Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž
1. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "D" - Star Tupadly "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmoch Lukáš 0:4, Švarc Ondřej 0:4, Šafránek Martin 0:4, Pícha Pavel 0:4, body hostů: Beneš Petr 4:0, Tyrkas Pavel 4:0, Krátký Stanislav 4:0, Hrabaň Radek 4:0), Sokol Uhlířské Janovice "C" - Sokol Čáslav "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlasák Ota 3:0, Červenka Jan 0:4, Šimek Jan 0:4, Váša Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Vančura Filip 3:1, Rychetský Pavel 3:0, Ďurana Antonín 3:1, Kasal Slavomil 3:1, WO 0:1), Sokol Malešov - Sokol Chlístovice "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Douda Jiří 4:0, Balán Miloslav 4:0, Mottl Martin 3:1, Kadlec Jaroslav 0:4, body hostů: Hačková Iveta 2:2, Králová Zdenka 0:2, Sojka Tomáš 1:3, Herel Roman ing. 1:3, Sojka Martin 1:1),
2. kolo:
Sokol Chlístovice "B" - Sokol Uhlířské Janovice "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hačková Iveta 4:0, Herel Roman ing. 0:2, Sojka Tomáš 1:3, Králová Zdenka 4:0, Sojka Martin 0:2, body hostů: Nešpor Miroslav 2:2, Šafránek Martin 2:2, Švarc Ondřej 1:3, Kmoch Lukáš 0:2, Pícha Pavel 2:0), Sokol Čáslav "C" - Sokol Malešov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychetský Pavel 3:1, Vančura Filip 4:0, Kasal Slavomil 4:0, Ďurana Antonín 2:0, WO 0:2, body hostů: Mottl Martin 0:3, Balán Miloslav 0:3, Douda Jiří 1:3, Kamenář Jan 0:4, WO 2:0), Star Tupadly "B" - Sokol Uhlířské Janovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tyrkas Pavel 3:1, Hrabaň Radek 3:1, Kunášek Josef 3:1, Krátký Stanislav 2:1, Dvořáček Tomáš 1:0, body hostů: Šimek Jan 0:4, Váša Jiří 1:3, Vlasák Ota 3:1, Červenka Jan 0:4),
3. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "D" - Sokol Uhlířské Janovice "C" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Ondřej 0:3, Šafránek Martin 0:3, Kmoch Lukáš 0:3, Pícha Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Červenka Jan 4:0, Vlasák Ota 4:0, Váša Jiří 4:0, WO 0:5), Sokol Malešov - Star Tupadly "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Douda Jiří 3:1, Balán Miloslav 2:2, Mottl Martin 4:0, Kamenář Jan 2:2, body hostů: Beneš Petr 2:2, Krátký Stanislav 0:4, Hrabaň Radek 2:2, Tyrkas Pavel 0:1, Kunášek Josef 1:2), Sokol Chlístovice "B" - Sokol Čáslav "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herel Roman ing. 0:2, Hačková Iveta 0:4, Sojka Martin 0:4, Králová Zdenka 0:4, Sojka Tomáš 0:2, body hostů: Vančura Filip 4:0, Ďurana Antonín 4:0, Kasal Slavomil 4:0, Rychetský Pavel 4:0),
4. kolo:
Sokol Čáslav "C" - Sokol Uhlířské Janovice "D" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 4:0, Rychetský Pavel 4:0, Krejčík Josef 3:0, Ďurana Antonín 4:0, WO 0:1, body hostů: Švarc Ondřej 0:4, Kmoch Lukáš 0:4, Pícha Pavel 0:4, Nešpor Miroslav 0:3, WO 1:0), Star Tupadly "B" - Sokol Chlístovice "B" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tyrkas Pavel 3:0, Hrabaň Radek 3:0, Kunášek Josef 3:0, Krátký Stanislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Králová Zdenka 0:4, Sojka Martin 0:4, Sojka Tomáš 0:4, WO 0:5), Sokol Uhlířské Janovice "C" - Sokol Malešov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makal František 4:0, Šimek Jan 3:1, Vlasák Ota 4:0, Červenka Jan 1:3, body hostů: Mottl Martin 1:3, Kamenář Jan 0:4, Balán Miloslav 1:3, Douda Jiří 2:2),
5. kolo:
Sokol Malešov - Sokol Uhlířské Janovice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douda Jiří 3:1, Balán Miloslav 4:0, Mottl Martin 4:0, Kadlec Jaroslav 0:4, body hostů: Šafránek Martin 2:2, Pícha Pavel 1:3, Kmoch Lukáš 1:3, Nešpor Miroslav 1:3), Sokol Chlístovice "B" - Sokol Uhlířské Janovice "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hačková Iveta 2:2, Herel Roman ing. 0:2, Sojka Tomáš 1:3, Králová Zdenka 1:3, Sojka Martin 0:2, body hostů: Makal František 3:1, Vlasák Ota 4:0, Váša Jiří 3:1, Červenka Jan 2:2), Sokol Čáslav "C" - Star Tupadly "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rychetský Pavel 4:0, Ďurana Antonín 0:4, Kasal Slavomil 2:2, Čížek Martin 2:2, body hostů: Hrabaň Radek 1:2, Beneš Petr 2:2, Tomášek František 3:1, Krátký Stanislav 2:2, Tyrkas Pavel 0:1),
6. kolo:
Star Tupadly "B" - Sokol Uhlířské Janovice "D" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krátký Stanislav 4:0, Tyrkas Pavel 4:0, Dvořáček Tomáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Šafránek Martin 0:3, Kmoch Lukáš 0:3, Pícha Pavel 0:3, Nešpor Miroslav 0:3, WO 5:0), Sokol Čáslav "C" - Sokol Uhlířské Janovice "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rychetský Pavel 3:1, Ďurana Antonín 3:1, Beran Aleš 1:2, Kasal Slavomil 3:1, WO 0:1, body hostů: Červenka Jan 1:3, Váša Jiří 0:4, Vlasák Ota 4:0, Šimek Jan 0:3, WO 1:0), Sokol Chlístovice "B" - Sokol Malešov 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Zdenka 0:3, Herel Roman ing. 0:3, Sojka Martin 0:3, Hačková Iveta 2:1, WO 5:0, body hostů: Balán Miloslav 3:1, Mottl Martin 3:1, Douda Jiří 4:0, WO 0:5),
7. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "D" - Sokol Chlístovice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Šafránek Martin 2:2, Pícha Pavel 2:2, Nešpor Miroslav 2:2, body hostů: Sojka Tomáš 1:3, Králová Zdenka 4:0, Hačková Iveta 4:0, Sojka Martin 0:4), Sokol Malešov - Sokol Čáslav "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mottl Martin 1:3, Kamenář Jan 0:4, Balán Miloslav 1:3, Douda Jiří 3:1, body hostů: Vančura Filip 3:1, Ďurana Antonín 1:3, Rychetský Pavel 3:1, Kasal Slavomil 4:0), Sokol Uhlířské Janovice "C" - Star Tupadly "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váša Jiří 0:4, Červenka Jan 0:4, Vlasák Ota 3:1, Šimek Jan 1:3, body hostů: Tyrkas Pavel 3:1, Hrabaň Radek 3:1, Kunášek Josef 2:2, Šindelář Zdeněk 4:0),
8. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "C" - Sokol Uhlířské Janovice "D" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červenka Jan 3:1, Vlasák Ota 4:0, Váša Jiří 4:0, WO 0:5, body hostů: Šafránek Martin 1:2, Kmoch Lukáš 0:3, Pícha Pavel 0:3, Švarc Ondřej 0:3, WO 5:0), Star Tupadly "B" - Sokol Malešov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabaň Radek 2:2, Kunášek Josef 2:2, Krátký Stanislav 2:2, Šindelář Zdeněk 2:0, Beneš Petr 1:1, body hostů: Mottl Martin 3:1, Balán Miloslav 1:3, Kamenář Jan 0:4, Douda Jiří 3:1), Sokol Čáslav "C" - Sokol Chlístovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vančura Filip 1:0, Kasal Slavomil 4:0, Krejčík Josef 4:0, Ďurana Antonín 4:0, WO 0:3, body hostů: Králová Zdenka 0:4, Sojka Martin 0:3, Sojka Tomáš 0:3, Herel Roman ing. 0:3, WO 3:0),
9. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "D" - Sokol Čáslav "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ondřej 0:4, Kmoch Lukáš 0:4, Pícha Pavel 0:4, Nešpor Miroslav 0:4, body hostů: Vančura Filip 4:0, Ďurana Antonín 4:0, Kasal Slavomil 4:0, Rychetský Pavel 4:0), Sokol Chlístovice "B" - Star Tupadly "B" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herel Roman ing. 0:4, Králová Zdenka 0:2, Sojka Tomáš 0:4, Hačková Iveta 1:3, Sojka Martin 0:2, body hostů: Beneš Petr 4:0, Šindelář Zdeněk 4:0, Tyrkas Pavel 4:0, Kunášek Josef 3:1), Sokol Malešov - Sokol Uhlířské Janovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balán Miloslav 2:1, Kamenář Jan 2:1, Mottl Martin 2:1, Douda Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Červenka Jan 0:4, Vlasák Ota 4:0, Váša Jiří 0:4, WO 0:5),
10. kolo:
Sokol Uhlířské Janovice "D" - Sokol Malešov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Ondřej 1:3, Kmoch Lukáš 1:3, Pícha Pavel 1:3, Nešpor Miroslav 1:3, body hostů: Douda Jiří 4:0, Mottl Martin 4:0, Kepka Jakub 0:4, Balán Miloslav 4:0), Sokol Uhlířské Janovice "C" - Sokol Chlístovice "B" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makal František 1:2, Švarc Pavel 2:1, Váša Jiří 2:1, WO 3:3, body hostů: Herel Roman ing. 0:3, Sojka Martin 1:2, Hačková Iveta 3:0, WO 3:3), Star Tupadly "B" - Sokol Čáslav "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Stanislav 1:3, Hrabaň Radek 1:3, Tomášek František 4:0, Šindelář Zdeněk 2:2, body hostů: Kořínek Zdeněk 3:1, Ďurana Antonín 2:2, Vančura Filip 2:2, Kasal Slavomil 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Uhlířské Janovice "C" - Sokol Čáslav "C" 5:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Červenka Jan 0:3, Vlasák Ota 3:0, Váša Jiří 1:3, WO 0:4, body hostů: Vančura Filip 2:1, Rychetský Pavel 1:1, Ďurana Antonín 1:1, Kasal Slavomil 2:1, WO 4:0), Sokol Malešov - Star Tupadly "B" 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mottl Martin 3:0, Balán Miloslav 0:3, Douda Jiří 2:1, Kamenář Jan 0:4, body hostů: Šindelář Zdeněk 3:1, Beneš Petr 1:1, Krátký Stanislav 1:2, Tyrkas Pavel 2:1, Hrabaň Radek 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Čáslav "C" - Sokol Uhlířské Janovice "C" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kasal Slavomil 3:1, Vančura Filip 2:1, Rychetský Pavel 3:1, WO 0:4, body hostů: Vlasák Ota 2:1, Makal František 1:2, Šimek Jan 0:2, Váša Jiří 0:3, WO 4:0), Star Tupadly "B" - Sokol Malešov 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelář Zdeněk 0:1, Krátký Stanislav 2:0, Beneš Petr 1:0, Tyrkas Pavel 1:0, Hrabaň Radek 1:0, WO 5:0, body hostů: Mottl Martin 1:1, Douda Jiří 0:2, Kamenář Jan 0:2, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Čáslav "C" - Sokol Uhlířské Janovice "C" -:-, Star Tupadly "B" - Sokol Malešov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Čáslav "C" - Star Tupadly "B" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vančura Filip 3:1, Kasal Slavomil 1:3, Rychetský Pavel 4:0, WO 0:5, body hostů: Beneš Petr 1:2, Šindelář Zdeněk 1:2, Hrabaň Radek 1:2, Krátký Stanislav 1:2, WO 5:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Star Tupadly "B" - Sokol Čáslav "C" 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Petr 2:1, Krátký Stanislav 0:2, Šindelář Zdeněk 1:2, Hrabaň Radek 0:3, Tyrkas Pavel 0:1, WO 4:0, body hostů: Vančura Filip 4:0, Rychetský Pavel 3:1, Kasal Slavomil 2:2, WO 0:4),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Čáslav "C" - Star Tupadly "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy