Výsledky do novin
7. třída B muži
1. kolo:
TTC Praha G - SK HAMR A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buriánek Václav 2:0, Poulíček Jaroslav 2:0, Havlíček Ladislav 2:1, Kudláček František 2:0, body hostů: Král Radim 0:3, Couf Alfréd 0:2, Smékal David 1:1, Korbel Matyáš 0:2), TJ Sokol Praha - Podolí C - KST OBO Praha A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Pavel 3:0, Vaněček Martin 2:0, Pravdová Petra 1:2, Šrajer Jiří 3:0, body hostů: Kobliha Pavel 0:3, Kožaný Petr 1:2, Cooke Stephen 1:2, Hronský Vladimír 0:2), SF SKK El Niňo Praha N - KK Konstruktiva Praha C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filip Jan 2:0, Šíma Jan 1:1, Hruška Adam 1:2, Kubelka Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Šafránek Milan 1:2, Bukovský Petr 2:1, Nebeský Jiří 0:3, WO 0:3), Slovan KST Bohnice K - VSK MFF UK Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Pavel 0:2, Chvátal Hubert 0:2, Jinoch Martin 0:2, Dobeš Tomáš ml. 0:2, body hostů: Engel Martin 2:0, Záleský Jan 2:0, Hroch Michal 2:0, Jareš Jakub 2:0), KST Vršovice C - TJ Lokomotiva Vršovice H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Munno Daniel 1:3, Jantačová Zuzana 3:1, Outrata Matěj 2:2, Matoušek Daniel 2:2, body hostů: Mládek Bohuslav 4:0, Lontoš Luboš 0:4, Chrastilová Dana 1:3, Chrastil Martin 3:1),
2. kolo:
AC Sparta Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice H 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Lukáš 4:0, Martinek Filip 0:3, Písecká Daniela 1:2, Nedělka Petr 4:0, body hostů: Chrastilová Dana 2:2, Lontoš Luboš 1:3, Ruis Robin 1:2, Hajzlerová Daniela 1:2), VSK MFF UK Praha C - KST Vršovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jareš Jakub 2:1, Hroch Michal 1:1, Engel Martin 2:1, Záleský Jan 3:0, body hostů: Macek Lukáš 3:0, Outrata Matěj 0:3, Jantačová Zuzana 0:3, Matoušek Daniel 0:2), KK Konstruktiva Praha C - Slovan KST Bohnice K 0:10wo, KST OBO Praha A - SF SKK El Niňo Praha N 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hronský Vladimír 0:2, Kobliha Pavel 0:2, Hausmann Josef 0:2, Cooke Stephen 0:2, body hostů: Holík Šimon 2:0, Kubelka Martin 2:0, Filip Jan 2:0, Kaucký Vladimír 2:0), SK HAMR A - TJ Sokol Praha - Podolí C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korbel Matyáš 1:2, Couf Alfréd 0:2, Smékal David 0:3, Král Radim 1:2, body hostů: Vaněček Martin 3:0, Šrajer Jiří 3:0, Stejskal Pavel 3:0, Pravdová Petra 0:2),
3. kolo:
TTC Praha G - AC Sparta Praha N 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudláček František 2:2, Poulíček Jaroslav 2:2, Buriánek Václav 3:1, Havlíček Ladislav 1:3, body hostů: Šourek Pavel 4:0, Nedělka Petr 1:3, Martinek Lukáš 3:1, Martinek Filip 0:4), SF SKK El Niňo Praha N - SK HAMR A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Šimon 2:0, Filip Jan 2:0, Hruška Adam 2:1, Kubelka Martin 2:0, body hostů: Král Radim 0:3, Smékal David 1:1, Couf Alfréd 0:2, Korbel Matyáš 0:2), Slovan KST Bohnice K - KST OBO Praha A -:- (Odloženo), KST Vršovice C - KK Konstruktiva Praha C 10:0wo (Po předcházející omluvě hostující družstvo nedorazilo.), TJ Lokomotiva Vršovice H - VSK MFF UK Praha C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrastilová Dana 1:3, Chrastil Martin 2:1, Havlík Tomáš 1:2, Mládek Bohuslav 2:2, body hostů: Jareš Jakub 3:1, Engel Martin 2:2, Záleský Jan 3:0, Kápl Roman 0:3),
4. kolo:
AC Sparta Praha N - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.),
5. kolo:
TJ Sokol Praha - Podolí C - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice H - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.),
6. kolo:
AC Sparta Praha N - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - SF SKK El Niňo Praha N -:- (NVČR Odl.),
7. kolo:
SF SKK El Niňo Praha N - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice K - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), KK Konstruktiva Praha C - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.),
8. kolo:
AC Sparta Praha N - KST OBO Praha A -:- (NVČR Odl.), SK HAMR A - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - Slovan KST Bohnice K -:- (NVČR Odl.),
9. kolo:
Slovan KST Bohnice K - AC Sparta Praha N -:- (NVČR Odl.), KST Vršovice C - SF SKK El Niňo Praha N -:- (NVČR Odl.), TJ Lokomotiva Vršovice H - TJ Sokol Praha - Podolí C -:- (NVČR Odl.), VSK MFF UK Praha C - TTC Praha G -:- (NVČR Odl.), KST OBO Praha A - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.),
10. kolo:
AC Sparta Praha N - SK HAMR A -:- (NVČR Odl.), TTC Praha G - KK Konstruktiva Praha C -:- (NVČR Odl.), TJ Sokol Praha - Podolí C - VSK MFF UK Praha C -:- (NVČR Odl.), SF SKK El Niňo Praha N - TJ Lokomotiva Vršovice H -:- (NVČR Odl.), Slovan KST Bohnice K - KST Vršovice C -:- (NVČR Odl.),
11. kolo:
KST Vršovice C - AC Sparta Praha N -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - Slovan KST Bohnice K -:-, VSK MFF UK Praha C - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, KST OBO Praha A - TTC Praha G -:-,
12. kolo:
SK HAMR A - TTC Praha G -:-, KST OBO Praha A - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, KK Konstruktiva Praha C - SF SKK El Niňo Praha N -:-, VSK MFF UK Praha C - Slovan KST Bohnice K -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - KST Vršovice C -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice H - AC Sparta Praha N -:-, KST Vršovice C - VSK MFF UK Praha C -:-, Slovan KST Bohnice K - KK Konstruktiva Praha C -:-, SF SKK El Niňo Praha N - KST OBO Praha A -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - SK HAMR A -:-,
14. kolo:
AC Sparta Praha N - TTC Praha G -:-, SK HAMR A - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KST OBO Praha A - Slovan KST Bohnice K -:-, KK Konstruktiva Praha C - KST Vršovice C -:-, VSK MFF UK Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-,
15. kolo:
VSK MFF UK Praha C - AC Sparta Praha N -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - KK Konstruktiva Praha C -:-, KST Vršovice C - KST OBO Praha A -:-, Slovan KST Bohnice K - SK HAMR A -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - TTC Praha G -:-,
16. kolo:
AC Sparta Praha N - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TTC Praha G - SF SKK El Niňo Praha N -:-, SK HAMR A - KST Vršovice C -:-, KST OBO Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, KK Konstruktiva Praha C - VSK MFF UK Praha C -:-,
17. kolo:
KK Konstruktiva Praha C - AC Sparta Praha N -:-, VSK MFF UK Praha C - KST OBO Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - SK HAMR A -:-, Slovan KST Bohnice K - TTC Praha G -:-, SF SKK El Niňo Praha N - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-,
18. kolo:
AC Sparta Praha N - SF SKK El Niňo Praha N -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - Slovan KST Bohnice K -:-, TTC Praha G - KST Vršovice C -:-, SK HAMR A - VSK MFF UK Praha C -:-, KST OBO Praha A - KK Konstruktiva Praha C -:-,
19. kolo:
KST OBO Praha A - AC Sparta Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - SK HAMR A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - TTC Praha G -:-, KST Vršovice C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, Slovan KST Bohnice K - SF SKK El Niňo Praha N -:-,
20. kolo:
AC Sparta Praha N - Slovan KST Bohnice K -:-, SF SKK El Niňo Praha N - KST Vršovice C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, TTC Praha G - VSK MFF UK Praha C -:-, SK HAMR A - KST OBO Praha A -:-,
21. kolo:
SK HAMR A - AC Sparta Praha N -:-, KK Konstruktiva Praha C - TTC Praha G -:-, VSK MFF UK Praha C - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice H - SF SKK El Niňo Praha N -:-, KST Vršovice C - Slovan KST Bohnice K -:-,
22. kolo:
AC Sparta Praha N - KST Vršovice C -:-, Slovan KST Bohnice K - TJ Lokomotiva Vršovice H -:-, SF SKK El Niňo Praha N - VSK MFF UK Praha C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - KK Konstruktiva Praha C -:-, TTC Praha G - KST OBO Praha A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy