Výsledky do novin
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Jasenná B - TJ Knauf Lipí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuták Pavel 3:1, Dvořák Karel 1:3, Kučera Vratislav 2:2, Dubnová Alena 0:4, body hostů: Andrejsová Markéta 4:0, Sokol Zdeněk 2:2, Šilar Karel 1:3, Zelený Petr 3:1), Orel jednota Bohuslavice C - TJ Jiskra Jaroměř F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungrád Jiří 3:1, Prušinovský Jiří 4:0, Lejsek Petr 1:3, Němeček Vítězslav 1:3, body hostů: Fidra Stanislav 2:2, Tichý Tomáš 2:2, Le Tiu 1:3, Munzar Jiří 2:2), TJ Náchod D - TJ Horní Kostelec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 4:0, Burdych Viktor 4:0, Ptáček Petr 2:2, Rojt Jan 2:2, body hostů: Semerák Pavel 1:3, Tichý Jan 2:2, Hrstka Milan 0:4, Kuřátko Miloš 1:3), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 3:15 (odloženo, čtyřhry 0:2, body domácích: Míšek Petr 2:2, Beran Pavel 1:3, Šubrt Arne 0:4, Bartoš Jan 0:4, body hostů: Kreuzig Robert 3:1, Marek Lukáš 4:0, Joneš Miloslav 4:0, Macák Martin 2:2), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Stěžery D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháčková Blanka 2:2, Svatoš Radek 2:2, Thér Milan 1:3, Belák Kamil 2:2, body hostů: Šanc Vojtěch 4:0, Balcar Vojtěch 1:3, Novák Jiří 4:0, Veldon John 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Stěžery D - TJ Lokomotiva Meziměstí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šanc Vojtěch 4:0, Vít Matyáš 1:3, Balcar Vojtěch 0:2, Rákosník Josef 4:0, Šanc Tomáš 1:1, body hostů: Radwaňski Kazimierz 1:3, Krejčí Jan 2:2, Bek Miroslav 2:2, Kuchta Petr 1:3), TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Vysoká Srbská A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Petr 1:3, Postupa Jan 2:2, Ošťádal Jaroslav ml. 1:3, Bekr Milan 3:1, body hostů: Macháčková Blanka 1:3, Belák Kamil 3:1, Svatoš Radek 3:1, Thér Milan 2:2), TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Velký Dřevíč A 12:6 (čas, ne, čtyřhry 1:1, body domácích: Kuřátko Miloš 4:0, Tichý Jan 2:2, Brát Petr 2:1, Semerák Pavel 2:2, Šimůnek Josef 1:0, body hostů: Míšek Petr 1:3, Beran Pavel 1:3, Posnar Petr 3:1, Šubrt Arne 0:4), TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Náchod D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidra Stanislav 3:1, Hardubejová Anna 1:3, Le Tiu 2:2, Munzar Jiří 2:2, body hostů: Rojt Jan 2:2, Ptáček Petr 3:1, Matouš Josef 0:4, Majdiak Jan 3:1), TJ Sokol Jasenná B - Orel jednota Bohuslavice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duben Tomáš 2:2, Kučera Vratislav 4:0, Šuták Pavel 2:2, Dvořák Karel 2:1, WO 1:0, body hostů: Prušinovský Jiří 2:1, Ungrád Jiří 3:1, Lejsek Petr 0:4, Němeček Vítězslav 0:4, WO 0:1),
3. kolo:
Orel jednota Bohuslavice C - TJ Knauf Lipí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Vítězslav 2:2, Lejsek Petr 1:3, Smola Jan 1:3, Prušinovský Jiří 3:1, body hostů: Andrejsová Markéta 4:0, Leixnerová Jana 1:3, Sokol Zdeněk 1:3, Šilar Karel 3:1), TJ Náchod D - TJ Sokol Jasenná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majdiak Jan 3:1, Burdych Viktor 4:0, Ptáček Petr 3:1, Rojt Jan 2:2, body hostů: Duben Tomáš 1:3, Dvořák Karel 1:3, Šuták Pavel 1:3, Kučera Vratislav 1:3), TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Jiskra Jaroměř F 11:7 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Míšek Petr 4:0, Beran Pavel 4:0, Bartoš Jan 2:2, Šubrt Arne 0:4, body hostů: Fidra Stanislav 2:2, Hardubejová Anna 2:2, Tichý Tomáš 1:3, Le Tiu 1:3), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F 4:14 (nepotvrzen, čtyřhry 0:2, body domácích: Belák Kamil 1:3, Špaček Václav 2:1, Thér Milan 1:3, Macháčková Blanka 0:4, Thér Josef 0:1, body hostů: Joneš Miloslav 2:2, Kreuzig Robert 2:2, Marek Lukáš 4:0, Svoboda Jakub 4:0), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Česká Skalice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchta Petr 0:4, Bek Miroslav 1:3, Krejčí Jan 1:3, Radwaňski Kazimierz 1:3, body hostů: Bekr Milan 4:0, Ošťádal Jaroslav ml. 3:1, Postupa Jan 2:2, Hamza Daniel 4:0),
4. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Stěžery D -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:- (covid), TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:- (covid), TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:- (covid), Orel jednota Bohuslavice C - TJ Náchod D -:- (covid),
5. kolo:
TJ Náchod D - TJ Knauf Lipí B -:- (covid), TJ Sokol Velký Dřevíč A - Orel jednota Bohuslavice C -:- (covid), TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Jiskra Jaroměř F -:- (covid), TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Horní Kostelec B -:- (covid), TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Česká Skalice C -:- (covid),
6. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-,
8. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Stěžery D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Horní Kostelec B -:-,
10. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-,
12. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Horní Kostelec B -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Náchod D -:-, TJ Horní Kostelec B - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Jasenná B -:-,
14. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
15. kolo:
TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Náchod D - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Jasenná B -:-,
16. kolo:
TJ Knauf Lipí B - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Náchod D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Stěžery D - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Náchod D - Orel jednota Bohuslavice C -:-,
18. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Náchod D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Stěžery D -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Náchod D -:-,
20. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Sokol Česká Skalice C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Vysoká Srbská A - TJ Náchod D -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Stěžery D -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-,
23. kolo:
TJ Horní Kostelec B - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - TJ Jiskra Jaroměř F -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Stěžery D - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-,
24. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Stěžery D -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Horní Kostelec B -:-,
25. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř F - TJ Knauf Lipí B -:-, TJ Horní Kostelec B - TJ Sokol Jasenná B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F - Orel jednota Bohuslavice C -:-, TJ Sokol Česká Skalice C - TJ Náchod D -:-, TJ Sokol Stěžery D - TJ Sokol Velký Dřevíč A -:-, TJ Lokomotiva Meziměstí C - TJ Sokol Vysoká Srbská A -:-,
26. kolo:
TJ Knauf Lipí B - TJ Lokomotiva Meziměstí C -:-, TJ Sokol Velký Dřevíč A - TJ Sokol Česká Skalice C -:-, TJ Náchod D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F -:-, Orel jednota Bohuslavice C - TJ Horní Kostelec B -:-, TJ Sokol Jasenná B - TJ Jiskra Jaroměř F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy