Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ Neratovice - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Širc Vít 0:3, Navrátil Lukáš 1:2, Šlechta Martin 1:2, body hostů: Pleticha Robert 1:2, Hloušek Jan 3:0, Kášová Adéla 3:0), DDM Neratovice - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 3:0, Zýma Ondřej 1:2, body hostů: Gruber Michal 1:2, Miler Emil 1:2, Lorenc Martin 0:3), SKST Sokol Veltrusy - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 1:2, body hostů: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 1:2, Vybíral Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, body hostů: Popová Tereza 0:3, Veselý Rostislav 0:1, Nový Petr 0:3, Veselý Libor 0:2),
2. kolo:
Sokol Dřínov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 3:0, Hartová Denisa 1:2, Pleticha Robert 2:1, body hostů: Popová Tereza 0:2, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 2:1, Veselý Rostislav 0:1), SK Liběchov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malák Marek 0:3, Král Josef 0:3, Vybíral Jan 0:3, body hostů: Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0), Dynamo Nelahozeves - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 0:3, Gruber Michal 1:2, Gecašek Marek 1:2, body hostů: Šlechta David 1:0, Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Chobot Jan 0:2), TJ Neratovice - DDM Neratovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sauer Ondřej 3:0, Šlechta Martin 1:2, Navrátil Lukáš 3:0, body hostů: Cvach Jan 1:2, Kalvach Matěj 1:2, Halama Šimon 0:1, Zýma Ondřej 0:2),
3. kolo:
DDM Neratovice - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 0:1, Cvach Jan 2:1, Zýma Ondřej 0:3, Halama Šimon 0:2, body hostů: Hloušek Jan 3:0, Kášová Adéla 2:1, Pleticha Robert 2:0, Hartová Denisa 0:1), SKST Sokol Veltrusy - TJ Neratovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Vítek Ondřej 3:0, body hostů: Sauer Ondřej 0:3, Navrátil Lukáš 0:3, Šlechta Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 1:0, Točík David 3:0, Točík Radek 2:0, body hostů: Gruber Michal 0:2, Gecašek Marek 0:3, Miler Emil 0:3, Lorenc Martin 0:1), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - SK Liběchov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:2, Nový Petr 1:2, Veselý Libor 0:3, Popová Tereza 0:1, body hostů: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 2:1),
4. kolo:
Sokol Dřínov - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hloušek Jan 1:1, Kášová Adéla 1:2, Pleticha Robert 0:3, Hartová Denisa 0:1, body hostů: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 3:0, Malák Marek 3:0), Dynamo Nelahozeves - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:1, Miler Emil 2:1, Kalousek Jan 2:1, Gruber Michal 2:0, body hostů: Nový Petr 3:0, Popová Tereza 0:2, Veselý Libor 0:3, Veselý Rostislav 0:1), TJ Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Lukáš 0:3, Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 3:0, Točík David 3:0, Točík Radek 3:0), DDM Neratovice - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3, body hostů: Hudeček Jaroslav 3:0, Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 1:0, Procházka Jakub 0:2),
5. kolo:
SKST Sokol Veltrusy - Sokol Dřínov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 1:0, Hudeček Jaroslav 1:2, Procházka Jakub 0:2, body hostů: Kášová Adéla 2:1, Hloušek Jan 1:2, Pleticha Robert 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - DDM Neratovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík David 1:2, Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0, body hostů: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - TJ Neratovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:3, Nový Petr 0:3, Veselý Libor 0:3, body hostů: Šlechta Martin 3:0, Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0), SK Liběchov - Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 3:0, body hostů: Lorenc Martin 0:3, Kalousek Jan 0:3, Gecašek Marek 0:3),
6. kolo:
Sokol Dřínov - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kášová Adéla 3:0, Hloušek Jan 3:0, Hartová Denisa 1:2, body hostů: Gecašek Marek 1:2, Gruber Michal 0:3, Miler Emil 1:2), TJ Neratovice - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 0:3, Navrátil Lukáš 2:1, body hostů: Král Josef 3:0, Malák Marek 2:1, Vybíral Jan 2:1), DDM Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýma Ondřej 2:1, Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 2:1, body hostů: Veselý Rostislav 0:3, Veselý Libor 0:3, Nový Petr 2:1), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 0:3, Vítek Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 2:1, Točík Radek 2:0, Batka Lukáš 2:1, Točík David 0:1),
7. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - Sokol Dřínov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, Točík David 2:1, body hostů: Pleticha Robert 0:3, Hloušek Jan 0:3, Kášová Adéla 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - SKST Sokol Veltrusy 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Popová Tereza 0:3, Veselý Libor 0:3, Nový Petr 1:2, body hostů: Vítek Ondřej 3:0, Hudeček Jaroslav 3:0, Procházka Jakub 2:1), SK Liběchov - DDM Neratovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 3:0, Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 2:1, body hostů: Zýma Ondřej 0:3, Cvach Jan 1:2, Kalvach Matěj 0:3), Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 1:2, Gecašek Marek 1:2, Kalousek Jan 1:2, body hostů: Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0, Širc Jiří 0:3),
8. kolo:
Sokol Dřínov - TJ Neratovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kášová Adéla 3:0, Pleticha Robert 3:0, Hartová Denisa 0:3, body hostů: Širc Jiří 1:2, Sauer Ondřej 1:2, Šlechta Martin 1:2), Dynamo Nelahozeves - DDM Neratovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalousek Jan 1:2, Gruber Michal 0:2, Miler Emil 2:1, Lorenc Martin 0:1, body hostů: Zýma Ondřej 1:2, Kalvach Matěj 2:1, Cvach Jan 3:0), SK Liběchov - SKST Sokol Veltrusy 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Král Josef 1:2, Vybíral Jan 2:1, Vybíral Martin 0:3, body hostů: Šlechta David 3:0, Vítek Ondřej 2:1, Hudeček Jaroslav 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nový Petr 0:2, Veselý Rostislav 0:2, Popová Tereza 0:1, Veselý Libor 0:1, WO 3:0, body hostů: Točík Radek 3:0, Točík David 3:0, WO 0:3),
9. kolo:
Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Sokol Dřínov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 0:3, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 1:2, body hostů: Pleticha Robert 3:0, Kášová Adéla 3:0, Hartová Denisa 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - SK Liběchov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Hrdý Radek 3:0, body hostů: Malák Marek 0:3, Vybíral Jan 0:3, Král Josef 0:3), SKST Sokol Veltrusy - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta David 3:0, Procházka Jakub 3:0, Málek Albert 1:2, body hostů: Lorenc Martin 1:2, Miler Emil 1:2, Kalousek Jan 0:3), DDM Neratovice - TJ Neratovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zýma Ondřej 1:2, Cvach Jan 3:0, Kalvach Matěj 1:2, body hostů: Šlechta Martin 0:3, Sauer Ondřej 2:1, Navrátil Lukáš 2:1),
10. kolo:
Sokol Dřínov - DDM Neratovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 2:1, Pleticha Robert 3:0, Hartová Denisa 0:3, body hostů: Cvach Jan 2:1, Kalvach Matěj 1:2, Zýma Ondřej 1:2), TJ Neratovice - SKST Sokol Veltrusy 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta Martin 1:2, Sauer Ondřej 3:0, Navrátil Lukáš 3:0, body hostů: Vítek Ondřej 1:2, Málek Albert 0:3, Procházka Jakub 1:2), Dynamo Nelahozeves - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lorenc Martin 0:3, Gruber Michal 0:3, Kalousek Jan 0:3, body hostů: Batka Lukáš 3:0, Točík Radek 3:0, Hrdý Radek 3:0), SK Liběchov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 3:0, Zralík Ivan 2:1, Vybíral Martin 3:0, body hostů: Nový Petr 1:2, Veselý Rostislav 0:1, Popová Tereza 0:3, Veselý Libor 0:2),
11. kolo:
SK Liběchov - Sokol Dřínov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 2:1, Malák Marek 1:1, Král Josef 1:2, Vybíral Martin 0:1, body hostů: Pleticha Robert 2:1, Kášová Adéla 2:1, Hloušek Jan 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - Dynamo Nelahozeves 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Rostislav 0:2, Nový Petr 2:1, Veselý Libor 0:3, Popová Tereza 0:1, body hostů: Lorenc Martin 2:1, Gecašek Marek 2:1, Gruber Michal 3:0), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - TJ Neratovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Batka Lukáš 3:0, Hrdý Radek 3:0, Točík David 3:0, body hostů: Širc Jiří 0:3, Šlechta Martin 0:3, Širc Vít 0:3), SKST Sokol Veltrusy - DDM Neratovice 10:0wo,
12. kolo:
Sokol Dřínov - SKST Sokol Veltrusy 10:0wo, DDM Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 1:2, Zýma Ondřej 0:3, body hostů: Hrdý Radek 3:0, Batka Lukáš 3:0, Točík David 1:2), TJ Neratovice - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Širc Jiří 1:2, Šlechta Martin 2:1, Širc Vít 2:1, body hostů: Nový Petr 3:0, Veselý Libor 1:2, Popová Tereza 0:2, Veselý Rostislav 0:1), Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:3, Kalousek Jan 0:3, Miler Emil 0:3, body hostů: Vybíral Jan 3:0, Vybíral Martin 3:0, Kolář Jan 3:0),
13. kolo:
Dynamo Nelahozeves - Sokol Dřínov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gecašek Marek 0:3, Gruber Michal 0:3, Lorenc Martin 0:3, body hostů: Kášová Adéla 3:0, Hloušek Jan 3:0, Pleticha Robert 3:0), SK Liběchov - TJ Neratovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Jan 2:1, Vybíral Martin 2:1, Kolář Jan 2:1, body hostů: Širc Jiří 0:3, Navrátil Lukáš 3:0, Šlechta Martin 0:3), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" - DDM Neratovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Veselý Rostislav 1:2, Veselý Libor 1:2, Nový Petr 0:3, body hostů: Zýma Ondřej 3:0, Kalvach Matěj 3:0, Cvach Jan 1:2), Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" - SKST Sokol Veltrusy 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík Radek 2:1, Batka Lukáš 2:1, Hrdý Radek 2:1, body hostů: Šlechta David 3:0, Hudeček Jaroslav 0:3, Procházka Jakub 0:3),
14. kolo:
Sokol Dřínov - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "A" 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hloušek Jan 1:2, Kášová Adéla 2:1, Pleticha Robert 1:2, body hostů: Točík David 2:1, Tajčman Vladimír 0:3, Točík Radek 3:0), SKST Sokol Veltrusy - Kaučuk Kralupy n. Vlt. "B" 9:1 (čtyřhry 0:0, body domácích: Hudeček Jaroslav 2:0, Procházka Jakub 3:0, Málek Albert 2:1, WO 2:0, body hostů: Veselý Libor 1:2, Popová Tereza 0:2, Nový Petr 0:1, Veselý Rostislav 0:2, WO 0:2), DDM Neratovice - SK Liběchov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zýma Ondřej 0:3, Kalvach Matěj 1:2, Cvach Jan 2:1, body hostů: Vybíral Jan 3:0, Kolář Jan 1:2, Vybíral Martin 2:1), TJ Neratovice - Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlechta Martin 2:1, Navrátil Lukáš 3:0, Širc Jiří 2:1, body hostů: Gruber Michal 1:2, Kalousek Jan 1:2, Lorenc Martin 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy