Výsledky do novin
městská soutěž III.třídy
1. kolo:
Sokol Líšeň E - TJ Brno-Bystrc F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 2:2, Urban Jiří 4:0, Nováček Jiří 2:2, Komárková Jana 3:1, body hostů: Grochál Petr 2:2, Ohaňka Zdeněk 1:3, Zetka Roman 1:3, Pernica Petr 1:3), SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holas Oldřich 1:3, Štoček Dalibor 1:3, Vítkovič Martin 2:2, Búřil Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Sýkora Miroslav 1:2, Remeš Dominik 4:0, Hudeček Patrik 2:2, Jašek Jiří ml. 4:0, WO 0:1), Sokol Židenice D - SK Slatina G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Červený Miroslav 2:2, Chmel Roman 3:1, Milichovský Josef 2:1, Kusák Ivo 3:1, WO 0:1, body hostů: Linhárek František 1:1, Halický Miroslav 2:2, Hodek Martin 1:3, Mráček Jan 1:2, Relovský Milan 0:2, WO 1:0), Sokol Popůvky C - Sokol Popůvky B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Posch Pavel 4:0, Marčan Jan 0:4, Volánek Vítězslav 0:4, Kavalec Svatoslav 2:2, body hostů: Buček Vladimír 3:1, Blecha Pavel 3:1, Lemon René 2:2, Musil Petr 2:2), Sokol Židenice C - ASS Brno D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 4:0, Malina Jan 1:2, Zobec Pavel 3:0, Bubeník Vladimír 4:0, WO 2:0, body hostů: Pál Richard 1:3, Jirsa Václav 1:3, Lapiš Viktor 0:4, Auda Antonín 0:2, WO 0:2), Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krček Pavel 1:3, Pavlíková Věra 3:1, Šmerda Zdeněk 2:2, Julínek Petr 1:3, body hostů: Krejčí David 2:2, Litera Rudolf Aleš 4:0, Vojáček Patrik 1:3, Škňouřilová Tereza 2:2),
2. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Modřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 2:2, Hofman Milan 3:1, Zetka Roman 3:1, Pernica Petr 1:3, body hostů: Bartoš Michal 3:1, Čeněk Jiří 1:3, Doleček Ivan 1:3, Slaný Luděk 2:2), ASS Brno D - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirsa Václav 1:3, Jeřábek Jakub 3:1, Auda Antonín 3:1, Pál Richard 1:3, body hostů: Julínek Petr 2:2, Krček Pavel 0:4, Pavlíková Věra 4:0, Šmerda Zdeněk 2:2), Sokol Popůvky B - Sokol Židenice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Petr 1:0, Buček Vladimír 3:0, Blaha Petr 1:0, Lemon René 3:0, WO 7:1, body hostů: Bubeník Vladimír 0:3, Bartoň Petr 0:1, Zobec Pavel 0:2, Malina Jan 0:2, WO 1:7), SK Slatina G - Sokol Popůvky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halický Miroslav 2:2, Huml Otakar ml. 2:1, Hodek Martin 2:2, Wos Radek 3:1, Hodek Vojtěch 1:0, body hostů: Posch Pavel 3:1, Kavalec Svatoslav 3:1, Volánek Vítězslav 0:4, Marčan Jan 0:4), Orel Šlapanice C - Sokol Židenice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 3:1, Hudeček Patrik 3:1, Jašek Jiří ml. 4:0, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Chmel Roman 0:4, Červený Miroslav 0:4, Hromniak Zuzana 0:4, Kusák Ivo 3:1), Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Komárková Jana 1:3, Urban Jiří 4:0, Zemanová Irena 1:3, body hostů: Vítkovič Martin 3:1, Štoček Dalibor 2:2, Búřil Jiří 2:2, Wolk Roland 2:2),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec E - TJ Brno-Bystrc F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wolk Roland 1:2, Vítkovič Martin 2:1, Búřil Jiří 1:2, Melkus Ivo 1:2, WO 5:0, body hostů: Ohaňka Zdeněk 4:0, Zetka Roman 3:1, Pernica Petr 0:4, WO 0:5), Sokol Židenice D - Sokol Líšeň E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červený Miroslav 1:3, Chmel Roman 2:2, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 1:3, body hostů: Zemanová Irena 0:4, Urban Jiří 4:0, Nováček Jiří 2:2, Šujan Petr 4:0), Sokol Popůvky C - Orel Šlapanice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posch Pavel 2:2, Volánek Vítězslav 0:4, Kavalec Svatoslav 1:3, Marčan Jan 0:4, body hostů: Sýkora Miroslav 3:1, Remeš Dominik 3:1, Jašek Jiří ml. 4:0, Hudeček Patrik 3:1), Sokol Židenice C - SK Slatina G 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeník Vladimír 4:0, Bartoň Petr 4:0, Krajčovič Matúš 2:2, Krajčovič Jozef 4:0, body hostů: Wos Radek 1:3, Linhárek František 0:4, Hodek Vojtěch 1:3, Mráček Jan 0:4), Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan 0:4, Pavlíková Věra 1:3, Šmerda Zdeněk 1:2, Julínek Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Blecha Pavel 2:2, Lemon René 4:0, Musil Petr 3:1, Buček Vladimír 3:0, WO 1:0), Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čeněk Jiří 0:4, Bartoš Michal 2:2, Slaný Luděk 1:2, Doleček Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Krejčí David 3:1, Žaloudek Lubomír 1:3, Litera Rudolf Aleš 2:2, Škňouřilová Tereza 3:0, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grochál Petr 4:0, Zetka Roman 2:2, Pernica Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Vojáček Patrik 0:3, Búřil Lukáš 2:1, Škňouřilová Tereza 0:3, Litera Rudolf Aleš 1:1, Bartoň Vojtěch 0:1, WO 5:0), ASS Brno D - Sokol Modřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirsa Václav 1:3, Pál Richard 2:2, Auda Antonín 0:1, Lapiš Viktor 0:4, WO 0:3, body hostů: Bartoš Michal 3:0, Slaný Luděk 2:1, Božek Radomír ml. 2:2, Doleček Ivan 3:0, WO 3:0), SK Slatina G - Orel Šlapanice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:4, Hodek Vojtěch 3:1, Hodek Martin 2:2, Halický Miroslav 4:0, body hostů: Julínek Petr 1:3, Krček Pavel 1:3, Pavlíková Věra 2:2, Šmerda Zdeněk 3:1), Orel Šlapanice C - Sokol Židenice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Řezníček Miroslav 1:3, Remeš Dominik 3:1, Sýkora Miroslav 2:2, body hostů: Krajčovič Jozef 4:0, Bartoň Petr 3:1, Bubeník Vladimír 0:4, Krajčovič Matúš 1:3), Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárková Jana 4:0, Dlouhý Jakub 1:3, Nováček Jiří 2:2, Urban Jiří 4:0, body hostů: Posch Pavel 2:2, Volánek Vítězslav 1:3, Kavalec Svatoslav 2:2, Marčan Jan 0:4), SKST Nový Lískovec E - Sokol Židenice D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítkovič Martin 3:0, Búřil Jiří 3:0, Melkus Ivo 2:1, Wolk Roland 0:3, WO 5:0, body hostů: Chmel Roman 1:3, Červený Miroslav 1:3, Kusák Ivo 2:2, WO 0:5),
5. kolo:
Sokol Židenice D - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Popůvky C - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Židenice C - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice D - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec F - ASS Brno D -:-,
6. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - ASS Brno D -:-, Sokol Popůvky B - SKST Nový Lískovec F -:-, SK Slatina G - Sokol Modřice B -:-, Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Židenice C -:-, Sokol Židenice D - Sokol Popůvky C -:-,
7. kolo:
Sokol Popůvky C - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Židenice C - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Modřice B - Orel Šlapanice C -:-, SKST Nový Lískovec F - SK Slatina G -:-, ASS Brno D - Sokol Popůvky B -:-,
8. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Popůvky B -:-, SK Slatina G - ASS Brno D -:-, Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice D - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Židenice C -:-,
9. kolo:
Sokol Židenice C - TJ Brno-Bystrc F -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec E -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Líšeň E -:-, ASS Brno D - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Popůvky B - SK Slatina G -:-,
10. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SK Slatina G -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Líšeň E - ASS Brno D -:-, SKST Nový Lískovec E - SKST Nový Lískovec F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítkovič Martin 2:2, Wolk Roland 0:4, Búřil Jiří 1:0, Holas Oldřich 1:3, Melkus Ivo 2:1, body hostů: Vojáček Patrik 1:3, Krejčí David 3:1, Búřil Lukáš 3:1, Škňouřilová Tereza 3:1), Sokol Židenice D - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice C - Orel Šlapanice D -:-,
11. kolo:
Orel Šlapanice D - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Modřice B - Sokol Popůvky C -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Židenice D -:-, ASS Brno D - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Líšeň E -:-, SK Slatina G - Orel Šlapanice C -:-,
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Líšeň E - SK Slatina G -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Židenice D - ASS Brno D -:-, Sokol Popůvky C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Židenice C - Sokol Modřice B -:-,
13. kolo:
Sokol Modřice B - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Židenice C -:-, ASS Brno D - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Židenice D -:-, SK Slatina G - SKST Nový Lískovec E -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Líšeň E -:-,
14. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec E -:-, SK Slatina G - Sokol Židenice D -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Popůvky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Petr 2:2, Buček Vladimír 2:2, Blecha Pavel 4:0, Lemon René 1:3, body hostů: Posch Pavel 3:1, Kavalec Svatoslav 2:2, Švejda Milan 2:2, Marčan Jan 0:4), ASS Brno D - Sokol Židenice C -:-, SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice D -:-,
15. kolo:
Sokol Modřice B - TJ Brno-Bystrc F -:-, Orel Šlapanice D - ASS Brno D -:-, Sokol Židenice C - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Popůvky C - SK Slatina G -:-, Sokol Židenice D - Orel Šlapanice C -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Líšeň E -:-,
16. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Popůvky C -:-, SK Slatina G - Sokol Židenice C -:-, Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Modřice B -:-,
17. kolo:
SKST Nový Lískovec F - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Modřice B - ASS Brno D -:-, Orel Šlapanice D - SK Slatina G -:-, Sokol Židenice C - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec E -:-,
18. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Židenice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Židenice C -:-, Orel Šlapanice C - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky B - Sokol Modřice B -:-, ASS Brno D - SKST Nový Lískovec F -:-,
19. kolo:
ASS Brno D - TJ Brno-Bystrc F -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Popůvky B -:-, Sokol Modřice B - SK Slatina G -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Židenice C - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Židenice D -:-,
20. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Židenice D - Sokol Židenice C -:-, SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice D -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Modřice B -:-, SK Slatina G - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Popůvky B - ASS Brno D -:-,
21. kolo:
Sokol Popůvky B - TJ Brno-Bystrc F -:-, ASS Brno D - SK Slatina G -:-, SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Líšeň E -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Židenice D -:-, Sokol Židenice C - Sokol Popůvky C -:-,
22. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Židenice C -:-, Sokol Popůvky C - Orel Šlapanice D -:-, SKST Nový Lískovec E - Sokol Modřice B -:-, Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec F -:-, Orel Šlapanice C - ASS Brno D -:-, SK Slatina G - Sokol Popůvky B -:-,
23. kolo:
SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice C -:-, ASS Brno D - Sokol Líšeň E -:-, SKST Nový Lískovec F - SKST Nový Lískovec E -:-, Sokol Modřice B - Sokol Židenice D -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Židenice C -:-,
24. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice D -:-, Sokol Popůvky C - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec F -:-, SKST Nový Lískovec E - ASS Brno D -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky B -:-, Orel Šlapanice C - SK Slatina G -:-,
25. kolo:
Orel Šlapanice C - TJ Brno-Bystrc F -:-, SK Slatina G - Sokol Líšeň E -:-, Sokol Popůvky B - SKST Nový Lískovec E -:-, ASS Brno D - Sokol Židenice D -:-, SKST Nový Lískovec F - Sokol Popůvky C -:-, Sokol Modřice B - Sokol Židenice C -:-,
26. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice C - SKST Nový Lískovec F -:-, Sokol Popůvky C - ASS Brno D -:-, Sokol Židenice D - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec E - SK Slatina G -:-, Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy