Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. A
1. kolo:
Sport Kladno - Sokol Ořech 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Helt Miroslav 0:4), Sokol Nové Strašecí - ST-Šanov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 1:3, Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 0:3, Fabinger František 2:2, WO 1:0, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:3, WO 0:1), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Stochov Honice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vajcová Kateřina 3:1, Jedlička Jaroslav 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Dejmková Eliška 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2), STC Slaný - Start Mlékojedy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:1, Materna George 3:1, Poláček Vladimír 3:1, Rampa Ladislav 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Donát Milan 1:3, Polák Karel 0:4, Šanda Martin 0:4), TTC Slovan Kladno - TTC Kladno "C" 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jůza Jan 0:4, Šavel Pavel 0:4, Špalek Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Novotný Jiří 2:0, Lážnovský Jiří 3:0, Pachman Tomáš ing. 3:0, Mencl Jiří 3:0, Havlíček Tomáš 1:0, WO 5:0), SKP ARLT Kladno "B" - TJ Neratovice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimo Vladimír 0:4, Štembera Miroslav 0:3, Dvořák Jan 1:2, Šulc Ladislav 2:2, WO 1:1, body hostů: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 4:0, Jeřábek Jaromír 1:2, Beneš Tomáš 3:0, WO 1:1),
2. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - STC Slaný 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štembera Miroslav 1:2, Čermák Milan 1:3, Šimo Vladimír 3:1, WO 0:6, body hostů: Macák Petr ing. 2:1, Vaktor Ivan 1:1, Materna George 0:3, Rampa Ladislav 3:0, WO 6:0), TJ Neratovice "B" - Start Mlékojedy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 2:2, Ehl Ladislav 4:0, Beneš Tomáš 4:0, Weisser Petr 0:4, body hostů: Donát Zdeněk 2:2, Polák Karel 1:3, Halama Jiří 2:2, Legát Lukáš 1:3), TTC Slovan Kladno - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 2:2, Šavel Pavel 2:2, Špalek Miroslav 3:1, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Dejmková Eliška 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 0:4), TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědina Radek 1:3, Pešta Vítězslav 1:3, Ebert Tomáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Fencl Petr 3:0, Janoušek Zdeněk 2:1, Navrátil Tomáš 2:1, Karmazín Pavel 2:1, WO 5:0), Sport Kladno - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 4:0, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 3:1, body hostů: Pittner Kamil 0:4, Fabinger František 0:4, Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 3:1), Sokol Ořech - ST-Šanov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Kočka Josef 2:2),
3. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Start Mlékojedy 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štembera Miroslav 1:1, Čermák Milan 2:1, Heral František PhDr. 3:0, Šimo Vladimír 2:2, WO 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 2:2, Legát Lukáš 2:1, Polák Karel 0:3, Halama Jiří 0:2, WO 2:2), TJ Neratovice "B" - STC Slaný 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 1:2, Beneš Tomáš 2:1, Januška Pavel 3:1, WO 2:0, body hostů: Tajč Václav 2:2, Rampa Ladislav 2:2, Vaktor Ivan 1:2, Materna George 0:3, WO 0:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Stochov Honice "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 0:4, Šavel Pavel 0:4, Špalek Miroslav 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 3:1), TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Pešta Vítězslav 1:3, Pachman Tomáš ing. 3:1, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Dejmková Eliška 3:1, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Brouček Ondřej 2:2), Sport Kladno - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 1:3, Tuček Miroslav 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4), Sokol Ořech - Sokol Nové Strašecí 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Mirko 1:3, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, body hostů: Pittner Kamil 3:1, Blín Viktor 3:1, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 4:0),
4. kolo:
Sokol Nové Strašecí - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 0:4, Blín Viktor 2:2, Fabinger Vít 3:1, Fabinger František 3:1, body hostů: Heral František PhDr. 3:1, Dvořák Jan 1:3, Čermák Milan 2:2, Šimo Vladimír 2:2), ST-Šanov - TJ Neratovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Trnka Jan 2:2, Ehl Ladislav 1:3, Jeřábek Jaromír 0:4, Beneš Tomáš 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - Sport Kladno 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Bílý Tomáš 0:4), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Ořech 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 4:0, Karmazín Pavel 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1, body hostů: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 1:3), STC Slaný - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampa Ladislav 3:1, Macák Petr ing. 2:1, Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Kulich Vladimír 0:1, body hostů: Špalek Jiří 4:0, Špalek Miroslav 0:4, Pavlíček Ondřej 2:2, Jírový Jiří 1:3), Start Mlékojedy - TTC Kladno "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 3:1, Donát Zdeněk 3:1, Legát Lukáš 1:2, Donát Milan 2:2, Halama Jiří 1:0, body hostů: Lážnovský Jiří 1:3, Mencl Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 3:1, Dědina Radek 0:4),
5. kolo:
Sokol Nové Strašecí - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Fabinger Vít 2:1, Fabinger František 1:3, WO 1:5, body hostů: Trnka Jan 3:0, Ehl Ladislav 0:3, Beneš Tomáš 1:2, Januška Pavel 1:1, WO 5:1), ST-Šanov - SKP ARLT Kladno "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Čermák Milan 1:3, Šimo Vladimír 1:3, Dvořák Jan 0:4, Šulc Ladislav 1:3), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Ořech 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 3:1, Jedlička Jaroslav 4:0, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 4:0, body hostů: Fürst Mirko 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 1:3, Kohlík Miroslav ml. 1:3), Sokol Stochov Honice "A" - Sport Kladno 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Bílý Tomáš 0:4), STC Slaný - TTC Kladno "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:0, Tajč Václav 2:1, Rampa Ladislav 1:2, Poláček Vladimír 2:1, WO 0:4, body hostů: Škach Martin 1:2, Lážnovský Jiří 1:2, Mencl Jiří 1:2, Pachman Tomáš ing. 0:1, Dědina Radek 1:1, WO 4:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Karel 1:3, Donát Zdeněk 1:3, Legát Lukáš 1:0, Donát Milan 2:2, Kulíšek Milan 0:2, WO 1:0, body hostů: Špalek Miroslav 2:2, Špalek Jiří 4:0, Jírový Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:1),
6. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimo Vladimír 2:2, Čermák Milan 4:0, Heral František PhDr. 4:0, WO 0:5, body hostů: Špalek Miroslav 0:3, Kříž Petr 1:2, Pavlíček Ondřej 1:2, Jírový Jiří 0:3, WO 5:0), TJ Neratovice "B" - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 1:3, Ehl Ladislav 3:1, Jeřábek Jaromír 0:4, Beneš Tomáš 3:1, body hostů: Lážnovský Jiří 2:2, Mencl Jiří 2:2, Ebert Tomáš 1:3, Pachman Tomáš ing. 4:0), Sport Kladno - STC Slaný 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 4:0, Tuček Miroslav 0:4, body hostů: Poláček Vladimír 1:3, Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 3:1, Materna George 1:3), Sokol Ořech - Start Mlékojedy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 0:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Legát Lukáš 1:2, Donát Milan 1:1, Polák Karel 4:0, Halama Jiří 2:0, WO 0:1), Sokol Nové Strašecí - Sokol Stochov Honice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 3:1, Fabinger Vít 3:1, Fabinger František 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Brouček Ondřej 0:4), ST-Šanov - Sokol Stochov Honice "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 1:3, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 1:3),
7. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - TTC Kladno "C" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimo Vladimír 0:3, Čermák Milan 2:1, Heral František PhDr. 2:1, WO 0:8, body hostů: Lážnovský Jiří 3:0, Novotný Jiří 0:2, Mencl Jiří 1:1, Pachman Tomáš ing. 1:1, WO 8:0), TJ Neratovice "B" - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Jan 3:0, Ehl Ladislav 2:0, Beneš Tomáš 3:0, Januška Pavel 2:1, WO 0:5, body hostů: Jůza Jan 0:3, Špalek Miroslav 0:3, Jírový Jiří 0:3, Pavlíček Ondřej 1:1, WO 5:0), Sport Kladno - Start Mlékojedy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 1:3, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 0:3, Halama Jiří 3:1, Donát Milan 2:2, Šanda Martin 1:0), Sokol Ořech - STC Slaný 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Mirko 0:4, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 0:2, Skřivánek Jiří 2:2, Krasničan Jaroslav 0:2, body hostů: Tajč Václav 4:0, Poláček Vladimír 4:0, Materna George 3:1, Kulich Vladimír 2:2), Sokol Nové Strašecí - Sokol Stochov Honice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 2:2, Blín Viktor 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 0:4, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2), ST-Šanov - Sokol Stochov Honice "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 3:0, Knor Václav 3:0, Pisár Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:3, Brouček Ondřej 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
Sokol Stochov Honice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, Vajcová Kateřina 2:2, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Šimo Vladimír 2:2, Dvořák Jan 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - TJ Neratovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jan 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Karmazín Pavel 2:2, Navrátil Tomáš 2:2, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 1:3, Beneš Tomáš 4:0, Jeřábek Jaromír 0:4), STC Slaný - Sokol Nové Strašecí 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Vladimír 3:0, Materna George 0:2, Vaktor Ivan 3:0, Rampa Ladislav 3:0, WO 2:3, body hostů: Pittner Kamil 1:2, Fabinger František 1:2, Blín Viktor 0:3, Fabinger Vít 0:2, WO 3:2), Start Mlékojedy - ST-Šanov 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:2, Donát Milan 1:3, Halama Jiří 0:4, Polák Karel 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 3:1, Knor Luděk 4:0, Kočka Josef 1:3), TTC Slovan Kladno - Sport Kladno 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Petr 1:3, Šavel Pavel 0:4, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 1:3, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 3:1, Bílý Tomáš 1:3), TTC Kladno "C" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Ebert Tomáš 3:1, Pachman Tomáš ing. 4:0, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Sezemský Jaroslav 0:4, Kohlík Miroslav st. 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:2),
9. kolo:
Sokol Stochov Honice "B" - TJ Neratovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brouček Ondřej 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 1:3, Dejmková Eliška 2:2, body hostů: Trnka Jan 3:1, Ehl Ladislav 4:0, Beneš Tomáš 3:1, Weisser Petr 1:3), Sokol Stochov Honice "A" - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jan 1:3, Janoušek Zdeněk 3:1, Karmazín Pavel 1:3, Navrátil Tomáš 3:1, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Dvořák Jan 2:2, Šimo Vladimír 0:4), STC Slaný - ST-Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poláček Vladimír 1:2, Vaktor Ivan 1:2, Materna George 0:3, Rampa Ladislav 2:1, WO 0:4, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Václav 2:1, Knor Luděk 3:0, Kočka Josef 0:3, WO 4:0), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 2:2, Polák Karel 0:4, Donát Milan 2:2, Halama Jiří 4:0, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 2:2, Libovický Vladimír 2:2, Fabinger František 2:2), TTC Slovan Kladno - Sokol Ořech 13:5 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 3:1, Kříž Petr 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 2:2, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 1:2, WO 1:0), TTC Kladno "C" - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš 2:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 0:4, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Bílý Tomáš 0:4),
10. kolo:
Sport Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jedlička Stanislav 0:3, Pírka Josef 1:2, Novák Petr 3:0, Tuček Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Heral František PhDr. 3:1, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 3:1, WO 0:5), Sokol Ořech - TJ Neratovice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohlík Miroslav st. 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4, Skřivánek Jiří 1:3, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 4:0, Jeřábek Jaromír 3:1, Weisser Petr 2:2), Sokol Nové Strašecí - TTC Slovan Kladno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 3:1, Blín Viktor 2:2, Fabinger Vít 2:2, Libovický Vladimír 3:1, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:0, Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 1:3, Kříž Petr 0:4, Jůza Jan 0:2), ST-Šanov - TTC Kladno "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Ebert Tomáš 1:3, Lážnovský Jiří 2:2, Pachman Tomáš ing. 1:3, Dědina Radek 1:3), Sokol Stochov Honice "B" - STC Slaný 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 1:3, Jedlička Jaroslav 4:0, body hostů: Rampa Ladislav 3:1, Poláček Vladimír 3:1, Tajč Václav 2:2, Materna George 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - Start Mlékojedy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Donát Milan 2:2, Polák Karel 0:4, Chalupa Josef 0:4),
11. kolo:
Sport Kladno - TJ Neratovice "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 2:2, Tuček Miroslav 2:2, body hostů: Trnka Jan 4:0, Ehl Ladislav 3:1, Januška Pavel 2:2, Jeřábek Jaromír 0:4), Sokol Ořech - SKP ARLT Kladno "B" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fürst Mirko 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, Sezemský Jaroslav 1:1, Skřivánek Jiří 3:0, WO 5:1, body hostů: Šulc Ladislav 2:1, Šimo Vladimír 2:2, Čermák Milan 3:1, WO 1:5), Sokol Nové Strašecí - TTC Kladno "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 4:0, Blín Viktor 3:1, Fabinger Vít 1:3, Libovický Vladimír 1:3, body hostů: Ebert Tomáš 2:2, Lážnovský Jiří 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3, Dědina Radek 1:3), ST-Šanov - TTC Slovan Kladno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, body hostů: Špalek Jiří 2:2, Špalek Miroslav 1:3, Jírový Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - Start Mlékojedy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 2:2, Jedlička Jaroslav 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 2:2, Šanda Martin 2:2, Donát Milan 3:1), Sokol Stochov Honice "A" - STC Slaný 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:0, Fencl Petr 0:2, Karmazín Pavel 3:0, Janoušek Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Tajč Václav 1:2, Materna George 1:2, Elicerová Pavlína 1:2, Kulich Vladimír 0:2, WO 0:5),
12. kolo:
Sokol Ořech - Sport Kladno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlík Miroslav ml. 1:3, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 3:1, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 3:1, Novák Petr 4:0, Tuček Miroslav 3:1), ST-Šanov - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Blín Viktor 1:3, Fabinger Vít 0:3, Pittner Kamil 1:3, Libovický Vladimír 1:3, WO 1:0), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Stochov Honice "B" 10:8 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 2:2, Janoušek Zdeněk 1:3, Karmazín Pavel 2:2, body hostů: Vajcová Kateřina 4:0, Brouček Ondřej 1:3, Jedlička Jaroslav 2:2, Krejčí Miroslav 1:3), Start Mlékojedy - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Karel 3:1, Halama Jiří 2:2, Donát Milan 2:2, Donát Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Vaktor Ivan 2:2, Materna George 0:4, Poláček Vladimír 1:3, Rampa Ladislav 4:0, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TTC Slovan Kladno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědina Radek 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, Pachman Tomáš ing. 1:3, Mencl Jiří 3:1, body hostů: Špalek Miroslav 1:3, Šavel Pavel 1:3, Jírový Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0), TJ Neratovice "B" - SKP ARLT Kladno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ehl Ladislav 2:2, Januška Pavel 1:2, Januška Václav 0:4, Košatý Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 4:0, Čermák Milan 2:1, Šimo Vladimír 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
STC Slaný - SKP ARLT Kladno "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rampa Ladislav 2:0, Poláček Vladimír 1:1, Materna George 2:1, Macák Petr ing. 2:0, WO 7:1, body hostů: Heral František PhDr. 1:2, Dvořák Jan 0:3, Čermák Milan 1:2, WO 1:7), Start Mlékojedy - TJ Neratovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 1:3, Halama Jiří 1:2, Donát Milan 1:3, Kulíšek Milan 0:1, body hostů: Ehl Ladislav 4:0, Urban Jaroslav 1:3, Košatý Jan 2:2, Januška Pavel 3:1), Sokol Stochov Honice "B" - TTC Slovan Kladno 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, WO 0:5, body hostů: Jírový Jiří 2:1, Špalek Miroslav 3:0, Šavel Pavel 1:2, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 5:0), Sokol Stochov Honice "A" - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Mencl Jiří 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Ebert Tomáš 0:4), Sokol Nové Strašecí - Sport Kladno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pittner Kamil 1:3, Blín Viktor 2:2, Fabinger František 1:3, Fabinger Vít 4:0, body hostů: Novák Petr 3:1, Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 1:3), ST-Šanov - Sokol Ořech 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Pisár Petr 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 1:3, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 1:3, Fürst Mirko 0:4),
14. kolo:
Start Mlékojedy - SKP ARLT Kladno "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Milan 0:4, Halama Jiří 0:2, Donát Zdeněk 2:1, Polák Karel 0:4, WO 0:3, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 3:1, Dvořák Jan 2:1, Čermák Milan 2:0, WO 3:0), STC Slaný - TJ Neratovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rampa Ladislav 4:0, Poláček Vladimír 4:0, Materna George 2:2, WO 0:5, body hostů: Ehl Ladislav 1:2, Januška Václav 1:2, Urban Jaroslav 0:3, Weisser Petr 0:3, WO 5:0), Sokol Stochov Honice "A" - TTC Slovan Kladno 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Tomáš 2:2, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Jírový Jiří 1:3, Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0), Sokol Stochov Honice "B" - TTC Kladno "C" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Miroslav 1:3, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 2:2, WO 0:5, body hostů: Mencl Jiří 3:0, Lážnovský Jiří 2:1, Pachman Tomáš ing. 2:1, Dědina Radek 1:2, WO 5:0), ST-Šanov - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Novák Petr 1:3, Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 1:3), Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pittner Kamil 4:0, Blín Viktor 3:1, Fabinger František 3:1, Fabinger Vít 3:1, body hostů: Skřivánek Jiří 0:4, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Sezemský Jaroslav 3:1, Fürst Mirko 0:4),
15. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Čermák Milan 3:1, Dvořák Jan 2:2, Heral František PhDr. 4:0, body hostů: Fabinger František 0:4, Pittner Kamil 2:2, Blín Viktor 0:4, Fabinger Vít 2:2), TJ Neratovice "B" - ST-Šanov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ehl Ladislav 2:2, Košatý Jan 0:4, Urban Jaroslav 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 2:2), Sport Kladno - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:1, Tuček Miroslav 2:2, Bílý Tomáš 2:2, Novák Petr 4:0, body hostů: Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 3:1, Krejčí Miroslav 0:4), Sokol Ořech - Sokol Stochov Honice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Sezemský Jaroslav 0:4, Skřivánek Jiří 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 3:1, Karmazín Pavel 3:1, Janoušek Zdeněk 3:1), TTC Slovan Kladno - STC Slaný 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jírový Jiří 1:3, Šavel Pavel 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 2:2, body hostů: Macák Petr ing. 3:1, Rampa Ladislav 3:1, Materna George 1:3, Kulich Vladimír 0:4), TTC Kladno "C" - Start Mlékojedy 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 2:1, Lážnovský Jiří 3:0, Pachman Tomáš ing. 3:0, Mencl Jiří 3:0, WO 4:0, body hostů: Donát Zdeněk 1:2, Novák Milan 0:4, Polák Karel 0:2, Donát Milan 0:3, WO 0:4),
16. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sokol Nové Strašecí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Čuba Milan 1:3, Urban Jaroslav 0:4, Januška Pavel 3:1, body hostů: Fabinger František 1:3, Moravec Ladislav 3:1, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 2:2), SKP ARLT Kladno "B" - ST-Šanov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 1:3, Čermák Milan 1:3, Dvořák Jan 1:3, Heral František PhDr. 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 3:1, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4, WO 1:0), Sokol Ořech - Sokol Stochov Honice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřivánek Jiří 3:1, Krasničan Jaroslav 4:0, Kohlík Miroslav ml. 1:3, Sezemský Jaroslav 2:2, body hostů: Velc Tomáš 1:3, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 3:1, Krejčí Miroslav 0:4), Sport Kladno - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Tuček Miroslav 3:1, Novák Petr 4:0, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2), TTC Kladno "C" - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 3:1, Škach Martin 4:0, Ebert Tomáš 4:0, Novotný Jiří 3:1, body hostů: Materna George 2:2, Kulichová Lenka 0:4, Vágnerová Lucie 0:4, Štanderová Jana 0:4), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 2:1, Jírový Jiří 2:2, Pavlíček Ondřej 4:0, Špalek Miroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Donát Zdeněk 1:2, Donát Milan 0:3, Kulíšek Milan 2:2, Chalupa Josef 0:1, Novák Milan 0:3, WO 0:2),
17. kolo:
TTC Slovan Kladno - SKP ARLT Kladno "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 0:4, Jírový Jiří 0:4, Pavlíček Ondřej 2:1, Špalek Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Heral František PhDr. 4:0, Šulc Ladislav 2:2, Dvořák Jan 2:2, Čermák Milan 3:0, WO 0:1), TTC Kladno "C" - TJ Neratovice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 2:2, Mencl Jiří 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 2:2, Čuba Milan 0:4, Jeřábek Jaromír 0:4, Košatý Jan 2:2), STC Slaný - Sport Kladno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaktor Ivan 3:0, Rampa Ladislav 4:0, Poláček Vladimír 2:2, Materna George 1:3, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Novák Petr 1:2, Pírka Josef 2:2, Tuček Miroslav 0:4, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Ořech 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 3:1, Halama Jiří 3:0, Donát Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4, Sezemský Jaroslav 1:3, Skřivánek Jiří 2:1, WO 1:0), Sokol Stochov Honice "B" - Sokol Nové Strašecí 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velc Tomáš 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Vajcová Kateřina 2:2, Dejmková Eliška 2:2, body hostů: Libovický Vladimír 2:2, Fabinger František 2:2, Fabinger Vít 4:0, Pittner Kamil 2:2), Sokol Stochov Honice "A" - ST-Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 1:3, Karmazín Pavel 2:2, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4),
18. kolo:
TTC Kladno "C" - SKP ARLT Kladno "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědina Radek 1:2, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Mencl Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Šulc Ladislav 1:3, Čermák Milan 0:3, Dvořák Jan 0:4, Šimo Vladimír 1:3, WO 0:1), TTC Slovan Kladno - TJ Neratovice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špalek Miroslav 3:1, Šavel Pavel 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, Jírový Jiří 4:0, body hostů: Ehl Ladislav 1:3, Šlechta Jaroslav 0:4, Jeřábek Jaromír 0:4, Salmon Ivan 0:4), Start Mlékojedy - Sport Kladno 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Donát Milan 0:1, Polák Karel 2:2, Halama Jiří 3:1, Donát Zdeněk 4:0, Kulíšek Milan 0:3, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 1:3, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 1:3), STC Slaný - Sokol Ořech 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 4:0, Tajč Václav 2:0, Materna George 3:1, Rampa Ladislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3, Sezemský Jaroslav 0:3, Skřivánek Jiří 0:3, WO 2:0), Sokol Stochov Honice "A" - Sokol Nové Strašecí 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Tomáš 4:0, Fencl Petr 2:2, Karmazín Pavel 4:0, Janoušek Zdeněk 2:2, body hostů: Blín Viktor 0:4, Fabinger František 2:2, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 0:4), Sokol Stochov Honice "B" - ST-Šanov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Miroslav 0:4, Jedlička Jaroslav 2:2, Velc Tomáš 1:3, Brouček Ondřej 1:3, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 1:3),
19. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Stochov Honice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čermák Milan 3:1, Dvořák Jan 2:0, Heral František PhDr. 2:2, Šimo Vladimír 1:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 0:4, Vajcová Kateřina 3:1, Velc Tomáš 0:4), TJ Neratovice "B" - Sokol Stochov Honice "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Weisser Petr 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Košatý Jan 1:3, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 4:0, Janoušek Zdeněk 3:1, Navrátil Jan 0:4), Sokol Nové Strašecí - STC Slaný 11:7 (pokuta, čtyřhry 1:0, body domácích: Libovický Vladimír 1:2, Fabinger František 1:2, Fabinger Vít 2:1, Pittner Kamil 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaktor Ivan 3:1, Rampa Ladislav 4:0, Materna George 0:4, WO 0:5), ST-Šanov - Start Mlékojedy 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Josef 0:3, Knor Luděk 2:0, Knor Václav 0:2, Pisár Petr 3:0, WO 7:0, body hostů: Donát Milan 2:2, Donát Zdeněk 2:1, Halama Jiří 1:2, WO 0:7), Sport Kladno - TTC Slovan Kladno 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 3:0, Pírka Josef 4:0, Tuček Miroslav 2:2, Novák Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Peltán Petr 0:4, Špalek Jiří 1:1, Jírový Jiří 0:4, Špalek Miroslav 1:3, WO 0:2), Sokol Ořech - TTC Kladno "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fürst Mirko 1:3, Krasničan Jaroslav 1:3, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Sezemský Jaroslav 0:4, body hostů: Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 4:0, Dědina Radek 2:2, Ebert Tomáš 4:0),
20. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sokol Stochov Honice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 3:1, Čuba Milan 2:2, Januška Pavel 4:0, Košatý Jan 3:1, body hostů: Vajcová Kateřina 0:4, Jedlička Jaroslav 3:1, Brouček Ondřej 1:3, Krejčí Miroslav 0:4), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulc Ladislav 2:2, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 0:3, Heral František PhDr. 4:0, Štěpán Pavel 1:0, body hostů: Navrátil Tomáš 3:1, Fencl Petr 3:1, Janoušek Zdeněk 1:3, Navrátil Jan 0:4), ST-Šanov - STC Slaný 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Josef 2:2, Knor Luděk 4:0, Knor Václav 4:0, Pisár Petr 4:0, body hostů: Kulichová Lenka 0:4, Vágnerová Lucie 0:4, Materna George 1:3, Kulich Vladimír 1:3), Sokol Nové Strašecí - Start Mlékojedy 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Libovický Vladimír 0:4, Fabinger František 1:3, Fabinger Vít 1:2, Pittner Kamil 3:1, WO 1:0, body hostů: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 3:1, Donát Milan 1:3, Halama Jiří 2:1, WO 0:1), Sokol Ořech - TTC Slovan Kladno 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skřivánek Jiří 0:3, Krasničan Jaroslav 0:3, Matoušek Michal 0:3, Sezemský Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Špalek Miroslav 4:0, Jírový Jiří 4:0, Pavlíček Ondřej 4:0, WO 0:5), Sport Kladno - TTC Kladno "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Stanislav 1:3, Pírka Josef 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Novák Petr 3:1, body hostů: Ebert Tomáš 3:1, Lážnovský Jiří 4:0, Pachman Tomáš ing. 3:1, Dědina Radek 0:4),
21. kolo:
SKP ARLT Kladno "B" - Sport Kladno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jan 1:3, Šimo Vladimír 1:1, Čermák Milan 0:4, Heral František PhDr. 3:1, WO 0:2, body hostů: Jedlička Stanislav 2:2, Pírka Josef 2:2, Novák Petr 3:0, Tuček Miroslav 2:1, WO 2:0), TJ Neratovice "B" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ehl Ladislav 4:0, Trnka Jan 3:1, Čuba Milan 2:2, Košatý Jan 2:0, Weisser Petr 0:2, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Sezemský Jaroslav 2:2, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 0:4), TTC Slovan Kladno - Sokol Nové Strašecí 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šavel Pavel 1:2, Jírový Jiří 1:2, Pavlíček Ondřej 3:0, Špalek Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Fabinger František 0:4, Fabinger Vít 2:2, WO 0:5), TTC Kladno "C" - ST-Šanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědina Radek 2:2, Hanus Milan 1:3, Pachman Tomáš ing. 2:2, Škach Martin 3:1, body hostů: Pisár Petr 4:0, Knor Luděk 1:3, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4), STC Slaný - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poláček Vladimír 3:1, Tajč Václav 2:0, Vaktor Ivan 2:1, Rampa Ladislav 4:0, Hájek Lukáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Jedlička Jaroslav 1:3, Velc Tomáš 0:4, Vajcová Kateřina 2:2, Brouček Ondřej 1:2, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Stochov Honice "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 3:1, Donát Milan 1:3, Legát Lukáš 2:2, body hostů: Navrátil Tomáš 1:3, Fencl Petr 1:3, Janoušek Zdeněk 2:2, Navrátil Jan 2:2),
22. kolo:
TJ Neratovice "B" - Sport Kladno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trnka Jan 0:3, Čuba Milan 0:4, Ehl Ladislav 4:0, Košatý Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Jedlička Stanislav 3:1, Pírka Josef 2:1, Novák Petr 3:1, Tuček Miroslav 3:1, WO 1:0), SKP ARLT Kladno "B" - Sokol Ořech 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulc Ladislav 3:1, Čermák Milan 2:2, Dvořák Jan 3:1, Heral František PhDr. 4:0, body hostů: Skřivánek Jiří 3:1, Fürst Mirko 0:4, Kohlík Miroslav ml. 0:4, Krasničan Jaroslav 1:3), TTC Kladno "C" - Sokol Nové Strašecí 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mencl Jiří 1:0, Pešta Vítězslav 0:3, Dědina Radek 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Škach Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Fabinger František 1:3, Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 3:1, WO 0:5), TTC Slovan Kladno - ST-Šanov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šavel Pavel 2:2, Jírový Jiří 1:3, Špalek Miroslav 1:3, Pavlíček Ondřej 3:0, WO 0:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Knor Luděk 2:2, Knor Václav 3:1, Kočka Josef 0:4, WO 1:0), Start Mlékojedy - Sokol Stochov Honice "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Donát Zdeněk 4:0, Donát Milan 3:1, Kulíšek Milan 3:1, Polák Karel 2:2, body hostů: Dejmková Eliška 2:2, Jedlička Jaroslav 1:3, Vajcová Kateřina 1:3, Brouček Ondřej 0:4), STC Slaný - Sokol Stochov Honice "A" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulich Vladimír 2:2, Hájek Lukáš 0:4, Kulichová Lenka 0:4, WO 0:5, body hostů: Fencl Petr 3:0, Navrátil Tomáš 2:1, Janoušek Zdeněk 3:0, Navrátil Jan 2:1, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST-Šanov - STC Slaný 10:0wo, TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Jiří 3:0, Ebert Tomáš 1:1, Pachman Tomáš ing. 1:2, Lážnovský Jiří 3:0, body hostů: Navrátil Tomáš 2:1, Fencl Petr 0:3, Janoušek Zdeněk 1:2, Navrátil Jan 0:2), TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šavel Pavel 2:1, Slabý Jiří 1:2, Špalek Miroslav 1:2, Pavlíček Ondřej 4:0, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 1:2, Donát Milan 1:2, Halama Jiří 0:3), Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pittner Kamil 2:1, Libovický Vladimír 2:0, Fabinger František 3:0, Fabinger Vít 2:1, body hostů: Krasničan Jaroslav 0:3, Sezemský Jaroslav 1:2, Fürst Mirko 0:3, Skřivánek Jiří 1:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STC Slaný - ST-Šanov 0:10wo, Sokol Stochov Honice "A" - TTC Kladno "C" 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Tomáš 1:1, Fencl Petr 0:2, Navrátil Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Pachman Tomáš ing. 2:0, Lážnovský Jiří 2:0, Dědina Radek 1:0, Pešta Vítězslav 0:1, WO 3:0), Start Mlékojedy - TTC Slovan Kladno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halama Jiří 0:4, Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 4:0, Donát Milan 0:4, body hostů: Špalek Miroslav 2:2, Šavel Pavel 2:2, Peltán Petr 2:2, Slabý Jiří 2:2), Sokol Ořech - Sokol Nové Strašecí 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Jiří 1:1, Krasničan Jaroslav 0:2, Sezemský Jaroslav 1:2, Kohlík Miroslav ml. 0:3, body hostů: Fabinger František 2:1, Libovický Vladimír 3:0, Fabinger Vít 2:0, Pittner Kamil 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST-Šanov - STC Slaný -:-, TTC Kladno "C" - Sokol Stochov Honice "A" -:-, TTC Slovan Kladno - Start Mlékojedy -:-, Sokol Nové Strašecí - Sokol Ořech -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST-Šanov - TTC Kladno "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knor Luděk 1:2, Knor Václav 0:3, Kočka Josef 0:3, Pisár Petr 3:0, body hostů: Lážnovský Jiří 3:0, Mencl Jiří 2:1, Ebert Tomáš 2:1, Pachman Tomáš ing. 1:2), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Donát Milan 1:3, Donát Zdeněk 4:0, Polák Karel 1:2, Halama Jiří 2:2, body hostů: Pittner Kamil 2:2, Fabinger Vít 1:3, Fabinger František 2:2, Libovický Vladimír 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Kladno "C" - ST-Šanov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebert Tomáš 3:1, Mencl Jiří 1:3, Pachman Tomáš ing. 1:3, Lážnovský Jiří 3:1, body hostů: Knor Václav 2:2, Pisár Petr 4:0, Kočka Josef 0:4, Knor Luděk 2:2), Sokol Nové Strašecí - Start Mlékojedy 7:9 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Libovický Vladimír 2:2, Pittner Kamil 1:2, Fabinger František 1:2, Fabinger Vít 3:1, body hostů: Donát Zdeněk 3:1, Polák Karel 2:2, Donát Milan 0:3, Halama Jiří 2:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
ST-Šanov - TTC Kladno "C" 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pisár Petr 4:0, Knor Václav 4:0, Knor Luděk 0:3, Kočka Josef 0:3, body hostů: Ebert Tomáš 2:2, Mencl Jiří 1:2, Dědina Radek 1:2, Lážnovský Jiří 2:2), Start Mlékojedy - Sokol Nové Strašecí -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy