Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. tř. sk. B
1. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pekárek František 0:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Heřmanský Miroslav 0:3, body hostů: Herout František 4:0, Kamarýt Jiří 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 2:2, Ort Josef 1:2, Blažek Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 4:0, Kracman Martin 0:4, Luka Josef 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Miroslav 1:3, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 2:2, body hostů: Pokorný Roman 2:2, Voráč Jiří 2:2, Černý Roman 2:2, Erlich Luboš 0:1, Zámyslický Jaroslav 2:1), TTC Brandýs n.L. "B" - Lokomotiva Nymburk 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekola Tomáš 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 4:0, Seidl Josef 2:2, body hostů: Piroutek Květoslav 2:2, Urbánek Jan 1:3, Třešňák Josef 2:2, Pour Miroslav ing. 1:3), FK Kolín "B" - Sokol Kutná Hora "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera Karel 3:1, Somolík Zdeněk 2:2, Ptáček František ml. 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Růžička Dušan 0:4, Bureš Bohumil 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 2:1, WO 0:1), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Líbeznice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Josef 0:4, Šlapáček Martin 1:3, Kapras Karel ml. 1:3, Elstner Lukáš 1:3, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 3:1, Juklík Tomáš 4:0, Janíček Petr 2:2),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapáček Martin 3:1, Řípa Vladimír 2:2, Balcar Jaromír 3:1, Elstner Lukáš 1:2, Balog Josef 1:0, body hostů: Seidl Josef 1:3, Holub Zdeněk 3:1, Nekola Tomáš 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3), Sokol Líbeznice - Lokomotiva Nymburk 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:0, Eschner Jan 2:0, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 2:0, WO 8:0, body hostů: Kyncl Miloslav ing. 0:2, Třešňák Josef 0:2, Mucha Lubomír ing. 0:2, Koudela Martin 0:2, WO 0:8), FK Kolín "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 11:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šembera Karel 1:1, Somolík Zdeněk 0:1, Ptáček František ml. 2:1, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, WO 5:2, body hostů: Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 1:2, Pokorný Jaroslav 1:2, WO 2:5), Sokol Kutná Hora "B" - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:2, Mucha Ondřej 1:2, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:2, body hostů: Voráč Jiří 3:1, Pokorný Roman 2:2, Zámyslický Jaroslav 3:0, Erlich Luboš 0:3, WO 2:0), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Pešek Jakub 0:4, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Luka Václav 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 2:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:2, Jandejsek Pavel 2:2, Herout František 4:0, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 1:3, Kracman Martin 1:3),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balog Josef 3:0, Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:1, Elstner Lukáš 2:1, WO 3:1, body hostů: Piroutek Květoslav 0:3, Urbánek Jan 0:3, Třešňák Josef 2:1, Kyncl Miloslav ing. 0:3, WO 1:3), Sokol Líbeznice - TTC Brandýs n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eschner Jan 4:0, Janíček Petr 2:2, Juklík Tomáš 3:1, Vondráš Jan ing. 2:2, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:2, Holub Zdeněk 1:3, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 1:3), FK Kolín "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček František ml. 2:2, Šembera Karel 1:2, Šembera David 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, WO 1:0, body hostů: Pokorný Roman 4:0, Voráč Jiří 3:1, Erlich Luboš 2:1, Šimůnek Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mucha Ondřej 1:2, Jirásek Zdeněk ing. 1:1, Bureš Bohumil 2:0, Faltín Antonín 1:2, WO 6:1, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:1, WO 1:6), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Trajhan Miroslav ml. 4:0, Kaipr Petr 3:1, Pešek Jakub 1:3, body hostů: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 2:2, Luka Josef 1:3, Trávníček Luboš 2:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 0:4, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout František 4:0, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 2:2, Luka Václav 2:2, Ort Josef 3:1),
4. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Bělá p.B. "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 1:3, Ort Josef 0:3, Blažek Jan 0:3, WO 1:1, body hostů: Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 4:0, Šlapáček Martin 4:0, Elstner Lukáš 1:2, WO 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 0:4, body hostů: Kala Petr 1:3, Janíček Petr 2:2, Eschner Jan 4:0, Vondráš Jan ing. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Libice n.C. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Pokorný Petr 2:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 4:0, Kaipr Petr 4:0, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 1:3), TTC Říčany "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 2:2, Zámyslický Jaroslav 3:1, Pokorný Roman 3:1, Erlich Luboš 2:2, body hostů: Herout František 4:0, Herout Tomáš 0:4, Jandejsek Pavel 0:4, Kamarýt Jiří 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 3:1, Seidl Josef 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 2:2, Lhoták Jakub 3:1), Lokomotiva Nymburk - Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 1:3, Třešňák Josef 0:3, Urbánek Jan 1:2, Piroutek Květoslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 4:0, Mucha Ondřej 2:2, Bureš Bohumil 1:2, Faltín Antonín 2:1, WO 0:2),
5. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Líbeznice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 0:4, Luka Václav 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Juklík Tomáš 3:0, Kala Petr 4:0, Janíček Petr 2:2, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Bělá p.B. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:2, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 2:1, WO 1:0, body hostů: Řípa Vladimír 1:2, Balcar Miroslav 2:2, Šlapáček Martin 1:3, Elstner Lukáš 1:3, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 2:2, Pokorný Jaroslav 0:3, Vacek Miroslav 0:3, WO 1:1, body hostů: Herout František 3:0, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1, Kamarýt Jiří 2:1, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erlich Luboš 2:2, Pokorný Roman 3:1, Zámyslický Jaroslav 4:0, Voráč Jiří 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 0:4), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Holub Zdeněk 4:0, Sysel Pavel ing. 3:0, Seidl Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Bureš Bohumil 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:2, WO 1:0), Lokomotiva Nymburk - FK Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír ing. 1:3, Třešňák Josef 2:2, Piroutek Květoslav 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 2:2, Šembera David 1:3, Ptáček František ml. 4:0),
6. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - FK Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:3, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Ptáček František ml. 2:2, Šembera David 0:4, Šembera Karel 2:2), Sokol Líbeznice - Sokol Kutná Hora "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juklík Tomáš 1:0, Vondráš Jan ing. 2:0, Janíček Petr 2:1, Kala Petr 4:0, WO 4:2, body hostů: Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 1:2, Růžička Dušan 0:2, Kořínek Milan 0:1, WO 2:4), Sokol Libice n.C. - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 2:2, Pešek Jakub 0:4, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 1:3, Kliment Martin 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kamarýt Jiří 1:2, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Herout František 3:0, WO 4:0, body hostů: Horáček Vlastimil 3:0, Třešňák Josef 0:3, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Pour Miroslav ing. 0:3, WO 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 12:6 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 2:1, Luka Václav 2:1, Ort Josef 3:0, Blažek Jan 2:1, WO 2:2, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 2:1, Burda Roman 1:2, WO 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Říčany "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 2:1, Trávníček Luboš 2:1, Luka Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Pokorný Roman 1:2, Voráč Jiří 2:1, Erlich Luboš 0:3, Šimůnek Josef 0:3, WO 0:4),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kutná Hora "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Balog Josef 3:1, Elstner Lukáš 0:4, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 4:0, Bureš Bohumil 2:2, Faltín Antonín 1:3, Růžička Dušan 1:3), Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:1, Bernard Zbyšek 2:2, Juklík Tomáš 3:0, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 0:4, Šembera Karel 1:3, Šembera David 3:1, Cikán Michal 0:3, WO 1:0), Sokol Libice n.C. - Lokomotiva Nymburk 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paroulek Milan 3:1, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:0, Pekárek František 2:1, WO 2:0, body hostů: Horáček Vlastimil 1:2, Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 0:4, Mucha Lubomír ing. 0:3, WO 0:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Brandýs n.L. "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:1, Herout František 3:0, WO 2:0, body hostů: Holub Zdeněk 3:0, Seidl Josef 0:4, Zatřepálková Lenka 1:3, Kliment Martin 1:2, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Říčany "B" 10:8 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 3:1, Ort Josef 3:0, Blažek Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 1:3, Valenta Vratislav 2:2, Černý Roman 1:2, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 2:1, WO 1:1, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Vacek Miroslav 0:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 0:4, WO 1:1),
8. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řípa Vladimír 3:0, Balcar Miroslav 2:1, Šlapáček Martin 2:1, Elstner Lukáš 0:2, WO 5:1, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Burda Roman 2:2, WO 1:5), TTC Říčany "B" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Jiří 0:4, Mesároš Petr 1:3, Zámyslický Jaroslav 1:3, Pokorný Roman 3:1, body hostů: Eschner Jan 4:0, Janíček Petr 2:2, Juklík Tomáš 3:1, Vondráš Jan ing. 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 1:3, Cinek Petr MUDr. 2:1, Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 4:0, WO 0:2, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Blažek Jan 2:2, Luka Václav 0:3, Ort Josef 2:1, WO 2:0), Lokomotiva Nymburk - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Miroslav ing. 2:2, Třešňák Josef 1:3, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:2, WO 0:1, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 2:2, Kracman Martin 1:2, WO 1:0), FK Kolín "B" - Sokol Libice n.C. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček František ml. 1:1, Šembera Karel 2:1, Šembera David 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Lhoták Jakub 0:2, WO 2:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Miroslav st. 3:0, Paroulek Milan 0:3, WO 0:2), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Ondřej 1:3, Růžička Dušan 1:2, Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:1, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 2:2, WO 1:0),
9. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Líbeznice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Milan 0:4, Pokorný Petr 1:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Burda Roman 0:4, WO 1:0, body hostů: Eschner Jan 4:0, Kala Petr 4:0, Janíček Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 3:1, WO 0:1), TTC Říčany "B" - TTC Bělá p.B. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámyslický Jaroslav 3:0, Mesároš Petr 2:0, Voráč Jiří 3:0, Pokorný Roman 2:0, WO 2:4, body hostů: Řípa Vladimír 0:3, Šlapáček Martin 0:2, Balcar Miroslav 0:3, Kapras Karel ml. 0:2, WO 4:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 2:1, Cinek Petr MUDr. 1:2, Sysel Pavel ing. 3:0, Holub Zdeněk 3:1, WO 0:3, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:2, Kracman Martin 0:3, Luka Josef 0:3, WO 3:0), Lokomotiva Nymburk - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír ing. 0:4, Kyncl Miloslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:1, Třešňák Josef 1:3, WO 1:1, body hostů: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 2:1, WO 1:1), FK Kolín "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 0:4, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 2:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Cikán Michal 0:2, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 3:1, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 3:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Libice n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 1:3, Jirásek Zdeněk ing. 3:1, Faltín Antonín 2:2, Bureš Bohumil 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 3:1, Pešek Jakub 0:4),
10. kolo:
Sokol Libice n.C. - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trajhan Miroslav st. 1:3, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Líbeznice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 0:3, Herout Tomáš 1:2, Jandejsek Pavel 0:3, Budjač Libor 2:1, WO 2:2, body hostů: Eschner Jan 3:0, Kala Petr 1:2, Juklík Tomáš 3:0, Janíček Petr 2:1, WO 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - FK Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 2:2, Luka Václav 1:3, Ort Josef 3:1, Blažek Jan 1:3, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 3:1, Ptáček František ml. 3:1, Somolík Zdeněk 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Kutná Hora "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kracman Martin 2:1, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 3:0, Luka Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Mucha Ondřej 1:3, Cihlář Jan 1:3, Kořínek Milan 0:4, WO 0:5), Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Brandýs n.L. "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Milan 0:4, Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Pokorný Petr 3:1, body hostů: Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 3:1, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 2:2), TTC Říčany "B" - Lokomotiva Nymburk 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Jiří 2:1, Pokorný Roman 1:1, Zámyslický Jaroslav 3:0, Erlich Luboš 2:1, WO 3:2, body hostů: Horáček Vlastimil 1:2, Třešňák Josef 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:3, Kyncl Miloslav ing. 2:0, WO 2:3),
11. kolo:
Sokol Libice n.C. - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 0:3, Trajhan Miroslav ml. 1:2, Kaipr Petr 1:2, Pešek Jakub 0:4, WO 3:0, body hostů: Kala Petr 4:0, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 3:0, Juklík Tomáš 3:0, WO 0:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Bělá p.B. "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamarýt Jiří 1:3, Herout Tomáš 2:2, Jandejsek Pavel 0:4, Herout František 4:0, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 1:3, Elstner Lukáš 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Faltín Antonín 0:4, Bureš Bohumil 3:1, Mucha Ondřej 0:4, Jirásek Zdeněk ing. 2:1, WO 1:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - FK Kolín "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kracman Martin 3:1, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 4:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Křivánek Luboš 1:3, Šembera Karel 0:4, Šembera David 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Třešňák Josef 3:1, Kyncl Miloslav ing. 3:1, Horáček Vlastimil 2:2, Urbánek Jan 1:3, body hostů: Pokorný Petr 1:3, Čihák Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 3:1), TTC Říčany "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Vratislav 0:1, Zámyslický Jaroslav 3:1, Pokorný Roman 3:1, Voráč Jiří 2:2, Erlich Luboš 0:3, body hostů: Sysel Pavel ing. 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 1:3, Nekola Tomáš 2:2),
12. kolo:
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Libice n.C. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout František 2:2, WO 3:0, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 0:4, Kaipr Petr 3:0, Paroulek Milan 1:2, Pešek Jakub 1:2, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luka Josef 2:2, Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Kracman Martin 2:2, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 0:4, Hoďák Václav 1:3, Blažek Jan 3:1), TTC Říčany "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Roman 0:2, Voráč Jiří 0:3, Šanc Karel 2:1, Pokorný Roman 3:1, Erlich Luboš 1:1, WO 0:2, body hostů: Čihák Milan 3:1, Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 1:2, Pokorný Petr 2:1, WO 2:0), Lokomotiva Nymburk - TTC Brandýs n.L. "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 0:4, Třešňák Josef 1:2, Urbánek Jan 1:2, Horáček Vlastimil 2:2, WO 1:1, body hostů: Holub Zdeněk 3:1, Sysel Pavel ing. 4:0, Nekola Tomáš 1:2, Seidl Josef 2:1, WO 1:1), Sokol Kutná Hora "B" - FK Kolín "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Dušan 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Bureš Bohumil 2:1, Faltín Antonín 1:3, WO 0:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Šembera Karel 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Šembera David 1:2, WO 1:0), Sokol Líbeznice - TTC Bělá p.B. "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 3:1, Eschner Jan 3:0, Juklík Tomáš 3:0, Vondráš Jan ing. 2:2, WO 0:2, body hostů: Elstner Lukáš 0:4, Balcar Miroslav 0:4, Šlapáček Martin 2:1, Řípa Vladimír 1:2, WO 2:0),
13. kolo:
TTC Brandýs n.L. "B" - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekola Tomáš 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 2:2, Seidl Josef 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Kapras Karel ml. 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Líbeznice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Jan 1:3, Horáček Vlastimil 1:3, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Třešňák Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Kala Petr 0:4, Janíček Petr 4:0, Vondráš Jan ing. 4:0, Bernard Zbyšek 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - FK Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Menz František 2:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 3:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 4:0, Šembera Karel 1:3, Lhoták Jakub 3:1, Ptáček Petr 2:2), TTC Říčany "B" - Sokol Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voráč Jiří 2:0, Zámyslický Jaroslav 1:1, Mesároš Petr 3:0, Pokorný Roman 1:1, Erlich Luboš 0:1, WO 7:0, body hostů: Faltín Antonín 0:3, Mucha Ondřej 2:1, Kořínek Milan 1:3, WO 0:7), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Libice n.C. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 2:2, Luka Václav 2:2, Ort Josef 3:1, Hoďák Václav 0:4, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 4:0, Heřmanský Miroslav 1:3, Pekárek František 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 1:3, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 1:2, Luka Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:3, Kamarýt Jiří 2:1, WO 0:1),
14. kolo:
Lokomotiva Nymburk - TTC Bělá p.B. "B" 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kyncl Miloslav ing. 0:2, Třešňák Josef 0:3, Horáček Vlastimil 1:2, Pour Miroslav ing. 1:1, WO 0:7, body hostů: Balcar Miroslav 2:0, Řípa Vladimír 3:0, Šlapáček Martin 3:0, Kapras Karel ml. 0:2, WO 7:0), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Líbeznice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Pavel ing. 1:1, Holub Zdeněk 0:3, Nekola Tomáš 0:3, Seidl Josef 0:4, WO 4:0, body hostů: Kala Petr 3:1, Eschner Jan 3:0, Juklík Tomáš 2:0, Vondráš Jan ing. 3:0, WO 0:4), TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámyslický Jaroslav 0:4, Voráč Jiří 3:1, Mesároš Petr 4:0, Pokorný Roman 3:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Šembera Karel 2:2, Lhoták Jakub 2:2, Ptáček Petr 1:3), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 2:2, Menz František 0:4, Pokorný Jaroslav 2:2, Čihák Milan 3:1, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Mucha Ondřej 1:3, Faltín Antonín 2:2, Liberský Karel 4:0), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Sokol Libice n.C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 2:2, Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pešek Jakub 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Jaroslav ml. 0:3, Luka Václav 0:2, Ort Josef 0:2, Blažek Jan 3:0, WO 5:1, body hostů: Herout František 2:0, Budjač Libor 2:1, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 1:1, WO 1:5),
15. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 3:1, Balog Josef 2:2, Elstner Lukáš 2:2, body hostů: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 1:3, Ort Josef 0:1, Blažek Jan 2:2, Hoďák Václav 0:3), Sokol Líbeznice - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 4:0, Vondráš Jan ing. 4:0, WO 2:0, body hostů: Stránský Michal 0:4, Trávníček Luboš 0:4, Luka Josef 0:2, Knobloch Pavel 0:4, WO 0:2), Sokol Libice n.C. - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paroulek Milan 2:2, Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 2:2, Pešek Jakub 2:2, body hostů: Čihák Milan 2:2, Menz František 3:1, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 0:4), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - TTC Říčany "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamarýt Milan 0:4, Kamarýt Jiří 2:2, Béza Michal 0:4, Jandejsek Pavel 2:2, body hostů: Mesároš Petr 3:1, Pokorný Roman 3:1, Zámyslický Jaroslav 3:1, Voráč Jiří 3:1), FK Kolín "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 1:2, Šembera Karel 3:0, Ptáček Petr 3:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vošahlík Radek 0:4, Nekola Tomáš 1:3, Muhlfeit Luboš 1:3, WO 0:5), Sokol Kutná Hora "B" - Lokomotiva Nymburk 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 2:2, Jirásek Zdeněk ing. 2:2, Bureš Bohumil 2:2, Liberský Karel 2:2, body hostů: Horáček Vlastimil 4:0, Třešňák Josef 2:2, Kyncl Miloslav ing. 2:2, Šimek Jiří 0:4),
16. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 0:2, Vondráš Jan ing. 4:0, WO 2:2, body hostů: Rulec Jakub 0:3, Luka Václav 1:2, Blažek Jan 1:2, Hoďák Václav 0:3, WO 2:2), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 4:0, Balog Josef 1:3, Elstner Lukáš 2:2, body hostů: Stránský Michal 3:1, Trávníček Luboš 0:4, Luka Josef 2:2, Kracman Martin 1:3), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Kostelec n.Č.l. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budjač Libor 0:3, Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 3:1, Herout František 4:0, WO 1:1, body hostů: Čihák Milan 2:2, Menz František 0:3, Pokorný Jaroslav 1:2, Burda Roman 1:3, WO 1:1), Sokol Libice n.C. - TTC Říčany "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 0:3, Pešek Jakub 0:3, Paroulek Milan 1:2, Heřmanský Miroslav 0:3, WO 4:0, body hostů: Mesároš Petr 2:1, Pokorný Roman 3:0, Zámyslický Jaroslav 3:0, Voráč Jiří 3:0, WO 0:4), Sokol Kutná Hora "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltín Antonín 0:3, Jirásek Zdeněk ing. 1:2, Bureš Bohumil 1:2, Růžička Dušan 0:3, WO 0:4, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 2:1, Cinek Petr MUDr. 3:0, Seidl Josef 3:0, WO 4:0), FK Kolín "B" - Lokomotiva Nymburk 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Petr 2:0, Šembera Karel 2:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:0, Lhoták Jakub 2:1, WO 7:0, body hostů: Horáček Vlastimil 0:2, Třešňák Josef 0:3, Kyncl Miloslav ing. 1:1, Mucha Lubomír ing. 0:2, WO 0:7),
17. kolo:
FK Kolín "B" - TTC Bělá p.B. "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Šembera Karel 1:3, Ptáček František ml. 1:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, body hostů: Balcar Miroslav 3:1, Řípa Vladimír 2:2, Šlapáček Martin 3:1, Balog Josef 1:3), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Líbeznice 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořínek Milan 0:4, Růžička Dušan 1:3, Bureš Bohumil 2:1, WO 0:6, body hostů: Kala Petr 2:0, Janíček Petr 3:0, Bernard Zbyšek 1:2, Vondráš Jan ing. 2:1, WO 6:0), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Josef 3:1, Holub Zdeněk 2:2, Sysel Pavel ing. 3:1, Nekola Tomáš 2:2, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 1:3, Pekárek František 0:4), Lokomotiva Nymburk - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláčalová Kateřina 2:1, Kyncl Miloslav ing. 2:0, Pour Miroslav ing. 2:1, Horáček Vlastimil 2:0, WO 3:3, body hostů: Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:1, Janko Lukáš 0:3, Kamarýt Jiří 1:1, WO 3:3), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 4:0, Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 1:2, Čihák Milan 3:1, WO 2:0, body hostů: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 1:3, Ort Josef 1:2, Blažek Jan 0:3, WO 0:2), TTC Říčany "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erlich Luboš 1:3, Valenta Vratislav 0:3, Voráč Jiří 1:2, Pokorný Roman 3:1, WO 0:2, body hostů: Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 0:3, Kracman Martin 2:1, WO 2:0),
18. kolo:
Sokol Kutná Hora "B" - TTC Bělá p.B. "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 4:0, Jirásek Zdeněk ing. 1:3, Růžička Dušan 0:3, Bureš Bohumil 3:1, WO 0:1, body hostů: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Balog Josef 0:3, WO 1:0), FK Kolín "B" - Sokol Líbeznice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šembera Karel 2:1, Lhoták Jakub 0:3, Ptáček František ml. 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, WO 2:2, body hostů: Kala Petr 3:0, Eschner Jan 3:0, Janíček Petr 1:2, Vondráš Jan ing. 1:2, WO 2:2), Lokomotiva Nymburk - Sokol Libice n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Jan 1:0, Kyncl Miloslav ing. 3:1, Mucha Lubomír ing. 1:3, Horáček Vlastimil 3:1, Pour Miroslav ing. 0:3, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 0:4, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 3:1, Pekárek František 2:2), TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 4:0, Holub Zdeněk 2:1, Sysel Pavel ing. 3:0, Nekola Tomáš 2:2, WO 1:1, body hostů: Budjač Libor 2:2, Němec Marek 0:4, Jandejsek Pavel 1:2, Janko Lukáš 0:3, WO 1:1), TTC Říčany "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Erlich Luboš 2:2, Voráč Jiří 1:3, Míka Petr 0:4, Pokorný Roman 4:0, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 2:2, Ort Josef 2:2, Luka Václav 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menz František 3:1, Pokorný Petr 1:2, Pokorný Jaroslav 0:4, Čihák Milan 0:4, WO 1:0, body hostů: Stránský Michal 4:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 2:1, Kracman Martin 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. - TTC Bělá p.B. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jaroslav 3:0, Pokorný Petr 1:3, Menz František 3:1, Čihák Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Balcar Miroslav 1:3, Řípa Vladimír 2:1, Elstner Lukáš 0:4, Kaňka Luděk ml. 1:3, WO 0:1), Sokol Líbeznice - TTC Říčany "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 3:0, Janíček Petr 3:0, Srbek Jan ing. 2:2, WO 3:0, body hostů: Voráč Jiří 1:3, Míka Petr 0:3, Erlich Luboš 1:2, Šimůnek Josef 0:3, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - TTC Brandýs n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rulec Jakub 1:3, Luka Václav 0:4, Ort Josef 3:1, Blažek Jan 3:1, body hostů: Holub Zdeněk 2:2, Cinek Petr MUDr. 3:1, Seidl Josef 3:1, Nekola Tomáš 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - Lokomotiva Nymburk 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kracman Martin 1:2, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 2:1, Luka Josef 4:0, WO 3:0, body hostů: Piroutek Květoslav 1:3, Pour Miroslav ing. 1:2, Třešňák Josef 0:3, Horáček Vlastimil 1:2, WO 0:3), Sokol Libice n.C. - FK Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 2:2, Kaipr Petr 3:1, Pekárek František 0:4, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:2, Šembera Karel 3:1, Lhoták Jakub 2:2, Ptáček František ml. 2:0, Šembera David 1:1), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Kutná Hora "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 2:1, Herout František 3:1, WO 2:0, body hostů: Jirásek Zdeněk ing. 3:1, Bureš Bohumil 0:4, Faltín Antonín 1:2, Růžička Dušan 0:3, WO 0:2),
20. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Kostelec n.Č.l. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kala Petr 4:0, Janíček Petr 2:2, Srbek Jan ing. 0:4, Vondráš Jan ing. 3:1, body hostů: Čihák Milan 1:3, Pokorný Jaroslav 1:3, Menz František 3:1, Pokorný Petr 2:2), TTC Bělá p.B. "B" - TTC Říčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcar Miroslav 2:2, Řípa Vladimír 3:1, Elstner Lukáš 3:1, Kaňka Luděk ml. 0:4, body hostů: Zámyslický Jaroslav 4:0, Erlich Luboš 1:3, Černý Roman 1:3, Voráč Jiří 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "A" - TTC Brandýs n.L. "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kracman Martin 0:3, Stránský Michal 3:0, Trávníček Luboš 3:1, Luka Josef 1:2, WO 3:0, body hostů: Sysel Pavel ing. 2:2, Holub Zdeněk 2:2, Seidl Josef 0:1, Nekola Tomáš 2:2, WO 0:3), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Lokomotiva Nymburk 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulec Jakub 3:1, Luka Václav 2:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 3:0, WO 2:0, body hostů: Horáček Vlastimil 0:3, Piroutek Květoslav 2:2, Urbánek Jan 1:3, Třešňák Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - FK Kolín "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janko Lukáš 0:4, Herout Tomáš 0:2, Jandejsek Pavel 3:0, WO 1:6, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 2:1, Šembera Karel 2:1, Lhoták Jakub 1:1, Ptáček Petr 1:0, WO 6:1), Sokol Libice n.C. - Sokol Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 1:3, Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 3:1, body hostů: Faltín Antonín 2:2, Bureš Bohumil 3:1, Růžička Dušan 1:3, Mucha Ondřej 0:4),
21. kolo:
TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Libice n.C. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucký Rudolf 3:1, Šlapáček Martin 2:2, Elstner Lukáš 0:4, Balcar Miroslav 3:1, body hostů: Paroulek Milan 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 1:3, Pekárek František 1:3), Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:1, Eschner Jan 2:0, Janíček Petr 3:0, Vondráš Jan ing. 2:1, WO 3:2, body hostů: Němec Marek 0:4, Budjač Libor 0:2, Jandejsek Pavel 0:3, Kamarýt Jiří 2:0, WO 2:3), FK Kolín "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 3:1, Šembera Karel 2:2, Ptáček František ml. 2:0, WO 0:3, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Blažek Jan 1:3, Ort Marek 0:4, Ort Josef 2:1, WO 3:0), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 18:0wo, TTC Brandýs n.L. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 2:2, Nekola Tomáš 0:4, Sysel Pavel ing. 4:0, Holub Zdeněk 1:3, body hostů: Čihák Milan 1:3, Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Menz František 3:1), Lokomotiva Nymburk - TTC Říčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horáček Vlastimil 4:0, Piroutek Květoslav 4:0, Kyncl Miloslav ing. 1:2, Pour Miroslav ing. 1:3, WO 1:0, body hostů: Mesároš Petr 2:2, Zámyslický Jaroslav 2:2, Voráč Jiří 0:4, Erlich Luboš 1:2, WO 0:1),
22. kolo:
Sokol Líbeznice - Sokol Libice n.C. 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bernard Zbyšek 2:0, Eschner Jan 3:0, Kala Petr 3:0, Trgiňa Roman 1:1, WO 5:2, body hostů: Paroulek Milan 0:3, Heřmanský Miroslav 1:2, Pešek Jakub 0:4, WO 2:5), TTC Bělá p.B. "B" - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucký Rudolf 4:0, Šlapáček Martin 3:1, Elstner Lukáš 3:1, Balcar Miroslav 3:1, body hostů: Budjač Libor 3:1, Němec Marek 0:4, Béza Michal 0:4, Janko Lukáš 0:4), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Bohumil 2:2, Jirásek Zdeněk ing. 1:3, Růžička Dušan 4:0, Faltín Antonín 2:2, body hostů: Rulec Jakub 2:2, Blažek Jan 3:1, Luka Václav 0:4, Ort Josef 2:2), FK Kolín "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "A" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šembera David 0:2, Lhoták Jakub 0:3, Ptáček František ml. 3:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 2:0, WO 7:0, body hostů: Trávníček Luboš 2:2, Luka Josef 1:1, Kracman Martin 2:2, WO 0:7), Sokol Kostelec n.Č.l. - Lokomotiva Nymburk 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menz František 3:1, Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 4:0, Čihák Milan 2:0, WO 0:2, body hostů: Piroutek Květoslav 1:2, Třešňák Josef 0:3, Mucha Lubomír ing. 0:4, Rufer Vladislav 0:4, WO 2:0), TTC Brandýs n.L. "B" - TTC Říčany "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seidl Josef 3:1, Nekola Tomáš 0:4, Sysel Pavel ing. 2:1, Holub Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Zámyslický Jaroslav 4:0, Mesároš Petr 2:2, Voráč Jiří 1:3, Erlich Luboš 1:2, WO 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT 10:0wo, TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 0:2, Voráč Jiří 0:2, Černý Roman 0:3, Šimůnek Josef 0:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo ing. 3:0, Šembera Karel 2:0, Lhoták Jakub 2:0, Ptáček Petr 2:0), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paroulek Milan 2:1, Trajhan Miroslav ml. 3:0, Kaipr Petr 3:0, Trajhan Jaroslav 1:3, body hostů: Koloc Jaroslav ml. 0:4, Blažek Jan 1:2, Luka Václav 1:2, Ort Josef 2:1), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 0:2, Jirásek Zdeněk ing. 0:1, Faltín Antonín 0:3, Bureš Bohumil 1:2, Mucha Ondřej 0:1, body hostů: Čihák Milan 3:0, Pokorný Petr 3:0, Menz František 2:0, Pokorný Jaroslav 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT - Sokol Líbeznice 0:10wo, FK Kolín "B" - TTC Říčany "B" 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Jakub 0:3, Šembera Karel 1:2, Ptáček František ml. 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:2, body hostů: Mesároš Petr 2:1, Pokorný Roman 2:1, Zámyslický Jaroslav 3:0, Voráč Jiří 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Libice n.C. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luka Václav 2:2, Rulec Jakub 1:3, Ort Josef 2:2, Blažek Jan 3:1, body hostů: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 2:2, Paroulek Milan 1:3, Trajhan Jaroslav 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. - Sokol Kutná Hora "B" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jaroslav 0:2, Pokorný Petr 2:0, Čihák Milan 3:0, Menz František 3:0, body hostů: Faltín Antonín 1:2, Mucha Ondřej 0:3, Bureš Bohumil 0:2, Růžička Dušan 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Líbeznice - Sokol Trhový Štěpánov-RABBIT -:-, TTC Říčany "B" - FK Kolín "B" 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mesároš Petr 3:1, Voráč Jiří 3:1, Zámyslický Jaroslav 0:4, Pokorný Roman 1:3, body hostů: Lhoták Jakub 2:2, Ptáček František ml. 4:0, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:3, Šembera Karel 2:2), Sokol Libice n.C. - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trajhan Miroslav ml. 3:1, Kaipr Petr 3:1, Trajhan Jaroslav 1:2, Paroulek Milan 2:1, body hostů: Rulec Jakub 0:4, Luka Václav 1:2, Ort Josef 2:1, Blažek Jan 2:2), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Petr 2:1, Eschner Jan 2:0, Trgiňa Roman 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1, body hostů: Lhoták Jakub 0:3, Mazurkiewicz Ivo ing. 0:3, Ptáček František ml. 1:2, Šembera Karel 2:0), Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 0:3, Růžička Dušan 1:1, Faltín Antonín 0:3, Bureš Bohumil 2:1, body hostů: Rulec Jakub 2:1, Luka Václav 2:1, Blažek Jan 2:1, Ort Josef 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
FK Kolín "B" - Sokol Líbeznice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhoták Jakub 1:3, Šembera Karel 1:2, Mazurkiewicz Ivo ing. 1:2, Ptáček František ml. 3:1, body hostů: Kala Petr 1:3, Eschner Jan 3:1, Juklík Tomáš 2:1, Vondráš Jan ing. 2:1), Sokol Mnichovo Hradiště "B" - Sokol Kutná Hora "B" 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rulec Jakub 0:1, Luka Václav 2:0, Ort Josef 1:1, Blažek Jan 1:0, WO 4:0, body hostů: Faltín Antonín 1:1, Bureš Bohumil 1:1, Růžička Dušan 0:2, WO 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Líbeznice - FK Kolín "B" -:-, Sokol Kutná Hora "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy