Výsledky do novin
Krajský přebor II. tř. sk.A
1. kolo:
Sokol Horní Jiřetín A - TJ Spartak Lubenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röber Jakub 4:0, Vondráček Josef 2:2, Pech Martin st. 3:1, Mikač Jiří 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 0:4, Vukliševič Zdeněk st. 2:2, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Šašek Vladimír 1:3), Baník Březenecká B - ST Kopisty A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Lubomír 3:1, Drahota David 4:0, Sučík Jan 4:0, Kroc Tomáš 4:0, body hostů: Soukup Rudolf 0:4, Opolský František 0:4, Karez Jindřich 0:4, Růžička Josef 1:3), SK Havran Kryry A - Klášterec nad Ohří A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Aleš 1:3, Blail Ota 1:3, Lorenc František st. 2:1, Lorenc František ml. 0:2, Kolář Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Kraus Václav 3:1, Hlaváč Jiří 3:1, Culek Igor 3:1, Jícha Milan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zbyněk 1:3, Gabriel Josef 2:2, Stareček Martin 4:0, Brand Roman st. 2:2, body hostů: Kadlec Daniel 1:3, Mandík Ladislav 1:3, Hofmann Martin st. 0:2, Sebránek Jan 3:1, Lipiner Petr 2:0), KST Libědice A - TJ Sever Žatec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadbávny Jan 1:1, Lhotský Milan 2:2, Novobilský Jan 2:2, Soutner Václav st. 4:0, Pálinkáš Robert 0:2, body hostů: Pejša Otto ml. 2:2, Plečinda Jiří 2:2, Brandtl Aleš 1:3, Brandtlová Sára 2:2), TTC Litvínov C - KST Jirkov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Martin 1:3, Bláha Petr 2:0, Pourová Dina 1:3, Čmerda Ondřej 4:0, Brožová Alena 2:0, body hostů: Kočvara Michal 2:2, Sýkora Libor 1:3, Šístek Pavel 2:2, Merxbauer Martin 1:1, Žilka Filip 0:2),
2. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - KST Jirkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Zdeněk st. 4:0, Vukliševič Tomáš 2:2, Šašek Vladimír 3:1, Kieswetter Vojtěch st. 3:1, body hostů: Cipro Petr 1:3, Sýkora Libor 3:1, Šístek Pavel 0:4, Žilka Filip 0:2, Merxbauer Martin 0:2), TJ Sever Žatec B - TTC Litvínov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtl Aleš 4:0, Brandtlová Sára 1:3, Pejša Otto ml. 1:3, Plečinda Jiří 0:4, body hostů: Váňa Hynek 3:1, Kadlec Michal 2:2, Glajc Martin 3:1, Čmerda Ondřej 2:2), SKST Baník Most F - KST Libědice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lipiner Petr 2:2, Hofmann Martin st. 2:2, Kadlec Daniel 2:2, Sebránek Jan 3:1, body hostů: Soutner Václav st. 4:0, Lhotský Milan 1:3, Novobilský Jan 0:4, Pálinkáš Robert 2:2), TJ Sokol Spořice A - Klášterec nad Ohří A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stareček Martin 3:1, Klimeš Petr 1:3, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 2:2, body hostů: Kraus Václav 2:2, Větrovský Milan 3:1, Culek Igor 0:4, Hlaváč Jiří 1:3), ST Kopisty A - SK Havran Kryry A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Rudolf 4:0, Růžička Josef 1:3, Opolský František 4:0, Knieradl Josef 3:1, body hostů: Lorenc František ml. 0:4, Kopřiva Aleš 2:2, Lorenc František st. 1:3, Blail Ota 1:3), Sokol Horní Jiřetín A - Baník Březenecká B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Josef 1:3, Röber Jakub 2:2, Mikač Jiří 1:3, Černuška Josef 0:4, body hostů: Kučera Lubomír 4:0, Kroc Tomáš 1:3, Sučík Jan 4:0, Novotný Vlastimil 3:1),
3. kolo:
Baník Březenecká B - TJ Spartak Lubenec B -:-, SK Havran Kryry A - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TJ Sokol Spořice A - ST Kopisty A -:-, KST Libědice A - Klášterec nad Ohří A -:-, TTC Litvínov C - SKST Baník Most F -:-, KST Jirkov D - TJ Sever Žatec B -:-,
4. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - TJ Sever Žatec B -:-, SKST Baník Most F - KST Jirkov D -:-, TTC Litvínov C - Klášterec nad Ohří A -:-, ST Kopisty A - KST Libědice A -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sokol Spořice A -:-, Baník Březenecká B - SK Havran Kryry A -:-,
5. kolo:
SK Havran Kryry A - TJ Spartak Lubenec B -:-, TJ Sokol Spořice A - Baník Březenecká B -:-, KST Libědice A - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TTC Litvínov C - ST Kopisty A -:-, KST Jirkov D - Klášterec nad Ohří A -:-, TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most F -:-,
6. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most F -:-, Klášterec nad Ohří A - TJ Sever Žatec B -:-, ST Kopisty A - KST Jirkov D -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TTC Litvínov C -:-, Baník Březenecká B - KST Libědice A -:-, SK Havran Kryry A - TJ Sokol Spořice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Spořice A - TJ Spartak Lubenec B -:-, KST Libědice A - SK Havran Kryry A -:-, TTC Litvínov C - Baník Březenecká B -:-, KST Jirkov D - Sokol Horní Jiřetín A -:-, TJ Sever Žatec B - ST Kopisty A -:-, SKST Baník Most F - Klášterec nad Ohří A -:-,
8. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - Klášterec nad Ohří A -:-, ST Kopisty A - SKST Baník Most F -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TJ Sever Žatec B -:-, Baník Březenecká B - KST Jirkov D -:-, SK Havran Kryry A - TTC Litvínov C -:-, TJ Sokol Spořice A - KST Libědice A -:-,
9. kolo:
KST Libědice A - TJ Spartak Lubenec B -:-, TTC Litvínov C - TJ Sokol Spořice A -:-, KST Jirkov D - SK Havran Kryry A -:-, TJ Sever Žatec B - Baník Březenecká B -:-, SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín A -:-, ST Kopisty A - Klášterec nad Ohří A -:-,
10. kolo:
TJ Spartak Lubenec B - ST Kopisty A -:-, Sokol Horní Jiřetín A - Klášterec nad Ohří A -:-, Baník Březenecká B - SKST Baník Most F -:-, SK Havran Kryry A - TJ Sever Žatec B -:-, TJ Sokol Spořice A - KST Jirkov D -:-, KST Libědice A - TTC Litvínov C -:-,
11. kolo:
TTC Litvínov C - TJ Spartak Lubenec B -:-, KST Jirkov D - KST Libědice A -:-, TJ Sever Žatec B - TJ Sokol Spořice A -:-, SKST Baník Most F - SK Havran Kryry A -:-, Klášterec nad Ohří A - Baník Březenecká B -:-, ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy