Výsledky do novin
2. třída B
1. kolo:
SK Dolní Měcholupy A - TJ Střížkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:2, Randáček Miroslav 2:2, Martinek Patrik 2:2, Vojta Martin 3:1, body hostů: Provazník Petr 4:0, Krásl Libor 3:1, Obraz Martin 0:4, Hejný Jakub 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Stodůlky C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Tomáš 0:4, Dlouhý Karel 1:3, Čapek Karel 2:1, Liška Marek 3:1, body hostů: Vidlák Miloš 2:2, Lazar Martin 2:2, Jírovec Martin 4:0, Dusilová Jana 1:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Pankrác B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Jiří 2:1, Čermáková Anna 2:1, Vláčil Jiří 0:3, Hladík Petr 1:3, body hostů: Paluš Matej 4:0, Zimčík Lukáš 2:1, Satorie Michal 2:1, Pacák Miroslav 0:3), TTC Rebel A - TJ Sokol Běchovice II B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhl Jiří 2:0, Marek Michal 3:0, Satrapa Jan 2:1, Šinákl Jan 1:2, Nosek David 0:1, body hostů: Němec Marek 0:3, Šprongl Jaroslav 2:1, Kaděrka Rudolf 2:1, Nagy Ondrej 0:3), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mihalachi Marek 3:0, Procházka Michal 2:0, Kuboš Filip 2:1, Kaucký Filip 2:1, body hostů: Hruška Jan 0:3, Kocábek Pavel 2:1, Kára Petr 0:3, Pluska Oleh 0:2), Slovan KST Bohnice E - TTC Klánovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Jaroslav 0:3, Klouček Ondřej 1:2, Balcar Zdeněk 1:2, Radouš Jaromír 2:1, body hostů: Raiser Dan 1:2, Kratochvíl Karel 2:1, Brothánek Jan 3:0, Branžovský Milan 2:1),
2. kolo:
TJ Střížkov B - TTC Klánovice B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásl Libor 1:3, Obraz Martin 1:3, Stehlík Martin 0:3, Provazník Petr 3:1, body hostů: Kratochvíl Karel 2:2, Brothánek Jan 2:2, Branžovský Milan 4:0, Verner Pavel 2:1), TJ Sokol Nusle Praha D - Slovan KST Bohnice E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadt Jiří 1:1, Kára Petr 2:0, Hruška Jan 2:0, Kocábek Pavel 3:0, WO 0:1, body hostů: Klouček Ondřej 0:2, Houška Jaroslav 0:3, Domnosil Tomáš 0:2, Thomka Pavel 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Běchovice II B - SF SKK El Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Marek 0:2, Šprongl Jaroslav 1:1, Kaděrka Rudolf 0:3, Vítek Milan 0:2, body hostů: Remeš Zdeněk 2:1, Mihalachi Marek 2:0, Procházka Michal 2:0, Ducháček Josef 2:0), TJ Pankrác B - TTC Rebel A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimčík Lukáš 0:2, Satorie Michal 0:2, Pacák Miroslav 1:2, Veselý Luboš 0:2, body hostů: Uhl Jiří 3:0, Marek Michal 2:0, Satrapa Jan 1:1, Šinákl Jan 2:0), TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Žižkov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vidlák Miloš 3:1, Lazar Martin 3:1, Dusilová Jana 1:3, Jírovec Martin 2:0, WO 0:3, body hostů: Rejent Marek 2:1, Fišer Josef 0:4, Čermák Jiří 1:3, Čermáková Anna 2:1, WO 3:0), SK OAZA Praha B - SK Dolní Měcholupy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 3:0, Kuběna Tomáš 1:2, Liška Marek 2:1, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Vojta Martin 2:2, Látal Jan 1:2, Procházka Radek 1:2, Randáček Miroslav 1:2),
3. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Střížkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Jiří 2:1, Kuběna Tomáš 1:2, Čapek Karel 2:1, Liška Marek 4:0, body hostů: Provazník Petr 3:1, Krásl Libor 1:2, Stehlík Martin 0:3, Kočvara Vlastimil 0:3), TJ Sokol Žižkov B - SK Dolní Měcholupy A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 1:3, Fišer Josef 1:3, Hladík Petr 1:2, Čermáková Anna 2:2, body hostů: Vojta Martin 3:1, Látal Jan 3:1, Randáček Miroslav 3:1, Procházka Radek 1:2), TTC Rebel A - TJ Sokol Stodůlky C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satrapa Jan 2:1, Šinákl Jan 0:3, Uhl Jiří 1:2, Marek Michal 1:3, body hostů: Lazar Martin 4:0, Vidlák Miloš 2:1, Jírovec Martin 2:1, Dusilová Jana 1:2), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Pankrác B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 3:0, Mihalachi Marek 2:1, Ducháček Josef 1:2, Remeš Zdeněk 3:0, body hostů: Paluš Matej 2:1, Satorie Michal 0:3, Zimčík Lukáš 1:2, Veselý Luboš 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Běchovice II B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Jaroslav 0:4, Klouček Ondřej 1:3, Balcar Zdeněk 4:0, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 2:2, Vítek Milan 2:2, Šprongl Jaroslav 2:2, Kaděrka Rudolf 1:3), TTC Klánovice B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brothánek Jan 2:1, Branžovský Milan 2:0, Kratochvíl Karel 2:1, Raiser Dan 2:1, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Chadt Jiří 1:2, Kára Petr 0:3, Eberl Milan 0:2),
4. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 3:1, Lüder Jan 1:3, Stehlík Martin 1:2, Provazník Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Kocábek Pavel 4:0, Chadt Jiří 1:3, Kára Petr 2:2, Pluska Oleh 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Klánovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Marek 1:2, Richter Jan 0:3, Procházka Ivan ml. 1:2, Kaděrka Rudolf 1:2, body hostů: Kratochvíl Karel 3:0, Raiser Dan 2:1, Brothánek Jan 2:1, Branžovský Milan 2:1), TJ Pankrác B - Slovan KST Bohnice E 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimčík Lukáš 1:1, Satorie Michal 0:2, Veselý Luboš 2:1, Paluš Matej 3:0, WO 4:0, body hostů: Houška Jaroslav 2:2, Balcar Zdeněk 1:2, Klouček Ondřej 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Stodůlky C - SF SKK El Niňo Praha H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírovec Martin 3:1, Dusilová Jana 1:3, Vidlák Miloš 2:2, Lazar Martin 1:3, body hostů: Remeš Zdeněk 1:3, Mihalachi Marek 3:1, Procházka Michal 2:2, Ducháček Josef 3:1), SK Dolní Měcholupy A - TTC Rebel A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Randáček Miroslav 1:3, Látal Jan 1:2, Vojta Martin 2:2, body hostů: Satrapa Jan 1:3, Marek Michal 3:1, Šinákl Jan 2:2, Nosek David 1:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Jiří 1:1, Dlouhý Karel 2:0, Čapek Karel 2:1, Liška Marek 3:0, body hostů: Meline Jéróme 0:3, Čermáková Anna 0:3, Vláčil Jiří 1:1, Čermák Jiří 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Střížkov B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Jiří 0:2, Fišer Josef 0:2, Hladík Petr 1:2, Čermáková Anna 0:2, body hostů: Krásl Libor 3:0, Stehlík Martin 2:0, Obraz Martin 1:1, Provazník Petr 2:0), TTC Rebel A - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 2:1, Uhl Jiří 3:0, Nosek David 2:1, Satrapa Jan 2:1, body hostů: Liška Marek 1:2, Ulrych Jiří 1:2, Dlouhý Karel 1:2, Čapek Karel 0:3), SF SKK El Niňo Praha H - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mihalachi Marek 3:0, Procházka Michal 3:0, Kuboš Filip 0:3, Ducháček Josef 2:1, body hostů: Vojta Martin 1:2, Randáček Miroslav 1:2, Procházka Radek 2:1, Martinek Patrik 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Stodůlky C 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:0, Balcar Zdeněk 2:0, Klouček Ondřej 2:0, Radouš Jaromír 0:2, WO 3:0, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Celler Jiří 0:2, WO 0:3), TTC Klánovice B - TJ Pankrác B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brothánek Jan 3:1, Verner Pavel 1:2, Branžovský Milan 1:2, Kratochvíl Karel 4:0, body hostů: Paluš Matej 3:1, Zimčík Lukáš 2:2, Veselý Luboš 0:3, Pacák Miroslav 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Běchovice II B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 1:3, Kára Petr 2:2, Eberl Milan 0:4, Kocábek Pavel 4:0, body hostů: Procházka Ivan ml. 2:2, Vítek Milan 2:2, Němec Marek 3:1, Šprongl Jaroslav 2:2),
6. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Běchovice II B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obraz Martin 0:4, Krásl Libor 3:1, Stehlík Martin 0:4, Provazník Petr 3:1, body hostů: Procházka Ivan ml. 2:2, Vítek Milan 2:2, Němec Marek 3:1, Šprongl Jaroslav 3:1), TJ Pankrác B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimčík Lukáš 2:1, Veselý Luboš 1:1, Satorie Michal 2:1, Paluš Matej 3:0, body hostů: Kocábek Pavel 3:0, Chadt Jiří 0:3, Fiklík Ondřej 0:3, Kára Petr 0:2), TJ Sokol Stodůlky C - TTC Klánovice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidlák Miloš 4:0, Dusilová Jana 1:2, Lazar Martin 4:0, WO 0:4, body hostů: Branžovský Milan 1:2, Kratochvíl Karel 0:3, Raiser Dan 1:2, Brothánek Jan 0:2, WO 4:0), SK Dolní Měcholupy A - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 3:0, Martinek Patrik 1:2, Vojta Martin 3:0, body hostů: Thomka Pavel 1:2, Houška Jaroslav 0:3, Klouček Ondřej 1:2, Balcar Zdeněk 1:2), SK OAZA Praha B - SF SKK El Niňo Praha H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 4:0, Dlouhý Karel 1:3, Čapek Karel 1:3, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Ducháček Josef 3:1, Procházka Michal 3:1, Mihalachi Marek 2:2, Kuboš Filip 0:4), TJ Sokol Žižkov B - TTC Rebel A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meline Jéróme 1:3, Fišer Josef 1:2, Čermák Jiří 1:2, Čermáková Anna 1:3, body hostů: Marek Michal 4:0, Uhl Jiří 3:1, Šinákl Jan 1:2, Satrapa Jan 2:1),
7. kolo:
TTC Rebel A - TJ Střížkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šinákl Jan 2:2, Uhl Jiří 2:2, Marek Michal 3:1, Nosek David 2:2, body hostů: Provazník Petr 4:0, Krásl Libor 2:2, Stehlík Martin 1:3, Kočvara Vlastimil 0:4), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Michal 2:0, Mihalachi Marek 2:0, Remeš Zdeněk 2:1, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Čermáková Anna 1:2, Fišer Josef 0:3, Pekárek Václav 0:2, Čermák Jiří 0:2), Slovan KST Bohnice E - SK OAZA Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcar Zdeněk 0:2, Klouček Ondřej 1:1, Domnosil Tomáš 1:2, Houška Jaroslav 0:3, body hostů: Liška Marek 3:0, Ulrych Jiří 2:1, Čapek Karel 1:1, Dlouhý Karel 2:0), TTC Klánovice B - SK Dolní Měcholupy A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Karel 2:1, Verner Pavel 1:1, Raiser Dan 2:1, Branžovský Milan 3:0, body hostů: Látal Jan 1:2, Vojta Martin 1:2, Procházka Radek 0:3, Martinek Patrik 1:1), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Stodůlky C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kára Petr 4:0, Chadt Jiří 2:2, Eberl Milan 0:3, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Lazar Martin 2:2, Vidlák Miloš 2:2, Jírovec Martin 2:2, Procházka Ondřej 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Ivan ml. 1:3, Šprongl Jaroslav 3:1, Kaděrka Rudolf 1:3, Němec Marek 2:2, body hostů: Paluš Matej 4:0, Satorie Michal 2:2, Zimčík Lukáš 2:2, Veselý Luboš 1:3),
8. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Pankrác B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Lukáš 1:1, Kočvara Vlastimil 0:2, Stehlík Martin 1:2, Provazník Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Zimčík Lukáš 3:1, Satorie Michal 1:2, Paluš Matej 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vidlák Miloš 1:3, Dusilová Jana 0:2, Procházka Ondřej 0:3, Lazar Martin 3:1, Jírovec Martin 1:0, body hostů: Němec Marek 3:1, Procházka Ivan ml. 3:1, Kaděrka Rudolf 3:0, Nagy Ondrej 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:1, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 2:1, Vojta Martin 2:1, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Kára Petr 0:3, Chadt Jiří 1:2, Eberl Milan 0:2), SK OAZA Praha B - TTC Klánovice B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Karel 0:3, Dlouhý Karel 0:3, Ulrych Jiří 0:3, Liška Marek 3:0, body hostů: Branžovský Milan 3:0, Kratochvíl Karel 2:1, Brothánek Jan 2:1, Raiser Dan 2:1), TJ Sokol Žižkov B - Slovan KST Bohnice E 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Meline Jéróme 3:1, Čermáková Anna 2:2, Čermák Jiří 2:1, WO 0:5, body hostů: Klouček Ondřej 3:0, Houška Jaroslav 0:3, Thomka Pavel 1:2, Domnosil Tomáš 0:2, WO 5:0), TTC Rebel A - SF SKK El Niňo Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajč Rudolf 2:1, Satrapa Jan 2:1, Marek Michal 2:1, Uhl Jiří 2:1, body hostů: Ducháček Josef 1:2, Mihalachi Marek 1:2, Remeš Zdeněk 2:1, Korchak Oleksandr 0:3),
9. kolo:
SF SKK El Niňo Praha H - TJ Střížkov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Sebastian 2:0, Ducháček Josef 1:1, Kaucký Filip 2:1, Remeš Zdeněk 1:1, WO 2:0, body hostů: Provazník Petr 1:2, Krásl Libor 1:1, Stehlík Martin 1:1, Kočvara Vlastimil 0:2, WO 0:2), Slovan KST Bohnice E - TTC Rebel A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Domnosil Tomáš 0:4, Thomka Pavel 2:1, Zerkal Sergey 1:2, Klouček Ondřej 2:2, body hostů: Uhl Jiří 4:0, Marek Michal 1:3, Krajč Rudolf 3:0, Šinákl Jan 1:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brothánek Jan 2:0, Raiser Dan 0:2, Verner Pavel 3:0, Branžovský Milan 3:0, body hostů: Čermáková Anna 1:2, Fišer Josef 1:2, Čermák Jiří 0:2, Pekárek Václav 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 4:0, Kára Petr 1:3, Eberl Milan 0:4, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Liška Marek 2:2, Ulrych Jiří 2:2, Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 1:3), TJ Sokol Běchovice II B - SK Dolní Měcholupy A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Milan 1:2, Kaděrka Rudolf 0:3, Šprongl Jaroslav 2:1, Procházka Ivan ml. 2:2, body hostů: Vojta Martin 2:2, Randáček Miroslav 1:2, Procházka Radek 2:1, Látal Jan 3:0), TJ Pankrác B - TJ Sokol Stodůlky C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimčík Lukáš 2:0, Veselý Luboš 1:1, Satorie Michal 2:1, Paluš Matej 2:0, WO 3:0, body hostů: Dusilová Jana 1:2, Procházka Ondřej 1:2, Celler Jiří 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 1:2, Provazník Petr 2:0, Švec Radek 1:2, Provazník Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Vidlák Miloš 3:1, Celler Jiří 0:4, Dusilová Jana 2:1, WO 0:4), SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čadil Petr 2:2, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 2:1, Procházka Radek 2:2, body hostů: Zimčík Lukáš 2:2, Satorie Michal 2:2, Veselý Luboš 1:2, Pacák Miroslav 1:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Běchovice II B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Marek 3:0, Dlouhý Karel 1:1, Čapek Karel 2:1, Ulrych Jiří 2:1, body hostů: Vítek Milan 2:1, Šprongl Jaroslav 0:3, Němec Marek 1:2, Richter Jan 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Nusle Praha D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Petr 1:3, Čermák Jiří 2:1, Čermáková Anna 2:1, Fišer Josef 0:4, body hostů: Kocábek Pavel 3:1, Fiklík Ondřej 2:2, Chadt Jiří 2:1, Kára Petr 2:1), TTC Rebel A - TTC Klánovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Satrapa Jan 1:3, Šinákl Jan 0:3, Marek Michal 2:1, Nosek David 2:2, body hostů: Branžovský Milan 4:0, Brothánek Jan 3:1, Verner Pavel 1:2, Raiser Dan 1:2), SF SKK El Niňo Praha H - Slovan KST Bohnice E 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Sebastian 3:0, Truchlík Maxim 1:2, Remeš Zdeněk 1:2, Ducháček Josef 3:1, body hostů: Klouček Ondřej 2:2, Houška Jaroslav 2:1, Thomka Pavel 1:2, Zerkal Sergey 0:3),
11. kolo:
Slovan KST Bohnice E - TJ Střížkov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 1:2, Balcar Zdeněk 0:1, Radouš Jaromír 4:0, Thomka Pavel 1:1, body hostů: Provazník Petr 2:2, Lüder Jan 0:3, Stehlík Martin 1:2, Provazník Lukáš 2:1), TTC Klánovice B - SF SKK El Niňo Praha H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raiser Dan 1:3, Kratochvíl Karel 1:3, Verner Pavel 0:3, Branžovský Milan 3:1, body hostů: Remeš Zdeněk 3:1, Ducháček Josef 2:2, Procházka Michal 4:0, Svoboda Sebastian 1:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Rebel A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Ondřej 3:0, Chadt Jiří 1:2, Kára Petr 2:1, Kocábek Pavel 3:0, body hostů: Marek Michal 1:2, Satrapa Jan 2:1, Krajč Rudolf 0:3, Šinákl Jan 0:3), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Milan 2:0, Šprongl Jaroslav 1:1, Němec Marek 3:0, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Čermáková Anna 0:3, Fišer Josef 1:2, Čermák Jiří 0:2, Kanzelsberger Martin 0:2), TJ Pankrác B - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 2:2, Zimčík Lukáš 3:1, Pacák Miroslav 0:4, Satorie Michal 3:1, body hostů: Liška Marek 1:3, Ulrych Jiří 2:2, Čapek Karel 2:2, Kuběna Tomáš 3:1), TJ Sokol Stodůlky C - SK Dolní Měcholupy A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazar Martin 1:1, Procházka Ondřej 2:0, Vidlák Miloš 3:0, Jírovec Martin 2:0, body hostů: Látal Jan 0:3, Randáček Miroslav 0:2, Procházka Radek 0:2, Čadil Petr 1:1),
12. kolo:
TJ Střížkov B - SK Dolní Měcholupy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfister Pascal 2:2, Provazník Lukáš 1:3, Lüder Jan 0:4, Provazník Petr 4:0, body hostů: Látal Jan 3:1, Randáček Miroslav 3:1, Martinek Patrik 2:2, Procházka Radek 1:3), TJ Sokol Stodůlky C - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 1:3, Vidlák Miloš 2:2, Dusilová Jana 1:3, Jírovec Martin 4:0, body hostů: Liška Marek 3:1, Ulrych Jiří 2:2, Dlouhý Karel 0:4, Čapek Karel 3:1), TJ Pankrác B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimčík Lukáš 2:0, Veselý Luboš 1:1, Pacák Miroslav 2:1, Paluš Matej 3:0, body hostů: Čermák Jiří 2:1, Slováček Jakub 0:3, Elčkner Miroslav ml. 0:2, Treybal Václav 0:2), TJ Sokol Běchovice II B - TTC Rebel A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Marek 3:0, Vítek Milan 2:0, Šprongl Jaroslav 2:1, Procházka Ivan ml. 2:1, body hostů: Nosek David 0:3, Satrapa Jan 0:3, Krajč Rudolf 2:1, Marek Michal 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - SF SKK El Niňo Praha H 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiklík Ondřej 3:1, Chadt Jiří 2:2, Kára Petr 1:2, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Ducháček Josef 2:2, Procházka Michal 2:2, Remeš Zdeněk 1:3, Mihalachi Marek 1:2), TTC Klánovice B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Verner Pavel 1:1, Raiser Dan 1:1, Kratochvíl Karel 1:2, Branžovský Milan 2:0, WO 4:0, body hostů: Thomka Pavel 3:0, Klouček Ondřej 1:2, Zerkal Sergey 0:3, WO 0:4),
13. kolo:
TTC Klánovice B - TJ Střížkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brothánek Jan 2:1, Hanzal Petr 3:0, Pospíšil Jan 1:2, Verner Pavel 2:1, body hostů: Provazník Petr 2:1, Žambokréthyová Milena 2:1, Stehlík Martin 0:1, Provazník Lukáš 0:3, Kočvara Vlastimil 0:2), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Nusle Praha D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Radouš Jaromír 1:1, Klouček Ondřej 2:1, Balcar Zdeněk 2:0, Thomka Pavel 1:0, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Chadt Jiří 1:2, Svoboda Igor 0:3, Brettschneider Zdeněk 0:2), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Běchovice II B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Zdeněk 1:1, Mihalachi Marek 2:0, Svoboda Sebastian 2:1, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Šprongl Jaroslav 2:1, Kaděrka Rudolf 0:3, Richter Jan 0:2, Nagy Ondrej 0:2), TTC Rebel A - TJ Pankrác B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajč Rudolf 1:3, Šinákl Jan 1:3, Uhl Jiří 0:3, Marek Michal 3:1, body hostů: Paluš Matej 4:0, Zimčík Lukáš 3:1, Pavlas Petr 3:1, Veselý Luboš 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Stodůlky C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kanzelsberger Martin 1:2, Elčkner Miroslav ml. 0:3, Čermáková Anna 1:2, Čermák Jiří 0:3, body hostů: Jírovec Martin 3:0, Lazar Martin 2:1, Vidlák Miloš 2:1, Procházka Ondřej 3:0), SK Dolní Měcholupy A - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 1:2, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 2:1, Vojta Martin 3:0, body hostů: Liška Marek 3:0, Dlouhý Karel 0:3, Kuběna Tomáš 0:3, Čapek Karel 1:2),
14. kolo:
TJ Střížkov B - SK OAZA Praha B 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Lukáš 0:2, Stehlík Martin 1:1, Obraz Martin 1:2, Provazník Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Ulrych Jiří 3:1, Dlouhý Karel 0:3, Čapek Karel 2:1, WO 0:4), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 2:2, Randáček Miroslav 3:1, Čadil Petr 0:2, Martinek Patrik 3:1, Mára Karel 0:1, body hostů: Meline Jéróme 2:2, Čermáková Anna 3:1, Fišer Josef 1:3, Čermák Jiří 1:2), TJ Sokol Stodůlky C - TTC Rebel A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlák Miloš 2:2, Jírovec Martin 1:0, Dusilová Jana 2:2, Lazar Martin 4:0, WO 0:3, body hostů: Uhl Jiří 2:1, Krajč Rudolf 2:2, Šinákl Jan 0:3, Nosek David 0:3, WO 3:0), TJ Pankrác B - SF SKK El Niňo Praha H 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 0:2, Pavlas Petr 0:2, Satorie Michal 0:3, Zimčík Lukáš 0:2, body hostů: Kaucký Filip 3:0, Ducháček Josef 2:0, Mihalachi Marek 2:0, Remeš Zdeněk 2:0), TJ Sokol Běchovice II B - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 1:2, Vítek Milan 3:0, Němec Marek 0:2, Procházka Ivan ml. 2:0, WO 2:0, body hostů: Houška Jaroslav 2:1, Thomka Pavel 0:1, Fridrich Miloslav 1:2, Zerkal Sergey 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TTC Klánovice B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiklík Ondřej 2:0, Chadt Jiří 0:2, Kára Petr 2:1, Kocábek Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Branžovský Milan 2:1, Verner Pavel 1:2, Raiser Dan 0:3, WO 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Střížkov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chadt Jiří 0:2, Pluska Oleh 0:2, Eberl Milan 0:3, Kocábek Pavel 2:1, body hostů: Provazník Petr 3:0, Pfister Pascal 3:0, Provazník Lukáš 1:1, Stehlík Martin 1:1), TTC Klánovice B - TJ Sokol Běchovice II B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brothánek Jan 1:3, Hanzal Petr 3:1, Raiser Dan 1:2, Branžovský Milan 4:0, body hostů: Němec Marek 2:2, Procházka Ivan ml. 3:1, Šprongl Jaroslav 1:3, Richter Jan 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Pankrác B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Jaroslav 2:1, Klouček Ondřej 2:1, Balcar Zdeněk 2:1, Radouš Jaromír 4:0, body hostů: Veselý Luboš 0:4, Satorie Michal 1:2, Zimčík Lukáš 2:1, Pacák Miroslav 0:3), SF SKK El Niňo Praha H - TJ Sokol Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mihalachi Marek 2:2, Procházka Michal 3:0, Svoboda Sebastian 3:0, Ducháček Josef 2:2, body hostů: Vidlák Miloš 1:3, Dusilová Jana 1:3, Lazar Martin 2:1, Jírovec Martin 0:3), TTC Rebel A - SK Dolní Měcholupy A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Uhl Jiří 3:1, Šinákl Jan 1:3, Marek Michal 4:0, Satrapa Jan 0:2, Krajč Rudolf 1:1, body hostů: Látal Jan 1:3, Randáček Miroslav 3:1, Martinek Patrik 1:3, Procházka Radek 2:2), TJ Sokol Žižkov B - SK OAZA Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 3:1, Elčkner Miroslav ml. 3:1, Hladík Petr 1:2, Čermáková Anna 1:3, body hostů: Liška Marek 2:2, Čapek Karel 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Kuběna Tomáš 1:2),
16. kolo:
TJ Střížkov B - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfister Pascal 2:0, Provazník Lukáš 1:1, Stehlík Martin 3:0, Provazník Petr 3:0, body hostů: Meline Jéróme 1:2, Čermáková Anna 0:3, Čermák Jiří 0:2, Elčkner Miroslav ml. 0:2), SK OAZA Praha B - TTC Rebel A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Karel 2:2, Kuběna Tomáš 3:1, Čapek Karel 1:3, Ulrych Jiří 2:2, body hostů: Uhl Jiří 3:1, Marek Michal 4:0, Šinákl Jan 1:3, Nosek David 0:4), SK Dolní Měcholupy A - SF SKK El Niňo Praha H 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Randáček Miroslav 1:3, Martinek Patrik 0:3, Vojta Martin 2:2, body hostů: Kaucký Filip 2:2, Mihalachi Marek 1:3, Ducháček Josef 4:0, Svoboda Sebastian 2:1), TJ Sokol Stodůlky C - Slovan KST Bohnice E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazar Martin 1:2, Dusilová Jana 2:1, Vidlák Miloš 2:1, Jírovec Martin 3:0, body hostů: Klouček Ondřej 3:0, Houška Jaroslav 0:3, Thomka Pavel 1:2, Zerkal Sergey 0:3), TJ Pankrác B - TTC Klánovice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimčík Lukáš 0:4, Satorie Michal 0:3, Pavlas Petr 0:3, Paluš Matej 4:0, body hostů: Branžovský Milan 3:1, Kratochvíl Karel 3:1, Hanzal Petr 2:1, Raiser Dan 2:1), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Nusle Praha D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:2, Kaděrka Rudolf 0:4, Němec Marek 3:1, Procházka Ivan ml. 3:1, body hostů: Kocábek Pavel 2:2, Chadt Jiří 2:2, Kára Petr 2:2, Pluska Oleh 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Běchovice II B - TJ Střížkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:1, Vítek Milan 2:1, Němec Marek 2:1, Procházka Ivan ml. 3:0, body hostů: Provazník Petr 1:2, Pfister Pascal 1:2, Stehlík Martin 0:3, Provazník Lukáš 1:2), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Pankrác B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadt Jiří 0:3, Kára Petr 1:2, Pluska Oleh 0:3, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Paluš Matej 4:0, Satorie Michal 2:1, Zimčík Lukáš 2:1, Veselý Luboš 1:2), TTC Klánovice B - TJ Sokol Stodůlky C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Branžovský Milan 3:1, Hanzal Petr 2:2, Verner Pavel 0:4, Kratochvíl Karel 2:2, body hostů: Vidlák Miloš 4:0, Lazar Martin 3:1, Jírovec Martin 1:3, Dusilová Jana 1:3), Slovan KST Bohnice E - SK Dolní Měcholupy A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klouček Ondřej 2:0, Balcar Zdeněk 0:2, Zerkal Sergey 0:3, WO 0:4, body hostů: Vojta Martin 2:1, Randáček Miroslav 2:0, Látal Jan 1:0, Procházka Radek 0:1, WO 4:0), SF SKK El Niňo Praha H - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 3:0, Mihalachi Marek 1:1, Svoboda Sebastian 1:2, Ducháček Josef 3:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:1, Liška Marek 1:2, Ulrych Jiří 0:3, Čapek Karel 0:2), TTC Rebel A - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krajč Rudolf 3:1, Šinákl Jan 0:4, Uhl Jiří 2:2, Marek Michal 4:0, body hostů: Čermák Jiří 3:1, Elčkner Miroslav ml. 2:2, Čermáková Anna 1:3, Kanzelsberger Martin 1:3),
18. kolo:
TJ Střížkov B - TTC Rebel A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 1:1, Provazník Lukáš 2:0, Stehlík Martin 3:0, Provazník Petr 2:0, body hostů: Marek Michal 0:3, Uhl Jiří 0:2, Krajč Rudolf 0:2, Šinákl Jan 1:1), TJ Sokol Žižkov B - SF SKK El Niňo Praha H 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Jiří 3:1, Rejent Marek 0:1, Meline Jéróme 0:3, Čermáková Anna 2:2, WO 0:3, body hostů: Ducháček Josef 2:1, Procházka Michal 3:1, Mihalachi Marek 2:1, Korchak Oleksandr 0:2, WO 3:0), SK OAZA Praha B - Slovan KST Bohnice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Marek 2:1, Kuběna Tomáš 0:3, Čapek Karel 1:2, Ulrych Jiří 0:3, body hostů: Radouš Jaromír 3:0, Klouček Ondřej 2:1, Thomka Pavel 2:1, Houška Jaroslav 2:1), SK Dolní Měcholupy A - TTC Klánovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Radek 3:1, Randáček Miroslav 2:2, Martinek Patrik 1:2, Látal Jan 0:4, body hostů: Hanzal Petr 3:1, Kratochvíl Karel 2:2, Raiser Dan 2:2, Verner Pavel 2:1), TJ Sokol Stodůlky C - TJ Sokol Nusle Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlák Miloš 2:0, Jírovec Martin 2:0, Dusilová Jana 1:2, Lazar Martin 3:0, body hostů: Kocábek Pavel 1:2, Kára Petr 1:2, Chadt Jiří 0:2, Pluska Oleh 0:2), TJ Pankrác B - TJ Sokol Běchovice II B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 1:2, Pacák Miroslav 0:2, Zimčík Lukáš 0:3, Paluš Matej 1:2, body hostů: Němec Marek 2:1, Vítek Milan 2:1, Procházka Ivan ml. 3:0, Šprongl Jaroslav 2:0),
19. kolo:
TJ Pankrác B - TJ Střížkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luboš 1:3, Satorie Michal 3:1, Pacák Miroslav 1:3, Zimčík Lukáš 3:1, body hostů: Provazník Petr 3:1, Provazník Lukáš 2:2, Stehlík Martin 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - TJ Sokol Stodůlky C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šprongl Jaroslav 2:2, Kaděrka Rudolf 0:3, Richter Jan 0:3, Němec Marek 4:0, body hostů: Vidlák Miloš 3:1, Lazar Martin 3:1, Jírovec Martin 1:1, Procházka Ondřej 1:2, Dusilová Jana 0:1), TJ Sokol Nusle Praha D - SK Dolní Měcholupy A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Ondřej 3:0, Kára Petr 1:2, Chadt Jiří 1:2, Kocábek Pavel 3:1, body hostů: Vojta Martin 1:3, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 1:2, Procházka Radek 1:2), TTC Klánovice B - SK OAZA Praha B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brothánek Jan 2:0, Hanzal Petr 2:0, Verner Pavel 1:2, Raiser Dan 1:1, WO 3:0, body hostů: Ulrych Jiří 0:3, Čapek Karel 1:2, Dlouhý Karel 2:1, WO 0:3), Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Houška Jaroslav 3:0, Klouček Ondřej 1:2, Thomka Pavel 2:1, Radouš Jaromír 1:1, Zerkal Sergey 1:1, WO 0:1, body hostů: Čermák Jiří 2:2, Elčkner Miroslav ml. 1:3, Čermáková Anna 1:1, Rejent Marek 1:2, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha H - TTC Rebel A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mihalachi Marek 3:0, Procházka Michal 3:0, Svoboda Sebastian 2:1, Truchlík Maxim 1:2, body hostů: Uhl Jiří 0:3, Marek Michal 1:2, Krajč Rudolf 2:1, Šinákl Jan 0:3),
20. kolo:
TJ Střížkov B - SF SKK El Niňo Praha H 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Stehlík Martin 2:1, Provazník Lukáš 0:3, Provazník Petr 3:0, body hostů: Ducháček Josef 2:1, Mihalachi Marek 1:2, Svoboda Sebastian 1:2, Truchlík Maxim 0:3), TTC Rebel A - Slovan KST Bohnice E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uhl Jiří 1:1, Satrapa Jan 0:4, Nosek David 1:2, Marek Michal 3:1, Podrazský Tomáš 0:2, body hostů: Klouček Ondřej 1:3, Houška Jaroslav 4:0, Thomka Pavel 3:1, Fridrich Miloslav 2:1), TJ Sokol Žižkov B - TTC Klánovice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžička Vojtěch 0:2, Rejent Marek 0:2, Čermák Jiří 1:1, WO 1:4, body hostů: Branžovský Milan 2:0, Hanzal Petr 2:0, Verner Pavel 0:1, Pospíšil Jan 1:0, WO 4:1), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Nusle Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 1:3, Kuběna Tomáš 3:0, Liška Marek 2:2, body hostů: Fiklík Ondřej 3:1, Kocábek Pavel 1:3, Kára Petr 1:3, Chadt Jiří 1:2), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Běchovice II B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 0:4, Randáček Miroslav 1:2, Čadil Petr 0:3, Látal Jan 3:1, body hostů: Němec Marek 4:0, Vítek Milan 3:1, Procházka Ivan ml. 2:1, Kaděrka Rudolf 1:2), TJ Sokol Stodůlky C - TJ Pankrác B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Martin 2:2, Vidlák Miloš 3:1, Procházka Ondřej 0:4, Jírovec Martin 3:1, body hostů: Zimčík Lukáš 2:2, Satorie Michal 1:3, Pavlas Petr 3:1, Veselý Luboš 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Střížkov B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jírovec Martin 2:0, Dusilová Jana 1:1, Lazar Martin 2:1, Vidlák Miloš 1:1, WO 3:0, body hostů: Švec Radek 0:3, Pfister Pascal 1:2, Provazník Petr 2:1, WO 0:3), TJ Pankrác B - SK Dolní Měcholupy A 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zimčík Lukáš 2:0, Veselý Luboš 1:1, Satorie Michal 1:2, Paluš Matej 2:0, WO 4:0, body hostů: Látal Jan 1:2, Randáček Miroslav 1:2, Procházka Radek 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Běchovice II B - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šprongl Jaroslav 3:1, Němec Marek 2:1, Nagy Ondrej 1:2, Procházka Ivan ml. 2:2, body hostů: Liška Marek 4:0, Ulrych Jiří 2:2, Dlouhý Karel 0:3, Čapek Karel 0:3), TJ Sokol Nusle Praha D - TJ Sokol Žižkov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 0:2, Kára Petr 2:0, Chadt Jiří 3:0, Fiklík Ondřej 3:0, body hostů: Čermák Jiří 1:2, Meline Jéróme 0:3, Rejent Marek 0:2, Elčkner Miroslav ml. 1:1), TTC Klánovice B - TTC Rebel A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brothánek Jan 2:0, Hanzal Petr 2:0, Raiser Dan 2:0, Kratochvíl Karel 2:0, body hostů: Krajč Rudolf 0:2, Šinákl Jan 0:2, Linhart Radek 0:2, Podrazský Tomáš 0:2), Slovan KST Bohnice E - SF SKK El Niňo Praha H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Houška Jaroslav 2:2, Klouček Ondřej 3:1, Zerkal Sergey 0:4, Radouš Jaromír 3:1, body hostů: Procházka Michal 4:0, Ducháček Josef 1:3, Mihalachi Marek 1:3, Remeš Zdeněk 2:2),
22. kolo:
TJ Střížkov B - Slovan KST Bohnice E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 1:3, Stehlík Martin 1:3, Provazník Lukáš 1:3, Provazník Petr 4:0, body hostů: Radouš Jaromír 3:1, Klouček Ondřej 3:1, Thomka Pavel 3:1, Zerkal Sergey 0:4), SF SKK El Niňo Praha H - TTC Klánovice B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remeš Zdeněk 2:0, Mihalachi Marek 0:1, Ducháček Josef 3:0, Procházka Michal 3:0, Truchlík Maxim 1:0, body hostů: Branžovský Milan 0:3, Hanzal Petr 1:2, Kratochvíl Karel 0:2, Brothánek Jan 0:2), TTC Rebel A - TJ Sokol Nusle Praha D 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podrazský Tomáš 1:1, Nosek David 0:2, Satrapa Jan 0:3, Uhl Jiří 1:2, body hostů: Fiklík Ondřej 3:0, Kocábek Pavel 3:0, Kára Petr 2:0, Pluska Oleh 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Běchovice II B 0:10wo, SK OAZA Praha B - TJ Pankrác B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Jiří 2:2, Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 1:2, Liška Marek 3:1, body hostů: Paluš Matej 4:0, Satorie Michal 2:2, Pacák Miroslav 0:4, Adam Jan 0:3), SK Dolní Měcholupy A - TJ Sokol Stodůlky C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Radek 4:0, Randáček Miroslav 2:1, Látal Jan 0:3, Vojta Martin 2:2, body hostů: Lazar Martin 3:1, Jírovec Martin 2:2, Vidlák Miloš 1:2, Procházka Ondřej 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy