Výsledky do novin
3. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Michle E - TJ ABC Braník B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Gustav 0:4, Radil Milan 3:1, Haralík Stanislav 3:1, Motyčka Oldřich 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 4:0, Nosál Martin 1:3, Ruml Jiří 2:2, Zimmel Václav 1:3), KK Konstruktiva Praha A - AC Sparta Praha H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marko Jiří 2:2, Bačík Jakub 2:2, Boštíková Věra 1:3, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Dlask Marek 4:0, Kočí Štěpán 4:0, Jankovec Jiří 1:3, Melíšek Ondřej 0:4), SK Slivenec A - TTC Elizza Praha I 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schauer Patrik 1:3, Helcl Daniel 1:2, Kop František 1:2, Pospíšil Alois 2:2, body hostů: Kotlorz Lukáš 0:4, Flídr Josef 3:1, Daníček Adam 3:0, Šimeček Jan 3:0), TJ Sokol Petrovice C - TTC Klánovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 2:2, Novotný Václav 2:2, Pícha David 2:2, Pecka Zdeněk 3:1, body hostů: Verner Pavel 2:2, Pospíšil Jan 3:1, Jiroš Martin 1:3, Horčák Martin 1:3), TJ Sokol Stodůlky D - SK OAZA Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 4:0, Hladík Ivo 0:3, Bielina Václav 2:2, Celler Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Kuběna Tomáš 3:1, Berný Lukáš 1:3, Pavlovský Tomáš 1:2, Fabian Jiří 1:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ ABC Braník B - SK OAZA Praha C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosál Martin 3:0, Petira Martin 0:3, Skoumal Adam 2:1, Čihák Josef st. 3:1, body hostů: Kačinetz Alan 1:3, Kuběna Tomáš 3:0, Pavlovský Tomáš 0:3, Fabian Jiří 1:2), TTC Klánovice C - Sokol Nové Vysočany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jan 3:1, Michálek David 3:0, Horčák Martin 1:2, Jiroš Martin 2:2, body hostů: Dyršmíd Milan 3:1, Kobras Ludvík 1:3, Kartaš Zdeněk 1:2, Kruchina Jiří 0:3), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Petrovice C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jan 2:1, Kotlorz Lukáš 1:2, Flídr Josef 2:1, Daníček Adam 4:0, body hostů: Pecka Zdeněk 1:3, Matuška František 2:1, Novotný Václav 1:2, Schützner Vladimír 0:3), AC Sparta Praha H - SK Slivenec A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Melíšek Ondřej 2:0, Jaroňová Karolína 1:1, Melíšek Martin 2:1, Dlask Marek 2:0, WO 3:0, body hostů: Pospíšil Alois 0:3, Schauer Patrik 2:1, Arsenjev Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Michle E - KK Konstruktiva Praha A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Gustav 0:4, Radil Milan 2:2, Haralík Stanislav 4:0, Motyčka Oldřich 4:0, body hostů: Bačík Jakub 2:2, Smrkovský Petr 1:3, Marko Jiří 1:3, Boštíková Věra 2:2),
3. kolo:
KK Konstruktiva Praha A - TJ ABC Braník B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marko Jiří 2:2, Bačík Jakub 1:3, Boštíková Věra 3:1, Smrkovský Petr 2:2, body hostů: Čihák Josef st. 3:1, Skoumal Adam 2:2, Nosál Martin 1:3, Čihák Josef ml. 2:2), SK Slivenec A - TJ Sokol Michle E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schauer Patrik 1:1, Arsenjev Petr 2:0, Rek Dominik Lukáš 2:1, Pospíšil Alois 3:0, body hostů: Haralík Stanislav 2:1, Motyčka Oldřich 0:3, Radil Milan 0:2, Rattay Gustav 0:2), TJ Sokol Petrovice C - AC Sparta Praha H 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška František 0:3, Novotný Václav 0:2, Pícha David 0:3, Pecka Zdeněk 3:0, body hostů: Dlask Marek 3:0, Kočí Štěpán 2:1, Jaroňová Karolína 2:1, Melíšek Martin 1:1), Sokol Nové Vysočany A - TTC Elizza Praha I 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kartaš Zdeněk 1:2, Dyršmíd Milan 1:2, Adámek Jiří 0:3, Kobras Ludvík 1:2, body hostů: Vydrová Lucie 2:1, Růžička Dominik 3:0, Kotlorz Lukáš 1:2, Šimeček Jan 3:0), TJ Sokol Stodůlky D - TTC Klánovice C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevmeržický Vadim 1:3, Celler Jiří 1:3, Bielina Václav 3:0, Procházka Ondřej 4:0, body hostů: Verner Pavel 2:2, Horčák Martin 1:3, Pospíšil Jan 1:3, Jiroš Martin 2:1),
4. kolo:
TTC Klánovice C - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
SK Slivenec A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - KK Konstruktiva Praha A -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec A - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ Sokol Petrovice C - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - KK Konstruktiva Praha A -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice C - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
TJ ABC Braník B - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.), AC Sparta Praha H - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec A - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - Sokol Nové Vysočany A -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
Sokol Nové Vysočany A - TJ ABC Braník B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Stodůlky D - TJ Sokol Petrovice C -:- (NVČR Odl.), SK OAZA Praha C - SK Slivenec A -:- (NVČR Odl.), TTC Klánovice C - TJ Sokol Michle E -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha I - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
TJ ABC Braník B - AC Sparta Praha H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Michle E - TTC Elizza Praha I -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha A - TTC Klánovice C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Petrovice C - SK OAZA Praha C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Stodůlky D -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
TJ Sokol Stodůlky D - TJ ABC Braník B -:-, SK OAZA Praha C - Sokol Nové Vysočany A -:-, TTC Klánovice C - SK Slivenec A -:-, TTC Elizza Praha I - KK Konstruktiva Praha A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Michle E -:-,
12. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Michle E -:-, AC Sparta Praha H - KK Konstruktiva Praha A -:-, TTC Elizza Praha I - SK Slivenec A -:-, TTC Klánovice C - TJ Sokol Petrovice C -:-, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Stodůlky D -:-,
13. kolo:
SK OAZA Praha C - TJ ABC Braník B -:-, Sokol Nové Vysočany A - TTC Klánovice C -:-, TJ Sokol Petrovice C - TTC Elizza Praha I -:-, SK Slivenec A - AC Sparta Praha H -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Michle E -:-,
14. kolo:
TJ ABC Braník B - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Michle E - SK Slivenec A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Petrovice C -:-, TTC Elizza Praha I - Sokol Nové Vysočany A -:-, TTC Klánovice C - TJ Sokol Stodůlky D -:-,
15. kolo:
SK OAZA Praha C - TTC Klánovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky D - TTC Elizza Praha I -:-, Sokol Nové Vysočany A - AC Sparta Praha H -:-, TJ Sokol Petrovice C - TJ Sokol Michle E -:-, SK Slivenec A - KK Konstruktiva Praha A -:-,
16. kolo:
TJ ABC Braník B - SK Slivenec A -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Petrovice C -:-, TJ Sokol Michle E - Sokol Nové Vysočany A -:-, AC Sparta Praha H - TJ Sokol Stodůlky D -:-, TTC Elizza Praha I - SK OAZA Praha C -:-,
17. kolo:
TTC Klánovice C - TJ ABC Braník B -:-, SK OAZA Praha C - AC Sparta Praha H -:-, TJ Sokol Stodůlky D - TJ Sokol Michle E -:-, Sokol Nové Vysočany A - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Petrovice C - SK Slivenec A -:-,
18. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Petrovice C -:-, SK Slivenec A - Sokol Nové Vysočany A -:-, KK Konstruktiva Praha A - TJ Sokol Stodůlky D -:-, TJ Sokol Michle E - SK OAZA Praha C -:-, TTC Elizza Praha I - TTC Klánovice C -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ ABC Braník B -:-, TTC Klánovice C - AC Sparta Praha H -:-, SK OAZA Praha C - KK Konstruktiva Praha A -:-, TJ Sokol Stodůlky D - SK Slivenec A -:-, Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Petrovice C -:-,
20. kolo:
TJ ABC Braník B - Sokol Nové Vysočany A -:-, TJ Sokol Petrovice C - TJ Sokol Stodůlky D -:-, SK Slivenec A - SK OAZA Praha C -:-, TJ Sokol Michle E - TTC Klánovice C -:-, AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha I -:-,
21. kolo:
AC Sparta Praha H - TJ ABC Braník B -:-, TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Michle E -:-, TTC Klánovice C - KK Konstruktiva Praha A -:-, SK OAZA Praha C - TJ Sokol Petrovice C -:-, TJ Sokol Stodůlky D - Sokol Nové Vysočany A -:-,
22. kolo:
TJ ABC Braník B - TJ Sokol Stodůlky D -:-, Sokol Nové Vysočany A - SK OAZA Praha C -:-, SK Slivenec A - TTC Klánovice C -:-, KK Konstruktiva Praha A - TTC Elizza Praha I -:-, TJ Sokol Michle E - AC Sparta Praha H -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy