Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
1. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B 6:12 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Libnar Radek 2:0, Mareš Adam 0:4, Tatar Josef 1:3, Vladovičová Lucie 0:4, Nostitz Katrin 2:0, body hostů: Císař Miroslav 2:2, Kult David 3:1, Vavřena Luboš 3:1, Mlynář Rudolf 3:1), TJ Tatran Hostinné "H" - SPST Trutnov B 6:12 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Mádle Martin 2:2, Bošelová Anna 2:2, Etrich Petr 1:3, Sixta Petr 1:3, body hostů: Gerberich Miroslav 4:0, Hrbek Martin 2:2, Vladovič Miloš 4:0, Vlček Petr 0:4), TJ Sparta Úpice C - TJ Baník Žacléř B 7:11 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Glemba Adam 2:2, Berger Martin st. 2:2, Hejna Josef 1:3, Hejna Lukáš 0:1, Novotný Milan 1:2, body hostů: Vlasák Miroslav 3:1, Demuth Roman 3:1, Mentl Jan 3:1, Vokatý Milan 1:3), SPST Trutnov A - TJ Baník Rtyně v P. C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Arnošt Antonín 0:4, Prouza Jan 2:2, Friedrich Tomáš 3:1, Pastor Jan 2:2, body hostů: Žďárský Jaroslav 2:2, Koblížek Ondřej 2:2, Ducháč Pavel 3:1, Cvrkal Mikuláš 2:2), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Lánov A 2:16 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Tomáš 0:4, Malík Ondřej 0:2, Hrušková Veronika 2:2, Macl Marek 0:4, Kalášková Lenka 0:2, body hostů: Kalenský Josef 3:1, Erlebach Josef 4:0, Čivrný Vladimír 3:1, Goll Jan 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Lánov A 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřena Luboš 4:0, Bradáč Ladislav 3:1, Kult David 3:1, Mlynář Rudolf 3:1, body hostů: Kalenský Josef 0:4, Erlebach Josef 0:4, Čivrný Vladimír 0:4, Goll Jan 3:1), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Lokomotiva Trutnov B 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Žďárský Jaroslav 4:0, Koblížek Ondřej 3:1, Ducháč Pavel 3:1, Cvrkal Mikuláš 1:3, body hostů: Březina Tomáš 2:2, Macl Marek 2:2, Malík Ondřej 0:4, Hrušková Veronika 1:3), TJ Baník Žacléř B - SPST Trutnov A 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Demuth Roman 2:1, Mentl Jan 3:0, Vokatý Milan 1:2, Vlasák Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Prouza Jan 1:3, Arnošt Antonín 0:4, Pastor Jan 3:1, WO 0:5), SPST Trutnov B - TJ Sparta Úpice C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Vladovič Miloš 2:2, Gerberich Petr 2:2, Gerberich Miroslav 3:1, Vlček Petr 0:4, body hostů: Glemba Adam 2:2, Berger Martin st. 2:2, Novotný Milan 1:3, Hejna Josef 4:0), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Tatran Hostinné "H" 14:4 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Golík Ondřej 4:0, Nostitz Katrin 3:1, Vladovičová Lucie 3:1, Tatar Josef 2:0, Mareš Adam 0:2, body hostů: Mádle Martin 1:3, Sixta Petr 1:3, Bošelová Anna 2:2, Etrich Petr 0:4),
3. kolo:
TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Sokol Velké Svatoňovice B 2:16 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Mádle Martin 0:4, Sixta Petr 1:3, Bošelová Anna 1:3, Etrich Petr 0:4, body hostů: Bradáč Ladislav 4:0, Mlynář Rudolf 4:0, Císař Miroslav 2:2, Kult David 4:0), TJ Sparta Úpice C - TJ Trutnov - Poříčí C 17:1 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Glemba Adam 4:0, Žiaran Milan 4:0, Hejna Josef 4:0, Hejna Lukáš 3:1, body hostů: Vladovičová Lucie 0:4, Taláb Martin 0:4, Mareš Adam 0:4, Taláb Ondřej 1:3), SPST Trutnov A - SPST Trutnov B 8:10 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Prouza Jan 4:0, Arnošt Antonín 0:4, Prouza Vojtěch 1:3, Pastor Jan 3:1, body hostů: Vlček Petr 1:3, Hrbek Martin 2:2, Vladovič Miloš 2:2, Gerberich Miroslav 3:1), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Baník Žacléř B 4:14 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Březina Tomáš 1:3, Malík Ondřej 1:3, Hrušková Veronika 2:2, Macl Marek 0:4, body hostů: Vlasák Miroslav 4:0, Demuth Roman 4:0, Mentl Jan 2:2, Vokatý Milan 2:2), TJ Lánov A - TJ Baník Rtyně v P. C 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Erlebach Miloš 1:2, Goll Jan 3:0, Erlebach Josef 3:1, Čivrný Vladimír 2:2, WO 2:0, body hostů: Žďárský Jaroslav 2:2, Koblížek Ondřej 2:2, Ducháč Pavel 0:2, Cvrkal Mikuláš 1:3, WO 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Sparta Úpice C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
SPST Trutnov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Lánov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - SPST Trutnov A 6:12 (ANULOVÁNO, čtyřhry 0:2, body domácích: Gerberich Petr 2:2, Vladovič Miloš 0:4, Gerberich Miroslav 3:1, Hrbek Martin 1:3, body hostů: Friedrich Tomáš 3:1, Prouza Jan 2:2, Pastor Jan 4:0, Arnošt Antonín 0:2, Prouza Vojtěch 1:1), TJ Baník Žacléř B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Baník Žacléř B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov B - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
SPST Trutnov B - TJ Sokol Velké Svatoňovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Žacléř B - TJ Trutnov - Poříčí C -:- (ZRUŠENO), TJ Baník Rtyně v P. C - TJ Tatran Hostinné "H" -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov A - TJ Sparta Úpice C -:- (ZRUŠENO), TJ Lokomotiva Trutnov B - SPST Trutnov A -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Lokomotiva Trutnov B -:- (ZRUŠENO), SPST Trutnov A - TJ Lánov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice C - TJ Baník Rtyně v P. C -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "H" - TJ Baník Žacléř B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí C - SPST Trutnov B -:- (ZRUŠENO),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy