Výsledky do novin
3.liga mužů sk.A
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TTC Elizza Praha D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Jiří 1:2, Němec Filip 1:2, Ghariani Sebastian 0:3, Suvorov Maxim 2:2, body hostů: Knobloch Miroslav 4:0, Benák Libor 1:2, Píša Radovan 3:0, Melichar Jiří 1:2), Union Plzeň B - TJ Sokol České Budějovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grus Matěj 2:0, Závora Adam 2:0, Vaněček Petr 2:1, Hnilica Vladimír 2:0, body hostů: Bakalář Daniel 0:3, Janda Jan 0:2, Myler Matěj 1:1, Škopek Stanislav 0:2), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - SKUŘ Plzeň 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:0, Krejčí Ondřej 1:1, Zeman Lukáš 2:1, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Kovářík Matěj 0:3, Kubát Jan 1:1, Kunst Petr 0:2), DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol Hořovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:2, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Novotný Petr 4:0, body hostů: Homolka Pavel 1:3, Chládek Luboš 1:2, Šmíd Jan 1:2, Růžička Josef 2:1), TJ Ostrov - TJ Šanov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vařečka Pavel 0:3, Špalek Vít 0:2, Provazník Jiří 0:2, Kuchař Jan 3:0, Vysocký Ivan 0:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 2:1, Koděra Filip 2:1, Cafourek Tomáš 1:1), SKST Chodov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 1:2, Huleš Petr 0:3, Kruliš David 1:2, Plaček Jaroslav 2:2, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 3:0, Jirkovský Antonín ml. 1:2, Zitta Přemysl 1:2),
2. kolo:
KST Klatovy - TJ Sokol České Budějovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Lukáš 1:2, Javorský Daniel 2:1, Pergler Jakub 2:1, Končal Adam 3:1, body hostů: Nedvěd Matyáš 0:4, Myler Matěj 0:3, Janda Jan 3:0, Škopek Stanislav 2:1), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Sokol Hořovice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýža Daniel 2:1, Krejčí Ondřej 2:1, Zeman Lukáš 1:2, Havlík Tomáš 3:0, body hostů: Homolka Pavel 2:1, Chládek Luboš 0:3, Šmíd Jan 2:1, Růžička Josef 0:3), DDM Soběslav-Studená - SKUŘ Plzeň 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dobiáš Ladislav 1:3, Šindelář Radim 2:1, Ondráček Jan 1:2, Novotný Petr 1:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:1, Kovářík Matěj 4:0, Kubát Jan 0:3, Peckert Daniel 2:1), TJ Ostrov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Jan st. 0:1, Levora Vojtěch 3:1, Provazník Jiří 3:1, Kuchař Jan 3:1, Špalek Vít 0:3, body hostů: Černý Vít 4:0, Zítek Patrik 1:3, Jirkovský Antonín ml. 1:3, Zitta Přemysl 1:3), SKST Chodov - TJ Šanov 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Noveský Leon 0:2, Kolář Pavel 0:3, Huleš Petr 1:2, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 1:1, Cafourek Tomáš 2:0),
3. kolo:
SKUŘ Plzeň - TJ Ostrov 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 1:0, Chodounský Martin 1:1, Kubát Jan 3:0, Kovářík Matěj 2:0, WO 3:0, body hostů: Provazník Jiří 0:3, Kuchař Jan 1:2, Vařečka Pavel 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Hořovice - SKST Chodov 10:0wo (10:30 Oznámeno telefonicky SKST Chodov nedostavení se k utkání vedoucímu Sokola Hořovice z důvodu nemoci více hráčů. 11:30 Odeslán SKST Chodov oficiální email na STK o nedostavení se k utkání.), TJ Sokol České Budějovice - TJ ČZ Strakonice Elektrostav 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedvěd Matyáš 0:2, Myler Matěj 0:2, Janda Jan 1:2, Bakalář Daniel 0:2, body hostů: Havlík Tomáš 3:0, Hýža Daniel 1:1, Krejčí Ondřej 2:0, Zeman Lukáš 2:0), SF SKK El Niňo Praha E - Union Plzeň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 0:2, Plachý Jiří 1:1, Filípek Martin 1:2, Suvorov Maxim 0:3, body hostů: Hnilica Vladimír 2:1, Vaněček Petr 3:0, Grus Matěj 1:1, Pachner Jan 2:0), TTC Elizza Praha D - KST Klatovy 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Vít 3:1, Lamr Martin 2:1, Melichar Jiří 1:2, Benák Jan 2:2, Benák Libor 1:0, body hostů: Kopřiva Pavel 1:3, Zahradník Lukáš 3:1, Javorský Daniel 1:3, Jehlík Miroslav 1:2), TJ Šanov - SportSpin TJ Slovan Lochovice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cafourek Tomáš 1:1, Štepka Miroslav 2:0, Hejda Václav 3:0, Koděra Filip 2:0, body hostů: Černý Vít 1:2, Zítek Patrik 0:2, Šmejkal Radek 0:2, Jirkovský Antonín ml. 0:2),
4. kolo:
SKUŘ Plzeň - SKST Chodov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 1:1, Chodounský Martin 2:1, Kovářík Matěj 3:0, body hostů: Huleš Petr 2:1, Kolář Pavel 0:3, Noveský Leon 0:3, Kruliš David 0:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Ostrov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drož Jan 1:3, Karda Martin 2:2, Chládek Luboš 4:0, Homolka Pavel 2:2, body hostů: Kuchař Jan 3:1, Levora Vojtěch 3:1, Provazník Jiří 1:3, Špalek Vít 0:4), TJ Sokol České Budějovice - DDM Soběslav-Studená 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Jan 1:1, Myler Matěj 0:3, Bakalář Daniel 1:2, WO 0:3, body hostů: Ondráček Jan 2:1, Dobiáš Ladislav 1:1, Hložek Tomáš 1:0, Novotný Petr 2:0, WO 3:0), SF SKK El Niňo Praha E - KST Klatovy 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Filip 1:3, Kopecký Michael 2:2, Filípek Martin 1:3, Plachý Jiří 4:0, body hostů: Zahradník Lukáš 3:1, Javorský Daniel 0:4, Kopřiva Pavel 2:2, Jehlík Miroslav 3:1), TTC Elizza Praha D - Union Plzeň B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benák Libor 1:2, Píša Radovan 0:4, Benák Jan 1:2, Knobloch Miroslav 3:1, Benák Vít 1:0, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Pachner Jan 1:0, Závora Adam 1:3, Grus Matěj 3:0, Vaněček Petr 1:2),
19. kolo:
SF SKK El Niňo Praha E - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - Union Plzeň B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TTC Elizza Praha D - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - SKST Chodov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - TJ Šanov -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Šanov - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SportSpin TJ Slovan Lochovice - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Chodov - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - KST Klatovy -:- (Ukončeno),
23. kolo:
Union Plzeň B - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), KST Klatovy - SKST Chodov -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno),
24. kolo:
KST Klatovy - TJ Ostrov -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - SKST Chodov -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - TJ Šanov -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SKUŘ Plzeň - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hořovice - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), TJ Šanov - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), SportSpin TJ Slovan Lochovice - KST Klatovy -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), SKST Chodov - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Sokol Hořovice - SF SKK El Niňo Praha E -:- (Ukončeno), SKUŘ Plzeň - TTC Elizza Praha D -:- (Ukončeno), SportSpin TJ Slovan Lochovice - Union Plzeň B -:- (Ukončeno), TJ Šanov - KST Klatovy -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TJ ČZ Strakonice Elektrostav -:- (Ukončeno), TJ Ostrov - DDM Soběslav-Studená -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Šanov -:- (Ukončeno), DDM Soběslav-Studená - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), KST Klatovy - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha E - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno), SKST Chodov - TJ Ostrov -:- (Ukončeno),
28. kolo:
DDM Soběslav-Studená - TJ Šanov -:- (Ukončeno), TJ ČZ Strakonice Elektrostav - SportSpin TJ Slovan Lochovice -:- (Ukončeno), KST Klatovy - SKUŘ Plzeň -:- (Ukončeno), Union Plzeň B - TJ Sokol Hořovice -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha D - TJ Sokol České Budějovice -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy