Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní základ sk. A
1. kolo:
SK Čejč z.s. B - SK Baník Ratíškovice D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marada Petr 3:0, Parči Filip 2:1, Lažek Marek 3:0, Hrabec Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Zemánková Gabriela 2:2, Tomeček Adam 0:4, Směřička David 0:4, WO 0:5), T.J. Sokol Svatobořice C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krist David 2:2, Zetocha František 4:0, Knecht Jakub 4:0, Kasarda Ondřej 2:2, body hostů: Kristen Matias 0:4, Pichler Adam 0:4, Riedl Tobias 2:2, Oliva Josef 2:2), SKST Hodonín H - SKST Dubňany D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buček Matěj 4:0, Vyrůbalík Patrik 3:1, Štěrbák Lukáš 4:0, Bučková Eliška 3:1, body hostů: Příkazský Jan 0:4, Kratochvílová Natálie 1:3, Mokráš Jakub 1:3, Šural Václav 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotásková Kristýna 4:0, Veselý Šimon 2:2, Rehortová Vanesa 1:3, Kotásková Julie 0:4, body hostů: Stupavský Jakub 3:1, Navrátil Jan 3:1, Příhoda Michal 2:2, Svora Martin 1:3),
2. kolo:
SKST Dubňany D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SKST Hodonín H 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sochorová Nela 0:4, Riedl Tobias 0:4, Oliva Josef 0:4, Pichler Adam 0:1, Kristen Matias 0:3, body hostů: Buček Matěj 4:0, Rozehnal Daniel 4:0, Štěrbák Lukáš 4:0, Vyrůbalík Patrik 4:0), SK Baník Ratíškovice D - T.J. Sokol Svatobořice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Adam 1:3, Směřička David 0:4, Kladňák Jaroslav 4:0, Zemánková Gabriela 1:3, body hostů: Krist Jan 3:1, Krist David 2:2, Krist Jiří 3:1, Knecht Jakub 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SK Čejč z.s. B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmídová Kamila 1:3, Klimeš Jakub 0:4, Neničková Zuzana 0:4, Fric Milan 0:3, Klimeš Josef 0:1, body hostů: Marada Petr 4:0, Lažek Marek 4:0, Parči Filip 3:1, Hrabec Pavel 4:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, SKST Hodonín H - SK Baník Ratíškovice D -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Slovan Hodonín D - SKST Dubňany D -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Slovan Hodonín D -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SKST Hodonín H -:-, SK Čejč z.s. B - T.J. Sokol Svatobořice C -:-,
5. kolo:
SKST Hodonín H - SK Čejč z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Slovan Hodonín D - SK Baník Ratíškovice D -:-, SKST Dubňany D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-,
6. kolo:
SK Baník Ratíškovice D - SKST Dubňany D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Slovan Hodonín D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SKST Hodonín H -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice E - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Slovan Hodonín D - SK Čejč z.s. B -:-, SKST Dubňany D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SK Baník Ratíškovice D -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, SK Čejč z.s. B - SKST Dubňany D -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - Slovan Hodonín D -:-, SKST Hodonín H - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-,
9. kolo:
Slovan Hodonín D - SKST Hodonín H -:-, SKST Dubňany D - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SK Čejč z.s. B -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-,
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice D - SK Čejč z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, SKST Dubňany D - SKST Hodonín H -:-, Slovan Hodonín D - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SKST Dubňany D -:-, SKST Hodonín H - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SK Baník Ratíškovice D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, SK Baník Ratíškovice D - SKST Hodonín H -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SKST Dubňany D - Slovan Hodonín D -:-,
13. kolo:
Slovan Hodonín D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SK Baník Ratíškovice D -:-, SKST Hodonín H - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SK Čejč z.s. B -:-,
14. kolo:
SK Čejč z.s. B - SKST Hodonín H -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SK Baník Ratíškovice D - Slovan Hodonín D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - SKST Dubňany D -:-,
15. kolo:
SKST Dubňany D - SK Baník Ratíškovice D -:-, Slovan Hodonín D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SK Čejč z.s. B -:-, SKST Hodonín H - T.J. Sokol Svatobořice C -:-,
16. kolo:
T.J. Sokol Svatobořice C - Tělovýchovná jednota Mikulčice E -:-, SK Čejč z.s. B - Slovan Hodonín D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SKST Dubňany D -:-, SK Baník Ratíškovice D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-,
17. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, SKST Dubňany D - SK Čejč z.s. B -:-, Slovan Hodonín D - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice E - SKST Hodonín H -:-,
18. kolo:
SKST Hodonín H - Slovan Hodonín D -:-, T.J. Sokol Svatobořice C - SKST Dubňany D -:-, SK Čejč z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - SK Baník Ratíškovice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy