Výsledky do novin
Regionální přebor 4. třídy
1. kolo:
TJ Předhradí B - TJ Lokomotiva Nymburk G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav ml. 2:2, Horák Petr 0:4, Pych Josef 3:1, Němečková Michaela 1:3, body hostů: Houfek Josef 2:2, Novotný Pavel 2:2, Boubín Miloš 4:0, Kokeš František 2:2), AFK Nymburk D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, ACS Přední Lhota - TTC Poděbrady C -:-, TJ Dvory D - TJ Sokol Loučeň B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenička Otakar 0:4, Krejčík Josef 0:4, Budka Zbyněk 0:2, Syrový Vítězslav 2:2, Budina Jan 0:2, body hostů: Špoutil Roman 4:0, Koch Jiří 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Prisčák Tomáš 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Žehuň D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Košvancová Eliška 0:2, Košvanec Patrik 1:3, Končický Teodor 1:3, Parvonič Radek 2:2, Steinbach Adam 0:2, body hostů: Konvalina Josef 4:0, Kocner Petr 4:0, Maleček Václav 1:3, Fiala Aleš 3:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 3:1, Kokeš František 1:3, Boubín Miloš 3:1, Houfek Josef 1:3, body hostů: Konvalina Zdeněk 1:3, Konvalina Josef 1:3, Konvalina Tomáš 3:1, Konvalina Štěpán 3:1), TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk H 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koch Jiří 4:0, Podoláková Eliška 4:0, Mäsiarik Miroslav 3:1, Špoutil Roman 4:0, body hostů: Parvonič Radek 1:3, Košvanec Patrik 0:4, Košvancová Eliška 0:4, Končický Teodor 0:4), TTC Poděbrady C - TJ Dvory D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 4:0, Lokes Sebastián 4:0, Kolenčík Lukáš 4:0, Vršovský Petr 4:0, body hostů: Budka Zbyněk 0:4, Budina Jan 0:4, Krejčík Josef 0:4, Sklenička Otakar 0:4), TTC Žehuň E - ACS Přední Lhota -:-, TJ Předhradí B - AFK Nymburk D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Jaroslav ml. 3:1, Pych Josef 4:0, Němečková Michaela 4:0, WO 0:5, body hostů: Kubiš Vítězslav 0:3, Král Vojtěch 0:3, Havelková Elena 0:3, Kubiš Daniel 1:2, WO 5:0),
3. kolo:
AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, ACS Přední Lhota - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Dvory D - TTC Žehuň E -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Poděbrady C -:-, TTC Žehuň D - TJ Sokol Loučeň B -:-,
4. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Loučeň B -:-, TTC Poděbrady C - TTC Žehuň D -:-, TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Dvory D -:-, TJ Předhradí B - ACS Přední Lhota -:-,
5. kolo:
ACS Přední Lhota - AFK Nymburk D -:-, TJ Dvory D - TJ Předhradí B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TTC Žehuň D - TTC Žehuň E -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Poděbrady C -:-,
6. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Poděbrady C -:-, TTC Žehuň E - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Žehuň D -:-, TJ Předhradí B - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, AFK Nymburk D - TJ Dvory D -:-,
7. kolo:
ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - AFK Nymburk D -:-, TTC Žehuň D - TJ Předhradí B -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TTC Poděbrady C - TTC Žehuň E -:-,
8. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TTC Žehuň E -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Poděbrady C -:-, TJ Předhradí B - TJ Sokol Loučeň B -:-, AFK Nymburk D - TTC Žehuň D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Dvory D -:-,
9. kolo:
TJ Dvory D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - ACS Přední Lhota -:-, TJ Sokol Loučeň B - AFK Nymburk D -:-, TTC Poděbrady C - TJ Předhradí B -:-, TTC Žehuň E - TJ Sokol Písková Lhota B -:-,
10. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Předhradí B - TTC Žehuň E -:-, AFK Nymburk D - TTC Poděbrady C -:-, ACS Přední Lhota - TTC Žehuň D -:-, TJ Dvory D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-,
11. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň D - TJ Dvory D -:-, TJ Sokol Loučeň B - ACS Přední Lhota -:-, TTC Žehuň E - AFK Nymburk D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Předhradí B -:-,
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Předhradí B -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - AFK Nymburk D -:-, TTC Poděbrady C - ACS Přední Lhota -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Dvory D -:-, TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-,
13. kolo:
TTC Žehuň D - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Dvory D - TTC Poděbrady C -:-, ACS Přední Lhota - TTC Žehuň E -:-, AFK Nymburk D - TJ Předhradí B -:-,
14. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - AFK Nymburk D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - ACS Přední Lhota -:-, TTC Žehuň E - TJ Dvory D -:-, TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Loučeň B - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň D - TTC Poděbrady C -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TTC Žehuň E -:-, TJ Dvory D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, ACS Přední Lhota - TJ Předhradí B -:-,
16. kolo:
AFK Nymburk D - ACS Přední Lhota -:-, TJ Předhradí B - TJ Dvory D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TTC Žehuň E - TTC Žehuň D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jedlička Josef 2:2, Zapletal Miroslav 1:3, Soukup Radek 0:2, Král Roman ml. 1:3, Vinter Karel 1:1, body hostů: Konvalina Tomáš 4:0, Kocner Petr 2:0, Bořek Pavel 3:1, Maleček Václav 0:4, Fiala Aleš 2:0), TTC Poděbrady C - TJ Sokol Loučeň B -:-,
17. kolo:
TTC Poděbrady C - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TJ Sokol Loučeň B - TTC Žehuň E -:-, TTC Žehuň D - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Předhradí B -:-, TJ Dvory D - AFK Nymburk D -:-,
18. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - ACS Přední Lhota -:-, AFK Nymburk D - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Předhradí B - TTC Žehuň D -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Sokol Loučeň B -:-, TTC Žehuň E - TTC Poděbrady C -:-,
19. kolo:
TTC Žehuň E - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Poděbrady C - TJ Sokol Písková Lhota B -:-, TJ Sokol Loučeň B - TJ Předhradí B -:-, TTC Žehuň D - AFK Nymburk D -:-, TJ Dvory D - ACS Přední Lhota -:-,
20. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Dvory D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, AFK Nymburk D - TJ Sokol Loučeň B -:-, TJ Předhradí B - TTC Poděbrady C -:-, TJ Sokol Písková Lhota B - TTC Žehuň E -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Písková Lhota B - TJ Lokomotiva Nymburk G -:-, TTC Žehuň E - TJ Předhradí B -:-, TTC Poděbrady C - AFK Nymburk D -:-, TTC Žehuň D - ACS Přední Lhota -:-, TJ Lokomotiva Nymburk H - TJ Dvory D -:-,
22. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk G - TJ Lokomotiva Nymburk H -:-, TJ Dvory D - TTC Žehuň D -:-, ACS Přední Lhota - TJ Sokol Loučeň B -:-, AFK Nymburk D - TTC Žehuň E -:-, TJ Předhradí B - TJ Sokol Písková Lhota B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy