Výsledky do novin
2.liga mužů sk.A
1. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Tatran Sedlčany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zacharda Jáchym 2:1, Rochowanski Pavel 3:1, Thang Do Trong 3:1, Fausek Matěj 1:3, Remunda Alexandros Matheos 0:1, body hostů: Pejša Karel ml. 1:3, Faktor Radovan 4:0, Drechsler Dušan 1:3, Kocura Jiří 1:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Vodňany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peko Štefan 4:0, Vaňásek Jiří 1:3, Kuba Josef 0:1, Kočvara Martin 1:3, Belopotočan Roman 3:0, body hostů: Calta David 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, Hubáček Filip 3:1, Borovka Tomáš 0:4), TJ Sokol Bor - AC Sparta Praha 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Pavel ml. 2:1, Dráždil Roman 0:3, Kříž Dominik 0:3, Obertík Milan 2:2, body hostů: Zlámal Jaromír 4:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 1:2, Pisár Jan 2:1), Union Plzeň - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Legát Petr 2:1, Copák František 1:1, Důra Matouš 2:1, Kirchman Ondřej 3:0, body hostů: Macela Petr 3:0, Postelt Tomáš 0:3, Kos Tomáš 0:3, Havlík Vít 0:2), TTC Litoměřice - SF SKK El Niňo Praha C 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balcar František 0:3, Hervert Josef 1:2, Pinka Jan 2:1, WO 0:4, body hostů: Šíp Martin 2:0, Ezr Václav 3:0, Beran Tomáš 1:1, Šálený David 0:2, WO 4:0), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Michle 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jan 3:1, Woznicki Patrik 2:1, Steif Richard 0:3, Bartošek Vít 4:0, body hostů: Benák Vít 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Jan 1:2, Kučala Viktor 0:3), SKST Baník Most - SKST Liberec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 2:2, Holovčák Jiří 0:4, Keller Filip 2:2, Bíma Miroslav 3:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 3:1, Zikmund Adam 2:2, Kaněra Jan 1:3, Mejsnar František 3:1), TTC Karlovarsko 2020 - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palkovský David 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Hobl Lukáš 3:0, Levora Vojtěch 0:1, body hostů: Vaculovič Libor 1:2, Voňka Jakub 0:3, Rýgl Vojtěch 0:2, Koubek Vojtěch 0:2),
2. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Vodňany 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thang Do Trong 0:1, Krameš Jan 3:0, Píša Radovan 1:2, Dvořák Petr 3:1, Knobloch Miroslav 2:1, body hostů: Calta David 3:1, Heinzl Lukáš 0:4, Hubáček Filip 2:1, Borovka Tomáš 0:3), TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran Sedlčany 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Josef 2:1, Peko Štefan 3:0, Vaňásek Jiří 0:1, Belopotočan Roman 3:1, Kočvara Martin 1:1, body hostů: Faktor Radovan 1:3, Kocura Jiří 0:3, Pejša Karel ml. 3:0, Drechsler Dušan 0:3), TJ Sokol Bor - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Pavel ml. 2:2, Kříž Dominik 2:2, Dráždil Roman 3:1, Obertík Milan 1:3, body hostů: Macela Petr 2:2, Postelt Tomáš 2:2, Kos Tomáš 4:0, Havlík Vít 0:4), Union Plzeň - AC Sparta Praha 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Petr 0:3, Legát Petr 0:2, Copák František 1:2, Důra Matouš 1:2, body hostů: Čamr František 2:1, Pisár Jan 3:0, Zlámal Jaromír 3:0, Sochor David 1:1), TTC Litoměřice - TJ Sokol Michle 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tschakert Tomáš 3:1, Hervert Josef 2:1, Balcar František 0:3, Pinka Jan 3:1, body hostů: Benák Vít 3:1, Šimeček Jan 1:3, Benák Jan 2:1, Kučala Viktor 0:3), TTC Litoměřice B - SF SKK El Niňo Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 1:3, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:2, Hruška Václav ml. 2:2, body hostů: Ezr Václav 4:0, Beran Tomáš 3:1, Šálený David 2:2, Plachý Jiří 0:3), SKST Baník Most - TJ Tatran KRPA Hostinné 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Jakub 1:3, Holovčák Jiří 0:3, Bíma Miroslav 3:0, Keller Filip 1:3, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 2:1, Koubek Vojtěch 1:2), TTC Karlovarsko 2020 - SKST Liberec D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palkovský David 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Žák Jan 2:0, Hobl Lukáš 2:0, body hostů: Mejsnar František 0:2, Kutifel Josef ml. 0:2, Zikmund Adam 0:2, Kaněra Jan 0:2),
3. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Liberec D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Radek 2:1, Kocura Jiří 2:1, Drechsler Dušan 1:2, Faktor Radovan 3:0, body hostů: Kutifel Josef ml. 0:3, Zikmund Adam 2:1, Kaněra Jan 2:1, Obešlo Josef ml. 0:3), TJ Sokol Vodňany - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Filip 2:2, Heinzl Lukáš 2:2, Borovka Tomáš 1:2, Calta David 4:0, body hostů: Vaculovič Libor 3:1, Voňka Jakub 3:1, Rýgl Vojtěch 0:4, Koubek Vojtěch 0:3), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Baník Most 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 2:1, Šíp Martin 3:0, Beran Tomáš 1:2, Šálený David 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:1, Fencl Jakub 1:2, Bořík Milan 1:2, Keller Filip 0:3), TJ Sokol Michle - TTC Karlovarsko 2020 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 0:2, Votípka Emanuel 0:2, Ambrož Adam 0:2, Šimeček Jan 0:2, body hostů: Žák Jan 1:0, Levora Vojtěch 2:0, Žaloudík Jan 2:0, Palkovský David 2:0, Hobl Lukáš 1:0), TTC Litoměřice - AC Sparta Praha 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tschakert Tomáš 1:2, Hervert Josef 1:2, Brhovský Václav 0:3, Pinka Jan 2:1, body hostů: Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 2:1, Čamr František 1:2, Pisár Jan 2:1), TTC Litoměřice B - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Vít 3:1, Hrnčíř Jan 2:2, Woznicki Patrik 1:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Macela Petr 3:1, Postelt Tomáš 2:2, Grubr Vojtěch 1:3, Šťastný Vladislav 1:3), TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Bor 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benák Libor 1:1, Thang Do Trong 2:2, Píša Radovan 1:3, Knobloch Miroslav 4:0, Rochowanski Pavel 1:1, body hostů: Dráždil Roman 3:1, Obertík Milan 2:2, Kříž Dominik 2:2, Krieger Ladislav 0:4), TJ AVIA Čakovice - Union Plzeň 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 1:1, Peko Štefan 3:0, Kuba Josef 0:3, Kočvara Martin 2:2, Belopotočan Roman 2:0, body hostů: Legát Petr 2:2, Kirchman Ondřej 2:2, Důra Matouš 2:1, Závora Adam 0:3),
4. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Tatran KRPA Hostinné 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faktor Radovan 3:0, Drechsler Dušan 1:1, Kocura Jiří 2:1, Pejša Karel ml. 2:1, body hostů: Koubek Vojtěch 0:3, Vaculovič Libor 2:1, Voňka Jakub 1:2, Rýgl Vojtěch 0:2), TJ Sokol Vodňany - SKST Liberec D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Filip 3:0, Heinzl Lukáš 2:0, Borovka Tomáš 0:3, Calta David 3:0, body hostů: Zikmund Adam 1:2, Kaněra Jan 1:2, Kutifel Josef ml. 1:2, Obešlo Josef ml. 0:2), SF SKK El Niňo Praha C - TTC Karlovarsko 2020 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ezr Václav 1:2, Beran Tomáš 0:2, Šálený David 0:3, Šíp Martin 2:1, body hostů: Žák Jan 3:0, Palkovský David 2:1, Hobl Lukáš 3:0, Žaloudík Jan 0:2), TJ Sokol Michle - SKST Baník Most 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadavý Ondřej 0:3, Tichý Jiří 1:1, Benák Vít 2:1, Šimeček Jan 0:3, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Fencl Jakub 1:2, Bořík Milan 2:1, Keller Filip 2:0), TTC Litoměřice B - AC Sparta Praha 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartošek Vít 0:3, Hrnčíř Jan 1:1, Woznicki Patrik 0:3, Hruška Václav ml. 2:1, body hostů: Čamr František 2:1, Pisár Jan 2:1, Zlámal Jaromír 3:0, Strejc Filip 1:1), TTC Litoměřice - TJ AŠ Mladá Boleslav 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tschakert Tomáš 2:1, Hervert Josef 2:1, Brhovský Václav 1:2, Pinka Jan 4:0, body hostů: Macela Petr 3:1, Grubr Vojtěch 0:3, Postelt Tomáš 1:2, Šťastný Vladislav 0:3), TTC Elizza Praha B - Union Plzeň 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rochowanski Jan 0:3, Rochowanski Pavel 0:2, Remunda Alexandros Matheos 1:2, Zacharda Jáchym 1:2, body hostů: Důra Matouš 3:0, Vaněček Petr 1:0, Legát Petr 3:0, Kirchman Ondřej 2:0, Pachner Jan 0:2), TJ AVIA Čakovice - TJ Sokol Bor 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Jiří 2:2, Peko Štefan 4:0, Kočvara Martin 1:3, Kuba Josef 0:2, Belopotočan Roman 1:1, body hostů: Dráždil Roman 1:3, Obertík Milan 3:1, Kříž Dominik 3:1, Krieger Ladislav 1:3),
15. kolo:
TTC Elizza Praha B - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TTC Litoměřice B 6:10 (Ukončeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Viktor 3:1, Brhovský Václav 0:3, Balcar František 0:3, Hervert Josef 2:2, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Bartošek Vít 3:1, Hrnčíř Jan 2:1, Woznicki Patrik 1:2), SKST Baník Most - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - Union Plzeň -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Sokol Michle - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - Union Plzeň -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), Union Plzeň - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno),
25. kolo:
TJ Sokol Vodňany - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno), Union Plzeň - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno),
26. kolo:
AC Sparta Praha - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - Union Plzeň -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Tatran Sedlčany -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha - TJ Sokol Vodňany -:- (Ukončeno), TJ Sokol Michle - TTC Elizza Praha B -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha C - TJ AVIA Čakovice -:- (Ukončeno), TJ Tatran KRPA Hostinné - TJ Sokol Bor -:- (Ukončeno), SKST Liberec D - Union Plzeň -:- (Ukončeno), TTC Karlovarsko 2020 - TTC Litoměřice -:- (Ukončeno), SKST Baník Most - TTC Litoměřice B -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Tatran Sedlčany - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Sokol Vodňany - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), Union Plzeň - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno),
29. kolo:
TJ Sokol Vodňany - SKST Baník Most -:- (Ukončeno), TJ Tatran Sedlčany - TTC Karlovarsko 2020 -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice B - SKST Liberec D -:- (Ukončeno), TTC Litoměřice - TJ Tatran KRPA Hostinné -:- (Ukončeno), Union Plzeň - SF SKK El Niňo Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Bor - TJ Sokol Michle -:- (Ukončeno), TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha B - TJ AŠ Mladá Boleslav -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy