Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. tř. sk. A
1. kolo:
Sokol Hořovice "B" - Slovan Lochovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 4:0, Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Nevolný Milan 0:4, Skalka Josef 0:4, Protiva Lukáš 3:1, Zitta Přemysl 1:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lážnovský Jiří 1:3, Vychodil Luděk 4:0, Prágr Lukáš 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, WO 2:0, body hostů: Roziňák Jan ml. 0:2, Landa Miloslav 1:3, Vaculík Stanislav 1:3, Hubinger Lukáš 2:2, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pánek Jan 1:1, Palan Vladimír 2:0, Hollein Martin ing. 2:2, Šulc Dalibor ing. 4:0, WO 1:3, body hostů: Batka Lukáš 0:4, Točík Ondřej 0:3, Tkačuk Roman 1:1, Šulc Martin 2:1, WO 3:1), Spartak Rožmitál - TTC Příbram 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:2, Zajíček Michal 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4, Čížek Pavel 2:2, body hostů: Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Lány 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibík Jan ing. 2:2, Kos Zdeněk ing. 4:0, Kadeřábek Milan 3:1, Kettner Martin 3:0, WO 1:0, body hostů: Hrbek Jiří 1:2, Jirkovský Václav 1:3, Moravec Milan ing. 0:4, Moravec Ladislav 1:3, WO 0:1), Sokol Žebrák - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 2:2, Spousta Jan 2:2, Jančiga Roman 4:0, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Tesárek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 0:4, Jirásek Jiří 2:2, Kohout Tomáš 1:3),
2. kolo:
Sokol Žebrák - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4), SKST Sokol Veltrusy - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Kuthan Jiří 0:2, Kohout Tomáš 2:0, body hostů: Srch Radek 3:1, Silavecký Ladislav 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 4:0), KST Rakovník "C"-EDISON - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadeřábek Milan 3:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 2:1, Kettner Martin 2:2, WO 3:0, body hostů: Štros Jan 0:4, Kačírek Lubomír 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Pánek Jan 1:2, WO 0:3), Sokol Lány - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Spiegl Richard 0:3, Moravec Petr ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 1:3, Dvořák Milan ml. 1:3, Šulc Martin 1:2, WO 0:1), Sokol Hořovice "B" - TTC Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Koros Pavel 4:0, Špička Jiří 0:4, Čepelák Vladimír st. 1:3, body hostů: Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Vospálek Miroslav 2:2, Mencl Jiří 3:1), Slovan Lochovice - Sokol Hudlice "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 1:3, Zitta Přemysl 0:4, Baier Robert 0:4, Protiva Lukáš 0:4, body hostů: Drož Jan 4:0, Homolka Pavel ml. 4:0, Roziňák Jan ml. 4:0, Landa Miloslav 3:1),
3. kolo:
Sokol Žebrák - TTC Příbram 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:3, Spousta Jan 0:4, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 1:3, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 3:1, Dlouhý Jiří 4:0), SKST Sokol Veltrusy - Spartak Rožmitál 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kuthan Jiří 1:3, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 3:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Hořejší Miroslav st. 0:4, Eisenreich Jindřich ml. 3:1), KST Rakovník "C"-EDISON - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brabcová Alžběta 0:3, Kadeřábek Milan 0:3, Šebek Tomáš 0:3, Brabec Stanislav 3:1, WO 3:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 3:1, Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 4:0, Šulc Martin 0:1, WO 0:3), Sokol Lány - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 3:1, Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ing. 2:2, body hostů: Štros Jan 0:4, Kačírek Lubomír 0:4, Šulc Dalibor ing. 3:1, Pánek Jan 2:2), Sokol Hořovice "B" - Sokol Hudlice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 2:1, Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Landa Miloslav 1:3, Homolka Pavel ml. 2:1, Roziňák Jan ml. 0:4, Vaculík Stanislav 1:3, WO 0:1), Slovan Lochovice - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 2:2, Baier Robert 4:0, Zitta Přemysl 2:2, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Prágr Lukáš 1:3, Vospálek Miroslav 1:3, Mencl Jiří 1:3),
4. kolo:
TTC Kladno "B" - Sokol Žebrák 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prágr Lukáš 3:1, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 2:1, Levenec Petr 2:1, WO 3:0, body hostů: Spousta Jan 0:1, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 0:4, Jančiga Roman 3:1, WO 0:3), Sokol Hudlice "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Miloslav 3:1, Drož Jan 3:1, Roziňák Jan ml. 3:0, Hubinger Lukáš 0:1, Vlach Jiří 1:2, WO 1:0, body hostů: Jícha František 1:3, Jirásek Jiří 1:3, Kříšťan Jiří 1:3, Kohout Tomáš 2:1, WO 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hořovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štros Jan 2:2, Pánek Jan 1:2, Kačírek Lubomír 1:2, Šulc Dalibor ing. 1:3, Vajner Tomáš 0:1, WO 0:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:1, Koros Pavel 4:0, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Slovan Lochovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Kraml Václav 2:0, Danaj Tomáš 4:0, Šulc Martin 3:1, Tkačuk Roman 1:1, body hostů: Protiva Lukáš 0:4, Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Nevolný Milan 0:4), Spartak Rožmitál - KST Rakovník "C"-EDISON 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 3:1, Hořejší Miroslav st. 0:4, body hostů: Brabec Stanislav 2:2, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 2:2, Rezek Jan ml. 3:1), TTC Příbram - Sokol Lány 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:0, Silavecký Ladislav 0:2, Košák Vojtěch 3:0, Srch Radek 2:1, WO 6:0, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Jirkovský Václav 1:3, Moravec Ladislav 0:3, WO 0:6),
5. kolo:
TTC Kladno "B" - SKST Sokol Veltrusy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prágr Lukáš 2:2, Vychodil Luděk 1:3, Havlíček Tomáš 4:0, Levenec Petr 3:1, body hostů: Boháč Milan 2:2, Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 1:3, Kohout Tomáš 1:3), Sokol Hudlice "B" - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Landa Miloslav 3:1, Drož Jan 3:1, Nový Oto 0:2, Vaculík Stanislav 2:2, Stehlík Jan ml. 0:2, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Křemen Josef 1:3, Jančiga Roman 4:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 2:2, Štros Jan 2:2, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 3:1, body hostů: Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 3:1, Nevolný Milan 1:3, Skalka Josef 0:4), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hořovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Danaj Tomáš 2:0, Točík Radek 0:4, Šulc Martin 4:0, Tkačuk Roman 2:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:3, Novotný František 1:3, Bělohlávek Jiří 1:3, Heger Mikuláš 1:3), Spartak Rožmitál - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Dropa Miloš 2:2, body hostů: Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, Jirkovský Václav 4:0, Moravec Ladislav 0:4), TTC Příbram - KST Rakovník "C"-EDISON 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 4:0, Srch Radek 4:0, Košák Vojtěch 3:0, Silavecký Ladislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Brabec Stanislav 1:3, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, Rezek Jan ml. 0:3, WO 1:0),
6. kolo:
Sokol Žebrák - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 1:3, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:1, Kadeřábek Milan 2:2, Rezek Jan ml. 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 2:2, Kohout Tomáš 2:2, Jirásek Jiří 4:0, body hostů: Hrbek Jiří 0:4, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2), Sokol Hořovice "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan I. 3:1, Kubát Pavel 4:0, Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 0:4, Čížek Pavel 0:4, Eisenreich Jindřich st. 0:4), Slovan Lochovice - TTC Příbram 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budělovský Petr 0:4, Nevolný Milan 0:4, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 0:4, body hostů: Srch Radek 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Dlouhý Jiří 4:0, Košák Vojtěch 4:0), TTC Kladno "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prágr Lukáš 1:0, Vychodil Luděk 1:2, Mrhal Tomáš 3:0, Havlíček Tomáš 2:0, WO 6:2, body hostů: Pánek Jan 0:3, Kačírek Lubomír 1:2, Šulc Dalibor ing. 1:2, WO 2:6), Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 1:0, Drož Jan 3:1, Roziňák Jan ml. 2:1, Landa Miloslav 4:0, Homolka Pavel ml. 2:0, WO 1:1, body hostů: Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 0:3, Tkačuk Roman 0:4, Šulc Martin 0:3, WO 1:1),
7. kolo:
Sokol Lány - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Spiegl Richard 1:2, Moravec Petr ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 1:3, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 0:3, WO 0:1), SKST Sokol Veltrusy - KST Rakovník "C"-EDISON 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Jiří 3:1, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 2:1, Kříšťan Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Kadeřábek Milan 0:4, Brabec Stanislav 4:0, Rezek Jan ml. 1:3, Šebek Tomáš 1:2, WO 1:0), Sokol Hořovice "B" - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bělohlávek Jiří 1:3, Čepelák Vladimír ml. 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, Čepelák Václav 0:4, body hostů: Dlouhý Jiří 4:0, Košák Vojtěch 4:0, Srch Radek 4:0, Silavecký Ladislav 1:3), Slovan Lochovice - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Lukáš 3:1, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 1:3, Baier Robert 3:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 0:4, Eisenreich Jindřich st. 1:3), TTC Kladno "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prágr Lukáš 2:2, Mrhal Tomáš 3:0, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Danaj Tomáš 1:3, Šulc Martin 1:3, Dvořák Milan ml. 0:4, Tkačuk Roman 0:2, WO 0:2), Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubinger Lukáš 0:1, Vaculík Stanislav 2:1, Roziňák Jan ml. 1:2, Vlach Jiří 0:3, Landa Miloslav 1:1, WO 5:0, body hostů: Pánek Jan 3:1, Šulc Dalibor ing. 4:0, Kačírek Lubomír 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Žebrák 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:1, Štros Jan 4:0, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 0:4, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, Jančiga Roman 3:1, Křemen Josef 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - SKST Sokol Veltrusy 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 1:0, Kraml Václav 2:0, Danaj Tomáš 3:0, Šulc Martin 2:0, WO 8:0, body hostů: Kříšťan Jiří 0:3, Tesárek Jiří 0:2, Kohout Tomáš 0:2, Jícha František 0:1, WO 0:8), Spartak Rožmitál - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Eisenreich Jindřich st. 1:3, Čížek Pavel 3:1, body hostů: Vospálek Miroslav 2:2, Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3, Mencl Jiří 2:2), TTC Příbram - Sokol Hudlice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 1:3, Košák Vojtěch 4:0, Srch Radek 2:2, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 3:1, Vlach Jiří 0:4, Landa Miloslav 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 1:3, Rezek Jan ml. 0:3, Kettner Martin 3:1, Šebek Tomáš 1:0, body hostů: Koros Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Čepelák Vladimír ml. 0:4), Sokol Lány - Slovan Lochovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirkovský Václav 3:1, Moravec Milan ing. 1:3, Hrbek Jiří 3:1, Moravec Petr ing. 3:0, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 1:2, Protiva Lukáš 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 2:2, WO 1:0),
9. kolo:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Dalibor ing. 2:2, Štros Jan 2:2, Kačírek Lubomír 2:2, Pánek Jan 2:2, body hostů: Tesárek Jiří 0:4, Kříšťan Jiří 1:3, Jícha František 3:1, Kohout Tomáš 4:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Žebrák 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Tkačuk Roman 4:0, Danaj Tomáš 4:0, Šulc Martin 4:0, body hostů: Kuška Miroslav 0:4, Macháček Pavel 0:4, Kunc Petr 0:4, Cajthaml Pavel 0:4), Spartak Rožmitál - Sokol Hudlice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:1, Hořejší Miroslav st. 0:3, body hostů: Drož Jan 1:3, Hubinger Lukáš 2:2, Vaculík Stanislav 2:2, Vlach Jiří 1:3), TTC Příbram - TTC Kladno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 1:3, Košák Vojtěch 3:0, Srch Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Prágr Lukáš 1:3, Vychodil Luděk 1:3, Vospálek Miroslav 0:4, Mencl Jiří 2:1, WO 1:0), KST Rakovník "C"-EDISON - Slovan Lochovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kettner Martin 2:2, Brabec Stanislav 3:1, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 1:3, body hostů: Baier Robert 4:0, Protiva Lukáš 0:4, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 3:1), Sokol Lány - Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 3:1, body hostů: Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 1:3, Koros Pavel 3:1),
10. kolo:
Sokol Hořovice "B" - Sokol Žebrák 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ungr Jan I. 4:0, Kubát Pavel 4:0, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Křemen Josef 0:4, Roztočil Jiří 0:4, Kunc Petr 0:4, Jančiga Roman 1:3), Slovan Lochovice - SKST Sokol Veltrusy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zitta Přemysl 1:2, Nevolný Milan 2:1, Budělovský Petr 0:4, Protiva Lukáš 1:3, WO 2:0, body hostů: Tesárek Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:0, Kříšťan Jiří 2:1, Kohout Tomáš 3:1, WO 0:2), TTC Kladno "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 2:2, Prágr Lukáš 4:0, Havlíček Tomáš 4:0, Mrhal Tomáš 4:0, body hostů: Rezek Jan ml. 0:4, Šebek Tomáš 1:3, Kadeřábek Milan 0:4, Kos Zdeněk ing. 1:1, Sosna Jan 0:2), Sokol Hudlice "B" - Sokol Lány 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 4:0, Roziňák Jan ml. 2:2, Hubinger Lukáš 0:2, Landa Miloslav 2:2, Vlach Jiří 0:2, body hostů: Moravec Petr ing. 3:1, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 1:3, Spiegl Richard 2:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Spartak Rožmitál 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Lubomír 2:2, Vajner Tomáš 0:4, Hollein Martin ing. 0:4, Šulc Dalibor ing. 3:0, Holan Josef 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:1, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 2:2, Dropa Miloš 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Příbram 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 2:2, Šulc Martin 1:2, Danaj Tomáš 2:2, Kraml Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Srch Radek 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Silavecký Ladislav 0:3, Dlouhý Jiří 3:1, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Hořovice "B" - SKST Sokol Veltrusy 15:3 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 3:0, Kubát Pavel 3:0, Koros Pavel 3:0, Čepelák Vladimír st. 1:2, WO 4:0, body hostů: Tesárek Jiří 0:3, Kříšťan Jiří 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Kohout Tomáš 1:2, WO 0:4), Slovan Lochovice - Sokol Žebrák 18:0wo, TTC Kladno "B" - Sokol Lány 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 3:1, Prágr Lukáš 2:2, Havlíček Tomáš 4:0, Mrhal Tomáš 2:1, WO 0:1, body hostů: Hrbek Jiří 1:1, Moravec Petr ing. 1:3, Jirkovský Václav 0:4, Spiegl Richard 2:2, Moravec Milan ing. 0:1, WO 1:0), Sokol Hudlice "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 4:0, Vlach Jiří 0:1, Roziňák Jan ml. 1:3, Landa Miloslav 2:2, Stehlík Jan ml. 0:3, body hostů: Kettner Martin 3:1, Přibík Jan ing. 3:1, Brabec Stanislav 1:3, Rezek Jan ml. 2:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - TTC Příbram 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Lubomír 1:2, Vajner Tomáš 0:4, Šulc Dalibor ing. 2:0, Hollein Martin ing. 0:4, Holan Josef 0:2, WO 1:0, body hostů: Srch Radek 4:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2, Košák Vojtěch 3:0, WO 0:1), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Spartak Rožmitál 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 1:2, Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 1:3, Tkačuk Roman 2:2, Šulc Martin 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 3:1, Eisenreich Jindřich st. 0:4),
12. kolo:
Slovan Lochovice - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zitta Přemysl 2:2, Protiva Lukáš 1:3, Budělovský Petr 2:1, Zítek Patrik 4:0, WO 1:0, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:2, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:2, Koros Pavel 0:3, Novák Ondřej 0:1, WO 0:1), Sokol Hudlice "B" - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drož Jan 3:1, Stehlík Jan ml. 1:3, Roziňák Jan ml. 2:2, Landa Miloslav 4:0, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 1:3, Ebert Tomáš 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Milan ml. 4:0, Tkačuk Roman 2:1, Danaj Tomáš 2:1, Šulc Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Štros Jan 1:3, Pánek Jan 0:4, Šulc Dalibor ing. 1:2, Holan Josef 0:3, WO 1:1), TTC Příbram - Spartak Rožmitál 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 0:4, Dlouhý Jiří 3:1, Ječmen Jaroslav 1:3, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Eisenreich Jindřich st. 2:2), Sokol Lány - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Milan ing. 0:1, Moravec Ladislav 3:1, Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Kadeřábek Milan 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Žebrák 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Kříšťan Jiří 3:1, Jirásek Jiří 4:0, Tesárek Jiří 2:2, body hostů: Spousta Jan 3:1, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 0:4, Jančiga Roman 1:3),
13. kolo:
Spartak Rožmitál - Sokol Žebrák 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Staník Daniel 2:2, body hostů: Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 1:3, Křemen Josef 2:2, Jančiga Roman 3:1), TTC Příbram - SKST Sokol Veltrusy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 0:4, Košák Vojtěch 3:1, Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 2:2, body hostů: Jícha František 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 1:3, Štros Jan 2:1, Palan Vladimír 1:2, Pánek Jan 0:4, Palan Jan 0:1, WO 0:1, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:1, Brabec Stanislav 3:1, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Lány 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraml Václav 4:0, Tkačuk Roman 1:3, Danaj Tomáš 2:2, Šulc Martin 1:3, body hostů: Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Ladislav 0:4, Moravec Petr ing. 3:1), TTC Kladno "B" - Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš ing. 3:1, Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 4:0, Levenec Petr 2:2, body hostů: Kubát Pavel 0:1, Koros Pavel 2:2, Ungr Jan I. 3:1, Čepelák Vladimír st. 0:4, Novák Ondřej 0:3), Sokol Hudlice "B" - Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Landa Miloslav 2:1, Drož Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Budělovský Petr 2:1, Zitta Přemysl 1:2, Nevolný Milan 0:3, Protiva Lukáš 0:3, WO 4:0),
14. kolo:
TTC Příbram - Sokol Žebrák 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brabenec Václav 3:1, Košák Vojtěch 3:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Roztočil Jiří 0:4, Jančiga Roman 2:2, Spousta Jan 0:3, Křemen Josef 0:4, WO 0:1), Spartak Rožmitál - SKST Sokol Veltrusy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 2:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4, body hostů: Jícha František 2:2, Kříšťan Jiří 3:1, Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 1:3), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - KST Rakovník "C"-EDISON 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 4:0, Tkačuk Roman 2:1, Danaj Tomáš 0:4, Kraml Václav 3:0, Dvořák Milan ml. 1:0, WO 0:1, body hostů: Rezek Jan ml. 1:3, Šebek Tomáš 1:3, Kos Zdeněk ing. 1:2, Brabec Stanislav 2:2, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Lány 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 1:2, Štros Jan 1:2, Palan Vladimír 0:2, Pánek Jan 2:1, Palan Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Jirkovský Václav 3:0, Moravec Milan ing. 3:0, Moravec Ladislav 1:2, Moravec Petr ing. 2:2, WO 3:0), Sokol Hudlice "B" - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homolka Pavel ml. 2:0, Drož Jan 2:0, Roziňák Jan ml. 2:0, Landa Miloslav 3:1, WO 0:6, body hostů: Čepelák Vladimír st. 0:3, Ungr Jan I. 0:3, Novák Ondřej 0:2, Koros Pavel 1:1, WO 6:0), TTC Kladno "B" - Slovan Lochovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levenec Petr 1:0, Lážnovský Jiří 3:1, Mencl Jiří 3:1, Vychodil Luděk 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, body hostů: Budělovský Petr 0:4, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 2:2, Nevolný Milan 2:2),
15. kolo:
Sokol Žebrák - TTC Kladno "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křemen Josef 2:2, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 4:0, body hostů: Mencl Jiří 1:3, Vychodil Luděk 2:2, Lážnovský Jiří 0:4, Pachman Tomáš ing. 1:3), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hudlice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesárek Jiří 2:2, Kříšťan Jiří 1:3, Jícha František 1:2, Jirásek Jiří 2:2, Hrdlička Pavel 0:1, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 3:1, Roziňák Jan ml. 3:1, Vaculík Stanislav 2:2), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 1:3, Pancíř Josef 1:3, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Štros Jan 2:2, Palan Jan 0:4, Palan Vladimír 3:1, Šulc Dalibor ing. 3:1), Slovan Lochovice - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budělovský Petr 3:0, Zitta Přemysl 2:1, Nevolný Milan 0:4, Baier Robert 4:0, WO 2:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 1:3, Šulc Martin 1:2, Tkačuk Roman 1:2, Danaj Tomáš 2:2, WO 0:2), KST Rakovník "C"-EDISON - Spartak Rožmitál 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 4:0, Přibík Jan ing. 3:0, Rezek Jan ml. 2:2, Brabec Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 1:3, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:2, Eisenreich Jindřich st. 0:4, WO 1:0), Sokol Lány - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spiegl Richard 1:3, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:2, Moravec Milan ing. 2:2, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Ječmen Jaroslav 0:4, Dlouhý Jiří 2:2),
16. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdlička Pavel 0:4, Kříšťan Jiří 2:2, Jirásek Jiří 4:0, Jícha František 2:2, body hostů: Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 2:2, Lážnovský Jiří 2:2), Sokol Žebrák - Sokol Hudlice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:2, Spousta Jan 1:2, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 0:3, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 3:0, Homolka Pavel ml. 3:0, Roziňák Jan ml. 2:1, Hubinger Lukáš 1:3, WO 0:3), Slovan Lochovice - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budělovský Petr 2:1, Zitta Přemysl 2:0, Nevolný Milan 2:2, Baier Robert 3:0, WO 3:1, body hostů: Štros Jan 0:3, Palan Jan 0:3, Palan Vladimír 2:1, Šulc Dalibor ing. 1:2, WO 1:3), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ondřej 1:3, Pancíř Josef 0:3, Koros Pavel 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 3:1, Tkačuk Roman 0:3, Šulc Martin 3:1, WO 0:1), Sokol Lány - Spartak Rožmitál 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Moravec Petr ing. 3:1, Jirkovský Václav 2:2, Hrbek Jiří 2:2, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 4:0, Staník Daniel 0:4, Čížek Pavel 1:3, Zajíček Michal 2:2), KST Rakovník "C"-EDISON - TTC Příbram 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 1:3, Šebek Tomáš 0:4, Kadeřábek Milan 0:4, Brabec Stanislav 1:3, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 3:1, Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 4:0),
17. kolo:
KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Žebrák 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rezek Jan ml. 1:1, Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 2:2, Kos Zdeněk ing. 4:0, Šebek Tomáš 2:0, body hostů: Spousta Jan 2:2, Roztočil Jiří 0:4, Kuška Miroslav 1:3, Kunc Petr 0:4), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Ladislav 2:2, Moravec Milan ing. 3:0, Moravec Petr ing. 2:2, Jirkovský Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Kříšťan Jiří 1:3, Tesárek Jiří 0:4, Jícha František 1:2, Jirásek Jiří 2:2, WO 0:1), Spartak Rožmitál - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 3:1, Čížek Pavel 2:2, Staník Daniel 2:2, body hostů: Ungr Jan I. 3:1, Pancíř Josef 0:2, Koros Pavel 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, Kubát Pavel 1:1), TTC Příbram - Slovan Lochovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 4:0, Ondráček Oldřich 0:2, Silavecký Ladislav 0:4, Košák Vojtěch 1:0, WO 0:1, body hostů: Baier Robert 2:2, Zitta Přemysl 2:2, Budělovský Petr 3:1, Protiva Lukáš 1:2, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - TTC Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Štros Jan 1:0, Vajner Tomáš 0:4, Pánek Jan 0:3, WO 0:5, body hostů: Mencl Jiří 1:1, Vychodil Luděk 2:1, Lážnovský Jiří 2:1, Pachman Tomáš ing. 2:1, WO 5:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hudlice "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 2:2, Tkačuk Roman 0:4, Dvořák Milan ml. 1:2, Danaj Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Drož Jan 4:0, Homolka Pavel ml. 3:1, Landa Miloslav 2:2, Roziňák Jan ml. 2:1, WO 0:1),
18. kolo:
Sokol Žebrák - Sokol Lány 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Petr 2:2, Jančiga Roman 3:1, Spousta Jan 1:3, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 3:1, Moravec Ladislav 0:4, Moravec Petr ing. 3:1), KST Rakovník "C"-EDISON - SKST Sokol Veltrusy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Tomáš 0:4, Brabec Stanislav 2:2, Kadeřábek Milan 1:2, Kos Zdeněk ing. 3:1, WO 1:0, body hostů: Jirásek Jiří 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 2:1, WO 0:1), TTC Příbram - Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srch Radek 4:0, Dlouhý Jiří 3:1, Silavecký Ladislav 2:2, WO 0:4, body hostů: Čepelák Vladimír st. 1:2, Koros Pavel 2:1, Ungr Jan I. 0:3, Novák Ondřej 0:3, WO 4:0), Spartak Rožmitál - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Čížek Pavel 1:3, Staník Daniel 3:1, body hostů: Baier Robert 4:0, Zitta Přemysl 1:3, Budělovský Petr 2:2, Protiva Lukáš 0:4), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Kladno "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Martin 3:1, Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 2:2, Kraml Václav 3:0, WO 0:1, body hostů: Vychodil Luděk 3:0, Mencl Jiří 1:3, Pachman Tomáš ing. 0:4, Lážnovský Jiří 1:3, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hudlice "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Štros Jan 1:2, Pánek Jan 1:2, Palan Jan 0:4, WO 3:0, body hostů: Drož Jan 2:2, Homolka Pavel ml. 2:1, Landa Miloslav 2:1, Roziňák Jan ml. 2:1, WO 0:3),
19. kolo:
Sokol Žebrák - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 3:1, Jančiga Roman 2:2, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:1, Štros Jan 1:3, Pánek Jan 3:1, Palan Jan 0:4), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Tesárek Jiří 2:2, Jícha František 1:3, Kříšťan Jiří 2:2, body hostů: Šulc Martin 4:0, Danaj Tomáš 4:0, Dvořák Milan ml. 0:4, Tkačuk Roman 1:3), TTC Kladno "B" - Spartak Rožmitál 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 2:2, Vychodil Luděk 2:1, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:4, Zajíček Michal 1:3, Čížek Pavel 3:1, Staník Daniel 0:2, WO 0:2), Sokol Hudlice "B" - TTC Příbram 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Landa Miloslav 2:2, Roziňák Jan ml. 1:3, Homolka Pavel ml. 2:2, Drož Jan 3:1, body hostů: Košák Vojtěch 4:0, Silavecký Ladislav 1:3, Srch Radek 2:2, Dlouhý Jiří 1:3), Sokol Hořovice "B" - KST Rakovník "C"-EDISON 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ungr Jan I. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Koros Pavel 1:2, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Přibík Jan ing. 4:0, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 2:2, Brabec Stanislav 0:3, WO 0:1), Slovan Lochovice - Sokol Lány 12:6 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Zitta Přemysl 2:2, Nevolný Milan 1:3, Budělovský Petr 4:0, Baier Robert 3:1, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Moravec Milan ing. 0:4, Moravec Petr ing. 2:2, Hrbek Jiří 2:2),
20. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirásek Jiří 2:2, Jícha František 2:1, Kříšťan Jiří 1:3, Tesárek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 4:0, Štros Jan 2:2, Pánek Jan 3:0, Palan Jan 0:4, WO 0:1), Sokol Žebrák - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 2:2, Kunc Petr 2:2, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 2:2, body hostů: Šulc Martin 2:2, Danaj Tomáš 2:2, Dvořák Milan ml. 3:1, Točík Ondřej 0:4), Sokol Hudlice "B" - Spartak Rožmitál 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0, Drož Jan 2:0, WO 0:8, body hostů: Eisenreich Jindřich ml. 0:2, Zajíček Michal 0:2, Čížek Pavel 0:2, Staník Daniel 0:2, WO 8:0), TTC Kladno "B" - TTC Příbram 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Jiří 3:0, Vychodil Luděk 1:1, Havlíček Tomáš 3:0, Levenec Petr 2:1, WO 5:1, body hostů: Dlouhý Jiří 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Srch Radek 0:3, WO 1:5), Slovan Lochovice - KST Rakovník "C"-EDISON 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 4:0, Budělovský Petr 2:2, Zitta Přemysl 1:3, body hostů: Přibík Jan ing. 2:2, Rezek Jan ml. 2:2, Kos Zdeněk ing. 0:4, Brabec Stanislav 1:3), Sokol Hořovice "B" - Sokol Lány 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan I. 2:2, Koros Pavel 4:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, body hostů: Jirkovský Václav 3:1, Moravec Milan ing. 2:2, Moravec Petr ing. 1:3, Hrbek Jiří 0:4),
21. kolo:
Sokol Žebrák - Sokol Hořovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemen Josef 1:2, Spousta Jan 1:2, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Koros Pavel 3:1, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 2:1, Čepelák Vladimír st. 1:3, WO 0:2), SKST Sokol Veltrusy - Slovan Lochovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 3:1, Kříšťan Jiří 2:2, Kohout Tomáš 1:3, Jirásek Jiří 2:2, body hostů: Baier Robert 3:1, Zitta Přemysl 1:3, Protiva Lukáš 3:1, Budělovský Petr 1:3), KST Rakovník "C"-EDISON - TTC Kladno "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Zdeněk ing. 3:1, Šebek Tomáš 2:2, Rezek Jan ml. 1:1, Přibík Jan ing. 4:0, Brabec Stanislav 0:1, WO 0:1, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Vychodil Luděk 1:3, Mencl Jiří 1:3, Ebert Tomáš 0:3, WO 1:0), Sokol Lány - Sokol Hudlice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spiegl Richard 2:2, Hrbek Jiří 3:0, Moravec Milan ing. 2:1, Moravec Petr ing. 3:0, WO 2:1, body hostů: Vaculík Stanislav 1:2, Stehlík Jan ml. 1:3, Sklenář Tomáš 1:3, Roziňák Jan ml. 0:2, WO 1:2), Spartak Rožmitál - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 1:2, Čížek Pavel 1:2, Staník Daniel 1:1, WO 6:0, body hostů: Šulc Dalibor ing. 3:0, Pánek Jan 3:1, Palan Jan 0:4, WO 0:6), TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Ondráček Oldřich 0:4, Srch Radek 2:2, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Dvořák Milan ml. 3:1, Tkačuk Roman 1:3, Šulc Martin 2:2, Danaj Tomáš 1:3),
22. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Sokol Hořovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha František 2:2, Jirásek Jiří 3:1, Kohout Tomáš 1:3, Kříšťan Jiří 2:2, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan I. 2:2, Čepelák Vladimír st. 1:3, Koros Pavel 2:0, Novák Ondřej 0:2), Sokol Žebrák - Slovan Lochovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křemen Josef 1:3, Spousta Jan 3:1, Jančiga Roman 3:1, Roztočil Jiří 0:4, body hostů: Zítek Patrik 4:0, Baier Robert 2:2, Zitta Přemysl 1:3, Budělovský Petr 2:2), Sokol Lány - TTC Kladno "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr ing. 1:3, Moravec Milan ing. 2:2, Spiegl Richard 2:2, Jirkovský Václav 2:2, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Vychodil Luděk 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš 1:3), KST Rakovník "C"-EDISON - Sokol Hudlice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Zdeněk ing. 4:0, Brabcová Alžběta 1:3, Šebek Tomáš 2:2, Přibík Jan ing. 3:1, body hostů: Vaculík Stanislav 2:2, Nový Oto 2:2, Sklenář Tomáš 1:3, Stehlík Jan ml. 1:3), TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Srch Radek 2:0, Dlouhý Jiří 2:0, Ječmen Jaroslav 2:1, Ondráček Oldřich 1:1, WO 8:0, body hostů: Palan Vladimír 0:3, Vajner Tomáš 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, WO 0:8), Spartak Rožmitál - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisenreich Jindřich ml. 2:1, Zajíček Michal 2:1, Čížek Pavel 3:0, Eisenreich Jindřich st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Šulc Martin 1:3, Danaj Tomáš 1:3, Dvořák Milan ml. 2:2, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 2:1, Silavecký Ladislav 1:2, Košák Vojtěch 3:1, body hostů: Kraml Václav 4:0, Dvořák Milan ml. 0:4, Šulc Martin 1:2, Danaj Tomáš 0:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Jiří 0:2, Ebert Tomáš 0:2, Pachman Tomáš ing. 0:3, Lážnovský Jiří 0:2, body hostů: Drož Jan 3:0, Homolka Pavel ml. 2:0, Landa Miloslav 2:0, Roziňák Jan ml. 2:0), Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Jan I. 1:3, Kubát Pavel 3:1, Koros Pavel 2:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, body hostů: Šulc Dalibor ing. 2:2, Pánek Jan 3:1, Štros Jan 1:3, Palan Vladimír 0:3), Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbek Jiří 3:0, Moravec Milan ing. 2:1, Moravec Petr ing. 3:0, Jirkovský Václav 2:1, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Tesárek Jiří 0:3, Kohout Tomáš 0:3, Kříšťan Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - TTC Příbram 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Danaj Tomáš 1:3, Kraml Václav 4:0, Dvořák Milan ml. 1:2, Šulc Martin 4:0, body hostů: Košák Vojtěch 2:2, Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 0:4, Dlouhý Jiří 1:2), Sokol Hudlice "B" - TTC Kladno "B" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan ml. 2:0, Landa Miloslav 1:1, Homolka Pavel ml. 3:0, Drož Jan 2:0, body hostů: Havlíček Tomáš 0:3, Vychodil Luděk 1:1, Mencl Jiří 0:2, Ebert Tomáš 0:2), Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - Sokol Hořovice "B" 5:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánek Jan 0:3, Štros Jan 1:2, Palan Jan 0:3, Šulc Dalibor ing. 3:0, body hostů: Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan I. 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:1, Koros Pavel 2:1), SKST Sokol Veltrusy - Sokol Lány 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohout Tomáš 0:3, Jícha František 4:0, Jirásek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 2:2, Tesárek Jiří 0:1, body hostů: Jirkovský Václav 2:2, Hrbek Jiří 0:3, Moravec Petr ing. 2:2, Spiegl Richard 2:1, Moravec Milan ing. 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TTC Příbram - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jiří 3:1, Srch Radek 2:2, Silavecký Ladislav 0:3, Košák Vojtěch 2:2, body hostů: Šulc Martin 1:3, Kraml Václav 4:0, Danaj Tomáš 3:1, Dvořák Milan ml. 0:3), TTC Kladno "B" - Sokol Hudlice "B" -:-, Sokol Hořovice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" -:-, Sokol Lány - SKST Sokol Veltrusy 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirkovský Václav 2:0, Moravec Milan ing. 1:1, Moravec Petr ing. 3:0, Hrbek Jiří 2:1, body hostů: Jirásek Jiří 1:2, Kříšťan Jiří 0:3, Jícha František 0:2, Tesárek Jiří 1:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homolka Pavel ml. 3:0, Roziňák Jan ml. 2:1, Landa Miloslav 1:2, Drož Jan 3:1, body hostů: Šulc Martin 1:3, Kraml Václav 3:0, Danaj Tomáš 0:3, Dvořák Milan ml. 0:3), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Tomáš 3:0, Jícha František 1:1, Kříšťan Jiří 2:1, Jirásek Jiří 3:0, body hostů: Štros Jan 0:3, Šulc Dalibor ing. 2:1, Pánek Jan 0:3, Palan Jan 0:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" - Sokol Hudlice "B" 0:10wo, Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Dalibor ing. 3:0, Pánek Jan 1:2, Štros Jan 2:2, WO 0:4, body hostů: Jirásek Jiří 2:1, Kříšťan Jiří 1:1, Jícha František 0:2, Kohout Tomáš 1:2, WO 4:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Hudlice "B" - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A" -:-, SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy