Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 1:0, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Klos Patrik 0:2, Tymofieiev Oleksandr 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Černota Filip 0:1), SKST Liberec - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 1:0, Průša David 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:1, Skála Radek 1:0), KT Praha - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Květon Ondřej 1:0), SKST Charvát Havířov - TJ Ostrava KST 1:3 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, David Petr 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:0),
2. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Charvát Havířov 1:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: David Petr 0:1, Bajger Ondřej 2:0, Valenta Jan 1:0), SKST Cheb - TJ Ostrava KST 3:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Slapnička Jakub 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:1, Onderka František 0:1, Bindač Miroslav 0:1), HB Ostrov - KT Praha 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 0:1, Panský Jindřich 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Liberec 1:3 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Petr 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 2:0, Průša David 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC ENFIREEX OSTRAVA 2:3 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Pavlica Martin 0:2, Buben Vlastimil 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Olivares Felipe 1:0),
3. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Klos Patrik 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 1:0), SKST Liberec - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (PPTV, body domácích: Seibert Jakub 2:0, Blinka Michal 0:2, Rosu Robert Alexandru 0:1, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 1:0), KT Praha - SF SKK El Niňo Praha 3:1 (body domácích: Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:1, Zelinka Jakub 1:1, Rozínek Vojtěch 0:1), TJ Ostrava KST - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:1, Skála Radek 1:0), SKST Charvát Havířov - SKST Cheb 1:3 (body domácích: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 0:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Květon Ondřej 0:1),
4. kolo:
SKST Cheb - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 0:2, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Klos Patrik 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:1, Kadlček Michal 1:0), HB Ostrov - SKST Charvát Havířov 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Rusnák Aleš 0:1, Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 0:1, Šíp Martin 1:0, body hostů: Bindač Miroslav 0:1, Martinko Tomáš 1:1, Sadílek Tomáš 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - KT Praha 3:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 0:1, Buben Vlastimil 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Olivares Felipe 1:0, Bělík Šimon 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1),
5. kolo:
SKST Liberec - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (body domácích: Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:1, Průša David 0:1, body hostů: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 1:0), KT Praha - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1, Panský Jindřich 0:1, body hostů: Kleprlík Jakub 0:1, Bělík Šimon 2:0, Delinčák Filip 1:0), TJ Ostrava KST - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 0:2, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 2:0, Pavlica Martin 0:1), SKST Charvát Havířov - SF SKK El Niňo Praha 3:0 (body domácích: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Stach Matěj 0:1), SKST Cheb - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 0:1, Štěpánek David 0:1, Jadrný Šimon 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0),
6. kolo:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Skála Radek 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1), SF SKK El Niňo Praha - SKST Cheb 1:3 (PPTV, body domácích: Zelinka Jakub 0:2, Rozínek Vojtěch 0:1, Kaucký Jakub 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Slapnička Jakub 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Charvát Havířov 2:3 (body domácích: Pavlica Martin 0:2, Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 1:1, Valenta Jan 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - TJ Ostrava KST 2:3 (body domácích: Bělík Šimon 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 1:1, Sadílek Tomáš 0:1), SKST Liberec - KT Praha 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 0:1, Průša David 1:0, body hostů: Koblížek Martin 1:0, Olejník Martin 2:0, Panský Jindřich 0:1),
7. kolo:
KT Praha - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Klos Patrik 0:1, Tymofieiev Oleksandr 0:1, Brhel Štěpán 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Onderka František 2:0, Sadílek Tomáš 1:0, Bindač Miroslav 0:1, body hostů: Průša David 0:1, Blinka Michal 0:2, Seibert Jakub 1:0), SKST Charvát Havířov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (body domácích: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Delinčák Filip 1:0), SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Květon Ondřej 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Janovský Dan 0:1), HB Ostrov - SF SKK El Niňo Praha 3:1 (body domácích: Prokopcov Dmitrij 2:0, Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:1, Zelinka Jakub 0:2, Kaucký Jakub 1:0),
8. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Klos Patrik 0:2, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 1:0, Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Petr 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, body hostů: Skála Radek 0:1, Obešlo Michal 2:0, Tregler Tomáš 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Cheb 3:1 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Bělík Šimon 0:1, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Květon Ondřej 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 0:1), SKST Charvát Havířov - SKST Liberec 3:1 (PPTV, body domácích: David Petr 2:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 0:1, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:2, Průša David 1:0), KT Praha - TJ Ostrava KST 2:3 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:2, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 2:0, Sadílek Tomáš 0:1),
9. kolo:
TJ Ostrava KST - SKST Stavoimpex Hodonín 3:2 (body domácích: Onderka František 2:0, Martinko Tomáš 1:1, Štalzer Adam 0:1, body hostů: Brhel Štěpán 0:1, Klos Patrik 1:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 0:1), SKST Charvát Havířov - KT Praha 2:3 (body domácích: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 1:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1), SKST Cheb - SKST Liberec 3:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:0, Jadrný Šimon 0:1, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:2, Průša David 1:0), HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:0 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:1, Delinčák Filip 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Černota Filip 0:2, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 2:0, Pavlica Martin 0:1),
10. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Kadlček Michal 0:1, Tymofieiev Oleksandr 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Klásek Marek 1:1, Pavlica Martin 0:1), SF SKK El Niňo Praha - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (body domácích: Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 1:0, Kaucký Jakub 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:1, Kleprlík Jakub 0:2, Delinčák Filip 1:0), HB Ostrov - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:1, Průša David 0:1), SKST Cheb - KT Praha 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 0:2, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:0), TJ Ostrava KST - SKST Charvát Havířov 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1, Valenta Jan 0:1),
11. kolo:
SKST Charvát Havířov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:0 (body domácích: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 1:0, Čihák Marek 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1), TJ Ostrava KST - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Martinko Tomáš 0:2, Onderka František 0:1, Sadílek Tomáš 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Jadrný Šimon 0:1), KT Praha - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Koblížek Martin 0:2, Olejník Martin 0:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1), SKST Liberec - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Černota Filip 0:1, Zelinka Jakub 2:0, Kaucký Petr 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Bělík Šimon 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1, Mokrejš Jan 0:1),
12. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TTC ENFIREEX OSTRAVA 2:3 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Brhel Štěpán 0:2, Tymofieiev Oleksandr 0:1, body hostů: Bělík Šimon 1:1, Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Klásek Marek 1:1, Mokrejš Jan 1:0, body hostů: Blinka Michal 1:1, Seibert Jakub 1:1, Průša David 0:1), SF SKK El Niňo Praha - KT Praha 0:3 (body domácích: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Stach Matěj 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:0, Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 1:0), HB Ostrov - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Prokopcov Dmitrij 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 0:2, Štalzer Adam 1:0), SKST Charvát Havířov - SKST Cheb 3:0 (body domácích: David Petr 1:0, Bajger Ondřej 1:0, Valenta Jan 1:0, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 0:1, Slapnička Jakub 0:1),
13. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Květon Ondřej 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0), SKST Charvát Havířov - HB Ostrov 1:3 (body domácích: Valenta Jan 0:2, David Petr 1:0, Bajger Ondřej 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 0:1, Obešlo Michal 1:0, Vožický Bohumil 1:0), TJ Ostrava KST - SF SKK El Niňo Praha 3:2 (body domácích: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 1:1, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Zelinka Jakub 2:0, Rozínek Vojtěch 0:1), KT Praha - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (body domácích: Olejník Martin 1:0, Pavelka Tomáš 1:0, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Hort Tomáš 0:1), SKST Liberec - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Delinčák Filip 0:1, Bělík Šimon 2:0, Kleprlík Jakub 1:0),
14. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Liberec 3:0 (body domácích: Klos Patrik 1:0, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Kadlček Michal 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:1, Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - KT Praha 2:3 (body domácích: Bělík Šimon 0:2, Delinčák Filip 1:1, Kleprlík Jakub 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST 3:2 (PPTV, body domácích: Klásek Marek 1:1, Buben Vlastimil 2:0, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 0:2, Kadlec Vít 1:0), SF SKK El Niňo Praha - SKST Charvát Havířov 0:3 (body domácích: Zelinka Jakub 0:1, Rozínek Vojtěch 0:1, Černota Filip 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 1:0, Valenta Jan 1:0), HB Ostrov - SKST Cheb 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Prokopcov Dmitrij 1:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 0:2, Jadrný Šimon 0:1),
15. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 1:0, Obešlo Michal 1:0), SKST Cheb - SF SKK El Niňo Praha 3:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Rozínek Vojtěch 0:2, Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Jakub 1:0), SKST Charvát Havířov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Bajger Ondřej 1:1, David Petr 1:0, Čihák Marek 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 1:0, Pavlica Martin 0:2, Mokrejš Jan 0:1), TJ Ostrava KST - TTC ENFIREEX OSTRAVA 1:3 (body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:0, Sadílek Tomáš 0:1, body hostů: Delinčák Filip 1:0, Kleprlík Jakub 1:1, Bělík Šimon 1:0), KT Praha - SKST Liberec 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:0, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Blinka Michal 1:1, Průša David 0:1),
16. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - KT Praha 2:3 (PPTV, body domácích: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 0:2, Kadlček Michal 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:1, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 1:0), SKST Liberec - TJ Ostrava KST 0:3 (body domácích: Blinka Michal 0:1, Seibert Jakub 0:1, Průša David 0:1, body hostů: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 1:0, Morávek Radim 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Bělík Šimon 1:1, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Čihák Marek 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:1, Lebeda Matyáš 0:1, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Slapnička Jakub 1:0), SF SKK El Niňo Praha - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Šíp Martin 0:1, Černota Filip 0:1, Zelinka Jakub 0:1, body hostů: Obešlo Michal 1:0, Skála Radek 1:0, Tregler Tomáš 1:0),
17. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST Stavoimpex Hodonín 2:3 (PPTV, body domácích: Zelinka Jakub 1:1, Kaucký Jakub 0:2, Kaucký Petr 1:0, body hostů: Tymofieiev Oleksandr 1:1, Klos Patrik 2:0, Kadlček Michal 0:1), HB Ostrov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, Skála Radek 0:1, body hostů: Mokrejš Jan 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Crha Jakub 1:0), SKST Cheb - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Bělík Šimon 0:2, Kleprlík Jakub 1:1, Korbel Petr 1:0), SKST Liberec - SKST Charvát Havířov 1:3 (body domácích: Průša David 0:2, Blinka Michal 0:1, Pařízek Martin 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 1:0, David Petr 2:0, Čihák Marek 0:1), TJ Ostrava KST - KT Praha 0:3 (body domácích: Štalzer Adam 0:1, Onderka František 0:1, Martinko Tomáš 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 1:0, Olejník Martin 1:0, Koblížek Martin 1:0),
18. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - TJ Ostrava KST 3:1 (body domácích: Klos Patrik 2:0, Tymofieiev Oleksandr 1:0, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Onderka František 0:1, Martinko Tomáš 0:2, Bindač Miroslav 1:0), KT Praha - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: David Petr 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Valenta Jan 0:1), SKST Liberec - SKST Cheb 0:3 (body domácích: Blinka Michal 0:1, Průša David 0:1, Pařízek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Květon Ondřej 1:0), TTC ENFIREEX OSTRAVA - HB Ostrov 2:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 0:2, Korbel Petr 1:0, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:1, Tregler Tomáš 2:0, Skála Radek 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SF SKK El Niňo Praha 1:3 (body domácích: Lebeda Matyáš 0:2, Mokrejš Jan 0:1, Crha Jakub 1:0, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 2:0, Přída Kryštof 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín 3:1 (body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Prokopcov Dmitrij 0:1, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Kadlček Michal 0:1, Klos Patrik 1:1, Brhel Štěpán 0:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Olivares Felipe 1:0, Delinčák Filip 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:1, David Petr 0:1, Valenta Jan 0:1), KT Praha - TJ Ostrava KST 3:2 (body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 1:0, body hostů: Martinko Tomáš 1:1, Onderka František 1:1, Štalzer Adam 0:1), SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 1:1, Květon Ondřej 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Klásek Marek 0:2, Buben Vlastimil 1:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SKST Stavoimpex Hodonín - HB Ostrov 0:3 (body domácích: Tymofieiev Oleksandr 0:1, Klos Patrik 0:1, Brhel Štěpán 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), SKST Charvát Havířov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (PPTV, body domácích: Bajger Ondřej 2:0, David Petr 0:1, Valenta Jan 1:0, body hostů: Olivares Felipe 0:1, Kleprlík Jakub 1:1, Delinčák Filip 0:1), TJ Ostrava KST - KT Praha 2:3 (PPTV, body domácích: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 1:0, body hostů: Pavelka Tomáš 2:0, Olejník Martin 1:1, Koblížek Martin 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 0:1, Klásek Marek 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:1, Gavlas Antonín ml. 2:0, Slapnička Jakub 1:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA - SKST Charvát Havířov 3:2 (body domácích: Kleprlík Jakub 2:0, Olivares Felipe 1:1, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Valenta Jan 0:2, Bajger Ondřej 1:1, David Petr 1:0), KT Praha - TJ Ostrava KST -:-, SKST Cheb - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Štěpánek David 1:0, Jadrný Šimon 1:0, body hostů: Buben Vlastimil 0:1, Crha Jakub 0:1, Klásek Marek 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA 3:1 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 1:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Kleprlík Jakub 1:0, Delinčák Filip 0:2, Olivares Felipe 0:1), SKST Cheb - KT Praha 1:3 (PPTV, body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Štěpánek David 0:1, Slapnička Jakub 0:1, body hostů: Pavelka Tomáš 0:1, Olejník Martin 2:0, Koblížek Martin 1:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC ENFIREEX OSTRAVA - HB Ostrov 1:3 (PPTV, body domácích: Kleprlík Jakub 0:2, Olivares Felipe 1:0, Delinčák Filip 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 1:0, Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 1:0), KT Praha - SKST Cheb 3:2 (PPTV, body domácích: Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Štěpánek David 0:2, Gavlas Antonín ml. 1:1, Květon Ondřej 1:0),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - TTC ENFIREEX OSTRAVA -:- (PPTV), SKST Cheb - KT Praha -:- (PPTV),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
HB Ostrov - KT Praha 3:1 (PPTV, body domácích: Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 0:1, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:1, Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KT Praha - HB Ostrov 1:3 (PPTV, body domácích: Olejník Martin 1:1, Pavelka Tomáš 0:1, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 0:1, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:0),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
HB Ostrov - KT Praha -:- (PPTV),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy