Výsledky do novin
2.liga mužů sk.B
1. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Nový Jičín B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimenta Matěj 0:4, Sixta Vít 3:1, Šorm Luboš ml. 1:3, Kalenský Jaroslav 4:0, body hostů: Pavlík Tibor 2:2, Polášek Radovan 1:3, Kratochvíl Tomáš 3:1, Vincek Martin 2:2), SKST Liberec C - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Erik 0:3, Protiva Luboš 0:2, Gireth Pavel 0:3, Rosu Robert Alexandru 1:2, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Gráf Jiří 3:0, Košťál Daniel 3:0, Tomaniec Jiří 1:1), KST Blansko - KST Slezan Opava 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 2:2, Svoboda Lukáš II. 1:3, body hostů: Knybel Kamil 1:3, Dzida Jan 4:0, Tomica Daniel 3:1, Dzida Lukáš 0:4), TJ Sadská - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolejší Stanislav 2:2, Kyncl Jiří 1:2, Trajhan Miroslav 0:3, Pych Luděk ml. 2:2, body hostů: Brhel Štěpán 3:1, Hromek Filip 4:0, Růžička Filip 2:1, Svoboda Petr 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janovský Dan 1:3, Brát Karel ml. 1:3, Lebeda Matyáš 2:2, Hort Tomáš 3:1, body hostů: Soukup Adam 2:2, Dufek Jan 3:1, Otáhal Bořek 1:3, Nedbálek Michal 3:1), TTC MS Brno B - HB Ostrov C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:0, Šenkapoul Petr 1:1, Mejzlík Martin 2:1, Bíza Petr 3:0, body hostů: Záboj Matěj 1:2, Vondráček Filip 1:2, Sivera Adam 0:2, Bártík Tomáš 0:2), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol Studená I. 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:2, Vybíral Marek 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 1:3, Smola Igor 1:3, Doležal Ondřej 1:2),
2. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Baník Havířov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimenta Matěj 0:3, Sixta Vít 0:2, Šorm Luboš ml. 0:3, Kalenský Jaroslav 2:1, body hostů: Rusnák Aleš 3:0, Gráf Jiří 2:1, Košťál Daniel 2:1, Tomaniec Jiří 2:0), SKST Liberec C - KST Nový Jičín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Mareš Erik 1:1, Gireth Pavel 3:0, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Pavlík Tibor 2:1, Polášek Radovan 0:3, Kratochvíl Tomáš 0:3, Vincek Martin 0:2), TJ Holásky - KST Slezan Opava 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babák Petr 1:2, Palbuchta Jiří 2:1, Ságl Ondřej 0:3, Chrást Roman 1:3, body hostů: Dzida Jan 3:1, Tomica Daniel 3:0, Knybel Kamil 3:0, Dzida Lukáš 0:3), TJ Sadská - KST Zlín 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pych Luděk ml. 0:2, Kyncl Jiří 0:2, Dolejší Stanislav 0:2, Trajhan Miroslav 0:2, body hostů: Dufek Jan 2:0, Soukup Adam 2:0, Nedbálek Michal 2:0, Otáhal Bořek 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - SKST Stavoimpex Hodonín B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brát Karel ml. 1:1, Hort Tomáš 2:0, Lebeda Matyáš 2:1, Janovský Dan 3:0, body hostů: Brhel Štěpán 2:1, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 0:2, Svoboda Petr 0:2), TTC MS Brno B - TJ Sokol Studená I. 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Ivo 2:2, Šenkapoul Petr 1:3, Mejzlík Martin 1:3, Bíza Petr 4:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Čermák Marek 1:3, Doležal Ondřej 3:1, Smola Igor 1:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - HB Ostrov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Ondrovčák Miroslav 1:3, Vybíral Marek 2:2, body hostů: Bárta Daniel 4:0, Novák Aleš 2:2, Záboj Matěj 0:3, Vondráček Filip 2:2, Kanta František 1:0),
3. kolo:
KST Nový Jičín B - HB Ostrov C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masnica Michal 2:1, Kratochvíl Tomáš 0:3, Vincek Martin 0:3, Pavlík Tibor 2:1, WO 0:1, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 3:0, Záboj Matěj 1:2, Jadrný Šimon 1:2, WO 1:0), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol Studená I. 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomaniec Jiří 4:0, Baroš Antonín 1:1, Bača Jaroslav ml. 0:3, Gráf Jiří 2:2, Košťál Daniel 1:0, body hostů: Korbel Filip ml. 3:1, Doležal Ondřej 1:3, Smola Igor 2:1, Čermák Marek 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín B - TTC MS Brno B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Štěpán 1:1, Svoboda Petr 0:2, Hromek Filip 0:3, Růžička Filip 1:2, body hostů: Bíza Petr 2:1, Mejzlík Martin 3:0, Sigmund Ivo 1:1, Šenkapoul Petr 2:0), KST Zlín - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Adam 1:0, Král Filip 2:0, Nedbálek Michal 2:0, Dufek Jan 2:0, WO 1:0, body hostů: Vybíral Marek 0:2, Vybíral Lukáš 0:2, Ondrovčák Miroslav 0:2, Forman Libor 0:1, WO 0:1), KST Slezan Opava - TJ Sadská 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 1:3, Knybel Kamil 4:0, Dzida Lukáš 0:4, Dzida Jan 1:3, body hostů: Trajhan Miroslav 3:1, Pych Luděk ml. 3:1, Dolejší Stanislav 3:1, Kyncl Jiří 1:3), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Blansko 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalenský Jaroslav 3:1, Valeš Jakub 2:2, Jakubský Filip 0:4, Schwab Richard 2:2, body hostů: Vaculík Miloslav 3:1, Veselý Lukáš 2:2, Přikryl Aleš 1:3, Svoboda Lukáš I. 3:1), SKST Liberec C - TJ Holásky 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Gireth Pavel 2:1, Mareš Erik 2:1, Rosu Robert Alexandru 4:0, body hostů: Chrást Roman 3:1, Ságl Ondřej 0:3, Babák Petr 0:3, Palbuchta Jiří 0:3),
4. kolo:
KST Nový Jičín B - TJ Sokol Studená I. 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Radovan 0:2, Kratochvíl Tomáš 0:2, Pavlík Tibor 2:1, Masnica Michal 0:3, body hostů: Korbel Filip ml. 2:1, Smola Igor 2:1, Doležal Ondřej 2:0, Čermák Marek 2:0), SKST Baník Havířov C - HB Ostrov C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košťál Daniel 0:2, Slaný Vojtěch 0:2, Tomaniec Jiří 1:2, Gráf Jiří 1:2, body hostů: Kanta František 3:0, Bárta Daniel 2:1, Jadrný Šimon 2:0, Záboj Matěj 1:1), SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 2:2, Mikeska Jaroslav 2:2, Hromek Filip 2:2, Brhel Štěpán 2:2, body hostů: Vybíral Lukáš 4:0, Vybíral Marek 4:0, Ondrovčák Miroslav 0:4, Vybíral Matouš 0:4), KST Zlín - TTC MS Brno B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:2, Král Filip 1:2, Nedbálek Michal 3:0, Dufek Jan 4:0, body hostů: Bíza Petr 1:3, Mejzlík Martin 0:3, Sigmund Ivo 1:2, Šenkapoul Petr 2:1), KST Slezan Opava - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomica Daniel 0:3, Knybel Kamil 2:1, Dzida Jan 0:3, Vitásek Adam 2:1, body hostů: Hort Tomáš 2:1, Lebeda Matyáš 1:2, Janovský Dan 3:0, Brát Karel ml. 2:1), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Holásky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwab Richard 2:0, Kalenský Jaroslav 2:2, Jakubský Filip 1:3, Valeš Jakub 2:2, Sixta Vít 0:2, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Chrást Roman 3:1, Palbuchta Jiří 3:1, Babák Petr 1:3), SKST Liberec C - KST Blansko 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Protiva Luboš 2:1, Gireth Pavel 1:1, Mareš Erik 2:1, Rosu Robert Alexandru 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 2:1, Veselý Lukáš 1:2, Svoboda Lukáš I. 0:3, Přikryl Aleš 0:2),
15. kolo:
TJ Tatran KRPA Hostinné B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), KST Blansko - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Zlín -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno),
20. kolo:
KST Nový Jičín B - KST Blansko -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), KST Zlín - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno),
21. kolo:
SKST Baník Havířov C - KST Blansko -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - TJ Holásky -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sadská -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), KST Zlín - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín B - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), KST Zlín - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sadská - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Holásky -:- (Ukončeno),
23. kolo:
KST Zlín - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Holásky -:- (Ukončeno),
24. kolo:
KST Nový Jičín B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), KST Blansko - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), TJ Holásky - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SKST Baník Havířov C - TJ Sadská -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno), TJ Holásky - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), KST Blansko - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Slezan Opava - KST Zlín -:- (Ukončeno),
26. kolo:
KST Slezan Opava - KST Nový Jičín B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), KST Zlín - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - KST Blansko -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - TJ Holásky -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Sadská -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno),
27. kolo:
KST Slezan Opava - SKST Baník Havířov C -:- (Ukončeno), KST Zlín - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (Ukončeno), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Liberec C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Studená I. - KST Blansko -:- (Ukončeno), HB Ostrov C - TJ Holásky -:- (Ukončeno), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Sadská -:- (Ukončeno), TTC MS Brno B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C -:- (Ukončeno),
28. kolo:
KST Nový Jičín B - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Sadská - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), KST Blansko - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno), TJ Holásky - KST Zlín -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné B - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno),
29. kolo:
SKST Baník Havířov C - TTC MS Brno B -:- (Ukončeno), KST Nový Jičín B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov -:- (Ukončeno), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - HB Ostrov C -:- (Ukončeno), TJ Sadská - TJ Sokol Studená I. -:- (Ukončeno), TJ Holásky - SKST Stavoimpex Hodonín B -:- (Ukončeno), KST Blansko - KST Zlín -:- (Ukončeno), SKST Liberec C - KST Slezan Opava -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy