Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
Sokol Týnec n.L. "B" - Viktoria Radim "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červínek Petr 3:1, Novotný Radek 1:2, Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 1:3, Chval Jan 0:1, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Mašín Miloslav 2:2, Homola Petr 4:0, Lágner Václav 3:1), Viktoria Radim "A" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 1:3, Říha Vlastimil, Ing. 0:4, Svojša Petr 4:0, body hostů: Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 3:1, Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1), TJ Klučov "B" - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 3:1, Douša Ivan 1:3, body hostů: Novák Ladislav 0:4, Somolík Zdeněk 4:0, Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2), TJ Klučov "C" - Sokol Kolín "A" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spáčil Ladislav 4:0, Chlumský Petr 3:1, Potměšil Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří ml. 3:1, body hostů: Kopiště Milan 0:4, Váňa Josef 0:4, Svoboda Miloš 1:3, Hrda Lukáš 3:1), SK Nová Ves "B" - Sokol Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 2:2, Vrkota Jiří 0:4, Šafránek Jaroslav 2:2, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 2:2), Sokol Starý Kolín - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 1:3, Svoboda Pavel 1:3, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 3:1, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3),
2. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 3:1, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 3:1, body hostů: Moravec Václav 2:2, Čihák Jaroslav 0:4, Růžička Pavel ing. 0:4, Rob Karel 2:2), Sokol Kolín "B" - Sokol Starý Kolín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jan 4:0, Bednařík Martin 2:2, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 2:2, Svoboda Pavel 1:3), Sokol Kolín "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Váňa Josef 3:1, Hrda Lukáš 2:0, Kopiště Milan 3:1, Jelínek Milan 2:0, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 0:4, Vrkota Jiří 0:4), FK Kolín "D" - TJ Klučov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cikán Michal 1:3, Heinclová Adéla 3:1, Šembera David 2:2, Somolík Zdeněk 4:0, body hostů: Ševčík Jiří ml. 0:4, Slaný Vlastimil 1:3, Spáčil Ladislav 2:2, Chlumský Petr 3:1), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 3:1, body hostů: Červenka Miroslav 0:4, Petřík Petr 2:2, Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 3:1), Sokol Týnec n.L. "B" - Viktoria Radim "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 4:0, Chval Jan 0:2, Cincibus Milan 1:3, Novotný Radek 0:2, body hostů: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 1:3),
3. kolo:
Viktoria Radim "A" - Viktoria Radim "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 2:2, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 2:2, Mašín Miloslav 3:1, Chadraba Jiří 0:4), TJ Klučov "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Josef 3:1, Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 3:1, Douša Ivan 2:2, body hostů: Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:2, Červínek Petr 0:4, Cincibus Milan 2:2, Chval Jan 0:2), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaše Radek 0:3, Ševčík Jiří ml. 4:0, Spáčil Ladislav 3:1, Chlumský Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 0:3, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 1:3, WO 1:0), SK Nová Ves "B" - FK Kolín "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafránek Jaroslav 1:3, Zeman Oldřich 0:4, Vrkota Jiří 2:2, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Šembera David 3:1, Heinclová Adéla 1:3, Somolík Zdeněk 4:0, Cikán Michal 3:1), Sokol Starý Kolín - Sokol Kolín "A" 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Salák Alois 2:1, Bajtler Luboš 2:1, Havránek Stanislav 2:1, Kahoun Václav ing. 4:0, WO 3:0, body hostů: Jelínek Milan 0:4, Váňa Josef 0:3, Kopiště Milan 1:2, Hrda Lukáš 2:1, WO 0:3), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Kolín "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 3:1, Holler Jan 0:4),
4. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kolín "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 2:2, Mašín Miloslav 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3), Sokol Kolín "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 2:1, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 1:2, Růžička Pavel ing. 0:4, WO 1:0), FK Kolín "D" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 2:1, Šembera David 0:3, Cikán Michal 3:1, WO 0:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 1:2, Havránek Stanislav 1:2, Bajtler Luboš 0:3, WO 3:0), SK Nová Ves "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Miroslav 3:1, Březina Miroslav st. 4:0, Petřík Petr 4:0, Vejtruba František 4:0, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, Vrkota Jiří 0:4, Zeman Oldřich 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - TJ Klučov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 2:2, Brunclík Marek 2:2, Červínek Petr 1:3, body hostů: Kaše Radek 1:3, Slaný Vlastimil 1:3, Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 4:0), Viktoria Radim "A" - TJ Klučov "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 2:2, body hostů: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, Čadil Jiří 1:3, Douša Ivan 1:3),
5. kolo:
TJ Klučov "B" - Viktoria Radim "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 2:2, Čadil Jiří 1:3, Ševčík Jiří st. 1:3, Lambert Zdeněk 1:1, Slaný Lukáš 2:0, body hostů: Homola Petr 3:1, Klimák Josef 0:4, Lágner Václav 4:0, Mašín Miloslav 2:2), TJ Klučov "C" - Viktoria Radim "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaše Radek 1:3, Potměšil Zdeněk 1:3, Ševčík Jiří ml. 2:2, Chlumský Petr 2:2, body hostů: Doskočil Václav 2:2, Bouma Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, Svojša Petr 3:1), SK Nová Ves "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafránek Jaroslav 2:2, Vrkota Jiří 2:2, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 2:2, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 1:3, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 2:1, Chval Jan 0:1), Sokol Starý Kolín - SK Nová Ves "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 2:2, Havránek Stanislav 1:1, Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 2:2, Svoboda Pavel 1:1, body hostů: Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 1:3, Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, body hostů: Somolík Zdeněk 4:0, Nekovář Petr 0:4, Heinclová Adéla 1:3, Cikán Michal 3:1), Sokol Kolín "B" - Sokol Kolín "A" 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Jan 0:4, Lacina Kamil 0:4, Bednařík Martin 0:4, Malenovský Aleš 0:4, body hostů: Kopiště Milan 4:0, Váňa Josef 4:0, Svoboda Miloš 4:0, Hrda Lukáš 4:0),
6. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Kolín "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 1:3, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 1:3, Hrda Lukáš 4:0), FK Kolín "D" - Sokol Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2, Somolík Zdeněk 4:0, Šembera David 4:0, body hostů: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 0:4, Šindelář Josef 0:4), SK Nová Ves "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březina Miroslav st. 3:1, Petřík Petr 2:2, Vejtruba František 2:2, Červenka Miroslav 3:1, body hostů: Moravec Václav 3:1, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 1:3, Růžička Pavel ing. 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Starý Kolín 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chval Jan 0:4, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:4, Cincibus Milan 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 4:0, Havránek Stanislav 3:1, Svoboda Pavel 3:1), Viktoria Radim "A" - SK Nová Ves "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 4:0, body hostů: Bodlák Karel 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 0:4, Šafránek Jaroslav 0:4), TJ Klučov "B" - TJ Klučov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Čadil Jiří 0:4, Douša Ivan 0:4, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Chlumský Petr 2:2, Kaše Radek 2:2, Spáčil Ladislav 3:1),
7. kolo:
TJ Klučov "C" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlumský Petr 3:1, Fišar Ondřej 1:3, Spáčil Ladislav 3:1, Ševčík Jiří ml. 2:2, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0, Mašín Miloslav 2:2), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "B" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Zeman Oldřich 0:4, Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, body hostů: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 4:0, Douša Ivan 2:2), Sokol Starý Kolín - Viktoria Radim "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Pavel 0:4, Salák Alois 1:3, Kahoun Václav ing. 2:2, Havránek Stanislav 0:4, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 4:0, Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Novotný Radek 0:4, Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 2:2), Sokol Kolín "B" - SK Nová Ves "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jan 2:2, Bednařík Martin 3:1, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 2:2, body hostů: Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 2:2, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 2:2), Sokol Kolín "A" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Miloš 3:1, Váňa Josef 0:4, Hrda Lukáš 3:1, Kopiště Milan 1:3, body hostů: Heinclová Adéla 1:3, Šembera David 2:2, Somolík Zdeněk 3:1, Cikán Michal 3:1),
8. kolo:
Viktoria Radim "B" - FK Kolín "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:1, Lágner Václav 2:2, Thiel Pavel 2:2, Batelka Petr 0:2, body hostů: Kačírek David 1:3, Heinclová Adéla 3:1, Šembera David 4:0, Cikán Michal 3:1), SK Nová Ves "A" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 2:2, Březina Miroslav st. 3:1, Červenka Miroslav 2:2, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Váňa Josef 0:4, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kolín "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brunclík Marek 3:1, Cincibus Milan 2:2, Červínek Petr 1:3, Novotný Radek 0:4, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 2:2, Lacina Kamil 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svojša Petr 3:1, Říha Vlastimil, Ing. 4:0, Doskočil Václav 3:1, Vaníček Ivan 1:3, body hostů: Čihák Jaroslav 3:1, Moravec Václav 0:4, Rob Karel 1:3, Růžička Pavel ing. 1:3), TJ Klučov "B" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martin Josef 1:2, Ševčík Jiří st. 1:2, Douša Ivan 1:2, Lambert Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 1:3, Salák Alois 3:1, WO 0:5), TJ Klučov "C" - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 3:1, Spáčil Ladislav 4:0, Potměšil Zdeněk 1:3, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 2:2),
9. kolo:
SK Nová Ves "B" - Viktoria Radim "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 2:2, Zeman Oldřich 3:1, Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 1:3, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 1:3, Mašín Miloslav 3:1, Lágner Václav 3:1), Sokol Starý Kolín - TJ Klučov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 2:2, Havránek Stanislav 2:2, Kahoun Václav ing. 4:0, Salák Alois 4:0, body hostů: Potměšil Zdeněk 0:4, Spáčil Ladislav 2:2, Ševčík Jiří ml. 1:3, Chlumský Petr 1:3), TJ Klučov "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Josef 4:0, Lambert Zdeněk 2:2, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, body hostů: Čihák Jaroslav 2:2, Rob Karel 2:2, Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 0:4), Sokol Kolín "B" - Viktoria Radim "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednařík Martin 3:1, Šindelář Josef 3:1, Malenovský Aleš 0:4, Lacina Kamil 2:2, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 1:3, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, Svojša Petr 3:1), Sokol Kolín "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Váňa Josef 1:3, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 2:2, body hostů: Cincibus Milan 3:1, Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 2:2, Novotný Radek 0:4), FK Kolín "D" - SK Nová Ves "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 1:2, Cikán Michal 3:1, Heinclová Adéla 3:1, Nekovář Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 0:3, Petřík Petr 1:3, Červenka Miroslav 2:2, WO 0:1),
10. kolo:
Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 2:2, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Červenka Miroslav 1:3, Vejtruba František 1:3, Petřík Petr 4:0, Březina Miroslav st. 3:1), Sokol Týnec n.L. "B" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brunclík Marek 1:3, Cincibus Milan 1:2, Červínek Petr 1:2, Chval Jan 0:3, Novotný Radek 0:1, WO 2:0, body hostů: Novák Ladislav 1:3, Cikán Michal 4:0, Heinclová Adéla 3:0, Šembera David 3:0, WO 0:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouma Petr 1:3, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 2:2, Říha Vlastimil, Ing. 1:3, body hostů: Jelínek Milan 0:4, Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 2:2, Hrda Lukáš 4:0), TJ Klučov "B" - Sokol Kolín "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Josef 4:0, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Kasal Jan 1:3, Bednařík Martin 1:3, Malenovský Aleš 1:3, Lacina Kamil 2:2), TJ Klučov "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlumský Petr 4:0, Spáčil Ladislav 3:1, Ševčík Jiří ml. 3:1, Kaše Radek 2:2, body hostů: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 0:4, Růžička Pavel ing. 1:3), SK Nová Ves "B" - Sokol Starý Kolín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Bodlák Karel 1:3, Voslař Jiří 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 1:3, Svoboda Pavel 3:1),
11. kolo:
Sokol Starý Kolín - Viktoria Radim "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 3:1, Kahoun Václav ing. 4:0, Salák Alois 4:0, body hostů: Homola Petr 1:3, Batelka Petr 0:4, Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Lágner Václav 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - SK Nová Ves "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rob Karel 2:2, Čihák Jaroslav 2:2, Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, body hostů: Zeman Oldřich 3:1, Bodlák Karel 2:2, Šafránek Jaroslav 3:1, Vrkota Jiří 0:4), Sokol Kolín "B" - TJ Klučov "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 2:1, Šindelář Josef 4:0, Lacina Kamil 3:1, WO 1:1, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Ševčík Jiří ml. 0:3, Kaše Radek 0:3, Slaný Vlastimil 0:4, WO 1:1), Sokol Kolín "A" - TJ Klučov "B" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kronus Tomáš 0:3, Kopiště Milan 1:2, Hrda Lukáš 3:0, WO 3:5, body hostů: Martin Josef 2:1, Lambert Zdeněk 1:1, Čadil Jiří 1:1, Ševčík Jiří st. 1:1, WO 5:3), FK Kolín "D" - Viktoria Radim "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 3:1, Cikán Michal 2:2, Šembera David 3:1, Somolík Zdeněk 3:1, body hostů: Doskočil Václav 2:2, Svojša Petr 2:2, Bouma Petr 0:4, Říha Vlastimil, Ing. 1:3), SK Nová Ves "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 3:1, Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 3:1, Červenka Miroslav 1:3, body hostů: Červínek Petr 3:1, Cincibus Milan 1:3, Brunclík Marek 2:2, Chval Jan 1:3),
12. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 4:0, Thiel Pavel 2:2, Klimák Josef 2:2, body hostů: Brunclík Marek 3:1, Chval Jan 1:3, Cincibus Milan 1:3, Červínek Petr 2:2), SK Nová Ves "A" - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejtruba František 2:2, Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 1:3, Březina Miroslav st. 4:0, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 2:2, Bouma Petr 3:1, Vaníček Ivan 0:4, Svojša Petr 2:2), FK Kolín "D" - TJ Klučov "B" 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heinclová Adéla 4:0, Šembera David 4:0, Cikán Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Ševčík Jiří st. 0:3, Čadil Jiří 0:3, Slaný Lukáš 0:3, Douša Ivan 0:3, WO 5:0), Sokol Kolín "A" - TJ Klučov "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopiště Milan 4:0, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Jelínek Milan 1:3, body hostů: Potměšil Zdeněk 1:3, Ševčík Jiří ml. 1:3, Kaše Radek 1:3, Slaný Vlastimil 1:3), Sokol Kolín "B" - SK Nová Ves "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 3:1, Kasal Jan 3:0, Lacina Kamil 3:1, WO 0:1, body hostů: Zeman Oldřich 1:3, Bodlák Karel 1:3, Šafránek Jaroslav 0:4, Vrkota Jiří 1:2, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Starý Kolín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 1:3, body hostů: Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 3:1, Bajtler Luboš 2:2, Svoboda Pavel 1:3),
13. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Viktoria Radim "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 0:4, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 3:1, Mašín Miloslav 3:1, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0), Sokol Starý Kolín - Sokol Kolín "B" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salák Alois 3:0, Kahoun Václav ing. 3:0, Havránek Stanislav 3:0, Svoboda Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Malenovský Aleš 0:4, Bednařík Martin 0:4, Lacina Kamil 1:3, WO 0:5), SK Nová Ves "B" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafránek Jaroslav 0:3, Zeman Oldřich 0:3, Bodlák Karel 3:0, Vrkota Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Klučov "C" - FK Kolín "D" 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlumský Petr 2:0, Ševčík Jiří ml. 1:1, Kaše Radek 1:2, Potměšil Zdeněk 0:2, WO 8:0, body hostů: Šembera David 2:1, Cikán Michal 1:2, Heinclová Adéla 2:1, WO 0:8), SK Nová Ves "A" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 2:2, Červenka Miroslav 2:2, Březina Miroslav st. 2:2, Vejtruba František 3:1, body hostů: Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 1:3, Douša Ivan 3:1, Slaný Lukáš 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Týnec n.L. "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svojša Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 3:1, Bouma Petr 4:0, Verfl Milan 1:3, body hostů: Cincibus Milan 1:3, Novotný Radek 1:3, Červínek Petr 1:3, Brunclík Marek 1:3),
14. kolo:
Viktoria Radim "B" - Viktoria Radim "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 3:1, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 4:0, Doskočil Václav 2:2, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Vaníček Ivan 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - TJ Klučov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 2:2, Červínek Petr 2:2, Brunclík Marek 3:1, Chval Jan 1:3, body hostů: Lambert Zdeněk 1:3, Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 4:0, Douša Ivan 1:3), SK Nová Ves "A" - TJ Klučov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 3:1, Vejtruba František 3:1, Červenka Miroslav 0:4, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Kaše Radek 2:2, Ševčík Jiří ml. 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2), FK Kolín "D" - SK Nová Ves "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Michal 4:0, Heinclová Adéla 2:1, Šembera David 2:1, Nekovář Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Bodlák Karel 2:2, Šafránek Jaroslav 0:4, Vrkota Jiří 1:2, Zeman Oldřich 1:2, WO 2:0), Sokol Kolín "A" - Sokol Starý Kolín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Kopiště Milan 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Hampl Luděk 0:4, body hostů: Kahoun Václav ing. 2:2, Salák Alois 1:3, Havránek Stanislav 3:1, Svoboda Pavel 1:3), Sokol Kolín "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Martin 0:4, Malenovský Aleš 2:2, Kasal Jan 1:3, Lacina Kamil 3:1, body hostů: Moravec Václav 3:1, Čihák Jaroslav 3:1, Kašpar Václav 1:3, Růžička Pavel ing. 3:1),
15. kolo:
Sokol Kolín "B" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kasal Jan 2:2, Bednařík Martin 2:2, Malenovský Aleš 2:2, Lacina Kamil 2:2, body hostů: Homola Petr 4:0, Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Klimák Josef 2:2, Batelka Petr 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Sokol Kolín "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 2:2, Čihák Jaroslav 1:3, Rob Karel 2:2, body hostů: Kopiště Milan 1:3, Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Hampl Luděk 1:3), Sokol Starý Kolín - FK Kolín "D" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajtler Luboš 1:2, Salák Alois 0:3, Kahoun Václav ing. 1:2, Havránek Stanislav 0:3, WO 4:0, body hostů: Šembera David 3:0, Heinclová Adéla 3:0, Novák Ladislav 1:2, Cikán Michal 3:0, WO 0:4), SK Nová Ves "B" - SK Nová Ves "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 2:2, Šafránek Jaroslav 1:3, Bodlák Karel 2:2, body hostů: Vejtruba František 3:1, Březina Miroslav st. 4:0, Červenka Miroslav 3:1, Šíma Roman 0:4), TJ Klučov "C" - Sokol Týnec n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 4:0, Kaše Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Cincibus Milan 1:2, Brunclík Marek 0:3, Novotný Radek 0:3, Chval Jan 0:3, WO 5:0), TJ Klučov "B" - Viktoria Radim "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čadil Jiří 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 0:4, Lambert Zdeněk 2:2, body hostů: Říha Vlastimil, Ing. 3:1, Bouma Petr 1:1, Doskočil Václav 3:1, Svojša Petr 4:0, Vaníček Ivan 0:2),
16. kolo:
Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Homola Petr 3:1, Lágner Václav 4:0, Thiel Pavel 1:3, body hostů: Čadil Jiří 1:3, Lambert Zdeněk 3:1, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 1:3), Viktoria Radim "A" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Svojša Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 3:1, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 1:3, Chlumský Petr 3:1, Potměšil Zdeněk 1:3), Sokol Týnec n.L. "B" - SK Nová Ves "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červínek Petr 3:1, Cincibus Milan 3:1, Brunclík Marek 2:2, Chval Jan 2:2, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2, Zeman Oldřich 3:1, Vrkota Jiří 1:3), SK Nová Ves "A" - Sokol Starý Kolín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 0:4, Vejtruba František 2:2, Březina Miroslav st. 1:3, Červenka Miroslav 0:4, body hostů: Kahoun Václav ing. 3:1, Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 2:2, Salák Alois 4:0), FK Kolín "D" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 3:0, Nekovář Petr 3:0, Šembera David 1:2, Cikán Michal 3:0, WO 0:4, body hostů: Moravec Václav 1:2, Rob Karel 1:2, Čihák Jaroslav 0:3, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 4:0), Sokol Kolín "A" - Sokol Kolín "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Váňa Josef 3:1, Svoboda Miloš 2:2, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 3:1, body hostů: Kasal Jan 1:3, Lacina Kamil 1:3, Bednařík Martin 2:2, Malenovský Aleš 0:4),
17. kolo:
Sokol Kolín "A" - Viktoria Radim "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopiště Milan 3:1, Svoboda Miloš 3:1, Jelínek Milan 1:3, Hampl Luděk 1:3, body hostů: Homola Petr 3:1, Prorok Jaroslav, Ing. 2:2, Klimák Josef 2:2, Batelka Petr 1:3), Sokol Kolín "B" - FK Kolín "D" 3:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 1:3, Malenovský Aleš 1:3, WO 0:4, body hostů: Šembera David 2:1, Cikán Michal 2:1, Heinclová Adéla 3:0, Kačírek David 2:1, WO 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - SK Nová Ves "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rob Karel 2:1, Čihák Jaroslav 1:2, Moravec Václav 2:2, Růžička Pavel ing. 1:3, WO 1:1, body hostů: Vejtruba František 2:2, Červenka Miroslav 3:0, Březina Miroslav st. 3:0, Březina Miroslav ml. 0:4, WO 1:1), Sokol Starý Kolín - Sokol Týnec n.L. "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Bajtler Luboš 3:1, Salák Alois 4:0, body hostů: Novotný Radek 0:4, Brunclík Marek 1:1, Chval Jan 0:4, Chobotová Věra 0:4, Grumlová Jarmila 0:2), SK Nová Ves "B" - Viktoria Radim "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zeman Oldřich 1:3, Bodlák Karel 0:3, Vrkota Jiří 0:3, Šafránek Jaroslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Doskočil Václav 3:1, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 4:0, Říha Vlastimil, Ing. 2:0, WO 0:2), TJ Klučov "C" - TJ Klučov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 2:2, Chlumský Petr 2:2, Spáčil Ladislav 1:3, body hostů: Martin Josef 2:2, Lambert Zdeněk 4:0, Čadil Jiří 1:3, Ševčík Jiří st. 2:2),
18. kolo:
Viktoria Radim "B" - TJ Klučov "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 2:2, Mašín Miloslav 2:2, body hostů: Kaše Radek 2:2, Potměšil Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří ml. 3:1, Chlumský Petr 4:0), TJ Klučov "B" - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čadil Jiří 4:0, Douša Ivan 3:1, Ševčík Jiří st. 2:2, Lambert Zdeněk 3:1, body hostů: Vrkota Jiří 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 2:2), Viktoria Radim "A" - Sokol Starý Kolín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouma Petr 2:2, Doskočil Václav 2:2, Makaň Eliáš 0:2, Mikšovský Jindřich, Ing. 2:2, Svojša Petr 2:0, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Salák Alois 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Lauterbach Přemysl 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cincibus Milan 0:3, Chval Jan 0:2, Brunclík Marek 2:2, Červínek Petr 3:1, Novotný Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 1:2, Růžička Pavel ing. 2:2, Moravec Václav 4:0, WO 1:0), SK Nová Ves "A" - Sokol Kolín "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 2:2, Březina Miroslav st. 1:0, Červenka Miroslav 2:2, Vejtruba František 3:1, WO 0:3, body hostů: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 1:3, Malenovský Aleš 0:3, Lacina Kamil 2:1, WO 3:0), FK Kolín "D" - Sokol Kolín "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Michal 1:3, Šembera David 0:3, Heinclová Adéla 1:2, Laštovička Jiří 2:2, WO 0:2, body hostů: Svoboda Miloš 3:1, Hrda Lukáš 4:0, Kopiště Milan 2:1, Hampl Luděk 1:2, WO 2:0),
19. kolo:
FK Kolín "D" - Viktoria Radim "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heinclová Adéla 4:0, Cikán Michal 4:0, Šembera David 4:0, Nekovář Petr 3:1, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 0:4, Homola Petr 1:3, Klimák Josef 0:4, Batelka Petr 0:4), Sokol Kolín "A" - SK Nová Ves "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 4:0, Kopiště Milan 4:0, Hrda Lukáš 4:0, Jelínek Milan 0:4, body hostů: Vejtruba František 1:3, Březina Miroslav st. 1:3, Šíma Roman 1:3, Červenka Miroslav 1:3), Sokol Kolín "B" - Sokol Týnec n.L. "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kasal Jan 2:1, Bednařík Martin 4:0, Malenovský Aleš 1:2, Lacina Kamil 3:1, WO 0:2, body hostů: Chval Jan 1:3, Grumlová Jarmila 0:3, Novotný Radek 2:2, Brunclík Marek 1:2, WO 2:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - Viktoria Radim "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 2:2, Rob Karel 3:1, Čihák Jaroslav 2:2, Růžička Pavel ing. 2:2, body hostů: Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Vaníček Ivan 1:3, Duchoň Jiří 0:4), Sokol Starý Kolín - TJ Klučov "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salák Alois 3:1, Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 3:1, Bajtler Luboš 3:1, body hostů: Lambert Zdeněk 2:2, Ševčík Jiří st. 1:3, Douša Ivan 0:4, Slaný Lukáš 0:4), SK Nová Ves "B" - TJ Klučov "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrkota Jiří 1:3, Voslař Jiří 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Šafránek Jaroslav 1:3, body hostů: Chlumský Petr 4:0, Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 4:0, Slaný Vlastimil 2:2),
20. kolo:
Viktoria Radim "B" - SK Nová Ves "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Homola Petr 1:3, Lágner Václav 4:0, Klimák Josef 3:1, body hostů: Bodlák Karel 3:1, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 2:2, Voslař Jiří 0:4), TJ Klučov "C" - Sokol Starý Kolín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Chlumský Petr 3:0, Kaše Radek 3:1, Ševčík Jiří ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Kahoun Václav ing. 1:3, Havránek Stanislav 2:2, Salák Alois 0:3, Bajtler Luboš 1:3, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - TJ Klučov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Václav 3:1, Růžička Pavel ing. 1:3, Čihák Jaroslav 2:2, Rob Karel 1:3, body hostů: Lambert Zdeněk 3:1, Čadil Jiří 3:1, Ševčík Jiří st. 2:2, Douša Ivan 1:3), Viktoria Radim "A" - Sokol Kolín "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4, Vaníček Ivan 1:3, Bouma Petr 3:1, Svojša Petr 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Bednařík Martin 3:1, Malenovský Aleš 1:3, Lacina Kamil 2:2), Sokol Týnec n.L. "B" - Sokol Kolín "A" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chval Jan 0:3, Červínek Petr 0:2, Brunclík Marek 1:2, WO 4:5, body hostů: Hrda Lukáš 3:0, Svoboda Miloš 3:0, Kopiště Milan 0:1, Jelínek Milan 1:0, WO 5:4), SK Nová Ves "A" - FK Kolín "D" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 1:2, Březina Miroslav st. 1:2, Červenka Miroslav 1:3, WO 1:1, body hostů: Somolík Zdeněk 2:2, Cikán Michal 4:0, Šembera David 3:0, Novák Ladislav 1:2, WO 1:1),
21. kolo:
SK Nová Ves "A" - Viktoria Radim "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Petr 1:3, Vejtruba František 3:1, Březina Miroslav st. 3:0, Červenka Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Klimák Josef 0:4, Mašín Miloslav 1:3, Lágner Václav 3:0, WO 0:1), FK Kolín "D" - Sokol Týnec n.L. "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Somolík Zdeněk 3:0, Heinclová Adéla 1:1, Novák Ladislav 3:0, Cikán Michal 2:0, WO 0:6, body hostů: Brunclík Marek 1:2, Červínek Petr 0:2, Chval Jan 0:3, Novotný Radek 0:2, WO 6:0), Sokol Kolín "A" - Viktoria Radim "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miloš 2:2, Kopiště Milan 3:1, Jelínek Milan 1:3, Hampl Luděk 1:3, body hostů: Svojša Petr 3:1, Bouma Petr 3:1, Doskočil Václav 3:1, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4), Sokol Kolín "B" - TJ Klučov "B" 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednařík Martin 1:3, Lacina Kamil 2:2, Malenovský Aleš 1:3, WO 0:5, body hostů: Lambert Zdeněk 2:1, Čadil Jiří 2:1, Ševčík Jiří st. 2:1, Douša Ivan 2:1, WO 5:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "C" - TJ Klučov "C" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moravec Václav 2:1, Rob Karel 0:3, Čihák Jaroslav 1:2, Růžička Pavel ing. 0:3, WO 5:0, body hostů: Ševčík Jiří ml. 2:2, Kaše Radek 3:1, Chlumský Petr 4:0, WO 0:5), Sokol Starý Kolín - SK Nová Ves "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajtler Luboš 3:1, Havránek Stanislav 4:0, Kahoun Václav ing. 3:1, Salák Alois 3:1, body hostů: Šafránek Jaroslav 0:4, Bodlák Karel 1:3, Zeman Oldřich 1:3, Vrkota Jiří 1:3),
22. kolo:
Viktoria Radim "B" - Sokol Starý Kolín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prorok Jaroslav, Ing. 1:3, Homola Petr 1:3, Batelka Petr 1:3, Mašín Miloslav 1:3, body hostů: Kahoun Václav ing. 4:0, Havránek Stanislav 4:0, Salák Alois 4:0, Svoboda Pavel 0:4), SK Nová Ves "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrkota Jiří 0:4, Zeman Oldřich 0:3, Šafránek Jaroslav 1:3, Bodlák Karel 2:2, WO 0:1, body hostů: Moravec Václav 4:0, Čihák Jaroslav 3:1, Rob Karel 2:1, Růžička Pavel ing. 3:1, WO 1:0), TJ Klučov "C" - Sokol Kolín "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potměšil Zdeněk 3:1, Kaše Radek 3:0, Chlumský Petr 3:0, Ševčík Jiří ml. 2:1, WO 3:0, body hostů: Bednařík Martin 0:3, Šindelář Josef 0:4, Malenovský Aleš 0:3, Lacina Kamil 2:1, WO 0:3), TJ Klučov "B" - Sokol Kolín "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lambert Zdeněk 4:0, Ševčík Jiří st. 3:1, Douša Ivan 2:2, Slaný Lukáš 1:3, body hostů: Kopiště Milan 2:2, Svoboda Miloš 3:1, Hampl Luděk 1:3, Jelínek Milan 0:4), Viktoria Radim "A" - FK Kolín "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doskočil Václav 4:0, Bouma Petr 4:0, Svojša Petr 4:0, Mikšovský Jindřich, Ing. 2:2, body hostů: Laštovička Jiří 1:3, Kačírek David 1:3, Jareš Libor 0:4, Uhlík Roman 0:4), Sokol Týnec n.L. "B" - SK Nová Ves "A" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chval Jan 0:3, Brunclík Marek 2:1, Cincibus Milan 1:0, Červínek Petr 0:2, WO 3:3, body hostů: Březina Miroslav st. 3:0, Červenka Miroslav 2:1, Petřík Petr 1:2, WO 3:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy