Výsledky do novin
Český pohár - ukončeno
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Horní Bělá B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Pavel 1:0, Látka Jan 2:1, Hromádko Pavel 2:1, Janovec Jiří st. 1:1, body hostů: Šulda David 1:2, Plic Bohumil 2:1, Nový Jaroslav 0:3), TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Skomelno A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Venclík Martin 1:1, Matejovič Petr 1:2, Matejovič Lukáš 0:3, Zušťák Petr 0:1, body hostů: Cipra Petr 1:2, Hofman Martin 3:0, Hofman Petr ml. 3:0), TJ Sokol Kralovice A - TJ Sokol Mirošov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Habl Jakub 2:1, Csukás Karol 0:3, Šrámek Martin 1:2, body hostů: Vyskočil Marek 3:0, Lopata Vladimír 1:2, Boura Lukáš 2:1), Lapák Třebomyslice B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polena Luboš 1:2, Hodek Karel 0:3, Slováčková Jitka 0:3, body hostů: Písařík Zdeněk 3:0, Mráz Václav 2:1, Gabriel Karel 3:0), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křesáková Ivana 1:2, Mandák Lukáš 1:2, Krsek Miroslav 1:2, body hostů: Šmíd Martin 3:0, Dobiáš Jan 3:0, Šmíd Josef 0:3), TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Těně A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klíma Tomáš 0:3, Farajzl Stanislav 0:3, Frank Bohumil 0:3, body hostů: Dobrý Václav 3:0, Poch Pavel 3:0, Krajdl Roman 3:0), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Nezvěstice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Císař Rudolf 0:3, Soukupová Jana 0:3, Mikulášek Pavel 0:3, body hostů: Hach Václav 3:0, Zoubele Slavomír ml. 3:0, Šilhánek Martin 3:0), TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Plzeň V. B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnad Miloslav 0:2, Baštář Vratislav 1:2, Beneš Jaroslav 1:2, Úškrt Antonín 0:1, body hostů: Panský Miroslav 2:1, Havlíček Stanislav 2:1, Mašek Petr 3:0), TJ Sokol Skomelno B - KOC Sušice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jeremiáš Pavel 0:3, Hofman Petr st. 1:2, Palek Vladimír 1:2, body hostů: Milfort Jiří st. 3:0, Láriš Petr 3:0, Vítek Petr 1:2), Lapák Třebomyslice A - SK Nevid A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolář Michal 0:3, Trubač František 0:3, Trubač Lukáš 0:3, body hostů: Čada Zdeněk 3:0, Nálevka Jaroslav 3:0, Šiška Petr 3:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - KOC Sušice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Látka Jan 3:0, Janovec Jiří st. 3:0, Duffek Miroslav 3:0, body hostů: Potužák Václav 0:3, Kopa Jan 0:3, Oroš Karel 0:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Mirošov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Petr ml. 1:2, Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 1:2, body hostů: Lopata Vladimír 2:1, Babický Josef 0:3, Vyskočil Marek 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - Union Plzeň C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herzer Jan 2:1, Mráz Václav 0:3, Písařík Zdeněk 1:2, body hostů: Vintr Josef 1:2, Farajzl Filip 2:1, Sýkora David 3:0), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Plzeň V. A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Lukáš 0:3, Šmíd Martin 1:2, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Vyleta Michal ml. 3:0, Kuncl Denis 3:0, Jánský Marek 2:1), TJ Sokol Těně A - TJ Sokol Horažďovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dobrý Václav 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, Poch Pavel 0:3, body hostů: Křesák Vojtěch 3:0, Vojáček Rudolf ml. 2:1, Mandák Pavel 3:0), TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Sokol Horní Bělá A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šilhánek Martin 3:0, Hach Václav 2:1, Zoubele Slavomír ml. 2:1, body hostů: Šípek Filip 0:3, Hruška Václav 0:3, Pešík Radek 2:1), KOC Sušice B - TJ Sokol Plzeň V. B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Milfort Jiří st. 0:3, Vítek Petr 0:3, Láriš Petr 3:0, body hostů: Panský Miroslav 2:1, Mašek Petr 2:1, Hofman Petr 2:1), SK Nevid A - SKUŘ Plzeň B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šiška Petr 0:3, Matějka Martin 1:2, Nálevka Jaroslav 1:2, body hostů: Čákorová Tereza 3:0, Čákora Ladislav 3:0, Čákora Ladislav ml. 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Mirošov A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - SKUŘ Plzeň B -:-,
11. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Hraničář Částkov A - TJ Sokol Kralovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matejovič Lukáš 0:1, Zušťák Petr 0:3, Venclík Martin 0:3, Matejovič Petr 1:1, body hostů: Habl Jakub 3:0, Šrámek Martin 3:0, Csukás Karol 2:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horní Bělá B - SK Nevid A -:-, TJ Sokol Kralovice A - KOC Sušice B -:-, Lapák Třebomyslice B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Těně A -:-,
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Skomelno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Baštář Vratislav 1:2, Strnad Miloslav 1:2, Jirák Aleš 0:3, body hostů: Jeremiáš Pavel 1:2, Vimpel Jan 3:0, Palek Vladimír 3:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Slavoj Tachov A - TJ Dynamo Horšovský Týn A -:-, TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Skomelno A -:-, Lapák Třebomyslice A - KOC Sušice A -:-,
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
soupeř bude určen - soupeř bude určen -:-, soupeř bude určen - soupeř bude určen -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy