Výsledky do novin
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
SK Kounov - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janko Petr 3:1, Kolář Radek 2:2, Ruffer Pavel 3:1, Vymetálek Jan 3:1, body hostů: Griščenko Jan 3:1, Chlumecký Leoš 1:3, Hájek Jaroslav 0:3, Plašil Jan 0:4, Křen Vladimír 1:0), SK Solnice A - KPST Záhornice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubec Martin 2:2, Kubec Jiří ml. 2:2, Holoubek Václav 1:2, Novák Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Jarkovský Petr 4:0, Kovaříček Josef 4:0, Holanec Jakub 0:4, Pícha Aleš 0:3, WO 0:1), TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějus Leoš 3:1, Marek Jiří 1:3, Jakubec František 1:3, Vevjora Rostislav 3:1, body hostů: Merganc Jiří 2:2, Bolehovský Karel 2:2, Müller Pavel 3:1, Bartoš Jindřich 1:3), TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Prorubky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Josef 3:1, Zavacký Vojtěch 3:1, Šimon Petr 1:3, Petr Radim 2:2, body hostů: Krejčí Jaroslav 2:2, Plašil Miroslav 0:4, Severýn Pavel 4:0, Krejčí Jiří 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Prorubky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Jiří 1:3, Matějů Jan 3:1, Krystlík Michal 2:2, Sadloň Jozef st. 3:1, body hostů: Krejčí Jaroslav 2:2, Plašil Miroslav 1:1, Severýn Pavel 3:1, Krejčí Jiří 1:3, Černý Pavel 0:2), TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TTC Kostelec nad Orlicí E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Merganc Jiří 2:2, Bolehovský Karel 1:3, Bartoš Jindřich 3:1, Müller Pavel 2:2, body hostů: Čermák Josef 2:2, Zavacký Vojtěch 1:3, Petr Radim 3:1, Dubský Filip 2:2), KPST Záhornice B - TTC Lhoty u Potštejna C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarkovský Petr 4:0, Findejs Stanislav 1:3, Růžička David 0:4, Kovaříček Josef 4:0, body hostů: Marek Jiří 0:2, Bříza Jaroslav 2:2, Jakubec František 2:2, Hájek Libor 2:2, Vevjora Rostislav 1:1), TJ Baník Vamberk C - SK Solnice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michera Martin st. 4:0, Novák Radovan 1:3, Jedlinský Jiří 1:3, Podolka Jan 2:0, Michera Martin ml. 0:2, body hostů: Kubec Martin 3:1, Kubec Jiří ml. 3:1, Holoubek Václav 1:3, Novák Petr 1:3),
3. kolo:
SK Kounov - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, SK Solnice A - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Baník Vamberk C -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - KPST Záhornice B -:-, TJ Prorubky - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, KPST Záhornice B - TJ Prorubky -:-, TJ Baník Vamberk C - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
5. kolo:
SK Solnice A - SK Kounov -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TJ Prorubky - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - KPST Záhornice B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - KPST Záhornice B -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Prorubky -:-, SK Kounov - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
7. kolo:
SK Solnice A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - SK Kounov -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, KPST Záhornice B - TJ Baník Vamberk C -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - KPST Záhornice B -:-, SK Kounov - TJ Prorubky -:-, SK Solnice A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
9. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - SK Solnice A -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - SK Kounov -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, SK Kounov - KPST Záhornice B -:-, SK Solnice A - TJ Prorubky -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-,
11. kolo:
TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Prorubky - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - SK Solnice A -:-, TJ Baník Vamberk C - SK Kounov -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - SK Kounov -:-, KPST Záhornice B - SK Solnice A -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, TJ Prorubky - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-,
13. kolo:
TJ Prorubky - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - KPST Záhornice B -:-, SK Solnice A - TJ Baník Vamberk C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - SK Kounov -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - SK Solnice A -:-, TJ Baník Vamberk C - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, KPST Záhornice B - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Prorubky -:-,
15. kolo:
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Prorubky - KPST Záhornice B -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TJ Baník Vamberk C -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-,
16. kolo:
SK Kounov - SK Solnice A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Baník Vamberk C - TJ Prorubky -:-, KPST Záhornice B - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-,
17. kolo:
KPST Záhornice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A - TJ Baník Vamberk C -:-, TJ Prorubky - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - SK Kounov -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - SK Solnice A -:-, SK Kounov - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Baník Vamberk C - KPST Záhornice B -:-,
19. kolo:
TJ Baník Vamberk C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, KPST Záhornice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A -:-, TJ Prorubky - SK Kounov -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - SK Solnice A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Lhoty u Potštejna C -:-, SK Solnice A - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, SK Kounov - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Baník Vamberk C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B -:-, KPST Záhornice B - SK Kounov -:-, TJ Prorubky - SK Solnice A -:-, TTC Kostelec nad Orlicí E - TTC Lhoty u Potštejna C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B - TTC Kostelec nad Orlicí E -:-, TTC Lhoty u Potštejna C - TJ Prorubky -:-, SK Solnice A - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A -:-, SK Kounov - TJ Baník Vamberk C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy