Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
Sokol Dřínov "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Hloušek Jan 0:1, Plocková Klára 1:3, Tůma Zdeněk 1:3, Bock Zdeněk 0:3, body hostů: Bagal Zdeněk ml. 2:2, Raček Jan 4:0, Holina Josef 3:1, Kittler Jiří 2:2), Start Mlékojedy "C" - TJ Neratovice "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pátek Robert 3:1, Nikolov Kiril 1:3, Iljuško Ivan 0:4, Kostelecký Zdeněk 1:3, body hostů: Klouček Milan 3:1, Pecha Milan 4:0, Kalina Daniel 1:3, Sauer Jan 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - SK Mšeno "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajner Tomáš 3:1, Točík Ondřej 4:0, Hollein Martin ing. 3:1, Holan Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Kovacs Václav 0:3, Zoubek Antonín 2:2, Kůtek Jaroslav 0:4, Koloc Milan 0:4, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Tišice "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 0:4, Batka Lukáš 3:1, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 0:4, body hostů: Dráb Milan 3:1, Kratochvíl Ivo 3:1, Dudek Pavel 3:1, Veselý Martin 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - TJ Neratovice "F" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Miloslav 4:0, Bezányi Soňa 3:1, Hrdý Radek 0:1, Danaj Milan 3:1, Kyzlík Milan 1:2, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Bareš Ondřej 1:3, Rýdl Václav 0:4),
2. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holina Josef 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Raček Jan 3:1, Brauner Josef MUDr. 2:0, Kittler Jiří 1:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 2:2, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 0:4, Rýdl Václav 0:4), Sokol Tišice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráb Milan 0:3, Habart Pavel 1:3, Veselý Martin 0:4, Dudek Pavel 0:4, Turek Petr 0:1, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Bezányi Soňa 4:0, Danaj Milan 3:0, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 0:1), SK Mšeno "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 0:3, Vaněk Jindřich 4:0, WO 0:1, body hostů: Batka Lukáš 2:2, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 1:3, Krejčová Eliška 0:3, WO 1:0), TJ Neratovice "E" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Jan st. 2:2, Sauer Jan 2:2, Kalina Daniel 0:4, Pleva Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Točík Ondřej 4:0, Vajner Tomáš 2:2, Holan Josef 4:0, Hollein Martin ing. 2:2, WO 1:0), Sokol Dřínov "B" - Start Mlékojedy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1, Teplá Nikola 4:0, Hloušek Jan 0:2, Bock Zdeněk 0:2, body hostů: Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 1:3, Krejčí Michal 1:3, Novák Aleš 2:2),
3. kolo:
Start Mlékojedy "C" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pátek Robert 2:2, Nikolov Kiril 0:3, Novák Aleš 3:1, Kostelecký Zdeněk 1:3, Suchánek Jiří 0:1, body hostů: Holina Josef 2:2, Kittler Jiří 1:1, Raček Jan 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dřínov "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajner Tomáš 1:3, Točík Ondřej 1:3, Hollein Martin ing. 1:3, Holan Josef 2:2, body hostů: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - TJ Neratovice "E" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokál Lubomír 0:2, Batka Lukáš 0:4, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 0:4, Borecká Světla 0:2, WO 1:0, body hostů: Pecha Milan 4:0, Sauer Jan 3:1, Dvořák Jan st. 4:0, Pleva Jiří 4:0, WO 0:1), Sokol Dolní Beřkovice "A" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyzlík Milan 3:1, Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 3:0, Bezányi Soňa 4:0, WO 1:0, body hostů: Kůtek Jaroslav 1:3, Koloc Milan 0:4, Vaněk Jindřich 0:4, Kovacs Václav 0:3, WO 0:1), TJ Neratovice "F" - Sokol Tišice "B" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 0:4, Rýdl Václav 0:4, WO 0:5, body hostů: Habart Pavel 3:0, Turek Petr 2:1, Kratochvíl Ivo 3:0, Veselý Martin 3:0, WO 5:0),
4. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Tišice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raček Jan 2:2, Holina Josef 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 0:4, body hostů: Veselý Martin 1:3, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3), SK Mšeno "B" - TJ Neratovice "F" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 3:1, Vaněk Petr 0:4, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Bareš Ondřej 1:3, Rýdl Václav 1:3), TJ Neratovice "E" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 1:2, Pecha Milan 0:4, Dvořák Jan st. 1:3, Pleva Jiří 1:3, Sauer Jan 1:0, body hostů: Papež Miloslav 3:0, Bezányi Soňa 2:2, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 0:1), Sokol Dřínov "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplá Nikola 4:0, Plocková Klára 4:0, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, body hostů: Batka Lukáš 0:4, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 0:4, Borecká Světla 0:4), Start Mlékojedy "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 2:2, WO 0:5, body hostů: Holan Josef 2:1, Hollein Martin ing. 0:3, Točík Ondřej 1:2, Vajner Tomáš 1:2, WO 5:0),
5. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Ondřej 1:3, Točík David 0:4, Vajner Tomáš 1:3, Hollein Martin ing. 2:2, body hostů: Brauner Josef MUDr. 1:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Holina Josef 3:1, Raček Jan 4:0, Kittler Jiří 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Start Mlékojedy "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 0:4, Batka Lukáš 1:3, Točík Radek 1:3, Hynková Lucie 1:3, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 4:0, Pátek Robert 4:0, Nikolov Kiril 1:3), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Dřínov "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Miloslav 1:3, Kyzlík Milan 0:4, Danaj Milan 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Teplá Nikola 1:3, Plocková Klára 3:1, Kruml Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:2), TJ Neratovice "F" - TJ Neratovice "E" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Ondřej 0:4, Čubová Petra 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Šlechta Jaroslav 3:1, body hostů: Klouček Milan 4:0, Sauer Jan 3:1, Kalina Daniel 3:1, Zvonař Pavel 3:1), Sokol Tišice "B" - SK Mšeno "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Martin 4:0, Habart Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3, Dudek Pavel 3:1, body hostů: Koloc Milan 1:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 0:4, Vaněk Jindřich 1:3, Vaněk Petr 0:1),
6. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raček Jan 3:1, Brauner Josef MUDr. 2:0, Holina Josef 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 2:0, body hostů: Koloc Milan 0:4, Vaněk Petr 0:4, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 0:4), TJ Neratovice "E" - Sokol Tišice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 1:3, Dvořák Jan st. 4:0, Sauer Jan 3:1, Kalina Daniel 0:4, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Veselý Martin 3:1, Kratochvíl Ivo 2:2, Dráb Milan 1:3), Sokol Dřínov "B" - TJ Neratovice "F" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 3:1, Hloušek Jan 0:2, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 1:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:1, Čubová Petra 1:3, Rýdl Václav 1:3, Dvořáková Denisa 0:4), Start Mlékojedy "C" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 2:2, Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 1:3, Kulíšek Milan 3:1, body hostů: Papež Miloslav 2:2, Danaj Milan 3:1, Kyzlík Milan 0:3, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vajner Tomáš 3:1, Hollein Martin ing. 4:0, Točík Ondřej 3:1, WO 0:5, body hostů: Točík Radek 0:3, Borecká Světla 2:1, Hynková Lucie 0:3, Batka Lukáš 0:3, WO 5:0),
7. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejčová Eliška 0:4, Točík Radek 0:4, Borecká Světla 1:3, WO 0:5, body hostů: Brauner Josef MUDr. 2:1, Kittler Jiří 3:0, Bagal Zdeněk ml. 3:0, Raček Jan 3:0, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Miloslav 2:0, Kyzlík Milan 2:1, Danaj Milan 3:0, Hrdý Miroslav 2:0, WO 7:0, body hostů: Točík David 0:4, Vajner Tomáš 1:1, Nový Petr 0:4, WO 0:7), TJ Neratovice "F" - Start Mlékojedy "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš Ondřej 0:2, Rýdl Václav 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Habart Lukáš 1:3, Šlechta Jaroslav 2:0, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 3:1, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 4:0), Sokol Tišice "B" - Sokol Dřínov "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Pavel 1:3, Jelínek Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 1:3, Veselý Martin 1:3, body hostů: Kruml Jan 3:1, Tůma Zdeněk 4:0, Plocková Klára 3:1, Bock Zdeněk 0:4), SK Mšeno "B" - TJ Neratovice "E" 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůtek Jaroslav 2:2, Zoubek Antonín 3:1, Kovacs Václav 0:2, Vaněk Jindřich 1:3, Koloc Milan 1:1, WO 1:0, body hostů: Dvořák Jan st. 1:3, Klouček Milan 4:0, Pleva Jiří 1:3, Sauer Jan 3:1, WO 0:1),
8. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - TJ Neratovice "E" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holina Josef 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Raček Jan 1:3, Brauner Josef MUDr. 0:2, Kittler Jiří 0:2, body hostů: Klouček Milan 3:1, Dvořák Jan st. 3:1, Sauer Jan 1:3, Pecha Milan 2:2), Sokol Dřínov "B" - SK Mšeno "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 2:0, Plocková Klára 4:0, Teplá Nikola 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, Hloušek Jan 1:1, body hostů: Kovacs Václav 0:4, Vaněk Petr 0:4, Kůtek Jaroslav 1:3, Gabrielová Jindřiška 0:4), Start Mlékojedy "C" - Sokol Tišice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 1:3, Kostelecký Zdeněk 1:3, Nikolov Kiril 0:4, Novák Aleš 3:1, body hostů: Dudek Pavel 4:0, Veselý Martin 3:1, Habart Pavel 1:3, Kratochvíl Ivo 3:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - TJ Neratovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hollein Martin ing. 2:1, Točík Ondřej 2:1, Vajner Tomáš 2:1, Holan Josef 2:0, WO 5:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 3:0, Bareš Ondřej 0:4, Rýdl Václav 0:4, WO 1:5), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borecká Světla 1:3, Krejčová Eliška 2:2, Točík Radek 2:2, Batka Lukáš 1:3, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, Kyzlík Milan 0:4, Danaj Milan 2:0, Hrdý Radek 0:2),
9. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danaj Milan 2:2, Hrdý Miroslav 2:2, Papež Miloslav 2:2, Bezányi Soňa 2:2, body hostů: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Brauner Josef MUDr. 2:2, Holina Josef 2:2), TJ Neratovice "F" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlechta Jaroslav 4:0, Čubová Petra 0:2, Rýdl Václav 0:4, Bareš Ondřej 0:4, Dvořáková Denisa 0:2, body hostů: Točík Radek 3:1, Borecká Světla 3:1, Hynková Lucie 3:1, Krejčová Eliška 3:1), Sokol Tišice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Martin 2:2, Kratochvíl Ivo 1:2, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Točík Ondřej 3:1, Vajner Tomáš 2:2, Holan Josef 3:0, Hollein Martin ing. 1:3, WO 0:1), SK Mšeno "B" - Start Mlékojedy "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovacs Václav 1:3, Kůtek Jaroslav 2:2, Koloc Milan 0:2, Vaněk Jindřich 1:3, Vaněk Petr 0:2, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 3:1, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 3:1), TJ Neratovice "E" - Sokol Dřínov "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Milan 1:3, Dvořák Jan st. 2:2, Klouček Milan 2:2, Sauer Jan 0:1, Pleva Jiří 0:3, body hostů: Teplá Nikola 2:2, Plocková Klára 2:2, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1),
10. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Dřínov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brauner Josef MUDr. 1:3, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Holina Josef 3:1, Kittler Jiří 0:4, body hostů: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 3:1, Kruml Jan 2:2, Tůma Zdeněk 2:2), TJ Neratovice "E" - Start Mlékojedy "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pecha Milan 3:1, Sauer Jan 3:1, Pleva Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:3, Novák Aleš 2:1, Nikolov Kiril 0:3, Pátek Robert 1:2, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Milan 0:4, Zoubek Antonín 0:4, Kůtek Jaroslav 0:4, Kovacs Václav 0:2, Vaněk Jindřich 0:2, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Palan Jan 4:0, Palan Vladimír 4:0, Točík Ondřej 4:0), Sokol Tišice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Martin 3:1, Kratochvíl Ivo 3:1, Dudek Pavel 3:1, Habart Pavel 2:2, body hostů: Borecká Světla 4:0, Krejčová Eliška 0:4, Točík Radek 0:4, Hynková Lucie 1:3), TJ Neratovice "F" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rýdl Václav 1:3, Bareš Ondřej 0:4, Dvořáková Denisa 0:4, Šlechta Jaroslav 4:0, body hostů: Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 2:2),
11. kolo:
TJ Neratovice "F" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Denisa 0:4, Čubová Petra 0:4, Rýdl Václav 0:4, Bareš Ondřej 0:4, body hostů: Raček Jan 4:0, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 4:0, Kittler Jiří 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Sokol Tišice "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danaj Milan 4:0, Papež Miloslav 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, Hrdý Radek 1:3, body hostů: Dráb Milan 1:3, Kratochvíl Ivo 0:4, Veselý Martin 1:3, Dudek Pavel 2:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - SK Mšeno "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecká Světla 3:1, Hynková Lucie 0:4, Krejčová Eliška 2:2, Točík Radek 4:0, body hostů: Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 1:2, Vaněk Petr 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - TJ Neratovice "E" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palan Jan 4:0, Palan Vladimír 2:0, Polák Michal 1:3, Hollein Martin ing. 3:1, WO 1:2, body hostů: Pecha Milan 2:2, Pleva Jiří 1:3, Kalina Daniel 1:2, Zvonař Pavel 0:3, WO 2:1), Start Mlékojedy "C" - Sokol Dřínov "B" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 1:3, Kulíšek Milan 3:1, Strnad Jiří 0:2, Kostelecký Zdeněk 0:2, body hostů: Teplá Nikola 4:0, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 3:1, Tůma Zdeněk 2:2),
12. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Start Mlékojedy "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Brauner Josef MUDr. 2:2, Kittler Jiří 1:3, body hostů: Strnad Jiří 2:2, Kostelecký Zdeněk 0:4, Pátek Robert 2:2, Novák Aleš 3:1), Sokol Dřínov "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 2:2, Tůma Zdeněk 2:2, Plocková Klára 2:2, Kruml Jan 3:1, body hostů: Vajner Tomáš 1:3, Palan Vladimír 3:1, Hollein Martin ing. 0:4, Točík Ondřej 3:1), TJ Neratovice "E" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pecha Milan 4:0, Pleva Jiří 3:1, Kalina Daniel 2:2, WO 0:5, body hostů: Borecká Světla 1:2, Krejčová Eliška 1:2, Točík Radek 1:2, Hynková Lucie 0:3, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovacs Václav 0:4, Koloc Milan 2:2, Vaněk Jindřich 0:2, Zoubek Antonín 1:3, Vaněk Petr 0:2, body hostů: Hrdý Miroslav 4:0, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 2:2), Sokol Tišice "B" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habart Pavel 3:0, Kratochvíl Ivo 4:0, Turek Petr 4:0, Dráb Milan 4:0, Kratochvíl Josef 0:1, body hostů: Rýdl Václav 0:4, Dvořáková Denisa 1:3, Bareš Ondřej 0:4, Čubová Petra 0:4),
13. kolo:
Sokol Tišice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dráb Milan 2:2, Kratochvíl Ivo 0:4, Dudek Pavel 3:1, Veselý Martin 4:0, body hostů: Raček Jan 2:2, Bagal Zdeněk ml. 3:1, Brauner Josef MUDr. 1:3, Kittler Jiří 1:3), TJ Neratovice "F" - SK Mšeno "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čubová Petra 1:3, Habart Lukáš 2:2, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 1:3, body hostů: Kůtek Jaroslav 4:0, Vaněk Petr 0:4, Vaněk Jindřich 3:1, Kovacs Václav 4:0), Sokol Dolní Beřkovice "A" - TJ Neratovice "E" 18:0wo, Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Sokol Dřínov "B" 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokál Lubomír 0:4, Slejška Ladislav 1:3, Hynková Lucie 0:4, WO 0:5, body hostů: Teplá Nikola 3:0, Plocková Klára 3:0, Kruml Jan 3:0, Tůma Zdeněk 2:1, WO 5:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Start Mlékojedy "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palan Jan 3:0, Vajner Tomáš 3:1, Palan Vladimír 3:0, Hollein Martin ing. 2:1, Točík Ondřej 1:0, WO 1:1, body hostů: Pátek Robert 0:3, Strnad Jiří 0:3, Novák Aleš 2:2, Kostelecký Zdeněk 0:4, WO 1:1),
14. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brauner Josef MUDr. 0:4, Bagal Zdeněk ml. 3:1, Kittler Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Vajner Tomáš 2:1, Palan Jan 2:1, Palan Vladimír 3:0, Točík Ondřej 2:1, WO 5:0), Start Mlékojedy "C" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolov Kiril 2:2, Pátek Robert 4:0, Novák Aleš 4:0, Kostelecký Zdeněk 4:0, body hostů: Borecká Světla 1:3, Krejčová Eliška 0:4, Slejška Ladislav 1:3, Hynková Lucie 0:4), Sokol Dřínov "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 3:1, Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 1:3, body hostů: Danaj Milan 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 2:2, Hrdý Radek 0:4), TJ Neratovice "E" - TJ Neratovice "F" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pecha Milan 3:1, Sauer Jan 3:1, Pleva Jiří 3:1, Kalina Daniel 3:1, WO 0:1, body hostů: Šlechta Jaroslav 4:0, Rýdl Václav 0:4, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 0:4, WO 1:0), SK Mšeno "B" - Sokol Tišice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Milan 1:3, Kůtek Jaroslav 2:2, Kovacs Václav 0:4, Vaněk Jindřich 1:3, body hostů: Veselý Martin 3:1, Habart Pavel 3:1, Kratochvíl Ivo 2:2, Dráb Milan 4:0),
15. kolo:
SK Mšeno "B" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloc Milan 1:3, Kůtek Jaroslav 1:3, Vaněk Petr 0:4, Vaněk Jindřich 0:1, Kovacs Václav 2:1, body hostů: Raček Jan 2:2, Brauner Josef MUDr. 3:1, Bagal Zdeněk ml. 4:0, Kittler Jiří 3:1), Sokol Tišice "B" - TJ Neratovice "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habart Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:2, Dudek Pavel 4:0, Veselý Martin 4:0, Turek Petr 1:0, body hostů: Pecha Milan 1:3, Klouček Milan 2:2, Kalina Daniel 0:4, Pleva Jiří 1:3), TJ Neratovice "F" - Sokol Dřínov "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čubová Petra 1:1, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 1:3, Rýdl Václav 1:3, Habart Lukáš 0:2, body hostů: Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 4:0, Plocková Klára 4:0, Pleticha Robert 0:4), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Start Mlékojedy "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Miroslav 3:0, Hrdý Radek 1:2, WO 2:0, body hostů: Pátek Robert 0:2, Nikolov Kiril 0:4, Novák Aleš 3:1, Kostelecký Zdeněk 1:3, WO 0:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hynková Lucie 1:3, Krejčová Eliška 1:0, Točík Radek 1:3, Borecká Světla 2:2, Batka Lukáš 1:2, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Točík David 0:4, Hollein Martin ing. 3:1, Polák Michal 3:1),
16. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kittler Jiří 2:1, Raček Jan 4:0, Brauner Josef MUDr. 2:2, Bagal Zdeněk ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Hynková Lucie 0:4, Krejčová Eliška 0:3, Batka Lukáš 2:2, Borecká Světla 1:3, WO 1:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palan Jan 3:1, Točík David 0:4, Točík Ondřej 3:1, Vajner Tomáš 1:3, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Hrdý Miroslav 2:2, Danaj Milan 2:2, Kyzlík Milan 0:2, Hrdý Radek 1:1), Start Mlékojedy "C" - TJ Neratovice "F" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Zdeněk 4:0, Novák Aleš 2:0, Nikolov Kiril 2:2, Strnad Jiří 4:0, Pátek Robert 2:0, body hostů: Habart Lukáš 1:3, Čubová Petra 0:4, Bareš Ondřej 1:3, Dvořáková Denisa 0:4), Sokol Dřínov "B" - Sokol Tišice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplá Nikola 4:0, Kruml Jan 4:0, Kášová Adéla 0:4, Tůma Zdeněk 2:2, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Dráb Milan 1:3, Kratochvíl Ivo 1:3, Veselý Martin 2:2), TJ Neratovice "E" - SK Mšeno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Milan 4:0, Pecha Milan 4:0, Pleva Jiří 2:2, Kalina Daniel 1:3, body hostů: Kovacs Václav 0:2, Koloc Milan 2:2, Vaněk Jindřich 2:2, Vaněk Petr 0:4, Kůtek Jaroslav 1:1),
17. kolo:
TJ Neratovice "E" - Sokol Dolní Beřkovice "B" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klouček Milan 3:1, Pleva Jiří 0:4, Kalina Daniel 0:4, WO 0:5, body hostů: Raček Jan 2:1, Bagal Zdeněk ml. 3:0, Brauner Josef MUDr. 2:1, Kittler Jiří 2:1, WO 5:0), SK Mšeno "B" - Sokol Dřínov "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Antonín 0:4, Kůtek Jaroslav 0:2, Koloc Milan 1:3, Vaněk Jindřich 1:3, Kovacs Václav 1:1, body hostů: Teplá Nikola 4:0, Kruml Jan 4:0, Hloušek Jan 1:3, Tůma Zdeněk 4:0), Sokol Tišice "B" - Start Mlékojedy "C" 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Josef 1:2, Turek Petr 0:3, Veselý Martin 2:1, WO 3:3, body hostů: Pátek Robert 3:0, Nikolov Kiril 1:2, Kostelecký Zdeněk 2:1, WO 3:3), TJ Neratovice "F" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rýdl Václav 0:3, Čubová Petra 0:3, Habart Lukáš 0:3, Bareš Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Vajner Tomáš 4:0, Hollein Martin ing. 4:0, Točík Ondřej 4:0, WO 0:5), Sokol Dolní Beřkovice "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyzlík Milan 1:3, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Točík Radek 0:4, Krejčová Eliška 1:3, Borecká Světla 1:3, Hynková Lucie 1:3),
18. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice "B" - Sokol Dolní Beřkovice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raček Jan 3:1, Bagal Zdeněk ml. 2:2, Holina Josef 1:3, Brauner Josef MUDr. 1:3, body hostů: Hrdý Miroslav 3:1, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 3:1, Hrdý Radek 0:4), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "D" - TJ Neratovice "F" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecká Světla 3:1, Krejčová Eliška 3:1, Hynková Lucie 3:1, Točík Radek 4:0, body hostů: Bareš Ondřej 2:2, Habart Lukáš 1:3, Čubová Petra 0:4, Rýdl Václav 0:4), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "C" - Sokol Tišice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palan Jan 4:0, Točík Ondřej 4:0, Točík David 0:4, Vajner Tomáš 3:1, body hostů: Dudek Pavel 2:2, Kratochvíl Ivo 1:3, Habart Pavel 1:3, Turek Petr 1:3), Start Mlékojedy "C" - SK Mšeno "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Aleš 4:0, Strnad Jiří 1:1, Kostelecký Zdeněk 3:1, Pátek Robert 4:0, Nikolov Kiril 0:2, body hostů: Koloc Milan 2:2, Vaněk Petr 0:4, Kovacs Václav 1:3, Vaněk Jindřich 1:3), Sokol Dřínov "B" - TJ Neratovice "E" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plocková Klára 2:2, Pleticha Robert 0:4, Kruml Jan 4:0, Tůma Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Pleva Jiří 2:2, Kalina Daniel 1:3, Zvonař Pavel 1:3, Sauer Jan 3:1, WO 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy