Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
1. kolo:
TTC Příbram "B" - Sokol Příbram 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4, Brabenec Václav 1:3, Ondráček Oldřich 0:4, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 4:0, Císař Jan 3:1), SK Suchodol - TJ Klínec 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Pistulka Miloslav 0:4, Štverák Josef st. 3:1, Bauer Horst 3:1, body hostů: Sixta Jaroslav 4:0, Urban Jan 2:2, Pecka Miloš 2:2, Smrčka Karel ing. 1:3), KST Týnec n.S. - Tatran Sedlčany "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 4:0, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Kovář Jan 0:4, Lesák Jakub 1:3, Linhart František ing. 2:2, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hořovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jiří 1:2, Flíček Tomáš 4:0, Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Rataj Miloš 0:3, Špička Jiří 0:4, Homolka Pavel st. 1:3, WO 1:0), Sokol Hudlice "C" - Sokol Karlštejn 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Jiří 3:0, Hubinger Lukáš 3:0, Stehlík Jan st. 3:0, Krous Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Veselý Luboš 0:4, Kubala Libor 0:4, Ondráček Evžen 0:4, WO 0:5), SK Březnice - Sokol Krásná Hora n.Vlt. 18:0wo,
2. kolo:
SK Březnice - Sokol Králův Dvůr "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 1:3, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 2:2, Tůma Michal 0:4), Sokol Krásná Hora n.Vlt. - Sokol Hořovice "C" 0:18wo (/0-2/ lachout p 2-2,paukner m 2-2,zelenka j 1-3,kunc zd.ml.0-4 špička j.3-1,kebrle j 3-1,pancíř j 4-0,homolka 1-3 ), Sokol Hudlice "C" - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 1:3, Krous Martin 1:3, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 2:2), Sokol Karlštejn - Tatran Sedlčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Vilhelm Oldřich 2:2, Kubala Libor 0:4, body hostů: Kovář Jan 2:2, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Linhart František ing. 4:0), TTC Příbram "B" - SK Suchodol 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2, Ondráček Oldřich 0:4, Fiala Vladimír 1:3, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Pistulka Miloslav 3:1, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0), Sokol Příbram - TJ Klínec 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 4:0, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Sixta Jaroslav 1:3, Pecka Miloš 0:4, Smrčka Karel ing. 0:4, Prošek František 0:4),
3. kolo:
SK Březnice - Sokol Hořovice "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchopár Miroslav 3:1, Haník Josef 2:1, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kebrle Josef 3:1, Homolka Pavel st. 1:3, Špička Jiří 0:3, Pancíř Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Krásná Hora n.Vlt. - Sokol Králův Dvůr "D" 0:18wo (/0-2/ paclt p 4-0,lachout p 2-2,paukner m 1-3,zelenka j 0-4 hák zd.ml 3-1,hák zd.st.1-3,dřevěný p 3-1,tůma m 2-2), Sokol Hudlice "C" - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 1:3, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 1:3, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 2:2), Sokol Karlštejn - KST Týnec n.S. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 1:3, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 2:2, Staněk Jiří 1:3), TTC Příbram "B" - TJ Klínec 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Radek 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4, Karda Martin 1:3, Fiala Vladimír 0:2, Ondráček Oldřich 0:2, body hostů: Sixta Jaroslav 4:0, Urban Jan 4:0, Hrstka Tomáš 3:1, Smrčka Karel ing. 4:0), Sokol Příbram - SK Suchodol 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Havelka Marek 3:0, Šprysl Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Vlasák Jan 1:3, Petráň Zdeněk 0:4, Štverák Josef st. 1:3, Bauer Horst 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
SK Suchodol - SK Březnice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 0:4, Vlasák Jan 1:3, Tikovský Karel 3:1, Bauer Horst 4:0, body hostů: Soused Milan 1:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 2:2, Haník Josef 2:2, Suchopár Miroslav 0:1), KST Týnec n.S. - TTC Příbram "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 3:1, body hostů: Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Ondráček Oldřich 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Příbram 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 0:4, Linhart František ing. 2:2, body hostů: Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Šprysl Josef 4:0), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Hudlice "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hák Zdeněk ml. 3:1, Včelička Lubomír 3:1, Flíček Tomáš 2:0, Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk st. 1:1, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 0:4, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Karlštejn 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:1, Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 1:2, Kebrle Josef 0:4, Homolka Pavel st. 0:2, WO 1:0, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Klínec - SK Březnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 3:1, Plicka Vladimír 0:4, Smrčka Karel ing. 0:4, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Soused Milan 0:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Zbyněk 4:0, Haník Josef 2:2, Suchopár Miroslav 3:0), KST Týnec n.S. - Sokol Příbram 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 0:4, Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Jiří 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 1:3, Jaroš Antonín 3:1, Mráz Roman 1:3), Tatran Sedlčany "B" - TTC Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 1:2, Mašek Roman 4:0, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 3:1, Linhart František ing. 1:0, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Karlštejn 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hák Zdeněk ml. 2:2, Včelička Lubomír 1:1, Flíček Tomáš 4:0, Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk st. 0:2, body hostů: Stejskal Aleš 0:4, Vilhelm Oldřich 2:2, Břížďala Miroslav 1:3, Boudník Petr 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Hudlice "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rataj Miloš 1:3, Špička Jiří 0:4, Homolka Pavel st. 1:3, Kebrle Josef 3:1, body hostů: Vlach Jiří 4:0, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1),
6. kolo:
SK Březnice - Sokol Hudlice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 3:1, Soused Zbyněk 3:0, Soused Milan 1:2, WO 0:2, body hostů: Vlach Jiří 0:3, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 2:1, WO 2:0), TTC Příbram "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Ječmen Jaroslav 1:2, Brabenec Václav 2:2, Karda Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk st. 3:1, Vlasák Jaroslav 2:1, Tůma Michal 1:3, WO 0:1), Sokol Příbram - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:0, Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 1:3, Šprysl Josef 4:0, Císař Jan 1:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Špička Jiří 2:2, Rataj Miloš 1:3, Pancíř Josef 0:4), SK Suchodol - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Jan 0:4, Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Štěpán 0:4, Bauer Horst 4:0, body hostů: Kašpárek František 2:2, Staněk Ondřej 3:1, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Jiří 3:1), TJ Klínec - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Pecka Miloš 1:3, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Kovář Jan 2:2, Kadlec Lukáš 1:3),
7. kolo:
SK Březnice - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 1:3, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 1:3, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Veselý Luboš 3:1, Boudník Petr 1:3), TTC Příbram "B" - Sokol Hořovice "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karda Martin 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Fiala Vladimír 1:3, Ondráček Oldřich 3:1, body hostů: Kebrle Josef 3:1, Špička Jiří 3:1, Rataj Miloš 2:2, Pancíř Josef 3:1), Sokol Příbram - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 3:1, Kotrbatý Petr 3:1, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Flíček Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:4, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 0:4), SK Suchodol - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 2:2, Štverák Štěpán 4:0, Tikovský Karel 2:1, Bauer Horst 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart František ing. 2:2, Kovář Jan 0:4, Lesák Jakub 1:3, Mašek Roman 1:2, WO 0:1), TJ Klínec - KST Týnec n.S. 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plicka Vladimír 0:4, Sixta Jaroslav 1:3, Smrčka Karel ing. 1:3, Prošek František 0:4, body hostů: Kašpárek František 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Jiří 2:2),
8. kolo:
KST Týnec n.S. - SK Březnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 3:0, Staněk Ondřej 2:0, Hameta Oldřich 2:1, Staněk Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Jeřábek Tomáš 1:2, Suchopár Miroslav 0:4, Soused Zbyněk 1:1, Haník Josef 0:2, WO 0:5), Sokol Králův Dvůr "D" - SK Suchodol 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 2:2, Flíček Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Štverák Josef st. 3:1, Petráň Zdeněk 0:4, Bauer Horst 3:1, Tikovský Karel 2:2), Sokol Hořovice "C" - TJ Klínec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 0:4, Kebrle Josef 0:2, Homolka Pavel st. 0:2, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 4:0, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 2:2), Sokol Hudlice "C" - TTC Příbram "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Jiří 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 4:0, Krous Martin 2:2, body hostů: Ondráček Oldřich 0:4, Ječmen Jaroslav 1:3, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3), Sokol Karlštejn - Sokol Příbram 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočí Štěpán 0:4, Veselý Luboš 0:4, Vilhelm Oldřich 0:4, Boudník Petr 0:4, body hostů: Jaroš Antonín 4:0, Havelka Marek 4:0, Mráz Roman 4:0, Šprysl Josef 4:0),
9. kolo:
Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:1, Kovář Jan 2:2, Linhart František ing. 3:0, WO 2:0, body hostů: Soused Zbyněk 2:1, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 0:3, Soused Milan 1:3, WO 0:2), Sokol Králův Dvůr "D" - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 3:1, Flíček Tomáš 4:0, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Urban Jan 1:3, Sixta Jaroslav 1:3, Hrstka Tomáš 3:1, Plicka Vladimír 2:2), Sokol Hořovice "C" - SK Suchodol 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Miloš 2:2, Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Homolka Pavel st. 1:3, body hostů: Petráň Zdeněk 0:4, Vlasák Jan 3:1, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0), Sokol Hudlice "C" - Sokol Příbram 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krous Martin 1:3, Lev Leoš 0:4, Stehlík Jan st. 3:1, Vaculík Zdeněk 0:4, body hostů: Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 3:1, Šprysl Josef 4:0), Sokol Karlštejn - TTC Příbram "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubala Libor 1:3, Boudník Petr 3:1, Břížďala Miroslav 1:3, Vilhelm Oldřich 4:0, body hostů: Ondráček Oldřich 2:2, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 3:1),
10. kolo:
TTC Příbram "B" - SK Březnice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček Oldřich 1:3, Karda Martin 0:4, Fiala Vladimír 0:3, Ječmen Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 3:0, WO 1:0), SK Suchodol - Sokol Hudlice "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štverák Štěpán 1:3, Petráň Zdeněk 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 3:1, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 2:2), TJ Klínec - Sokol Karlštejn 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jan 4:0, Smrčka Karel ing. 1:3, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Kubala Libor 3:1, Boudník Petr 0:4, Vilhelm Oldřich 3:1, Veselý Luboš 2:2), KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 3:1, Staněk Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk ml. 2:2, Hák Zdeněk st. 0:4, Bednář Jiří 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Hořovice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 0:4, Lesák Jakub 3:1, Mašek Roman 2:1, Linhart František ing. 4:0, WO 0:1, body hostů: Kebrle Josef 2:2, Homolka Pavel st. 1:3, Špička Jiří 2:2, Pancíř Josef 1:2, WO 1:0),
11. kolo:
Sokol Příbram - SK Březnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Jan 3:0, Mráz Roman 2:1, Kotrbatý Petr 3:0, Šprysl Josef 2:2, WO 3:0, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Jeřábek Tomáš 0:3, Haník Josef 1:2, Soused Milan 1:2, WO 0:3), SK Suchodol - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 2:2, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 4:0, body hostů: Vilhelm Oldřich 3:1, Roziňák Jan 2:2, Břížďala Miroslav 2:2, Boudník Petr 1:3), TJ Klínec - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrčka Karel ing. 2:2, Urban Jan 4:0, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Vlach Jiří 3:1, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 0:4, Stehlík Jan st. 3:1), KST Týnec n.S. - Sokol Hořovice "C" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 4:0, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, body hostů: Čepelák Václav 0:4, Čepelák Vladimír ml. 0:4, Novotný František 0:4, Heger Mikuláš 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Králův Dvůr "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přasličák Tomáš 1:3, Kadlec Lukáš 0:4, Mašek Roman 3:1, Linhart František ing. 4:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk st. 3:1, Bednář Jiří 2:2, Šrámek David 1:3),
12. kolo:
Sokol Příbram - TTC Příbram "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 4:0, body hostů: Čížek Radek 0:4, Fiala Vladimír 1:3, Ondráček Oldřich 0:4, Ječmen Jaroslav 0:4), TJ Klínec - SK Suchodol 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrčka Karel ing. 0:4, Urban Jan 3:1, Plicka Vladimír 1:3, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Vlasák Jan 2:2, Pistulka Miloslav 1:3, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 4:0), Tatran Sedlčany "B" - KST Týnec n.S. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Lukáš 0:4, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 1:3, Linhart František ing. 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Kašpárek František 3:1, Staněk Ondřej 3:1, Balata Vladimír 1:3), Sokol Hořovice "C" - Sokol Králův Dvůr "D" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kebrle Josef 1:3, Ungr Jan II. 0:4, Novotný František 0:4, Čepelák Václav 0:4, body hostů: Dřevěný Pavel 4:0, Vlasák Jaroslav 4:0, Hák Zdeněk ml. 4:0, Hák Zdeněk st. 3:1), Sokol Karlštejn - Sokol Hudlice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:2, Břížďala Miroslav 0:4, Stejskal Aleš 1:3, body hostů: Vlach Jiří 2:2, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1),
13. kolo:
Sokol Králův Dvůr "D" - SK Březnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dřevěný Pavel 4:0, Hák Zdeněk ml. 2:2, Vlasák Jaroslav 2:2, Hák Zdeněk st. 1:3, body hostů: Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 1:3, Soused Zbyněk 3:1, Haník Josef 2:2), KST Týnec n.S. - Sokol Hudlice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 3:1, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Krous Martin 1:3, Hubinger Lukáš 1:3, Stehlík Jan st. 0:4), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Karlštejn 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 1:3, Mašek Roman 2:2, Kovář Jan 3:1, Linhart František ing. 3:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Kubala Libor 3:1, Boudník Petr 0:4, Veselý Luboš 2:2), SK Suchodol - TTC Příbram "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlček Miroslav 2:2, Pistulka Miloslav 1:3, Štverák Josef st. 4:0, Bauer Horst 4:0, body hostů: Ondráček Oldřich 1:3, Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 2:2, Karda Martin 2:2), TJ Klínec - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fischer Jiří 0:4, Urban Jan 2:2, Hrstka Tomáš 1:3, Sixta Jaroslav 2:2, body hostů: Jaroš Antonín 3:1, Šprysl Josef 4:0, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 1:3),
14. kolo:
Sokol Hořovice "C" - SK Březnice 7:11 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Pancíř Josef 2:2, Rataj Miloš 2:2, Homolka Pavel st. 0:4, Špička Jiří 1:3, body hostů: Soused Milan 1:3, Suchopár Miroslav 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Petrovic Pavel 3:1), Tatran Sedlčany "B" - Sokol Hudlice "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 1:3, Kovář Jan 1:3, Linhart František ing. 4:0, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 2:2, Stehlík Jan st. 3:1), KST Týnec n.S. - Sokol Karlštejn 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:2, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Vilhelm Oldřich 2:2, Roziňák Jan 0:4, Břížďala Miroslav 0:4, Boudník Petr 1:3), TJ Klínec - TTC Příbram "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fischer Jiří 2:2, Urban Jan 3:1, Hrstka Tomáš 4:0, Sixta Jaroslav 3:1, body hostů: Ondráček Oldřich 0:4, Fiala Vladimír 1:3, Karda Martin 1:3, Ječmen Jaroslav 2:2), SK Suchodol - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Josef st. 0:4, Pistulka Miloslav 0:4, Bauer Horst 4:0, body hostů: Kotrbatý Petr 3:1, Jaroš Antonín 3:1, Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 3:1),
15. kolo:
SK Březnice - SK Suchodol 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 3:1, Soused Milan 2:1, Soused Zbyněk 4:0, Medvedský Jan 0:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Bauer Horst 3:1), TTC Příbram "B" - KST Týnec n.S. 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Vladimír 0:4, Brabencová Eliška 0:4, Karda Martin 0:4, Ondráček Oldřich 0:4, body hostů: Kašpárek František 4:0, Staněk Jiří 4:0, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0), Sokol Příbram - Tatran Sedlčany "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeleda Miloš RNDr. 1:3, Císař Jan 3:1, Havelka Marek 4:0, Kotrbatý Petr 4:0, body hostů: Linhart František ing. 2:2, Lesák Jakub 1:3, Kovář Jan 1:3, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Hudlice "C" - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Stanislav 0:4, Krous Martin 1:3, Stehlík Jan st. 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 3:1), Sokol Karlštejn - Sokol Hořovice "C" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubala Libor 2:2, Břížďala Miroslav 3:1, Boudník Petr 4:0, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Rataj Miloš 1:3, Špička Jiří 2:2, Homolka Pavel st. 1:3),
16. kolo:
SK Březnice - TJ Klínec 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 1:2, Petrovic Pavel 1:2, Soused Milan 0:3, Soused Zbyněk 2:2, Medvedský Jan 0:1, WO 0:2, body hostů: Urban Jan 3:1, Sixta Jaroslav 4:0, Hrstka Tomáš 2:1, Fischer Jiří 1:2, WO 2:0), Sokol Příbram - KST Týnec n.S. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Mráz Roman 3:1, Havelka Marek 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Kašpárek František 1:3, Staněk Ondřej 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Staněk Jiří 0:4), TTC Příbram "B" - Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 1:3, Brabenec Václav 3:1, Ječmen Jaroslav 2:2, Karda Martin 1:3, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 2:2, Lesák Jakub 4:0, Kadlec Lukáš 0:4), Sokol Karlštejn - Sokol Králův Dvůr "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 1:3, Vilhelm Oldřich 3:1, Boudník Petr 2:1, Kubala Libor 3:1, WO 1:0, body hostů: Dřevěný Pavel 2:2, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 2:1, WO 0:1), Sokol Hudlice "C" - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 3:1, body hostů: Kebrle Josef 1:3, Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Homolka Pavel st. 1:3),
17. kolo:
Sokol Hudlice "C" - SK Březnice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 3:1, Hubinger Lukáš 4:0, Stehlík Jan st. 3:0, Krous Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Soused Zbyněk 1:3, Soused Milan 1:3, Haník Josef 1:3, Slavíková Jana 0:3, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - TTC Příbram "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 3:1, Hák Zdeněk st. 2:2, Dřevěný Pavel 3:1, Flíček Tomáš 4:0, body hostů: Ječmen Jaroslav 2:2, Fiala Vladimír 0:4, Karda Martin 0:4, Brabenec Václav 2:2), Sokol Hořovice "C" - Sokol Příbram 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Jiří 2:2, Novotný František 0:4, Ungr Jan II. 0:4, Kebrle Josef 2:2, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Havelka Marek 4:0, Čeleda Miloš RNDr. 2:2, Císař Jan 2:2), KST Týnec n.S. - SK Suchodol 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balata Vladimír 2:2, Staněk Jiří 2:1, Hameta Oldřich 3:0, Staněk Ondřej 4:0, WO 2:0, body hostů: Štverák Štěpán 1:3, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 1:3, Pistulka Miloslav 1:1, WO 0:2), Tatran Sedlčany "B" - TJ Klínec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruchňa Tomáš 2:2, Lesák Jakub 1:1, Linhart František ing. 4:0, Mašek Roman 3:1, Homolka Rudolf 0:2, body hostů: Urban Jan 2:2, Sixta Jaroslav 1:3, Hrstka Tomáš 2:2, Smrčka Karel ing. 1:3),
18. kolo:
Sokol Karlštejn - SK Březnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 3:1, Kubala Libor 1:3, Veselý Luboš 2:2, Vilhelm Oldřich 3:1, body hostů: Soused Zbyněk 4:0, Petrovic Pavel 0:4, Soused Milan 1:3, Haník Josef 2:2), Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pancíř Josef 2:2, Rataj Miloš 2:1, Špička Jiří 0:1, Kebrle Josef 0:4, Homolka Pavel st. 0:3, WO 0:1, body hostů: Ječmen Jaroslav 3:1, Ondráček Oldřich 2:2, Karda Martin 2:1, Brabenec Václav 4:0, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - Sokol Příbram 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 0:2, Hák Zdeněk st. 2:2, Šrámek David 0:4, Flíček Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:2, body hostů: Jaroš Antonín 2:2, Šprysl Josef 3:1, Havelka Marek 2:2, Mráz Roman 3:1), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 3:1, Lesák Jakub 4:0, Linhart František ing. 4:0, Mašek Roman 3:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 0:4, Štverák Josef st. 2:2, Kadlček Miroslav 0:4), KST Týnec n.S. - TJ Klínec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balata Vladimír 2:2, Staněk Jiří 2:2, Hameta Oldřich 1:3, Staněk Ondřej 2:2, body hostů: Hrstka Tomáš 2:2, Sixta Jaroslav 2:2, Urban Jan 3:1, Fischer Jiří 2:2),
19. kolo:
SK Březnice - KST Týnec n.S. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 1:3, Soused Milan 1:3, Soused Zbyněk 3:1, body hostů: Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 3:1, Staněk Jiří 2:2), SK Suchodol - Sokol Králův Dvůr "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kižlin Jan 1:3, Štverák Štěpán 0:4, Vlasák Jan 1:3, Bauer Horst 3:1, body hostů: Vlasák Jaroslav 4:0, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 3:1, Bednář Jiří 1:3), TJ Klínec - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plicka Vladimír 4:0, Urban Jan 4:0, Pecka Miloš 3:1, Kačírek Jiří 1:0, Sixta Jaroslav 0:3, body hostů: Čepelák Václav 1:3, Čepelák Vladimír ml. 2:2, Bělohlávek Jiří 1:3, Ungr Jan II. 0:4), TTC Příbram "B" - Sokol Hudlice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 1:1, Ječmen Jaroslav 3:1, Brabenec Václav 1:3, Karda Martin 1:3, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Vlach Jiří 0:4, Krous Martin 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 4:0), Sokol Příbram - Sokol Karlštejn 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Roman 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 3:0, Šprysl Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Ondráček Evžen 0:4, Veselý Luboš 0:4, Klaus Ladislav 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
SK Březnice - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 2:1, Soused Zbyněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart František ing. 4:0, Lesák Jakub 0:4, Kovář Jan 1:3, Mašek Roman 0:3, WO 0:1), TJ Klínec - Sokol Králův Dvůr "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 2:2, Fischer Jiří 0:4, Sixta Jaroslav 1:3, body hostů: Lev Tomáš 3:1, Hák Zdeněk ml. 3:1, Hák Zdeněk st. 1:3, Vlasák Jaroslav 3:1), SK Suchodol - Sokol Hořovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Jan 3:1, Štverák Štěpán 3:1, Bauer Horst 4:0, Kadlček Miroslav 2:2, body hostů: Špička Jiří 1:3, Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 2:2, Homolka Pavel st. 0:4), Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 3:1, Kotrbatý Petr 4:0, Šprysl Josef 3:1, body hostů: Vlach Jiří 1:3, Hubinger David 0:4, Hubinger Lukáš 0:4, Stehlík Jan st. 2:2), TTC Příbram "B" - Sokol Karlštejn 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Vladimír 0:2, Ječmen Jaroslav 3:1, Brabenec Václav 1:3, Karda Martin 2:2, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 3:1, Ondráček Evžen 2:2, Břížďala Miroslav 1:3),
21. kolo:
SK Březnice - TTC Příbram "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 2:1, Medvedský Jan 1:0, body hostů: Fiala Vladimír 0:4, Ječmen Jaroslav 4:0, Brabenec Václav 2:2, Karda Martin 0:4), Sokol Hudlice "C" - SK Suchodol 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Jiří 2:2, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 3:1, body hostů: Štverák Štěpán 0:4, Petráň Zdeněk 1:3, Vlasák Jan 0:4, Bauer Horst 4:0), Sokol Karlštejn - TJ Klínec 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Evžen 0:4, Vilhelm Oldřich 1:2, Kubala Libor 2:2, Roziňák Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrstka Tomáš 3:1, Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 1:2, Plicka Vladimír 2:1, Fischer Jiří 1:0, WO 1:0), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Týnec n.S. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 1:3, Hák Zdeněk ml. 1:3, Hák Zdeněk st. 0:3, Dřevěný Pavel 2:2, Vlasák Jaroslav 1:0, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Staněk Ondřej 4:0, Balata Vladimír 3:1, Halák Karel 0:4), Sokol Hořovice "C" - Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špička Jiří 2:2, Pancíř Josef 3:1, Homolka Pavel st. 1:3, Kebrle Josef 2:2, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Lesák Jakub 2:2, Kruchňa Tomáš 1:3, Kovář Jan 2:2),
22. kolo:
SK Březnice - Sokol Příbram 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 0:2, Medvedský Jan 0:2, body hostů: Šprysl Josef 3:1, Jaroš Antonín 4:0, Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 1:3), Sokol Karlštejn - SK Suchodol 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Aleš 2:2, Veselý Luboš 2:2, Kubala Libor 3:1, Vilhelm Oldřich 2:2, body hostů: Petráň Zdeněk 1:3, Štverák Štěpán 1:3, Vlasák Jan 1:3, Bauer Horst 4:0), Sokol Hudlice "C" - TJ Klínec 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Jiří 1:3, Hubinger Lukáš 3:1, Stehlík Jan st. 3:1, Krous Martin 1:3, body hostů: Urban Jan 4:0, Sixta Jaroslav 2:2, Hrstka Tomáš 2:2, Fischer Jiří 0:4), Sokol Hořovice "C" - KST Týnec n.S. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špička Jiří 2:2, Homolka Pavel st. 0:4, Pancíř Josef 3:1, Flemr Lubomír Mudr. 0:4, body hostů: Kašpárek František 2:2, Staněk Ondřej 4:0, Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2), Sokol Králův Dvůr "D" - Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Martin 0:2, Hák Zdeněk ml. 3:1, Vlasák Jaroslav 3:1, Dřevěný Pavel 3:1, Hák Zdeněk st. 2:0, body hostů: Linhart František ing. 3:1, Mašek Roman 1:3, Lesák Jakub 0:4, Kovář Jan 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Roman 2:1, Havelka Marek 2:1, Jaroš Antonín 2:1, Šprysl Josef 3:0, body hostů: Vlach Jiří 0:3, Hubinger Lukáš 2:1, Hubinger David 0:3, Stehlík Jan st. 1:2), KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpárek František 2:1, Hameta Oldřich 2:0, Staněk Jiří 1:2, Staněk Ondřej 3:0, body hostů: Dřevěný Pavel 1:2, Vlasák Jaroslav 1:2, Hák Zdeněk ml. 0:3, Hák Zdeněk st. 1:1), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol 10:0wo, Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rataj Miloš 2:2, Pancíř Josef 3:1, Kebrle Josef 3:1, WO 0:5, body hostů: Ječmen Jaroslav 2:1, Brabenec Václav 2:1, Karda Martin 0:3, Ondráček Oldřich 0:2, Fiala Vladimír 0:1, WO 5:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Hudlice "C" - Sokol Příbram 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Jiří 1:1, Hubinger Lukáš 0:2, Stehlík Jan st. 1:2, Hubinger David 0:3, body hostů: Kotrbatý Petr 3:0, Jaroš Antonín 3:0, Císař Jan 1:1, Šprysl Josef 1:1), Sokol Králův Dvůr "D" - KST Týnec n.S. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dřevěný Pavel 2:1, Hák Zdeněk ml. 1:1, Vlasák Jaroslav 2:1, Flíček Tomáš 3:0, body hostů: Hameta Oldřich 3:0, Staněk Ondřej 0:3, Kašpárek František 0:3, Staněk Jiří 0:2), SK Suchodol - Tatran Sedlčany "B" 0:10wo, TTC Příbram "B" - Sokol Hořovice "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Vladimír 1:1, Ječmen Jaroslav 3:1, Karda Martin 2:2, Brabenec Václav 3:1, Ondráček Oldřich 1:1, body hostů: Pancíř Josef 1:3, Rataj Miloš 3:1, Špička Jiří 0:4, Kebrle Josef 2:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Příbram - Sokol Hudlice "C" -:-, KST Týnec n.S. - Sokol Králův Dvůr "D" 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpárek František 2:0, Staněk Jiří 0:1, Hameta Oldřich 1:1, Staněk Ondřej 2:1, WO 3:0, body hostů: Dřevěný Pavel 3:0, Vlasák Jaroslav 0:2, Hák Zdeněk ml. 0:2, Hák Zdeněk st. 0:1, WO 0:3), Tatran Sedlčany "B" - SK Suchodol -:-, Sokol Hořovice "C" - TTC Příbram "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Příbram - KST Týnec n.S. 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Roman 2:0, Havelka Marek 0:2, Jaroš Antonín 3:0, Kotrbatý Petr 3:0, body hostů: Hameta Oldřich 1:2, Staněk Ondřej 1:2, Kašpárek František 0:2, Staněk Jiří 0:2), SK Suchodol - TTC Příbram "B" 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Týnec n.S. - Sokol Příbram 6:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpárek František 1:2, Staněk Jiří 0:3, Hameta Oldřich 1:2, Staněk Ondřej 3:1, body hostů: Kotrbatý Petr 4:0, Jaroš Antonín 2:1, Šprysl Josef 0:3, Mráz Roman 2:1), TTC Příbram "B" - SK Suchodol 10:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Příbram - KST Týnec n.S. -:-, SK Suchodol - TTC Příbram "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy