Výsledky do novin
Okresní přebor IV
1. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Netvořice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibůrek Pavel 3:1, Šticha Jakub 3:1, Dráb Lukáš 2:2, Sládeček Josef 2:2, body hostů: Havelka Richard st. 1:3, Fulín Ondřej 4:0, Ernestová Lucie 0:4, Truhlář Ladislav 1:3), SK Bystřice A - SDH Petroupim C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrtiška David 1:0, Klápa Vladislav 4:0, Slavík Zdeněk 4:0, Kozák Jiří 3:1, Vrtiška Martin 3:0, body hostů: Beňatinský Jiří 1:3, Muller Jan 0:4, Fišer Michal 0:4, Hruška Petr 0:4), Sokol Pyšely C - Sokol Ostředek C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Garay Lukáš 0:4, Klinderová Iva 0:4, Svašek Jan 2:2, Hrivnák Milan 4:0, body hostů: Bartůšková Jarmila 3:1, Lemberk Josef 3:1, Vosádka Martin 2:2, Styblik Petr 2:2), TJ Sokol Teplýšovice B - SDH Olbramovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grézl Dominik 1:3, Pessr Jiří 3:1, Šramota Pavel 4:0, Šmakal Antonín 2:2, body hostů: Soták Jíří 0:4, Rosol Jan 1:3, Vosátka Milan 2:2, Zimmerman Petr 3:1),
2. kolo:
Sokol Ostředek C - TJ Sokol Teplýšovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Styblik Petr 2:0, Matouš Dominik 4:0, Lemberk Josef 2:2, Bartůšková Jarmila 3:1, Styblík Šimon 0:2, body hostů: Goby Vojtěch 0:2, Škvor Daniel 1:3, Grézl Dominik 2:2, Pessr Jiří 2:2, Uršicová Radana 0:2), SDH Petroupim C - Sokol Pyšely C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jan 2:1, Muller Jan 2:2, Fišer Michal 2:2, Beňatinský Jiří 3:1, Hruška Petr 0:1, body hostů: Svašek Jan 4:0, Hrivnák Milan 3:1, Garay Lukáš 0:4, Sukup Robert 0:4), Sokol Netvořice C - SK Bystřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Ondřej 3:1, Ernestová Lucie 2:2, Novotný Aleš 2:0, Havelka Richard st. 3:1, Šmeral Adam 1:1, body hostů: Slavík Zdeněk 1:3, Klápa Vladislav 2:2, Kozák Jiří 0:2, Vrtiška David 1:3, Vrtiška Martin 1:1), Sokol Divišov D - TATRAN Kamenný Přívoz B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dedera Jan 2:2, Svoboda Lukáš 4:0, Ševčík Vojta 1:3, Dedera Tomáš 1:1, Hurdová Gabriela 0:2, body hostů: Kukla Jakub 2:2, Bernard Josef 3:1, Kováč Robert 3:1, Hruška Pavel 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Divišov D -:-, Sokol Pyšely C - Sokol Netvořice C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - SDH Petroupim C -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Ostředek C -:-,
4. kolo:
SDH Petroupim C - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Netvořice C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Divišov D - SK Bystřice A -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - TJ Sokol Nesvačily A -:-,
5. kolo:
SK Bystřice A - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, Sokol Pyšely C - Sokol Divišov D -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Netvořice C -:-, Sokol Ostředek C - SDH Petroupim C -:-,
6. kolo:
Sokol Netvořice C - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Divišov D - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Pyšely C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SK Bystřice A -:-,
7. kolo:
Sokol Pyšely C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SDH Olbramovice C - Sokol Divišov D -:-, SDH Petroupim C - Sokol Netvořice C -:-,
8. kolo:
Sokol Divišov D - Sokol Ostředek C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - SDH Olbramovice C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, SK Bystřice A - Sokol Pyšely C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice B - SK Bystřice A -:-, SDH Olbramovice C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Ostředek C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SDH Petroupim C - Sokol Divišov D -:-,
10. kolo:
Sokol Divišov D - Sokol Netvořice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - SDH Petroupim C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Ostředek C -:-, SK Bystřice A - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Pyšely C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-,
11. kolo:
SDH Olbramovice C - Sokol Pyšely C -:-, Sokol Ostředek C - SK Bystřice A -:-, SDH Petroupim C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Netvořice C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-,
12. kolo:
Sokol Netvořice C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, SDH Petroupim C - SK Bystřice A -:-, Sokol Ostředek C - Sokol Pyšely C -:-, SDH Olbramovice C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Pyšely C - SDH Petroupim C -:-, SK Bystřice A - Sokol Netvořice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Divišov D -:-,
14. kolo:
Sokol Divišov D - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Netvořice C - Sokol Pyšely C -:-, SDH Petroupim C - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Ostředek C - SDH Olbramovice C -:-,
15. kolo:
SDH Olbramovice C - SDH Petroupim C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Netvořice C -:-, SK Bystřice A - Sokol Divišov D -:-, TJ Sokol Nesvačily A - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-,
16. kolo:
TATRAN Kamenný Přívoz B - SK Bystřice A -:-, Sokol Divišov D - Sokol Pyšely C -:-, Sokol Netvořice C - SDH Olbramovice C -:-, SDH Petroupim C - Sokol Ostředek C -:-,
17. kolo:
Sokol Ostředek C - Sokol Netvořice C -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Divišov D -:-, Sokol Pyšely C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, SK Bystřice A - TJ Sokol Nesvačily A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Nesvačily A - Sokol Pyšely C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, Sokol Divišov D - SDH Olbramovice C -:-, Sokol Netvořice C - SDH Petroupim C -:-,
19. kolo:
Sokol Ostředek C - Sokol Divišov D -:-, SDH Olbramovice C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - TJ Sokol Nesvačily A -:-, Sokol Pyšely C - SK Bystřice A -:-,
20. kolo:
SK Bystřice A - TJ Sokol Teplýšovice B -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SDH Olbramovice C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Ostředek C -:-, Sokol Divišov D - SDH Petroupim C -:-,
21. kolo:
Sokol Netvořice C - Sokol Divišov D -:-, SDH Petroupim C - TATRAN Kamenný Přívoz B -:-, Sokol Ostředek C - TJ Sokol Nesvačily A -:-, SDH Olbramovice C - SK Bystřice A -:-, TJ Sokol Teplýšovice B - Sokol Pyšely C -:-,
22. kolo:
Sokol Pyšely C - SDH Olbramovice C -:-, SK Bystřice A - Sokol Ostředek C -:-, TJ Sokol Nesvačily A - SDH Petroupim C -:-, TATRAN Kamenný Přívoz B - Sokol Netvořice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy