Výsledky do novin
MČR družstev F19 2022 Ostrava
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 0:1, Slavíková Sára 0:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Hrabicová Klára 1:0), TJ Lanškroun - TJ Granitol Moravský Beroun 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Najmanová Markéta 1:1, Kylarová Lucie 0:1, body hostů: Glücková Romana 0:1, Glücková Lenka 2:0), TJ Lomnice - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 1:0, Kárová Klára 1:0, body hostů: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1), SKST Hodonín B - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Sazimová Adéla 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - AC Sparta Praha 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 2:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:2, Nosková Adéla 0:1), HB Ostrov H.Brod - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lošťáková Tereza 2:0, Peštálová Klára 0:2, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 1:1, Holubová Klaudie 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Vlašim 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stramová Eliška 0:1, Bajgerová Kristýna 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 1:0), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - TJ Granitol Moravský Beroun 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Glücková Lenka 0:1, Glücková Romana 0:1), TJ Lomnice - SK Dobré 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Šichanová Vendula 1:0, Koďousková Eliška 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:0, Zoubková Adéla 1:0, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1), SKST Hodonín A - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempererová Anna 0:2, Pařízková Monika 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 1:0, Poláková Veronika ml. 2:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré - SKST Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 0:1, body hostů: Ščibraniová Magdaléna 1:0, Hrabicová Klára 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:1, Zoubková Adéla 0:1, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Havířov - SKST Vlašim 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:0, Ščibraniová Magdaléna 1:0, body hostů: Holejšovská Anna 0:1, Poláková Veronika ml. 0:1), SK Dobré - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Sazimová Adéla 2:0, body hostů: Bártová Tereza 1:1, Zoubková Adéla 0:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - TJ Lanškroun 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 1:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Šilarová Lucie 0:1, Najmanová Markéta 2:0), SKST Liberec - SKST Hodonín B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pytlounová Nikola 0:1, Ortová Pavlína 0:1, body hostů: Novotná Eliška 1:0, Holubová Simona 1:0), AC Sparta Praha - HB Ostrov H.Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:1, Jaroňová Karolína 1:1, body hostů: Peštálová Klára 0:2, Lošťáková Tereza 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Ostrava KST 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Bajgerová Kristýna 0:1, Stramová Eliška 2:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín B - TJ Lanškroun 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holubová Simona 2:0, Novotná Eliška 0:2, body hostů: Šilarová Lucie 0:1, Kylarová Lucie 1:1, Najmanová Markéta 1:0), TJ Ostrava KST - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stramová Eliška 1:0, Bajgerová Kristýna 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Nosková Adéla 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lanškroun - TJ Ostrava KST 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kylarová Lucie 0:2, Najmanová Markéta 2:0, body hostů: Bajgerová Kristýna 1:1, Stramová Eliška 1:1), AC Sparta Praha - SKST Hodonín B 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nosková Adéla 1:0, Jaroňová Karolína 1:0, body hostů: Novotná Eliška 0:1, Holubová Simona 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TJ Granitol Moravský Beroun 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Glücková Romana 1:0, Glücková Lenka 1:0), TJ Sokol Plzeň V. - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaramillo Věra 0:1, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Žižkovská Rebeka 1:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Granitol Moravský Beroun - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 0:1, Glücková Romana 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Žižkovská Rebeka 1:0), TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V. 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janků Karolina 1:0, Kárová Klára 0:2, body hostů: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straková Bára 1:0, Slavíková Sára 1:0, body hostů: Ortová Pavlína 0:1, Pytlounová Nikola 0:1), KST ZŠ Vyšší Brod - HB Ostrov H.Brod 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 0:1, body hostů: Peštálová Klára 1:0, Lošťáková Tereza 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Děhylov - HB Ostrov H.Brod 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straková Bára 1:1, Synková Justýna 0:1, body hostů: Peštálová Klára 0:1, Lošťáková Tereza 2:0), KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Liberec 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:0, Jarošová Anna 1:0, body hostů: Pytlounová Nikola 0:1, Ortová Pavlína 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy