Výsledky do novin
Regionální soutěž III. třídy
1. kolo:
T.J. Sokol Hudlice D - TJ Praskolesy C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Patrik 0:1, Koudela Daniel 1:3, Med Václav 2:2, Sklenář Jakub 2:2, Průša Oldřich 2:1, body hostů: Hronza Petr 4:0, Hofman Kamil 4:0, Hofman Vít 1:3, Hartman Jakub 0:4), T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Olešná D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Perlingerová Kateřina 1:1, Řejha Filip 0:4, Svobodová Nikol 1:3, Hucek Richard 1:3, Melenec Matěj 0:2, body hostů: Velvarský Jiří 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Sviták Lukáš 4:0, Herman Marek 1:3), TJ Sokol Žebrák F - TJ Lokomotiva Zdice E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 1:3, Šimon Jaroslav 2:2, Lorenc Ondřej 0:4, Roušal Robin 0:4, body hostů: Johan Hynek 3:1, Franko Petr 2:2, Jelšina Lukáš 4:0, Šilhavý Petr 4:0), TJ Broumy B - TJ Lokomotiva Zdice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vais Vladimír 1:3, Rosa Mikuláš 1:3, Rosa Vojtěch 0:4, Kuník Ondřej 0:4, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Poncar Václav 3:1, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 4:0), TJ Chaloupky C. - TJ Litavan Libomyšl 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štochl Karel 0:4, Pekárek Ondřej 0:4, Vodňanský Petr 0:4, Kořínek František 4:0, body hostů: Lhoták Jan 2:0, Závora Vlastimil 3:1, Janeček Václav 3:1, Janeček Tomáš 3:1, Janda Jan 1:1),
2. kolo:
TJ Chaloupky C. - TJ Lokomotiva Zdice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodňanský Petr 0:4, Löffelmann Jan 0:4, Růžička Jaroslav 0:4, Hoskovec Václav 0:4, body hostů: Hašek Zdeněk 4:0, Zíma Karel 4:0, Pech Luděk 4:0, Poncar Václav 4:0), TJ Broumy B - TJ Lokomotiva Zdice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vais Vladimír 4:0, Rosa Vojtěch 1:3, Kuksa Zdeněk 1:0, Kuník Ondřej 2:2, Rosa Mikuláš 3:0, body hostů: Johan Hynek 2:2, Franko Petr 1:3, Šilhavý Petr 2:2, Šilhavá Ivana 0:4), TJ Sokol Žebrák F - TJ Olešná D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Šimon Jaroslav 2:2, Šlosarová Jana 2:2, Roušal Robin 0:4, body hostů: Triner Miroslav 1:3, Sviták Lukáš 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Karel Tomáš 1:3), T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Praskolesy C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melenec Matěj 4:0, Svobodová Nikol 3:1, Hucek Richard 4:0, Řejha Filip 1:3, body hostů: Hronza Petr 1:3, Hofman Vít 2:2, Kubíček Nikolas 0:4, Hartman Jakub 1:3), T.J. Sokol Hudlice D - TJ Slovan Lochovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Jakub 1:3, Průša Oldřich 1:3, Sklenář Patrik 0:4, Med Václav 1:3, body hostů: Červený Tomáš 4:0, Souček Pavel 3:1, Matia Martin 2:2, Hrdlička Tomáš 4:0),
3. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Slovan Lochovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hucek Richard 2:2, Hlaváček Jan 3:1, Bielčik Ondřej 1:3, Trögler Šimon 3:1, body hostů: Červený Tomáš 4:0, Hrdlička Tomáš 2:2, Souček Pavel 1:3, Matia Martin 0:4), TJ Sokol Žebrák F - TJ Praskolesy C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlosarová Jana 4:0, Müller Michal ml. 4:0, Roušal Robin 0:4, Dvořák Pavel 4:0, body hostů: Hronza Petr 1:3, Hofman Vít 1:3, Kubíček Nikolas 1:3, Hartman Jakub 1:3), TJ Olešná D - TJ Broumy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velvarský Jiří 1:3, Sviták Lukáš 4:0, Hřeben Stanislav 4:0, Herman Marek 1:1, Karel Tomáš 0:2, body hostů: Vais Vladimír 2:2, Rosa Mikuláš 2:2, Kuník Ondřej 2:2, Rosa Vojtěch 0:4), TJ Chaloupky C. - TJ Lokomotiva Zdice E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoskovec Václav 1:2, Mraček František 3:0, Vodňanský Petr 0:3, Kořínek František 3:0, WO 5:0, body hostů: Šilhavý Petr 2:2, Franko Petr 2:2, Šilhavá Ivana 1:3, WO 0:5), TJ Litavan Libomyšl - TJ Lokomotiva Zdice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Závora Vlastimil 3:1, Janeček Václav 1:3, Janeček Tomáš 1:2, Lhoták Jan 0:2, Janda Jan 0:2, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 3:1, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, Johan Jiří 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Olešná D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Praskolesy C - TJ Broumy B -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Slovan Lochovice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-,
5. kolo:
T.J. Sokol Hudlice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Broumy B - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Praskolesy C -:-, TJ Olešná D - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Lokomotiva Zdice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Zdeněk 3:1, Poncar Václav 2:2, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, body hostů: Prokop Jan 0:4, Franko Petr 0:4, Šilhavý Petr 2:2, Jelšina Lukáš 3:1),
6. kolo:
TJ Olešná D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Chaloupky C. -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Broumy B -:-, TJ Sokol Žebrák F - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-,
7. kolo:
T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Broumy B -:-, TJ Chaloupky C. - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Praskolesy C -:-, TJ Olešná D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-,
8. kolo:
TJ Chaloupky C. - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Litavan Libomyšl - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Olešná D - TJ Praskolesy C -:-,
9. kolo:
TJ Praskolesy C - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Litavan Libomyšl -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Broumy B -:-,
10. kolo:
TJ Olešná D - TJ Slovan Lochovice D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Broumy B - TJ Chaloupky C. -:-,
11. kolo:
TJ Broumy B - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Sokol Žebrák F - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Olešná D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Praskolesy C -:-,
12. kolo:
TJ Praskolesy C - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Olešná D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Broumy B -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Chaloupky C. -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Broumy B -:-, TJ Olešná D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Praskolesy C - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Slovan Lochovice D - T.J. Sokol Hudlice D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Žebrák F - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Broumy B -:-, TJ Praskolesy C - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Lokomotiva Zdice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelšina Lukáš 3:1, Franko Petr 0:4, Šilhavý Petr 2:1, Šilhavá Ivana 0:4, WO 1:0, body hostů: Hašek Zdeněk 2:2, Pech Luděk 4:0, Johan Oldřich 2:2, Johan Jiří 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Slovan Lochovice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Broumy B - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Litavan Libomyšl -:-,
16. kolo:
TJ Litavan Libomyšl - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Olešná D -:-, TJ Broumy B - TJ Praskolesy C -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - T.J. Sokol Hudlice D -:-,
17. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Olešná D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Praskolesy C -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Broumy B - T.J. Sokol Hudlice D -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Sokol Žebrák F -:-,
18. kolo:
TJ Broumy B - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Chaloupky C. -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Litavan Libomyšl -:-, TJ Praskolesy C - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Olešná D -:-,
19. kolo:
TJ Lokomotiva Zdice E - TJ Praskolesy C -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Slovan Lochovice D -:-, TJ Litavan Libomyšl - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Chaloupky C. - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Broumy B - TJ Sokol Žebrák F -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Žebrák F - TJ Chaloupky C. -:-, T.J. Sokol Králův Dvůr D - TJ Litavan Libomyšl -:-, T.J. Sokol Hudlice D - TJ Lokomotiva Zdice D -:-, TJ Slovan Lochovice D - TJ Lokomotiva Zdice E -:-, TJ Praskolesy C - TJ Olešná D -:-,
21. kolo:
TJ Slovan Lochovice D - TJ Olešná D -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Litavan Libomyšl - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Chaloupky C. - TJ Broumy B -:-,
22. kolo:
TJ Litavan Libomyšl - TJ Broumy B -:-, TJ Lokomotiva Zdice D - TJ Sokol Žebrák F -:-, TJ Lokomotiva Zdice E - T.J. Sokol Králův Dvůr D -:-, TJ Olešná D - T.J. Sokol Hudlice D -:-, TJ Praskolesy C - TJ Slovan Lochovice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy