Výsledky do novin
1.liga mužů
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozínek Vojtěch 4:0, Kaucký Jakub 1:3, Přída Kryštof 0:4, Zelinka Jakub 3:1, body hostů: Smýkal Tomáš 2:2, Handl Petr 3:1, Šmerda Marek 1:3, Gorecki Jan 2:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Agrotec Hustopeče 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kortus Pavel ml. 1:3, Kortus Filip 3:1, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:1, body hostů: Obešlo Marek 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Mesaroš Jakub 2:2, Janoušek Přemek 1:2), TJ Ostrava KST B - SKST Havířov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přistál Tomáš 2:0, Martinko Tomáš 2:0, Onderka František 2:1, Štalzer Adam 2:0, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Čihák Marek 1:1, Baroš Antonín 0:2, Mikolašík Michal 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - HB Ostrov B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Michal ml. 1:3, Mokrejš Jan 2:2, Šlapák Miloš 1:2, Buben Vlastimil 2:2, body hostů: Slapnička Jakub 0:4, Květon Ondřej 3:1, Skála Radek 3:1, Vožický Bohumil 3:0), DTJ Hradec Králové - KST SK US Steinerová Choceň 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foff Lukáš 2:2, Merta Jakub 4:0, Šilhán Petr 1:2, Zavoral Roman 2:2, body hostů: Štrof Vojtěch 3:1, Bělohlávek Dominik 2:2, Liška Libor 0:4, Dostál Jan 1:2), KST NOVÝ JIČÍN - TTC Elizza Praha 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lapčík Ondřej 2:2, Kowal René 0:2, Masnica Michal 1:3, Hanák Martin 4:0, Kratochvíl Michal 1:1, body hostů: Laboutka Luděk 2:2, Krameš Jan 2:2, Dvořák Petr 2:2, Šedivý Zdeněk 2:2),
2. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucký Jakub 4:0, Šíp Martin 2:1, Přída Kryštof 0:3, Zelinka Jakub 3:1, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Klimek Vojtěch 1:3, Schwarzer Antonín 1:2, Mesaroš Jakub 0:3), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC MS Brno 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 0:3, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:0, WO 1:0, body hostů: Handl Petr 1:2, Smýkal Tomáš 1:2, Gorecki Jan 2:1, Šmerda Marek 1:2, WO 0:1), TJ Ostrava KST C - SKST Havířov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morávek Radim 3:0, Vybíral Filip 2:1, Kadlec Vít 2:1, Plachta Jakub 1:2, body hostů: Harenčák Jakub 0:3, Čihák Marek 3:0, Macurák Michal 0:3, Baroš Antonín 1:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - KST SK US Steinerová Choceň 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlapák Miloš 1:2, Lebeda Michal ml. 2:0, Mokrejš Jan 2:1, Buben Vlastimil 3:0, body hostů: Štrof Vojtěch 2:1, Bělohlávek Dominik 0:3, Dostál Jan 0:3, Liška Libor 1:1), DTJ Hradec Králové - HB Ostrov B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Merta Jakub 0:2, Zavoral Roman 0:2, Šilhán Petr 0:2, Foff Lukáš 0:2, body hostů: Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 2:0, Slapnička Jakub 2:0, Vožický Bohumil 2:0), KST NOVÝ JIČÍN - SKST Warmnis Liberec B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kowal René 0:3, Masnica Michal 0:3, Lapčík Ondřej 1:2, Hanák Martin 3:1, body hostů: Průša David 4:0, Borůvka Lukáš 2:1, Medek Josef 1:2, Pařízek Martin 2:1),
3. kolo:
TTC MS Brno - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smýkal Tomáš 4:0, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 2:1, Handl Petr 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 2:2, Krameš Jan 0:4, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 2:1), TJ Agrotec Hustopeče - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - KST NOVÝ JIČÍN 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vožický Bohumil 2:0, Skála Radek 2:0, Květon Ondřej 3:0, Slapnička Jakub 1:1, body hostů: Hanák Martin 0:3, Lapčík Ondřej 0:2, Kratochvíl Michal 1:1, Kowal René 0:2), SKST Havířov B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rusnák Aleš 0:2, Harenčák Jakub 0:2, Košťál Daniel 0:3, Čihák Marek 2:1, body hostů: Buben Vlastimil 3:0, Mokrejš Jan 3:0, Šlapák Miloš 1:1, Hort Tomáš 1:1), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Matěj 0:1, Šíp Martin 0:3, Přída Kryštof 0:3, Kaucký Jakub 2:1, Rozínek Vojtěch 0:2, body hostů: Martinko Tomáš 3:0, Štalzer Adam 2:1, Javůrek Jiří 3:0, Přistál Tomáš 2:1), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kortus Pavel ml. 2:1, Kortus Filip 1:2, Holáň Jan 2:1, Košťál Radek 3:0, body hostů: Vybíral Filip 1:2, Kadlec Vít 2:1, Morávek Radim 1:2, Plachta Jakub 0:3),
4. kolo:
TTC MS Brno - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopányi Tomáš 3:1, Klimek Vojtěch 2:1, Mesaroš Jakub 1:2, Schwarzer Antonín 3:1, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Krameš Jan 1:3, Dvořák Petr 0:3, Šedivý Zdeněk 0:3), KST SK US Steinerová Choceň - KST NOVÝ JIČÍN 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Dostál Jan 0:4, Štrof Vojtěch 3:1, body hostů: Hanák Martin 4:0, Lapčík Ondřej 2:2, Kratochvíl Michal 1:3, Kowal René 2:2), SKST Havířov B - DTJ Hradec Králové 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baroš Antonín 0:3, Čihák Marek 1:1, Rusnák Aleš 1:2, Harenčák Jakub 1:2, WO 0:1, body hostů: Zavoral Roman 3:0, Foff Lukáš 2:1, Šilhán Petr 1:2, Merta Jakub 2:0, WO 1:0), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Ostrava KST C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozínek Vojtěch 2:1, Černota Filip 0:2, Přída Kryštof 2:1, Kaucký Jakub 4:0, WO 2:0, body hostů: Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 1:3, Vybíral Filip 0:3, Plachta Jakub 0:1, WO 0:2), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Ostrava KST B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kortus Pavel ml. 0:3, Sivera Adam 0:3, Kortus Filip 2:1, Holáň Jan 2:1, body hostů: Štalzer Adam 2:1, Martinko Tomáš 2:1, Javůrek Jiří 1:2, Přistál Tomáš 3:0),
15. kolo:
SF SKK El Niňo Praha B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - TJ Ostrava KST C 7:10 (Ukončeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Přistál Tomáš 1:3, Javůrek Jiří 1:3, Onderka František 3:0, Štalzer Adam 1:3, body hostů: Plachta Jakub 1:3, Morávek Radim 3:1, Kadlec Vít 3:1, Vybíral Filip 2:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TTC MS Brno - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno),
22. kolo:
HB Ostrov B - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno),
23. kolo:
KST SK US Steinerová Choceň - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - SKST Havířov B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC MS Brno - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TJ Agrotec Hustopeče - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - HB Ostrov B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno), TTC MS Brno - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), SKST Havířov B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno),
26. kolo:
SKST Havířov B - TTC MS Brno -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:- (Ukončeno),
27. kolo:
SKST Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče -:- (Ukončeno), KST SK US Steinerová Choceň - SF SKK El Niňo Praha B -:- (Ukončeno), HB Ostrov B - TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Warmnis Liberec B - TJ Ostrava KST B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST C -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN - DTJ Hradec Králové -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TTC MS Brno - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - HB Ostrov B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha B - SKST Havířov B -:- (Ukončeno),
29. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče - KST NOVÝ JIČÍN -:- (Ukončeno), DTJ Hradec Králové - TTC Elizza Praha -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Warmnis Liberec B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST C - HB Ostrov B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST B - KST SK US Steinerová Choceň -:- (Ukončeno), TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice - SKST Havířov B -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy