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
SK Přerov D - TJ Sokol Ondratice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doušek Tomáš 1:3, Severa Milan 1:3, Hejduk Pavel 2:2, Skřivánek Tomáš 2:2, body hostů: Milar Martin 4:0, Cetkovský Martin 2:2, Janík Michal ml. 3:1, Sedlář Jan 0:2, Beneš Jan ml. 1:1), SK Přerov E - TJ Sokol Němčice nad Hanou 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík David 2:0, Krudenc Martin 3:1, Šoc Milan 3:0, Cápík Antonín 3:0, WO 3:1, body hostů: Válek Vít 0:3, Palásek Martin 0:3, Palásek Jaromír 1:2, Válek Jiří 0:3, WO 1:3), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Tovačov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Filip 3:0, Čapčuch Josef 4:0, Šauer Miloš 3:1, Kocurek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Ginter Martin 1:3, Hrubý Radek 0:3, Vojtašek Miroslav 1:3, Nohejl Tomáš 1:3, WO 0:1), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Běhal Jeroným 1:3, Chytil Miroslav 2:1, Mynařík Alfons 3:1, WO 0:1, body hostů: Kovačík Roman 3:1, Holík Petr 1:3, Vysloužil Radek 2:2, Zapletal Jan 0:3, WO 1:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Čechovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Ošlejšek Ladislav 2:2, Krampla Jiří 3:1, Kvapil Oldřich st. 4:0, body hostů: Chytil Milan 2:2, Šteigl Šimon 1:3, Pokorný Adam 0:4, Benek Jaromír 0:4),
10. kolo:
SK Přerov D - TJ Sokol Němčice nad Hanou 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doušek Tomáš 4:0, Severa Milan 3:0, Hejduk Pavel 4:0, Skřivánek Tomáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Palásek Martin 0:3, Válek Jiří 0:4, Palásek Jaromír 0:3, Coufalík Jaroslav 0:4, WO 0:2), SK Přerov E - TJ Sokol Ondratice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyrych Pavel 0:4, Zachrla Radim 2:2, Cápík Antonín 1:3, Kubík David 1:2, WO 1:0, body hostů: Janík Michal ml. 3:0, Milar Martin 4:0, Cetkovský Martin 1:3, Sedlář Jan 3:1, WO 0:1), T.J. Sokol Šternberk B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchý Filip 2:1, Šauer Miloš 0:3, Kocurek Jiří 1:3, Sedlář Michal 0:4, WO 1:1, body hostů: Holík Petr 0:1, Kovačík Roman 3:0, Vysloužil Radek 2:1, Dubský Pavel 3:1, Zapletal Jan 3:0, WO 1:1), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Tovačov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 2:2, Běhal Jeroným 3:1, Chytil Miroslav 2:2, Mynařík Alfons 3:1, body hostů: Ginter Martin 1:3, Hrubý Radek 3:1, Nohejl Tomáš 2:2, Vojtašek Miroslav 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Šternberk B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Svatopluk 3:0, Sedlář Jan 2:0, Milar Martin 3:0, Beneš Jan ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Sedlář Michal 0:4, Gabrhel Vladimír 0:4, Janhuba Radomír 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Němčice nad Hanou - Sportklub Štarnov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufalík Jaroslav 0:3, Palásek Martin 0:2, Palásek Jaromír 1:2, Kadlík Vladimír 0:3, WO 3:2, body hostů: Vojtěch Bryks 3:0, Běhal Jeroným 2:1, Paděra Pavel 3:0, Chytil Miroslav 2:0, WO 2:3), TJ Sigma Hranice - SK Přerov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 0:4, Jemelka Libor 3:1, Kuchař Vlastimil 0:2, Klos Otto 0:2, body hostů: Doušek Tomáš 2:2, Severa Milan 4:0, Skřivánek Tomáš 2:2, Hejduk Pavel 2:2), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 2:0, Prokeš Lukáš 3:1, Bureš Miroslav 3:0, Konečný Vojtěch 3:1, Odehnal Jakub 2:0, WO 0:1, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Gerhát Michal 2:2, Krudenc Martin 0:4, Pospíšilová Carmen 0:3, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - Sportklub Štarnov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jan 3:1, Cetkovský Martin 1:2, Janík Michal ml. 2:1, Milar Martin 0:4, WO 0:2, body hostů: Běhal Jeroným 2:2, Paděra Pavel 3:1, Vojtěch Bryks 2:1, Chytil Miroslav 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Šternberk B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Coufalík Jaroslav 1:2, Palásek Martin 1:1, Palásek Jaromír 3:0, Kadlík Vladimír 0:1, WO 6:2, body hostů: Sedlář Michal 2:1, Gabrhel Vladimír 1:3, Janhuba Radomír 1:1, WO 2:6), TJ Sigma Hranice - SK Přerov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 2:2, Jemelka Libor 4:0, Sohr Radovan 4:0, Klos Otto 2:0, Kuchař Vlastimil 1:1, body hostů: Gerhát Michal 0:4, Pospíšilová Carmen 1:3, Cápík Antonín 1:3, Dvouletý Dan 1:3), TJ Sokol Kojetín - SK Přerov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Jakub 2:2, Konečný Vojtěch 3:1, Prokeš Lukáš 3:1, Dvořák Vít 2:0, Bureš Miroslav 1:1, body hostů: Severa Milan 2:2, Hejduk Pavel 1:3, Doušek Tomáš 2:2, Skřivánek Tomáš 0:4),
13. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sigma Hranice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vémola Martin 3:1, Kocurek Jiří 2:2, Sedlář Michal 3:1, Gabrhel Vladimír 1:3, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 3:1, Klos Otto 0:2, Kaspar Michal 0:2), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paděra Pavel 1:3, Holiš Roman 2:0, Chytil Miroslav 0:3, Vojtěch Bryks 2:2, Mynařík Alfons 0:1, WO 1:1, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Konečný Vojtěch 1:3, Prokeš Lukáš 3:0, Odehnal Jakub 2:1, WO 1:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Tovačov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrůza Pavel 3:0, Pírek Lukáš 0:3, Krampla Jiří 2:1, Kvapil Oldřich st. 3:0, WO 4:0, body hostů: Ginter Martin 1:2, Nohejl Tomáš 2:1, Vojtašek Miroslav 0:3, Půr Martin 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Čechovice C - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Adam 1:3, Benek Jaromír ml. 0:4, Šťastný Petr 1:3, Šteigl Šimon 3:1, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 3:1, Holík Petr 1:3, Dubský Pavel 3:1),
14. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Kojetín 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Michal 1:3, Kocurek Jiří 1:3, Gabrhel Vladimír 0:4, WO 0:5, body hostů: Dvořák Vít 3:0, Konečný Vojtěch 1:2, Prokeš Lukáš 3:0, Bureš Miroslav 3:0, WO 5:0), Sportklub Štarnov - TJ Sigma Hranice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paděra Pavel 3:1, Mynařík Alfons 2:0, Chytil Miroslav 3:0, Vojtěch Bryks 3:0, Holiš Roman 1:1, WO 0:2, body hostů: Jemelka Ivan 1:2, Jemelka Libor 0:4, Kaspar Michal 0:2, Sohr Radovan 1:2, Klos Otto 0:2, WO 2:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pírek Lukáš 0:3, Franc Pavel 1:1, Hrůza Pavel 0:2, Novák Dominik 1:3, Kvapil Oldřich st. 0:1, WO 4:0, body hostů: Kovačík Roman 4:0, Vysloužil Radek 2:1, Holík Petr 2:1, Dubský Pavel 2:0, WO 0:4), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Tovačov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Milan 2:0, Pokorný Adam 1:1, Šteigl Šimon 2:1, Benek Tomáš 3:1, Benek Jaromír ml. 0:1, WO 4:0, body hostů: Ginter Martin 2:2, Nohejl Tomáš 0:3, Půr Martin 2:1, Vojtašek Miroslav 0:2, WO 0:4),
15. kolo:
TJ Sigma Hranice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 3:1, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Vítek Zdeněk 0:2, Kuchař Vlastimil 0:2, body hostů: Kvapil Oldřich st. 3:1, Hrůza Pavel 2:2, Krampla Jiří 1:3, Ošlejšek Ladislav 1:3), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Čechovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Vojtěch 4:0, Prokeš Lukáš 2:1, Dvořák Vít 3:0, Odehnal Jakub 2:2, WO 2:0, body hostů: Chytil Milan 1:3, Pokorný Adam 0:4, Benek Jaromír ml. 1:3, Kolík Petr 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Ondratice B - TJ Sokol Tovačov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Svatopluk 1:2, Milar Martin 3:0, Sedlář Jan 3:0, Beneš Jan ml. 4:0, WO 1:2, body hostů: Nohejl Tomáš 0:4, Hrubý Radek 0:1, Půr Martin 1:2, Ginter Martin 1:2, Vojtašek Miroslav 0:2, WO 2:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufalík Jaroslav 2:2, Kadlík Vladimír 0:4, Palásek Martin 2:1, Válek Vít 0:4, WO 0:1, body hostů: Zapletal Jan 3:1, Vysloužil Radek 3:1, Kadlčík Jiří 2:2, Němčák Mikuláš 3:0, WO 1:0), Sportklub Štarnov - T.J. Sokol Šternberk B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holiš Roman 3:1, Paděra Pavel 2:2, Pavlica Zdeněk 1:3, Chytil Miroslav 2:2, body hostů: Kocurek Jiří 1:3, Suchý Filip 2:2, Šauer Miloš 2:2, Čapčuch Josef 3:1), SK Přerov E - SK Přerov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerhát Michal 0:4, Vysloužil Jarmil 0:4, Cápík Antonín 2:2, Kubík David 3:1, body hostů: Doušek Tomáš 3:1, Severa Milan nejml. 2:2, Prázdný Pavel st. 4:0, Prázdný Pavel ml. 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Kojetín - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Miroslav 1:3, Konečný Vojtěch 3:1, Prokeš Lukáš 3:1, Dvořák Vít 3:1, body hostů: Hrůza Pavel 1:3, Kvapil Oldřich st. 4:0, Franc Pavel 0:4, Krampla Jiří 1:3), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Čechovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 0:4, Klos Otto 1:3, Sohr Radovan 1:3, Jemelka Libor 3:1, body hostů: Benek Tomáš 3:1, Pokorný Adam 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Benek Jaromír ml. 2:2), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Tovačov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Vít 0:1, Coufalík Jaroslav 0:3, Palásek Martin 0:3, Kadlík Vladimír 0:3, Válek Jiří 0:3, WO 2:1, body hostů: Ginter Martin 3:0, Nohejl Tomáš 2:0, Vojtašek Miroslav 3:0, Půr Martin 3:0, Hrubý Radek 2:0, WO 1:2), TJ Sokol Ondratice B - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milar Martin 2:1, Řehulka Michal 0:4, Hájek Svatopluk 0:3, Beneš Jan ml. 3:1, Vystavěl Jakub 0:1, WO 1:0, body hostů: Zapletal Jan 2:2, Vysloužil Radek 3:1, Němčák Mikuláš 4:0, Kadlčík Jiří 1:2, WO 0:1),
17. kolo:
TJ Sokol Tovačov B - TJ Sigma Hranice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ginter Martin 3:1, Otáhal Vlastimil 2:2, Horák Milan 0:3, Půr Martin 3:1, Nohejl Tomáš 1:0, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Kořínek Lukáš 0:4), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Kojetín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Jiří 2:2, Vysloužil Radek 1:3, Rybnikář Petr 0:3, Kovačík Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Odehnal Jakub 2:2, Konečný Vojtěch 3:1, Bureš Miroslav 1:2, WO 1:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - SK Přerov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 4:0, Franc Pavel 0:4, Pírek Lukáš 2:2, Kvapil Oldřich st. 4:0, body hostů: Jarolím Tomáš 2:2, Doušek Tomáš 1:3, Skřivánek Tomáš 1:3, Severa Milan 2:2), TJ Sokol Čechovice C - SK Přerov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 3:1, Benek Jaromír ml. 0:3, Pokorný Adam 4:0, Šteigl Šimon 4:0, WO 1:0, body hostů: Zachrla Radim 1:3, Pospíšilová Carmen 1:3, Cápík Antonín 0:3, Kubík David 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Němčice nad Hanou - TJ Sokol Ondratice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Coufalík Jaroslav 0:4, Diviš Marek 1:2, Válek Jiří 1:3, Palásek Martin 1:2, WO 1:1, body hostů: Milar Martin 3:0, Sedlář Jan 4:0, Hájek Svatopluk 3:0, Vystavěl Jakub 1:3, WO 1:1),
18. kolo:
T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sigma Hranice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Jiří 4:0, Vysloužil Radek 2:1, Netesal Jiří 2:1, Kovačík Roman 3:0, WO 1:2, body hostů: Jemelka Ivan 0:3, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 1:2, Kaspar Michal 0:3, WO 2:1), TJ Sokol Tovačov B - TJ Sokol Kojetín 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nohejl Tomáš 1:3, Půr Martin 0:4, Ginter Martin 0:4, Malec Jan 1:3, body hostů: Odehnal Jakub 3:1, Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 4:0, Bureš Miroslav 3:1), TJ Sokol Čechovice C - SK Přerov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 2:2, Benek Jaromír ml. 0:2, Pokorný Adam 2:1, Šteigl Šimon 3:1, Benek Tomáš 1:0, WO 2:0, body hostů: Severa Milan 2:2, Doušek Tomáš 2:2, Skřivánek Tomáš 1:2, Jarolím Tomáš 1:2, WO 0:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - SK Přerov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrůza Pavel 2:1, Ošlejšek Ladislav 2:2, Pírek Lukáš 3:1, Kvapil Oldřich st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Pospíšilová Carmen 2:2, Zachrla Radim 1:2, Cápík Antonín 1:3, Kubík David 0:4, WO 1:0),
19. kolo:
T.J. Sokol Šternberk B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Jindřich 2:2, Čapčuch Josef 3:1, Kocurek Jiří 0:4, Šauer Miloš 2:2, body hostů: Hrůza Pavel 1:3, Kvapil Oldřich st. 4:0, Pírek Lukáš 3:1, Krampla Jiří 1:3), Sportklub Štarnov - TJ Sokol Čechovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Bryks 1:3, Chytil Miroslav 2:2, Běhal Jeroným 1:3, Paděra Pavel 2:2, body hostů: Benek Tomáš 4:0, Pokorný Adam 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Benek Jaromír ml. 0:4), SK Přerov D - TJ Sokol Tovačov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Pavel 2:1, Doušek Tomáš 2:1, Skřivánek Tomáš 3:0, Severa Milan 3:1, WO 2:1, body hostů: Nohejl Tomáš 0:4, Půr Martin 0:4, Hrubý Radek 1:1, Ginter Martin 2:1, WO 1:2), SK Přerov E - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krudenc Martin 1:2, Pospíšilová Carmen 0:4, Cápík Antonín 0:4, Kubík David 1:2, WO 2:0, body hostů: Běhal Milan 2:1, Zapletal Jan 2:1, Němčák Mikuláš 4:0, Kovačík Roman 4:0, WO 0:2), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Ondratice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 1:3, Sohr Radovan 2:2, Jemelka Libor 3:1, Kuchař Vlastimil 1:2, Klos Otto 0:1, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Milar Martin 1:3, Sedlář Jan 3:1, Hájek Svatopluk 2:2), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Němčice nad Hanou 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 3:0, Prokeš Lukáš 3:0, Bureš Miroslav 3:0, WO 3:0, body hostů: Válek Vít 0:3, Válek Jiří 0:4, Kadlík Vladimír 0:3, Palásek Martin 0:3, WO 0:3),
20. kolo:
Sportklub Štarnov - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běhal Jeroným 0:4, Chytil Miroslav 2:2, Pavlica Zdeněk 3:1, Paděra Pavel 3:1, body hostů: Hrůza Pavel 1:3, Kvapil Oldřich st. 4:0, Pírek Lukáš 1:3, Ošlejšek Ladislav 2:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Čechovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Filip 0:1, Čapčuch Josef 1:3, Coufal Jindřich 2:2, Šauer Miloš 3:1, Kocurek Jiří 0:3, body hostů: Benek Tomáš 3:1, Pokorný Adam 3:1, Šteigl Šimon 3:1, Benek Jaromír ml. 1:3), SK Přerov E - TJ Sokol Tovačov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krudenc Martin 1:3, Pospíšilová Carmen 1:2, Cápík Antonín 1:2, Kubík David 3:1, WO 2:0, body hostů: Ginter Martin 2:2, Horák Milan 0:3, Hrubý Radek 2:1, Otáhal Vlastimil 3:0, Půr Martin 1:0, WO 0:2), SK Přerov D - T.J. Sokol Olomouc Neředín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Pavel 3:0, Doušek Tomáš 2:0, Skřivánek Tomáš 1:1, Severa Milan 3:0, WO 6:0, body hostů: Kovačík Roman 0:2, Němčák Mikuláš 1:3, Zapletal Jan 0:2, Běhal Milan 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Kojetín - TJ Sokol Ondratice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Jakub 2:0, Konečný Vojtěch 1:1, Prokeš Lukáš 2:1, Dvořák Vít 3:0, WO 5:1, body hostů: Janík Michal ml. 1:2, Sedlář Jan 1:2, Milar Martin 0:2, Hájek Svatopluk 0:2, WO 1:5), TJ Sigma Hranice - TJ Sokol Němčice nad Hanou 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jemelka Ivan 3:0, Jemelka Libor 3:0, Sohr Radovan 2:1, Klos Otto 2:1, WO 3:1, body hostů: Palásek Martin 1:2, Válek Vít 0:3, Kadlík Vladimír 0:3, Válek Jiří 1:2, WO 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 3:1, Milar Martin 2:2, Janík Michal ml. 4:0, Beneš Jan ml. 3:1, body hostů: Doušek Tomáš 2:2, Severa Milan 0:4, Skřivánek Tomáš 2:2, Sléžka Štěpán 0:4), TJ Sokol Němčice nad Hanou - SK Přerov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 1:3, Coufalík Jaroslav 1:2, Válek Vít 1:3, Palásek Jaromír 3:1, Válek Jiří 1:0, body hostů: Pospíšilová Carmen 2:2, Zachrla Radim 3:1, Cápík Antonín 1:3, Kubík David 3:1), TJ Sokol Tovačov B - T.J. Sokol Šternberk B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Tomáš 2:2, Půr Martin 2:2, Hrubý Radek 3:1, Ginter Martin 1:3, body hostů: Suchý Filip 2:2, Šauer Miloš 3:1, Kocurek Jiří 2:2, Sedlář Michal 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - Sportklub Štarnov 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vysloužil Radek 2:2, Kovačík Roman 3:1, Běhal Milan 2:2, WO 0:5, body hostů: Paděra Pavel 2:1, Mynařík Alfons 0:3, Pavlica Zdeněk 0:3, Holiš Roman 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Kojetín - TJ Sigma Hranice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Miroslav 4:0, Prokeš Lukáš 2:2, Konečný Vojtěch 3:1, Dvořák Vít 2:0, Odehnal Jakub 2:0, body hostů: Jemelka Ivan 1:3, Jemelka Libor 1:3, Sohr Radovan 1:3, Klos Otto 0:4), TJ Sokol Čechovice C - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 3:1, Benek Jaromír ml. 0:4, Pokorný Adam 3:1, Šteigl Šimon 2:2, body hostů: Kvapil Oldřich st. 4:0, Krampla Jiří 1:3, Ošlejšek Ladislav 1:3, Franc Pavel 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Němčice nad Hanou - SK Přerov D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 1:3, Coufalík Jaroslav 1:3, Válek Vít 0:1, Palásek Jaromír 0:2, Válek Jiří 1:2, WO 0:2, body hostů: Doušek Tomáš 3:0, Severa Milan 3:0, Skřivánek Tomáš 4:0, Sléžka Štěpán 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milar Martin 2:0, Sedlář Jan 2:1, Cetkovský Martin 0:3, Řehulka Michal 2:2, Beneš Jan ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Zachrla Radim 2:2, Pospíšilová Carmen 2:2, Cápík Antonín 1:2, Kubík David 1:2, WO 2:0), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - T.J. Sokol Šternberk B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 3:1, Němčák Mikuláš 1:3, Kovačík Roman 3:1, Zapletal Jan 2:2, body hostů: Šauer Miloš 2:2, Čapčuch Josef 2:2, Suchý Filip 3:1, Kocurek Jiří 0:4), TJ Sokol Tovačov B - Sportklub Štarnov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Vlastimil 1:3, Hrubý Radek 1:3, Půr Martin 2:1, Ginter Martin 0:2, Nohejl Tomáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Holiš Roman 4:0, Vojtěch Bryks 2:2, Paděra Pavel 2:2, Mynařík Alfons 2:1, WO 0:1),
23. kolo:
Sportklub Štarnov - TJ Sokol Němčice nad Hanou 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Zdeněk 3:0, Paděra Pavel 3:0, Holiš Roman 4:0, Chytil Miroslav 2:1, WO 3:0, body hostů: Palásek Martin 0:3, Coufalík Jaroslav 0:4, Palásek Jaromír 0:2, Válek Vít 1:1, Válek Jiří 0:2, WO 0:3), SK Přerov D - TJ Sigma Hranice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel ml. 4:0, Hejduk Pavel 2:2, Skřivánek Tomáš 3:1, Nadymáček František 1:3, body hostů: Jemelka Ivan 2:2, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 0:4, Kuchař Vlastimil 1:2, Klos Otto 0:1), SK Přerov E - TJ Sokol Kojetín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cápík Antonín 1:3, Kubík David 1:3, Pospíšilová Carmen 0:4, Krudenc Martin 1:3, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Konečný Vojtěch 4:0, Prokeš Lukáš 3:1, Bureš Miroslav 2:2), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Ondratice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Filip 3:0, Šauer Miloš 3:0, Kocurek Jiří 1:2, Coufal Jindřich 4:0, WO 3:0, body hostů: Sedlář Jan 1:3, Milar Martin 0:3, Beneš Jan ml. 1:2, Cetkovský Martin 0:3, WO 0:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Tovačov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Radek 0:4, Dubský Pavel 2:2, Kovačík Roman 2:0, Holík Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Vojtašek Miroslav 2:1, Otáhal Vlastimil 2:2, Ginter Martin 3:1, Půr Martin 1:2, WO 2:0),
24. kolo:
Sportklub Štarnov - TJ Sokol Ondratice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhal Jeroným 1:3, Paděra Pavel 1:3, Holiš Roman 3:1, Vojtěch Bryks 2:2, body hostů: Beneš Jan ml. 3:1, Sedlář Jan 3:1, Milar Martin 2:2, Cetkovský Martin 1:3), T.J. Sokol Šternberk B - TJ Sokol Němčice nad Hanou 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Filip 2:0, Šauer Miloš 3:0, Kocurek Jiří 3:1, Sedlář Michal 2:2, Janhuba Radomír 0:1, WO 2:0, body hostů: Válek Jiří 0:4, Palásek Martin 3:1, Palásek Jaromír 0:2, Válek Vít 1:3, WO 0:2), SK Přerov E - TJ Sigma Hranice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cápík Antonín 1:1, Kubík David 1:3, Krudenc Martin 2:2, Pospíšilová Carmen 1:3, Gerhát Michal 0:2, body hostů: Jemelka Ivan 4:0, Sohr Radovan 4:0, Jemelka Libor 3:1, Kuchař Vlastimil 0:3, Klos Otto 0:1), SK Přerov D - TJ Sokol Kojetín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prázdný Pavel ml. 3:0, Hejduk Pavel 3:1, Skřivánek Tomáš 2:1, Nadymáček František 1:3, WO 1:1, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Konečný Vojtěch 1:2, Prokeš Lukáš 1:3, Bureš Miroslav 0:3, WO 1:1),
25. kolo:
TJ Sigma Hranice - T.J. Sokol Šternberk B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jemelka Ivan 3:0, Sohr Radovan 3:0, Jemelka Libor 3:0, Vítek Zdeněk 1:1, WO 6:0, body hostů: Vémola Martin 0:3, Sedlář Michal 0:4, Janhuba Radomír 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Kojetín - Sportklub Štarnov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Miroslav 3:1, Konečný Vojtěch 3:1, Odehnal Jakub 1:2, Prokeš Lukáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Běhal Jeroným 3:1, Vojtěch Bryks 2:2, Chytil Miroslav 0:4, Paděra Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Tovačov B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Tomáš 0:4, Hrubý Radek 2:2, Otáhal Vlastimil 3:1, Půr Martin 2:2, body hostů: Kvapil Oldřich st. 4:0, Hrůza Pavel 3:1, Ošlejšek Ladislav 1:3, Franc Pavel 1:3), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - TJ Sokol Čechovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dubský Pavel 3:1, Kovačík Roman 1:3, Holík Petr 0:3, Vysloužil Radek 3:1, WO 0:1, body hostů: Benek Tomáš 2:2, Pekař René 2:2, Šteigl Šimon 2:2, Pokorný Adam 2:1, WO 1:0),
26. kolo:
TJ Sokol Kojetín - T.J. Sokol Šternberk B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Miroslav 3:0, Konečný Vojtěch 2:0, Odehnal Jakub 2:1, Prokeš Lukáš 3:0, Včeláková Stanislava 0:1, WO 5:0, body hostů: Janhuba Radomír 1:3, Kocurek Jiří 0:4, Sedlář Michal 1:3, WO 0:5), TJ Sigma Hranice - Sportklub Štarnov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jemelka Ivan 4:0, Sohr Radovan 3:1, Jemelka Libor 3:1, Kuchař Vlastimil 1:3, body hostů: Běhal Jeroným 1:3, Vojtěch Bryks 1:3, Chytil Miroslav 1:3, Paděra Pavel 2:2), T.J. Sokol Olomouc Neředín C - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubský Pavel 1:3, Kovačík Roman 4:0, Holík Petr 2:2, Vysloužil Radek 1:3, body hostů: Kvapil Oldřich st. 3:1, Hrůza Pavel 3:1, Ošlejšek Ladislav 1:3, Franc Pavel 1:3), TJ Sokol Tovačov B - TJ Sokol Čechovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Tomáš 2:1, Hrubý Radek 1:3, Otáhal Vlastimil 2:0, Půr Martin 2:0, Vojtašek Miroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Pekař René 3:0, Kolík Petr 0:2, Šťastný Petr 1:3, Benek Jaromír ml. 1:3, WO 0:3),
27. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Ondratice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ošlejšek Ladislav 3:0, Franc Pavel 2:2, Pírek Lukáš 1:2, Novák Dominik 3:1, Hrůza Pavel 1:0, WO 1:0, body hostů: Sedlář Jan 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Vystavěl Jakub 0:4, Navrátil Antonín 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Němčice nad Hanou 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 1:0, Benek Jaromír ml. 1:3, Pokorný Adam 3:0, Šteigl Šimon 3:0, Benek Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Palásek Martin 1:2, Kadlík Vladimír 1:2, Coufalík Jaroslav 1:3, Válek Vít 0:3, WO 0:3), T.J. Sokol Šternberk B - SK Přerov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Suchý Filip 2:2, Kocurek Jiří 1:3, Sedlář Michal 2:2, body hostů: Doušek Tomáš 4:0, Severa Milan 1:3, Skřivánek Tomáš 4:0, Nadymáček František 0:4), Sportklub Štarnov - SK Přerov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chytil Miroslav 2:1, Holiš Roman 2:0, Paděra Pavel 4:0, Mynařík Alfons 4:0, WO 0:3, body hostů: Kyrych Pavel 0:4, Krudenc Martin 0:3, Pospíšilová Carmen 0:3, Kubík David 1:2, WO 3:0),
28. kolo:
TJ Sokol Čechovice C - TJ Sokol Ondratice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteigl Šimon 2:2, Benek Jaromír ml. 1:3, Pokorný Adam 4:0, Benek Tomáš 2:2, body hostů: Janík Michal ml. 3:1, Beneš Jan ml. 3:1, Cetkovský Martin 0:4, Sedlář Jan 1:3), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko - TJ Sokol Němčice nad Hanou 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krampla Jiří 4:0, Vysloužil Oldřich ml. 4:0, Novák Dominik 2:2, Hrůza Pavel 4:0, body hostů: Coufalík Jaroslav 1:3, Kadlík Vladimír 0:4, Palásek Jaromír 0:2, Válek Vít 1:3, Válek Jiří 0:2), Sportklub Štarnov - SK Přerov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytil Miroslav 3:0, Holiš Roman 2:2, Paděra Pavel 3:1, Běhal Jeroným 0:4, WO 0:1, body hostů: Severa Milan 1:3, Doušek Tomáš 3:0, Skřivánek Tomáš 2:2, Nadymáček František 1:3, WO 1:0), T.J. Sokol Šternberk B - SK Přerov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Miloš 2:2, Suchý Filip 4:0, Kocurek Jiří 3:1, Sedlář Michal 0:4, body hostů: Kyrych Pavel 1:3, Krudenc Martin 1:3, Kubík David 3:1, Pospíšilová Carmen 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy