Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
1. kolo:
Sokol Benešov - SKST Vlašim "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:2, Povolný Aleš 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Váňa Miroslav 3:1, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 0:4, Pěnkava Luboš ml. 0:4), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 1:3, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 2:2, Moravec Stanislav 2:2, Červínek Petr 0:4), Kavalier Sázava "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Vladimír st. 3:0, Linhart Pavel 2:1, Táborský Vladimír ml. 2:1, Trmal Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, WO 0:5), Sokol Velké Popovice - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 3:1, Smola Jiří 2:1, Stupavský Milan 3:1, Šiler Jiří 0:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Škvor David 0:4, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 1:3), FK Kolín "C" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Křivánek Luboš 2:0, Brant Pavel ing. 2:1, Holman Martin 1:2, WO 6:0, body hostů: Vrána Miroslav 2:2, Pekárek Pavel 1:3, Chyba Jaroslav 0:3, WO 0:6), TTC Říčany "C" - TJ Klučov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 1:3, Valenta Vratislav 2:1, Šanc Karel 2:2, Plíhal Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Martin Petr 2:2, Menz František 3:0, Kurel David 2:2, WO 1:0),
2. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíhal Martin 3:1, Šanc Karel 1:3, Černý Roman 2:2, Valenta Vratislav 2:2, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, Šiler Jiří 0:4), TJ Klučov - SDH Petroupim 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Roman 3:1, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 4:0, Menz František 3:0, WO 0:1, body hostů: Krejčí Milan 2:1, Škvor David 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Černý Jiří 0:4, WO 1:0), FK Kolín "C" - Kavalier Sázava "B" 8:10 (čtyřhry 1-1, body domácích Ptáček Fr. st. 0/1, Křivánek 1/4, Brant 2/4, Holman 2/4,Somolík 2/3, body hostů Trmal 3/4, Táborský Vl. ml. 4/4, Táborský Vl. st. 0/4, Lanc 2/4), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Darius Stanislav 3:0, Pekárek Pavel 3:0, Vrána Miroslav 3:0, Cikán Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 0:4, WO 0:5), Sokol Benešov - SKP Olympia Kutná Hora "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Palla Přemysl ing. 2:2, Zrcek Miroslav 2:2, Váňa Miroslav 2:2, body hostů: Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 1:3, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 1:3), SKST Vlašim "B" - Sokol Týnec n.L. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Kerouš Jaroslav 2:2, Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 4:0, body hostů: Mošna Petr 1:3, Valenta Richard 2:2, Moravec Stanislav 1:3, Šembera David 1:3),
3. kolo:
TTC Říčany "C" - SDH Petroupim 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 3:1, Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:0, Plíhal Martin 3:0, Kohout Jindřich 1:0, WO 0:1, body hostů: Krejčí Milan 2:1, Černý Jiří 0:4, Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:3, Šturc Jaroslav 0:1, WO 1:0), TJ Klučov - Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Roman 1:3, Martin Petr 2:2, Chlumský Petr 1:3, Menz František 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Smola Jiří 0:4, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 3:1), FK Kolín "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holman Martin 3:0, Křivánek Luboš 2:0, Somolík Zdeněk 3:0, Brant Pavel ing. 1:1, WO 5:2, body hostů: Röhrl Theodor 0:3, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:2, WO 2:5), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Kavalier Sázava "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 1:2, Pekárek Pavel 1:2, Vrána Miroslav 1:2, Cikán Michal 1:3, WO 3:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Táborský Vladimír ml. 3:0, Táborský Vladimír st. 3:0, Linhart Pavel 1:2, WO 0:3), Sokol Benešov - Sokol Týnec n.L. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Palla Přemysl ing. 0:2, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 1:3, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Mošna Petr 3:1, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 0:4), SKST Vlašim "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 0:4, Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 2:2, body hostů: Tichý Ivo 3:1, Lövl Jan 3:1, Zajíček Ivan 1:3, Majer Pavel 2:2),
4. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 0:4, Zajíček Ivan 0:3, Lövl Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 3:1, Černý Roman 1:2, WO 0:1), Sokol Týnec n.L. - TJ Klučov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 1:3, Šembera David 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Moravec Roman 3:1, Slaný Vlastimil 0:4, Martin Petr 1:3, Menz František 3:1), Kavalier Sázava "B" - Sokol Benešov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 1:3, Táborský Vladimír st. 1:2, Táborský Vladimír ml. 3:0, Trmal Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 2:2, Povolný Aleš 0:3, Palla Přemysl ing. 2:1, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKST Vlašim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röhrl Theodor 3:1, Moravec Václav 1:2, Rob Karel 1:3, Chvojka Antonín ing. 2:2, Pokorný Jaroslav 1:0, body hostů: Kudrna Jan 3:1, Hejný Michal 2:2, Keroušová Michaela 2:2, Bleha Lukáš 1:3), Sokol Velké Popovice - FK Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Maršál Petr 1:2, Smola Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Holman Martin 3:1, Křivánek Luboš 1:0, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 1:2, Heinclová Adéla 1:2, WO 0:1), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Škvor David 1:3, Krejčí Milan 4:0, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Cikán Michal 3:1, Vrána Miroslav 3:1, Pekárek Pavel 2:2),
5. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 2:2, Havlíček Petr 0:3, Lövl Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Kurel David 2:2, Menz František 2:1, Martin Petr 1:3, Martin Josef 2:2, WO 1:0), Sokol Týnec n.L. - TTC Říčany "C" 14:4 (pokuta, čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 2:1, Šembera David 1:2, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 3:0, WO 4:0, body hostů: Plíhal Martin 0:3, Šanc Karel 2:1, Valenta Vratislav 0:3, Černý Roman 2:1, WO 0:4), Kavalier Sázava "B" - SKST Vlašim "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Pavel 3:1, Šteflíček Jiří 3:1, Táborský Vladimír ml. 3:0, Trmal Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Pěnkava Luboš ml. 0:4, Stará Kateřina 0:4, Hejný Michal 0:4, Kudrna Jan 3:0, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Benešov 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 0:4, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 3:1, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 3:1), Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Jiří 1:2, Semrád Petr 4:0, Randák Adam 3:0, Šiler Jiří 2:2, WO 2:0, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Chyba Jaroslav 0:3, Vrána Miroslav 2:2, Vaněk Jiří 0:3, WO 0:2), SDH Petroupim - FK Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jiří 1:3, Pohunek Petr 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 2:2, body hostů: Holman Martin 2:2, Heinclová Adéla 2:2, Brant Pavel ing. 4:0, Somolík Zdeněk 4:0),
6. kolo:
TTC Říčany "C" - FK Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíhal Martin 0:4, Šanc Karel 3:0, Černý Roman 2:1, Valenta Vratislav 4:0, WO 0:2, body hostů: Holman Martin 1:3, Křivánek Luboš 0:3, Brant Pavel ing. 2:1, Somolík Zdeněk 1:2, Heinclová Adéla 1:0, WO 2:0), TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Roman 2:2, Kurel David 3:0, Menz František 4:0, Martin Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 2:1, Slavíček Josef 0:4, WO 0:1), Sokol Benešov - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palla Přemysl ing. 2:2, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 0:2, Váňa Miroslav 2:2, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 2:2, Smola Jiří 0:4), SKST Vlašim "B" - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kerouš Jaroslav 3:0, Kudrna Jan 3:1, Keroušová Michaela 2:2, Hejný Michal 3:1, Stará Kateřina 0:1, body hostů: Pohunek Petr 0:4, Škvor David 1:3, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Kavalier Sázava "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Ivan 2:1, Tichý Ivo 2:1, Majer Pavel 1:2, Lövl Jan 3:1, WO 3:0, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 0:3, Táborský Vladimír st. 1:2, Linhart Pavel 0:3, WO 0:3), Sokol Týnec n.L. - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 4:0, Valenta Jaroslav 1:3, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Moravec Václav 2:2, Čihák Jaroslav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3),
7. kolo:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:2, Plíhal Martin 3:0, Míka Petr 1:2, Šanc Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Pekárek Pavel 2:2, Vaněk Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Klučov - FK Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Petr 1:3, Kurel David 3:1, Moravec Roman 3:1, Menz František 4:0, body hostů: Brant Pavel ing. 2:2, Křivánek Luboš 1:3, Holman Martin 2:2, Somolík Zdeněk 0:2, Heinclová Adéla 0:2), Sokol Benešov - SDH Petroupim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 3:1, Váňa Miroslav 2:2, Povolný Aleš 2:2, Palla Přemysl ing. 3:1, body hostů: Škvor David 0:4, Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 0:4, Pohunek Petr 2:2), SKST Vlašim "B" - Sokol Velké Popovice 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejný Michal 1:3, Valterová Markéta 0:4, Stará Kateřina 0:4, Limberk David 0:4, body hostů: Stupavský Milan 4:0, Randák Adam 4:0, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 3:1), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 4:0, Tichý Ivo 4:0, Majer Pavel 3:1, Lövl Jan 4:0, body hostů: Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 0:4, Čihák Jaroslav 1:3, Chvojka Antonín ing. 0:4), Sokol Týnec n.L. - Kavalier Sázava "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Valenta Jaroslav 1:3, Moravec Stanislav 2:1, Mošna Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Trmal Jan 3:1, Lanc Pavel 0:4, Šteflíček Jiří 1:3, Linhart Pavel 1:2, WO 0:1),
8. kolo:
Kavalier Sázava "B" - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Vladimír st. 1:3, Šteflíček Jiří 0:4, Táborský Vladimír ml. 1:2, Trmal Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Valenta Vratislav 3:1, Černý Roman 1:3, Šanc Karel 3:1, Plíhal Martin 2:1, WO 0:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - TJ Klučov 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 0:2, Moravec Václav 0:4, WO 0:2, body hostů: Menz František 3:0, Moravec Roman 4:0, Kurel David 4:0, Chlumský Petr 2:1, WO 2:0), Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "A" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Petr 3:0, Smola Jiří 0:2, Randák Adam 3:0, Stupavský Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Tichý Ivo 1:2, Lövl Jan 1:2, Zajíček Ivan 0:3, Majer Pavel 0:2, WO 0:5), SDH Petroupim - Sokol Týnec n.L. 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:4, Černý Jiří 1:3, Krejčí Milan 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Červínek Petr 2:2), FK Kolín "C" - Sokol Benešov 13:5 (čtyřhry 1-1, body domácích Somolík 3/3, Holman 2/3, Brant 3/4, Ptáček Petr 3/4 1xWO, body hostů Palla 1/3, Zrcek 2/4, Váňa 0/4, Dohnal 0/3, 1xWO), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SKST Vlašim "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Pavel 2:2, Darius Stanislav 2:2, Vrána Miroslav 3:1, Cikán Michal 1:3, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Stará Kateřina 0:2, Keroušová Michaela 0:2),
9. kolo:
Kavalier Sázava "B" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Pavel 0:4, Lanc Pavel 1:3, Táborský Vladimír ml. 2:2, Trmal Jan 4:0, body hostů: Menz František 3:1, Moravec Roman 2:2, Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2), TTC Říčany "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Roman 3:0, Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 3:0, Plíhal Martin 3:0, WO 0:3, body hostů: Röhrl Theodor 0:3, Moravec Václav 0:3, Rob Karel 0:4, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 3:0), Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Petr 3:1, Maršál Petr 3:1, Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Mošna Petr 1:3, Šembera David 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Valenta Richard 0:4), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "A" 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor David 0:4, Pohunek Petr 0:4, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 0:4, body hostů: Lövl Jan 3:1, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 3:1), FK Kolín "C" - SKST Vlašim "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivánek Luboš 4:0, Somolík Zdeněk 4:0, Heinclová Adéla 4:0, Brant Pavel ing. 2:0, WO 0:2, body hostů: Hejný Michal 0:3, Pěnkava Luboš ml. 0:3, Keroušová Michaela 0:4, Stará Kateřina 0:4, WO 2:0), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Benešov 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jiří 0:4, Vrána Miroslav 3:1, Pekárek Pavel 2:2, Darius Stanislav 1:3, body hostů: Zrcek Miroslav 3:1, Váňa Miroslav 1:3, Povolný Aleš 3:1, Dohnal Jaroslav 3:1),
10. kolo:
Sokol Benešov - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 1:3, Palla Přemysl ing. 3:1, Zrcek Miroslav 1:3, Dohnal Jaroslav 0:1, body hostů: Černý Roman 3:1, Šanc Karel 3:1, Valenta Vratislav 3:1, Plíhal Martin 1:3), SKST Vlašim "B" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 2:2, Pěnkava Luboš ml. 2:2, Stará Kateřina 0:4, body hostů: Kurel David 3:1, Martin Petr 3:1, Kaše Radek 1:3, Chlumský Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - FK Kolín "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 2:1, Majer Pavel 2:1, Lövl Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Křivánek Luboš 1:3, Ptáček Petr 2:2, Brant Pavel ing. 1:2, Holman Martin 1:2, WO 0:2), Sokol Týnec n.L. - SKP Olympia Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 2:2, Červínek Petr 1:3, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 2:2, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Pekárek Pavel 2:2, Vrána Miroslav 1:3, Cikán Michal 2:2), Kavalier Sázava "B" - Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Vladimír st. 0:4, Lanc Pavel 1:2, Táborský Vladimír ml. 1:2, Trmal Jan 1:2, Linhart Pavel 1:0, WO 1:1, body hostů: Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 1:2, Randák Adam 3:0, WO 1:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SDH Petroupim 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Röhrl Theodor 0:4, Pokorný Jaroslav 3:1, Moravec Václav 2:2, Chvojka Antonín ing. 2:2, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Pohunek Petr 3:1, Černý Jiří 1:3, Škvor David 1:3),
11. kolo:
Sokol Benešov - TJ Klučov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 1:3, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:1, Dohnal Jaroslav 1:1, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 1:3, Kurel David 2:2), SKST Vlašim "B" - TTC Říčany "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Valenta Vratislav 1:3, Šanc Karel 2:2, Černý Roman 1:3, Plíhal Martin 2:2), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:2, Zajíček Ivan 3:1, Tichý Ivo 4:0, Lövl Jan 4:0, body hostů: Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 0:4, Darius Stanislav 2:2, Vaněk Jiří 0:2, Slavíček Josef 0:2), Sokol Týnec n.L. - FK Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 0:3, Cincibus Milan 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 1:2, WO 0:2, body hostů: Holman Martin 3:0, Ptáček Petr 2:1, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 2:0, Heinclová Adéla 0:2, WO 2:0), Kavalier Sázava "B" - SDH Petroupim 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 3:1, Lanc Pavel 1:1, Linhart Pavel 2:2, Trmal Jan 4:0, Táborský Vladimír st. 1:1, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 0:4, Škvor David 2:2, Šturc Zdeněk st. 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 1:3, Rob Karel 2:2, Růžička Pavel ing. 0:4, Chvojka Antonín ing. 2:2, body hostů: Randák Adam 4:0, Maršál Petr 3:1, Smola Jiří 1:3, Semrád Petr 2:0, Šiler Jiří 1:1),
12. kolo:
SKST Vlašim "B" - Sokol Benešov 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bleha Lukáš 1:3, Limberk David 0:4, Reitschlägerová Dita 0:4, Kerouš Jaroslav 1:3, body hostů: Zrcek Miroslav 4:0, Palla Přemysl ing. 4:0, Dohnal Jaroslav 2:2, Váňa Miroslav 4:0), Sokol Týnec n.L. - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 0:4, Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Lövl Jan 2:2, Zajíček Ivan 2:2, Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Kavalier Sázava "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Röhrl Theodor 0:3, Burda Roman 2:1, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Trmal Jan 3:0, Táborský Vladimír ml. 1:2, Lanc Pavel 3:1, Táborský Vladimír st. 3:0, Červený Dalibor 0:1, WO 0:2), SDH Petroupim - Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 0:4, Krejčí Milan 3:1, Pohunek Petr 0:3, Škvor David 1:3, WO 1:0, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 4:0, Semrád Petr 3:1, Smola Jiří 1:2, WO 0:1), SKP Olympia Kutná Hora "B" - FK Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jiří 1:3, Pekárek Pavel 2:2, Vrána Miroslav 2:2, Darius Stanislav 4:0, body hostů: Holman Martin 2:2, Křivánek Luboš 2:2, Brant Pavel ing. 3:1, Heinclová Adéla 0:4), TJ Klučov - TTC Říčany "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 3:0, Kurel David 2:1, Martin Petr 2:1, Chlumský Petr 2:2, WO 3:0, body hostů: Šanc Karel 3:1, Černý Roman 0:3, Valenta Vratislav 1:2, Kohout Jindřich 0:3, WO 0:3),
13. kolo:
Sokol Velké Popovice - TTC Říčany "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:0, Semrád Petr 2:0, Maršál Petr 2:1, Stupavský Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Šanc Karel 0:3, Valenta Vratislav 2:1, Černý Roman 0:3, Kohout Jindřich 0:2, WO 0:5), SDH Petroupim - TJ Klučov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohunek Petr 0:4, Škvor David 1:3, Černý Jiří 0:4, Krejčí Milan 3:1, body hostů: Martin Josef 2:2, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 3:1, Kurel David 4:0), Kavalier Sázava "B" - FK Kolín "C" 18:0wo (pokuta), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 7:11 (pokuta, čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Václav 1:2, Röhrl Theodor 0:3, Rob Karel 0:3, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 5:0, body hostů: Pekárek Pavel 4:0, Darius Stanislav 4:0, Vrána Miroslav 3:1, WO 0:5), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Benešov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 2:2, Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 4:0, body hostů: Váňa Miroslav 1:3, Palla Přemysl ing. 0:2, Dohnal Jaroslav 3:1, Povolný Aleš 0:4, Zrcek Miroslav 0:2), Sokol Týnec n.L. - SKST Vlašim "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Šembera David 3:0, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 0:4, Stará Kateřina 0:3, Škopek Pavel 0:4, WO 1:0),
14. kolo:
SDH Petroupim - TTC Říčany "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 1:2, Pohunek Petr 0:3, Škvor David 0:3, Krejčí Milan 2:2, WO 3:0, body hostů: Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 3:0, Černý Roman 1:2, Kohout Jindřich 2:1, WO 0:3), Sokol Velké Popovice - TJ Klučov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Semrád Petr 4:0, Smola Jiří 0:4, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Martin Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Chlumský Petr 2:2, Kurel David 1:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - FK Kolín "C" 3:15 (pokuta, čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 0:4, Röhrl Theodor 0:3, Rob Karel 0:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, WO 2:0, body hostů: Brant Pavel ing. 4:0, Křivánek Luboš 4:0, Holman Martin 1:0, Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 1:1, WO 0:2), Kavalier Sázava "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Táborský Vladimír st. 2:1, Šteflíček Jiří 2:2, Lanc Pavel 1:1, Trmal Jan 4:0, Linhart Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Pekárek Pavel 2:2, Vaněk Jiří 0:3, Darius Stanislav 3:1, Chyba Jaroslav 0:4, WO 0:1), Sokol Týnec n.L. - Sokol Benešov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:0, Šembera David 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Váňa Miroslav 2:1, Zrcek Miroslav 1:2, Dohnal Jaroslav 0:4, Povolný Aleš 2:2, WO 1:1), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SKST Vlašim "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majer Pavel 4:0, Tichý Ivo 4:0, Zajíček Ivan 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Kudrna Jan 1:3, Hejný Michal 1:3, Škopek Pavel 0:4, Stará Kateřina 0:4),
15. kolo:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:1, Černý Roman 3:1, Šanc Karel 4:0, Valenta Vratislav 2:2, Šimůnek Josef 0:2, body hostů: Tichý Ivo 2:2, Zajíček Ivan 3:1, Majer Pavel 1:3, Havlíček Petr 0:4), TJ Klučov - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Šembera David 1:3), Sokol Benešov - Kavalier Sázava "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 3:0, Dohnal Jaroslav 2:2, Zrcek Miroslav 4:0, Váňa Miroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Trmal Jan 0:4, Lanc Pavel 0:3, Táborský Vladimír st. 1:3, Linhart Pavel 1:3, WO 0:1), SKST Vlašim "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudrna Jan 4:0, Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Moravec Václav 1:3, Rob Karel 0:4, Čihák Jaroslav 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3), FK Kolín "C" - Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Zdeněk 2:2, Křivánek Luboš 2:2, Brant Pavel ing. 4:0, Holman Martin 2:1, Heinclová Adéla 0:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 2:2, Smola Jiří 0:4, Maršál Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 3:1, Pekárek Pavel 3:1, Vrána Miroslav 3:1, Darius Stanislav 4:0, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Škvor David 0:4, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4),
16. kolo:
TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 1:2, Martin Petr 1:3, WO 3:0, body hostů: Lövl Jan 4:0, Zajíček Ivan 2:1, Tichý Ivo 3:0, Majer Pavel 1:2, WO 0:3), TTC Říčany "C" - Sokol Týnec n.L. 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohout Jindřich 1:3, Černý Roman 0:3, Šanc Karel 0:3, Valenta Vratislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Mošna Petr 4:0, Moravec Stanislav 3:1, Šembera David 2:1, Valenta Richard 1:2, WO 2:0), SKST Vlašim "B" - Kavalier Sázava "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejný Michal 1:3, Škopek Pavel 0:4, Pěnkava Luboš ml. 4:0, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Trmal Jan 2:2, Lanc Pavel 2:2, Šteflíček Jiří 2:2, Linhart Pavel 1:3), Sokol Benešov - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrcek Miroslav 4:0, Dohnal Jaroslav 1:3, Váňa Miroslav 4:0, Povolný Aleš 4:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Rob Karel 1:3, Růžička Pavel ing. 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chyba Jaroslav 1:3, Pekárek Pavel 1:3, Vrána Miroslav 2:2, Darius Stanislav 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, Smola Jiří 0:2, Semrád Petr 3:1, Šiler Jiří 0:2), FK Kolín "C" - SDH Petroupim 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinclová Adéla 1:2, Křivánek Luboš 3:0, Somolík Zdeněk 2:1, Brant Pavel ing. 3:0, WO 0:4, body hostů: Černý Jiří 1:2, Škvor David 0:3, Krejčí Milan 2:1, Šturc Jaroslav 0:3, WO 4:0),
17. kolo:
FK Kolín "C" - TTC Říčany "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 2:1, Somolík Zdeněk 1:1, Ptáček Petr 3:0, Brant Pavel ing. 2:1, WO 3:2, body hostů: Kohout Jindřich 0:1, Šanc Karel 2:1, Černý Roman 1:2, Navrátil Jaroslav 0:4, WO 2:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - TJ Klučov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 1:2, Vrána Miroslav 3:1, Cikán Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Kurel David 4:0, Chlumský Petr 1:3, Martin Josef 2:1, Martin Petr 2:2, WO 0:1), Sokol Velké Popovice - Sokol Benešov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Šiler Jiří 0:4, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Zrcek Miroslav 1:3, Váňa Miroslav 3:1, Povolný Aleš 2:2, Dohnal Jaroslav 2:2), SDH Petroupim - SKST Vlašim "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohunek Petr 2:2, Šturc Jaroslav 0:4, Šturc Zdeněk st. 0:4, Černý Jiří 0:4, body hostů: Hejný Michal 3:1, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Kudrna Jan 4:0, Ženíšek Ondřej 4:0), Kavalier Sázava "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 2:2, Táborský Vladimír st. 0:4, Lanc Pavel 0:3, Trmal Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Tichý Ivo 4:0, Lövl Jan 3:1, Zajíček Ivan 2:2, Majer Pavel 1:2, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - Sokol Týnec n.L. 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Roman 1:3, Röhrl Theodor 0:4, Moravec Václav 1:3, Chvojka Antonín ing. 1:3, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Červínek Petr 2:2),
18. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora "B" - TTC Říčany "C" 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pekárek Pavel 1:2, Vaněk Jiří 0:4, Darius Stanislav 1:1, WO 3:5, body hostů: Šanc Karel 2:0, Valenta Vratislav 2:0, Černý Roman 2:0, Kohout Jindřich 1:2, WO 5:3), FK Kolín "C" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivánek Luboš 1:3, Brant Pavel ing. 2:2, Somolík Zdeněk 1:3, Ptáček Petr 4:0, body hostů: Kurel David 1:3, Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 3:1, Martin Josef 1:3), SDH Petroupim - Sokol Benešov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pohunek Petr 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Šturc Zdeněk st. 1:3, Černý Jiří 0:4, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 4:0, Dohnal Jaroslav 3:1), Sokol Velké Popovice - SKST Vlašim "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 1:3, Smola Jiří 0:4, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Hejný Michal 2:2, Kudrna Jan 2:2, Ženíšek Ondřej 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 0:2, Burda Roman 0:2, Röhrl Theodor 0:3, Chvojka Antonín ing. 0:3, WO 6:0, body hostů: Tichý Ivo 3:0, Lövl Jan 3:0, Zajíček Ivan 2:0, Majer Pavel 2:0, WO 0:6), Kavalier Sázava "B" - Sokol Týnec n.L. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 2:2, Linhart Pavel 1:3, Lanc Pavel 2:2, Trmal Jan 3:1, body hostů: Mošna Petr 4:0, Valenta Richard 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Červínek Petr 0:4),
19. kolo:
TTC Říčany "C" - Kavalier Sázava "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Roman 2:1, Kohout Jindřich 2:2, Šanc Karel 3:0, Valenta Vratislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Trmal Jan 3:1, Lanc Pavel 1:2, Srb Miroslav 0:4, Vrkoč Martin 0:3, WO 2:0), TJ Klučov - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 4:0, Martin Josef 4:0, Martin Petr 3:1, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Burda Roman 2:2, Moravec Václav 0:4, Chvojka Antonín ing. 0:4), SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Ivo 3:1, Majer Pavel 3:1, Zajíček Ivan 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 2:2, Semrád Petr 2:2, Smola Jiří 0:4), Sokol Týnec n.L. - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 2:2, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 0:4, Šturc Jaroslav 0:4, Pohunek Petr 1:3), Sokol Benešov - FK Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 1:3, Zrcek Miroslav 1:3, Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Ptáček Petr 4:0, Křivánek Luboš 1:3, Somolík Zdeněk 3:1, Brant Pavel ing. 1:2, WO 0:1), SKST Vlašim "B" - SKP Olympia Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Limberk David 2:2, Keroušová Michaela 2:2, Stará Kateřina 0:4, body hostů: Darius Stanislav 4:0, Cikán Michal 1:3, Pekárek Pavel 4:0, Chyba Jaroslav 1:3),
20. kolo:
TJ Klučov - Kavalier Sázava "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 1:3, Martin Petr 2:2, body hostů: Trmal Jan 4:0, Táborský Vladimír ml. 2:2, Šteflíček Jiří 1:3, Lanc Pavel 1:1, Táborský Vladimír st. 1:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "B" - TTC Říčany "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Roman 3:0, Röhrl Theodor 0:3, Růžička Pavel ing. 0:3, Rob Karel 1:2, WO 4:0, body hostů: Valenta Vratislav 2:1, Šanc Karel 3:0, Černý Roman 1:2, Kohout Jindřich 2:1, WO 0:4), Sokol Týnec n.L. - Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Červínek Petr 3:1, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 2:2, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 2:2, Semrád Petr 1:3, Maršál Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "A" - SDH Petroupim 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Ivan 3:1, Havlíček Petr 2:2, Majer Pavel 3:1, Lövl Jan 3:1, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Pohunek Petr 0:4, Černý Jiří 1:3, Šturc Jaroslav 0:4), SKST Vlašim "B" - FK Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pěnkava Luboš ml. 2:2, Limberk David 0:4, Keroušová Michaela 2:1, Stará Kateřina 0:3, WO 2:0, body hostů: Ptáček Petr 3:0, Křivánek Luboš 3:1, Heinclová Adéla 2:2, Holman Martin 2:1, WO 0:2), Sokol Benešov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal Jaroslav 2:1, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:2, Váňa Miroslav 3:1, Šturc Jiří 0:1, WO 1:0, body hostů: Darius Stanislav 1:3, Pekárek Pavel 3:1, Cikán Michal 2:2, Vaněk Jiří 0:3, WO 0:1),
21. kolo:
TTC Říčany "C" - Sokol Benešov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Josef 1:3, Černý Roman 2:2, Šanc Karel 2:2, Valenta Vratislav 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 4:0, Zrcek Miroslav 3:1, Povolný Aleš 0:4, Dohnal Jaroslav 2:2), TJ Klučov - SKST Vlašim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 1:3, Kurel David 3:1, Martin Josef 1:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Keroušová Michaela 2:2, Hejný Michal 1:3, Pěnkava Luboš ml. 1:3, Ženíšek Ondřej 4:0), FK Kolín "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somolík Zdeněk 1:3, Ptáček Petr 3:1, Brant Pavel ing. 0:4, Křivánek Luboš 2:2, body hostů: Tichý Ivo 2:2, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 4:0, Havlíček Petr 1:3), SKP Olympia Kutná Hora "B" - Sokol Týnec n.L. 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chyba Jaroslav 0:3, Cikán Michal 0:3, Darius Stanislav 1:2, WO 0:7, body hostů: Mošna Petr 2:0, Šembera David 3:0, Moravec Stanislav 2:0, Valenta Richard 1:1, WO 7:0), Sokol Velké Popovice - Kavalier Sázava "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 3:1, Semrád Petr 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 1:3, Linhart Pavel 0:4, Srb Miroslav 0:4), SDH Petroupim - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 4:0, Černý Jiří 2:2, Pohunek Petr 2:2, body hostů: Röhrl Theodor 1:3, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 3:1, Moravec Václav 1:3),
22. kolo:
TJ Klučov - Sokol Benešov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Martin Josef 2:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Váňa Miroslav 3:1, Povolný Aleš 1:3, Zrcek Miroslav 0:4, Dohnal Jaroslav 3:1), TTC Říčany "C" - SKST Vlašim "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimůnek Josef 0:4, Černý Roman 2:2, Šanc Karel 1:3, Valenta Vratislav 3:1, body hostů: Hejný Michal 1:3, Keroušová Michaela 2:2, Pěnkava Luboš ml. 3:1, Ženíšek Ondřej 4:0), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrána Miroslav 2:2, Vaněk Jiří 0:4, Darius Stanislav 2:2, Chyba Jaroslav 1:3, body hostů: Tichý Ivo 3:1, Lövl Jan 3:1, Majer Pavel 4:0, Remsa Vladimír 1:3), FK Kolín "C" - Sokol Týnec n.L. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Petr 3:1, Somolík Zdeněk 1:2, Nekovář Petr 1:3, Novák Ladislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Mošna Petr 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Valenta Richard 2:1, Červínek Petr 1:3, WO 3:0), SDH Petroupim - Kavalier Sázava "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Krejčí Milan 3:1, Černý Jiří 1:3, Šturc Zdeněk st. 0:4, body hostů: Trmal Jan 4:0, Lanc Pavel 3:1, Linhart Pavel 2:2, Táborský Vladimír st. 3:1), Sokol Velké Popovice - Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 2:0, Semrád Petr 4:0, Maršál Petr 3:1, Stupavský Milan 4:0, Šiler Jiří 2:0, body hostů: Moravec Václav 0:4, Rob Karel 0:4, Růžička Pavel ing. 0:4, Chvojka Antonín ing. 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" 10:0wo, Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:1, Maršál Petr 0:4, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 1:3, body hostů: Valenta Richard 2:2, Šembera David 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1), TJ Klučov - SKST Vlašim "B" 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 0:3, Martin Petr 3:1, body hostů: Ženíšek Ondřej 4:0, Kudrna Jan 2:1, Hejný Michal 2:1, Pěnkava Luboš ml. 1:2), SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cikán Michal 2:1, Pekárek Pavel 1:1, Vrána Miroslav 2:1, Darius Stanislav 3:0, body hostů: Krejčí Milan 3:0, Černý Jiří 0:3, Škvor David 0:3, Šturc Jaroslav 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Říčany "C" - SKP Olympia Kutná Hora "A" 0:10wo, Sokol Týnec n.L. - Sokol Velké Popovice 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Richard 2:2, Červínek Petr 0:4, Moravec Stanislav 1:2, Mošna Petr 4:0, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 2:2, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 2:1), SKST Vlašim "B" - TJ Klučov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrna Jan 2:1, Pěnkava Luboš ml. 1:2, Hejný Michal 2:1, Ženíšek Ondřej 4:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 1:2, Chlumský Petr 0:3, Martin Josef 0:3), SDH Petroupim - SKP Olympia Kutná Hora "B" 7:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Jaroslav 0:4, Škvor David 1:2, Krejčí Milan 3:0, Černý Jiří 2:2, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Pekárek Pavel 3:1, Vrána Miroslav 1:2, Vaněk Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - TTC Říčany "C" -:-, Sokol Velké Popovice - Sokol Týnec n.L. -:-, TJ Klučov - SKST Vlašim "B" -:-, SKP Olympia Kutná Hora "B" - SDH Petroupim -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 1:3, Tichý Ivo 3:1, Zajíček Ivan 2:2, Lövl Jan 2:2, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 1:3, Maršál Petr 1:3, Semrád Petr 3:1), TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:1, Chlumský Petr 2:0, Martin Josef 3:0, Martin Petr 3:0, body hostů: Darius Stanislav 0:3, Pekárek Pavel 0:3, Vrána Miroslav 0:2, Cikán Michal 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Velké Popovice - SKP Olympia Kutná Hora "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 3:1, Semrád Petr 4:0, Maršál Petr 0:4, body hostů: Lövl Jan 1:3, Tichý Ivo 1:3, Zajíček Ivan 1:3, Majer Pavel 3:1), SKP Olympia Kutná Hora "B" - TJ Klučov 0:10wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
SKP Olympia Kutná Hora "A" - Sokol Velké Popovice -:-, TJ Klučov - SKP Olympia Kutná Hora "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy