Výsledky do novin
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
KST Jirkov B - TJ Spartak Lubenec A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dänner Michal 1:1, Kotrba Luděk 1:1, Průša Vojtěch 2:1, Jelínek Šimon 1:1, WO 4:0, body hostů: Görner Darin 3:0, Gono Milan 1:2, Vukliševič Zdeněk st. 0:3, WO 0:4), KST Jirkov C - SK Štětí B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cipro Petr 1:3, Pavlica Jan 0:4, Šimonek Milan 2:1, Veselý Petr 2:2, body hostů: Dudek Jaroslav 4:0, Dvořák Martin 3:1, Cedrych Milan 1:3, Nedoma Jiří 2:1), SKST Teplice B - KST Apollo Ústí nad Labem B 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štika Jiří st. 0:3, Štěpánek Ivan 0:2, Štěpánek Jiří 0:3, Stehlík Petr 1:2, body hostů: Kabelka Jakub 3:0, Vršovský Tadeáš 2:1, Nechyba Radim 3:0, Jedlička Karel 2:0), TJ Krupka A - TJ Slavoj Krásné Březno A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šich Jaroslav 0:4, Boehm Přemysl 1:3, Brožek Miroslav 2:1, Ajdini Tereza 3:1, body hostů: Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 2:2, Skopec Pavel 3:1, Brázda Zdeněk 1:2), SKST Baník Most D - SK TTC Duchcov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 0:4, Chalupa Radek 1:2, Městka Petr 2:1, Schmoranz Pavel 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Hanousek Josef 2:2, Vích Josef 1:2, Pomej Tomáš 2:1), SKST Baník Most E - TTC Litvínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří ml. 3:1, Srp Pavel 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Žielinský Tomáš 2:2, body hostů: Čejka Vratislav 2:2, Burš Pavel 3:1, Bláha Radek 3:1, Piskáček Ondřej 1:3),
2. kolo:
KST Jirkov B - SK Štětí B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dänner Michal 2:2, Kotrba Luděk 3:1, Průša Vojtěch 1:2, Jelínek Šimon 3:1, body hostů: Dudek Jaroslav 4:0, Dvořák Martin 2:2, Líska Vladislav 0:4, Jurista Josef 0:3), KST Jirkov C - TJ Spartak Lubenec A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlica Jan 0:1, Cipro Petr 0:3, Šimonek Milan 2:1, Veselý Petr 2:1, Pail Jáchym 0:2, WO 5:0, body hostů: Görner Darin 2:2, Gono Milan 4:0, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, WO 0:5), SKST Teplice B - TJ Slavoj Krásné Březno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štika Jiří st. 2:2, Štěpánek Ivan 3:1, Soukup Karel 1:3, Stehlík Petr 1:3, body hostů: Mašek Lubomír 4:0, Weichart Martin 2:2, Skopec Pavel 3:1, Plutnar Stanislav 0:4), TJ Krupka A - KST Apollo Ústí nad Labem B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Dalibor 0:2, Brožek Miroslav 1:1, Šnajdr Antonín 0:3, Ajdini Tereza 0:3, body hostů: Kabelka Jakub 3:0, Nechyba Radim 2:1, Jedlička Karel 2:0, Vršovský Tadeáš 2:0), SKST Baník Most D - TTC Litvínov B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmoranz Pavel 2:1, Ruta Vladimír 0:2, Chalupa Radek 0:3, Městka Petr 1:2, body hostů: Burš Pavel 2:1, Bláha Radek 3:0, Čejka Vratislav 3:0, Piskáček Ondřej 0:2), SKST Baník Most E - SK TTC Duchcov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří ml. 3:1, Žielinský Tomáš 2:1, Skružný Vratislav 3:0, Srp Pavel 1:3, body hostů: Vích Luděk 2:2, Hanousek Josef 2:2, Pomej Tomáš 1:2, Vích Josef 0:3),
3. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - SK TTC Duchcov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Podařil Petr 1:3, Gono Milan 2:2, Görner Darin 4:0, body hostů: Vích Luděk 3:1, Kövér Lubomír 3:1, Vích Josef 2:2, Štika Jiří ml. 0:4), SK Štětí B - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Martin 3:0, Oliva Michal 1:1, Líska Vladislav 1:2, Dudek Jaroslav 3:0, body hostů: Bláha Radek 2:1, Burš Pavel 1:2, Kadlec Michal 0:3, Jankovič Štěpán 0:2), KST Apollo Ústí nad Labem B - SKST Baník Most D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 2:0, Nechyba Radim 1:1, Jedlička Karel 2:1, Kabelka Jakub 3:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:1, Sebránek Jan 0:3, Městka Petr 0:2, Beneš Jan 0:2), TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázda Zdeněk 0:4, Weichart Martin 4:0, Skopec Pavel 1:2, Mašek Lubomír 4:0, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Žielinský Tomáš 1:3, Vaník Jiří ml. 2:2, Lipiner Petr 1:2), KST Jirkov B - SKST Teplice B 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Šimon 2:0, Dänner Michal 1:1, Průša Vojtěch 3:0, Merxbauer Martin 0:2, WO 4:0, body hostů: Stehlík Petr 1:2, Štěpánek Ivan 1:2, Štika Jiří st. 1:2, WO 0:4), KST Jirkov C - TJ Krupka A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlica Jan 1:1, Cipro Petr 2:0, Šimonek Milan 3:0, Veselý Petr 2:0, body hostů: Demeter Jan 1:2, Šnajdr Antonín 0:2, Mach Dalibor 0:2, Mokriš Jakub 0:2),
4. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TTC Litvínov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 2:1, Podařil Petr 1:1, Gono Milan 2:1, Görner Darin 3:0, body hostů: Bláha Radek 2:1, Burš Pavel 1:2, Kadlec Michal 0:3, Čejka Vratislav 0:2), SK Štětí B - SK TTC Duchcov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Cedrych Milan 2:2, Líska Vladislav 2:2, Dudek Jaroslav 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 4:0, Vích Josef 0:4, Janečka Josef 0:4), KST Apollo Ústí nad Labem B - SKST Baník Most E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vršovský Tadeáš 1:2, Nechyba Radim 2:1, Jedlička Karel 2:1, Kabelka Jakub 3:0, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:0, Skružný Vratislav 0:3, Žielinský Tomáš 1:2, Lipiner Petr 0:3), TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Skopec Pavel 2:2, Weichart Martin 2:1, Mašek Lubomír 3:1, body hostů: Schmoranz Pavel 4:0, Sebránek Jan 1:3, Beneš Jan 0:4, Chalupa Radek 1:2), KST Jirkov B - TJ Krupka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Šimon 2:1, Dänner Michal 3:0, Průša Vojtěch 2:1, Merxbauer Martin 1:2, body hostů: Demeter Jan 1:2, Šnajdr Antonín 1:2, Mach Dalibor 2:1, Brožek Miroslav ml. 0:3), KST Jirkov C - SKST Teplice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 1:2, Šimonek Milan 0:3, Cipro Petr 0:3, Veselý Petr 3:1, body hostů: Stehlík Petr 4:0, Štika Jiří st. 2:1, Štěpánek Ivan 2:1, Štěpánek Jiří 1:2),
5. kolo:
SKST Teplice B - TJ Spartak Lubenec A -:-, TJ Krupka A - SK Štětí B -:-, SKST Baník Most D - KST Jirkov B -:-, SKST Baník Most E - KST Jirkov C -:-, SK TTC Duchcov A - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, TTC Litvínov B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-,
6. kolo:
SKST Teplice B - SK Štětí B -:-, TJ Krupka A - TJ Spartak Lubenec A -:-, SKST Baník Most D - KST Jirkov C -:-, SKST Baník Most E - KST Jirkov B -:-, SK TTC Duchcov A - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, TTC Litvínov B - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-,
7. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, SK Štětí B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, KST Jirkov B - SK TTC Duchcov A -:-, KST Jirkov C - TTC Litvínov B -:-, SKST Teplice B - SKST Baník Most D -:-, TJ Krupka A - SKST Baník Most E -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Lubenec A - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, SK Štětí B - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, KST Jirkov B - TTC Litvínov B -:-, KST Jirkov C - SK TTC Duchcov A -:-, SKST Teplice B - SKST Baník Most E -:-, TJ Krupka A - SKST Baník Most D -:-,
9. kolo:
SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A -:-, SKST Baník Most E - SK Štětí B -:-, SK TTC Duchcov A - SKST Teplice B -:-, TTC Litvínov B - TJ Krupka A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem B - KST Jirkov B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno A - KST Jirkov C -:-,
10. kolo:
SKST Baník Most D - SK Štětí B -:-, SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec A -:-, SK TTC Duchcov A - TJ Krupka A -:-, TTC Litvínov B - SKST Teplice B -:-, KST Apollo Ústí nad Labem B - KST Jirkov C -:-, TJ Slavoj Krásné Březno A - KST Jirkov B -:-,
11. kolo:
KST Jirkov B - KST Jirkov C 8:10 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Merxbauer Martin 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 2:2, Průša Vojtěch 3:1, body hostů: Veselý Petr 3:1, Pavlica Jan 2:2, Cipro Petr 1:3, Fürst Ladislav 2:2), SKST Teplice B - TJ Krupka A -:- (DV), SKST Baník Most D - SKST Baník Most E 7:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Ruta Vladimír 2:2, Chalupa Radek 2:2, Schmoranz Pavel 2:1, Městka Petr 0:4, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:1, Žielinský Tomáš 3:1, Srp Pavel 1:1, Skružný Vratislav 1:2, Lipiner Petr 1:1), SK TTC Duchcov A - TTC Litvínov B -:- (DV), KST Apollo Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:- (DV), TJ Spartak Lubenec A - SK Štětí B -:- (DV),
22. kolo:
KST Jirkov C - KST Jirkov B 8:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlica Jan 2:2, Cipro Petr 1:3, Fürst Ladislav 1:3, Veselý Petr 3:1, body hostů: Průša Vojtěch 3:1, Merxbauer Martin 0:4, Dänner Michal 3:1, Kotrba Luděk 3:1), SKST Baník Most E - SKST Baník Most D 10:4 (DV, čtyřhry 0:2, body domácích: Žielinský Tomáš 3:0, Vaník Jiří ml. 2:1, Lipiner Petr 2:1, Skružný Vratislav 3:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:1, Chalupa Radek 0:3, Městka Petr 0:3, Ruta Vladimír 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy