Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. B
1. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Brandýs n.L. "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 3:1, Weishaupt Robert 3:1, Slunéčko Radek 3:1, Ouda Pavel 4:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 0:4, Kirnig Jan ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4), Sokol Krchleby - Sokol Lysá n.L. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 0:1, Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 4:0, Kučera Pavel 3:1, Paclt Milan 2:1, body hostů: Sádlo Josef 1:3, Havel Martin 0:4, Novák Lukáš 2:2, Bittner Miloslav ml. 0:4), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC STEER Mladá Boleslav 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Antoš Petr 3:1, Niedermertl Zdeněk 2:1, Loudín Přemysl 3:0, Kouřil Lubomír 4:0, WO 1:1, body hostů: Postelt Tomáš 1:3, Čech Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:3, Šádek Jiří 1:2, WO 1:1), Sokol Sadská "B" - Sokol Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 0:4, Fedačka Michal 3:1, Vydra Milan 2:2, Popelka Zdeněk 3:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 1:1, Trnka Václav 4:0, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 2:2, Trejdl Dušan 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Zajíček Michal 3:0, Durdis Petr st. 3:1, Potměšil Pavel 0:1, body hostů: Březina Pavel 1:3, Hoďák Václav 2:2, Haas Václav 0:4, Vašíček David 1:3), TTC Bělá p.B. "C" - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Jakub 2:2, Kaňka Luděk ml. 3:1, Balcar Jaromír 1:1, Balog Josef 1:1, body hostů: Kunst Josef 0:4, Grill Josef 4:0, Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4),
2. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapras Karel ml. 3:1, Slobodzian Jakub 1:1, Balog Josef 4:0, Kaňka Jakub 2:1, Kaňka Luděk ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Máka Jiří 2:1, Fedačka Michal 0:4, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, WO 0:1), TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 0:3, Kunst Josef 0:2, Kroupa Milan 1:2, Veselý Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:0, Trnka Václav 2:1, Počarovský Pavel 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 0:5), Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Petr 2:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 2:2, body hostů: Zahrádka Michal 3:1, Kouřil Lubomír 1:3, Hendrych Petr 0:4, Loudín Přemysl 3:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 3:1, Haas Václav 2:2, Knobloch Pavel 4:0, body hostů: Živný Josef 1:3, Postelt Tomáš 3:1, Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3), Sokol Přezletice - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Ouda Pavel 4:0, Štěpánek Petr 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 2:2, Kemr Václav 0:4, Paclt Milan 2:2), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Lysá n.L. 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Martin 3:1, Kirnig Jan ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 1:3, body hostů: Havel Martin 3:1, Bittner Miloslav ml. 4:0, Novák Lukáš 2:2, Vlček Jan 3:1),
3. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapras Karel ml. 4:0, Kaňka Luděk ml. 1:3, Balog Josef 2:1, Kaňka Jakub 2:0, Slobodzian Jakub 0:2, WO 0:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:1, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Hubáček Jiří 0:3, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Sadská "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 1:2, Grill Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 2:2, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Máka Jiří 3:0, WO 0:1), Sokol Kosmonosy - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Michal 2:2, Durdis Petr ml. 3:1, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr st. 3:1, body hostů: Syrový Václav 2:2, Živný Josef 1:3, Postelt Tomáš 1:3, Řehořek Josef 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 1:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 3:1, Zahrádka Michal 2:1, Antoš Petr 2:2, Loudín Přemysl 1:1, Zahrádka Zdeněk 2:0, WO 1:0), Sokol Přezletice - Sokol Lysá n.L. 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplý Stanislav 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Ouda Pavel 4:0, Štěpánek Petr 3:1, body hostů: Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 2:2, Novák Lukáš 1:3, Vlček Jan 2:2), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Krchleby 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálková Lenka 1:3, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 0:4, Kirnig Jan ing. 0:4, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Paclt Milan 3:1),
4. kolo:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 1:3, Kučera Pavel 4:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 2:2, body hostů: Kaňka Luděk ml. 1:3, Slobodzian Jakub 2:2, Kaňka Jakub 1:3, Balog Josef 1:3), Sokol Lysá n.L. - TTC Josefův Důl 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Miloslav ml. 0:4, Havel Martin 4:0, Vlček Jan 2:2, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Veselý Jaroslav 1:3, Grill Josef 2:2, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 2:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Přezletice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Petr 1:3, Zahrádka Zdeněk 3:1, Zahrádka Michal 2:2, Fuka Martin 4:0, body hostů: Weishaupt Robert 0:4, Slunéčko Radek 3:1, Ouda Pavel 2:2, Štěpánek Petr 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Brandýs n.L. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Syrový Václav 0:2, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Ryšavý Martin st. 2:2, Copák Juraj 0:4, Adámek Zdeněk ing. 2:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Kosmonosy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Fedačka Michal 4:0, Vydra Milan 1:3, Křepela Miroslav 0:4, body hostů: Veselý Pavel ing. 3:1, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Michal 2:2, Horsák Oldřich ing. 1:3), Sokol Sadská "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 2:0, Pospíšil Libor ing. 4:0, Počarovský Pavel 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 0:3, Haas Václav 0:4, WO 2:0),
5. kolo:
Sokol Krchleby - TTC Josefův Důl 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 2:2, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:0, Břetenář Petr 3:1, Paclt Milan 1:0, body hostů: Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 0:4, Veselý Jaroslav 0:4), Sokol Lysá n.L. - TTC Bělá p.B. "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 0:4, Vlček Jan 1:3, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Balog Josef 4:0, Kaňka Luděk ml. 2:2, Balcar Jaromír 4:0, Kaňka Jakub 1:3), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Brandýs n.L. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahrádka Michal 3:1, Antoš Petr 0:4, Loudín Přemysl 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 1:3, Copák Juraj 2:2, Muhlfeit Luboš 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Přezletice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jiří 4:0, Řehořek Josef 2:2, Postelt Tomáš 4:0, Čech Jiří 2:2, body hostů: Weishaupt Robert 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Ouda Pavel 1:3, Štěpánek Petr 1:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klokočníková Helena 2:2, Wagner Jaroslav ml. 3:1, Vydra Milan 2:2, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2), Sokol Sadská "C" - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Libor ing. 0:4, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Zajíček Michal 4:0, Horsák Oldřich ing. 2:2),
6. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Kosmonosy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapras Karel ml. 2:1, Kaňka Jakub 2:2, Balog Josef 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Slobodzian Jakub 0:1, body hostů: Durdis Petr ml. 0:4, Veselý Pavel ing. 3:1, Zajíček Michal 4:0, Horsák Oldřich ing. 0:3, Durdis Petr st. 0:1), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 4:0, Kunst Josef 2:2, Veselý Jaroslav 3:1, Kroupa Milan 4:0, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 1:3), Sokol Přezletice - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouda Pavel 1:2, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 1:3, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Máka Jiří 3:0, Vydra Milan 0:4, Wagner Jaroslav ml. 4:0, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Sadská "C" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Muhlfeit Luboš 1:3, Vošahlík Radek 1:3, WO 0:5, body hostů: Pospíšil Libor ing. 3:0, Trnka Václav 1:2, Počarovský Pavel 3:0, Hlubůček Bohuslav 1:2, WO 5:0), Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 3:1, Břetenář Petr 3:1, Procházka Miroslav ml. 2:0, Kučera Pavel 4:0, Paclt Milan 1:1, body hostů: Heilek Milan 1:3, Zahrádka Michal 2:2, Sluka Čeněk 0:4, Heilek Miroslav 0:4), Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havel Martin 2:2, Novák Lukáš 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 4:0, body hostů: Čech Jiří 0:4, Šádek Jiří 3:1, Řehořek Josef 1:3, Postelt Tomáš 2:2),
7. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Kapras Karel ml. 2:1, Kaňka Luděk ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 0:4, Haas Václav 2:1, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grill Josef 2:2, Kunst Josef 1:3, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 1:3, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Petr 3:1, Durdis Petr st. 0:4), Sokol Přezletice - Sokol Sadská "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ouda Pavel 0:3, Weishaupt Robert 0:2, Slunéčko Radek 1:2, Štěpánek Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 2:1, Trnka Václav 2:1, Počarovský Pavel 3:0, Dvořák Jaroslav 2:0, WO 0:5), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Sadská "B" 1:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin ml. 0:4, Vošahlík Radek 0:3, WO 1:4, body hostů: Fedačka Michal 3:0, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 3:0, Wagner Jaroslav ml. 3:0, WO 4:1), Sokol Krchleby - TTC STEER Mladá Boleslav 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 3:1, Břetenář Petr 4:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, Paclt Milan 0:1, Kučera Pavel 3:0, body hostů: Čech Jiří 0:4, Šádek Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:4, Postelt Tomáš 2:2), Sokol Lysá n.L. - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Martin 1:3, Novák Lukáš 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Kopecký Karel 1:3, Zahrádka Michal 3:1, Loudín Přemysl 3:1, Antoš Petr 2:2),
8. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Petr 2:2, Fuka Martin 2:2, Loudín Přemysl 2:2, Zahrádka Zdeněk 0:2, Zahrádka Michal 1:1, body hostů: Kapras Karel ml. 3:1, Krucký Rudolf 4:0, Kaňka Jakub 1:3, Balog Josef 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Josefův Důl 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 1:3, Syrový Václav 2:2, Čech Jiří 4:0, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 1:2, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Zajíček Martin 1:0), Sokol Sadská "B" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 1:3, Máka Jiří 2:1, Vydra Milan 2:1, Popelka Zdeněk 0:4, WO 1:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 2:1, Kemr Václav 2:1, WO 1:1), Sokol Sadská "C" - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Libor ing. 3:1, Trnka Václav 3:0, Hlubůček Bohuslav 1:2, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:2, body hostů: Bittner Miloslav ml. 2:2, Havel Martin 1:3, Sádlo Josef 2:1, Novák Lukáš 0:3, WO 2:0), Sokol Kosmonosy - Sokol Přezletice 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Zajíček Michal 3:0, Veselý Pavel ing. 2:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:0, WO 2:0, body hostů: Slunéčko Radek 0:4, Weishaupt Robert 0:4, Štěpánek Petr 0:4, Ouda Pavel 1:1, WO 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Jindřich 0:4, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 0:4, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 4:0, Zatřepálková Lenka 3:1, Muhlfeit Luboš 2:2, Ryšavý Martin st. 4:0),
9. kolo:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - TTC Josefův Důl 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antoš Petr 2:2, Zahrádka Michal 4:0, Loudín Přemysl 3:1, Zahrádka Zdeněk 3:1, body hostů: Kunst Josef 3:1, Zajíček Martin 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Kroupa Milan 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 3:1, Řehořek Josef 2:2, Syrový Václav 2:2, Čech Jiří 2:2, body hostů: Slobodzian Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 2:2, Balog Josef 0:4, Kaňka Jakub 2:2), Sokol Sadská "B" - Sokol Lysá n.L. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wagner Jaroslav ml. 2:2, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 3:1, Vojáček Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Sádlo Josef 1:3, Bittner Miloslav ml. 3:1, Havel Martin 0:3, Novák Lukáš 0:3, WO 2:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Libor ing. 1:3, Trnka Václav 2:2, Počarovský Pavel 0:4, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 1:3), Sokol Kosmonosy - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 2:0, Durdis Petr ml. 3:1, Zajíček Petr 1:1, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4, Ryšavý Martin st. 0:4), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Přezletice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 2:2, Haas Václav 2:2, body hostů: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Štěpánek Petr 0:4, Ouda Pavel 3:1),
10. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Bělá p.B. "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Petr 0:4, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 0:4, body hostů: Kaňka Luděk ml. 3:1, Krucký Rudolf 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel ml. 3:1), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC Josefův Důl 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Martin st. 3:1, Zatřepálková Lenka 1:3, Muhlfeit Luboš 0:4, Vošahlík Radek 1:3, body hostů: Kunst Josef 3:1, Grill Josef 4:0, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 0:2, Zajíček Martin 1:1), Sokol Krchleby - Sokol Kosmonosy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 1:3, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Petr 1:3, Horsák Oldřich ing. 0:4), Sokol Lysá n.L. - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Lukáš 3:1, Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 0:4, body hostů: Šťastný Jindřich 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 3:1), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Sadská "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuka Martin 3:0, Zahrádka Michal 1:1, Loudín Přemysl 2:1, Nováček Petr 2:1, WO 0:5, body hostů: Vojáček Jiří 1:2, Wagner Jaroslav ml. 1:2, Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 0:2, WO 5:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehořek Josef 0:3, Šádek Jiří 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 3:1, Syrový Václav 0:1, body hostů: Trnka Václav 4:0, Dvořák Jaroslav 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 1:3),
11. kolo:
Sokol Přezletice - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Petr 2:2, Weishaupt Robert 3:1, Ouda Pavel 2:2, Slunéčko Radek 4:0, body hostů: Kunst Josef 0:4, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 2:2, Zajíček Martin 0:4), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC Bělá p.B. "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Copák Juraj 1:3, Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 0:4, Ryšavý Martin st. 2:2, body hostů: Kaňka Luděk ml. 1:3, Krucký Rudolf 3:1, Slobodzian Jakub 4:0, Kapras Karel ml. 3:1), Sokol Krchleby - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paclt Milan 2:2, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 3:0, Procházka Miroslav ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Vašíček David 0:2, Hoďák Václav 1:3, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 0:3, Březina Pavel 0:2, WO 1:0), Sokol Lysá n.L. - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Lukáš 0:4, Havel Martin 0:4, Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 2:2, body hostů: Zajíček Michal 2:2, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, Horsák Oldřich ing. 3:1), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuka Martin 3:0, Zahrádka Michal 2:2, Loudín Přemysl 2:2, Nováček Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Motl Milan 0:4, Počarovský Pavel 2:1, Hubáček Jiří 2:2, Dědek Martin 0:4, WO 1:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Sadská "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehořek Josef 1:3, Šádek Jiří 2:1, Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 2:2, Syrový Václav 0:1, body hostů: Vojáček Jiří 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:2, Máka Jiří 4:0, Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:1),
12. kolo:
TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Přezletice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Muhlfeit Luboš 0:4, Adámek Zdeněk ing. 1:3, Cinek Petr MUDr. 4:0, body hostů: Štěpánek Petr 2:2, Slunéčko Radek 3:1, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 3:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jan 0:4, Havel Martin 2:2, Novák Lukáš 1:2, Sádlo Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Kemr Václav 1:3, Paclt Milan 2:1, WO 0:1), TTC STEER Mladá Boleslav - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jiří 1:3, Syrový Václav 1:3, Postelt Tomáš 1:2, Řehořek Josef 0:2, WO 0:3, body hostů: Zahrádka Michal 3:0, Kouřil Lubomír 3:0, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 3:0, WO 3:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Sadská "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 2:2, Pospíšil Libor ing. 3:1, Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 1:3, body hostů: Fedačka Michal 0:2, Máka Jiří 2:2, Vydra Milan 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Wagner Jaroslav ml. 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Vladimír 1:3, Hoďák Václav 1:3, Kastner Patrik 0:4, Haas Václav 2:2, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 3:1, Durdis Petr st. 0:1, Zajíček Petr 1:2), TTC Josefův Důl - TTC Bělá p.B. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 0:4, Kroupa Milan 0:4, Grill Josef 0:2, Zajíček Martin 0:2, body hostů: Kapras Karel ml. 4:0, Krucký Rudolf 4:0, Slobodzian Jakub 4:0, Balog Josef 4:0),
13. kolo:
Sokol Sadská "B" - TTC Bělá p.B. "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 0:4, Máka Jiří 2:2, Vojáček Jiří 4:0, body hostů: Kaňka Jakub 1:3, Krucký Rudolf 2:2, Balog Josef 3:1, Balcar Jaromír 2:2), Sokol Sadská "C" - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Václav 4:0, Pospíšil Libor ing. 2:0, Počarovský Pavel 2:2, Dvořák Jaroslav 2:1, Hlubůček Bohuslav 1:1, WO 0:1, body hostů: Grill Josef 0:3, Kunst Josef 1:3, Veselý Jaroslav 2:2, Pácha Robin 1:3, WO 1:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Kosmonosy 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Zahrádka Michal 0:2, Antoš Petr 1:3, Nováček Petr 1:3, WO 0:2, body hostů: Zajíček Michal 4:0, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 1:2, Horsák Oldřich ing. 2:1, WO 2:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jiří 2:1, Čech Jiří 2:0, Postelt Tomáš 3:0, Řehořek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Knobloch Pavel 1:2, Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 1:2, Pleticha Vladimír 0:2, WO 0:5), Sokol Krchleby - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav st. 0:4, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 3:1, Paclt Milan 2:2, body hostů: Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 1:3, Ouda Pavel 4:0), Sokol Lysá n.L. - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Bittner Miloslav ml. 4:0, Sádlo Josef 4:0, Novák Lukáš 3:1, Havel Martin 2:2, body hostů: Ryšavý Martin st. 1:3, Zatřepálková Lenka 1:3, Adámek Zdeněk ing. 1:3, Copák Juraj 0:1, Vošahlík Radek 0:3),
14. kolo:
Sokol Sadská "C" - TTC Bělá p.B. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 3:1, Pospíšil Libor ing. 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Motl Milan 0:4, body hostů: Kaňka Jakub 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Balog Josef 3:1, Balcar Jaromír 2:2), Sokol Sadská "B" - TTC Josefův Důl 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 3:1, Wagner Jaroslav ml. 2:2, Máka Jiří 4:0, Fedačka Michal 0:1, Vojáček Jiří 3:0, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 1:3, Kroupa Milan 1:3, Veselý Jaroslav 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Kosmonosy 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jiří 1:2, Čech Jiří 0:3, Postelt Tomáš 0:3, Řehořek Josef 1:2, Syrový Václav 1:0, WO 0:3, body hostů: Zajíček Michal 3:0, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 3:0, Horsák Oldřich ing. 1:2, Durdis Petr st. 0:1, WO 3:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Lubomír 3:0, Antoš Petr 2:1, Loudín Přemysl 2:0, Nováček Petr 2:1, Zahrádka Michal 0:1, WO 5:0, body hostů: Hoďák Václav 3:1, Beniš Ondřej 0:4, Ort Marek 0:4, WO 0:5), Sokol Lysá n.L. - Sokol Přezletice 9:9 (pokuta, čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 2:2, Sádlo Josef 3:1, Novák Lukáš 0:4, Havel Martin 3:1, body hostů: Štěpánek Petr 1:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 3:1), Sokol Krchleby - TTC Brandýs n.L. "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 2:2, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 4:0, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 1:3, Vošahlík Radek 0:4, Ryšavý Martin st. 1:3, Muhlfeit Luboš 1:3),
15. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Krchleby 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Luděk ml. 2:2, Slobodzian Jakub 1:3, Kapras Karel ml. 3:1, Kaňka Jakub 2:2, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Břetenář Petr 3:1, Kemr Václav 1:3, Paclt Milan 0:4), TTC Josefův Důl - Sokol Lysá n.L. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jaroslav 1:3, Kunst Josef 3:1, Kroupa Milan 2:2, Pácha Robin 0:3, Bezděk Jiří st. 0:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 1:3, Sádlo Josef 4:0, Novák Lukáš 2:2), Sokol Přezletice - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Robert 2:2, Štěpánek Petr 0:3, Ouda Pavel 1:1, Teplý Stanislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Zahrádka Zdeněk 4:0, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 1:2, WO 1:0), TTC Brandýs n.L. "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryšavý Martin st. 1:3, Kliment Martin 1:2, Zatřepálková Lenka 1:2, Adámek Zdeněk ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Živný Josef 2:2, Postelt Tomáš 3:1, Šádek Jiří 3:0, Řehořek Josef 1:2, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Veselý Pavel ing. 0:2, Durdis Petr ml. 1:2, Zajíček Michal 2:2, Zajíček Petr 0:2, WO 1:0, body hostů: Fedačka Michal 4:0, Vojáček Jiří 3:1, Vydra Milan 3:1, Máka Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:1, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 0:3, Haas Václav 0:3, WO 5:0, body hostů: Trnka Václav 4:0, Pospíšil Libor ing. 2:2, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:5),
16. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezděk Jiří st. 0:4, Kroupa Milan 0:2, Veselý Jaroslav 0:3, Kunst Josef 1:2, WO 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 3:0, Kemr Václav 2:0, WO 0:4), TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Lysá n.L. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Luděk ml. 4:0, Kaňka Jakub 2:2, Slobodzian Jakub 3:1, Kapras Karel ml. 3:1, body hostů: Sádlo Josef 2:2, Novák Lukáš 2:2, Jirsa Petr 0:4, Vlček Jan 0:4), TTC Brandýs n.L. "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zatřepálková Lenka 2:2, Adámek Zdeněk ing. 1:2, Ryšavý Martin st. 2:2, Vošahlík Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Kouřil Lubomír 4:0, Zahrádka Zdeněk 3:1, Loudín Přemysl 0:3, Antoš Petr 2:2, WO 1:0), Sokol Přezletice - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko Radek 3:0, Štěpánek Petr 2:2, Ouda Pavel 2:1, Weishaupt Robert 4:0, WO 1:1, body hostů: Živný Josef 1:2, Postelt Tomáš 2:1, Šádek Jiří 0:4, Řehořek Josef 0:3, Syrový Václav 0:1, WO 1:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Sadská "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 0:4, Hoďák Václav 1:2, Knobloch Pavel 1:2, Haas Václav 0:4, WO 2:0, body hostů: Wagner Jaroslav ml. 3:1, Fedačka Michal 3:1, Vydra Milan 4:0, Máka Jiří 2:0, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Sadská "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horsák Oldřich ing. 2:1, Durdis Petr ml. 3:0, Veselý Pavel ing. 1:1, Zajíček Michal 3:0, WO 4:1, body hostů: Pospíšil Libor ing. 0:2, Trnka Václav 0:3, Hlubůček Bohuslav 1:2, Motl Milan 1:2, WO 1:4),
17. kolo:
Sokol Kosmonosy - TTC Bělá p.B. "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 1:3, Zajíček Michal 1:3, Veselý Pavel ing. 2:2, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Kapras Karel ml. 2:2, Krucký Rudolf 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:3, Kaňka Jakub 3:0, Slobodzian Jakub 0:1), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Grill Josef 4:0, Veselý Jaroslav 1:3, Kroupa Milan 3:1, Kunst Josef 1:3), Sokol Sadská "B" - Sokol Přezletice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 3:1, Máka Jiří 3:0, Vojáček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Slunéčko Radek 1:3, Teplý Stanislav 0:4, Ouda Pavel 0:1, Weishaupt Robert 1:2, Weishaupt Antonín 0:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motl Milan 3:1, Trnka Václav 2:0, Hlubůček Bohuslav 3:1, Hubáček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Zatřepálková Lenka 2:2, Vošahlík Radek 0:4, Zatřepálek Petr 0:3, Muhlfeit Luboš 0:3, WO 2:0), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Krchleby 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Lubomír 2:2, Fuka Martin 4:0, Zahrádka Michal 1:3, Nováček Petr 1:3, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 1:3, Kemr Václav 1:3), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Lysá n.L. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehořek Josef 1:3, Šádek Jiří 4:0, Postelt Tomáš 2:2, Živný Josef 1:3, body hostů: Havel Martin 2:2, Sádlo Josef 3:1, Novák Lukáš 0:4, Bittner Miloslav ml. 3:1),
18. kolo:
Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Bělá p.B. "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Balog Josef 1:1, Kaňka Luděk ml. 1:2, Slobodzian Jakub 2:2, Kapras Karel ml. 2:2, Kaňka Jakub 0:2, WO 1:0), Sokol Kosmonosy - TTC Josefův Důl 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr st. 1:3, Zajíček Petr 3:1, Veselý Pavel ing. 3:0, Durdis Petr ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Kunst Josef 1:3, Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 1:3, Veselý Jaroslav 0:3, WO 1:0), Sokol Sadská "C" - Sokol Přezletice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jaroslav 1:3, Trnka Václav 3:1, Počarovský Pavel 3:1, Motl Milan 1:3, body hostů: Ouda Pavel 4:0, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 1:3, Štěpánek Petr 2:2), Sokol Sadská "B" - TTC Brandýs n.L. "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendrych Jan 2:2, Máka Jiří 2:0, Vydra Milan 4:0, Fedačka Michal 4:0, Vojáček Jiří 2:0, body hostů: Zatřepálková Lenka 1:3, Vošahlík Radek 1:3, Zatřepálek Petr 0:4, Muhlfeit Luboš 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Krchleby 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehořek Josef 2:2, Šádek Jiří 1:2, Postelt Tomáš 0:3, Živný Josef 1:3, WO 2:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Břetenář Petr 1:2, Kemr Václav 1:2, WO 0:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Lysá n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 3:1, Zahrádka Michal 1:2, Loudín Přemysl 3:1, Fuka Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Havel Martin 2:2, Sádlo Josef 1:3, Novák Lukáš 0:3, Bittner Miloslav ml. 1:3, WO 1:0),
19. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Jakub 0:4, Krucký Rudolf 2:2, Kapras Karel ml. 2:1, Balog Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Nováček Petr 2:0, Fuka Martin 4:0, Loudín Přemysl 1:3, Kouřil Lubomír 2:1, Antoš Petr 1:1, WO 0:1), TTC Josefův Důl - TTC STEER Mladá Boleslav 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 3:1, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 3:0, Kunst Josef 0:2, Pácha Robin 2:0, WO 0:1, body hostů: Řehořek Josef 0:4, Živný Josef 0:4, Šádek Jiří 1:3, Postelt Tomáš 3:0, WO 1:0), Sokol Krchleby - Sokol Sadská "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kemr Václav 2:1, Kučera Pavel 1:1, Procházka Miroslav ml. 2:1, Břetenář Petr 0:1, Paclt Milan 0:1, WO 5:2, body hostů: Fedačka Michal 1:3, Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 3:0, WO 2:5), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bittner Miloslav ml. 3:1, Vlček Jan 1:3, Havel Martin 3:1, Sádlo Josef 3:0, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Libor ing. 2:1, Hlubůček Bohuslav 0:4, Motl Milan 1:3, Počarovský Pavel 2:2, WO 0:1), Sokol Přezletice - Sokol Kosmonosy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horálek Jiří 1:3, Ouda Pavel 1:2, Weishaupt Robert 0:3, Slunéčko Radek 2:2, Weishaupt Antonín 0:1, WO 1:0, body hostů: Veselý Pavel ing. 4:0, Zajíček Michal 3:1, Zajíček Petr 4:0, Durdis Petr ml. 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zatřepálek Petr 0:4, Ryšavý Martin st. 0:3, Zatřepálková Lenka 3:1, Vošahlík Radek 0:4, WO 0:1, body hostů: Beniš Ondřej 3:1, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:0, Haas Václav 3:1, WO 1:0),
20. kolo:
TTC Josefův Důl - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grill Josef 2:2, Kroupa Milan 2:2, Veselý Jaroslav 0:4, Kunst Josef 2:2, body hostů: Nováček Petr 3:1, Kouřil Lubomír 3:1, Loudín Přemysl 1:3, Antoš Petr 3:1), TTC Bělá p.B. "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňka Jakub 3:1, Krucký Rudolf 3:1, Kapras Karel ml. 3:1, Slobodzian Jakub 3:1, body hostů: Řehořek Josef 1:3, Živný Josef 0:4, Šádek Jiří 0:4, Postelt Tomáš 3:1), Sokol Lysá n.L. - Sokol Sadská "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Jan 2:2, Havel Martin 1:3, Bittner Miloslav ml. 1:3, Sádlo Josef 2:2, body hostů: Fedačka Michal 3:1, Vojáček Jiří 4:0, Vydra Milan 2:2, Wagner Jaroslav ml. 1:3), Sokol Krchleby - Sokol Sadská "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paclt Milan 1:3, Kučera Pavel 4:0, Procházka Miroslav ml. 3:0, Kemr Václav 2:2, WO 1:0, body hostů: Počarovský Pavel 0:4, Trnka Václav 2:2, Motl Milan 1:3, Pospíšil Libor ing. 2:1, WO 0:1), TTC Brandýs n.L. "C" - Sokol Kosmonosy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muhlfeit Luboš 1:3, Zatřepálková Lenka 3:1, Zatřepálek Petr 0:3, Vošahlík Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Zajíček Michal 3:1, Durdis Petr ml. 2:2, Durdis Petr st. 3:1, Horsák Oldřich ing. 3:0, WO 0:1), Sokol Přezletice - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horálek Jiří 0:2, Weishaupt Robert 2:2, Ouda Pavel 3:1, Slunéčko Radek 2:2, Teplý Stanislav 1:1, body hostů: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 2:2),
21. kolo:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Přezletice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Jakub 2:2, Krucký Rudolf 2:0, Kapras Karel ml. 3:1, Balog Josef 4:0, Kaňka Jakub 2:0, body hostů: Ouda Pavel 1:3, Slunéčko Radek 1:3, Weishaupt Robert 0:4, Štěpánek Petr 1:3), TTC Josefův Důl - TTC Brandýs n.L. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grill Josef 2:2, Pácha Robin 2:2, Kroupa Milan 1:3, Kunst Josef 1:3, body hostů: Adámek Zdeněk ing. 4:0, Zatřepálek Petr 1:3, Zatřepálková Lenka 4:0, Muhlfeit Luboš 1:3), Sokol Kosmonosy - Sokol Krchleby 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horsák Oldřich ing. 0:4, Zajíček Michal 1:3, Veselý Pavel ing. 4:0, Durdis Petr ml. 2:2, body hostů: Kemr Václav 1:3, Procházka Miroslav ml. 3:1, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 2:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beniš Ondřej 3:1, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, body hostů: Sádlo Josef 4:0, Bittner Miloslav ml. 0:4, Havel Martin 2:2, Vlček Jan 1:3), Sokol Sadská "B" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 1:3, Máka Jiří 2:2, Vojáček Jiří 1:3, Fedačka Michal 3:1, body hostů: Fuka Martin 4:0, Hendrych Petr 0:4, Antoš Petr 2:2, Kouřil Lubomír 3:1), Sokol Sadská "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motl Milan 0:4, Hlubůček Bohuslav 0:4, Počarovský Pavel 2:2, Pospíšil Libor ing. 4:0, body hostů: Řehořek Josef 2:2, Čech Jiří 2:2, Šádek Jiří 3:1, Postelt Tomáš 3:1),
22. kolo:
TTC Josefův Důl - Sokol Přezletice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grill Josef 0:2, Pácha Robin 2:2, Kunst Josef 2:2, Kroupa Milan 0:4, WO 0:2, body hostů: Ouda Pavel 3:1, Slunéčko Radek 2:1, Štěpánek Petr 3:0, Weishaupt Robert 2:2, WO 2:0), TTC Bělá p.B. "C" - TTC Brandýs n.L. "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Jakub 3:1, Krucký Rudolf 1:0, Kapras Karel ml. 4:0, Kaňka Jakub 3:1, Kaňka Luděk ml. 1:2, body hostů: Šumelda Alan 0:4, Zatřepálek Petr 0:4, Zatřepálková Lenka 3:1, Muhlfeit Luboš 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - Sokol Krchleby 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beniš Ondřej 0:3, Hoďák Václav 1:2, Knobloch Pavel 1:3, Haas Václav 2:2, WO 2:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 4:0, Kemr Václav 1:1, Paclt Milan 1:3, WO 0:2), Sokol Kosmonosy - Sokol Lysá n.L. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdis Petr st. 3:1, Zajíček Petr 3:1, Veselý Pavel ing. 2:2, Durdis Petr ml. 1:3, body hostů: Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, Bittner Miloslav ml. 2:2, Vlček Jan 0:4), Sokol Sadská "C" - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Počarovský Pavel 1:3, Dědek Martin 0:4, Hubáček Jiří 0:4, Motl Milan 1:3, body hostů: Fuka Martin 4:0, Nováček Petr 2:2, Loudín Přemysl 2:0, Antoš Petr 4:0, Kouřil Lubomír 2:0), Sokol Sadská "B" - TTC STEER Mladá Boleslav 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vydra Milan 1:2, Máka Jiří 2:0, Vojáček Jiří 3:1, Fedačka Michal 4:0, WO 1:2, body hostů: Živný Josef 0:4, Čech Jiří 0:3, Šádek Jiří 1:2, Postelt Tomáš 2:1, WO 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 2:2, Kučera Pavel 3:1, Procházka Miroslav ml. 3:0, Břetenář Petr 1:3, body hostů: Slobodzian Jakub 1:3, Krucký Rudolf 2:2, Kapras Karel ml. 2:2, Kaňka Jakub 1:2), Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horsák Oldřich ing. 0:4, Zajíček Michal 1:2, Veselý Pavel ing. 2:1, Durdis Petr ml. 3:1, body hostů: Kouřil Lubomír 2:2, Fuka Martin 4:0, Nováček Petr 1:2, Antoš Petr 1:1, Loudín Přemysl 0:1), Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Jan 0:4, Bittner Miloslav ml. 4:0, Sádlo Josef 3:1, Havel Martin 2:2, body hostů: Postelt Tomáš 3:1, Čech Jiří 1:3, Šádek Jiří 2:2, Živný Josef 1:1, Řehořek Josef 0:2), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 1:3, Hoďák Václav 3:1, Knobloch Pavel 3:1, Haas Václav 1:3, body hostů: Grill Josef 2:2, Pácha Robin 0:2, Kunst Josef 1:3, Kroupa Milan 3:1, Veselý Jaroslav 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Bělá p.B. "C" - Sokol Krchleby 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňka Jakub 1:2, Kapras Karel ml. 2:1, Slobodzian Jakub 1:2, Krucký Rudolf 2:2, Kaňka Luděk ml. 0:1, body hostů: Procházka Miroslav ml. 4:0, Kučera Pavel 2:2, Břetenář Petr 1:2, Kemr Václav 1:2), AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Kosmonosy 9:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Lubomír 1:1, Antoš Petr 1:1, Nováček Petr 3:0, Fuka Martin 3:0, body hostů: Veselý Pavel ing. 2:1, Zajíček Michal 0:3, Durdis Petr ml. 0:2, Zajíček Petr 0:2), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Lysá n.L. 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:2, Šádek Jiří 1:2, Řehořek Josef 0:3, Čech Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Bittner Miloslav ml. 3:1, Sádlo Josef 3:0, Havel Martin 2:1, Vlček Jan 0:3, WO 1:0), TTC Josefův Důl - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 5:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Jaroslav 1:2, Grill Josef 0:2, Kunst Josef 1:2, Kroupa Milan 3:0, Pácha Robin 0:1, body hostů: Knobloch Pavel 3:0, Hoďák Václav 1:2, Beniš Ondřej 2:1, Haas Václav 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Krchleby - TTC Bělá p.B. "C" -:-, Sokol Kosmonosy - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work -:-, Sokol Lysá n.L. - TTC STEER Mladá Boleslav -:-, Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Josefův Důl -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kemr Václav 1:3, Kučera Pavel 3:1, Břetenář Petr 2:2, Procházka Miroslav ml. 3:1, body hostů: Kouřil Lubomír 1:3, Fuka Martin 3:1, Nováček Petr 3:1, Loudín Přemysl 0:2, Antoš Petr 0:2), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Postelt Tomáš 1:3, Šádek Jiří 2:2, Řehořek Josef 2:2, Čech Jiří 2:2, body hostů: Beniš Ondřej 2:2, Hoďák Václav 2:2, Knobloch Pavel 2:2, Haas Václav 3:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work - Sokol Krchleby 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Lubomír 1:3, Antoš Petr 1:3, Nováček Petr 2:2, Fuka Martin 4:0, body hostů: Procházka Miroslav ml. 3:1, Břetenář Petr 1:3, Kučera Pavel 3:1, Kemr Václav 1:3), Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC STEER Mladá Boleslav 9:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beniš Ondřej 3:0, Hoďák Václav 2:1, Knobloch Pavel 2:1, Haas Václav 0:3, body hostů: Čech Jiří 0:3, Postelt Tomáš 3:0, Syrový Václav 1:2, Řehořek Josef 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Krchleby - AŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work 6:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Miroslav ml. 2:2, Břetenář Petr 2:2, Kučera Pavel 2:1, Kemr Václav 0:3, body hostů: Nováček Petr 3:1, Kouřil Lubomír 1:2, Antoš Petr 0:3, Fuka Martin 4:0), TTC STEER Mladá Boleslav - Sokol Mnichovo Hradiště "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy