Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
Sokol Starkoč - Sokol Čáslav "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Pavel 2:2, Čakovský Michal 2:2, Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Milan st. 4:0, body hostů: Faltýn Karel 2:2, Širák Daniel 0:4, Havel Václav 2:2, Horký František 1:3), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Uhlířské Janovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cihlář Jan 2:2, Kořínek Milan 2:2, Mundil Robert 1:3, Faltín Antonín 3:1, body hostů: Váša Jan 2:2, Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 2:2, Šamalík Zdeněk 2:2), Sokol Chlístovice - Jiskra Zruč n.S. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Lukáš 4:0, Král Milan ing. 1:1, Mottl Martin 2:2, Král Miloslav ing. 4:0, Hačková Iveta 1:1, body hostů: Jandejsek Zdeněk 1:3, Lonský Michal 1:3, Němec Marek 0:4, Herout Václav 2:2), Sokol Čáslav - Sokol Uhlířské Janovice 11:6 (čtyřhry 0:0, body domácích: Čížek Martin 1:2, Kořínek Zdeněk 3:0, Beňuš Petr 3:0, WO 4:4, body hostů: Švarc Petr 1:2, Žoha Michal 1:2, Michalička Petr 0:3, WO 4:4), Star Tupadly - Sokol Zbraslavice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotrba Jaroslav 4:0, Chvátal Miloslav 3:1, Tomášek František 3:1, Ronovský Milan 4:0, body hostů: Fuchs Martin 0:4, Světlík Milan 2:2, Fuchs Josef 0:4, Jandík Luboš 0:4),
2. kolo:
Sokol Kutná Hora "C" - Jiskra Zruč n.S. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Milan 3:1, Mundil Robert 3:1, Sosnovec Bohumil 2:2, Cihlář Jan 3:1, body hostů: Jandejsek Zdeněk 2:2, Lonský Michal 2:2, Němec Marek 0:4, Herout Václav 1:3), Sokol Chlístovice - Sokol Uhlířské Janovice "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Lukáš 1:3, Král Milan ing. 3:1, Mottl Martin 1:1, Král Miloslav ing. 4:0, Hačková Iveta 0:2, body hostů: Váša Jan 1:3, Čtveráček Martin 1:3, Číž Josef 2:2, Šamalík Zdeněk 3:1), Sokol Čáslav - Sokol Zbraslavice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Slavomil 0:3, Kořínek Zdeněk 3:1, Čížek Martin 3:1, Beňuš Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Fuchs Martin 1:3, Malina Jaroslav 0:3, Světlík Milan 3:1, Jandík Luboš 1:1, Fuchs Josef 0:2, WO 1:0), Star Tupadly - Sokol Uhlířské Janovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Jaroslav 1:3, Chvátal Miloslav 0:2, Tomášek František 1:3, Ronovský Milan 3:1, Beneš Petr 1:1, body hostů: Švarc Petr 4:0, Žoha Michal 3:1, Vlasák Ota 0:4, Michalička Petr 3:1),
3. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Zbraslavice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Petr 4:0, Žoha Michal 3:1, Michalička Petr 4:0, Švarc Ivo 3:1, body hostů: Malina Jaroslav 1:3, Světlík Milan 1:3, Fuchs Martin 0:4, Somberg Petr RNDr. 0:4), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Čáslav 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váša Jan 0:4, Čtveráček Martin 1:3, Číž Josef 2:2, Šamalík Zdeněk 1:3, body hostů: Beňuš Petr 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 2:2, Čížek Martin 2:2), Jiskra Zruč n.S. - Star Tupadly 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Marek 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:3, Herout Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Ronovský Milan 3:0, Tomášek František 3:0, Hatala Petr ing. 2:1, Beneš Petr 1:0, Kotrba Jaroslav 2:0, WO 5:0), Sokol Starkoč - Sokol Kutná Hora "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Pavel 3:0, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Milan st. 4:0, WO 0:1, body hostů: Cihlář Jan 1:3, Kořínek Milan 1:2, Holinková Eva 0:4, Sosnovec Bohumil 0:4, WO 1:0), Sokol Čáslav "B" - Sokol Chlístovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 3:1, Havel Václav 2:2, Širák Daniel 3:1, Horký František 3:1, body hostů: Král Miloslav ing. 4:0, Král Milan ing. 0:4, Franc Lukáš 1:3, Křemenák Josef ing. 0:4),
4. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "B" - Star Tupadly 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šamalík Zdeněk 3:1, Čtveráček Martin 3:1, Číž Josef 3:1, Váša Jan 4:0, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Tomášek František 1:3, Hatala Petr ing. 0:4, Kotrba Jaroslav 0:1, Beneš Petr 0:3), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Čáslav 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Marek 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:3, Herout Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Zikmunda Zdeněk 3:0, Beňuš Petr 3:0, Čížek Martin 2:1, Kořínek Zdeněk 3:0, WO 5:0), Sokol Starkoč - Sokol Chlístovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Pavel 0:2, Čakovský Michal 1:3, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Milan st. 3:1, Čakovský Karel 0:2, body hostů: Král Miloslav ing. 2:1, Král Milan ing. 3:1, Franc Lukáš 4:0, Mottl Martin 1:3, Křemenák Josef ing. 0:1), Sokol Čáslav "B" - Sokol Kutná Hora "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 2:2, Havel Václav 1:3, Vančura Filip 4:0, Širák Daniel 2:2, body hostů: Polák Michal 3:1, Kořínek Milan 2:2, Cihlář Jan 2:2, Sosnovec Bohumil 0:2, Holinková Eva 0:2),
5. kolo:
Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Chlístovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mundil Robert 2:2, Cihlář Jan 3:1, Sosnovec Bohumil 2:2, Kořínek Milan 1:3, body hostů: Franc Lukáš 2:2, Král Miloslav ing. 4:0, Král Milan ing. 2:2, Křemenák Josef ing. 0:4), Sokol Čáslav - Sokol Starkoč 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrobař Jaroslav 3:0, Čížek Martin 2:1, Beňuš Petr 3:0, Zikmunda Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Čakovský Milan ml. 1:3, Čakovský Michal 0:4, Čakovský Karel 0:4, WO 0:5), Star Tupadly - Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotrba Jaroslav 2:2, Chvátal Miloslav 1:1, Tomášek František 2:2, Ronovský Milan 3:1, Hatala Petr ing. 1:1, body hostů: Faltýn Karel 0:2, Širák Daniel 3:1, Vančura Filip 2:2, Horký František 2:2, Havel Václav 0:2), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Uhlířské Janovice "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Ota 1:3, Žoha Michal 3:1, Švarc Petr 3:1, Michalička Petr 3:1, body hostů: Váša Jan 2:2, Číž Josef 2:2, Čtveráček Martin 1:3, Šamalík Zdeněk 1:3), Sokol Zbraslavice - Jiskra Zruč n.S. 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jandík Luboš 1:2, Světlík Milan 2:1, Fuchs Martin 3:0, Malina Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Jandejsek Zdeněk 3:1, Herout Václav 2:2, Zelenka Jaroslav 0:4, WO 0:5),
6. kolo:
Sokol Čáslav - Sokol Čáslav "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 4:0, Beňuš Petr 4:0, Cyrus Miroslav 3:1, Kořínek Zdeněk 3:1, body hostů: Havel Václav 1:3, Vančura Filip 1:3, Ďurana Martin 0:4, Krejčík Josef 0:4), Star Tupadly - Sokol Starkoč 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatala Petr ing. 3:0, Kotrba Jaroslav 2:2, Tomášek František 3:0, Ronovský Milan 4:0, WO 2:0, body hostů: Čakovský Milan ml. 0:4, Kozák Pavel 1:2, Čakovský Michal 0:4, Čakovský Karel 1:2, WO 0:2), Sokol Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč n.S. 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švarc Ivo 3:0, Michalička Petr 1:2, Vlasák Ota 1:2, Švarc Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Jandejsek Zdeněk 2:2, Zelenka Jaroslav 0:4, Herout Václav 2:2, WO 0:5), Sokol Zbraslavice - Sokol Uhlířské Janovice "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandík Luboš 0:4, Malina Jaroslav 2:2, Fuchs Martin 2:2, Světlík Milan 2:2, body hostů: Číž Josef 4:0, Šamalík Zdeněk 1:3, Makal František 2:2, Čtveráček Martin 3:1),
7. kolo:
Jiskra Zruč n.S. - Sokol Uhlířské Janovice "B" 4:14 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Sýs Marek 0:3, Zelenka Jaroslav 0:4, Jandejsek Zdeněk 2:1, Herout Václav 2:2, WO 0:2, body hostů: Číž Josef 4:0, Makal František 1:2, Váša Jan 3:1, Šamalík Zdeněk 2:1, WO 2:0), Sokol Starkoč - Sokol Uhlířské Janovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Pavel 1:3, Čakovský Michal 1:2, Čakovský Milan ml. 1:2, Čakovský Karel 0:1, Palát Jiří 0:3, WO 2:0, body hostů: Žoha Michal 4:0, Švarc Petr 4:0, Michalička Petr 1:3, Švarc Ivo 2:0, WO 0:2), Sokol Čáslav "B" - Sokol Zbraslavice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 3:1, Širák Daniel 4:0, Horký František 4:0, Havel Václav 1:3, body hostů: Jandík Luboš 0:4, Malina Jaroslav 1:3, Fuchs Martin 1:3, Světlík Milan 2:2), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Čáslav 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holinková Eva 0:4, Bárta Ladislav 0:4, Sosnovec Bohumil 1:3, Mundil Robert 0:4, body hostů: Čížek Martin 3:1, Kořínek Zdeněk 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, Beňuš Petr 4:0), Sokol Chlístovice - Star Tupadly 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Miloslav ing. 4:0, Hačková Iveta 0:4, Franc Lukáš 3:1, Král Milan ing. 2:2, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Tomášek František 2:2, Hatala Petr ing. 1:3, Chvátal Miloslav 2:2),
8. kolo:
Sokol Starkoč - Sokol Zbraslavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Pavel 3:0, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 3:1, Čakovský Karel 2:2, Palát Jiří 0:1, body hostů: Světlík Milan 3:1, Fuchs Martin 2:2, Malina Jaroslav 0:4, Jandík Luboš 0:4), Sokol Čáslav "B" - Sokol Uhlířské Janovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širák Daniel 3:1, Faltýn Karel 1:3, Vančura Filip 2:1, Havel Václav 0:4, WO 1:0, body hostů: Žoha Michal 2:2, Švarc Petr 2:2, Michalička Petr 2:2, Švarc Ivo 3:0, WO 0:1), Sokol Kutná Hora "C" - Star Tupadly 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holinková Eva 0:4, Bárta Ladislav 0:4, Sosnovec Bohumil 3:1, Mundil Robert 2:2, body hostů: Kotrba Jaroslav 2:2, Ronovský Milan 1:1, Tomášek František 3:1, Hatala Petr ing. 4:0, Chvátal Miloslav 1:1), Sokol Chlístovice - Sokol Čáslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Lukáš 1:3, Hačková Iveta 2:2, Králová Zdenka 0:3, Král Miloslav ing. 2:2, WO 0:1, body hostů: Beňuš Petr 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 1:3, Čížek Martin 1:2, WO 1:0),
9. kolo:
Sokol Čáslav - Star Tupadly 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Martin 1:3, Kořínek Zdeněk 2:2, Zikmunda Zdeněk 4:0, Beňuš Petr 4:0, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Tomášek František 2:2, Kotrba Jaroslav 0:4, Hatala Petr ing. 1:3), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Kutná Hora "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žoha Michal 3:0, Švarc Petr 2:1, Švarc Ivo 2:0, Michalička Petr 2:1, WO 5:1, body hostů: Holinková Eva 0:4, Sosnovec Bohumil 1:3, Kořínek Milan 1:2, WO 1:5), Sokol Zbraslavice - Sokol Chlístovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Milan 3:1, Fuchs Josef 2:2, Somberg Petr RNDr. 0:4, Fuchs Martin 1:3, body hostů: Král Miloslav ing. 4:0, Franc Lukáš 3:1, Král Milan ing. 2:2, Křemenák Josef ing. 1:3), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Starkoč 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čtveráček Martin 3:0, Šamalík Zdeněk 1:3, Váša Jan 1:2, Číž Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Čakovský Michal 2:2, Kozák Pavel 1:2, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Karel 0:3, WO 0:2), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Čáslav "B" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jandejsek Zdeněk 2:2, Zelenka Jaroslav 0:4, Herout Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Faltýn Karel 3:0, Havel Václav 2:1, Horký František 2:1, Širák Daniel 3:0, WO 5:0),
10. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Chlístovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žoha Michal 4:0, Švarc Petr 2:2, Švarc Ivo 2:1, Michalička Petr 2:2, Vlasák Ota 1:0, body hostů: Král Miloslav ing. 3:1, Franc Lukáš 1:3, Mottl Martin 1:3, Hačková Iveta 0:4), Sokol Zbraslavice - Sokol Kutná Hora "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jandík Luboš 0:3, Fuchs Josef 0:4, Světlík Milan 2:2, Fuchs Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Faltín Antonín 3:0, Polák Michal 3:0, Kořínek Milan 3:1, Sosnovec Bohumil 2:2, Holinková Eva 0:1, WO 0:1), Sokol Čáslav "B" - Sokol Uhlířské Janovice "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 1:3, Havel Václav 0:3, Horký František 0:1, Vančura Filip 1:3, Širák Daniel 0:2, WO 0:2, body hostů: Číž Josef 4:0, Váša Jan 3:1, Šamalík Zdeněk 2:1, Čtveráček Martin 3:0, WO 2:0), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Starkoč 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herout Václav 1:3, Zelenka Jaroslav 0:4, Jandejsek Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Čakovský Michal 2:1, Kozák Pavel 2:1, Čakovský Karel 1:2, Čakovský Milan ml. 3:0, WO 5:0),
11. kolo:
Sokol Čáslav "B" - Sokol Starkoč 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faltýn Karel 3:1, Horký František 2:2, Havel Václav 1:3, Širák Daniel 3:1, body hostů: Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 2:2, Kozák Pavel 2:2, Čakovský Karel 0:4), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Kutná Hora "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Číž Josef 4:0, Šamalík Zdeněk 3:1, Makal František 2:2, Váša Jan 1:2, WO 1:0, body hostů: Kořínek Milan 1:2, Mundil Robert 1:3, Bárta Ladislav 1:3, Sosnovec Bohumil 2:2, WO 0:1), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Chlístovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Leoš 1:3, Herout Václav 1:3, Němec Marek 0:3, Jandejsek Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Král Miloslav ing. 4:0, Franc Lukáš 3:1, Mottl Martin 1:3, Král Milan ing. 2:1, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Čáslav 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ondřej 0:4, Žoha Michal 1:3, Švarc Petr 0:4, Michalička Petr 0:4, body hostů: Čížek Martin 3:1, Beňuš Petr 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0), Sokol Zbraslavice - Star Tupadly 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchs Martin 0:4, Malina Jaroslav 0:2, Fuchs Josef 1:3, Somberg Petr RNDr. 0:4, Jandík Luboš 0:2, body hostů: Ronovský Milan 4:0, Tomášek František 4:0, Hatala Petr ing. 4:0, Hrabaň Radek 3:1),
12. kolo:
Jiskra Zruč n.S. - Sokol Kutná Hora "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herout Václav 1:3, Fiala Leoš 3:1, Němec Marek 0:4, Jandejsek Zdeněk 2:2, body hostů: Polák Michal 4:0, Mundil Robert 2:2, Sosnovec Bohumil 1:3, Bárta Ladislav 3:1), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Chlístovice 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šamalík Zdeněk 1:3, Číž Josef 2:1, Váša Jan 1:2, WO 2:5, body hostů: Král Miloslav ing. 3:0, Franc Lukáš 1:2, Mottl Martin 1:1, Král Milan ing. 1:1, WO 5:2), Sokol Zbraslavice - Sokol Čáslav 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malina Jaroslav 1:3, Jandík Luboš 0:4, Samek Vladimír 0:4, Fuchs Josef 0:4, body hostů: Kořínek Zdeněk 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, Čížek Martin 3:1, Beňuš Petr 4:0), Sokol Uhlířské Janovice - Star Tupadly 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Petr 4:0, Vlasák Ota 2:2, Michalička Petr 4:0, Žoha Michal 4:0, body hostů: Ronovský Milan 1:3, Tomášek František 0:4, Hatala Petr ing. 1:3, Hrabaň Radek 0:4),
13. kolo:
Sokol Zbraslavice - Sokol Uhlířské Janovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandík Luboš 1:3, Somberg Petr RNDr. 0:2, Fuchs Martin 1:3, Fuchs Josef 0:4, Světlík Milan 1:1, body hostů: Žoha Michal 4:0, Švarc Petr 4:0, Michalička Petr 1:3, Švarc Ivo 4:0), Sokol Čáslav - Sokol Uhlířské Janovice "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Martin 4:0, Kořínek Zdeněk 3:1, Beňuš Petr 4:0, Zikmunda Zdeněk 4:0, body hostů: Číž Josef 1:3, Čtveráček Martin 0:4, Váša Jan 0:4, Šamalík Zdeněk 0:4), Star Tupadly - Jiskra Zruč n.S. 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krátký Stanislav 1:2, Kotrba Jaroslav 1:2, Ronovský Milan 3:0, Tomášek František 3:0, WO 5:0, body hostů: Jandejsek Zdeněk 2:2, Fiala Leoš 0:4, Herout Václav 2:2, WO 0:5), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Starkoč 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cihlář Jan 3:1, Kořínek Milan 2:1, Mundil Robert 1:2, Polák Michal 3:1, WO 3:0, body hostů: Čakovský Michal 2:2, Čakovský Milan ml. 2:2, Kozák Pavel 1:2, Čakovský Karel 0:3, WO 0:3), Sokol Chlístovice - Sokol Čáslav "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Lukáš 2:1, Král Miloslav ing. 3:0, Křemenák Josef ing. 1:2, Král Milan ing. 3:1, WO 3:0, body hostů: Faltýn Karel 2:2, Širák Daniel 1:2, Havel Václav 0:3, Horký František 1:2, WO 0:3),
14. kolo:
Star Tupadly - Sokol Uhlířské Janovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Jaroslav 2:2, Hatala Petr ing. 2:2, Tomášek František 1:3, Ronovský Milan 4:0, body hostů: Číž Josef 3:1, Čtveráček Martin 2:2, Váša Jan 1:3, Šamalík Zdeněk 1:3), Sokol Čáslav - Jiskra Zruč n.S. 18:0wo, Sokol Chlístovice - Sokol Starkoč 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Franc Lukáš 1:2, Král Miloslav ing. 3:1, Mottl Martin 1:3, Král Milan ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 2:2, Kozák Pavel 3:1, Čakovský Karel 0:3, WO 0:2), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cihlář Jan 3:1, Polák Michal 3:1, Sosnovec Bohumil 0:3, Kořínek Milan 2:2, Mundil Robert 0:1, body hostů: Faltýn Karel 3:1, Širák Daniel 2:2, Horký František 1:3, Vančura Filip 2:2),
15. kolo:
Sokol Chlístovice - Sokol Kutná Hora "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Lukáš 1:3, Křemenák Josef ing. 0:3, Král Miloslav ing. 1:2, Král Milan ing. 2:2, WO 2:0, body hostů: Faltín Antonín 3:0, Polák Michal 4:0, Kořínek Milan 2:1, Mundil Robert 1:2, Sosnovec Bohumil 0:1, WO 0:2), Sokol Starkoč - Sokol Čáslav 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čakovský Karel 0:2, Čakovský Milan ml. 2:2, Kozák Pavel 0:4, Čakovský Michal 0:3, WO 1:2, body hostů: Beňuš Petr 3:0, Zikmunda Zdeněk 3:0, Čížek Martin 2:1, Cyrus Miroslav 3:1, WO 2:1), Sokol Čáslav "B" - Star Tupadly 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltýn Karel 1:3, Širák Daniel 3:1, Horký František 0:4, Vančura Filip 3:1, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Tomášek František 2:2, Hatala Petr ing. 3:1, Kotrba Jaroslav 2:2), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Uhlířské Janovice 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váša Jan 1:2, Číž Josef 2:1, Šamalík Zdeněk 1:2, Makal František 1:2, WO 5:0, body hostů: Švarc Petr 4:0, Michalička Petr 3:1, Váša Jiří 0:4, WO 0:5), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Zbraslavice 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Leoš 2:2, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 3:1, WO 0:5, body hostů: Jandík Luboš 0:3, Fuchs Josef 1:2, Fuchs Martin 3:0, Světlík Milan 1:2, WO 5:0),
16. kolo:
Sokol Čáslav "B" - Sokol Čáslav 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltýn Karel 3:1, Širák Daniel 4:0, Horký František 3:1, Havel Václav 3:1, body hostů: Čížek Martin 3:1, Kasal Slavomil 0:4, Rychetský Pavel 0:4, Ďurana Antonín 0:4), Sokol Starkoč - Star Tupadly 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čakovský Karel 1:3, Kozák Pavel 3:1, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Milan ml. 2:2, body hostů: Ronovský Milan 4:0, Hatala Petr ing. 1:3, Kotrba Jaroslav 1:3, Beneš Petr 1:3), Jiskra Zruč n.S. - Sokol Uhlířské Janovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motyčková Veronika 0:4, Fiala Leoš 1:2, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Švarc Petr 2:2, Žoha Michal 4:0, Michalička Petr 2:1, Švarc Ivo 4:0, WO 0:1), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Zbraslavice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Číž Josef 4:0, Čtveráček Martin 4:0, Váša Jan 2:2, Šamalík Zdeněk 3:1, body hostů: Jandík Luboš 1:3, Fuchs Josef 0:4, Fuchs Martin 1:3, Světlík Milan 1:3),
17. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "B" - Jiskra Zruč n.S. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Číž Josef 4:0, Čtveráček Martin 3:1, Váša Jan 2:2, Šamalík Zdeněk 1:3, body hostů: Jandejsek Zdeněk 2:2, Fiala Leoš 3:1, Herout Václav 1:3, Semaník Viktor 0:4), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Starkoč 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žoha Michal 2:1, Švarc Ivo 0:3, Michalička Petr 3:1, WO 2:5, body hostů: Čakovský Milan ml. 3:0, Čakovský Michal 1:2, Kozák Pavel 1:2, Čakovský Karel 0:1, WO 5:2), Sokol Zbraslavice - Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandík Luboš 2:2, Malina Jaroslav 2:2, Fuchs Martin 1:2, Světlík Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Faltýn Karel 2:2, Havel Václav 1:3, Širák Daniel 4:0, Horký František 0:3, WO 0:1), Sokol Čáslav - Sokol Kutná Hora "C" 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, Cyrus Miroslav 4:0, Beňuš Petr 4:0, body hostů: Sosnovec Bohumil 0:4, Holinková Eva 0:4, Líbal Tomáš 0:4, Líbal Václav 0:4), Star Tupadly - Sokol Chlístovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek František 4:0, Hatala Petr ing. 2:1, Kotrba Jaroslav 3:1, Ronovský Milan 3:1, Beneš Petr 0:1, body hostů: Král Miloslav ing. 3:1, Franc Lukáš 0:4, Král Milan ing. 1:3, Hačková Iveta 0:4),
18. kolo:
Sokol Zbraslavice - Sokol Starkoč 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Jaroslav 0:4, Jandík Luboš 1:3, Fuchs Martin 1:2, Světlík Milan 1:2, WO 2:0, body hostů: Čakovský Milan ml. 3:0, Čakovský Michal 3:1, Kozák Pavel 4:0, Čakovský Karel 1:2, WO 0:2), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Čáslav "B" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žoha Michal 4:0, Michalička Petr 3:1, Vlasák Ota 3:1, WO 0:5, body hostů: Faltýn Karel 0:3, Havel Václav 0:3, Horký František 0:3, Širák Daniel 2:1, WO 5:0), Star Tupadly - Sokol Kutná Hora "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Petr ing. 2:2, Tomášek František 3:1, Kotrba Jaroslav 1:3, Ronovský Milan 2:1, Beneš Petr 0:1, body hostů: Faltín Antonín 4:0, Polák Michal 3:1, Kořínek Milan 1:3, Cihlář Jan 0:4), Sokol Čáslav - Sokol Chlístovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Beňuš Petr 4:0, body hostů: Král Miloslav ing. 2:2, Franc Lukáš 1:3, Králová Zdenka 0:4, Křemenák Josef ing. 0:4),
19. kolo:
Star Tupadly - Sokol Čáslav 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Petr ing. 2:2, Tomášek František 0:4, Kotrba Jaroslav 0:4, Ronovský Milan 2:2, body hostů: Zikmunda Zdeněk 3:1, Beňuš Petr 3:1, Kořínek Zdeněk 2:2, Čížek Martin 4:0), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Uhlířské Janovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sosnovec Bohumil 1:3, Cihlář Jan 1:3, Bárta Ladislav 1:3, Kořínek Milan 1:3, body hostů: Žoha Michal 4:0, Švarc Petr 4:0, Michalička Petr 0:4, Vlasák Ota 4:0), Sokol Chlístovice - Sokol Zbraslavice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Miloslav ing. 4:0, Křemenák Josef ing. 0:4, Král Milan ing. 2:1, Franc Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Světlík Milan 2:2, Fuchs Martin 2:2, Jandík Luboš 1:3, Fuchs Josef 1:2, WO 1:0), Sokol Starkoč - Sokol Uhlířské Janovice "B" 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Pavel 1:3, Čakovský Michal 1:3, Čakovský Milan ml. 2:2, Čakovský Karel 0:4, body hostů: Číž Josef 4:0, Čtveráček Martin 4:0, Váša Jan 3:1, Šamalík Zdeněk 1:3), Sokol Čáslav "B" - Jiskra Zruč n.S. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltýn Karel 2:1, Havel Václav 0:1, Širák Daniel 4:0, Vančura Filip 3:1, Horký František 1:0, WO 2:1, body hostů: Fiala Leoš 0:4, Jandejsek Zdeněk 3:1, Herout Václav 0:2, Lonský Michal 0:3, WO 1:2),
20. kolo:
Sokol Chlístovice - Sokol Uhlířské Janovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Milan ing. 0:4, Franc Lukáš 3:1, Mottl Martin 1:2, Král Miloslav ing. 4:0, WO 1:0, body hostů: Žoha Michal 2:2, Švarc Petr 2:2, Michalička Petr 1:2, Vlasák Ota 2:1, Švarc Ivo 0:1, WO 0:1), Sokol Kutná Hora "C" - Sokol Zbraslavice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Bohumil 2:2, Mundil Robert 1:3, Cihlář Jan 3:0, Kořínek Milan 2:2, Bárta Ladislav 0:1, body hostů: Světlík Milan 2:2, Fuchs Martin 3:1, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 1:3), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Čáslav "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šamalík Zdeněk 1:3, Čtveráček Martin 1:3, Váša Jan 2:2, Číž Josef 4:0, body hostů: Faltýn Karel 3:1, Havel Václav 0:4, Širák Daniel 2:2, Horký František 3:1), Sokol Starkoč - Jiskra Zruč n.S. 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Pavel 2:1, Čakovský Karel 2:1, Čakovský Michal 2:1, Čakovský Milan ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Fiala Leoš 0:4, Němec Marek 0:4, Jandejsek Zdeněk 4:0, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Chlístovice - Sokol Čáslav 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křemenák Josef ing. 1:3, Král Milan ing. 1:2, Král Miloslav ing. 2:1, Franc Lukáš 1:3, body hostů: Beňuš Petr 4:0, Zikmunda Zdeněk 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Čížek Martin 0:3), Sokol Uhlířské Janovice "B" - Sokol Uhlířské Janovice 0:10wo,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Čáslav - Sokol Chlístovice 9:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Zdeněk 1:1, Cyrus Miroslav 1:1, Beňuš Petr 3:0, Zikmunda Zdeněk 2:0, body hostů: Král Miloslav ing. 2:1, Franc Lukáš 0:2, Král Milan ing. 0:2, Křemenák Josef ing. 0:2), Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Uhlířské Janovice "B" 10:0wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Čáslav - Sokol Chlístovice -:-, Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Uhlířské Janovice "B" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Uhlířské Janovice - Sokol Čáslav 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Petr 1:3, Žoha Michal 2:1, Michalička Petr 0:1, Švarc Ivo 3:1, Vlasák Ota 0:2, body hostů: Zikmunda Zdeněk 3:1, Beňuš Petr 3:1, Cyrus Miroslav 2:1, Kořínek Zdeněk 0:3),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Čáslav - Sokol Uhlířské Janovice 9:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Zdeněk 1:2, Cyrus Miroslav 1:2, Zikmunda Zdeněk 3:0, Beňuš Petr 2:1, body hostů: Švarc Ivo 2:1, Žoha Michal 2:1, Vlasák Ota 0:2, Švarc Petr 1:2, Michalička Petr 0:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Čáslav - Sokol Uhlířské Janovice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy