Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní základ sk. B
1. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Baník Ratíškovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Ondřej 4:0, Hodonský Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, Pavka Petr 4:0, body hostů: Valachovič Dalibor 0:4, Zdařilová Martina 0:4, Sabáček Šimon 0:4, Zdařil Petr 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - Orel Syrovín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřínek Zdeněk 4:0, Malík Robert 3:1, Šibal Denis 4:0, Rymeš Adam 0:4, body hostů: Komínek Libor 1:3, Možíš Jaroslav 2:2, Bartošek Jaroslav 1:1, Kolaja Josef 1:3, Němec Lukáš 0:2), TJ Sokol Vracov z.s. D - SK Čejč z.s. C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdrová Monika 4:0, Dočkálek Petr 3:1, Zanca Adam 4:0, Ptáček Michal 2:2, body hostů: Pekárek Jiří 1:3, Šimek Marek 0:4, Pekárková Izabela 0:4, Pekárek Miroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Jiskra Strážnice z.s. F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Václav 1:3, Žůrek Tomáš 2:2, Řihák Jaroslav ml. 1:3, Večeřa Libor 0:2, Jordán Josef 2:0, body hostů: Lipa Martin 3:1, Grabovský Martin 3:1, Orlová Marta 3:1, Škoda Roman 1:3),
2. kolo:
SK Čejč z.s. C - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, Orel Syrovín B - TJ Sokol Vracov z.s. D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Možíš Jaroslav 1:3, Komínek Libor 1:3, Němec Lukáš 0:4, Kolaja Josef 0:4, body hostů: Bednařík Matěj 4:0, Dočkálek Petr 2:2, Bábík Jan 4:0, Šnajdrová Monika 4:0), SK Baník Ratíškovice E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valachovič Dalibor 3:1, Zdařil Petr 2:2, Sabáček Šimon 2:2, Zdařilová Martina 3:1, body hostů: Vavřínek Zdeněk 4:0, Šibal Denis 2:2, Matula Marek 0:4, Rymeš Adam 0:4), TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Umšajt Ivan 1:3, Štefánek Vlastimil 2:2, Zelinka Vladimír 1:3, Zůbková Lenka 0:4, body hostů: Halámek Zdeněk 3:1, Hodonský Miroslav 4:0, Marek Ondřej 4:0, Pavka Petr 1:3),
3. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - SK Baník Ratíškovice E -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - Orel Syrovín B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - SK Čejč z.s. C -:-,
4. kolo:
Orel Syrovín B - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, SK Baník Ratíškovice E - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - SK Baník Ratíškovice E -:-, SK Čejč z.s. C - Orel Syrovín B -:-,
6. kolo:
SK Baník Ratíškovice E - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Orel Syrovín B - SK Baník Ratíškovice E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Orel Syrovín B -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Čejč z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-,
9. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, SK Čejč z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, Orel Syrovín B - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-,
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice E - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, Orel Syrovín B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-,
11. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Orel Syrovín B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, Orel Syrovín B - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-,
13. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Orel Syrovín B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-,
14. kolo:
TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, SK Baník Ratíškovice E - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, Orel Syrovín B - SK Čejč z.s. C -:-,
15. kolo:
SK Čejč z.s. C - SK Baník Ratíškovice E -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, TJ Sokol Vracov z.s. D - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-,
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SK Čejč z.s. C -:-, SK Baník Ratíškovice E - Orel Syrovín B -:-,
17. kolo:
Orel Syrovín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou C -:-, SK Čejč z.s. C - TJ Kovoděl Moravský Písek A -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. F - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A - TJ Sokol Vracov z.s. D -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. D - TJ Jiskra Strážnice z.s. F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SK Čejč z.s. C -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - Orel Syrovín B -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou C - SK Baník Ratíškovice E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy