Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2.třídy D
1. kolo:
Sokol Čáslav B - Sokol Uhlířské Janovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Cikán Michal 2:2, body hostů: Zahrádka Zdeněk 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Šimek Jan 0:4, Číž Josef 1:2), Sokol Močovice A - TTC Říčany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Táborský Vladimír 0:4, Kořínek Miroslav 2:2, Liška Josef 4:0, Janeček Martin 3:1, body hostů: Stárek Karel ml. 1:3, Erlich Luboš 3:1, Pígl Tomáš 2:2, Černý Roman 1:3), Sokol Velký Osek - Sokol Malín A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vendl Jakub 2:1, Jindra Josef 1:2, Čebiš Luboš 0:2, Buriánek Daniel 0:3, Cincibus Milan ml. 0:1, WO 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Dusil Filip 4:0, Vala Martin 3:1, WO 0:4), Sokol Velké Popovice B - ST Benešov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 3:1, Vosátka Patrik 2:1, Ivan Emil 0:3, Steffl Jan 4:0, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Žydyk Roman 1:2, Šturc Jiří 1:2), SK Nová Ves I. A - TTC Žehuň 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehák Josef st. 3:1, Bodlák Karel 0:3, Pych Luděk 3:0, Lupták Marián 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kloz Daniel 2:2, Kvasnička Jan 0:3, Bečvářová Michaela 2:1),
2. kolo:
Sokol Čáslav B - SK Nová Ves I. A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petržílka Ondřej 2:2, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Cikán Michal 2:2, body hostů: Lupták Marián 2:2, Pych Luděk 2:2, Řehák Josef st. 4:0, Bodlák Karel 0:4), Sokol Uhlířské Janovice A - TTC Žehuň 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 1:2, Šimek Jan 0:3, Švarc Ondřej 0:3, Zahrádka Zdeněk 2:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kloz Daniel 2:1, Kvasnička Jan 3:0, Šimek Adam 1:2), Sokol Močovice A - Sokol Velké Popovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Vladimír 0:1, Kořínek Miroslav 1:2, Liška Josef 3:0, Janeček Martin 4:0, Kristek Ondřej 1:1, body hostů: Steffl Jan 2:2, Lauko Ladislav 1:2, Šoltés Martin 1:2, Maršál Petr 0:3), TTC Říčany B - ST Benešov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 3:0, Pígl Tomáš 1:1, Erlich Luboš 2:1, Stárek Karel st. 2:1, body hostů: Dvořák Martin 1:2, Šturc Jiří 1:2, Žydyk Roman 1:2, Bidlo Tomáš 0:2), Sokol Malín A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štus Radek 2:0, Kolman Leon 0:2, Hladík Jan 2:0, Dusil Filip 1:1, WO 4:0, body hostů: Čihák Milan 2:1, Pokorný Petr 1:2, Pokorný Jaroslav 0:2, WO 0:4),
3. kolo:
Sokol Čáslav B - TTC Žehuň 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržílka Ondřej 1:3, Mucha Ondřej 1:3, Líska Filip 2:1, Cyrus Miroslav 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kloz Daniel 4:0, Plaček Jiří 3:1, Šimek Adam 0:3), Sokol Uhlířské Janovice A - SK Nová Ves I. A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Petr 0:3, Šimek Jan 2:1, Švarc Ondřej 3:0, Zahrádka Zdeněk 4:0, body hostů: Lupták Marián 2:2, Pych Luděk 0:3, Řehák Josef st. 1:2, Bodlák Karel 1:2), Sokol Močovice A - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Ondřej 1:3, Kořínek Miroslav 1:3, Liška Josef 3:1, Janeček Martin 3:1, body hostů: Šturc Jiří 4:0, Dvořák Martin 2:2, Žydyk Roman 2:2, Bidlo Tomáš 0:4), TTC Říčany B - Sokol Velké Popovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pígl Tomáš 2:0, Stárek Karel ml. 1:1, Erlich Luboš 1:2, Stárek Karel st. 2:0, WO 2:0, body hostů: Lauko Ladislav 2:1, Šoltés Martin 0:3, Vosátka Patrik 1:0, Maršál Petr 0:2, WO 0:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Velký Osek 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Petr 0:2, Pokorný Petr 0:2, Čihák Milan 1:2, Kolářová Linda 0:2, body hostů: Vendl Jakub 3:0, Buriánek Daniel 2:0, Jetenský Marek 1:1, Cincibus Milan ml. 2:0),
4. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Velký Osek 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef ml. 0:2, Řehák Josef st. 0:2, Pych Luděk 0:2, Lupták Marián 0:2, body hostů: Vendl Jakub 2:0, Jindra Josef 2:0, Jetenský Marek 2:0, Čebiš Luboš 2:0), TTC Žehuň - Sokol Malín A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jiří 1:2, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 1:2, Kloz Daniel 1:2, body hostů: Dusil Filip 3:0, Hladík Jan 2:1, Vala Martin 2:1, Kolman Leon 2:1), ST Benešov B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 3:1, Nádvorník Štěpán 1:3, Žydyk Roman 2:2, Šturc Jiří 3:1, body hostů: Kolářová Linda 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 0:4), Sokol Čáslav B - Sokol Močovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cyrus Miroslav 2:2, Líska Filip 2:2, Mucha Ondřej 2:2, Cikán Michal 3:1, body hostů: Liška Josef 3:1, Janeček Martin 4:0, Kořínek Miroslav 0:4, Táborský Vladimír 0:2, Kristek Ondřej 0:2), Sokol Uhlířské Janovice A - TTC Říčany B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jan 0:2, Číž Josef 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Zahrádka Zdeněk 1:2, body hostů: Stárek Karel ml. 3:0, Zámyslický Jaroslav 2:1, Pígl Tomáš 1:1, Stárek Karel st. 2:0),
5. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Malín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 0:2, Bodlák Karel 0:2, Pych Luděk 1:2, Lupták Marián 1:2, body hostů: Štus Radek 3:0, Dusil Filip 3:0, Kolman Leon 0:2, Vala Martin 2:0), TTC Žehuň - Sokol Velký Osek 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Kvasnička Jan 1:2, Kvasnička Daniel ml. 0:3, Kloz Daniel 2:1, body hostů: Vendl Jakub 3:0, Jindra Josef 2:1, Buriánek Daniel 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1), Sokol Velké Popovice B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 2:1, Šoltés Martin 2:1, Ivan Emil 1:2, Steffl Jan 4:0, body hostů: Kolářová Linda 1:3, Pokorný Petr 1:2, Čihák Milan 2:1, Pokorný Jaroslav 0:3), Sokol Čáslav B - TTC Říčany B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 4:0, Mucha Ondřej 2:2, Cyrus Miroslav 1:2, Cikán Michal 2:2, body hostů: Stárek Karel st. 1:3, Pígl Tomáš 3:1, Stárek Karel ml. 1:3, Zámyslický Jaroslav 1:2), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Močovice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jan 2:1, Váša Jan 0:3, Švarc Ondřej 0:3, Zahrádka Zdeněk 2:1, body hostů: Janeček Martin 3:0, Liška Josef 3:0, Táborský Vladimír 1:2, Kristek Ondřej 1:2),
6. kolo:
Sokol Močovice A - SK Nová Ves I. A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Vladimír 0:4, Liška Josef 3:1, Kořínek Miroslav 1:2, Janeček Martin 4:0, body hostů: Lupták Marián 2:2, Řehák Josef st. 3:1, Bodlák Karel 1:3, Řehák Josef ml. 1:2), TTC Říčany B - TTC Žehuň 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 2:1, Váňa Martin 1:1, Erlich Luboš 2:0, Stárek Karel ml. 3:0, WO 0:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:0, Kvasnička Jan 0:3, Bečvářová Michaela 0:3, Šimek Adam 0:2, WO 1:0), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Uhlířské Janovice A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Petr 2:1, Chvojka Antonín 0:2, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 0:5, body hostů: Zahrádka Zdeněk 3:0, Švarc Ondřej 2:0, Šimek Jan 0:2, Váša Jan 0:1, WO 5:0), Sokol Velký Osek - Sokol Velké Popovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 2:0, Jindra Josef 1:0, Ulrich Radek 2:1, Vendl Jakub 2:0, Čebiš Luboš 1:0, body hostů: Hejda Karel 0:3, Steffl Jan 1:1, Hozman Luděk 0:2, Procházka Martin 0:2), Sokol Malín A - ST Benešov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolman Leon 1:2, Hladík Jan 1:2, Vala Martin 2:1, Dusil Filip 4:0, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Šturc Jiří 0:3, Žydyk Roman 0:3, Nádvorník Štěpán 2:1),
7. kolo:
Sokol Močovice A - TTC Žehuň 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrčka Milan 0:3, Táborský Vladimír 0:3, Liška Josef 2:1, Janeček Martin 1:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kvasnička Jan 2:1, Plaček Jiří 1:2, Bečvářová Michaela 3:0), TTC Říčany B - SK Nová Ves I. A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stárek Karel st. 3:0, Pígl Tomáš 0:2, Erlich Luboš 3:0, Stárek Karel ml. 3:0, body hostů: Lupták Marián 1:2, Řehák Josef st. 1:2, Bodlák Karel 0:3, Řehák Josef ml. 0:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Čáslav B 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Petr 2:1, Pokorný Jaroslav 0:3, Kolářová Linda 4:0, WO 0:5, body hostů: Cyrus Miroslav 2:1, Líska Filip 1:1, Petržílka Ondřej 0:2, Cikán Michal 1:2, WO 5:0), Sokol Velký Osek - ST Benešov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Daniel 3:1, Jindra Josef 3:0, Čebiš Luboš 0:3, Vendl Jakub 3:1, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Šturc Jiří 2:1, Žydyk Roman 0:3), Sokol Malín A - Sokol Velké Popovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolman Leon 2:1, Hladík Jan 1:1, Vala Martin 2:1, Dusil Filip 3:0, body hostů: Steffl Jan 3:0, Procházka Martin 0:3, Hejda Karel 0:3, Maršál Petr 0:2),
8. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Velké Popovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 1:2, Bodlák Karel 0:3, Pych Luděk 1:2, Lupták Marián 2:2, body hostů: Steffl Jan 4:0, Lauko Ladislav 2:1, Durdil Ivo 1:2, Hozman Luděk 2:1), TTC Žehuň - ST Benešov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bečvářová Michaela 2:2, Kvasnička Jan 0:4, Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kloz Daniel 4:0, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Šturc Jiří 2:2, Nádvorník Štěpán 1:3, Žydyk Roman 1:3), Sokol Čáslav B - Sokol Velký Osek 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petržílka Ondřej 0:2, Šorejs Jaroslav 0:2, Širák Daniel 0:3, Líska Filip 1:1, body hostů: Vendl Jakub 3:0, Buriánek Daniel 2:0, Cincibus Milan ml. 1:1, Jindra Josef 2:0), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Malín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 1:3, Šimek Jan 2:2, Švarc Ondřej 2:1, Zahrádka Zdeněk 2:2, body hostů: Kolman Leon 2:2, Dusil Filip 2:2, Štus Radek 3:1, Hladík Jan 1:2), TTC Říčany B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stárek Karel st. 0:1, Erlich Luboš 2:0, Pígl Tomáš 3:0, Stárek Karel ml. 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Rob Karel 0:2, Pokorný Jaroslav 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
SK Nová Ves I. A - ST Benešov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef ml. 0:2, Bodlák Karel 0:2, Pych Luděk 0:2, Lupták Marián 0:2, body hostů: Melíšek Martin 2:0, Dvořák Martin 2:0, Nádvorník Štěpán 2:0, Šturc Jiří 2:0), TTC Žehuň - Sokol Velké Popovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bečvářová Michaela 2:1, Plaček Jiří 1:1, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Kloz Daniel 3:0, body hostů: Steffl Jan 3:0, Šoltés Martin 0:3, Procházka Martin 0:3, Strnad Martin 0:2), Sokol Čáslav B - Sokol Malín A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šorejs Jaroslav 0:2, Kořínek Zdeněk 0:2, Petržílka Ondřej 0:2, Líska Filip 0:2, body hostů: Dusil Filip 2:0, Kolman Leon 2:0, Štus Radek 2:0, Vala Martin 2:0), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Velký Osek 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Číž Josef 0:3, Šimek Jan 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Zahrádka Zdeněk 2:1, body hostů: Buriánek Daniel 3:0, Jetenský Marek 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1, Jindra Josef 1:1), Sokol Močovice A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Miroslav 0:1, Táborský Vladimír 1:1, Liška Josef 3:0, Janeček Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Rob Karel 0:3, Pokorný Jaroslav 0:2, WO 0:3),
10. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Žehuň 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Petr 1:1, Rob Karel 0:2, Chvojka Antonín 0:3, WO 0:3, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:0, Plaček Jiří 2:0, Bečvářová Michaela 1:0, Šimek Adam 0:1, WO 3:0), Sokol Velký Osek - Sokol Močovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buriánek Daniel 1:2, Cincibus Milan ml. 2:1, Jindra Josef 3:0, Vendl Jakub 3:0, body hostů: Kristek Ondřej 0:3, Liška Josef 1:2, Janeček Martin 1:2, Kořínek Miroslav 1:2), Sokol Malín A - TTC Říčany B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vala Martin 3:0, Štus Radek 2:0, Dusil Filip 2:1, Kolman Leon 3:0, body hostů: Erlich Luboš 1:2, Stárek Karel ml. 0:3, Stárek Karel st. 0:3, Pígl Tomáš 0:2), Sokol Velké Popovice B - Sokol Čáslav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lauko Ladislav 3:1, Šoltés Martin 1:3, Durdil Ivo 1:3, Steffl Jan 3:1, body hostů: Cyrus Miroslav 1:3, Mucha Ondřej 4:0, Líska Filip 2:2, Petržílka Ondřej 1:3), ST Benešov B - Sokol Uhlířské Janovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydyk Roman 1:1, Melíšek Martin 2:0, Dvořák Martin 3:0, Šturc Jiří 2:0, body hostů: Číž Josef 0:3, Zahrádka Zdeněk 0:2, Švarc Ondřej 0:2, Šimek Jan 1:1),
11. kolo:
Sokol Kostelec nad Černými lesy - SK Nová Ves I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Petr 3:1, Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 0:3, Kolářová Linda 3:1, body hostů: Lupták Marián 3:1, Pych Luděk 1:3, Bodlák Karel 1:2, Řehák Josef ml. 0:3), Sokol Velký Osek - TTC Říčany B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Daniel 4:0, Jindra Josef 3:0, Jetenský Marek 1:2, Vendl Jakub 0:1, Čebiš Luboš 0:3, body hostů: Erlich Luboš 2:2, Stárek Karel ml. 2:2, Stárek Karel st. 1:2, Pígl Tomáš 1:2), Sokol Malín A - Sokol Močovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Jan 3:0, Štus Radek 1:1, Dusil Filip 2:1, Kolman Leon 2:1, body hostů: Janeček Martin 1:2, Liška Josef 2:1, Kristek Ondřej 0:3, Kořínek Miroslav 0:2), Sokol Velké Popovice B - Sokol Uhlířské Janovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stupavský Milan 2:1, Lauko Ladislav 3:0, Durdil Ivo 2:1, Steffl Jan 1:2, body hostů: Šimek Jan 0:3, Zahrádka Zdeněk 2:1, Švarc Ondřej 2:1, Číž Josef 0:3), ST Benešov B - Sokol Čáslav B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydyk Roman 1:1, Šturc Jiří 2:0, Melíšek Martin 2:1, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Cyrus Miroslav 0:3, Mucha Ondřej 1:2, Líska Filip 0:2, Petržílka Ondřej 1:1),
12. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Čáslav B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 3:1, Šimek Jan 0:4, Zahrádka Zdeněk 2:1, Švarc Ondřej 1:3, body hostů: Mucha Ondřej 3:1, Cikán Michal 2:2, Líska Filip 2:2, Cyrus Miroslav 2:1), TTC Říčany B - Sokol Močovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erlich Luboš 2:0, Váňa Martin 1:1, Stárek Karel st. 2:1, Stárek Karel ml. 3:0, body hostů: Liška Josef 2:1, Kořínek Miroslav 0:3, Táborský Vladimír 0:2, Hatala Peter 0:2), Sokol Malín A - Sokol Velký Osek 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 1:2, Hladík Jan 1:2, Vala Martin 0:2, Dusil Filip 1:3, Kolman Leon 1:0, body hostů: Vendl Jakub 2:2, Jindra Josef 3:0, Buriánek Daniel 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1), ST Benešov B - Sokol Velké Popovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nádvorník Štěpán 2:1, Žydyk Roman 1:2, Bidlo Tomáš 3:0, Dvořák Martin 3:0, body hostů: Stupavský Milan 2:1, Steffl Jan 1:2, Durdil Ivo 0:3, Hozman Luděk 0:3), TTC Žehuň - SK Nová Ves I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Adam 2:2, Bečvářová Michaela 1:2, Kvasnička Daniel ml. 3:0, Kloz Daniel 3:1, body hostů: Lupták Marián 2:2, Řehák Josef st. 1:3, Pych Luděk 2:1, Bodlák Karel 0:3),
13. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Čáslav B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 1:3, Bodlák Karel 1:3, Pych Luděk 2:0, Lupták Marián 1:2, WO 2:0, body hostů: Cikán Michal 1:1, Cyrus Miroslav 2:2, Líska Filip 2:2, Mucha Ondřej 3:0, WO 0:2), TTC Žehuň - Sokol Uhlířské Janovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Jiří 1:2, Kvasnička Jan 2:1, Kloz Daniel 2:1, Kvasnička Daniel ml. 3:0, body hostů: Zahrádka Zdeněk 3:0, Švarc Ondřej 0:3, Číž Josef 1:2, Šimek Jan 0:3), Sokol Velké Popovice B - Sokol Močovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoltés Martin 2:2, Durdil Ivo 2:2, Hozman Luděk 0:2, Steffl Jan 3:1, Lauko Ladislav 2:0, body hostů: Janeček Martin 1:3, Liška Josef 4:0, Táborský Vladimír 2:2, Dejnožka Tomáš 0:1, Kořínek Miroslav 0:3), ST Benešov B - TTC Říčany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Nádvorník Štěpán 2:2, Žydyk Roman 1:3, Melíšek Martin 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Stárek Karel ml. 2:2, Stárek Karel st. 1:3, Pígl Tomáš 2:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Malín A 1:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Petr 1:1, Pokorný Jaroslav 0:2, Herman Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Kolman Leon 3:0, Dusil Filip 2:0, Hladík Jan 1:0, Štus Radek 0:1, WO 3:0),
14. kolo:
TTC Žehuň - Sokol Čáslav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jiří 1:3, Kvasnička Jan 1:3, Kloz Daniel 2:2, Kvasnička Daniel ml. 4:0, body hostů: Mucha Ondřej 3:1, Líska Filip 2:2, Petržílka Ondřej 0:4, Cyrus Miroslav 3:1), SK Nová Ves I. A - Sokol Uhlířské Janovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef ml. 1:3, Bodlák Karel 0:4, Řehák Josef st. 2:1, Lupták Marián 3:1, body hostů: Číž Josef 2:2, Zahrádka Zdeněk 4:0, Švarc Ondřej 2:2, Šimek Jan 1:2), ST Benešov B - Sokol Močovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nádvorník Štěpán 2:1, Žydyk Roman 0:3, Dvořák Martin 1:2, Barta Ivan 1:3, body hostů: Janeček Martin 3:1, Liška Josef 3:0, Táborský Vladimír 2:1, Hatala Peter 1:2), Sokol Velké Popovice B - TTC Říčany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maršál Petr 0:3, Ivan Emil 1:1, Hozman Luděk 0:3, Durdil Ivo 2:1, body hostů: Stárek Karel ml. 3:0, Stárek Karel st. 1:2, Pígl Tomáš 2:1, Zámyslický Jaroslav 2:0), Sokol Velký Osek - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roudný Petr 1:1, Cincibus Milan ml. 2:0, Ulrich Radek 3:0, Buriánek Daniel 2:0, body hostů: Pokorný Petr 1:2, Vacek Miroslav 0:2, Pokorný Jaroslav 0:2, Herman Michal 0:2),
15. kolo:
Sokol Velký Osek - SK Nová Ves I. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Josef 2:0, Cincibus Milan ml. 1:1, Ulrich Radek 3:0, Buriánek Daniel 2:0, body hostů: Řehák Josef st. 1:2, Lupták Marián 0:2, Bodlák Karel 0:2, Řehák Josef ml. 0:2), Sokol Malín A - TTC Žehuň 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 1:1, Dusil Filip 2:1, Kolman Leon 2:1, Hladík Jan 3:0, Štus Radek 1:0, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 0:3, Kloz Daniel 2:1, Kvasnička Jan 0:3, Šimek Adam 1:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - ST Benešov B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herman Michal 0:3, Čihák Milan 2:0, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 0:4, body hostů: Žydyk Roman 1:2, Dvořák Martin 1:1, Nádvorník Štěpán 2:0, Šturc Jiří 1:0, WO 4:0), Sokol Močovice A - Sokol Čáslav B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Ondřej 0:1, Táborský Vladimír 1:3, Liška Josef 2:1, Janeček Martin 2:2, Kořínek Miroslav 1:2, body hostů: Mucha Ondřej 3:1, Cikán Michal 1:3, Líska Filip 2:2, Cyrus Miroslav 3:0), TTC Říčany B - Sokol Uhlířské Janovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel st. 2:1, Pígl Tomáš 2:1, Zámyslický Jaroslav 1:2, Stárek Karel ml. 3:0, body hostů: Zahrádka Zdeněk 3:0, Švarc Ondřej 1:2, Mulenková Eva 0:3, Šimková Aneta 0:3),
16. kolo:
Sokol Malín A - SK Nová Ves I. A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 2:0, Štus Radek 2:0, Kolman Leon 2:1, Dusil Filip 3:0, body hostů: Lupták Marián 0:3, Řehák Josef st. 0:3, Pych Luděk 1:1, Bodlák Karel 0:2), Sokol Velký Osek - TTC Žehuň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Josef 2:0, Vendl Jakub 2:0, Cincibus Milan ml. 1:2, Buriánek Daniel 3:0, body hostů: Kloz Daniel 1:2, Šimek Adam 0:3, Kvasnička Daniel ml. 1:1, Plaček Jiří 0:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Velké Popovice B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 1:2, Kolářová Linda 1:1, Čihák Milan 0:3, Pokorný Petr 0:3, body hostů: Durdil Ivo 1:2, Šoltés Martin 3:0, Lauko Ladislav 3:0, Steffl Jan 2:0), TTC Říčany B - Sokol Čáslav B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erlich Luboš 4:0, Pígl Tomáš 1:2, Zámyslický Jaroslav 2:1, Stárek Karel ml. 2:2, body hostů: Líska Filip 1:3, Mucha Ondřej 3:1, Cyrus Miroslav 1:2, Petržílka Ondřej 0:3), Sokol Močovice A - Sokol Uhlířské Janovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Martin 3:1, Kristek Ondřej 0:2, Táborský Vladimír 2:1, Liška Josef 3:1, Kořínek Miroslav 1:0, body hostů: Zahrádka Zdeněk 2:2, Číž Josef 2:2, Švarc Ondřej 1:2, Šimek Jan 0:3),
17. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Močovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Karel 0:2, Řehák Josef st. 0:2, Pych Luděk 0:3, Lupták Marián 1:2, body hostů: Táborský Vladimír 3:0, Liška Josef 3:0, Janeček Martin 2:0, Kořínek Miroslav 1:1), TTC Žehuň - TTC Říčany B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jiří 2:1, Kvasnička Jan 2:1, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Kloz Daniel 3:0, body hostů: Erlich Luboš 1:2, Stárek Karel ml. 1:2, Pígl Tomáš 0:3, Stárek Karel st. 1:2), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jan 0:4, Číž Josef 3:1, Švarc Ondřej 2:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Kolářová Linda 3:1, Pokorný Jaroslav 1:3, Čihák Milan 1:3, Pokorný Petr 3:1), Sokol Velké Popovice B - Sokol Velký Osek 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Emil 0:3, Šoltés Martin 1:1, Durdil Ivo 0:3, Steffl Jan 2:1, body hostů: Vendl Jakub 2:1, Buriánek Daniel 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1, Jindra Josef 2:0), ST Benešov B - Sokol Malín A 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:3, Dvořák Martin 1:1, Nádvorník Štěpán 1:2, Žydyk Roman 0:3, WO 4:0, body hostů: Štus Radek 4:0, Dusil Filip 2:2, Kolman Leon 3:0, WO 0:4),
18. kolo:
TTC Žehuň - Sokol Močovice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bečvářová Michaela 1:3, Kvasnička Jan 0:3, Kvasnička Daniel ml. 2:1, Kloz Daniel 2:2, WO 1:0, body hostů: Táborský Vladimír 2:2, Liška Josef 4:0, Janeček Martin 3:1, Kořínek Miroslav 0:2, WO 0:1), SK Nová Ves I. A - TTC Říčany B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodlák Karel 0:3, Řehák Josef st. 1:1, Pych Luděk 1:2, Lupták Marián 1:2, body hostů: Stárek Karel ml. 2:1, Erlich Luboš 3:0, Stárek Karel st. 1:2, Pígl Tomáš 2:0), Sokol Čáslav B - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 4:0, Líska Filip 2:1, Cyrus Miroslav 2:1, Cikán Michal 1:3, body hostů: Kolářová Linda 2:2, Pokorný Petr 2:2, Vacek Miroslav 0:3, Kortus Petr 1:2), ST Benešov B - Sokol Velký Osek 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:2, Dvořák Martin 1:1, Nádvorník Štěpán 0:2, Žydyk Roman 0:3, WO 0:1, body hostů: Buriánek Daniel 1:1, Vendl Jakub 3:0, Cincibus Milan ml. 2:0, Jindra Josef 2:0, WO 1:0), Sokol Velké Popovice B - Sokol Malín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stupavský Milan 0:3, Šoltés Martin 2:1, Lauko Ladislav 2:1, Steffl Jan 4:0, body hostů: Štus Radek 2:2, Dusil Filip 0:3, Kolman Leon 1:2, Hladík Jan 2:1),
19. kolo:
Sokol Velké Popovice B - SK Nová Ves I. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steffl Jan 2:0, Šoltés Martin 1:1, Stupavský Milan 2:1, Lauko Ladislav 3:0, body hostů: Lupták Marián 2:1, Pych Luděk 0:3, Řehák Josef st. 0:2, Bodlák Karel 0:2), ST Benešov B - TTC Žehuň 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturc Jiří 3:1, Nádvorník Štěpán 1:3, Dvořák Martin 2:1, Zrcek Miroslav 2:2, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 3:1, Kloz Daniel 3:1, Kvasnička Jan 0:4, Bečvářová Michaela 1:2), Sokol Velký Osek - Sokol Čáslav B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jindra Josef 3:0, Cincibus Milan ml. 3:0, Ulrich Radek 1:2, Buriánek Daniel 2:1, body hostů: Cikán Michal 1:2, Líska Filip 1:2, Petržílka Ondřej 0:3, Cyrus Miroslav 1:2), Sokol Malín A - Sokol Uhlířské Janovice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 1:1, Hladík Jan 2:0, Kolman Leon 3:0, Štus Radek 3:0, body hostů: Švarc Ondřej 1:2, Šimek Jan 0:3, Zahrádka Zdeněk 0:2, Čtveráček Martin 0:2), Sokol Kostelec nad Černými lesy - TTC Říčany B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kortus Petr 2:1, Pokorný Petr 0:3, Čihák Milan 1:2, WO 0:4, body hostů: Stárek Karel ml. 2:0, Stárek Karel st. 2:1, Pígl Tomáš 0:2, Erlich Luboš 2:0, WO 4:0),
20. kolo:
ST Benešov B - SK Nová Ves I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturc Jiří 3:0, Hrazdíra Jiří 1:1, Dvořák Martin 3:0, Nádvorník Štěpán 1:1, WO 0:1, body hostů: Lupták Marián 1:2, Pych Luděk 0:2, Řehák Josef st. 1:2, Bodlák Karel 0:2, WO 1:0), Sokol Velké Popovice B - TTC Žehuň 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steffl Jan 3:0, Šoltés Martin 1:2, Stupavský Milan 2:1, Lauko Ladislav 3:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 2:2, Kloz Daniel 0:3, Kvasnička Jan 0:3, Šimek Adam 2:1), Sokol Malín A - Sokol Čáslav B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štus Radek 4:0, Jirásek Zdeněk 0:3, Dusil Filip 2:1, Kolman Leon 3:1, body hostů: Cikán Michal 1:3, Mucha Ondřej 2:2, Líska Filip 1:2, Cyrus Miroslav 1:2), Sokol Velký Osek - Sokol Uhlířské Janovice A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cincibus Milan ml. 1:0, Ulrich Radek 1:0, Buriánek Daniel 2:0, Čebiš Luboš 1:0, WO 4:1, body hostů: Zahrádka Zdeněk 0:1, Číž Josef 0:2, Šimek Jan 0:2, WO 1:4), Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Močovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolářová Linda 1:3, Kortus Petr 2:2, Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 1:0, body hostů: Táborský Vladimír 2:2, Liška Josef 2:2, Janeček Martin 2:2, Kristek Ondřej 1:3),
21. kolo:
TTC Žehuň - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo, Sokol Močovice A - Sokol Velký Osek 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristek Ondřej 0:3, Dejnožka Tomáš 0:3, Liška Josef 3:0, Táborský Vladimír 0:3, body hostů: Vendl Jakub 2:1, Cincibus Milan ml. 2:1, Jetenský Marek 2:1, Buriánek Daniel 3:0), TTC Říčany B - Sokol Malín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erlich Luboš 2:1, Plíhal Martin 1:2, Pígl Tomáš 0:2, Stárek Karel ml. 1:3, Zámyslický Jaroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Kolman Leon 3:1, Dusil Filip 4:0, Vala Martin 2:1, Jirásek Zdeněk 0:2, WO 0:1), Sokol Čáslav B - Sokol Velké Popovice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Líska Filip 1:2, Mucha Ondřej 0:2, Petržílka Ondřej 0:3, Cyrus Miroslav 2:1, body hostů: Steffl Jan 3:0, Stupavský Milan 2:1, Lauko Ladislav 3:0, Šoltés Martin 0:2), Sokol Uhlířské Janovice A - ST Benešov B 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimek Jan 2:1, Číž Josef 1:2, Zahrádka Zdeněk 1:2, Švarc Ondřej 1:2, WO 0:2, body hostů: Melíšek Martin 2:1, Šturc Jiří 2:1, Zrcek Miroslav 1:2, Dvořák Martin 2:1, WO 2:0),
22. kolo:
SK Nová Ves I. A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bodlák Karel 0:2, Řehák Josef st. 0:2, Pych Luděk 1:1, Lupták Marián 0:2, WO 0:1, body hostů: Kolářová Linda 2:0, Vacek Miroslav 1:1, Pokorný Petr 2:0, Čihák Milan 2:0, WO 1:0), TTC Říčany B - Sokol Velký Osek 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stárek Karel ml. 2:1, Váňa Martin 1:1, Pígl Tomáš 1:2, Erlich Luboš 2:1, WO 4:0, body hostů: Cincibus Milan ml. 3:1, Jetenský Marek 0:4, Buriánek Daniel 2:1, WO 0:4), Sokol Močovice A - Sokol Malín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristek Ondřej 1:2, Kořínek Miroslav 0:2, Janeček Martin 0:2, Liška Josef 3:1, Dejnožka Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Kolman Leon 4:0, Dusil Filip 2:1, Hladík Jan 1:2, Vala Martin 1:1, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Velké Popovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jan 1:3, Číž Josef 3:0, Švarc Ondřej 1:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Stupavský Milan 2:2, Steffl Jan 1:3, Lauko Ladislav 2:1, Šoltés Martin 1:2), Sokol Čáslav B - ST Benešov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Filip 1:3, Petržílka Ondřej 1:3, Mucha Ondřej 2:1, Cyrus Miroslav 2:2, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Šturc Jiří 4:0, Zrcek Miroslav 0:2, Bidlo Tomáš 0:3, Nádvorník Štěpán 2:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Velký Osek - ST Benešov B 18:0wo, TTC Říčany B - Sokol Malín A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stárek Karel ml. 1:3, Stárek Martin 0:4, Pígl Tomáš 0:3, Erlich Luboš 2:2, WO 1:0, body hostů: Kolman Leon 2:2, Dusil Filip 3:1, Štus Radek 4:0, Vala Martin 3:0, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
ST Benešov B - Sokol Velký Osek 0:18wo, Sokol Malín A - TTC Říčany B 18:0wo,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Velký Osek - Sokol Malín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jindra Josef 4:0, Cincibus Milan ml. 2:2, Buriánek Daniel 1:3, Vendl Jakub 3:1, body hostů: Dusil Filip 2:2, Štus Radek 1:3, Kolman Leon 1:3, Vala Martin 2:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Malín A - Sokol Velký Osek 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Jan 1:1, Štus Radek 1:2, Vala Martin 3:0, Dusil Filip 3:1, Kolman Leon 0:2, WO 1:1, body hostů: Vendl Jakub 2:2, Jindra Josef 2:2, Cincibus Milan ml. 1:2, Buriánek Daniel 1:2, WO 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Nová Ves I. A - Sokol Močovice A 0:10wo, Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:0wo,
11. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Močovice A - SK Nová Ves I. A 10:0wo, Sokol Kostelec nad Černými lesy - Sokol Uhlířské Janovice A 0:10wo,
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Uhlířské Janovice A - Sokol Močovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jan 2:2, Zahrádka Zdeněk 3:1, Číž Josef 1:3, Švarc Ondřej 1:3, body hostů: Kořínek Miroslav 0:4, Táborský Vladimír 3:1, Liška Josef 4:0, Janeček Martin 2:2),
12. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Močovice A - Sokol Uhlířské Janovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Martin 3:1, Kristek Ondřej 0:3, Liška Josef 4:0, Táborský Vladimír 1:3, Kořínek Miroslav 0:1, body hostů: Zahrádka Zdeněk 3:1, Číž Josef 2:2, Šimek Jan 1:3, Švarc Ondřej 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy