Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
1. kolo:
TTC KB Vrchlabí C - TJ Sokol Žireč 6:12 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Jaromír 0:4, Antošová Alena 0:4, Tomeš Petr 4:0, Kocián Jiří 1:3, body hostů: Kábrt Jan 3:1, Šévl Daniel 2:2, Stolín Jan 3:1, Rezek Radek 3:1), SK Janské Lázně B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" 3:15 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Zbitková Anna 1:3, Bureš Petr 1:3, Maksymov Milan 0:4, Siddall Ronald 1:3, body hostů: Spatzier František 3:1, Joneš Milan 4:0, Masopustová Klára 2:2, Novotný Adam 4:0), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Sparta Úpice D 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Císař Miroslav 3:1, Havlas Petr 3:1, Kalhous Matěj 2:2, Bradáč Ladislav ml. 3:1, body hostů: Petera Ondřej 0:4, Dub Josef 1:3, Glemba Adam 4:0, Dubova Renata 0:4),
2. kolo:
TJ Sparta Úpice D - TJ Rudník B 5:13 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Dub Josef 0:3, Petera Ondřej 0:3, Dubova Renata 0:3, Novotný Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Bernášek Miroslav 4:0, Voňka Martin 4:0, Steklý Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sokol Velké Svatoňovice C 17:1 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Adam 4:0, Novotný Petr 4:0, Spatzier František 4:0, Joneš Milan 4:0, body hostů: Havlas Petr 0:4, Kalhous Matěj 0:4, Bradáč Ladislav ml. 0:4, Kuťák Dominik 0:3, Krišťák Milan 0:1), TTC KB Vrchlabí C - SK Janské Lázně B 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Antošová Alena 0:3, Petřík Jaromír 0:3, Tomeš Petr 2:1, Kocián Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Kábrt Milan st. 4:0, Siddall Ronald 3:1, Maksymov Milan 2:2, WO 0:5),
3. kolo:
SK Janské Lázně B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TTC KB Vrchlabí C 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havlas Petr 1:1, Císař Miroslav 3:1, Kalhous Matěj 2:2, Kuťák Dominik 0:4, Krišťák Milan 1:1, body hostů: Petřík Jaromír 1:3, Antošová Alena 1:3, Kocián Jiří 3:1, Tomeš Petr 4:0), TJ Rudník B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Bernášek Miroslav 3:1, Voňka Martin 2:2, Steklý Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Novotný Petr 0:3, Joneš Milan 3:0, Novotný Adam 1:2, Spatzier František 0:3, WO 5:0), TJ Lánov, B - TJ Sparta Úpice D 13:3 (anulováno, čtyřhry 1:0, body domácích: Matěják Stanislav 3:0, Otradovský Jaroslav 3:0, Blažek Jiří 3:0, WO 3:3, body hostů: Dubova Renata 0:3, Petera Ondřej 0:3, Dub Josef 0:3, WO 3:3),
4. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Rudník B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Lánov, B - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Sokol Žireč - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Rudník B - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Sokol Žireč - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Lánov, B - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Sparta Úpice D - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - SK Janské Lázně B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník B - TJ Sokol Velké Svatoňovice C -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice C - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.. D" - TJ Sokol Žireč -:- (ZRUŠENO), TJ Sparta Úpice D - TTC KB Vrchlabí C -:- (ZRUŠENO), TJ Lánov, B - TJ Rudník B -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Sokol Žireč - TJ Lánov, B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně B - TJ Sparta Úpice D -:- (ZRUŠENO), TTC KB Vrchlabí C - TJ Dvůr Králové n.L.. D" -:- (ZRUŠENO),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy