Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
SK Dolní Stakory "E" - Sokol Chotětov "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šámal Vladimír 0:3, Vele Petr 0:3, Hercík Jiří 2:1, Vele Daniel 0:3, WO 5:0, body hostů: Jabůrek Stanislav 3:1, Röckel Sasha 4:0, Janoušek Vladimír 3:1, WO 0:5), Slavoj Čistá "B" - Sokol Březno "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlav Jan 3:1, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, Puskajler Pavel st. 0:4, body hostů: Titlbach Jindřich ml. 3:1, Mázl Marek 3:1, Duška Jan 1:3, Rágulík Jiří 1:3), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Otradovice "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jihlavcová Marie 2:2, Kverek Patrik 1:3, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, body hostů: Žerava Miroslav ml. 3:1, Pivoňka Erik 3:1, Štros Jaroslav 2:2, Králík Martin 0:4), Sokol Otradovice "D" - TJ Plazy "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Kačírková Květa 0:4, Lisík Patrik 1:3, body hostů: Kučera Josef 4:0, Magušin Petr 3:1, Zítka Miloslav 1:3, Vyrtych Martin 3:1), Sokol Podlázky "C" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Jaroslav 2:2, Hladký Petr 0:4, Pácha Zdeněk 1:3, Šimeček Vladimír 2:2, body hostů: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 3:1, Sehoř Ladislav 2:2, Petrus Libor 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TTC Bělá p.B. "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorková Iva 3:1, Šlapáček Vladimír 4:0, Včeláková Stanislava 3:1, Hodboď Martin 2:0, Němec Filip 1:1, body hostů: Postelt Vladimír 3:1, Piešťanský Jakub 0:4, Kulich Patrik 0:4, Fejfar Radek 0:4),
2. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC Bělá p.B. "F" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažkovan Luboš 3:1, Röckel Sasha 3:1, Janoušek Vladimír 3:1, WO 0:5, body hostů: Marejka Vítězslav 3:0, Piešťanský Jakub 0:3, Fejfar Radek 0:3, Kulich Patrik 0:3, WO 5:0), TTC Josefův Důl "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schoř Ladislav 2:2, Resl Karel 3:1, Jetel Zdeněk 3:1, Petrus Libor 2:2, body hostů: Hovorková Iva 0:4, Včeláková Stanislava 1:3, Šlapáček Vladimír 3:1, Hodboď Martin 2:2), TJ Plazy "C" - Sokol Podlázky "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyrtych Martin 1:3, Kučera Josef 3:1, Urban Jiří 1:3, Magušin Petr 2:2, body hostů: Hladký Petr 0:4, Michal Jaroslav 4:0, Kučera Kryštof 3:1, Šimeček Vladimír 1:1, Pácha Zdeněk 1:1), Sokol Otradovice "E" - Sokol Otradovice "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Cibulka Jiří 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Honzák Jakub 2:2, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 2:2), Sokol Březno "B" - Sokol Dolní Bousov "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rágulík Jiří 1:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 2:2, Fišer Jan 0:2, body hostů: Jihlavcová Marie 2:2, Berounský Miloslav 2:2, Noha Jan 4:0, Bernard Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - Slavoj Čistá "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, body hostů: Martinec Jaroslav 4:0, Rampas František 4:0, Kubín Tomáš 4:0, Hašl Pavel 4:0),
3. kolo:
Slavoj Čistá "B" - Sokol Chotětov "C" 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martinec Jaroslav 3:0, Rampas František 3:0, Bělohlav Jan 3:0, Hašl Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Jabůrek Stanislav 0:2, Röckel Sasha 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Blažkovan Luboš 0:2, WO 0:5), Sokol Dolní Bousov "C" - SK Dolní Stakory "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 3:1, Vilhan Martin 4:0, Kverek Patrik 4:0, body hostů: Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4, Hercík Jiří 1:3), Sokol Otradovice "D" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Honzák Jakub 1:2, Macura Zdeněk 3:0, Lisík Petr 1:2, Lisík Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Duška Jan 2:2, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Otradovice "E" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jarmil 2:2, Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 3:1, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 3:1, Štros Jaroslav 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TJ Plazy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 3:1, Šlapáček Vladimír 4:0, Včeláková Stanislava 1:3, Hodboď Martin 3:1, body hostů: Kučera Josef 2:2, Magušin Petr 1:3, Vyrtych Martin 2:2, Urban Jiří 0:2, Zítka Miloslav 0:2), TTC Bělá p.B. "F" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piešťanský Jakub 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Kulich Patrik 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 3:1, Petrus Libor 3:1),
4. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC Josefův Důl "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 0:4, Röckel Sasha 0:4, Blažkovan Luboš 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 3:1, Havlík Jaroslav 3:1, Petrus Libor 3:1), TJ Plazy "C" - TTC Bělá p.B. "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 3:1, Vyrtych Martin 3:1, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Piešťanský Jakub 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Kulich Patrik 0:4), Sokol Otradovice "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 1:3, Štros Jaroslav 1:3, body hostů: Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Němec Filip 1:3), Sokol Březno "B" - Sokol Podlázky "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duška Jan 4:0, Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Kučera Michal ml. 1:3, Kučera Kryštof 2:2, Hladký Petr 1:3, Michal Jaroslav 3:1), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Otradovice "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Hercík Jiří 1:3, Vele Daniel 0:4, body hostů: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 4:0, Lisík Patrik 4:0), Slavoj Čistá "B" - Sokol Dolní Bousov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Tomáš 2:2, Bělohlav Jan 2:2, Rampas František 1:3, Martinec Jaroslav 1:3, body hostů: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Jihlavcová Marie 1:3, Berounský Miloslav 1:3),
5. kolo:
Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhan Martin 3:1, Noha Jan 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 2:2, body hostů: Janoušek Vladimír 2:2, Merčák Marek 4:0, Jabůrek Stanislav 1:3, Röckel Sasha 0:4), Sokol Otradovice "D" - Slavoj Čistá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírková Květa 0:4, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 2:2, body hostů: Puskajler Lukáš 2:2, Rampas František 1:3, Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3), Sokol Podlázky "C" - SK Dolní Stakory "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Vladimír 4:0, Šindelář Petr 3:1, Michal Jaroslav 4:0, Špaček Jarmil 4:0, body hostů: Šámal Vladimír 1:3, Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Březno "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštovička Jan 2:0, Hovorková Iva 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, Hodboď Martin 2:2, Včeláková Stanislava 1:1, body hostů: Mázl Marek 1:3, Duška Jan 2:2, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Otradovice "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulich Patrik 0:4, Piešťanský Jakub 0:4, Fejfar Radek 0:4, Jakubec Luděk 0:4, body hostů: Žerava Miroslav ml. 4:0, Pivoňka Erik 4:0, Novák Ivo ing. 4:0, Štros Jaroslav 4:0), TTC Josefův Důl "E" - TJ Plazy "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Resl Karel 2:2, Schoř Ladislav 2:2, Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 3:1, body hostů: Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 1:3, Magušin Petr 1:3, Vyrtych Martin 0:4),
6. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TJ Plazy "C" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jabůrek Stanislav 0:4, Blažkovan Luboš 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Röckel Sasha 0:4, body hostů: Kučera Josef 4:0, Magušin Petr 4:0, Hložek Vojtěch 4:0, Vyrtych Martin 3:1), Sokol Otradovice "E" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav ml. 0:4, Pivoňka Erik 1:3, Štros Jaroslav 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2, Petrus Libor 4:0), Sokol Březno "B" - TTC Bělá p.B. "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mázl Marek 4:0, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Rágulík Jiří 2:2, Fišer Jan 3:1, body hostů: Marejková Michaela 3:1, Jakubec Luděk 0:4, Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 0:4), SK Dolní Stakory "E" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, Vele Petr 0:4, body hostů: Hovorková Iva 4:0, Hodboď Martin 4:0, Včeláková Stanislava 4:0, Němec Filip 2:0, Leierová Klára 2:0), Slavoj Čistá "B" - Sokol Podlázky "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3, Rampas František 2:2, Kubín Tomáš 3:1, body hostů: Hladký Petr 0:4, Kučera Kryštof 2:2, Pácha Zdeněk 3:1, Šimeček Vladimír 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Otradovice "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 3:1, Jihlavcová Marie 2:2, Bernard Jan 0:2, Berounský Miloslav 1:3, Kverek Patrik 1:1, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 2:2),
7. kolo:
Sokol Otradovice "D" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Honzák Jakub 1:2, Macura Zdeněk 2:1, Lisík Petr 2:1, Lisík Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Röckel Sasha 0:4, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Michal ml. 0:4, Šimeček Vladimír 2:2, Špaček Jarmil 1:3, Šindelář Petr 0:4, body hostů: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Jihlavcová Marie 2:2, Berounský Miloslav 3:1), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Slavoj Čistá "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkovec Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 0:2, Šlapáček Vladimír 4:0, Laštovička Jan 3:1, Hodboď Martin 1:1, body hostů: Bělohlav Jan 1:3, Martinec Jaroslav 1:3, Hašl Pavel 0:4, Kubín Tomáš 3:1), TTC Bělá p.B. "F" - SK Dolní Stakory "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 1:3, Blecha David 1:3, Marejka Vítězslav 4:0, body hostů: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 3:1, Šámal Vladimír 3:1, Černý Petr 3:1), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Březno "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Podhora Jiří 1:3, Schoř Ladislav 2:2, body hostů: Duška Jan 2:2, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Rágulík Jiří 0:4), TJ Plazy "C" - Sokol Otradovice "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyrtych Martin 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Kučera Josef 3:1, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Biderman Jaroslav 1:3, Štros Jaroslav 2:2, Žerava Miroslav ml. 2:2),
8. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Otradovice "E" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 1:3, Merčák Marek 4:0, Blažkovan Luboš 1:3, Janoušek Vladimír 3:1, body hostů: Pivoňka Erik 2:2, Novák Ivo ing. 0:4, Štros Jaroslav 2:2, Žerava Miroslav ml. 3:1), Sokol Březno "B" - TJ Plazy "C" 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Jan 0:4, Titlbach Jindřich ml. 0:4, Duška Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Kučera Josef 3:0, Vaňousek Miroslav 3:0, Vyrtych Martin 3:0, Hložek Vojtěch 3:0, WO 5:0), SK Dolní Stakory "E" - TTC Josefův Důl "E" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:2, Černý Petr 0:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, Petrus Libor 4:0, Schoř Ladislav 4:0), Slavoj Čistá "B" - TTC Bělá p.B. "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašl Pavel 3:1, Bělohlav Jan 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Kubín Tomáš 4:0, body hostů: Marejka Vítězslav 3:1, Jakubec Luděk 0:4, Piešťanský Jakub 0:4, Fejfar Radek 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Noha Jan 4:0, Bernard Jan 0:4, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 1:3, body hostů: Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 2:2, Laštovička Jan 3:1, Rozkovec Vladimír 1:0, Včeláková Stanislava 2:1), Sokol Otradovice "D" - Sokol Podlázky "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 4:0, Lisík Patrik 4:0, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Kučera Michal ml. 0:4, Šimeček Vladimír 2:2, Murányi Richard 0:4),
9. kolo:
Sokol Podlázky "C" - Sokol Chotětov "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Vladimír 2:2, Hladký Petr 0:2, Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Kryštof 3:1, Špaček Jarmil 0:2, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 2:2, Blažkovan Luboš 1:3, Janoušek Vladimír 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Otradovice "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vichnarová Sylvie 2:2, Šlapáček Vladimír 3:0, Laštovička Jan 3:1, Hovorková Iva 0:4, Hodboď Martin 0:1, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 3:1), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Dolní Bousov "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4, Kulich Patrik 0:2, Piešťanský Jakub 0:4, Marejková Michaela 1:1, body hostů: Kolek Tomáš 3:1, Berounský Miloslav 4:0, Noha Jan 4:0, Jihlavcová Marie 4:0), TTC Josefův Důl "E" - Slavoj Čistá "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2, Havlík Jaroslav 4:0, body hostů: Kubín Tomáš 1:3, Bělohlav Jan 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Hašl Pavel 0:4), TJ Plazy "C" - SK Dolní Stakory "E" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 4:0, Kučera Josef 2:0, Urban Jiří 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Vyrtych Martin 2:0, body hostů: Šámal Vladimír 1:3, Hercík Jiří 2:2, Vele Petr 1:3, Černý Petr 1:3), Sokol Otradovice "E" - Sokol Březno "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 3:1, Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Mázl Marek 3:1, Duška Jan 3:1, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Rágulík Jiří 0:4),
10. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 2:2, Janoušek Vladimír 3:1, Blažkovan Luboš 2:2, Jabůrek Stanislav 2:2, body hostů: Duška Jan 4:0, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Fišer Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Otradovice "E" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Petr 1:3, Šámal Vladimír 1:3, Hercík Jiří 2:2, Vele Petr 1:3, body hostů: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 4:0, Štros Jaroslav 4:0, Novák Ivo ing. 0:4), Slavoj Čistá "B" - TJ Plazy "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Tomáš 2:2, Bělohlav Jan 2:2, Martinec Jaroslav 0:3, Hašl Pavel 2:2, Rampas František 1:0, body hostů: Hložek Vojtěch 4:0, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 2:2, Berounský Miloslav 0:4, Vilhan Martin 2:2, Jihlavcová Marie 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 3:1, Petrus Libor 3:1, Schoř Ladislav 2:2), Sokol Otradovice "D" - TTC Bělá p.B. "F" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Honzák Jakub 3:0, Macura Zdeněk 3:0, Lisík Petr 3:0, Lisík Patrik 3:0, WO 5:0, body hostů: Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4, Blecha David 0:4, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladký Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Michal ml. 0:2, Špaček Jarmil 1:1, body hostů: Vichnarová Sylvie 3:1, Hovorková Iva 0:4, Včeláková Stanislava 2:2, Hodboď Martin 4:0),
11. kolo:
TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vichnarová Sylvie 1:3, Šlapáček Vladimír 3:1, Laštovička Jan 2:2, Hodboď Martin 3:1, body hostů: Blažkovan Luboš 0:4, Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Jabůrek Stanislav 1:3), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Podlázky "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejková Michaela 1:3, Piešťanský Jakub 1:3, Jakubec Luděk 1:1, Marejka Vítězslav 4:0, Fejfar Radek 0:2, body hostů: Pácha Zdeněk 3:1, Šindelář Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Špaček Jarmil 2:2), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Otradovice "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 3:1, Petrus Libor 4:0, body hostů: Honzák Jakub 0:4, Macura Zdeněk 2:2, Lisík Patrik 0:4, Kačírková Květa 0:4), TJ Plazy "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 2:2, Kučera Josef 1:0, Magušin Petr 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Zítka Miloslav 0:3, body hostů: Vilhan Martin 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Jihlavcová Marie 1:3, Kolek Tomáš 1:3), Sokol Otradovice "E" - Slavoj Čistá "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 2:2, Štros Jaroslav 3:1, Žerava Miroslav ml. 3:1, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Kubín Tomáš 4:0, Hašl Pavel 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Rampas František 2:2), Sokol Březno "B" - SK Dolní Stakory "E" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 3:1, Fišer Jan 0:4, Duška Jan 4:0, Mázl Marek 4:0, body hostů: Černý Petr 1:3, Vele Daniel 1:3, Hercík Jiří 2:2, Šámal Vladimír 1:3),
12. kolo:
Sokol Chotětov "C" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röckel Sasha 4:0, Jabůrek Stanislav 4:0, Janoušek Vladimír 4:0, Blažkovan Luboš 4:0, body hostů: Vele Daniel 0:4, Vele Petr 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Drapák Jaroslav ml. 0:4), Sokol Březno "B" - Slavoj Čistá "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Jan 1:3, Titlbach Jindřich ml. 2:2, Mázl Marek 3:1, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Puskajler Lukáš 4:0, Hašl Pavel 2:2, Rampas František 2:2, Martinec Jaroslav 2:2), Sokol Otradovice "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav ml. 3:1, Pivoňka Erik 3:1, Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, body hostů: Jihlavcová Marie 2:2, Kverek Patrik 0:4, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 2:2), TJ Plazy "C" - Sokol Otradovice "D" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kučera Josef 3:0, Magušin Petr 2:1, Vaňousek Miroslav 3:0, Zítka Miloslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Lisík Patrik 2:2, Kačírková Květa 0:4, Nešněra Tomáš 0:4, WO 0:5), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Podlázky "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 4:0, body hostů: Šimeček Vladimír 0:4, Špaček Jarmil 0:4, Michal Jaroslav 0:4, Kučera Kryštof 1:3), TTC Bělá p.B. "F" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Radek 0:4, Marejková Michaela 0:4, Marejka Vítězslav 4:0, Postelt Vladimír 4:0, body hostů: Vichnarová Sylvie 2:2, Hovorková Iva 2:2, Hodboď Martin 2:2, Včeláková Stanislava 2:2),
13. kolo:
TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Chotětov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fejfar Radek 0:4, Svobodová Lucie 3:1, Marejková Michaela 0:4, Marejka Vítězslav 4:0, body hostů: Janoušek Vladimír 3:1, Blažkovan Luboš 2:2, Jabůrek Stanislav 2:2, Röckel Sasha 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - TTC Josefův Důl "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlapáček Vladimír 1:2, Rozkovec Vladimír 1:2, Vichnarová Sylvie 1:3, Včeláková Stanislava 1:1, Hodboď Martin 1:1, WO 2:0, body hostů: Petrus Libor 4:0, Resl Karel 2:2, Havlík Jaroslav 1:1, Schoř Ladislav 2:2, WO 0:2), Sokol Podlázky "C" - TJ Plazy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Zdeněk 3:1, Šimeček Vladimír 1:3, Michal Jaroslav 2:2, Špaček Jarmil 0:4, body hostů: Kučera Josef 3:1, Hložek Vojtěch 3:1, Magušin Petr 3:1, Vyrtych Martin 1:3), Sokol Otradovice "D" - Sokol Otradovice "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Petr 1:3, Lisík Patrik 4:0, body hostů: Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Štros Jaroslav 2:2, Novák Ivo ing. 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Březno "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavcová Marie 3:1, Berounský Miloslav 1:3, Kotyk Roman 0:4, Odstrčilík Hubert 0:4, body hostů: Rágulík Jiří 2:2, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 4:0), Slavoj Čistá "B" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jaroslav 4:0, Rampas František 4:0, Doubek Miroslav 2:0, Bělohlav Jan 4:0, Hašl Pavel 2:0, body hostů: Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4),
14. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Slavoj Čistá "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merčák Marek 4:0, Janoušek Vladimír 2:2, Röckel Sasha 0:4, Jabůrek Stanislav 1:3, body hostů: Kubín Tomáš 2:2, Rampas František 3:1, Bělohlav Jan 3:1, Doubek Miroslav 1:3), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4, Šámal Vladimír 2:2, Vele Petr 1:3, body hostů: Kolek Tomáš 3:1, Odstrčilík Hubert 2:2, Jihlavcová Marie 4:0, Noha Jan 4:0), Sokol Březno "B" - Sokol Otradovice "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rágulík Jiří 0:4, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Mázl Marek 4:0, Duška Jan 4:0, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Patrik 2:2, Kačírková Květa 1:3), Sokol Otradovice "E" - Sokol Podlázky "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pivoňka Erik 1:3, Žerava Miroslav ml. 3:1, Štros Jaroslav 2:2, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Šimeček Vladimír 2:2, Michal Jaroslav 3:1, Pácha Zdeněk 4:0, Kučera Michal ml. 1:3), TJ Plazy "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Martin 1:3, Magušin Petr 1:3, Zítka Miloslav 0:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Hložek Vojtěch 3:0, body hostů: Rozkovec Vladimír 1:3, Hodboď Martin 2:2, Šlapáček Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 3:1), TTC Josefův Důl "E" - TTC Bělá p.B. "F" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 3:1, Resl Karel 2:2, Petrus Libor 2:2, Schoř Ladislav 2:2, body hostů: Fejfar Radek 0:4, Jakubec Luděk 0:4, Postelt Vladimír 3:1, Marejka Vítězslav 4:0),
15. kolo:
TTC Josefův Důl "E" - Sokol Chotětov "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jetel Zdeněk 3:1, Petrus Libor 3:1, Resl Karel 3:1, Schoř Ladislav 1:3, body hostů: Jabůrek Stanislav 1:3, Röckel Sasha 0:4, Janoušek Vladimír 1:3, Merčák Marek 4:0), TTC Bělá p.B. "F" - TJ Plazy "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marejková Michaela 0:4, Balcarová Petra 0:4, Marejka Vítězslav 3:1, Postelt Vladimír 3:1, body hostů: Hložek Vojtěch 3:1, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 2:2, Vyrtych Martin 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Otradovice "E" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Laštovička Jan 2:1, Včeláková Stanislava 1:0, Rozkovec Vladimír 3:0, Šlapáček Vladimír 2:1, Hodboď Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:3, Pivoňka Erik 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, WO 0:5), Sokol Podlázky "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pácha Zdeněk 2:2, Kučera Kryštof 4:0, Michal Jaroslav 3:1, Kučera Michal ml. 1:3, body hostů: Duška Jan 3:1, Mázl Marek 2:2, Titlbach Jindřich ml. 1:3, Rágulík Jiří 0:4), Sokol Otradovice "D" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisík Petr 4:0, Macura Zdeněk 4:0, Lisík Patrik 4:0, Kačírková Květa 4:0, body hostů: Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), Sokol Dolní Bousov "C" - Slavoj Čistá "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Odstrčilík Hubert 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, body hostů: Hašl Pavel 3:1, Martinec Jaroslav 1:3, Rampas František 3:1, Bělohlav Jan 3:1),
16. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Dolní Bousov "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 4:0, Blažkovan Luboš 3:1, body hostů: Berounský Miloslav 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Kolek Tomáš 0:4, Odstrčilík Hubert 1:3), Slavoj Čistá "B" - Sokol Otradovice "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rampas František 2:2, Bělohlav Jan 3:1, Kubín Tomáš 3:1, Hašl Pavel 1:3, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 1:3), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Podlázky "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Petr 0:4, Hercík Jiří 2:2, Šámal Vladimír 0:4, Černý Petr 0:4, body hostů: Kučera Kryštof 3:1, Pácha Zdeněk 4:0, Šimeček Vladimír 3:1, Michal Jaroslav 4:0), Sokol Březno "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 2:2, Mázl Marek 1:3, Rágulík Jiří 0:4, Duška Jan 1:3, body hostů: Laštovička Jan 2:2, Šlapáček Vladimír 3:1, Vichnarová Sylvie 4:0, Včeláková Stanislava 3:1), Sokol Otradovice "E" - TTC Bělá p.B. "F" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pivoňka Erik 3:1, Žerava Miroslav ml. 2:2, Novák Ivo ing. 3:1, Štros Jaroslav 4:0, body hostů: Marejka Vítězslav 3:1, Marejková Michaela 1:3, Jakubec Luděk 0:4, Fejfar Radek 0:4), TJ Plazy "C" - TTC Josefův Důl "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hložek Vojtěch 2:2, Kučera Josef 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Magušin Petr 0:4, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 3:1, Resl Karel 1:3, Schoř Ladislav 2:2),
17. kolo:
TJ Plazy "C" - Sokol Chotětov "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zítka Miloslav 0:2, Kučera Josef 2:2, Magušin Petr 1:3, Vaňousek Miroslav 3:1, Vyrtych Martin 1:1, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 0:4, Jabůrek Stanislav 2:2, Janoušek Vladimír 3:1), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Otradovice "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 2:2, Havlík Jaroslav 4:0, body hostů: Štros Jaroslav 0:4, Žerava Miroslav ml. 1:3, Pivoňka Erik 1:3, Novák Ivo ing. 0:4), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Březno "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marejka Vítězslav 4:0, Balcarová Petra 4:0, Marejková Michaela 2:0, Kolegarová Šárka 4:0, Svobodová Lucie 2:0, body hostů: Duška Jan 0:4, Mázl Marek 0:4, Titlbach Jindřich ml. 0:4, Rágulík Jiří 0:4), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - SK Dolní Stakory "E" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laštovička Jan 4:0, Včeláková Stanislava 4:0, Němec Filip 4:0, Vichnarová Sylvie 4:0, body hostů: Drapák Jaroslav ml. 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Daniel 0:4, Černý Petr 0:4), Sokol Podlázky "C" - Slavoj Čistá "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 1:3, Špaček Jarmil 1:3, Kučera Michal ml. 2:2, body hostů: Kubín Tomáš 3:1, Hašl Pavel 4:0, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2), Sokol Otradovice "D" - Sokol Dolní Bousov "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisík Petr 2:2, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Patrik 4:0, Klášterková Eva 1:3, body hostů: Noha Jan 3:1, Vilhan Martin 3:1, Odstrčilík Hubert 0:4, Berounský Miloslav 2:2),
18. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Otradovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažkovan Luboš 0:4, Janoušek Vladimír 3:1, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 4:0, body hostů: Honzák Jakub 1:3, Macura Zdeněk 1:3, Lisík Petr 3:1, Lisík Patrik 1:3), Sokol Dolní Bousov "C" - Sokol Podlázky "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Noha Jan 4:0, Vilhan Martin 4:0, Kolek Tomáš 1:3, Berounský Miloslav 2:2, body hostů: Kučera Kryštof 1:3, Pácha Zdeněk 2:2, Šimeček Vladimír 2:2, Šindelář Petr 0:4), Slavoj Čistá "B" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doubek Miroslav 1:3, Bělohlav Jan 1:3, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, body hostů: Rozkovec Vladimír 3:1, Vichnarová Sylvie 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Laštovička Jan 0:4), SK Dolní Stakory "E" - TTC Bělá p.B. "F" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vele Petr 1:3, Hercík Jiří 1:3, Šámal Vladimír 1:3, Vele Daniel 1:3, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Marejková Michaela 3:1, Piešťanský Jakub 4:0, Fejfar Radek 1:3), Sokol Březno "B" - TTC Josefův Důl "E" 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 0:3, Mázl Marek 0:3, Rágulík Jiří 0:3, Duška Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Havlík Jaroslav 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, WO 0:5), Sokol Otradovice "E" - TJ Plazy "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štros Jaroslav 4:0, Žerava Miroslav ml. 1:3, Novák Ivo ing. 0:4, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Kučera Josef 3:1, Hložek Vojtěch 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Magušin Petr 2:2),
19. kolo:
Sokol Otradovice "E" - Sokol Chotětov "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štros Jaroslav 1:3, Žerava Miroslav ml. 1:3, Biderman Jaroslav 1:3, Zolman Pavel 0:4, body hostů: Merčák Marek 4:0, Röckel Sasha 2:2, Jabůrek Stanislav 4:0, Janoušek Vladimír 3:1), TJ Plazy "C" - Sokol Březno "B" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Miloslav 0:3, Jonáš Zdeněk 2:1, Urban Jiří 1:2, Kučera Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Titlbach Jindřich ml. 2:2, Duška Jan 3:1, Mázl Marek 1:3, WO 0:5), TTC Josefův Důl "E" - SK Dolní Stakory "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petrus Libor 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, Resl Karel 4:0, WO 0:4, body hostů: Černý Petr 0:3, Vele Daniel 0:3, Vele Petr 0:3, Hercík Jiří 0:3, WO 4:0), TTC Bělá p.B. "F" - Slavoj Čistá "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balcarová Petra 2:2, Piešťanský Jakub 1:3, Fejfar Radek 0:4, Marejka Vítězslav 2:2, body hostů: Bělohlav Jan 4:0, Doubek Miroslav 2:2, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hovorková Iva 2:2, Včeláková Stanislava 3:1, Hodboď Martin 4:0, Vichnarová Sylvie 4:0, body hostů: Odstrčilík Hubert 0:4, Jihlavcová Marie 1:3, Vilhan Martin 2:2, Berounský Miloslav 0:4), Sokol Podlázky "C" - Sokol Otradovice "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Vladimír 1:3, Kučera Kryštof 3:1, Kučera Michal ml. 1:3, Pácha Zdeněk 2:2, body hostů: Lisík Petr 2:2, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Patrik 4:0, Kačírková Květa 0:4),
20. kolo:
Sokol Chotětov "C" - Sokol Podlázky "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažkovan Luboš 3:1, Janoušek Vladimír 4:0, Röckel Sasha 3:1, Jabůrek Stanislav 2:2, body hostů: Michal Jaroslav 3:1, Šindelář Petr 0:4, Šimeček Vladimír 1:3, Kučera Michal ml. 0:4), Sokol Otradovice "D" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honzák Jakub 0:4, Lisík Petr 1:3, Kačírková Květa 2:2, Klášterková Eva 0:4, body hostů: Včeláková Stanislava 3:1, Rozkovec Vladimír 4:0, Laštovička Jan 4:0, Němec Filip 2:2), Sokol Dolní Bousov "C" - TTC Bělá p.B. "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berounský Miloslav 0:1, Kverek Patrik 2:2, Kolek Tomáš 3:1, Odstrčilík Hubert 1:3, WO 0:3, body hostů: Marejka Vítězslav 4:0, Piešťanský Jakub 1:2, Marejková Michaela 2:1, Fejfar Radek 0:3, WO 3:0), Slavoj Čistá "B" - TTC Josefův Důl "E" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doubek Miroslav 0:2, Bělohlav Jan 0:4, Rampas František 1:3, Kubín Tomáš 1:3, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Schoř Ladislav 2:2), SK Dolní Stakory "E" - TJ Plazy "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Daniel 0:4, Hercík Jiří 0:4, Šámal Vladimír 0:4, Vele Petr 0:4, body hostů: Kučera Josef 2:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Zítka Miloslav 4:0, Urban Jiří 4:0, Vyrtych Martin 2:0), Sokol Březno "B" - Sokol Otradovice "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duška Jan 3:1, Mázl Marek 3:1, Titlbach Jindřich ml. 3:1, Rágulík Jiří 0:4, body hostů: Štros Jaroslav 1:3, Novák Ivo ing. 1:3, Žerava Miroslav ml. 4:0, Zolman Pavel 1:3),
21. kolo:
Sokol Březno "B" - Sokol Chotětov "C" 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Titlbach Jindřich ml. 1:2, Mázl Marek 2:1, Rágulík Jiří 0:3, Duška Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Röckel Sasha 2:2, Blažkovan Luboš 1:3, Merčák Marek 4:0, WO 0:5), Sokol Otradovice "E" - SK Dolní Stakory "E" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žerava Miroslav ml. 4:0, Štros Jaroslav 4:0, Novák Ivo ing. 4:0, Zolman Pavel 1:3, body hostů: Vele Petr 1:3, Černý Petr 0:4, Šámal Vladimír 1:3, Drapák Jaroslav ml. 1:3), TJ Plazy "C" - Slavoj Čistá "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 2:2, Kučera Josef 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 3:1, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Martinec Jaroslav 2:2, Hašl Pavel 0:4, Bělohlav Jan 1:3), TTC Josefův Důl "E" - Sokol Dolní Bousov "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schoř Ladislav 4:0, Petrus Libor 4:0, Resl Karel 4:0, Jetel Zdeněk 4:0, body hostů: Kverek Patrik 0:2, Jihlavcová Marie 0:4, Kolek Tomáš 0:4, Odstrčilík Hubert 0:4, Berounský Miloslav 0:2), TTC Bělá p.B. "F" - Sokol Otradovice "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piešťanský Jakub 1:1, Fejfar Radek 1:3, Kulich Patrik 1:3, Postelt Vladimír 4:0, Jakubec Luděk 1:1, body hostů: Honzák Jakub 3:1, Macura Zdeněk 3:1, Klášterková Eva 0:4, Šeligová Tereza 2:2), TTC STEER Mladá Boleslav "E" - Sokol Podlázky "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkovec Vladimír 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, Včeláková Stanislava 3:1, Hovorková Iva 3:1, body hostů: Šimeček Vladimír 3:1, Michal Jaroslav 1:3, Šindelář Petr 0:4, Kučera Michal ml. 0:4),
22. kolo:
Sokol Chotětov "C" - TTC STEER Mladá Boleslav "E" 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merčák Marek 3:0, Janoušek Vladimír 3:0, Jabůrek Stanislav 1:2, WO 3:3, body hostů: Vichnarová Sylvie 1:2, Hovorková Iva 0:3, Včeláková Stanislava 1:2, WO 3:3), Sokol Podlázky "C" - TTC Bělá p.B. "F" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jarmil 3:1, Šindelář Petr 1:3, Šimeček Vladimír 3:1, Kučera Michal ml. 0:4, body hostů: Marejková Michaela 4:0, Piešťanský Jakub 1:3, Kulich Patrik 2:2, Fejfar Radek 2:2), Sokol Otradovice "D" - TTC Josefův Důl "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzák Jakub 0:4, Macura Zdeněk 3:1, Lisík Petr 2:2, Lisík Patrik 1:3, body hostů: Jetel Zdeněk 4:0, Petrus Libor 2:2, Resl Karel 1:3, Schoř Ladislav 3:1), Sokol Dolní Bousov "C" - TJ Plazy "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noha Jan 4:0, Berounský Miloslav 1:3, Kolek Tomáš 2:2, Odstrčilík Hubert 1:3, body hostů: Jonáš Zdeněk 3:1, Zítka Miloslav 0:4, Urban Jiří 2:2, Kučera Josef 3:1), Slavoj Čistá "B" - Sokol Otradovice "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Tomáš 4:0, Rampas František 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Hašl Pavel 1:2, Doubek Miroslav 1:0, body hostů: Žerava Miroslav ml. 1:3, Zolman Pavel 0:4, Novák Ivo ing. 1:3, Štros Jaroslav 2:2), SK Dolní Stakory "E" - Sokol Březno "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šámal Vladimír 1:3, Černý Petr 0:4, Vele Daniel 0:4, Vele Petr 1:3, body hostů: Duška Jan 4:0, Titlbach Jindřich ml. 4:0, Rágulík Jiří 2:2, Mázl Marek 4:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy