Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třída
1. kolo:
SK Viktorie Ořech E - Sokol Rudná C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrenk Štěpán 0:4, Hruška Ondřej 2:2, Soukup Vojtěch 3:1, Zacharda Aleš 2:2, body hostů: Charvát Vojtěch 1:3, Foltyn Jiří 1:3, Vraštil Petr 3:1, Sedmík Zdeněk 4:0), TJ Úholičky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozel Vilém 1:3, Carvan Miloslav 0:4, Kozel Petr 0:2, Matousch Šimon 1:3, Dvořák Jiří 1:1, body hostů: Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Tůma Martin 4:0, Macháček Pavel st. 3:1), Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Souček Jan 0:4, Zmatlík Petr 2:2, Zmatlík Lukáš 1:3, Veselý Petr 0:4, body hostů: Novák Marek 4:0, Veverka Václav ml. 2:2, Veverka Jan 3:1, Bulín Zdeněk 4:0), SK Viktorie Ořech C - Sokol Libčice nad Vltavou C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Tomáš 0:4, Kuchta Jiří 1:3, Pavlín Jiří 2:2, Matoušek Michal 2:2, body hostů: Klinga Petr 2:2, Telipský Josef 4:0, Tkadlec Jaroslav 2:2, Framberk Jan 3:1), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Středokluky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 2:2, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Šturm Vojtěch 2:2, Antoš Vojtěch 3:1, body hostů: Tolar Petr 4:0, Tolar Jakub 1:3, Brejcha Petr 1:3, Kamenszki Ivan 1:3),
2. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Středokluky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimmerová Lucie 3:1, Vraštil Petr 4:0, Foltyn Jiří 3:1, Sedmík Zdeněk 4:0, body hostů: Brejcha Petr 1:3, Hikl Josef 0:4, Pelant Jakub 0:4, Vanson Patrick 1:3), Sokol Libčice nad Vltavou C - Sokol Lety B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkadlec Jaroslav 3:1, Richter Jaroslav st. 4:0, Telipský Josef 3:1, Klinga Petr 4:0, body hostů: Nykl Václav 0:4, Holeček David 2:2, Černý Radek 0:4, Knýbel Pavel 0:4), SK Viktorie Ořech D - SK Viktorie Ořech C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Jan 2:2, Škoda Jiří 4:0, Bulín Zdeněk 2:2, Veverka Václav st. 1:3, body hostů: Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 3:1, Matoušek Tomáš 3:1, Kuchta Jiří 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Černošice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 4:0, Freisleben Radek 3:1, Macháček Pavel st. 3:1, Freisleben Zdeněk 3:1, body hostů: Lágner Petr 3:1, Zmatlík Lukáš 0:4, Šteiger Dominik 0:4, Čáp Martin 0:4), SK Viktorie Ořech E - TJ Úholičky C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Ondřej 4:0, Zacharda Aleš 3:1, Rein Tomáš 4:0, Šrenk Štěpán 3:1, body hostů: Kozel Vilém 1:3, Kozel Petr 0:4, Matousch Šimon 1:3, 0:4),
3. kolo:
TJ Úholičky C - Sokol Rudná C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carvan Miloslav 0:2, Kozel Vilém 2:2, Dvořák Jiří 1:3, Matousch Šimon 0:4, Kozel Petr 0:2, body hostů: Wimmerová Lucie 3:1, Vraštil Petr 4:0, Křižka Václav 2:2, Sedmík Zdeněk 4:0), Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lágner Petr 3:1, Zmatlík Petr 0:4, Zmatlík Lukáš 2:2, Čáp Martin 1:3, body hostů: Hruška Ondřej 1:3, Rein Tomáš 4:0, Zacharda Aleš 2:2, Soukup Vojtěch 3:1), SK Viktorie Ořech C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 2:2, Kohlík Miroslav ml. 2:2, Matoušek Tomáš 0:4, body hostů: Tůma Martin 3:1, Doležal Tomáš 2:2, Freisleben Zdeněk 4:0, Macháček Pavel st. 2:2), Sokol Lety B - SK Viktorie Ořech D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Václav 3:1, Knýbel Pavel 2:2, Kosek Jiří 3:1, Holeček David 3:1, body hostů: Heřman Miroslav 1:3, Veverka Jan 0:4, Bulín Zdeněk 4:0, Veverka Václav st. 0:4), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Libčice nad Vltavou C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 3:1, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Fišman Alexandr 0:4, Šturm Vojtěch 0:4, body hostů: Framberk Jan 2:2, Richter Jaroslav st. 3:1, Klinga Petr 4:0, Telipský Josef 3:1),
22. kolo:
Sokol Rudná C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), Sokol Lety B - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno),
23. kolo:
Sokol Středokluky A - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno), Sokol Lety B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - SK Viktorie Ořech E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kohlík Miroslav ml. 2:2, Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 3:1, Matoušek Tomáš 2:2, body hostů: Zacharda Aleš 1:3, Hruška Ondřej 1:3, Rein Tomáš 2:0, Soukup Vojtěch 3:1, Poncar Karel 1:1), Sokol Černošice B - TJ Úholičky C -:- (zrušeno),
24. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Lety B -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno),
25. kolo:
Sokol Libčice nad Vltavou C - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech E -:- (zrušeno), Sokol Lety B - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno),
26. kolo:
Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Lety B -:- (zrušeno), TJ Úholičky C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno),
27. kolo:
SK Viktorie Ořech D - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), Sokol Libčice nad Vltavou C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Černošice B -:- (zrušeno), Sokol Lety B - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno),
28. kolo:
Sokol Rudná C - Sokol Lety B -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech C - TJ Sokol Roztoky C -:- (zrušeno), Sokol Černošice B - Sokol Středokluky A -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech E - Sokol Libčice nad Vltavou C -:- (zrušeno), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - SK Viktorie Ořech D -:- (zrušeno),
29. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Rudná C -:- (zrušeno), SK Viktorie Ořech D - SK Viktorie Ořech E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Jan 2:2, Veverka Václav ml. 0:4, Bulín Zdeněk 3:1, Blažek Jiří 0:4, body hostů: Zacharda Aleš 2:2, Hruška Ondřej 3:1, Poncar Karel 2:2, Soukup Vojtěch 4:0), Sokol Libčice nad Vltavou C - TJ Úholičky C -:- (zrušeno), Sokol Středokluky A - SK Viktorie Ořech C -:- (zrušeno), TJ Sokol Roztoky C - Sokol Lety B -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy