Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
Sokol Zásmuky "B" - Sokol Zásmuky "A" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Batelková Anna 0:4, Borovička Tomáš 0:4, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 2:0, Jursová Klára 4:0, Klimeš Vladimír ml. 4:0, Klimeš Vladimír st. 2:0), SK Křečhoř - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrkovský Jindřich 1:3, Dej František 2:1, Valtr Petr 0:4, Slušný Vlastimil 4:0, WO 0:1, body hostů: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 2:2, Potměšil Zdeněk 2:1, Slaný Lukáš 2:2, WO 1:0), Sokol Velim - SK Nová Ves "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 2:0, Jeřala Lukáš 3:1, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 4:0, Sixta Pavel 2:0, body hostů: Holeček Martin 0:4, Voslař Jiří 0:4, Šíma Roman 0:4, Kainar Václav 2:2), Sokol Kolín "C" - ZŠ Býchory 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 4:0, Holler Jan 4:0, Šindelář Josef 4:0, Hladík Jiří 3:1, body hostů: Urbanová Alena 0:4, Mojžíšová Simona 0:4, Lačná Lucie 0:4, Čížek Jiří 1:3), Sokol Velký Osek "A" - FK Kolín "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanušová Blanka 2:2, Novotný Karel 1:3, Houdek František 0:4, Žižka Ladislav 0:4, body hostů: Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 3:1, Kačírek David 3:1), Viktoria Radim "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 1:3, Klimák Josef 2:2, Verfl Milan 2:0, WO 0:3, body hostů: Erbek Aleš 1:3, Hubínek Vojtěch 2:1, Bečvařík Jaroslav 0:3, Kazda Martin 2:2, WO 3:0),
2. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 2:0, Krombholz Josef 3:0, Vojtíšek Tomáš 3:0, Heincl Jiří 2:1, Jursová Klára 1:0, WO 5:0, body hostů: Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, WO 0:5), FK Kolín "E" - Viktoria Radim "C" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 3:0, Nekovář Petr 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Kačírek David 2:1, WO 4:0, body hostů: Thiel Pavel 0:3, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 0:2, Novotný Jiří 1:2, WO 0:4), ZŠ Býchory - Sokol Velký Osek "A" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanová Alena 0:4, Vendl Milan 1:1, Čížek Jiří 3:1, Mojžíšová Simona 0:4, Hruška Václav 2:0, body hostů: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 2:2, Novotný Karel 2:2), SK Nová Ves "C" - Sokol Kolín "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Roman 3:1, Voslař Jiří 0:4, Kubišta Petr 0:4, Holeček Martin 0:4, body hostů: Šindelář Josef 3:1, Kronus Tomáš 3:1, Jelínek Milan 4:0, Hampl Luděk 3:1), TJ Klučov "D" - Sokol Velim 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Vlastimil 4:0, Douša Ivan 2:2, Potměšil Zdeněk 4:0, Bossanyi Michal 1:1, Slaný Lukáš 0:2, body hostů: Jeřala Pavel 1:3, Škopek Martin 2:2, Jeřala Lukáš 0:4, Petřík Daniel 2:2), Sokol Zásmuky "B" - SK Křečhoř 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Milan 2:2, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, body hostů: Smrkovský Jindřich 3:1, Dej František 4:0, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 3:1),
3. kolo:
SK Křečhoř - Sokol Zásmuky "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 0:4, Dej František 3:1, body hostů: Klimeš Vladimír ml. 2:2, Krombholz Josef 1:3, Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1), Sokol Velim - Sokol Zásmuky "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 4:0, Petřík Daniel 4:0, Škopek Martin 2:0, Sixta Pavel 1:1, body hostů: Batelka Lukáš 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Kašpar Milan 0:4, Batelková Anna 0:4), Sokol Kolín "C" - TJ Klučov "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holler Jan 0:4, Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 3:0, Hladík Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Douša Ivan 3:1, Fišar Ondřej 2:2, Budský Radek 2:2, Potměšil Zdeněk 3:0, WO 0:1), Sokol Velký Osek "A" - SK Nová Ves "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Novotný Karel 4:0, Houdek František 3:1, body hostů: Keltner Josef 0:4, Šíma Roman 1:3, Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 1:3), Viktoria Radim "C" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Novotný Jiří 1:3, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 3:1, body hostů: Mojžíšová Simona 2:2, Urbanová Alena 1:3, Vendl Milan 2:2, Hruška Václav 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Novák Ladislav 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Jareš Libor 3:0, Kačírek David 2:1, WO 5:0),
4. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - FK Kolín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heincl Jiří 4:0, Vojtíšek Tomáš 3:1, Klimeš Vladimír ml. 1:3, Klimeš Vladimír st. 0:2, Jursová Klára 1:1, body hostů: Novák Ladislav 1:3, Kačírek David 2:2, Laštovička Jiří 2:2, Jareš Libor 2:2), ZŠ Býchory - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanová Alena 4:0, Vendl Milan 3:1, Hruška Václav 4:0, Mojžíšová Simona 2:2, body hostů: Hubínek Vojtěch 2:2, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 1:3), SK Nová Ves "C" - Viktoria Radim "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíma Roman 0:3, Keltner Josef 1:2, Voslař Jiří 0:3, Holeček Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 2:2, Klimák Josef 4:0, WO 0:5), TJ Klučov "D" - Sokol Velký Osek "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 3:1, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Potměšil Zdeněk 3:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 2:2, Hanuš Josef 0:2, Hanušová Blanka 0:4, Houdek František 0:4, Novotný Karel 0:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Kolín "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 1:3, Kratochvílová Lenka 1:3, Kašpar Milan 2:2, Batelková Anna 0:4, body hostů: Mojžíš Jan 1:3, Kronus Tomáš 4:0, Šindelář Josef 3:1, Jelínek Milan 4:0), SK Křečhoř - Sokol Velim 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slušný Vlastimil 4:0, Valtr Petr 2:2, Dej František 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Škopek Martin 1:3, Jeřala Lukáš 0:4, Sixta Pavel 0:4),
5. kolo:
Sokol Velim - Sokol Zásmuky "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 2:2, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Heincl Jiří 1:3, Klimeš Vladimír ml. 0:4, Jursová Klára 0:2, Klimeš Vladimír st. 0:2), Sokol Kolín "C" - SK Křečhoř 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampl Luděk 0:3, Hladík Jiří 0:4, Šindelář Josef 1:2, Jelínek Milan 2:2, WO 1:1, body hostů: Slušný Vlastimil 2:1, Valtr Petr 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, Dej František 3:0, WO 1:1), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 3:1, Houdek František 3:1, Novotný Karel 4:0, WO 0:1, body hostů: Kašpar Milan 0:1, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Batelka Lukáš 0:3, WO 1:0), Viktoria Radim "C" - TJ Klučov "D" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 0:4, Kovářová Michala 0:4, Novotný Jiří 0:4, Klimák Josef 0:4, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Bossanyi Michal 4:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - SK Nová Ves "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 1:3, Kašpar Václav 2:2, body hostů: Kainar Václav 4:0, Keltner Josef 3:1, Holeček Martin 2:2, Voslař Jiří 2:2), FK Kolín "E" - ZŠ Býchory 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček František st. 0:1, Nekovář Petr 2:2, Laštovička Jiří 4:0, Novák Ladislav 4:0, Kačírek David 3:0, body hostů: Čížek Jiří 2:2, Urbanová Alena 0:4, Hruška Václav 1:3, Mojžíšová Simona 0:4),
6. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - ZŠ Býchory 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Tomáš 3:1, Heincl Jiří 3:1, Jursová Klára 3:1, Klimeš Vladimír ml. 2:2, body hostů: Vendl Milan 1:3, Urbanová Alena 0:4, Mojžíšová Simona 0:4, Čížek Jiří 4:0), SK Nová Ves "C" - FK Kolín "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Miroslav ml. 0:4, Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, Holeček Martin 0:4, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0), TJ Klučov "D" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, body hostů: Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4), Sokol Zásmuky "B" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Lenka 1:3, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 1:3, Kašpar Milan 2:0, Batelka Lukáš 0:2, body hostů: Thiel Pavel 4:0, Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 1:1, Batelka Petr 0:2), SK Křečhoř - Sokol Velký Osek "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dej František 4:0, Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Slušný Vlastimil 4:0, body hostů: Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 0:4, Lhoták Lubor ml. 2:2, Novotný Karel 1:3), Sokol Velim - Sokol Kolín "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 3:0, Škopek Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Hampl Luděk 1:3, Kronus Tomáš 1:3, Šindelář Josef 1:3, Jelínek Milan 1:2, WO 0:1),
7. kolo:
Sokol Kolín "C" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 2:2, Šindelář Josef 2:2, Jelínek Milan 3:1, body hostů: Klimeš Vladimír st. 0:4, Jursová Klára 1:1, Krombholz Josef 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Klimeš Vladimír ml. 0:2), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Velim 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 2:2, Lhoták Lubor ml. 3:1, Otta Jiří st. 1:3, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Škopek Martin 3:1, Babický Martin 0:2, Petřík Daniel 2:2, Sixta Pavel 0:2), Viktoria Radim "C" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 0:4, Novotný Jiří 1:1, Klimák Josef 3:1, Verfl Milan 2:0, body hostů: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Erbek Aleš 4:0, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 2:2, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Kratochvílová Lenka 2:2, Cikán Miloslav 1:3, Kašpar Milan 1:1, Zemina Jiří 1:3, Batelka Lukáš 0:2), FK Kolín "E" - TJ Klučov "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 2:2, Laštovička Jiří 3:1, Kačírek David 1:3, Ptáček František st. 2:1, Jareš Libor 0:1, body hostů: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 1:3, Potměšil Zdeněk 2:2, Slaný Lukáš 3:1), ZŠ Býchory - SK Nová Ves "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Václav 4:0, Mojžíšová Simona 2:2, Čížek Jiří 4:0, Urbanová Alena 1:3, body hostů: Keltner Josef 1:3, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 2:2, Březina Miroslav ml. 0:4),
8. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - SK Nová Ves "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 1:1, Jursová Klára 3:1, Klimeš Vladimír ml. 3:1, Klimeš Vladimír st. 2:0, body hostů: Keltner Josef 0:4, Voslař Jiří 2:2, Holeček Martin 1:3, Březina Miroslav ml. 0:4), TJ Klučov "D" - ZŠ Býchory 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slaný Vlastimil 3:0, Slaný Lukáš 3:0, Bossanyi Michal 2:1, Douša Ivan 3:0, WO 5:0, body hostů: Hruška Václav 1:3, Urbanová Alena 0:4, Vendl Milan 0:4, WO 0:5), Sokol Zásmuky "B" - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Zemina Jiří 0:4, Kratochvílová Lenka 1:3, Batelka Lukáš 0:4, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 3:1), SK Křečhoř - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrkovský Jindřich 4:0, Dej František 4:0, Valtr Petr 4:0, Slušný Vlastimil 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4), Sokol Velim - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 1:3, body hostů: Thiel Pavel 1:1, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 2:2, Verfl Milan 3:1, Kovářová Michala 0:2), Sokol Kolín "C" - Sokol Velký Osek "A" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelář Josef 1:3, Kronus Tomáš 3:1, Jelínek Milan 3:1, Hladík Jiří 0:4, body hostů: Novotný Karel 2:2, Hanušová Blanka 3:1, Otta Jiří st. 2:2, Houdek František 2:2),
9. kolo:
Sokol Velký Osek "A" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 1:3, Houdek František 2:2, Novotný Karel 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 2:2, Krombholz Josef 1:3, Klimeš Vladimír ml. 2:2, Jursová Klára 1:3), Viktoria Radim "C" - Sokol Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 1:3, Verfl Milan 0:4, Klimák Josef 2:2, body hostů: Jelínek Milan 3:1, Šindelář Josef 4:0, Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Erbek Aleš 1:3, Kazda Martin 0:4, Kašpar Václav 2:2, Hubínek Vojtěch 2:2, body hostů: Škopek Martin 3:1, Jeřala Pavel 4:0, Petřík Daniel 1:1, Sixta Pavel 2:2, Urbánek Pavel 1:1), FK Kolín "E" - SK Křečhoř 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekovář Petr 4:0, Kačírek David 3:0, Laštovička Jiří 3:0, Novák Ladislav 2:2, WO 2:0, body hostů: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 1:2, Dej František 1:2, WO 0:2), ZŠ Býchory - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vendl Milan 3:1, Mojžíšová Simona 3:1, Urbanová Alena 3:1, Hruška Václav 4:0, body hostů: Kašpar Milan 0:2, Zemina Jiří 2:2, Kratochvílová Lenka 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Batelková Anna 0:2), SK Nová Ves "C" - TJ Klučov "D" 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4, Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Bossanyi Michal 4:0),
10. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - TJ Klučov "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Vladimír st. 0:2, Jursová Klára 2:2, Vojtíšek Tomáš 1:3, Heincl Jiří 3:1, Klimeš Vladimír ml. 0:2, body hostů: Douša Ivan 3:1, Potměšil Zdeněk 3:1, Slaný Lukáš 2:2, Slaný Vlastimil 2:2), Sokol Zásmuky "B" - SK Nová Ves "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Milan 3:1, Kratochvílová Lenka 2:2, Zemina Jiří 0:2, Cikán Miloslav 2:2, Batelka Lukáš 0:2, body hostů: Kainar Václav 3:1, Holeček Martin 1:3, Keltner Josef 2:2, Voslař Jiří 3:1), SK Křečhoř - ZŠ Býchory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 2:2, Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 1:3, body hostů: Urbanová Alena 1:3, Hruška Václav 2:2, Čížek Jiří 4:0, Vendl Milan 3:1), Sokol Velim - FK Kolín "E" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 1:3, Petřík Daniel 2:2, Škopek Martin 2:2, body hostů: Laštovička Jiří 3:1, Novák Ladislav 2:2, Jareš Libor 0:4, Kačírek David 3:1), Sokol Kolín "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holler Jan 4:0, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 4:0, Kronus Tomáš 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4), Sokol Velký Osek "A" - Viktoria Radim "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Karel 3:1, Hanušová Blanka 2:2, Lhoták Lubor ml. 4:0, Houdek František 1:3, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 0:4, Verfl Milan 1:3),
11. kolo:
Viktoria Radim "C" - Sokol Zásmuky "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 1:3, Kovářová Michala 0:4, Verfl Milan 3:1, Klimák Josef 1:3, body hostů: Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Jursová Klára 2:2, Klimeš Vladimír ml. 3:1), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Velký Osek "A" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Václav 1:3, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 1:3, body hostů: Hanušová Blanka 3:1, Houdek František 3:1, Lhoták Lubor ml. 4:0, Novotný Karel 4:0), FK Kolín "E" - Sokol Kolín "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekovář Petr 3:1, Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 3:1, Kačírek David 2:1, WO 1:0, body hostů: Kronus Tomáš 0:3, Hampl Luděk 0:4, Holler Jan 0:4, Šindelář Josef 4:0, WO 0:1), ZŠ Býchory - Sokol Velim 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanová Alena 0:2, Vendl Milan 2:2, Čížek Jiří 3:1, Hruška Václav 3:1, Mojžíšová Simona 0:2, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Jeřala Lukáš 1:3, Škopek Martin 2:2, Petřík Daniel 2:1, Sixta Pavel 0:1), SK Nová Ves "C" - SK Křečhoř 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 0:4, Voslař Jiří 0:3, Keltner Josef 2:2, Březina Miroslav ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Valtr Petr 3:1, Smrkovský Jindřich 3:1, Slušný Vlastimil 3:0, Dej František 4:0, WO 0:1), TJ Klučov "D" - Sokol Zásmuky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 4:0, Slaný Lukáš 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, body hostů: Maxa Milan 0:4, Batelka Lukáš 0:4, Batelková Anna 0:4, Borovička Tomáš 0:4),
12. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Zásmuky "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 3:1, Jursová Klára 2:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, Heincl Jiří 4:0, Krombholz Josef 1:1, body hostů: Kašpar Milan 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Cikán Miloslav 2:2, Maxa Milan 0:4), TJ Klučov "D" - SK Křečhoř 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 3:1, Fišar Ondřej 3:1, Bossanyi Michal 3:1, body hostů: Dej František 2:2, Slušný Vlastimil 1:3, Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 1:3, Kainar Václav 1:3, Keltner Josef 2:2, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 2:2, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 4:0), ZŠ Býchory - Sokol Kolín "C" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mojžíšová Simona 0:3, Vendl Milan 2:1, Čížek Jiří 2:1, Urbanová Alena 0:3, WO 5:0, body hostů: Kronus Tomáš 2:2, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 2:2, WO 0:5), FK Kolín "E" - Sokol Velký Osek "A" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Ladislav 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 2:2, Jareš Libor 2:2, WO 0:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 3:1, Novotný Karel 1:3, Hanušová Blanka 0:4, Houdek František 1:3, WO 1:0), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Viktoria Radim "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:2, Erbek Aleš 1:3, Kazda Martin 1:3, Kašpar Václav 1:3, body hostů: Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 1:3, Thiel Pavel 4:0, Verfl Milan 2:2),
13. kolo:
Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Zásmuky "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 0:4, Erbek Aleš 0:4, Kazda Martin 0:4, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 3:1, Krombholz Josef 3:1, Klimeš Vladimír st. 3:1, Jursová Klára 4:0), Viktoria Radim "C" - FK Kolín "E" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimák Josef 1:3, Kovářová Michala 0:4, Verfl Milan 0:4, Thiel Pavel 2:2, body hostů: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 2:2), Sokol Velký Osek "A" - ZŠ Býchory 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 4:0, Novotný Karel 2:2, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 3:1, body hostů: Mojžíšová Simona 0:4, Vendl Milan 1:3, Urbanová Alena 1:3, Čížek Jiří 3:1), Sokol Kolín "C" - SK Nová Ves "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Luděk 4:0, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 3:1, Holler Jan 2:2, body hostů: Voslař Jiří 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4, Keltner Josef 1:3, Kainar Václav 2:2), Sokol Velim - TJ Klučov "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 0:2, Petřík Daniel 1:3, Škopek Martin 3:1, Urbánek Pavel 0:2, body hostů: Douša Ivan 1:3, Bossanyi Michal 2:2, Slaný Vlastimil 2:2, Potměšil Zdeněk 3:1), SK Křečhoř - Sokol Zásmuky "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smrkovský Jindřich 4:0, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 3:0, Valtr Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Zemina Jiří 0:4, Batelka Lukáš 0:3, WO 1:0),
14. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - SK Křečhoř 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtíšek Tomáš 3:1, Heincl Jiří 1:2, Klimeš Vladimír ml. 1:1, Jursová Klára 3:1, Krombholz Josef 1:0, WO 2:0, body hostů: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 2:1, Dej František 2:1, WO 0:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Velim 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cikán Miloslav 0:4, Kratochvílová Lenka 2:2, Kašpar Milan 1:3, Zemina Jiří 0:2, Krejčí František 1:1, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Škopek Martin 3:1, Petřík Daniel 3:1), TJ Klučov "D" - Sokol Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 4:0, Budský Radek 1:3, Pitro Miroslav 1:3, body hostů: Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 0:4, Kronus Tomáš 2:2, Jelínek Milan 2:2), SK Nová Ves "C" - Sokol Velký Osek "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Martin 1:3, Voslař Jiří 2:2, Keltner Josef 1:3, Kainar Václav 3:1, body hostů: Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 0:4, Novotný Karel 3:1, Houdek František 2:2), ZŠ Býchory - Viktoria Radim "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vendl Milan 3:1, Mojžíšová Simona 2:2, Urbanová Alena 2:2, Lačná Lucie 1:3, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Klimák Josef 4:0, Kovářová Michala 1:3, Novotný Jiří 0:4), FK Kolín "E" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4),
15. kolo:
FK Kolín "E" - Sokol Zásmuky "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 3:1, Nekovář Petr 3:1, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 2:2, body hostů: Jursová Klára 0:4, Krombholz Josef 0:4, Heincl Jiří 2:2, Vojtíšek Tomáš 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 2:2, Erbek Aleš 2:2, Kašpar Václav 3:1, body hostů: Lačná Lucie 1:3, Mojžíšová Simona 2:2, Vendl Milan 3:1, Urbanová Alena 1:3), Viktoria Radim "C" - SK Nová Ves "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thiel Pavel 3:1, Novotný Jiří 0:2, Kovářová Michala 1:3, Verfl Milan 4:0, Klimák Josef 2:0, body hostů: Kainar Václav 3:1, Keltner Josef 2:2, Voslař Jiří 0:4, Holeček Martin 1:3), Sokol Velký Osek "A" - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotný Karel 1:2, Hanušová Blanka 1:2, Otta Jiří st. 1:2, Houdek František 0:3, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Potměšil Zdeněk 2:2, Slaný Vlastimil 3:1, WO 0:5), Sokol Kolín "C" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kronus Tomáš 4:0, Hampl Luděk 3:0, Jelínek Milan 4:0, WO 0:6, body hostů: Cikán Miloslav 0:2, Kratochvílová Lenka 0:3, Krejčí František 0:2, Kašpar Milan 0:3, Batelková Anna 0:1, WO 6:0), Sokol Velim - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 2:2, Petřík Daniel 1:3, Škopek Martin 1:3, body hostů: Valtr Petr 2:2, Smrkovský Jindřich 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 2:2),
16. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Velim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Vladimír st. 2:2, Jursová Klára 2:0, Heincl Jiří 2:1, Vojtíšek Tomáš 3:1, Krombholz Josef 1:1, WO 0:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Jeřala Lukáš 0:4, Škopek Martin 2:2, Petřík Daniel 0:3, WO 1:0), SK Křečhoř - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 0:4, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 4:0, body hostů: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 2:2, Holler Jan 2:2, Jelínek Milan 2:2), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Velký Osek "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Batelková Anna 0:4, Batelka Lukáš 0:2, Kratochvílová Lenka 0:4, Cikán Miloslav 1:3, Krejčí František 2:0, body hostů: Novotný Karel 4:0, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 3:1), TJ Klučov "D" - Viktoria Radim "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 3:1, Slaný Vlastimil 4:0, Budský Radek 2:2, body hostů: Thiel Pavel 1:3, Klimák Josef 2:2, Novotný Jiří 0:4, Kovářová Michala 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Keltner Josef 2:2, Kainar Václav 4:0, Voslař Jiří 3:1, Holeček Martin 4:0, body hostů: Bečvařík Jaroslav 1:3, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Erbek Aleš 0:4), ZŠ Býchory - FK Kolín "E" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbanová Alena 0:4, Čížek Jiří 0:4, Vendl Milan 1:2, Lačná Lucie 0:4, WO 0:1, body hostů: Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Novák Ladislav 3:1, Kačírek David 3:0, WO 1:0),
17. kolo:
ZŠ Býchory - Sokol Zásmuky "A" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Václav 1:3, Urbanová Alena 0:4, Čížek Jiří 4:0, Mojžíšová Simona 0:2, Vendl Milan 1:1, body hostů: Klimeš Vladimír ml. 2:2, Jursová Klára 2:2, Heincl Jiří 3:1, Vojtíšek Tomáš 3:1), FK Kolín "E" - SK Nová Ves "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Jareš Libor 4:0, Nekovář Petr 4:0, body hostů: Keltner Josef 0:4, Růžička Michal 0:4, Voslař Jiří 0:4, Bodláková Tereza 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - TJ Klučov "D" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 2:1, Kazda Martin 0:3, Erbek Aleš 0:3, Kašpar Václav 1:2, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 3:1, Budský Radek 2:2, WO 0:5), Viktoria Radim "C" - Sokol Zásmuky "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 4:0, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 4:0, Klimák Josef 3:1, body hostů: Batelková Anna 0:2, Kratochvílová Lenka 1:3, Zemina Jiří 1:3, Cikán Miloslav 0:4, Krejčí František 1:1), Sokol Velký Osek "A" - SK Křečhoř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanušová Blanka 2:2, Houdek František 1:3, Lhoták Lubor ml. 3:1, Novotný Karel 2:2, body hostů: Dej František 4:0, Smrkovský Jindřich 0:4, Slušný Vlastimil 3:1, Valtr Petr 1:3), Sokol Kolín "C" - Sokol Velim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampl Luděk 2:2, Jelínek Milan 2:2, Šindelář Josef 3:1, Holler Jan 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 1:3, Urbánek Pavel 0:4, Petřík Daniel 2:2),
18. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Kolín "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír ml. 1:2, Jursová Klára 2:2, Krombholz Josef 2:2, Vojtíšek Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Hampl Luděk 0:4, Kronus Tomáš 0:3, Jelínek Milan 3:1, Šindelář Josef 3:1, WO 1:0), Sokol Velim - Sokol Velký Osek "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 0:4, Petřík Daniel 2:2, Škopek Martin 3:1, body hostů: Houdek František 1:3, Novotný Karel 1:3, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 2:2), SK Křečhoř - Viktoria Radim "C" WO (oboustranné), Sokol Zásmuky "B" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvílová Lenka 4:0, Cikán Miloslav 4:0, Kašpar Milan 1:1, Krejčí František 4:0, Maxa Milan 1:1, body hostů: Bečvařík Jaroslav 0:4, Kazda Martin 0:4, Hubínek Vojtěch 1:3, Erbek Aleš 1:3), TJ Klučov "D" - FK Kolín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 2:2, Slaný Vlastimil 4:0, Fišar Ondřej 1:3, Potměšil Zdeněk 2:2, body hostů: Ptáček František st. 1:3, Laštovička Jiří 1:3, Novák Ladislav 3:1, Kačírek David 2:2), SK Nová Ves "C" - ZŠ Býchory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Roman 2:2, Voslař Jiří 1:3, Kainar Václav 3:1, Keltner Josef 1:3, body hostů: Čížek Jiří 3:1, Mojžíšová Simona 0:4, Hruška Václav 4:0, Urbanová Alena 2:2),
19. kolo:
SK Nová Ves "C" - Sokol Zásmuky "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kainar Václav 3:1, Šíma Roman 4:0, Voslař Jiří 2:2, Keltner Josef 2:1, WO 0:1, body hostů: Vojtíšek Tomáš 1:2, Krombholz Josef 1:3, Jursová Klára 0:2, Klimeš Vladimír st. 2:2, Klimeš Vladimír ml. 0:2, WO 1:0), ZŠ Býchory - TJ Klučov "D" WO (oboustranné), FK Kolín "E" - Sokol Zásmuky "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Laštovička Jiří 4:0, Kačírek David 4:0, body hostů: Cikán Miloslav 0:4, Zemina Jiří 0:4, Kratochvílová Lenka 0:4, Batelka Lukáš 0:4), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - SK Křečhoř 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašpar Václav 2:2, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 2:2, Kazda Martin 1:3, body hostů: Valtr Petr 1:3, Smrkovský Jindřich 2:2, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 4:0), Viktoria Radim "C" - Sokol Velim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Kovářová Michala 2:2, Verfl Milan 3:1, Klimák Josef 3:1, body hostů: Jeřala Pavel 4:0, Jeřala Lukáš 0:4, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 1:3), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhoták Lubor ml. 2:1, Novotný Karel 1:2, Houdek František 1:2, Hanušová Blanka 0:3, WO 5:0, body hostů: Kronus Tomáš 4:0, Holler Jan 2:2, Šindelář Josef 2:2, WO 0:5),
20. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Sokol Velký Osek "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heincl Jiří 2:2, Vojtíšek Tomáš 2:2, Jursová Klára 2:2, Klimeš Vladimír ml. 3:1, body hostů: Novotný Karel 2:2, Houdek František 0:4, Lhoták Lubor ml. 3:1, Hanušová Blanka 2:2), Sokol Kolín "C" - Viktoria Radim "C" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kronus Tomáš 2:2, Hampl Luděk 3:1, Šindelář Josef 4:0, Jelínek Milan 3:1, body hostů: Thiel Pavel 3:1, Kovářová Michala 0:4, Klimák Josef 1:3, Verfl Milan 0:4), Sokol Velim - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeřala Pavel 4:0, Sixta Pavel 1:3, Petřík Daniel 3:1, Škopek Martin 4:0, body hostů: Kazda Martin 1:3, Bečvařík Jaroslav 1:3, Erbek Aleš 1:3, Hubínek Vojtěch 1:3), SK Křečhoř - FK Kolín "E" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valtr Petr 1:3, Slušný Vlastimil 4:0, Dej František 2:1, WO 1:5, body hostů: Nekovář Petr 2:1, Novák Ladislav 1:2, Laštovička Jiří 0:3, Kačírek David 1:1, WO 5:1), Sokol Zásmuky "B" - ZŠ Býchory 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvílová Lenka 2:2, Kašpar Milan 2:2, Maxa Milan 1:1, Cikán Miloslav 1:3, Krejčí František 2:0, body hostů: Urbanová Alena 1:3, Mojžíšová Simona 1:3, Hruška Václav 4:0, Vendl Milan 2:2), TJ Klučov "D" - SK Nová Ves "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Douša Ivan 4:0, Slaný Vlastimil 4:0, Fišar Ondřej 4:0, Budský Radek 4:0, body hostů: Voslař Jiří 0:4, Keltner Josef 0:4, Šíma Roman 0:4, Březina Miroslav ml. 0:4),
21. kolo:
TJ Klučov "D" - Sokol Zásmuky "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Douša Ivan 3:1, Bossanyi Michal 2:2, Slaný Vlastimil 3:1, Fišar Ondřej 2:2, body hostů: Vojtíšek Tomáš 4:0, Krombholz Josef 1:3, Jursová Klára 1:3, Klimeš Vladimír st. 0:4), SK Nová Ves "C" - Sokol Zásmuky "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Roman 3:1, Voslař Jiří 2:2, Kainar Václav 4:0, Keltner Josef 0:1, Holeček Martin 2:1, body hostů: Kašpar Milan 1:1, Cikán Miloslav 1:3, Kratochvílová Lenka 1:3, Krejčí František 2:2, Maxa Milan 0:2), ZŠ Býchory - SK Křečhoř WO (oboustranné), FK Kolín "E" - Sokol Velim 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ladislav 2:2, Nekovář Petr 4:0, Kačírek David 3:1, Martínková Michaela 0:4, body hostů: Jeřala Pavel 3:1, Sixta Pavel 1:3, Škopek Martin 1:3, Petřík Daniel 2:2), Sokol Kostelec n.Č.l. "D" - Sokol Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubínek Vojtěch 3:1, Erbek Aleš 2:2, Kazda Martin 1:3, Bečvařík Jaroslav 2:2, body hostů: Hampl Luděk 1:3, Jelínek Milan 2:2, Kronus Tomáš 4:0, Holler Jan 1:3), Viktoria Radim "C" - Sokol Velký Osek "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Thiel Pavel 2:2, Batelka Petr 0:4, Verfl Milan 1:3, Klimák Josef 3:1, body hostů: Houdek František 2:2, Novotný Karel 1:3, Lhoták Lubor ml. 4:0, Hanušová Blanka 3:1),
22. kolo:
Sokol Zásmuky "A" - Viktoria Radim "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Vladimír st. 4:0, Krombholz Josef 4:0, Vojtíšek Tomáš 4:0, Jursová Klára 4:0, body hostů: Makaň Eliáš 0:4, Vaníčková Ilona 0:4, Duchoň Jiří 0:4, Mikšovský Jindřich, Ing. 0:4), Sokol Velký Osek "A" - Sokol Kostelec n.Č.l. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanušová Blanka 4:0, Houdek František 4:0, Novotný Karel 4:0, Lhoták Lubor ml. 4:0, body hostů: Kazda Martin 0:4, Bečvařík Jaroslav 0:4, Erbek Aleš 0:4, Hubínek Vojtěch 0:4), Sokol Kolín "C" - FK Kolín "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Milan 2:2, Kronus Tomáš 2:2, Šindelář Josef 2:2, Holler Jan 2:2, body hostů: Novák Ladislav 4:0, Nekovář Petr 4:0, Nutilová Vendulka 0:4, Martínková Michaela 0:4), Sokol Velim - ZŠ Býchory 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jeřala Pavel 3:1, Babický Martin 2:2, Urbánek Pavel 0:2, Škopek Martin 1:3, Sixta Pavel 0:2, body hostů: Urbanová Alena 2:2, Mojžíšová Simona 1:3, Čížek Jiří 4:0, Hruška Václav 3:1), SK Křečhoř - SK Nová Ves "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valtr Petr 4:0, Levčík Jan 1:3, Slušný Vlastimil 3:1, Dej František 4:0, body hostů: Keltner Josef 2:2, Růžička Michal 0:4, Voslař Jiří 1:3, Kubišta Petr 1:3), Sokol Zásmuky "B" - TJ Klučov "D" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cikán Miloslav 0:3, Kašpar Milan 0:3, Kratochvílová Lenka 0:3, Batelka Lukáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Douša Ivan 4:0, Bossanyi Michal 4:0, Fišar Ondřej 4:0, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy