Výsledky do novin
6. třída B muži
1. kolo:
TJ Zelená Liška C - KST Vršovice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 0:2, Konopa Josef 0:2, Samohejl Erich 0:2, Krieger Karel 1:2, Hajný Josef 0:1, body hostů: Dvořák Jiří st. 3:0, Pospíšil Marek 3:0, Macek Lukáš 2:0, Pocar Jan 1:1), VSK MFF UK Praha B - Sokol Nové Vysočany C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jareš Jakub 1:2, Hroch Michal 1:2, Erhart Jan 3:0, Vošický Otto 4:0, body hostů: Erben Michal 1:3, Vytisk Václav 1:2, Adámek Jiří 0:3, Jonák Přemysl 2:1), KK Konstruktiva Praha B - TTC Elizza Praha L 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Matyáš 3:0, Tvrdík Petr 1:2, Černý Pavel 1:2, Peller Marek 4:0, body hostů: Šedivý Stanislav 2:2, Luňová Zuzana 1:2, Petrtýl Šimon 1:2, Rosa Vladimír 0:3), TJ ABC Braník D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (Odloženo), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TTC Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Dalibor 0:4, Vaňha Michal 0:4, Červenka Boris 3:0, Ptáček Jan 3:1, body hostů: Ransdorf Miroslav 3:1, Frýsová Lucie 2:2, Kudláček František 2:2, Mutl David 2:1), SK Slivenec C - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartmann Miroslav 1:2, Tvrdý Adam 1:2, Rebinchak Roman 0:3, Hrbek Ivan 2:2, body hostů: Mára Karel 4:0, Urban Václav 1:2, Hodač Michal 3:0, Kácl Jiří 1:2),
2. kolo:
KST Vršovice B - SK Dolní Měcholupy C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří st. 1:2, Pospíšil Marek 1:2, Brož Jan 0:3, Pocar Jan 0:1, Macek Lukáš 1:2, body hostů: Mára Karel 3:1, Hodač Michal 1:2, Urban Václav 3:0, Kácl Jiří 3:0), TTC Praha E - SK Slivenec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mutl David 4:0, Houf Petr 1:3, Buriánek Václav 2:2, Ransdorf Miroslav 3:1, body hostů: Hrbek Ivan 3:1, Tvrdý Adam 1:0, Vobruba Aleš 2:2, Jamný Pavel 0:4, Rebinchak Roman 0:3), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ Sokol Praha - Břevnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matvija Peter 2:2, Hrabánek Vladimír 2:2, Martonosi Árpád 3:0, Hajda Radim 1:3, body hostů: Bertho Ronan 1:3, Zábranský Josef 2:2, Vaňha Michal 1:3, Nalezený Jan 3:0), TTC Elizza Praha L - TJ ABC Braník D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňová Zuzana 3:0, Procházka Šimon 1:1, Petrtýl Šimon 2:1, Šedivý Stanislav 2:1, body hostů: Hájek Ondřej 0:3, Jirka Martin 3:0, Bartók Jiří 0:3, Čermák Ondřej 0:2), Sokol Nové Vysočany C - KK Konstruktiva Praha B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Vladimír 1:1, Černý Martin 0:2, Erben Michal 1:2, Černý Václav 0:3, body hostů: Peller Marek 3:0, Černý Pavel 2:1, Duchoň Čestmír 2:0, Tvrdík Petr 1:1), TJ Zelená Liška C - VSK MFF UK Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ladislav 1:3, Konopa Josef 3:1, Mikšátko Roman 4:0, Krieger Karel 1:3, body hostů: Beňovič Marek 3:1, Vošický Otto 1:3, Jareš Jakub 2:2, Hroch Michal 1:3),
3. kolo:
VSK MFF UK Praha B - KST Vršovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patho Gabriel 2:2, Erhart Jan 2:2, Vošický Otto 3:1, Jareš Jakub 1:3, body hostů: Dvořák Jiří st. 2:2, Macek Lukáš 3:1, Pocar Jan 2:2, Brož Jan 1:3), KK Konstruktiva Praha B - TJ Zelená Liška C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Pavel 2:0, Tvrdík Petr 0:2, Duchoň Čestmír 3:0, Peller Marek 3:0, body hostů: Konopa Josef 1:2, Mikšátko Roman 1:2, Krieger Karel 0:2, Samohejl Erich 0:2), TJ ABC Braník D - Sokol Nové Vysočany C -:- (Odloženo), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TTC Elizza Praha L 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bertho Ronan 2:2, Zvolánek Václav 1:3, Vaňha Michal 1:2, Ptáček Jan 2:2, body hostů: Luňová Zuzana 4:0, Petrtýl Šimon 4:0, Rosa Vladimír 1:3, Louženský Luboš 0:3), SK Slivenec C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (Odloženo), SK Dolní Měcholupy C - TTC Praha E 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kácl Jiří 2:1, Urban Václav 1:2, Hodač Michal 2:1, Mára Karel 4:0, body hostů: Ransdorf Miroslav 2:2, Mutl David 0:3, Buriánek Václav 1:2, Kudláček František 1:2),
4. kolo:
KST Vršovice B - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
KK Konstruktiva Praha B - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
KST Vršovice B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
TJ ABC Braník D - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
KST Vršovice B - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), Sokol Nové Vysočany C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
TJ Sokol Praha - Břevnov B - KST Vršovice B -:- (NVČR Odl.), SK Slivenec C - TJ ABC Braník D -:- (NVČR Odl.), SK Dolní Měcholupy C - KK Konstruktiva Praha B -:- (NVČR Odl.), TTC Praha E - VSK MFF UK Praha B -:- (NVČR Odl.), TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ Zelená Liška C -:- (NVČR Odl.), TTC Elizza Praha L - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
KST Vršovice B - Sokol Nové Vysočany C -:- (NVČR Odl.), TJ Zelená Liška C - TTC Elizza Praha L -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha B - TTC Praha E -:- (NVČR Odl.), TJ ABC Braník D - SK Dolní Měcholupy C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Břevnov B - SK Slivenec C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
SK Slivenec C - KST Vršovice B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TTC Praha E - TJ ABC Braník D -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - KK Konstruktiva Praha B -:-, TTC Elizza Praha L - VSK MFF UK Praha B -:-, Sokol Nové Vysočany C - TJ Zelená Liška C -:-,
12. kolo:
KST Vršovice B - TJ Zelená Liška C -:-, Sokol Nové Vysočany C - VSK MFF UK Praha B -:-, TTC Elizza Praha L - KK Konstruktiva Praha B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TJ ABC Braník D -:-, TTC Praha E - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, SK Dolní Měcholupy C - SK Slivenec C -:-,
13. kolo:
SK Dolní Měcholupy C - KST Vršovice B -:-, SK Slivenec C - TTC Praha E -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, TJ ABC Braník D - TTC Elizza Praha L -:-, KK Konstruktiva Praha B - Sokol Nové Vysočany C -:-, VSK MFF UK Praha B - TJ Zelená Liška C -:-,
14. kolo:
KST Vršovice B - VSK MFF UK Praha B -:-, TJ Zelená Liška C - KK Konstruktiva Praha B -:-, Sokol Nové Vysočany C - TJ ABC Braník D -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - SK Slivenec C -:-, TTC Praha E - SK Dolní Měcholupy C -:-,
15. kolo:
TTC Praha E - KST Vršovice B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, SK Slivenec C - TTC Elizza Praha L -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - Sokol Nové Vysočany C -:-, TJ ABC Braník D - TJ Zelená Liška C -:-, KK Konstruktiva Praha B - VSK MFF UK Praha B -:-,
16. kolo:
KST Vršovice B - KK Konstruktiva Praha B -:-, VSK MFF UK Praha B - TJ ABC Braník D -:-, TJ Zelená Liška C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, Sokol Nové Vysočany C - SK Slivenec C -:-, TTC Elizza Praha L - SK Dolní Měcholupy C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - TTC Praha E -:-,
17. kolo:
TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - KST Vršovice B -:-, TTC Praha E - TTC Elizza Praha L -:-, SK Dolní Měcholupy C - Sokol Nové Vysočany C -:-, SK Slivenec C - TJ Zelená Liška C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - VSK MFF UK Praha B -:-, TJ ABC Braník D - KK Konstruktiva Praha B -:-,
18. kolo:
KST Vršovice B - TJ ABC Braník D -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, VSK MFF UK Praha B - SK Slivenec C -:-, TJ Zelená Liška C - SK Dolní Měcholupy C -:-, Sokol Nové Vysočany C - TTC Praha E -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-,
19. kolo:
TTC Elizza Praha L - KST Vršovice B -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - Sokol Nové Vysočany C -:-, TTC Praha E - TJ Zelená Liška C -:-, SK Dolní Měcholupy C - VSK MFF UK Praha B -:-, SK Slivenec C - KK Konstruktiva Praha B -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ ABC Braník D -:-,
20. kolo:
KST Vršovice B - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-, TJ ABC Braník D - SK Slivenec C -:-, KK Konstruktiva Praha B - SK Dolní Měcholupy C -:-, VSK MFF UK Praha B - TTC Praha E -:-, TJ Zelená Liška C - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, Sokol Nové Vysočany C - TTC Elizza Praha L -:-,
21. kolo:
Sokol Nové Vysočany C - KST Vršovice B -:-, TTC Elizza Praha L - TJ Zelená Liška C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - VSK MFF UK Praha B -:-, TTC Praha E - KK Konstruktiva Praha B -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ ABC Braník D -:-, SK Slivenec C - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-,
22. kolo:
KST Vršovice B - SK Slivenec C -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - SK Dolní Měcholupy C -:-, TJ ABC Braník D - TTC Praha E -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, VSK MFF UK Praha B - TTC Elizza Praha L -:-, TJ Zelená Liška C - Sokol Nové Vysočany C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy