Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třída
1. kolo:
SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Unětice B 0:18wo (body domácích: WO 0:18, body hostů: WO 18:0), TJ Úholičky D - TJ Viktoria Vestec C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otépka Radim 1:3, Kozel Petr 0:4, Ducháčková Radka 1:3, Horony Tibor 0:2, Dvořáková Martina 0:2, body hostů: Rábová Hana 4:0, Silovský Martin 4:0, Ihl Roman 2:2, Šveňha Jiří 4:0), TJ. Slavoj Davle - Sokol Středokluky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloch Jan 2:2, Makovec Milan 0:4, Podrazský Tomáš 4:0, Tománek František 2:2, body hostů: Vanson Patrick 2:2, Tříska Luboš 1:3, Kamenszki Ivan 3:1, Pelant Jakub 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Černošice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel st. 1:0, Petkanič Vladimír 0:4, Stržínek Jiří 2:2, Polavka Zdeněk 2:2, Kalbáč Karel 1:2, body hostů: Suchý Michal 2:2, Nosek Michal 3:1, Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 2:2), TJ Sokol Roztoky D - Sokol Libčice nad Vltavou D 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tolárek David 2:2, Vondrová Kristýna nejst. 0:4, Lukáš Jakub 1:2, Kaláb Adam 0:4, Vašků Karolína 0:1, body hostů: Framberk Jan 3:1, Dostál Zdeněk 4:0, Konvalinka Michal 2:2, Tobolář Karel 4:0), Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křižka Václav 2:1, Charvát Vojtěch 1:2, Sloup Jiří 1:2, Cihelka Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Heřman Miroslav 2:2, Blažek Jiří 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Sokol Unětice B - SK Viktorie Ořech F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anderson Ben 1:3, Krupička Radim 0:4, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 2:2, body hostů: Heřman Miroslav 4:0, Krolop David 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav st. 1:3), Sokol Libčice nad Vltavou D - Sokol Rudná D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Zdeněk 0:4, Tobolář Karel 2:2, Framberk Jan 2:2, Beltrám Javier Ernesto 1:3, body hostů: Charvát Vojtěch 3:1, Křižka Václav 4:0, Cihelka Jaroslav 1:3, Sloup Jiří 3:1), Sokol Černošice C - TJ Sokol Roztoky D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nosek Michal 1:2, Suchý Michal 1:2, Hrdina Pavel 2:1, Tichý Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Šimon Matyáš 3:1, Zwiefelhofer Jiří 4:0, Tolárek David 0:4, WO 0:5), Sokol Středokluky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hikl Josef 4:0, Vanson Patrick 2:2, Kamenszki Ivan 3:1, Pelant Jakub 1:3, body hostů: Stržínek Jiří 1:3, Polavka Zdeněk 3:1, Kalbáč Karel 2:2, Sekaninová Lenka 0:4), TJ Viktoria Vestec C - TJ. Slavoj Davle 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silovský Martin 4:0, Rábová Hana 3:1, Šveňha Jiří 3:1, Ihl Roman 3:1, body hostů: Podrazský Tomáš 3:1, Tománek František 0:4, Makovec Milan 0:4, Hloch Jan 0:4), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Severa Martin 2:1, Krejčová Barbora 2:1, Matoušek Zdeněk 2:1, Novák Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Ducháčková Radka 4:0, Ducháček Petr 0:4, Kočárek Martin 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Úholičky D - TJ Sokol Unětice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Petr 0:4, Ducháčková Radka 3:1, Horony Tibor 0:2, Otépka Radim 2:2, Kočárek Martin 0:2, body hostů: Krupička Radim 2:2, Hurych Vlastislav 4:0, Franc Martin 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1), TJ. Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech G 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazský Tomáš 4:0, Nágl Václav 1:3, Hloch Jan 2:2, Makovec Milan 0:4, body hostů: Severa Martin 3:1, Krejčová Barbora 2:2, Matoušek Zdeněk 1:3, Kuchta Jiří 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ Viktoria Vestec C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petkanič Vladimír 0:4, Kalbáč Karel 0:4, Polavka Zdeněk 2:2, Sekaninová Lenka 0:4, body hostů: Silovský Martin 4:0, Rábová Hana 3:1, Šveňha Jiří 4:0, Ihl Roman 3:1), TJ Sokol Roztoky D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - Sokol Černošice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižka Václav 3:1, Sloup Jiří 2:0, Charvát Vojtěch 2:2, Cihelka Jaroslav 3:1, Zelenka Jaromír 2:0, body hostů: Roztočilová Tereza 0:4, Veselý Petr 1:3, Suchý Michal 1:3, Hrdina Pavel 2:2), SK Viktorie Ořech F - Sokol Libčice nad Vltavou D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřman Miroslav 3:1, Krolop David 3:1, Veverka Václav ml. 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, body hostů: Tkadlec Jaroslav 2:2, Tobolář Karel 0:4, Janura Jakub 1:3, Framberk Jan 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Unětice B - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno),
23. kolo:
Sokol Libčice nad Vltavou D - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - TJ Úholičky D -:- (zrušeno),
24. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno),
25. kolo:
Sokol Černošice C - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno),
26. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 1:3, Matoušek Zdeněk 0:4, Kuchta Jiří 1:3, Krejčová Barbora 1:3, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Heřman Miroslav 4:0, Poncar Karel 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 1:3), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - Sokol Černošice C -:- (zrušeno),
27. kolo:
Sokol Středokluky B - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - TJ Viktoria Vestec C -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno),
28. kolo:
TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy E - Sokol Rudná D -:- (zrušeno), TJ. Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech F -:- (zrušeno), TJ Úholičky D - Sokol Libčice nad Vltavou D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech G - Sokol Černošice C -:- (zrušeno), TJ Viktoria Vestec C - Sokol Středokluky B -:- (zrušeno),
29. kolo:
TJ Viktoria Vestec C - TJ Sokol Unětice B -:- (zrušeno), Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech G -:- (zrušeno), Sokol Černošice C - TJ Úholičky D -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou D - TJ. Slavoj Davle -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Mníšek pod Brdy E -:- (zrušeno), Sokol Rudná D - TJ Sokol Roztoky D -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy