Výsledky do novin
Regionální přebor 5. třídy
1. kolo:
SK Týniště nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbelová Romana 4:0, Richterová Andrea 1:2, Hrabina Rudolf 2:2, Polčáková Lucie 2:2, Malý Petr 0:1, body hostů: Chudý Zdeněk 0:4, Vašátko Vratislav 1:3, Zezulka Stanislav 3:1, Přibyl Luboš 3:1), TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michera Martin ml. 4:0, Šembera Dalibor 3:1, Frejvaldová Martina 2:2, Urbánek Tomáš 4:0, body hostů: Mazura Miroslav 0:4, Šulc Jiří 1:3, Pišl Zdeněk 0:4, Kaplan Jiří 2:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - KPST Záhornice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Josef 4:0, Forche Karel 3:1, Karhan Zdeněk 4:0, Tauer Jan 2:0, Malý František 1:1, body hostů: Botlík Martin 2:2, Mazáč Robin 0:4, Jarkovská Petra 0:4, Žabokrcký Petr 0:4), TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Častolovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Unger Jaroslav 4:0, Palla Rostislav 2:2, Hylas Pavel 4:0, Viesner Jiří 2:2, body hostů: Šupler Ondřej 2:2, Fabián Marek 0:4, Málek Miloš 0:1, Praus Zdeněk 2:2, Šupler Evžen 0:3),
2. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Týniště nad Orlicí C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibyl Luboš 4:0, Vašátko Vratislav 3:1, Antal Miroslav 3:1, Zezulka Stanislav 3:1, body hostů: Novotný Adam 0:2, Radil Šimon 0:4, Dlabal Josef 3:1, Závodní Daniel 0:4, Prokeš Radovan 0:2), KPST Záhornice D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazáč Robin 1:3, Jarkovská Petra 2:2, Žabokrcký Petr 2:2, Říčář Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Krystlík Vladimír 1:2, Palla Rostislav 2:2, Viesner Jiří 2:2, Korman Jan 2:2, WO 0:1), SK Solnice B - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havran Luděk 2:2, Kubec Jiří st. 1:3, Zezulka Kamil 1:3, Kříčenský Richard 0:4, body hostů: Lakomý Richard 3:1, Forche Karel 4:0, Karhan Zdeněk 4:0, Tauer Jan 1:1, Malý František 0:2), SK Týniště nad Orlicí D - TJ Baník Vamberk E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polčáková Lucie 0:4, Richterová Andrea 0:4, Korbelová Romana 4:0, Hrabina Rudolf 1:3, body hostů: Urbánek Tomáš 3:1, Michera Martin ml. 3:1, Šembera Dalibor 3:1, Frejvaldová Martina 2:2),
3. kolo:
TJ Baník Vamberk E - TJ Baník Vamberk F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michera Martin ml. 3:1, Šembera Dalibor 4:0, Hamerská Adéla 3:1, Urbánek Tomáš 4:0, body hostů: Zezulka Stanislav 0:4, Chudý Zdeněk 0:4, Antal Miroslav 0:4, Přibyl Luboš 2:2), TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Častolovice D -:-,
4. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Častolovice D -:-, KPST Záhornice D - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí C - SK Solnice B -:-, TJ Sokol Častolovice D - KPST Záhornice D -:-,
6. kolo:
TJ Baník Vamberk F - KPST Záhornice D -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Týniště nad Orlicí C - SK Týniště nad Orlicí D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlabal Josef 2:2, Závodní Daniel 0:4, Novotný Adam 0:4, Prokeš Radovan 0:1, Karlíková Lucie 0:3, body hostů: Malý Petr 3:1, Richterová Andrea 4:0, Polčáková Lucie 4:0, Polčák Ondřej 3:1), TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, KPST Záhornice D - SK Solnice B -:-,
8. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Solnice B -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - KPST Záhornice D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Baník Vamberk E -:-, KPST Záhornice D - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-,
10. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - SK Solnice B -:-, TJ Baník Vamberk E - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Týniště nad Orlicí C -:-,
11. kolo:
SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Solnice B - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
12. kolo:
TJ Baník Vamberk F - SK Týniště nad Orlicí D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Baník Vamberk E -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, TJ Sokol Častolovice D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-,
13. kolo:
SK Týniště nad Orlicí C - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Solnice B -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
14. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Baník Vamberk E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zezulka Stanislav 1:2, Antal Miroslav 2:2, Chudý Zdeněk 0:4, Vašátko Vratislav 1:3, Přibyl Luboš 0:1, body hostů: Urbánek Tomáš 4:0, Michera Martin ml. 4:0, Šembera Dalibor 3:0, Kolečková Eliška 1:3, Málek Šimon 0:1), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Solnice B - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Týniště nad Orlicí C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Častolovice D - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Týniště nad Orlicí C - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - SK Týniště nad Orlicí D -:-,
16. kolo:
TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, SK Solnice B - SK Týniště nad Orlicí C -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Častolovice D -:-,
17. kolo:
KPST Záhornice D - TJ Baník Vamberk F -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Baník Vamberk E -:-,
18. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - SK Týniště nad Orlicí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richterová Andrea 1:0, Hrabina Rudolf 3:1, Polčáková Lucie 2:2, Korbelová Romana 2:0, Polčák Ondřej 2:1, Malý Petr 2:0, body hostů: Radil Šimon 0:2, Novotný Adam 0:2, Závodní Daniel 1:3, Dlabal Josef 2:2, Karlíková Lucie 0:2, Prokeš Radovan 1:1), TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Sokol Častolovice D -:-, SK Solnice B - KPST Záhornice D -:-,
19. kolo:
SK Solnice B - TJ Baník Vamberk F -:-, KPST Záhornice D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-, TJ Sokol Častolovice D - SK Týniště nad Orlicí D -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Baník Vamberk E -:-, TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
20. kolo:
TJ Baník Vamberk F - TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E -:-, TJ Baník Vamberk E - TJ Sokol Častolovice D -:-, SK Týniště nad Orlicí D - KPST Záhornice D -:-, TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - SK Solnice B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D - TJ Baník Vamberk F -:-, SK Solnice B - SK Týniště nad Orlicí D -:-, KPST Záhornice D - TJ Baník Vamberk E -:-, SK Týniště nad Orlicí C - TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E - SK Týniště nad Orlicí C -:-, TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B - TJ Sokol Častolovice D -:-, TJ Baník Vamberk E - SK Solnice B -:-, SK Týniště nad Orlicí D - TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy