Výsledky do novin
KP 2.tř.sk.B - ukončeno
1. kolo:
TJ Sokol Bor C - Dioss Nýřany C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krivda František 4:0, Krivda Daniel 1:3, Myška Václav ml. 1:2, Pitra František 3:1, body hostů: Janda Vladimír 2:2, Krš Richard 3:1, Benedikt Jiří 0:4, Fořt Petr 1:2), TJ Sokol Blížejov A - SDH Hadačka A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Milan 1:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 1:2, Rendl Miloslav 1:3, body hostů: Kadavý Václav ml. 2:2, Pícl Martin 4:0, Šimandl Václav 3:0, Švejkovský Jiří 0:3), TJ Spartak Strašice A - Union Plzeň E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečková Jaroslava 0:4, Krátký Petr 1:3, Havel Miroslav 2:2, Janeček Jaroslav 4:0, body hostů: Bistřický David 2:2, Farajzl Filip 3:1, Sýkora David 3:1, Vintr Josef 1:3), TJ Sokol Těně B - TTC Horšovský Týn A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobrý Jan 1:3, Tomášek Martin 3:1, Krajdl Roman 1:3, Poch Petr 3:1, body hostů: Gabriel Karel 4:0, Mráz Václav 2:2, Němec Josef 1:3, Písařík Zdeněk 1:3), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Švamberg Daniel 1:0, Hruška Václav 2:0, Pešík Radek 2:0, Švamberg Luboš 1:0, WO 3:0, body hostů: Filip Michal 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, Bistřický Bohumír 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauer David 3:0, Vokurka Jaroslav 2:1, Kozelka Martin 1:2, Duraj Vojtěch 2:1, body hostů: Šperl Jan 2:1, Sloup Pavel 0:3, Razák Petr 1:2, Dudl Šimon 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Bor C - SDH Hadačka A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krivda František 3:0, Krivda Daniel 0:2, Myška Václav ml. 2:1, Pitra František 3:0, body hostů: Kadavý Václav ml. 1:2, Pícl Martin 2:1, Šimandl Václav 0:3, Švejkovský Jiří 0:2), TJ Sokol Blížejov A - Dioss Nýřany C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strakoš Milan 0:2, Strakoš Miroslav 1:1, Nový Radek 0:3, Rendl Miloslav 1:2, body hostů: Čížková Alena 2:1, Janda Vladimír 3:0, Krš Richard 2:0, Benedikt Jiří 1:1), TJ Spartak Strašice A - TTC Horšovský Týn A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janečková Jaroslava 0:3, Krátký Petr 2:1, Havel Miroslav 2:1, Janeček Jaroslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Gabriel Karel 4:0, Písařík Zdeněk 1:3, Němec Josef 1:3, WO 0:4), TJ Sokol Těně B - Union Plzeň E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobrý Jan 2:2, Tomášek Martin 2:1, Krajdl Roman 2:1, Poch Petr 2:2, body hostů: Bistřický David 2:2, Farajzl Filip 1:3, Sýkora David 2:1, Vintr Josef 1:2), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šípek Filip 1:0, Nový Jaroslav 2:0, Plic Bohumil 2:0, Šípek Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Nímanský Jaroslav 0:2, Filip Michal 0:2, Bistřický Bohumír 0:2, WO 0:3),
3. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Lhůta B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Farajzl Filip 2:2, Vintr Josef 1:3, Sýkora David 0:3, Duchoň Antonín 4:0, body hostů: Komanec Pavel 2:2, Glazar František 2:2, Dvořák Petr 3:1, Hadrava Jaroslav ml. 1:2), TTC Horšovský Týn A - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herzer Jan 1:0, Mráz Václav 2:0, Písařík Zdeněk 2:0, Němec Josef 1:0, WO 3:0, body hostů: Čejka Petr 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, Voříšek Jiří st. 0:2, WO 0:3), Dioss Nýřany C - TJ Spartak Strašice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benedikt Jiří 0:4, Fořt Petr 1:2, Krš Richard 1:2, Niedermayer Ondřej 4:0, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Krátký Petr 1:3, Havel Miroslav 2:1, Janečková Jaroslava 2:1), SDH Hadačka A - TJ Sokol Těně B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Petr 1:3, Pícl Martin 2:1, Šimandl Václav 1:2, Kadavý Václav ml. 1:3, body hostů: Poch Petr 3:1, Tomášek Martin 2:2, Lysák Stanislav 2:1, Dobrý Jan 2:1), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Bor C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 3:0, Duraj Vojtěch 1:2, Kozelka Martin 1:2, Šauer David 3:0, body hostů: Dědíček Jaroslav 2:1, Bočan Miroslav 1:2, Myška Václav ml. 1:2, Učík Rudolf 0:3), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Blížejov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jan 3:0, Sloup Pavel 1:1, Razák Petr 2:1, Zoubele Slavomír 2:1, body hostů: Strakoš Milan 0:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 1:2, Rendl Miloslav 0:2), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Horní Bělá C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Jaroslav 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Filip 2:2, Šípek Josef 3:1, body hostů: Švamberg Luboš 3:1, Hruška Václav 2:2, Pešík Radek 1:3, Švamberg Daniel 1:3),
4. kolo:
Union Plzeň E - SK Rokycany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Farajzl Filip 1:0, Vintr Josef 2:0, Sýkora David 2:0, Bistřický David 1:0, WO 3:0, body hostů: Voříšek Jiří st. 0:2, Čejka Petr 0:2, Nímanský Jaroslav 0:2, WO 0:3), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Lhůta B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herzer Jan 0:2, Písařík Zdeněk 1:1, Němec Josef 0:3, Mráz Václav 1:2, body hostů: Komanec Pavel 3:0, Glazar František 2:1, Dvořák Petr 2:0, Hadrava Jaroslav ml. 1:1), Dioss Nýřany C - TJ Sokol Těně B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížková Alena 1:3, Benedikt Jiří 1:2, Fořt Petr 0:3, Krš Richard 2:2, body hostů: Poch Petr 3:1, Tomášek Martin 2:2, Lysák Stanislav 3:0, Dobrý Jan 2:1), SDH Hadačka A - TJ Spartak Strašice A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pícl Martin 0:1, Kadavý Václav ml. 0:2, Šimandl Václav 0:3, Vojáček Petr 3:0, WO 0:2, body hostů: Janeček Jaroslav 3:0, Krátký Petr 2:1, Havel Miroslav 1:1, Janečková Jaroslava 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Blížejov A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vokurka Jaroslav 2:0, Kozelka Martin 1:1, Duraj Vojtěch 2:1, Šauer David 3:0, body hostů: Rendl Miloslav 0:3, Strakoš Miroslav 2:1, Nový Radek 0:2, Strakoš Milan 0:2), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Bor C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír 2:0, Razák Petr 2:0, Šperl Jan 2:1, Sloup Pavel 2:0, body hostů: Dědíček Jaroslav 0:3, Bočan Miroslav 1:1, Myška Václav ml. 0:2, Učík Rudolf 0:2),
5. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta B - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), SK Rokycany A - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo),
6. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Lhůta B - SDH Hadačka A -:- (odloženo), SK Rokycany A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - Union Plzeň E -:- (odloženo),
7. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), SDH Hadačka A - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Spartak Strašice A -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - Union Plzeň E -:- (odloženo),
8. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), SDH Hadačka A - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Sokol Klabava B - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Spartak Strašice A -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Bor C -:- (odloženo), SK Rokycany A - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), Union Plzeň E - Dioss Nýřany C -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Těně B -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Blížejov A -:- (odloženo), SK Rokycany A - TJ Sokol Bor C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Klabava B -:- (odloženo), Union Plzeň E - SDH Hadačka A -:- (odloženo), TTC Horšovský Týn A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ Sokol Klabava B - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - SK Rokycany A -:- (odloženo), SDH Hadačka A - Dioss Nýřany C -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TTC Horšovský Týn A -:- (odloženo), TJ Sokol Osek u Rokycan A - Union Plzeň E -:- (odloženo), TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Horní Bělá C -:- (odloženo), TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Horní Bělá B -:- (odloženo), TJ Spartak Strašice A - SK Rokycany A -:- (odloženo), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Lhůta B -:- (odloženo),
13. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Těně B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Bor C -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Blížejov A -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Klabava B -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Lhůta B - SK Rokycany A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Spartak Strašice A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Blížejov A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Bor C -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Klabava B -:-,
15. kolo:
Dioss Nýřany C - TJ Sokol Bor C -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Blížejov A -:-, Union Plzeň E - TJ Spartak Strašice A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Klabava B -:-,
16. kolo:
SDH Hadačka A - TJ Sokol Bor C -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Blížejov A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Spartak Strašice A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Těně B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Lhůta B - Union Plzeň E -:-, SK Rokycany A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Spartak Strašice A - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Těně B - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Horní Bělá B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švamberg Daniel 2:2, Hruška Václav 3:1, Pešík Radek 2:1, Švamberg Luboš 2:2, body hostů: Šulda David 0:4, Nový Jaroslav 2:2, Plic Bohumil 2:2, Šípek Filip 2:1),
18. kolo:
SK Rokycany A - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Lhůta B - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Těně B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Spartak Strašice A - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Těně B -:-, Dioss Nýřany C - TJ Sokol Lhůta B -:-, SDH Hadačka A - SK Rokycany A -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Bor C -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Těně B -:-, SDH Hadačka A - TJ Sokol Lhůta B -:-, Dioss Nýřany C - SK Rokycany A -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Horní Bělá C -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - SDH Hadačka A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Klabava B -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Blížejov A -:-, Union Plzeň E - TTC Horšovský Týn A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Horní Bělá C - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - SDH Hadačka A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Klabava B -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Blížejov A -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Bor C - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Sokol Blížejov A - SK Rokycany A -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, Dioss Nýřany C - Union Plzeň E -:-, SDH Hadačka A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Spartak Strašice A -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Blížejov A - TJ Sokol Lhůta B -:-, TJ Sokol Bor C - SK Rokycany A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SDH Hadačka A - Union Plzeň E -:-, Dioss Nýřany C - TTC Horšovský Týn A -:-,
25. kolo:
Union Plzeň E - TJ Sokol Klabava B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Blížejov A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Spartak Strašice A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Těně B -:-, Dioss Nýřany C - SDH Hadačka A -:-,
26. kolo:
TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Klabava B -:-, Union Plzeň E - TJ Sokol Osek u Rokycan A -:-, TJ Sokol Horní Bělá C - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Blížejov A -:-, SK Rokycany A - TJ Spartak Strašice A -:-, TJ Sokol Lhůta B - TJ Sokol Těně B -:-,
27. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Bor C - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Blížejov A - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Klabava B - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - SDH Hadačka A -:-, SK Rokycany A - TJ Sokol Lhůta B -:-,
28. kolo:
TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, TJ Sokol Blížejov A - Union Plzeň E -:-, TJ Sokol Bor C - TTC Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Osek u Rokycan A - Dioss Nýřany C -:-, TJ Sokol Klabava B - SDH Hadačka A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy