Výsledky do novin
1. třída A muži
1. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Stodůlky B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazánek Jiří 1:3, Řepík Jaroslav 2:2, Liška Marek 2:2, Gruber Josef 3:1, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Zubčák Patrik 2:2, Jírovec Martin 1:3, Semrád Martin 3:1), TTC Elizza Praha G - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marat Filip 1:0, Průša Martin 1:1, Kaňka Tomáš 3:0, Koutník Vojtěch 1:0, WO 3:0, body hostů: Černý Martin 1:2, Vokál Roman 0:2, Štencek Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Běchovice II A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Jiří 2:2, Kučala Viktor 2:2, Votípka Emanuel 3:0, Hubinger Lukáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 3:1, Křehnáč Milan 0:4, Charvát René 3:0, WO 0:1), TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Nusle Praha C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenář Ondřej 2:2, Bohumský Petr 3:1, Kaba Radka 2:1, Pospíšil David 3:1, body hostů: Iwabe Takahiro 3:1, Prokš Vladimír 1:3, Chadt Jiří 1:3, Tichý Květoslav 0:3), TJ Pankrác A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Radek 3:1, Navrátil Jiří 2:1, Hondlík Josef 1:2, Hargaš Martin 3:1, body hostů: Hamáček Jan 1:3, Vančura Filip 0:4, Veselý Filip 2:1, Mráz Jiří 2:1), TJ Střížkov A - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Tomáš 1:1, Fišar Martin 2:0, Provazník Petr 3:0, Urban Oto 2:0, body hostů: Škopková Věra 1:2, Dlask Marek 0:2, Rulc Lukáš 0:2, Bartošek Jan 0:2), SK Start Praha A - Slovan KST Bohnice D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybář Martin 2:1, Němeček Jiří 0:3, Kafuněk David 1:2, Rys Vilém 1:2, body hostů: Kouba Jan 1:2, Cihlář Matěj 3:0, Brož Pavel 2:1, Mirovský Ondřej 2:1),
2. kolo:
Slovan KST Bohnice D - SK OAZA Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:1, Mirovský Ondřej 2:1, Brož Pavel 2:1, Cihlář Matěj 2:1, body hostů: Gruber Josef 3:0, Řepík Jaroslav 1:2, Liška Marek 0:3, Mazánek Jiří 0:3), AC Sparta Praha F - SK Start Praha A 10:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Škopková Věra 2:0, Herrmann Vít 2:0, Chlumský Petr 2:0, Cousin Jean-Baptiste 2:0, body hostů: 0:8), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Střížkov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamáček Jan 1:3, Vančura Filip 1:2, Mráz Jiří 3:0, Veselý Filip 0:4, body hostů: Urban Oto 1:3, Pour Tomáš 3:1, Fišar Martin 2:1, Provazník Petr 3:0), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Pankrác A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Iwabe Takahiro 3:0, Prokš Vladimír 2:1, Chadt Jiří 0:4, WO 0:4, body hostů: Hargaš Martin 1:2, Müller Radek 1:2, Hondlík Josef 1:1, Navrátil Jiří 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:2, Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 2:1, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 4:0, Bohumský Petr 1:3, Kaba Radka 3:1, WO 0:5), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Michle C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štencek Jiří 1:2, Černý Martin 3:0, Vokál Roman 0:3, Kutil Jan 1:3, body hostů: Kučala Viktor 3:1, Ambrož Jiří 2:1, Votípka Emanuel 3:0, Motyčka Oldřich 0:3), TJ Sokol Stodůlky B - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 1:2, Jírovec Martin 0:3, Semrád Martin 1:2, Zubčák Patrik 1:2, body hostů: Juhasz Martin 3:0, Kadlec Tomáš 2:1, Průša Martin 2:1, Kaňka Tomáš 2:1),
3. kolo:
SK OAZA Praha A - TTC Elizza Praha G 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Marek 1:2, Řepík Jaroslav 1:2, Čapek Karel 1:2, Gruber Josef 2:2, body hostů: Koutník Vojtěch 4:0, Marat Filip 3:0, Kaňka Tomáš 0:3, Bialas Filip 1:2), TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Stodůlky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 3:1, Kučala Viktor 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Hubinger Lukáš 3:1, body hostů: Roziňák Jan 3:1, Zubčák Patrik 1:3, Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 0:3), TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenář Ondřej 2:0, Bohumský Petr 2:0, Kaba Radka 2:0, Pospíšil David 2:0, WO 1:0, body hostů: Kutil Jan 0:2, Černý Martin 0:2, Štencek Jiří 0:2, Vokál Roman 0:2, WO 0:1), TJ Pankrác A - TJ Sokol Běchovice II A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 2:0, Hargaš Martin 1:1, Müller Radek 3:0, Navrátil Jiří 2:1, body hostů: Rejent Štěpán 0:3, Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:1, Procházka Ivan ml. 0:2), TJ Střížkov A - TJ Sokol Nusle Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Tomáš 2:1, Fišar Martin 3:0, Provazník Petr 0:3, Urban Oto 3:0, body hostů: Iwabe Takahiro 1:2, Prokš Vladimír 1:2, Tichý Květoslav 2:1, Hruška Jan 0:3), SK Start Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybář Martin 2:0, Němeček Jiří 2:0, Kafuněk David 2:1, Rys Vilém 3:0, body hostů: Hamáček Jan 1:2, Vančura Filip 0:3, Břicháček David 0:2, Veselý Filip 0:2), Slovan KST Bohnice D - AC Sparta Praha F 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouba Jan 2:0, Rychlý Tomáš 2:0, Brož Pavel 2:1, Cihlář Matěj 2:0, body hostů: Skopec Daniel 0:3, Herrmann Vít 0:2, Bartošek Jan 1:1, Kubový Jan 0:2),
4. kolo:
AC Sparta Praha F - SK OAZA Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Adam 2:2, Škopková Věra 2:2, Rulc Lukáš 0:4, Chlumský Petr 3:1, body hostů: Gruber Josef 2:2, Řepík Jaroslav 4:0, Liška Marek 2:2, Kačinetz Alan 1:3), TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D -:- (Odloženo), TJ Sokol Nusle Praha C - SK Start Praha A -:- (Odloženo), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Střížkov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křehnáč Milan 1:2, Charvát René 1:2, Vich Pavel 0:3, Rejent Štěpán 2:2, body hostů: Urban Oto 3:1, Pour Tomáš 3:0, Fišar Martin 1:2, Provazník Petr 2:1), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Pankrác A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Roman 0:2, Černý Martin 1:1, Pešek Miroslav 0:3, Kutil Jan 0:2, body hostů: Hargaš Martin 2:1, Müller Radek 2:0, Hondlík Josef 2:0, Navrátil Jiří 2:0), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jírovec Martin 1:2, Semrád Martin 2:1, Merhaut Jaroslav 1:2, Zubčák Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Pospíšil David 3:1, Sklenář Ondřej 2:2, Kaba Radka 2:2, WO 0:5), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Michle C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialas Filip 0:3, Průša Martin 3:0, Koutník Vojtěch 2:1, Juhasz Martin 3:0, body hostů: Hubinger Lukáš 1:2, Kučala Viktor 0:3, Votípka Emanuel 2:1, Ambrož Jiří 1:2),
5. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ Sokol Nusle Praha C - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), TJ Střížkov A - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Běchovice II A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - SK OAZA Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Nusle Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky B - TJ Lokomotiva Vršovice C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha G - AC Sparta Praha F -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle C - Slovan KST Bohnice D -:- (NVČR Odl.), TJ Slavoj Praha B - SK Start Praha A -:- (NVČR Odl.), TJ Pankrác A - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Střížkov A -:- (NVČR Odl.), SK Start Praha A - TJ Pankrác A -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha B -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha F - TJ Sokol Michle C -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice C - TTC Elizza Praha G -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Stodůlky B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Běchovice II A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:- (NVČR Odl.),
12. kolo:
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Slavoj Praha B - AC Sparta Praha F -:-, TJ Pankrác A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Střížkov A - SK Start Praha A -:-,
13. kolo:
SK Start Praha A - SK OAZA Praha A -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Střížkov A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Pankrác A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Stodůlky B - SK OAZA Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Pankrác A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Střížkov A -:-, Slovan KST Bohnice D - SK Start Praha A -:-,
15. kolo:
SK OAZA Praha A - Slovan KST Bohnice D -:-, SK Start Praha A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Střížkov A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Pankrác A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
16. kolo:
TTC Elizza Praha G - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Pankrác A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Střížkov A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - SK Start Praha A -:-, AC Sparta Praha F - Slovan KST Bohnice D -:-,
17. kolo:
SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha F -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, SK Start Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Pankrác A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Sokol Michle C - TTC Elizza Praha G -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Michle C - SK OAZA Praha A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Pankrác A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - SK Start Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha F -:-,
19. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, AC Sparta Praha F - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Běchovice II A -:-, SK Start Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Michle C -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Praha B - SK OAZA Praha A -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Pankrác A -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - SK Start Praha A -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Běchovice II A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
21. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Běchovice II A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Stodůlky B -:-, SK Start Praha A - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Michle C -:-, TJ Pankrác A - TJ Slavoj Praha B -:-,
22. kolo:
TJ Pankrác A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Michle C - SK Start Praha A -:-, TTC Elizza Praha G - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Stodůlky B - AC Sparta Praha F -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Nusle Praha C -:-,
23. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Stodůlky B -:-, AC Sparta Praha F - TTC Elizza Praha G -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Sokol Michle C -:-, SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Střížkov A - TJ Pankrác A -:-,
24. kolo:
TJ Střížkov A - SK OAZA Praha A -:-, TJ Pankrác A - SK Start Praha A -:-, TJ Slavoj Praha B - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Michle C - AC Sparta Praha F -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Sokol Běchovice II A -:-,
25. kolo:
SK OAZA Praha A - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Sokol Běchovice II A - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - TTC Elizza Praha G -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Michle C -:-, AC Sparta Praha F - TJ Slavoj Praha B -:-, Slovan KST Bohnice D - TJ Pankrác A -:-, SK Start Praha A - TJ Střížkov A -:-,
26. kolo:
SK OAZA Praha A - SK Start Praha A -:-, TJ Střížkov A - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Pankrác A - AC Sparta Praha F -:-, TJ Slavoj Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TJ Sokol Stodůlky B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy