Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
Triangl Rájec A - TJ Lažánky A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Jiří 3:0, Sehnal Stanislav 1:1, Zouhar Michal 2:1, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Brandštettr Tomáš 0:3, Galla Martin 2:1, Sova Jan 0:3, Kadlec Milan 0:2), TJ Vysočany A - Sokol Velké Opatovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Michal 1:3, Janáč Daniel 3:1, Pernička Pavel 2:2, Kellner Aleš 3:1, body hostů: Türk Petr st. 1:3, Peterka David 4:0, Zemánek Jaroslav 2:2, Veselý Ivo 0:4), SK Kuřim B - TJ Holásky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 3:1, Štěpánek Luděk 0:4, Šplíchal Jiří 3:1, Smolík Milan 3:1, body hostů: Škvařil Petr 2:2, Vysloužil Jan 3:1, Babáková Klára 1:3, Grulich Zdeněk 1:3), TTC Komořany A - KST DRAGON Vyškov B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Götz Bořivoj 0:4, Masařík Michal 0:4, Frimmer Ján 2:1, Holec Ondřej 3:1, body hostů: Dofek David 4:0, Olejníček Vojtěch 2:2, Krais Boris 2:2, Drápal Metoděj 2:1), STK Zbraslavec B - TTC Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Martin 2:0, Koudelka Petr 2:0, Těžký Pavel 2:0, Suchý Petr 2:0, body hostů: Hruška Pavel 0:2, Dospíšil Pavel ml. 0:2, Krištof Lukáš 0:2, Bahenský Tomáš 0:2),
2. kolo:
Triangl Rájec A - Sokol Velké Opatovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Jiří 3:0, Sehnal Stanislav 1:2, Zouhar Michal 2:1, Ryšavý Michal 3:0, body hostů: Türk Petr ml. 1:2, Peterka David 2:1, Veselý Ivo 0:3, Türk Petr st. 0:3), TJ Vysočany A - TJ Lažánky A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Michal 2:2, Janáč Daniel 2:2, Kellner Aleš 2:2, Zukal Aleš 4:0, body hostů: Brandštettr Tomáš 2:2, Sova Jan 2:2, Kadlec Milan 1:3, Galla Martin 1:3), TJ Mokrá-Horákov B - TJ Holásky C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levardi Robert 1:2, Eliáš Stanislav 0:3, Otych Roman st. 1:2, Vojtěch Tomáš 1:3, body hostů: Škvařil Petr 4:0, Vysloužil Jan 3:0, Rozman Michal 0:3, Babáková Klára 3:0), TTC Komořany A - TTC Koral Tišnov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masařík Michal 2:1, Daněk Zdeněk st. 2:1, Frimmer Ján 2:1, Holec Ondřej 3:0, body hostů: Vitula Josef 2:1, Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 0:3, Krištof Lukáš 0:3), STK Zbraslavec B - KST DRAGON Vyškov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svěrák Martin 0:3, Koudelka Petr 2:1, Těžký Pavel 3:0, Suchý Petr 3:0, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:1, Chlup Tadeáš 0:3, Drápal Metoděj 1:2, Krais Boris 1:2),
3. kolo:
TJ Lažánky A - KST DRAGON Vyškov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sova Jan 2:0, Galla Martin 2:0, Kadlec Milan 2:0, Brandštettr Tomáš 2:0, body hostů: Dofek David 0:2, Olejníček Vojtěch 0:2, Krais Boris 0:2, Drápal Metoděj 0:2), Sokol Velké Opatovice A - TTC Koral Tišnov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lánský Jakub 4:0, Peterka David 2:2, Türk Petr ml. 2:2, Türk Petr st. 1:3, body hostů: Vitula Josef 3:1, Hruška Pavel 2:2, Dospíšil Pavel ml. 0:4, Klusák Jaromír 2:2), TJ Holásky C - TTC Komořany A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babáková Klára 3:1, Babáková Radka 3:1, Vysloužil Jan 0:3, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Holec Ondřej 4:0, Frimmer Ján 1:3, Masařík Michal 1:3, Fiala Jan 0:3), Triangl Rájec A - SK Kuřim B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Jiří 2:0, Zouhar Michal 1:1, Sehnal Stanislav 1:1, Ryšavý Michal 3:0, WO 1:0, body hostů: Smolík Milan 0:2, Šplíchal Jiří 1:2, Šťastný Pavel 1:1, Štěpánek Luděk 0:2, WO 0:1), TJ Vysočany A - TJ Mokrá-Horákov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pernička Pavel 2:1, Janáč Daniel 0:3, Kellner Aleš 2:1, Zukal Aleš 4:0, body hostů: Vojtěch Tomáš 2:2, Levardi Robert 2:1, Eliáš Stanislav 0:3, Vojtěch Miloslav 1:2),
4. kolo:
TJ Lažánky A - TTC Koral Tišnov B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galla Martin 2:2, Sova Jan 0:3, Kadlec Milan 0:3, Brandštettr Tomáš 3:1, body hostů: Vitula Josef 4:0, Nováček Libor 3:1, Hruška Pavel 1:2, Dospíšil Pavel ml. 1:2), Sokol Velké Opatovice A - KST DRAGON Vyškov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lánský Jakub 2:0, Peterka David 2:0, Türk Petr ml. 3:0, Veselý Ivo 1:1, body hostů: Dofek David 0:3, Olejníček Vojtěch 0:2, Krais Boris 0:2, Drápal Metoděj 1:1), TJ Holásky C - STK Zbraslavec B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babáková Klára 2:2, Vysloužil Jan 1:2, Grulich Zdeněk 2:1, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Těžký Pavel 3:1, Koudelka Petr 2:2, Stloukal Jiří 1:2, Křepela Zdeněk 0:3), Triangl Rájec A - TJ Mokrá-Horákov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lužný Jiří 2:0, Sehnal Stanislav 2:0, Zouhar Michal 2:1, Šustáček Ondřej 1:1, Ryšavý Michal 1:0, body hostů: Levardi Robert 1:2, Vojtěch Tomáš 0:3, Eliáš Stanislav 1:1, Kvasnica Vítězslav 0:2), TJ Vysočany A - SK Kuřim B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Michal 2:0, Pernička Pavel 2:0, Janáč Daniel 2:0, Kellner Aleš 2:0, body hostů: Šplíchal Jiří 0:2, Šťastný Pavel 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Doležal Jiří 0:2),
5. kolo:
SK Kuřim B - TJ Lažánky A -:-, TJ Mokrá-Horákov B - Sokol Velké Opatovice A -:-, TTC Komořany A - Triangl Rájec A -:-, STK Zbraslavec B - TJ Vysočany A -:-, KST DRAGON Vyškov B - TJ Holásky C -:-,
6. kolo:
SK Kuřim B - Sokol Velké Opatovice A -:-, TJ Mokrá-Horákov B - TJ Lažánky A -:-, TTC Komořany A - TJ Vysočany A -:-, STK Zbraslavec B - Triangl Rájec A -:-, TTC Koral Tišnov B - TJ Holásky C -:-,
7. kolo:
TJ Lažánky A - TJ Holásky C -:-, Triangl Rájec A - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Vysočany A - TTC Koral Tišnov B -:-, SK Kuřim B - TTC Komořany A -:-, TJ Mokrá-Horákov B - STK Zbraslavec B -:-,
8. kolo:
Sokol Velké Opatovice A - TJ Holásky C -:-, Triangl Rájec A - TTC Koral Tišnov B -:-, TJ Vysočany A - KST DRAGON Vyškov B -:-, SK Kuřim B - STK Zbraslavec B -:-, TJ Mokrá-Horákov B - TTC Komořany A -:-,
9. kolo:
TTC Komořany A - TJ Lažánky A -:-, STK Zbraslavec B - Sokol Velké Opatovice A -:-, KST DRAGON Vyškov B - SK Kuřim B -:-, TTC Koral Tišnov B - TJ Mokrá-Horákov B -:-, TJ Holásky C - Triangl Rájec A -:-,
10. kolo:
TTC Komořany A - Sokol Velké Opatovice A -:-, STK Zbraslavec B - TJ Lažánky A -:-, KST DRAGON Vyškov B - TJ Mokrá-Horákov B -:-, TTC Koral Tišnov B - SK Kuřim B -:-, TJ Holásky C - TJ Vysočany A -:-,
11. kolo:
Triangl Rájec A - TJ Vysočany A -:-, SK Kuřim B - TJ Mokrá-Horákov B -:-, TTC Komořany A - STK Zbraslavec B -:-, KST DRAGON Vyškov B - TTC Koral Tišnov B -:-, TJ Lažánky A - Sokol Velké Opatovice A -:-,
12. kolo:
TJ Lažánky A - Triangl Rájec A -:-, Sokol Velké Opatovice A - TJ Vysočany A -:-, TJ Holásky C - SK Kuřim B -:-, KST DRAGON Vyškov B - TTC Komořany A -:-, TTC Koral Tišnov B - STK Zbraslavec B -:-,
13. kolo:
Sokol Velké Opatovice A - Triangl Rájec A -:-, TJ Lažánky A - TJ Vysočany A -:-, TJ Holásky C - TJ Mokrá-Horákov B -:-, TTC Koral Tišnov B - TTC Komořany A -:-, KST DRAGON Vyškov B - STK Zbraslavec B -:-,
14. kolo:
KST DRAGON Vyškov B - TJ Lažánky A -:-, TTC Koral Tišnov B - Sokol Velké Opatovice A -:-, TTC Komořany A - TJ Holásky C -:-, SK Kuřim B - Triangl Rájec A -:-, TJ Mokrá-Horákov B - TJ Vysočany A -:-,
15. kolo:
TTC Koral Tišnov B - TJ Lažánky A -:-, KST DRAGON Vyškov B - Sokol Velké Opatovice A -:-, STK Zbraslavec B - TJ Holásky C -:-, TJ Mokrá-Horákov B - Triangl Rájec A -:-, SK Kuřim B - TJ Vysočany A -:-,
16. kolo:
TJ Lažánky A - SK Kuřim B -:-, Sokol Velké Opatovice A - TJ Mokrá-Horákov B -:-, Triangl Rájec A - TTC Komořany A -:-, TJ Vysočany A - STK Zbraslavec B -:-, TJ Holásky C - KST DRAGON Vyškov B -:-,
17. kolo:
Sokol Velké Opatovice A - SK Kuřim B -:-, TJ Lažánky A - TJ Mokrá-Horákov B -:-, TJ Vysočany A - TTC Komořany A -:-, Triangl Rájec A - STK Zbraslavec B -:-, TJ Holásky C - TTC Koral Tišnov B -:-,
18. kolo:
TJ Holásky C - TJ Lažánky A -:-, KST DRAGON Vyškov B - Triangl Rájec A -:-, TTC Koral Tišnov B - TJ Vysočany A -:-, TTC Komořany A - SK Kuřim B -:-, STK Zbraslavec B - TJ Mokrá-Horákov B -:-,
19. kolo:
TJ Holásky C - Sokol Velké Opatovice A -:-, TTC Koral Tišnov B - Triangl Rájec A -:-, KST DRAGON Vyškov B - TJ Vysočany A -:-, STK Zbraslavec B - SK Kuřim B -:-, TTC Komořany A - TJ Mokrá-Horákov B -:-,
20. kolo:
TJ Lažánky A - TTC Komořany A -:-, Sokol Velké Opatovice A - STK Zbraslavec B -:-, SK Kuřim B - KST DRAGON Vyškov B -:-, TJ Mokrá-Horákov B - TTC Koral Tišnov B -:-, Triangl Rájec A - TJ Holásky C -:-,
21. kolo:
Sokol Velké Opatovice A - TTC Komořany A -:-, TJ Lažánky A - STK Zbraslavec B -:-, TJ Mokrá-Horákov B - KST DRAGON Vyškov B -:-, SK Kuřim B - TTC Koral Tišnov B -:-, TJ Vysočany A - TJ Holásky C -:-,
22. kolo:
TJ Vysočany A - Triangl Rájec A -:-, TJ Mokrá-Horákov B - SK Kuřim B -:-, STK Zbraslavec B - TTC Komořany A -:-, TTC Koral Tišnov B - KST DRAGON Vyškov B -:-, Sokol Velké Opatovice A - TJ Lažánky A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy