Výsledky do novin
Regionální přebor IV. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Velká Jesenice B - SKIPINEX Dolní Radechová A 5:13 (ne Reg, čtyřhry 0:2, body domácích: Cohorna Petr st. 2:2, Cohorna Petr ml. 1:3, Zajíček Miloš 2:2, Vohralík Pavel 0:4, body hostů: Marek Pavel 3:1, Nývlt Petr 4:0, Rais Tomáš 1:3, Nýč Bohuslav 3:1), TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Jasenná C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Vladimír 0:4, Hubka Tomáš 1:3, Kulhavý Petr 2:2, Kovalčík Josef 3:1, body hostů: Dubnová Alena 2:2, Karel Jiří 2:2, Sedláček Petr 3:1, Samek David 3:1), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Jaromír 2:2, Vlček Petr 0:4, Seidl Pavel 2:2, Gonák Aleš 2:2, body hostů: Zítko Pavel 1:3, Borůvka Petr 4:0, Nováček Jiří 4:0, Čermák Jiří 1:3), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Česká Skalice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočica Michal 1:3, Munzar Jiří 0:2, Hardubejová Anna 4:0, Vejroch Jiří 0:4, Kuneš Jan 0:2, body hostů: Čáp Petr 3:1, Kuťák Vladimír 3:1, Cimburek Jaroslav 3:1, Špetla Jaromír 2:2), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťovíček Tomáš 0:4, Šimůnek Josef 2:2, Koblása Lubomír 0:4, Vaněk František 4:0, body hostů: Vrabec Vítězslav 3:1, Nápravník Ondřej 2:2, Holeček David 3:1, Cejnarová Tereza 2:2), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Zbečník B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Závoďančík Martin 2:2, Kučera Jan 1:3, Postupa Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Herzog Antonín 2:1, Štencl Josef 0:3, Štencl Josef ml. 1:2, Friede Norbert 2:1, WO 5:0), TJ Nahořany A - TJ START Náchod A 10:8 (ne Reg, čtyřhry 2:0, body domácích: Voborník Petr 2:2, Vlášek Kamil 2:2, Vlášek Aleš 1:3, Kárník Vladimír 3:1, body hostů: Nováková Štěpánka 4:0, Šimůnková Hana 0:4, Šolc Zdeněk st. 2:2, Slavík Stanislav 2:2),
2. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ START Náchod A -:- (odloženo), TJ Sokol Zbečník B - TJ Nahořany A 9:9 (online ne, čtyřhry 1:1, body domácích: Herzog Antonín 2:2, Štencl Josef ml. 2:2, Štencl Josef 1:3, Červený Karel 3:1, body hostů: Vlášek Kamil 4:0, Vlášek Aleš 1:3, Voborník Petr 0:4, Kárník Vladimír 3:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Česká Skalice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuhajdíková Pavlína 3:1, Matuška Tomáš 1:3, Gorol Adam 0:1, Holeček David 2:2, Cejnarová Tereza 0:3, body hostů: Kučera Jan 3:1, Závoďančík Martin 1:3, Hamza Daniel 3:1, Postupa Jan 3:1), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Horní Kostelec C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuťák Vladimír 4:0, Dvořáčková Naděžda 4:0, Špetla Jaromír 3:1, Cimburek Jaroslav 4:0, body hostů: Liška Lukáš 0:4, Šimůnek Josef 1:3, Lišková Kateřina 0:4, Koblása Lubomír 0:4), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Jiskra Jaroměř G 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borůvka Petr 3:0, Nováček Jiří 3:0, Zítko Pavel 3:0, Javornický Aleš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kuneš Jan 0:4, Vejroch Jiří 0:4, Konečný Miloš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Horní Radechová A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karel Jiří 3:1, Samek David 2:2, Dubnová Alena 4:0, Sedláček Petr 4:0, body hostů: Lanta Robert 1:3, Seidl Pavel 2:2, Koblížek Jiří 0:4, Vlček Petr 0:4), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Libchyně B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Miloš 2:2, Cohorna Petr ml. 3:1, Vojtas Miloš 1:3, Vohralík Pavel 1:3, body hostů: Stejskal Jiří 4:0, Kovalčík Josef 2:2, Vacek Vladimír 0:4, Kulhavý Petr 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Libchyně B - SKIPINEX Dolní Radechová A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Vladimír 0:4, Hubka Tomáš 0:4, Kulhavý Petr 0:4, Kovalčík Josef 2:2, body hostů: Nývlt Petr 4:0, Marek Pavel 3:1, Morávek Pavel 3:1, Nýč Bohuslav 4:0), TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:- (odloženo c), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Jasenná C 9:9 (nepotvrzen, čtyřhry 1:1, body domácích: Kočica Michal 1:3, Vejroch Jiří 0:4, Hardubejová Anna 4:0, Munzar Jiří 3:1, body hostů: Samek David 2:2, Coufal Pavel 2:2, Karel Jiří 2:2, Dubnová Alena 2:2), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol České Meziříčí C 5:13 (online ne, čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Lukáš 2:2, Hrstka Milan 2:2, Šťovíček Tomáš 1:3, Koblása Lubomír 0:4, body hostů: Zítko Pavel 2:2, Borůvka Petr 4:0, Javornický Aleš 4:0, Čermák Jiří 1:3), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Česká Skalice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hamza Daniel 4:0, Postupa Jan 4:0, Závoďančík Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Čáp Petr 1:2, Kuťák Vladimír 1:2, Cimburek Jaroslav 0:3, Špetla Jaromír 0:3, WO 5:0), TJ Nahořany A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kárník Vladimír 2:2, Vlášek Aleš 2:2, Voborník Petr 2:2, Vlášek Kamil 3:1, body hostů: Holeček David 4:0, Kuhajdíková Pavlína 3:1, Gorol Adam 0:4, Vítek Josef 0:4), TJ START Náchod A - TJ Sokol Zbečník B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dörrová Iva 0:4, Nováková Štěpánka 4:0, Slavík Stanislav 0:4, Tlapák Vratislav 0:2, Malinová Radka 0:2, body hostů: Herzog Antonín 3:1, Štencl Josef 3:1, Friede Norbert 3:1, Sadílek Jan 3:1),
4. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B -:- (covid), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ START Náchod A -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Nahořany A -:- (covid), TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Česká Skalice E -:- (covid), TJ Sokol Jasenná C - TJ Horní Kostelec C -:- (covid), TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Jiskra Jaroměř G -:- (covid), TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Horní Radechová A -:- (covid),
5. kolo:
TJ Sokol Horní Radechová A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:- (covid), TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Libchyně B -:- (covid), TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:- (covid), TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jasenná C -:- (covid), TJ Nahořany A - TJ Sokol České Meziříčí C -:- (covid), TJ START Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice D -:- (covid), TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:- (covid),
6. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-,
7. kolo:
TJ Jiskra Jaroměř G - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Česká Skalice D -:-,
8. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Horní Kostelec C -:-,
9. kolo:
TJ Horní Kostelec C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol České Meziříčí C -:-,
10. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ START Náchod A -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Nahořany A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Česká Skalice E -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice E - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ START Náchod A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Jasenná C -:-,
12. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Nahořany A -:-,
13. kolo:
TJ Nahořany A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-,
14. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ START Náchod A - TJ Nahořany A -:-,
15. kolo:
TJ START Náchod A - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-,
16. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Česká Skalice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Petr 2:2, Kuťák Vladimír 1:3, Cimburek Jaroslav 1:3, Špetla Jaromír 1:3, body hostů: Kučera Jan 3:1, Měšťanová Pavlína 0:4, Hamza Daniel 4:0, Postupa Jan 4:0), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ START Náchod A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Zbečník B - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Libchyně B -:-,
18. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Zbečník B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Horní Radechová A -:-,
20. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice D - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Jiskra Jaroměř G -:-,
22. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Česká Skalice D -:-,
23. kolo:
TJ Sokol České Meziříčí C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Jasenná C -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ START Náchod A - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Nahořany A - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ Horní Kostelec C -:-,
24. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Nahořany A -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ START Náchod A -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Jasenná C - TJ Sokol České Meziříčí C -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Jasenná C - SKIPINEX Dolní Radechová A -:-, TJ Sokol České Meziříčí C - TJ Sokol Velká Jesenice B -:-, TJ Sokol Česká Skalice D - TJ Sokol Libchyně B -:-, TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G - TJ Sokol Horní Radechová A -:-, TJ Sokol Zbečník B - TJ Jiskra Jaroměř G -:-, TJ START Náchod A - TJ Horní Kostelec C -:-, TJ Nahořany A - TJ Sokol Česká Skalice E -:-,
26. kolo:
SKIPINEX Dolní Radechová A - TJ Nahořany A -:-, TJ Sokol Česká Skalice E - TJ START Náchod A -:-, TJ Horní Kostelec C - TJ Sokol Zbečník B -:-, TJ Jiskra Jaroměř G - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G -:-, TJ Sokol Horní Radechová A - TJ Sokol Česká Skalice D -:-, TJ Sokol Libchyně B - TJ Sokol České Meziříčí C -:-, TJ Sokol Velká Jesenice B - TJ Sokol Jasenná C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy